Toggle navigation
Zawody
BIEG.pdf
NW.pdf
Siewierski Bieg Uliczny Traktem Biskupim - Nordic Walking
Wydarzenie:
II Siewierski Bieg Uliczny Traktem Biskupim
II Siewierski Bieg Uliczny Traktem Biskupim
Organizator:
Miejsko - Gminne Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Siewierzu
Data:
01.05.2023
Miejsce:
Rynek w Siewierzu
Dystans:
5
.000 km
Zgłoszonych:
25
Ukończyło:
25
Nieklasyfikowani:
0
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów
brutto
OPEN
K
M
lub
Szukaj
Poz
Nr
Nazwisko, Imię
Płeć
Rok
Kraj
Klub
Miasto
2,5km
Czas
Strata
Tempo
1
127
Florek Michał
M (1)
1984
POL
Kraków
15:29,3(1)
31:33,5
06:18
2
333
Dędys Eugeniusz
M (2)
1957
POL
Skoczów
16:13,2(2)
32:51,2
01:17,7
06:34
3
283
Wdzięczny Jakub
M (3)
2004
POL
Gartianie
Wojkowice
16:37,7(4)
33:08,8
01:35,3
06:37
4
98
Buczko Adam
M (4)
1983
POL
Kraków
16:37,0(3)
33:08,9
01:35,4
06:37
5
192
Wdzięczny Włodzimierz
M (5)
1968
POL
Gartianie
Wojkowice
16:46,2(5)
33:55,1
02:21,6
06:47
6
302
Kasprzyk Sylwia
K (1)
1975
POL
Myślachowice
16:50,8(6)
34:24,8
02:51,3
06:52
7
293
Myśliwiec Andrzej
M (6)
1966
POL
Katowicki Nordic Walking
Katowice
17:26,3(7)
35:25,8
03:52,3
07:05
8
111
Machowski Jan
M (7)
1950
POL
Leśne Ludki Zarki Letnisko
Koziegłowy
17:35,2(8)
35:38,2
04:04,7
07:07
9
299
Bielecka Katarzyna
K (2)
1992
POL
Katowicki Nordic Walking
Sosnowiec
18:19,6(9)
36:44,3
05:10,8
07:20
10
274
Górnik Jerzy
M (8)
1949
POL
KATOWICE 49
Katowice
18:32,7(10)
36:51,5
05:18,0
07:22
11
124
Gembicka Karolina
K (3)
1988
POL
Żelisławice
18:47,1(11)
37:08,0
05:34,5
07:25
12
106
Buchacz Paweł
M (9)
1968
POL
Gartianie
Dąbrowa Górnicza
19:06,4(12)
38:44,3
07:10,8
07:44
13
107
Buchacz Małgorzata
K (4)
1963
POL
Gartianie
Dąbrowa Górnicza
19:24,6(13)
39:28,2
07:54,7
07:53
14
102
Wdzięczny Jolanta
K (5)
1967
POL
Gartianie
Wojkowice
19:39,3(14)
39:46,4
08:12,9
07:57
15
253
Myśliwiec Irena
K (6)
1966
POL
Katowicki Nordic Walking
Katowice
20:24,8(15)
41:16,6
09:43,1
08:15
16
276
Suchomska Angela
K (7)
1977
POL
Siewierz
21:28,4(16)
43:07,8
11:34,3
08:37
17
113
Popczyk Angelika
K (8)
1991
POL
Dziewki
21:28,8(17)
43:08,5
11:35,0
08:37
18
287
Sosinska Aleksandra
K (9)
1994
POL
Siewierz
21:29,0(18)
43:08,7
11:35,2
08:37
19
117
Konieczna Anna
K (10)
1977
POL
Jaroszowiec
22:06,1(19)
43:58,9
12:25,4
08:47
20
84
Nieszporek Renata
K (11)
1973
POL
Siewierz
23:16,4(23)
44:10,9
12:37,4
08:50
21
92
Antkiewicz Oliwia
K (12)
2007
POL
ZSOiT Siewierz
Siewierz
23:14,3(20)
45:58,3
14:24,8
09:11
22
72
Antkiewicz Agnieszka
K (13)
1981
POL
Siewierz
23:15,2(22)
46:09,5
14:36,0
09:13
23
130
Banaś Kazimiera
K (14)
1960
POL
Siewierz
23:14,9(21)
46:10,3
14:36,8
09:14
24
171
Pyrzyk Justyna
K (15)
1980
POL
brak
Dąbie
23:48,8(24)
47:17,6
15:44,1
09:27
25
97
Klamińska Bożena
K (16)
1985
POL
Bytom
23:49,7(25)
47:18,4
15:44,9
09:27
BGTimeSport
© 2015 - 2024