Toggle navigation
Zawody
BIEG.pdf
NW.pdf
Siewierski Bieg Uliczny Traktem Biskupim
Wydarzenie:
II Siewierski Bieg Uliczny Traktem Biskupim
II Siewierski Bieg Uliczny Traktem Biskupim
Organizator:
Miejsko - Gminne Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Siewierzu
Data:
01.05.2023
Miejsce:
Rynek w Siewierzu
Dystans:
5
.000 km
Zgłoszonych:
64
Ukończyło:
64
Nieklasyfikowani:
0
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów
brutto
OPEN
K
M
lub
Szukaj
Poz
Nr
Nazwisko, Imię
Płeć
Rok
Kraj
Klub
Miasto
2,5km
Czas
Strata
Tempo
1
172
Kucharczak Kacper
M (1)
2003
POL
Przeczyce
08:47,2(1)
17:16,3
03:27
2
300
Kapa Tomasz
M (2)
1981
POL
#czeladzbiega
Czeladź
08:48,2(3)
17:19,7
00:03,4
03:27
3
281
Świtała Dawid
M (3)
1991
POL
Falstart Rudniki
Cieciułów
08:47,7(2)
17:35,0
00:18,7
03:31
4
275
Biały Kamil
M (4)
1983
POL
FAST FOOT TEAM SIEWIERZ
Siewierz
08:57,9(4)
18:22,9
01:06,6
03:40
5
100
Brzeziński Damian
M (5)
1986
POL
Fast Foot Siewierz
Wysoka
09:07,3(5)
19:15,4
01:59,1
03:51
6
129
Bujak Marek
M (6)
1977
POL
#czeladzbiega
Czeladź
09:31,4(7)
19:20,8
02:04,5
03:52
7
289
Cupiał Mariusz
M (7)
1980
POL
Myszków
09:31,0(6)
19:38,4
02:22,1
03:55
8
82
Golka Beniamin
M (8)
2002
POL
Katowice
09:59,2(11)
19:52,4
02:36,1
03:58
9
83
Pączek Mateusz
M (9)
2002
POL
Chorzów
09:31,9(8)
19:52,5
02:36,2
03:58
10
373
Zjawiński Piotr
M (10)
1983
POL
Choroń
09:35,7(9)
19:54,0
02:37,7
03:58
11
34
Kostrzewski Mateusz
M (11)
1980
POL
GRUPA KAKTUSA
Myszków
10:11,3(12)
20:54,9
03:38,6
04:10
12
313
Turoń Kamil
M (12)
1995
POL
Klub Wesołego Szampana
Siewierz
09:42,7(10)
20:56,3
03:40,0
04:11
13
360
Sularz Agnieszka
K (1)
1977
POL
Fast Foot Team Siewierz
Siewierz
10:21,1(13)
21:07,8
03:51,5
04:13
14
70
Skalski Piotr
M (13)
1986
POL
Siewierz
10:29,8(15)
22:00,3
04:44,0
04:24
15
336
Jędrusik Wojciech
M (14)
1999
POL
Mierzęcice
10:49,4(17)
22:12,1
04:55,8
04:26
16
114
Sroka Marek
M (15)
1973
POL
Markowice
11:01,9(19)
22:13,7
04:57,4
04:26
17
69
Będkowski Kamil
M (16)
1983
POL
Cynków
11:00,8(18)
22:16,2
04:59,9
04:27
18
345
Sławomir Rychlik
M (17)
1982
POL
A może się uda
Cynków
11:08,5(23)
22:35,3
05:19,0
04:31
19
189
Rink Paweł
M (18)
2010
POL
Czekanka, Gmina Siewierz
11:31,4(27)
22:39,3
05:23,0
04:31
20
85
Nawrot Sławomir
M (19)
1996
POL
Siewierz
11:04,2(21)
22:44,2
05:27,9
04:32
21
137
Buchacz Kamil
M (20)
2001
POL
Gartianie
Dąbrowa Górnicza
11:24,8(24)
22:46,7
05:30,4
04:33
22
23
Machura Marcin
M (21)
1988
POL
Siewierskie Morsy
Siewierz
12:12,4(31)
22:53,4
05:37,1
04:34
23
344
Majerczyk Kamil
M (22)
1995
POL
KS Strażak Nowa Wieś
Mierzęcice
11:02,2(20)
22:54,5
05:38,2
04:34
24
80
Sancar Weronika
K (2)
2002
POL
Bytom
11:07,2(22)
23:08,3
05:52,0
04:37
25
196
Kolasa Adam
M (23)
2002
POL
Siewierz
10:44,2(16)
23:13,8
05:57,5
04:38
26
362
Słomiany Ryszard
M (24)
1958
POL
Wataha łączy nas bieganie
Dąbrowa Górnicza
12:01,6(29)
23:53,7
06:37,4
04:46
27
260
Kołodziej Arkadiusz
M (25)
1979
POL
Siewierz
11:30,2(26)
23:54,2
06:37,9
04:46
28
324
Kubik Dariusz
M (26)
1975
POL
Saint-Gobain SQUAD
Siewierz
11:27,9(25)
23:58,2
06:41,9
04:47
29
89
Gołąbek Piotr
M (27)
1983
POL
Siewierz
12:04,5(30)
24:18,7
07:02,4
04:51
30
268
Dyrda Jacek
M (28)
1971
POL
Brudzowice
11:57,7(28)
24:23,7
07:07,4
04:52
31
91
Biały Sławomir
M (29)
1984
POL
Siewierz
12:29,1(33)
25:15,9
07:59,6
05:03
32
310
Derejczyk Paweł
M (30)
1991
POL
Stara Huta
12:26,4(32)
25:23,2
08:06,9
05:04
33
279
Cupiał Zenon
M (31)
1951
POL
Myszków
12:36,3(34)
25:35,2
08:18,9
05:07
34
308
Bednarski Wojtek
M (32)
2007
POL
Katowice
13:03,3(40)
25:36,7
08:20,4
05:07
35
143
Gołda Milena
K (3)
2002
POL
Siewierz
13:01,2(39)
25:37,8
08:21,5
05:07
36
361
Sularz Amelia
K (4)
2006
POL
Fast Foot Team Siewierz
Siewierz
12:41,8(37)
25:40,5
08:24,2
05:08
37
168
Pawińska Magdalena
K (5)
1998
POL
Siewierz
12:37,3(35)
26:33,3
09:17,0
05:18
38
322
Kubik Aleksandra
K (6)
1977
POL
Siewierz
13:24,5(41)
27:29,7
10:13,4
05:29
39
78
Matyja Agnieszka
K (7)
1987
POL
Gliniana Góra
13:37,8(42)
27:31,8
10:15,5
05:30
40
88
Nawrot Anna
K (8)
1973
POL
Siewierz
13:43,7(43)
27:34,6
10:18,3
05:30
41
105
Kwoka Patryk
M (33)
2009
POL
Siewierz
10:28,1(14)
27:43,3
10:27,0
05:32
42
136
Matyja Hanna
K (9)
2009
POL
Sp1 Siewierz
Siewierz
13:00,0(38)
27:49,9
10:33,6
05:33
43
175
Winiarska Agnieszka
K (10)
1982
POL
POZITIVE ENERGY
12:39,0(36)
28:04,1
10:47,8
05:36
44
273
Komorowska Karolina
K (11)
1986
POL
Siewierz
13:44,7(44)
28:22,7
11:06,4
05:40
45
191
Kleszcz Przemysław
M (34)
1990
POL
Siewierz
15:37,3(59)
29:55,4
12:39,1
05:59
46
81
Góra Agnieszka
K (12)
1989
POL
Dziewki
14:31,9(50)
30:10,9
12:54,6
06:02
47
122
Urbańczyk Maksymilian
M (35)
2009
POL
Siewierz
13:57,3(45)
30:13,5
12:57,2
06:02
48
267
Janas Mikołaj
M (36)
2009
POL
Siewierz
13:57,3(46)
30:13,6
12:57,3
06:02
49
188
Hodana Zbigniew
M (37)
1971
POL
Gołuchowice
14:04,6(47)
30:13,6
12:57,3
06:02
50
94
Pawińska Julia
K (13)
2006
POL
Siewierz
14:17,3(49)
30:20,1
13:03,8
06:04
51
73
Uchnast Natalia
K (14)
2002
POL
Siemianowice Śląskie
14:43,5(54)
30:30,4
13:14,1
06:06
52
295
Kryshmaru Viktor
M (38)
1969
POL
Dabrowa Gornicza
15:01,0(57)
30:31,5
13:15,2
06:06
53
194
Kolasa Marta
K (15)
2008
POL
Siewierz
14:40,4(53)
30:33,0
13:16,7
06:06
54
181
Kozerska-Sroka Katarzyna
K (16)
1988
POL
Siewierz
14:37,9(52)
31:12,6
13:56,3
06:14
55
151
Duda Karol
M (39)
1988
POL
Siewierz
14:37,9(51)
31:12,9
13:56,6
06:14
56
198
Śmigas Wiktor
M (40)
2008
POL
Siewierz
14:06,2(48)
31:31,1
14:14,8
06:18
57
79
Maj Patrycja
K (17)
2002
POL
Chorzów
14:47,5(55)
31:49,8
14:33,5
06:21
58
372
Góralczyk Katarzyna
K (18)
1988
POL
Siewierz
15:51,8(62)
32:24,7
15:08,4
06:28
59
305
Kwiecień Katia
K (19)
2011
POL
ANIMALS
Siewierz
16:18,9(63)
32:30,4
15:14,1
06:30
60
306
Kwiecień Katarzyna
K (20)
1980
POL
ANIMALS
Siewierz
16:19,0(64)
32:31,8
15:15,5
06:30
61
157
Gołda Martyna
K (21)
2002
POL
Siewierz
15:17,7(58)
32:37,1
15:20,8
06:31
62
347
Pacia Roksana
K (22)
2008
POL
Siewierz
15:42,1(60)
32:41,2
15:24,9
06:32
63
278
Zadroż Ewelina
K (23)
1985
POL
Tuliszów
15:46,7(61)
32:43,3
15:27,0
06:32
64
357
Nawara Nadia
K (24)
2009
POL
SP1 Siewierz
Siewierz
15:00,5(56)
32:45,1
15:28,8
06:33
BGTimeSport
© 2015 - 2024