Toggle navigation
Zawody
1963m.pdf
5km.pdf
Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych 1963 m
Wydarzenie:
Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych
Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych
Organizator:
Stowarzyszenie „Szansa” w Oświęcimiu
Data:
01.03.2020
Miejsce:
Oświęcim
Dystans:
2
.000 km
Zgłoszonych:
110
Ukończyło:
108
Nieklasyfikowani:
2
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów
brutto
OPEN
K
M
K-dzieci
K-open
M-dzieci
M-open
lub
Szukaj
Poz
Nr
Nazwisko, Imię
Płeć
Rok
Kategoria
Kraj
Klub
Miasto
Wynik
Strata
Tempo
1
104
Wójcik Paweł
M (1)
1998
M-open (1)
POL
Zadyszka Oświęcim
Brzeszcze
07:00,7
03:30
2
80
Wieczorek Maciej
M (2)
1983
M-open (2)
POL
Zadyszka Oświęcim
Oświęcim
07:20,6
00:19,9
03:40
3
100
Mendyk Przemysław
M (3)
1992
M-open (3)
POL
-
Bobrek
07:23,7
00:23,0
03:41
4
88
Karkoszka Andrzej
M (4)
2002
M-open (4)
POL
Kiwi Klub MTB
Tychy
07:28,5
00:27,8
03:44
5
79
Bizoń Dawid
M (5)
1990
M-open (5)
POL
Andrychów Running
Andrychów
07:41,5
00:40,8
03:50
6
86
Łoziński Wojciech
M (6)
2002
M-open (6)
POL
parkrun Chrzanów
Libiąż
07:47,0
00:46,3
03:53
7
42
Nidecki Damian
M (7)
2004
M-dzieci (1)
POL
poreba wielka
08:56,5
01:55,8
04:28
8
103
Porębski Marek
M (8)
1971
M-open (7)
POL
Zadyszka Oświęcim
Oświęcim
08:58,4
01:57,7
04:29
9
12
Brzęk Mateusz
M (9)
2005
M-dzieci (2)
POL
Bobrek
09:06,2
02:05,5
04:33
10
81
Wieczorek Patryk
M (10)
2006
M-dzieci (3)
POL
Zadyszka Oświęcim
Oświęcim
09:20,2
02:19,5
04:40
11
7
Ziarkowski Damian
M (11)
1991
M-open (8)
POL
Zabrze
09:21,2
02:20,5
04:40
12
105
ŁAŚ KLAUDIA
K (1)
2005
K-dzieci (1)
POL
OSWIECIM
09:21,9
02:21,2
04:40
13
31
Furman Michał
M (12)
1998
M-open (9)
POL
Kocham bo biegam
Chełmek
09:27,3
02:26,6
04:43
14
106
ŁAŚ SYLWIA
K (2)
2006
K-dzieci (2)
POL
OSWIECIM
09:34,7
02:34,0
04:47
15
66
Piekarczyk Marcin
M (13)
1987
M-open (10)
POL
Rajsko
09:36,0
02:35,3
04:48
16
44
Fałowska Sonia
K (3)
1999
K-open (1)
POL
Andrychów
09:44,5
02:43,8
04:52
17
90
Kubiczek Szymon
M (14)
2007
M-dzieci (4)
POL
Brzeszcze
09:51,1
02:50,4
04:55
18
101
Góralczyk Katarzyna
K (4)
1974
K-open (2)
POL
Synthos Run Team
Oświęcim
09:55,2
02:54,5
04:57
19
110
NOWAK MATEUSZ
M (15)
1996
M-open (11)
POL
OSWIECIM
10:05,8
03:05,1
05:02
20
23
Dudek Kinga
K (5)
1994
K-open (3)
POL
Brzezinka
10:07,6
03:06,9
05:03
21
8
Bogobowicz Dominik
M (16)
1995
M-open (12)
POL
Częstochowa
10:13,3
03:12,6
05:06
22
54
Bulik Tomasz
M (17)
1978
M-open (13)
POL
Oświęcim
10:16,7
03:16,0
05:08
23
92
Kawa Tomasz
M (18)
1984
M-open (14)
POL
BRZESZCZE
10:24,9
03:24,2
05:12
24
69
SOKOŁOWSKI ARTUR
M (19)
1998
M-open (15)
POL
OSWIECIM
10:29,4
03:28,7
05:14
25
102
Porębska Aleksandra
K (6)
1976
K-open (4)
POL
Zadyszka Oświęcim
Oświęcim
10:38,2
03:37,5
05:19
26
67
Dudek Tomasz
M (20)
1972
M-open (16)
POL
Zadyszka Oświęcim
Oświęcim
10:44,2
03:43,5
05:22
27
53
Klaja Krzysztof
M (21)
1979
M-open (17)
POL
Poręba Wielka
10:55,1
03:54,4
05:27
28
26
Nędza Piotr
M (22)
1987
M-open (18)
POL
11 Małopolska Brygada OT
Bobrek
11:13,0
04:12,3
05:36
29
50
Majdziak Marcin
M (23)
1983
M-open (19)
POL
Brzeszcze
11:14,3
04:13,6
05:37
30
16
Zguda Filip
M (24)
2009
M-dzieci (5)
POL
Oświęcim
11:18,4
04:17,7
05:39
31
74
Piwowarska Julia
K (7)
2007
K-dzieci (3)
POL
BRZESZCZE
11:21,3
04:20,6
05:40
32
19
GROCHAL JAGODA
K (8)
2009
K-dzieci (4)
KHM
OSWIECIM
11:27,1
04:26,4
05:43
33
87
Stachura Aleksander
M (25)
1987
M-open (20)
POL
Poręba Wielka
11:38,0
04:37,3
05:49
34
6
Wądrzyk Mariusz
M (26)
1984
M-open (21)
POL
Oświęcim
11:38,2
04:37,5
05:49
35
89
Kubiczek Anna
K (9)
1979
K-open (5)
POL
Brzeszcze
11:40,7
04:40,0
05:50
36
97
Szot Antoni
M (27)
2011
M-dzieci (6)
POL
Brzeszcze
11:59,0
04:58,3
05:59
37
98
Szot Radosław
M (28)
1980
M-open (22)
POL
Brzeszcze
12:04,0
05:03,3
06:02
38
65
Balicki Bartłomiej
M (29)
1978
M-open (23)
POL
Skidziń
12:06,6
05:05,9
06:03
39
15
Zguda Grzegorz
M (30)
1978
M-open (24)
POL
Oświęcim
12:14,1
05:13,4
06:07
40
24
Jarosz Ania
K (10)
2009
K-dzieci (5)
POL
Oświęcim
12:23,7
05:23,0
06:11
41
25
Jarosz Mariusz
M (31)
1979
M-open (25)
POL
Oświęcim
12:24,1
05:23,4
06:12
42
55
CHMURA MICHAŁ
M (32)
2002
M-open (26)
POL
OSWIECIM
12:27,3
05:26,6
06:13
43
35
Sobol Michał
M (33)
2006
M-dzieci (7)
POL
Krakow
12:27,9
05:27,2
06:13
44
46
Łagoda Dawid
M (34)
1982
M-open (27)
POL
Bielsko-Biała
12:28,0
05:27,3
06:14
45
94
Bednarz Przemysław
M (35)
1986
M-open (28)
POL
Brzeszcze
12:32,0
05:31,3
06:16
46
18
Kornaś Norbert
M (36)
1991
M-open (29)
POL
Chełmek
12:33,2
05:32,5
06:16
47
32
Jaworek Krystyna
K (11)
1956
K-open (6)
POL
Oświęcim
12:33,2
05:32,5
06:16
48
17
Tasz Mariusz
M (37)
1980
M-open (30)
POL
Oświęcim
12:36,9
05:36,2
06:18
49
39
FIGURA GRZEGORZ
M (38)
1982
M-open (31)
POL
OSWIECIM
12:54,3
05:53,6
06:27
50
40
ŚCIGA JULIA
K (12)
1997
K-open (7)
POL
OSWIECIM
12:54,6
05:53,9
06:27
51
22
GRACA ALEKSANDRA
K (13)
2005
K-dzieci (6)
POL
OSWIECIM
13:00,4
05:59,7
06:30
52
27
Szałaśny Paweł
M (39)
1981
M-open (32)
POL
Star Trek
Brzeszcze
13:03,4
06:02,7
06:31
53
43
Wiecheć Agnieszka
K (14)
1987
K-open (8)
POL
Oświęcim
13:08,0
06:07,3
06:34
54
83
Kowalska Karolina
K (15)
1997
K-open (9)
POL
Oświęcim
13:16,6
06:15,9
06:38
55
41
Skamaj Krzysztof
M (40)
1993
M-open (33)
POL
Oświęcim
13:17,0
06:16,3
06:38
56
51
Smakowski Nikodem
M (41)
2009
M-dzieci (8)
POL
Jawiszowice
13:23,9
06:23,2
06:41
57
52
Smakowski Bartłomiej
M (42)
1979
M-open (34)
POL
Jawiszowice
13:24,0
06:23,3
06:42
58
21
Kukla Przemek
M (43)
1979
M-open (35)
POL
Brzeszcze
13:26,3
06:25,6
06:43
59
93
Malec Jakub
M (44)
1986
M-open (36)
POL
Jawiszowice
13:29,0
06:28,3
06:44
60
59
Furman Piotr
M (45)
1967
M-open (37)
POL
Kocham bo biegam
Chełmek
13:32,8
06:32,1
06:46
61
48
KUDERSKI SŁAWOMIR
M (46)
1969
M-open (38)
POL
Oświęcim
13:34,6
06:33,9
06:47
62
49
Leśniak Wiesław
M (47)
1968
M-open (39)
POL
Oświęcim
13:37,9
06:37,2
06:48
63
107
Wieliczko Tomasz
M (48)
1980
M-open (40)
POL
Zator
13:48,5
06:47,8
06:54
64
108
Wieliczko Piotr
M (49)
2008
M-dzieci (9)
POL
Zator
13:48,5
06:47,8
06:54
65
45
MĄCZKA MAŁGORZATA
K (16)
1974
K-open (10)
POL
Kraków
13:49,9
06:49,2
06:54
66
13
SWIĄTEK IWONA
K (17)
1995
K-open (11)
POL
OSWIECIM
13:54,7
06:54,0
06:57
67
75
Piwowarska Karolina
K (18)
2011
K-dzieci (7)
POL
BRZESZCZE
13:57,4
06:56,7
06:58
68
33
Kaim Marzena
K (19)
1981
K-open (12)
POL
Rajsko
13:58,2
06:57,5
06:59
69
34
Kaim Szymon
M (50)
2011
M-dzieci (10)
POL
Rajsko
13:58,6
06:57,9
06:59
70
28
Grądalska Natalia
K (20)
1993
K-open (13)
POL
Oświęcim
13:58,8
06:58,1
06:59
71
64
Naglik Łukasz
M (51)
1980
M-open (41)
POL
Rajsko
14:02,6
07:01,9
07:01
72
91
Kubiczek Piotr
M (52)
1976
M-open (42)
POL
Brzeszcze
14:06,9
07:06,2
07:03
73
3
Jasińska Małgorzata
K (21)
1985
K-open (14)
POL
Oświęcim
14:12,0
07:11,3
07:06
74
109
KASTELIK DAMIAN
M (53)
2009
M-dzieci (11)
POL
OSWIECIM
14:17,0
07:16,3
07:08
75
11
Brzęk Marcin
M (54)
1975
M-open (43)
POL
Bobrek
14:25,4
07:24,7
07:12
76
14
Brzęk Natalia
K (22)
2008
K-dzieci (8)
POL
Bobrek
14:25,5
07:24,8
07:12
77
77
Piela Artur
M (55)
2011
M-dzieci (12)
POL
Kurów
14:26,6
07:25,9
07:13
78
78
Działowski Dariusz
M (56)
1977
M-open (44)
POL
Kurów
14:27,1
07:26,4
07:13
79
4
Wądrzyk Joanna
K (23)
1985
K-open (15)
POL
Oświęcim
14:27,8
07:27,1
07:13
80
5
Romańska Aleksandra
K (24)
1982
K-open (16)
POL
Bieruń
14:28,4
07:27,7
07:14
81
72
Długosz Maciek
M (57)
2010
M-dzieci (13)
POL
Bielsko-Biała
14:30,7
07:30,0
07:15
82
70
Nowakowska-Długosz Agnieszka
K (25)
1977
K-open (17)
POL
Bielsko-Biała
14:30,8
07:30,1
07:15
83
71
DŁUGOSZ ZBIGNIEW
M (58)
1977
M-open (45)
POL
Bielsko-Biała
14:31,4
07:30,7
07:15
84
47
Sokołowska Nadia
K (26)
2009
K-dzieci (9)
POL
#biegamyrazem
Kęty
14:39,6
07:38,9
07:19
85
99
Bąk Zofia
K (27)
2007
K-dzieci (10)
POL
Płaza
14:47,7
07:47,0
07:23
86
95
Sikora-Szot Kamila
K (28)
1982
K-open (18)
POL
Brzeszcze
14:50,6
07:49,9
07:25
87
96
Szot Hanna
K (29)
2013
K-dzieci (11)
POL
Brzeszcze
14:50,8
07:50,1
07:25
88
2
ZYGMUNT SYIWIA
K (30)
1991
K-open (19)
POL
OSWIECIM
14:51,1
07:50,4
07:25
89
1
Kudziela Marta
K (31)
1991
K-open (20)
POL
Oswięcim
14:51,3
07:50,6
07:25
90
20
GROCHAL KALINA
K (32)
2011
K-dzieci (12)
POL
OSWIECIM
14:57,6
07:56,9
07:28
91
76
Kapica Paulina
K (33)
2002
K-open (21)
POL
Gilowice
15:01,0
08:00,3
07:30
92
85
Łozińska Barbara
K (34)
1975
K-open (22)
POL
parkrun Chrzanów
Libiąż
15:05,6
08:04,9
07:32
93
84
MALCZYK WIESŁAW
M (59)
1965
M-open (46)
POL
PARKRUN CHRZANOW
LIBIĄŻ
15:10,6
08:09,9
07:35
94
68
ZEGIEL KLAUDIA
K (35)
2002
K-open (23)
POL
OSWIECIM
15:17,3
08:16,6
07:38
95
73
Piwowarska Monika
K (36)
1979
K-open (24)
POL
BRZESZCZE
15:38,7
08:38,0
07:49
96
9
Bućko Sara
K (37)
1994
K-open (25)
POL
Knurów
15:40,6
08:39,9
07:50
97
58
Madej Jakub
M (60)
1993
M-open (47)
POL
Brzeszcze
15:47,5
08:46,8
07:53
98
10
Łopata Aleksandra
K (38)
1992
K-open (26)
POL
Zabrze
15:48,3
08:47,6
07:54
99
57
Cwynar Tomasz
M (61)
1993
M-open (48)
POL
Brzeszcze
16:07,7
09:07,0
08:03
100
56
Mikler Magdalena
K (39)
1994
K-open (27)
POL
Bielsko-Biała
16:08,0
09:07,3
08:04
101
36
Juszczy Milan
M (62)
2014
M-dzieci (14)
POL
Oświęcim
16:32,4
09:31,7
08:16
102
38
Kiełtyka Eryka
K (40)
1969
K-open (28)
POL
Oświęcim
16:32,4
09:31,7
08:16
103
37
Kiełtyka Paweł
M (63)
1982
M-open (49)
POL
Oświęcim
16:33,3
09:32,6
08:16
104
62
Skrabarczyk Dawid
M (64)
2010
M-dzieci (15)
POL
PoWoli do Celu
Wola
16:35,2
09:34,5
08:17
105
63
Majewska Agnieszka
K (41)
1992
K-open (29)
POL
Tychy
16:35,2
09:34,5
08:17
106
61
Skrabarczyk Kamil
M (65)
2014
M-dzieci (16)
POL
PoWoli do Celu
Wola
22:33,1
15:32,4
11:16
107
60
Skrabarczyk Anna
K (42)
1987
K-open (30)
POL
PoWoli do Celu
Wola
22:35,2
15:34,5
11:17
108
29
Polak Marta
K (43)
1962
K-open (31)
POL
Stara Wieś
22:35,4
15:34,7
11:17
DNS
30
Rybitwa Jerzy
M
1962
M-open
POL
Brzeszcze
DNS
82
Mędrysa Michał
M
1991
M-open
POL
Niepozorni
Pławy
BGTimeSport
© 2015 - 2024