Czupel Vertical 600

Wydarzenie:
Festiwal Górski Maraton Trzech Jezior Festiwal Górski Maraton Trzech Jezior
Organizator:
Fundacja Kraina gór i jezior
Data:
24-26.09.2021
Miejsce:
Porąbka, Międzybrodzie Bialskie, Międzybrodzie Żywieckie
Dystans:
3.5 km
Zgłoszonych:
50
Ukończyło:
42
Nieklasyfikowani:
8
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów netto
lub
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaKrajKlubMiastoWynikStrataTempo
1 2015 Koń Piotr M (1) 1978 M-35 (1) POL ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAM Ręczno 25:19,7 07:14
2 2048 Błauciak Maciej M (2) 2002 M-18 (1) POL GóryLasy Ząbkowice Śląskie 27:16,3 01:56,6 07:47
3 2018 Kunz Marcin M (3) 2001 M-18 (2) POL Lacho Team Kraków 27:57,8 02:38,1 07:59
4 2046 Ogłuszka Michał M (4) 1984 M-35 (2) POL SAFEPRO Usługi BHP Rzeszów 31:31,9 06:12,2 09:00
5 2022 Ochman Paweł M (5) 1986 M-35 (3) POL Future Processing Running Team Gliwice 32:23,1 07:03,4 09:15
6 2033 Wolf Krzysiek M (6) 1992 M-18 (3) POL Międzybrodzie Żywieckie 32:51,0 07:31,3 09:23
7 2025 Pszczolka Dominik M (7) 1980 M-35 (4) POL Czernichów 33:02,5 07:42,8 09:26
8 2034 Zachara Dawid M (8) 1988 M-18 (4) POL Mokrzyska 34:07,0 08:47,3 09:44
9 2008 Gorny Wojciech M (9) 1983 M-35 (5) POL TriO Bielsko-Biała 34:37,6 09:17,9 09:53
10 2042 Winiarczyk-Jadach Beata K (1) 1978 K-35 (1) POL T. G. Sokół Zakopane Kraków 35:12,1 09:52,4 10:03
11 2050 Włoczka Mateusz M (10) 1996 M-18 (5) POL GS lawiny Ruda Śląska 35:30,8 10:11,1 10:08
12 2014 Kołek Sebastian M (11) 1979 M-35 (6) POL Międzybrodzie Bialskie 35:30,9 10:11,2 10:08
13 2051 Krause Jakub M (12) 1981 M-35 (7) POL 36:11,1 10:51,4 10:20
14 2030 Stwora Kamil M (13) 1995 M-18 (6) POL KW Sakwa Międzybrodzie Bialskie 37:02,9 11:43,2 10:35
15 2016 Krukowski Jakub M (14) 1982 M-35 (8) POL Luboń 37:56,4 12:36,7 10:50
16 2009 Górak Piotr M (15) 1982 M-35 (9) POL #Diablak120 Sosnowiec 38:11,7 12:52,0 10:54
17 2010 Jakubowska Renata K (2) 1952 K-50 (1) POL Niezrzeszona amatorka Bielsko -Biała 38:36,4 13:16,7 11:01
18 2045 Ogłuszka Elżbieta K (3) 1983 K-35 (2) POL SAFEPRO Usługi BHP Rzeszów 38:57,5 13:37,8 11:07
19 2006 Gawron Tomasz M (16) 1982 M-35 (10) POL El Lobo Negro Lubsko 39:00,9 13:41,2 11:08
20 2002 Bartkowiak Mariusz M (17) 1981 M-35 (11) POL Łubowo 39:15,2 13:55,5 11:12
21 2061 Teister Wojciech M (18) 1986 M-35 (12) POL T. G. Sokół Zakopane Tychy 39:15,6 13:55,9 11:13
22 2026 Semberecki Marcin M (19) 1983 M-35 (13) POL TG Sokół Zakopane Zakopane 39:45,0 14:25,3 11:21
23 2028 Stebel Piotr M (20) 1969 M-50 (1) POL PRZEWODNIK Skoczów 40:47,3 15:27,6 11:39
24 2043 Grabińska Gizela K (4) 1969 K-50 (2) POL Dream Run Warszawa 41:23,0 16:03,3 11:49
25 2021 Musiał Tomasz M (21) 2001 M-18 (7) POL Zięba Team Łączki Kucharskie 41:37,9 16:18,2 11:53
26 2019 Kuźmik Bogdan M (22) 1981 M-35 (14) POL Tresna 41:47,0 16:27,3 11:56
27 2013 Karp Robert M (23) 1972 M-35 (15) POL Łomianki 41:49,5 16:29,8 11:57
28 2020 Matuszek Piotr M (24) 1986 M-35 (16) POL #Diablak120 Żywiec 41:52,4 16:32,7 11:57
29 2049 Haase Magdalena K (5) 1982 K-35 (3) POL ZaŻarci Międzybrodzie Żywieckie 42:16,6 16:56,9 12:04
30 2029 Stopa Tomasz M (25) 1973 M-35 (17) POL Basajaun Warszawa 42:40,3 17:20,6 12:11
31 2040 Kornaś Marcin M (26) 1978 M-35 (18) POL GóryLasy Laskówka 42:40,8 17:21,1 12:11
32 2012 Juzof Iwona K (6) 1973 K-35 (4) POL Fantastic Team Pogwizdów 43:25,4 18:05,7 12:24
33 2047 Woźniak Karol M (27) 1985 M-35 (19) POL Warszawa 45:51,0 20:31,3 13:06
34 2017 Kubik Wanda K (7) 1983 K-35 (5) POL Ultra Beskid Sport Jasienica 47:12,8 21:53,1 13:29
35 2001 Badowska Ela K (8) 1987 K-18 (1) POL Kęty 48:11,3 22:51,6 13:46
36 2005 Gawlak Ewa K (9) 1982 K-35 (6) POL Miasto na Górze Czechowice Dziedzice 54:44,7 29:25,0 15:38
37 2037 Dorobisz Magdalena K (10) 1981 K-35 (7) POL #Diablak120 Sosnowiec 54:50,3 29:30,6 15:40
38 2036 Zięba Gabriela K (11) 1997 K-18 (2) POL Zięba Team Ropczyce 1:01:58,9 36:39,2 17:42
39 2031 Sypniewska Hanna K (12) 1954 K-50 (3) POL Spartanie Dzieciom/ Ultraway Gdynia 1:02:28,9 37:09,2 17:51
40 2032 Zięba Kinga K (13) 1998 K-18 (3) POL Zięba Team Ropczyce 1:03:01,4 37:41,7 18:00
41 2007 Gliszczyński Mirosław M (28) 1956 M-50 (2) POL Tarnogórskie Łazęgi Międzybrodzie Bialskie 1:04:08,5 38:48,8 18:19
42 2024 Pławny Karolina K (14) 1990 K-18 (4) POL Dąbrowa Górnicza 1:42:03,1 1:16:43,4 29:09
DNS 2003 Bogus Bartosz M 1994 M-18 POL Lubliniec
DNS 2004 Celińska Anna K 1979 K-35 POL Byledobiec Anin Bielsko-Biała
DNS 2011 Jański Sylwester M 1995 M-18 POL Sportczesna Korwinów
DNS 2023 Pawlusiak Łukasz M 1980 M-35 POL Wilkowice
DNS 2027 Stanek Piotr M 1985 M-35 POL piotrstanek.pl Bielsko-Biała
DNS 2035 Zemanek Grzegorz M 1985 M-35 POL Czaniec
DNS 2041 Jaworski Zbigniew M 1977 M-35 POL Kluszkowce
DNS 2044 Szczechla Grzegorz M 1987 M-18 POL inov 8 team Ustroń

BGTimeSport © 2015-2020