5. BIEG MIKOŁAJKOWY Z NADZIEJĄ

Wydarzenie:
5. BIEG MIKOŁAJKOWY Z NADZIEJĄ 5. BIEG MIKOŁAJKOWY Z NADZIEJĄ
Organizator:
Fundacja Zapobiegania i Resocjalizacji Uzależnień Nadzieja
Data:
08.12.2019
Miejsce:
Bielsko-Biała
Dystans:
6.0 km
Zgłoszonych:
207
Ukończyło:
206
Nieklasyfikowani:
1
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokkategoriaKrajKlubMiastoWynikStrataTempo
1 124 Koźmiński Józef M (1) 1981 M-OPEN (1) POL 20:32,4 03:25
2 62 Hatala Paweł M (2) 1988 M-OPEN (2) POL Bielsko-Biała 20:45,4 00:13,0 03:27
3 18 Michulec Adrian M (3) 1992 M-OPEN (3) POL Rysianka team Cięcina 20:48,1 00:15,7 03:28
4 164 Krupa Przemysław M (4) 1983 M-OPEN (4) POL Biegiem Przez Chybie Mnich 21:12,6 00:40,2 03:32
5 170 Skrzyp Marek M (5) 1988 M-OPEN (5) POL NUTREND TEAM Jasienica 21:13,5 00:41,1 03:32
6 64 Urbaniak Witek M (6) 1980 M-OPEN (6) POL Rozbiegamy to miasto - Czechowice-D Czechowice-Dziedzice 21:33,7 01:01,3 03:35
7 1 Gozdawa-Tyczyński Rafał M (7) 2000 M-OPEN (7) POL Bielsko-Biała 21:47,0 01:14,6 03:37
8 131 Kubica Łukasz M (8) 1989 M-OPEN (8) POL 21:47,8 01:15,4 03:37
9 21 Chortaszko Artur M (9) 1979 M-OPEN (9) POL 21:57,8 01:25,4 03:39
10 96 Czyż Tomasz M (10) 1990 M-OPEN (10) POL Ustroń 22:10,8 01:38,4 03:41
11 180 Paluch Marek M (11) 1986 M-OPEN (11) POL Leń Jaworze 22:40,7 02:08,3 03:46
12 25 Kłosowicz Leszek M (12) 1985 M-OPEN (12) POL Bielsko-Biała 23:03,7 02:31,3 03:50
13 179 Ziomek Tomasz M (13) 1987 M-OPEN (13) POL Biegam Żeby Żreć Więcej Ciastków Tarnów 23:21,6 02:49,2 03:53
14 94 Marin Dmytro M (14) 1977 M-OPEN (14) UKR FamilyRunClub Cherkasy 23:27,8 02:55,4 03:54
15 95 Śliwka Oskar M (15) 2001 M17 (1) POL Bielsko-Biała 23:34,2 03:01,8 03:55
16 87 NOWAK MAREK M (16) 1973 M-OPEN (15) POL BIELSKO-BIAŁA 23:53,3 03:20,9 03:58
17 189 Stec Jakub M (17) 1989 M-OPEN (16) POL Decathlon Bielsko-Biała Bielsko-Biała 23:58,4 03:26,0 03:59
18 24 Łysoń Marcin M (18) 2002 M17 (2) POL Power Of Science Training Centre Kęty 24:02,7 03:30,3 04:00
19 206 Zagórski Mariusz M (19) 1977 M-OPEN (17) POL Kornel Team Goleszów 24:05,9 03:33,5 04:00
20 195 LISTOWSKI ANDRZEJ M (20) 1968 M-OPEN (18) POL BIELSKO-BIAŁA 24:15,0 03:42,6 04:02
21 76 Tyc Mirosław M (21) 1981 M-OPEN (19) POL MOW Jaworze/RYTM Czechowice-Dziedzice 24:16,8 03:44,4 04:02
22 194 Kamyczek Grzegorz M (22) 1976 M-OPEN (20) POL Pierściec 24:22,9 03:50,5 04:03
23 152 Pilch Józef M (23) 1979 M-OPEN (21) POL 24:26,1 03:53,7 04:04
24 72 Dudzik Sebastian M (24) 1985 M-OPEN (22) POL 24:28,4 03:56,0 04:04
25 83 Jaroński Damian M (25) 2002 M17 (3) POL 24:39,9 04:07,5 04:06
26 175 Górny Mirosław M (26) 1965 M-OPEN (23) POL Nutrend team Bielsko biała 24:41,6 04:09,2 04:06
27 151 Jasek Piotr M (27) 1981 M-OPEN (24) POL 24:48,8 04:16,4 04:08
28 178 Ciemała Tomasz M (28) 1997 M-OPEN (25) POL Cieszyn 24:55,2 04:22,8 04:09
29 158 Białomazur Tomasz M (29) 1980 M-OPEN (26) POL Stare Bielsko Bielsko Biała 25:09,2 04:36,8 04:11
30 22 Kusy Rafał & Zoya M (30) 1975 M-OPEN (27) POL Olza Cieszyn Międzyświeć 25:17,0 04:44,6 04:12
31 32 Sikora Stefan M (31) 1949 M-OPEN (28) POL TEAM SIKORA Bielsko Biala 25:18,1 04:45,7 04:13
32 43 Machowski Artur M (32) 1969 M-OPEN (29) POL Bielsko-Biała 25:31,4 04:59,0 04:15
33 19 Pronobis Marek M (33) 1979 M-OPEN (30) POL BWM Team Wilkowice 25:42,6 05:10,2 04:17
34 85 Gruszczyk Paweł M (34) 1982 M-OPEN (31) POL 25:45,3 05:12,9 04:17
35 155 Wądrzyk Dariusz M (35) 1989 M-OPEN (32) POL Żywiec 25:46,0 05:13,6 04:17
36 147 Korzeniowski Mateusz M (36) 1992 M-OPEN (33) POL Rozbbiegane Komorowice Bielsko Biała 25:47,5 05:15,1 04:17
37 123 Klimczak Arkadiusz M (37) 1977 M-OPEN (34) POL Biegam bo lubie Bielsko-Biała 26:04,9 05:32,5 04:20
38 61 KÓZKA Mariusz M (38) 1990 M-OPEN (35) POL BIELSKO-BIAŁA 26:08,6 05:36,2 04:21
39 137 Zontek Andrzej M (39) 1976 M-OPEN (36) POL Denisteam Kozy 26:11,2 05:38,8 04:21
40 160 Sarecki Bartlomiej M (40) 1986 M-OPEN (37) POL Bielsko-Biała 26:18,0 05:45,6 04:23
41 176 Krysta Damian M (41) 1992 M-OPEN (38) POL Biegam Żeby Żreć Więcej Ciastków Bielsko-Biała 26:26,5 05:54,1 04:24
42 6 Tyczyńska Paulina K (1) 1985 K-OPEN (1) POL Bielsko-Biała 26:28,4 05:56,0 04:24
43 181 Bojdys Jarosław M (42) 1985 M-OPEN (39) POL Biegam Żeby Żreć Wiecej Ciastków Bielsko-Biała 26:29,6 05:57,2 04:24
44 47 Gabryś Grzegorz M (43) 1993 M-OPEN (40) POL Cieszyn 26:36,8 06:04,4 04:26
45 115 SZEMLA ZBIGNIEW M (44) 1981 M-OPEN (41) POL BIELSKO-BIAŁA 26:40,9 06:08,5 04:26
46 2 Piętko Dariusz M (45) 1970 M-OPEN (42) POL COEK.PL Bielsko-Biała 26:43,7 06:11,3 04:27
47 3 Piętko Daniel M (46) 2004 M14 (1) POL COEK.PL Bielsko-Biała 26:44,2 06:11,8 04:27
48 161 Krzempek Krzysztof M (47) 1973 M-OPEN (43) POL 26:44,4 06:12,0 04:27
49 113 Sermak Hubert M (48) 2003 M14 (2) POL BWM- Team Trzebinia 26:46,0 06:13,6 04:27
50 168 Porębny Dominik M (49) 1979 M-OPEN (44) POL Beskid Runners Bielsko-Biała 26:47,3 06:14,9 04:27
51 9 Piekarczyk Marcin M (50) 1987 M-OPEN (45) POL Rajsko 26:53,1 06:20,7 04:28
52 63 Sokołowska Anna K (2) 1965 K-OPEN (2) POL Brak Meszna 26:54,9 06:22,5 04:29
53 57 ORŁOWSKI Ignacy M (51) 2008 M11 (1) POL Ultra Beskid Sport Mazańcowice 27:03,5 06:31,1 04:30
54 59 ORŁOWSKI GRZEGORZ M (52) 1979 M-OPEN (46) POL Ultra Beskid Sport Mazańcowice 27:04,1 06:31,7 04:30
55 166 PANCERZ MARIUSZ M (53) 1979 M-OPEN (47) POL BIELSKO-BIAŁA 27:04,8 06:32,4 04:30
56 196 Wawrzeczko Adam M (54) 1994 M-OPEN (48) POL Łazy 27:06,2 06:33,8 04:31
57 103 MATEJKO JAKUB M (55) 2002 M17 (4) POL NADZIEJA TEAM BIELSKO 27:07,3 06:34,9 04:31
58 88 KUBOREK PRZEMYSŁAW M (56) 2002 M17 (5) POL NADZIEJA TEAM BIELSKO 27:09,1 06:36,7 04:31
59 98 Kruczek Tomasz M (57) 1997 M-OPEN (49) POL Rw team Łazy 27:10,2 06:37,8 04:31
60 112 Piczak Jarosław M (58) 1978 M-OPEN (50) POL Jabłuszkowa Kozy 27:14,3 06:41,9 04:32
61 116 Filipek Michał M (59) 1999 M-OPEN (51) POL Street Workout Bielsko-Biała Bielsko-Biała 27:21,0 06:48,6 04:33
62 148 Mirowski Marcin M (60) 1976 M-OPEN (52) POL Bielsko Biała 27:25,1 06:52,7 04:34
63 171 Konieczny Aleksander M (61) 2008 M11 (2) POL - Żywiec 27:26,4 06:54,0 04:34
64 7 Zajączkowski Sebastian M (62) 1978 M-OPEN (53) POL Pampa team Bielsko-Biała 27:30,3 06:57,9 04:35
65 114 Niziołek Marcin M (63) 1979 M-OPEN (54) POL Bielsko-Biała 27:30,9 06:58,5 04:35
66 53 Radecka KARINA K (3) 1976 K-OPEN (3) POL Meszna 27:31,1 06:58,7 04:35
67 133 Kucharski Tomasz M (64) 1984 M-OPEN (55) POL Bielsko-Biała 27:32,5 07:00,1 04:35
68 135 Nitecka Marta K (4) 1978 K-OPEN (4) POL Denisteam Kozy 27:32,7 07:00,3 04:35
69 15 DYCZKA JAKUB M (65) 2007 M11 (3) POL MARGO TEAM BIELSKO - BIAŁA 27:33,2 07:00,8 04:35
70 56 Mrowiec Paweł M (66) 1984 M-OPEN (56) POL Bielsko-Biała 27:46,5 07:14,1 04:37
71 51 Lucka Judyta K (5) 1978 K-OPEN (5) POL Bielsko-Biała 27:50,4 07:18,0 04:38
72 77 Środa Piotr M (67) 1971 M-OPEN (57) POL 27:53,8 07:21,4 04:38
73 165 Krupa Gabriela K (6) 1976 K-OPEN (6) POL Biegiem Przez Chybie Mnich 28:14,6 07:42,2 04:42
74 104 Gawlak Robert M (68) 1983 M-OPEN (58) POL Miasto Na Górze / RyTM Cz-Dz Bielsko-Biała 28:20,3 07:47,9 04:43
75 174 Karpiński Robert M (69) 1979 M-OPEN (59) POL 28:23,1 07:50,7 04:43
76 188 Zarębski Marcin M (70) 1984 M-OPEN (60) POL Bielsko-Biała 28:31,8 07:59,4 04:45
77 28 KAWA WOJCIECH M (71) 1976 M-OPEN (61) POL BIELSKO-BIAŁA 28:35,2 08:02,8 04:45
78 13 URBANEK MAŁGORZATA K (7) 1977 K-OPEN (7) POL MARGO TEAM BIELSKO - BIAŁA 28:37,9 08:05,5 04:46
79 143 Oszczak Stanisław M (72) 1983 M-OPEN (62) POL 28:50,7 08:18,3 04:48
80 80 BARADZIEJ JAKUB M (73) 2002 M17 (6) POL BIELSKO-BIAŁA 28:59,3 08:26,9 04:49
81 81 FURGAŁ PAWEŁ M (74) 2002 M17 (7) POL BIELSKO-BIAŁA 28:59,4 08:27,0 04:49
82 144 Ochman Marek M (75) 1987 M-OPEN (63) POL Bielsko- Biała 29:04,1 08:31,7 04:50
83 159 Bieszczad Patrycja K (8) 1981 K-OPEN (8) POL Biegam zeby zrec więcej ciastków Jaworze 29:07,6 08:35,2 04:51
84 111 Domagała Kornelia K (9) 1984 K-OPEN (9) POL Rudzica 29:09,6 08:37,2 04:51
85 26 Janko Kamil M (76) 1988 M-OPEN (64) POL Międzyrzecze 29:14,1 08:41,7 04:52
86 52 RADECKI Kamil M (77) 2009 M9 (1) POL Meszna 29:22,4 08:50,0 04:53
87 17 Cakko Aleksander M (78) 1977 M-OPEN (65) POL 29:26,0 08:53,6 04:54
88 177 Kondratiuk Iryna K (10) 1993 K-OPEN (10) POL Biegam Żeby Żreć Więcej Ciastków Bielsko-Biała 29:36,6 09:04,2 04:56
89 38 Pawłowska Iwona K (11) 2003 K14 (1) POL KS Sprint Bielsko-Biała Bielsko-Biała 29:38,3 09:05,9 04:56
90 48 Gabryś Patrycja K (12) 1992 K-OPEN (11) POL Cieszyn 29:39,7 09:07,3 04:56
91 44 Dziubiński Paweł M (79) 1984 M-OPEN (66) POL 29:39,9 09:07,5 04:56
92 193 Pawlus Grzegorz M (80) 1993 M-OPEN (67) POL Zbój Team Bielsko Biała 29:41,6 09:09,2 04:56
93 172 LORENZ JANUSZ M (81) 1956 M-OPEN (68) POL BIELSKO-BIAŁA 29:42,8 09:10,4 04:57
94 153 Filary Aneta K (13) 1977 K-OPEN (12) POL Roztropice 29:46,7 09:14,3 04:57
95 197 Piękosz Łukasz M (82) 1992 M-OPEN (69) POL Fitness World Bielsko-Biała Bielsko-Biała 29:47,7 09:15,3 04:57
96 74 KOSTKA ERYK M (83) 1998 M-OPEN (70) POL BIELSKO-BIAŁA 29:48,2 09:15,8 04:58
97 71 Czader Wiktoria K (14) 2007 K11 (1) POL 29:49,6 09:17,2 04:58
98 186 Kliś Patrycja K (15) 1977 K-OPEN (13) POL Bielsko-Biała 29:59,0 09:26,6 04:59
99 93 GALBIERZ DARIUSZ M (84) 2005 M14 (3) POL NADZIEJA TEAM BIELSKO 30:02,6 09:30,2 05:00
100 108 GABZDYL PAWEŁ M (85) 2002 M17 (8) POL NADZIEJA TEAM BIELSKO 30:02,9 09:30,5 05:00
101 198 Rakowska Marta K (16) 1991 K-OPEN (14) POL Jaworze 30:03,9 09:31,5 05:00
102 100 Szczęsna Edyta K (17) 1987 K-OPEN (15) POL Carbon OCR Racing Team Czechowice Dziedzice 30:05,2 09:32,8 05:00
103 34 Sikora Alicja K (18) 1952 K-OPEN (16) POL TEAM SIKORA Bielsko Biala 30:21,7 09:49,3 05:03
104 150 Kubica Dawid M (86) 1977 M-OPEN (71) POL 30:40,2 10:07,8 05:06
105 120 Rozmus-Orczyk Anna K (19) 1961 K-OPEN (17) POL Kozy biegają, a nie skaczą ! Kozy 30:56,6 10:24,2 05:09
106 31 Kozaczek Tomasz M (87) 1980 M-OPEN (72) POL 31:04,8 10:32,4 05:10
107 190 Wehsoly Natalia K (20) 1997 K-OPEN (18) POL Decathlon Bielsko-Biała Bielsko-Biała 31:10,5 10:38,1 05:11
108 140 Grzędziński Patryk M (88) 1987 M-OPEN (73) POL Kisielów 31:12,6 10:40,2 05:12
109 20 Musik Łukasz M (89) 1982 M-OPEN (74) POL Bielsko-Biała 31:14,0 10:41,6 05:12
110 23 Słońska Sylwia K (21) 1989 K-OPEN (19) POL Bielsko biała 31:14,0 10:41,6 05:12
111 23 Homan Dominik M (90) 2012 DZ8 (1) POL 31:14,0 10:41,6 05:12
112 14 Fojcik Tomasz M (91) 1992 M-OPEN (75) POL 31:16,0 10:43,6 05:12
113 122 Ślebioda Kamil M (92) 1990 M-OPEN (76) POL Street Workout Bielsko-Biała Bielsko-Biała 31:31,8 10:59,4 05:15
114 49 Kania Krystyna K (22) 1950 K-OPEN (20) POL Bielsko_Biala 31:32,4 11:00,0 05:15
115 33 MĘDRALA CZESŁAW M (93) 1946 M-OPEN (77) POL BIELSKO-BIAŁA 31:37,3 11:04,9 05:16
116 30 Szura Wojciech M (94) 1976 M-OPEN (78) POL 31:46,7 11:14,3 05:17
117 185 Kliś Nikodem M (95) 2005 M14 (4) POL Bielsko-Biała 32:01,0 11:28,6 05:20
118 129 Jureczka Wojciech M (96) 1991 M-OPEN (79) POL Bielsko Biała 32:02,4 11:30,0 05:20
119 127 Kwiatkowski Wacław M (97) 1986 M-OPEN (80) POL Bielsko-Biała 32:04,0 11:31,6 05:20
120 65 Rothkegel Paweł M (98) 1979 M-OPEN (81) POL 32:11,7 11:39,3 05:21
121 60 Tomasiczek Dawid M (99) 1992 M-OPEN (82) POL RozBBiegane Komorowice Dankowice 32:12,8 11:40,4 05:22
122 89 Zdrowak Mariusz M (100) 1980 M-OPEN (83) POL Stara Wieś 32:20,5 11:48,1 05:23
123 91 Dochniak Piotr M (101) 1983 M-OPEN (84) POL STARA WIEŚ 32:21,1 11:48,7 05:23
124 86 Nowak Justyna K (23) 1975 K-OPEN (21) POL 32:21,5 11:49,1 05:23
125 184 Halka Tomasz M (102) 1984 M-OPEN (85) POL 1984 Las 32:24,5 11:52,1 05:24
126 58 Braun Marcin M (103) 1983 M-OPEN (86) POL Bielsko Biała 32:30,4 11:58,0 05:25
127 173 Konieczna Maja K (24) 2011 DZ8 (2) POL - żywiec 32:42,9 12:10,5 05:27
128 102 KRÓTKI PIOTR M (104) 2002 M17 (9) POL NADZIEJA TEAM BIELSKO 32:51,5 12:19,1 05:28
129 16 Dyrlaga Stanisław M (105) 1958 M-OPEN (87) POL KS Halny Węgierska Górka Węgierska Górka 33:00,3 12:27,9 05:30
130 207 Zagórski Olivier M (106) 2007 M11 (4) POL Goleszów 33:29,9 12:57,5 05:34
131 145 Linnert Dominika K (25) 2004 K14 (2) POL Bielsko-Biała 33:37,8 13:05,4 05:36
132 146 Linnert Marek M (107) 1971 M-OPEN (88) POL Nutrend Bielsko-Biała 33:39,1 13:06,7 05:36
133 67 Pytlarski Kamil M (108) 1986 M-OPEN (89) POL Szczekociny 33:39,2 13:06,8 05:36
134 92 KRAWCZYK PATRYK M (109) 2002 M17 (10) POL NADZIEJA TEAM BIELSKO 33:47,7 13:15,3 05:37
135 27 Lasatowicz Maja K (26) 2007 K11 (2) POL Bielsko - Biała 34:11,9 13:39,5 05:41
136 125 Rachwał Magdalena K (27) 1986 K-OPEN (22) POL Bielsko-Biała 34:16,1 13:43,7 05:42
137 126 Mastalerz Patrycja K (28) 1990 K-OPEN (23) POL Bielsko Biała 34:30,9 13:58,5 05:45
138 69 Piech Janusz M (110) 1964 M-OPEN (90) POL Jesionki TEAM Jaworze 34:36,9 14:04,5 05:46
139 70 Piech Izabela K (29) 1968 K-OPEN (24) POL Jesionki TEAM Jaworze 34:37,1 14:04,7 05:46
140 84 Kchut Grzegorz M (111) 1984 M-OPEN (91) POL 34:46,8 14:14,4 05:47
141 11 Słowik Jakub M (112) 1982 M-OPEN (92) POL 34:51,2 14:18,8 05:48
142 10 Głowacki Paweł M (113) 1994 M-OPEN (93) POL 34:54,4 14:22,0 05:49
143 149 KUROWSKI JAKUB M (114) 1994 M-OPEN (94) POL BIELSKO-BIAŁA 34:54,9 14:22,5 05:49
144 36 Ceglarz Jakub M (115) 2001 M17 (11) POL 35:15,2 14:42,8 05:52
145 157 Mleczko Monika K (30) 1966 K-OPEN (25) POL Bielsko-Biała 35:19,8 14:47,4 05:53
146 4 Ptak Zbigniew M (116) 1952 M-OPEN (95) POL 35:44,0 15:11,6 05:57
147 8 Batruch Marcin M (117) 1985 M-OPEN (96) POL 36:00,7 15:28,3 06:00
148 50 Orłowski Antoni M (118) 2009 M9 (2) POL Ultra Beskid Sport Mazancowice 36:01,7 15:29,3 06:00
149 163 Piekarczyk Damian M (119) 1996 M-OPEN (97) POL 36:28,3 15:55,9 06:04
150 138 Domagalski Michał M (120) 2008 M11 (5) POL Sp 6 Integracyjna 6 b Bielsko - Biała 36:31,4 15:59,0 06:05
151 128 Bączek Bartłomiej M (121) 1972 M-OPEN (98) POL Sp 6 Integracyjna 6 b Międzyrzecze Górne 36:33,0 16:00,6 06:05
152 142 Kolec Igor M (122) 2008 M11 (6) POL Sp 6 Integracyjna 6 b Bielsko - Biała 36:33,0 16:00,6 06:05
153 35 Kuś Weronika K (31) 2000 K-OPEN (26) POL 36:34,6 16:02,2 06:05
154 39 Wesołowska Katarzyna K (32) 1974 K-OPEN (27) POL Ustroń 36:43,6 16:11,2 06:07
155 37 Krysta Iwona K (33) 1987 K-OPEN (28) POL Ustroń 36:43,7 16:11,3 06:07
156 79 JAŃCZAK JAKUB M (123) 2003 M14 (5) POL BIELSKO-BIAŁA 36:44,8 16:12,4 06:07
157 40 Wójcik Magdalena K (34) 1982 K-OPEN (29) POL Bielsko-Biała 36:57,0 16:24,6 06:09
158 42 Wójcik Michał M (124) 1982 M-OPEN (99) POL Bielsko-Biała 36:57,0 16:24,6 06:09
159 41 CECHOWICZ JOLANTA K (35) 1968 K-OPEN (30) POL BIELSKO-BIAŁA 37:09,3 16:36,9 06:11
160 73 Ziółkowska-Mazur Małgorzata K (36) 1975 K-OPEN (31) POL Nadzieja-wolontariusz Bielsko-Biała 37:11,9 16:39,5 06:11
161 82 Tokarek Krzysztof M (125) 2002 M17 (12) POL 37:16,6 16:44,2 06:12
162 204 Kubik Wanda K (37) 1983 K-OPEN (32) POL 37:22,2 16:49,8 06:13
163 54 Rothkegel Joanna K (38) 1976 K-OPEN (33) POL ROTH Bielsko-Biała 37:47,5 17:15,1 06:17
164 107 Kuborek Piotr M (126) 1975 M-OPEN (100) POL Rzeszów 38:58,8 18:26,4 06:29
165 106 Kuborek Kalina K (39) 2009 K9 (1) POL Rzeszów 38:59,0 18:26,6 06:29
166 99 Kiec-Kuborek Katarzyna K (40) 1976 K-OPEN (34) POL Rzeszów 38:59,5 18:27,1 06:29
167 97 Kołodziej Jakub M (127) 2000 M-OPEN (101) POL 4ATL ZDZ Bielsko-Biała 39:38,2 19:05,8 06:36
168 101 Chrobak Daniel M (128) 2000 M-OPEN (102) POL 4ATL ZDZ Bielsko-Biała 39:39,4 19:07,0 06:36
169 46 Zoń Szymon M (129) 1984 M-OPEN (103) POL 40:17,3 19:44,9 06:42
170 12 KAZEK MARLENA K (41) 1991 K-OPEN (35) POL BIELSKO-BIAŁA 40:19,6 19:47,2 06:43
171 156 Jakubiec Wiktoria K (42) 2003 K14 (3) POL Pietrzykowice 40:23,8 19:51,4 06:43
172 154 Tomczyk Natalia K (43) 2002 K17 (1) POL Cisiec 40:24,0 19:51,6 06:44
173 192 Homan Ireneusz M (130) 1980 M-OPEN (104) POL 41:10,6 20:38,2 06:51
174 90 BUTRYM LAURA K (44) 2002 K17 (2) POL NADZIEJA TEAM BIELSKO 41:18,5 20:46,1 06:53
175 29 BUTRYM KATARZYNA K (45) 1983 K-OPEN (36) POL BIELSKO-BIAŁA 41:18,6 20:46,2 06:53
176 110 Walusiak Anna K (46) 2003 K14 (4) POL Katowice 42:00,7 21:28,3 07:00
177 162 Walusiak Marek M (131) 1976 M-OPEN (105) POL Katowice 42:00,7 21:28,3 07:00
178 203 krokowski wojciech M (132) 1954 M-OPEN (106) POL BWG Ekonomic Jasło 42:31,5 21:59,1 07:05
179 205 Stolarczyk Dawid M (133) 2007 M11 (7) POL 42:32,0 21:59,6 07:05
180 105 Gawlak Ewa K (47) 1982 K-OPEN (37) POL MnG Czechowice-Dziedzice 42:33,5 22:01,1 07:05
181 66 Pytlarska Katarzyna K (48) 1994 K-OPEN (38) POL Kraków 42:42,3 22:09,9 07:07
182 121 Siwik Tymek M (134) 2002 M17 (13) POL Street Workout Bielsko-Biała Bielsko-Biała 43:35,2 23:02,8 07:15
183 119 Greń Samuel M (135) 2005 M14 (6) POL Street Workout Bielsko-Biała Bielsko-Biała 43:35,4 23:03,0 07:15
184 78 SALAMON ALICJA K (49) 2003 K14 (5) POL NADZIEJA TEAM BIELSKO 45:30,9 24:58,5 07:35
185 109 DOMIN ANNA K (50) 2001 K17 (3) POL NADZIEJA TEAM BIELSKO 45:31,8 24:59,4 07:35
186 136 Rachwał Zuzanna K (51) 2008 K11 (3) POL Sp 6 Integracyjna 6 b Bielsko - Biała 46:25,3 25:52,9 07:44
187 134 Pietrusa Kacper M (136) 2007 M11 (8) POL Sp 6 Integracyjna 6 b Bielsko - Biała 46:29,7 25:57,3 07:44
188 130 Marek Ziemowit M (137) 2008 M11 (9) POL Sp 6 Integracyjna 6 b Bielsko - Biała 47:36,5 27:04,1 07:56
189 141 Stanek Jakub M (138) 2008 M11 (10) POL Sp 6 Integracyjna 6 b Bielsko - Biała 47:36,8 27:04,4 07:56
190 5 POCHA MAŁGORZATA K (52) 1980 K-OPEN (39) POL BIELSKO-BIAŁA 47:38,0 27:05,6 07:56
191 183 Nowak Anastazja K (53) 2009 K9 (2) POL Trzebinia 47:57,8 27:25,4 07:59
192 182 Kania Wioletta K (54) 1975 K-OPEN (40) POL Trzebinia 47:57,8 27:25,4 07:59
193 68 Kubacki Jarosław M (139) 1970 M-OPEN (107) POL beskid dragon Bielsko-Biała 48:02,2 27:29,8 08:00
194 118 Parzyk Marta K (55) 1998 K-OPEN (41) POL Bielsko-Biała 48:14,2 27:41,8 08:02
195 117 Parzyk Julia K (56) 2002 K17 (4) POL Bielsko-Biała 48:14,6 27:42,2 08:02
196 75 czader sylwia K (57) 1978 K-OPEN (42) POL beskid dragon Bielsko-Biała 48:29,3 27:56,9 08:04
197 132 Kozioł Joanna K (58) 2008 K11 (4) POL Sp 6 Integracyjna 6 b Bielsko - Biała 49:57,7 29:25,3 08:19
198 139 Wizner Justyna K (59) 2008 K11 (5) POL Sp 6 Integracyjna 6 b Bielsko - Biała 49:58,2 29:25,8 08:19
199 45 ZON JAN M (140) 1948 M-OPEN (108) POL BIELSKO-BIAŁA 51:36,7 31:04,3 08:36
200 187 Kozioł Anna K (60) 1981 K-OPEN (43) POL 54:04,8 33:32,4 09:00
201 200 Drożdż Krystian M (141) 2009 M9 (3) POL Czechowice Południowe Czechowice-Dziedzice 54:16,9 33:44,5 09:02
202 201 Drożdż Łukasz M (142) 1979 M-OPEN (109) POL Czechowice południowe Czechowice-Dziedzice 54:17,3 33:44,9 09:02
203 167 Pancerz Aleksandra K (61) 2010 K9 (3) POL 57:23,1 36:50,7 09:33
204 169 Pancerz Joanna K (62) 1983 K-OPEN (44) POL 57:25,3 36:52,9 09:34
205 55 CHOMICKI ROMAN M (143) 1934 M-OPEN (110) POL BIELSKO-BIAŁA 1:01:07,9 40:35,5 10:11
206 199 Homan Józef M (144) 1947 M-OPEN (111) POL 1:01:08,0 40:35,6 10:11
DNS 191 LACH PIOTR M 1979 M-OPEN POL BIELSKO-BIAŁA

BGTimeSport © 2015-2019