II Rajd Nordic Walking na Hrobaczą Łąkę

Wydarzenie:
XVIII Bieg na Hrobaczą Łąkę i II Rajd Nordic Walking XVIII Bieg na Hrobaczą Łąkę i II Rajd Nordic Walking
Organizator:
Centrum Sportowo-Widowiskowe w Kozach
Data:
10.10.2020
Miejsce:
Kozy k.Bielska-Białej
Dystans:
5.0 km
Zgłoszonych:
37
Ukończyło:
35
Nieklasyfikowani:
2
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto
lub
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaGminaKrajKlubMiastoCzasStratamin/km
1 550 Jaworski Zbigniew M (1) 1977 Open Męźczyźni (1) POL Kluszkowce 23:35,1 04:43
2 538 Ordzowiały Piotr M (2) 1967 Open Męźczyźni (2) POL MOCNI POMOCNI Osielec 27:04,6 03:29,5 05:24
3 545 Stańczyk Andrzej M (3) 1960 Open Męźczyźni (3) POL PoWoli do Celu Wola 27:35,5 04:00,4 05:31
4 543 Rymarczyk Daniel M (4) 1979 Open Męźczyźni (4) GK-M (1) POL Kozy 27:39,1 04:04,0 05:31
5 549 Wojciechowski Marcin M (5) 1984 Open Męźczyźni (5) POL Radlinioki w biegu Radlin 28:52,3 05:17,2 05:46
6 505 Cieślar Barbara K (1) 1981 Open Kobiety (1) POL Wisła 28:56,5 05:21,4 05:47
7 509 Elżbieciak Łukasz M (6) 1979 Open Męźczyźni (6) POL Lux Torpeda Małopolska Lachowice 29:10,3 05:35,2 05:50
8 507 Czepczar Mariusz M (7) 1980 Open Męźczyźni (7) POL Radlin 29:51,8 06:16,7 05:58
9 525 Knapczyk-Kania Gabriela K (2) 1974 Open Kobiety (2) POL Bieńkówka NW Bieńkówka 31:03,1 07:28,0 06:12
10 515 Goliasz Dariusz M (8) 1975 Open Męźczyźni (8) GK-M (2) POL Kozy 31:51,4 08:16,3 06:22
11 536 Moczała Mateusz M (9) 1991 Open Męźczyźni (9) POL Apex predator Tychy 32:19,5 08:44,4 06:27
12 529 Kubacki Jarosław M (10) 1970 Open Męźczyźni (10) POL beskid dragon Bielsko-Biała 32:38,8 09:03,7 06:31
13 512 Gaweł Mirosław M (11) 1963 Open Męźczyźni (11) POL Professional TEAM Bielsko-Biała 32:44,7 09:09,6 06:32
14 514 Gawlik - Rybińska Kasia K (3) 1983 Open Kobiety (3) POL EŁKA Team Ruda Śląska 32:55,5 09:20,4 06:35
15 544 Serwotka Jan M (12) 1954 Open Męźczyźni (12) POL Forma Wodzisław Śląski Wodzisław śląśki 33:07,3 09:32,2 06:37
16 524 Kipping Magdalena K (4) 1977 Open Kobiety (4) POL Ultra Beskid Sport Bielsko-Biała 33:13,6 09:38,5 06:38
17 530 Kubica Jarosław M (13) 1965 Open Męźczyźni (13) POL Pszczyńskie żółwie Pszczyna 33:37,6 10:02,5 06:43
18 510 Garbuz Agnieszka K (5) 1974 Open Kobiety (5) POL Brzeszcze 34:41,7 11:06,6 06:56
19 547 Trojszczak Joanna K (6) 1978 Open Kobiety (6) POL Rybnik 34:48,2 11:13,1 06:57
20 508 Duraj Magdalena K (7) 1980 Open Kobiety (7) POL Bystra 36:24,2 12:49,1 07:16
21 523 Kania Adam M (14) 1964 Open Męźczyźni (14) POL Bieńkówka NW Bieńkówka 36:38,5 13:03,4 07:19
22 504 Boś Iwona K (8) 1970 Open Kobiety (8) POL Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe Wisła 36:53,1 13:18,0 07:22
23 539 Pancerz Joanna K (9) 1983 Open Kobiety (9) POL Armadillos Bielsko-Biała 37:45,7 14:10,6 07:33
24 503 Bielawski Adam M (15) 1969 Open Męźczyźni (15) POL Rząska 38:36,5 15:01,4 07:43
25 511 Gaweł Elżbieta K (10) 1963 Open Kobiety (10) POL Professional TEAM Bielsko-Biała 39:52,6 16:17,5 07:58
26 540 Pawlik Barbara K (11) 1996 Open Kobiety (11) POL Porąbka 41:03,7 17:28,6 08:12
27 533 Laskowska Sabina K (12) 1986 Open Kobiety (12) POL Rudziczka 41:19,3 17:44,2 08:15
28 534 Maślanka Ewa K (13) 1978 Open Kobiety (13) GK-K (1) POL Kozy 41:27,3 17:52,2 08:17
29 541 Pawlik Sylwia K (14) 1997 Open Kobiety (14) POL Porąbka 42:49,4 19:14,3 08:33
30 519 Izdebska Agnieszka K (15) 1986 Open Kobiety (15) POL Rybnik 43:32,3 19:57,2 08:42
31 506 Czader Sylwia K (16) 1978 Open Kobiety (16) POL beskid dragon Bielsko-Biała 44:54,8 21:19,7 08:58
32 501 Adamus Ewa K (17) 1983 Open Kobiety (17) GK-K (2) POL celebrytka Kozy 45:12,8 21:37,7 09:02
33 516 Grel Kasia K (18) 1980 Open Kobiety (18) POL Apex Tychy Tychy 49:56,5 26:21,4 09:59
34 531 Kuc Agata K (19) 1966 Open Kobiety (19) GK-K (3) POL going and saping Kozy 58:10,7 34:35,6 11:38
35 532 Kućka Krystyna K (20) 1959 Open Kobiety (20) GK-K (4) POL going and saping Kozy 58:11,6 34:36,5 11:38
DSQ 526 Koropecka-Minorczyk Dorota K 1975 Open Kobiety POL Bielsko-Biała 29:13,8 05:38,7 05:50
DSQ 528 Krasnodębska Judyta K 1989 Open Kobiety GK-K POL Kozy 30:49,9 07:14,8 06:09

BGTimeSport © 2015-2020