V Jubileuszowy Bieg Mikołajowy Jaworzno - 5 km

Wydarzenie:
V Jubileuszowy Bieg Mikołajowy Jaworzno V Jubileuszowy Bieg Mikołajowy Jaworzno
Organizator:
Harcerski Klub Podróżnika TEAM
Data:
07.12.2019
Miejsce:
Jaworzno
Dystans:
5.0 km
Zgłoszonych:
91
Ukończyło:
91
Nieklasyfikowani:
0
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto
lub
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaKrajKlubMiastoWynikStrataTempo
1 101 Zieba Aleksander M (1) 1995 M-15 (1) POL Jaworzno 20:54,5 04:10
2 74 Starzycki Przemysław M (2) 1990 M-15 (2) POL Harpagan Beast Jaworzno 21:24,2 00:29,7 04:16
3 28 KASTELIK SZYMON M (3) 1995 M-15 (3) POL GRZMOT GILOWICE GILOWICE 22:13,5 01:19,0 04:26
4 52 Okrajek Zbigniew M (4) 1980 M-35 (1) POL Posądza 22:54,2 01:59,7 04:34
5 68 Skrzyszowski Janusz M (5) 1988 M-15 (4) POL Gorzyczki 23:10,0 02:15,5 04:38
6 15 Gaj Paulina K (1) 1993 K-15 (1) POL Mckis Jaworzno Jaworzno 23:16,2 02:21,7 04:39
7 57 Polewski Rafał M (6) 1982 M-35 (2) POL KS GEPARD KĘPNO Kępno 23:22,0 02:27,5 04:40
8 12 Dudziak Ryszard M (7) 1964 M-50 (1) POL Sosnowiec 24:36,0 03:41,5 04:55
9 34 Kowalik Artur M (8) 1988 M-15 (5) POL Jaworzno 24:49,2 03:54,7 04:57
10 82 Teofilak Edward M (9) 1966 M-50 (2) POL Rebellion Of Free Runners Trzebinia 25:02,7 04:08,2 05:00
11 66 Sączawa Piotr M (10) 1975 M-35 (3) POL Harpagan best Jaworzno 25:25,2 04:30,7 05:05
12 93 Rychlik Sebastian M (11) 1977 M-35 (4) POL Jaworzno 25:38,4 04:43,9 05:07
13 94 Wojtas Daniel M (12) 2003 M-15 (6) POL Jaworzno 26:18,1 05:23,6 05:15
14 39 Kurzela Jakub M (13) 1986 M-15 (7) POL Gibkie Szłapy Świętochłowice 26:27,3 05:32,8 05:17
15 80 SZURYN SEBASTIAN M (14) 1984 M-35 (5) POL JAWORZNO 26:27,5 05:33,0 05:17
16 211 Dudek Marcel M (15) 1991 M-15 (8) POL Jaworzno 26:42,3 05:47,8 05:20
17 61 ROCZKALSKI MIROSŁAW M (16) 1969 M-50 (3) POL niezrzeszony JAWORZNO 27:15,7 06:21,2 05:27
18 4 Baran Mateusz M (17) 1992 M-15 (9) POL Mysłowice 27:39,3 06:44,8 05:31
19 86 Włoka Jessica K (2) 1995 K-15 (2) POL Biegamy z Oszczepem Katowice 27:41,6 06:47,1 05:32
20 51 Niemczyk Rafał M (18) 1982 M-35 (6) POL KB MCKiS Jaworzno Jaworzno 27:51,8 06:57,3 05:34
21 7 Bożek Sebastian M (19) 1983 M-35 (7) POL Katowice 28:01,1 07:06,6 05:36
22 48 Mucha-Labisko Monika K (3) 1982 K-35 (1) POL KUSY Bukowno Bukowno 28:05,1 07:10,6 05:37
23 26 Kaczara Maciej M (20) 2004 M-15 (10) POL Myślachowice 28:08,6 07:14,1 05:37
24 32 Kocioł Rafał M (21) 1977 M-35 (8) POL sony Jaworzno 28:09,2 07:14,7 05:37
25 70 SOBCZAK DOROTA K (4) 1980 K-35 (2) POL OLKUSZBIEGA Klucze 28:16,6 07:22,1 05:39
26 71 Soboczyński Bartosz M (22) 1989 M-15 (11) POL Furia Chrzanów 28:32,3 07:37,8 05:42
27 49 Myśliwiec Monika K (5) 1988 K-15 (3) POL PoWoli Do Celu Brzeszcze 28:32,6 07:38,1 05:42
28 35 Kozieł Mateusz M (23) 1994 M-15 (12) POL POCANCEROWANI Sosnowiec 28:40,5 07:46,0 05:44
29 6 Bogacki Łukasz M (24) 1988 M-15 (13) POL Dogonić Krzeszowice Miękinia 28:48,1 07:53,6 05:45
30 42 Listkiewicz Tomasz M (25) 1976 M-35 (9) POL Jaworzno 28:49,3 07:54,8 05:45
31 8 Budka Agata K (6) 1971 K-35 (3) POL KB MCKiS Jaworzno Jaworzno 28:50,1 07:55,6 05:46
32 76 Synal Asia K (7) 1997 K-15 (4) POL Chrzanów 28:56,4 08:01,9 05:47
33 92 Gałuszka Kamil M (26) 2004 M-15 (14) POL Jaworzno 28:57,4 08:02,9 05:47
34 89 Żaliński Zbigniew M (27) 1962 M-50 (4) POL KB MCKiS Jaworzno Jaworzno 29:14,4 08:19,9 05:50
35 24 Juźkiewicz Tomasz M (28) 1982 M-35 (10) POL Jaworzno 29:55,0 09:00,5 05:59
36 63 Rumińska Sylwia K (8) 1988 K-15 (5) POL Jaworzno 30:05,5 09:11,0 06:01
37 85 Waniewski Przemysław M (29) 1983 M-35 (11) POL Sosnowiec 30:06,1 09:11,6 06:01
38 19 Hamik Adam M (30) 1984 M-35 (12) POL Hamtarix team Bieruń 30:07,4 09:12,9 06:01
39 13 Figura Tomasz M (31) 1973 M-35 (13) POL HKP TEAM Jaworzno 30:10,6 09:16,1 06:02
40 55 Pierzchała Anna K (9) 1974 K-35 (4) POL Jaworzno 30:11,3 09:16,8 06:02
41 36 Kryniger Maciej M (32) 1993 M-15 (15) POL Libiąż 30:19,0 09:24,5 06:03
42 96 Szozda Damian M (33) 1989 M-15 (16) POL Jaworzno 30:56,9 10:02,4 06:11
43 95 Rutka Dawid M (34) 2002 M-15 (17) POL Jaworzno 31:01,8 10:07,3 06:12
44 67 Sidełko Damian M (35) 1991 M-15 (18) POL Jaworzno 31:02,9 10:08,4 06:12
45 25 Kaczara Katarzyna K (10) 1982 K-35 (5) POL Myślachowice 31:14,4 10:19,9 06:14
46 10 Cyganek Monika K (11) 1989 K-15 (6) POL Olkusz 31:22,1 10:27,6 06:16
47 46 Morkisz Piotr M (36) 1990 M-15 (19) POL Oświęcim 31:24,0 10:29,5 06:16
48 45 Małycha Artur M (37) 1956 M-50 (5) POL DLA JADWINI Tychy 31:28,3 10:33,8 06:17
49 21 Jaskot Joanna K (12) 1988 K-15 (7) POL Fit Story Marzena Piech Jaworzno 31:32,2 10:37,7 06:18
50 30 Kita Daniel M (38) 1987 M-15 (20) POL Harpagan beast Jaworzno 31:33,7 10:39,2 06:18
51 11 Czarnecki Marcin M (39) 1987 M-15 (21) POL Olkusz 31:40,9 10:46,4 06:20
52 58 Przebinda Magdalena K (13) 1982 K-35 (6) POL Olkusz 31:52,4 10:57,9 06:22
53 62 Rokita Karolina K (14) 1987 K-15 (8) POL KurnikTeam Sosnowiec 32:07,5 11:13,0 06:25
54 14 Gaj Rafał M (40) 1969 M-50 (6) POL Parkrun Chrzanów Chrzanów 32:13,8 11:19,3 06:26
55 59 Pstrucha Barbara K (15) 1987 K-15 (9) POL Jaworzno 32:38,9 11:44,4 06:31
56 60 Putek Józef M (41) 1985 M-15 (22) POL Niedźwiedź 32:49,2 11:54,7 06:33
57 44 Makowska Magdalena K (16) 1981 K-35 (7) POL Jaworzno 33:04,9 12:10,4 06:36
58 64 Rybicki Marek M (42) 1967 M-50 (7) POL Hufiec Ziemi Raciborskiej Sosnowiec 33:41,9 12:47,4 06:44
59 3 Baran Magdalena K (17) 1978 K-35 (8) POL Jaworzno 33:47,3 12:52,8 06:45
60 31 Klimczak Aneta K (18) 1976 K-35 (9) POL Jaworzno 34:03,0 13:08,5 06:48
61 98 Poniatowski Michał M (43) 1980 M-35 (14) POL Jaworzno 34:23,3 13:28,8 06:52
62 9 Chrobok Jacek M (44) 1988 M-15 (23) POL Jaworzno 34:28,9 13:34,4 06:53
63 33 Kostecka Małgorzata K (19) 1985 K-15 (10) POL Trzebinia 34:40,0 13:45,5 06:56
64 27 Kadłuczka Katarzyna K (20) 1986 K-15 (11) POL Brak Chrzanów 34:54,2 13:59,7 06:58
65 69 Smuła Magdalena K (21) 1983 K-35 (10) POL Chrzanów 35:37,5 14:43,0 07:07
66 99 Manhońska Agata K (22) 1987 K-15 (12) POL Jaworzno 35:37,8 14:43,3 07:07
67 37 Krzemińska Kinga K (23) 1988 K-15 (13) POL JAWORZNO 35:42,0 14:47,5 07:08
68 54 Pałasz Marta K (24) 1983 K-35 (11) POL Jaworzno 35:52,0 14:57,5 07:10
69 79 Szuryn Magda K (25) 1987 K-15 (14) POL Jaworzno 35:52,8 14:58,3 07:10
70 100 Kuchta Anna K (26) 1977 K-35 (12) POL Jaworzno 35:56,4 15:01,9 07:11
71 23 Juzkiewicz Anna K (27) 1984 K-35 (13) POL Jaworzno 36:29,1 15:34,6 07:17
72 40 Kuśmierczyk Joanna K (28) 1975 K-35 (14) POL Ruda Śląska 36:42,8 15:48,3 07:20
73 65 Ryński Marek M (45) 1974 M-35 (15) POL Dąbrowa Górnicza 36:44,1 15:49,6 07:20
74 87 Wojdyła Bogusława K (29) 1973 K-35 (15) POL Jaworzno 36:45,9 15:51,4 07:21
75 97 Cieśla Dorota K (30) 1987 K-15 (15) POL Olkusz 37:02,2 16:07,7 07:24
76 72 Sosna Mariusz M (46) 1974 M-35 (16) POL CROSS SPORT Turza Śląska 37:03,6 16:09,1 07:24
77 91 Sosna Karol M (47) 2011 M-15 (24) POL Turza Sląska 37:03,9 16:09,4 07:24
78 53 Pakuła Tomasz M (48) 1973 M-35 (17) POL 6 Power Chorzów / Jaworzno 39:07,9 18:13,4 07:49
79 38 Krzystek Jadwiga K (31) 1962 K-50 (1) POL Jaworzno 39:22,8 18:28,3 07:52
80 90 MULKA ULA K (32) 1983 K-35 (16) POL KB MCKIS JAWORZNO Jaworzno 39:48,4 18:53,9 07:57
81 88 Żalińska Teresa K (33) 1962 K-50 (2) POL Jaworzno Runners Jaworzno 39:48,4 18:53,9 07:57
82 77 Szubielska Joanna K (34) 1982 K-35 (17) POL Jaworzno 39:59,8 19:05,3 07:59
83 78 Szubielski Tomasz M (49) 1981 M-35 (18) POL Jaworzno 40:00,0 19:05,5 08:00
84 41 Lebioda Grzegorz M (50) 1977 M-35 (19) POL Dąbrowa Górnicza 40:40,4 19:45,9 08:08
85 81 Ślusarczyk-Lebioda Anna K (35) 1976 K-35 (18) POL Dąbrowa Górnicza 40:40,8 19:46,3 08:08
86 50 Nieduziak Magdalena K (36) 1962 K-50 (3) POL Bukowno 43:37,3 22:42,8 08:43
87 75 Stawarz Maria K (37) 1964 K-50 (4) POL Jaworzno 43:37,9 22:43,4 08:43
88 29 Kępińska-Szencel Kamila K (38) 1985 K-15 (16) POL Jaworzno 45:05,2 24:10,7 09:01
89 17 Grobelniak Ilona K (39) 1987 K-15 (17) POL Jaworzno 45:05,5 24:11,0 09:01
90 16 Gradzik-Juraszczyk Martyna K (40) 1983 K-35 (19) POL Łazy 47:24,0 26:29,5 09:28
91 22 Juraszczyk Michał M (51) 1979 M-35 (20) POL Łazy 47:25,1 26:30,6 09:29

BGTimeSport © 2015-2020