V Jubileuszowy Bieg Mikołajowy Jaworzno - 10 km

Wydarzenie:
V Jubileuszowy Bieg Mikołajowy Jaworzno V Jubileuszowy Bieg Mikołajowy Jaworzno
Organizator:
Harcerski Klub Podróżnika TEAM
Data:
07.12.2019
Miejsce:
Jaworzno
Dystans:
10.0 km
Zgłoszonych:
76
Ukończyło:
72
Nieklasyfikowani:
4
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto
lub
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaKrajKlubMiastoWynikStrataTempo
1 218 Hetman Radosław M (1) 1981 M-35 (1) POL Grupa Nomax Jaworzno 40:42,2 04:04
2 253 Piętak Jacek M (2) 1978 M-35 (2) POL PRESS GLASS Biegamy i Wspieramy Jaworzno 46:07,9 05:25,7 04:36
3 232 Kozioł Kamil M (3) 1994 M-15 (1) POL Młoszowa 46:12,1 05:29,9 04:37
4 214 Filuś Stanisław M (4) 1965 M-50 (1) POL KRS Triathlon Dąbrowa Górnicza Mysłowice 46:31,0 05:48,8 04:39
5 250 Oramus Paweł M (5) 1987 M-15 (2) POL Skawina Biega Gołuchowice 47:08,3 06:26,1 04:42
6 223 Józefik Dawid M (6) 1985 M-15 (3) POL Chrzanów 47:29,5 06:47,3 04:44
7 216 Gigoń Dariusz M (7) 1967 M-50 (2) POL KB MCKIS JAWORZNO Jaworzno 47:48,8 07:06,6 04:46
8 207 Cierpioł Andrzej M (8) 1993 M-15 (4) POL sacky runners Jaworzno 48:04,7 07:22,5 04:48
9 241 Malinowski Krzysztof M (9) 1969 M-50 (3) POL PoWoli do celu Gilowice 48:21,5 07:39,3 04:50
10 247 Oblizajek Paweł M (10) 1993 M-15 (5) POL Warchlaki Adelajdy Jaworzno 48:54,9 08:12,7 04:53
11 210 Dembecki Marcin M (11) 1978 M-35 (3) POL Łemkowyna Ultra Trail Siemianowice Śląskie 49:13,6 08:31,4 04:55
12 243 Myjak Ireneusz M (12) 1973 M-35 (4) POL KUSY Bukowno Bukowno 49:46,9 09:04,7 04:58
13 201 Adamus-Kowalska Justyna K (1) 1979 K-35 (1) POL LKS Imielin Imielin 49:53,7 09:11,5 04:59
14 249 Omelczuk Artur M (13) 1980 M-35 (5) POL Subra GRP Sosnowiec 50:13,2 09:31,0 05:01
15 213 Dziurzyński Adrian M (14) 1988 M-15 (6) POL Bukowno 50:16,4 09:34,2 05:01
16 222 Jeleń Marek M (15) 1973 M-35 (6) POL parkrun chrzanów Trzebinia 50:17,7 09:35,5 05:01
17 244 Niedziela Sebastian M (16) 1988 M-15 (7) POL Jaworzno 50:53,8 10:11,6 05:05
18 269 Szczyrba Jessica K (2) 1993 K-15 (1) POL K.S. Cross Sport Jaworzno 50:59,0 10:16,8 05:05
19 251 Palion Marcin M (17) 1980 M-35 (7) POL Harpagan Beast Jaworzno 51:11,6 10:29,4 05:07
20 271 Szwedo Artur M (18) 1994 M-15 (8) POL Harpagan Beast Jaworzno 52:02,2 11:20,0 05:12
21 261 Stachelczyk Daniel M (19) 1986 M-15 (9) POL Jaworzno 52:14,6 11:32,4 05:13
22 274 WIERCIOCH ŁUKASZ M (20) 1982 M-35 (8) POL OLKUSZ 52:24,5 11:42,3 05:14
23 280 Żelech Grzegorz M (21) 1985 M-15 (10) POL PoWoli do celu Wola 52:28,2 11:46,0 05:14
24 283 SAGNARD Florent M (22) 1975 M-35 (9) FRA Villeurbanne 69100 52:49,3 12:07,1 05:16
25 240 Malciak Ireneusz M (23) 1976 M-35 (10) POL Jaworzno 53:09,2 12:27,0 05:18
26 227 Kaziród Wojciech M (24) 1984 M-35 (11) POL Ogrodzieniec 53:21,9 12:39,7 05:20
27 276 Wilkosz Wojciech M (25) 1969 M-50 (4) POL Jaworzno 53:25,4 12:43,2 05:20
28 208 Czech Przemysław M (26) 1985 M-15 (11) POL Jaworzno 54:50,1 14:07,9 05:29
29 260 SCHMIDT MARIUSZ M (27) 1972 M-35 (12) POL ORANGE POLSKA SOSNOWIEC 55:01,6 14:19,4 05:30
30 217 Grabowski Jan M (28) 1964 M-50 (5) POL Skawina Biega Gołuchowice 55:09,3 14:27,1 05:30
31 281 Żydek Grzegorz M (29) 1968 M-50 (6) POL Nie Roczny 56:11,9 15:29,7 05:37
32 282 Pawelec Karolina K (3) 1989 K-15 (2) POL Jaworzno 56:17,5 15:35,3 05:37
33 230 Kosowska Ewelina K (4) 1993 K-15 (3) POL Zagórze 57:05,5 16:23,3 05:42
34 256 Rusek Paweł M (30) 1965 M-50 (7) POL KUSY Bukowno Bukowno 57:53,6 17:11,4 05:47
35 267 Szczepanowski Bogusław M (31) 1984 M-35 (13) POL Katowice 58:47,8 18:05,6 05:52
36 259 Samborski Marcin M (32) 1979 M-35 (14) POL Chrzanów 59:09,5 18:27,3 05:54
37 229 Kopacz Mateusz M (33) 1982 M-35 (15) POL Rozkochów 59:22,5 18:40,3 05:56
38 226 Kaziród Kinga K (5) 1985 K-15 (4) POL Sosnowiec 59:22,6 18:40,4 05:56
39 263 Studziżba Paweł M (34) 1971 M-35 (16) POL Creative Bochnia biega team Proszówki 1:00:18,6 19:36,4 06:01
40 212 DYLAG MAREK M (35) 1961 M-50 (8) POL KB MCKiS Jaworzno Jaworzno 1:00:28,3 19:46,1 06:02
41 246 Noras Alina K (6) 1987 K-15 (5) POL PwC Service Delivery Center Imielin 1:00:38,2 19:56,0 06:03
42 233 KRAWCZYKIEWICZ MARCIN M (36) 1974 M-35 (17) POL Chrzanów 1:00:52,8 20:10,6 06:05
43 262 Stercel Krzysztof M (37) 1958 M-50 (9) POL Jaworzno 1:00:56,3 20:14,1 06:05
44 255 Rupka Michał M (38) 1980 M-35 (18) POL Sosnowiec 1:01:04,5 20:22,3 06:06
45 270 Szozda Teresa K (7) 1967 K-50 (1) POL Kb MCKiS Jaworzno Jaworzno 1:01:43,9 21:01,7 06:10
46 272 Twaróg Alicja K (8) 2000 K-15 (6) POL Jaworzno 1:01:48,8 21:06,6 06:10
47 252 Palion Magdalena K (9) 1987 K-15 (7) POL Harpagan Beast Jaworzno 1:02:16,7 21:34,5 06:13
48 254 Pyrek Dorota K (10) 1976 K-35 (2) POL amator Przeciszow 1:02:17,2 21:35,0 06:13
49 242 Michałek Krystyna K (11) 1974 K-35 (3) POL Przeciszów 1:02:17,5 21:35,3 06:13
50 268 Szczygieł Robert M (39) 1974 M-35 (19) POL Dąbrowa Górnicza 1:02:23,2 21:41,0 06:14
51 203 Barchnicki Jarosław M (40) 1977 M-35 (20) POL Tychy 1:02:28,8 21:46,6 06:14
52 205 Bernisz Krzysztof M (41) 1977 M-35 (21) POL Jaworzno 1:02:34,7 21:52,5 06:15
53 206 Białas Konrad M (42) 1999 M-15 (12) POL WSB Jaworzno Jaworzno 1:02:52,9 22:10,7 06:17
54 202 BABULA Gabriela K (12) 1990 K-15 (8) POL Jaworzno 1:02:53,2 22:11,0 06:17
55 219 Jamrozik Adrian M (43) 1989 M-15 (13) POL Husaria Race Team Kraków 1:03:24,2 22:42,0 06:20
56 264 Sułek Cezary M (44) 1968 M-50 (10) POL Jaworzno 1:03:26,2 22:44,0 06:20
57 266 Stano Grzegorz M (45) 1967 M-50 (11) POL KB MCKIS Jaworzno Jaworzno 1:04:23,3 23:41,1 06:26
58 285 Wernio Dariusz M (46) 1963 M-50 (12) POL Jaworzno 1:04:36,9 23:54,7 06:27
59 234 Kubarek Agnieszka K (13) 1981 K-35 (4) POL Trzebinia 1:04:40,6 23:58,4 06:28
60 278 Ziental Grzegorz M (47) 1969 M-50 (13) POL Rebellion of Free Runners Sosnowiec 1:04:40,9 23:58,7 06:28
61 204 Bartoszewicz Bartłomiej M (48) 1987 M-15 (14) POL Zagórze 1:05:02,0 24:19,8 06:30
62 236 Kurbiel Paulina K (14) 1992 K-15 (9) POL Sosnowiec 1:05:07,0 24:24,8 06:30
63 231 Kozieł Kamil M (49) 1986 M-15 (15) POL Dąbrowa Górnicza 1:05:07,4 24:25,2 06:30
64 228 Kijak Dominika K (15) 1988 K-15 (10) POL Zagórze 1:05:10,2 24:28,0 06:31
65 279 Żak Maciej M (50) 2002 M-15 (16) POL Jaworzno 1:06:07,6 25:25,4 06:36
66 265 Syguła Katarzyna K (16) 1973 K-35 (5) POL KB MCKiS Jaworzno Jaworzno 1:06:59,6 26:17,4 06:41
67 220 Jarczyk-Kopacz Anna K (17) 1981 K-35 (6) POL Chrzanów 1:10:29,6 29:47,4 07:02
68 257 Saczka Bogusławaa K (18) 1975 K-35 (7) POL Myślachowice 1:11:02,2 30:20,0 07:06
69 258 Saczka Sławek M (51) 1975 M-35 (22) POL Myślachowice 1:11:06,5 30:24,3 07:06
70 235 Kucharczyk-Kwaśniewska Daria K (19) 1978 K-35 (8) POL Eine Sportgruppe Mysłowice 1:16:07,4 35:25,2 07:36
71 248 Oleszko Marta K (20) 1983 K-35 (9) POL Libiąż 1:16:08,0 35:25,8 07:36
72 237 Kwaśniewski Marcin M (52) 1971 M-35 (23) POL Eine Sportgruppe Mysłowice 1:16:09,3 35:27,1 07:36
DNS 224 Karaś Kinga K 1993 K-15 POL Jaworzno
DNS 275 Wilczyńska Aneta K 1974 K-35 POL KB MCKIS JAWORZNO Jaworzno
DNS 284 Strugaru Tomasz M 1983 M-35 POL Jaworzno
DSQ 221 Jasica Mateusz M 2001 M-15 POL KUSY Bukowno Bukowno 37:30,2 03:45

BGTimeSport © 2015-2020