7 Jesienny Bieg Potrójnej

Wydarzenie:
7 Jesienny Bieg Potrójnej 7 Jesienny Bieg Potrójnej
Organizator:
Klub Skialpinistyczny KANDAHAR
Data:
02.11.2019
Miejsce:
Przełęcz Kocierska
Dystans:
15.0 km
Zgłoszonych:
293
Ukończyło:
289
Nieklasyfikowani:
4
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto
lub
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokkategoriaKrajKlubMiasto10 kmWynikStrataTempo
1 205 Lepiarz Sylwester M (1) 1993 M-18 (1) POL LKB Rudnik Wronów 38:48,9(1) 1:12:13,7 04:48
2 204 Jaśtal Piotr M (2) 1994 M-18 (2) POL Alpin Sport Hoka One One Team/LKB Rudnik/ Domaszowice 39:13,2(2) 1:14:22,8 02:09,1 04:57
3 215 Skupień Tomasz M (3) 1986 M-18 (3) POL MUAY RUNNING TEAM SKAWINKI 40:36,3(3) 1:17:04,7 04:51,0 05:08
4 267 Misiak Bartosz M (4) 1987 M-18 (4) POL Alpin Sport HOKA One One Team Cesky Tesin 41:10,9(4) 1:17:49,0 05:35,3 05:11
5 221 Klamut Michał M (5) 1992 M-18 (5) POL Attiq Team / GOPR Karkonosze Karpacz 41:45,5(5) 1:18:28,6 06:14,9 05:13
6 118 Faron Robert M (6) 1974 M-35 (1) POL Salco Garmin Team Zalesie 41:55,4(6) 1:19:29,4 07:15,7 05:17
7 293 Piętka Marcin M (7) 1978 M-35 (2) POL KS Kandahar Roczyny 42:40,3(8) 1:21:03,6 08:49,9 05:24
8 307 Elantkowski Jasiek M (8) 2000 M-18 (6) POL TKN Tatra Team / Dynafit Zakopane 42:01,9(7) 1:21:37,1 09:23,4 05:26
9 114 Wójcik Adam M (9) 1997 M-18 (7) POL Andrychów Running CHOCZNIA 43:39,5(10) 1:22:40,4 10:26,7 05:30
10 304 Popielarski Kubuś M (10) 2001 M-18 (8) POL TKN Tatra Team/Dynafit Zakopane 42:41,2(9) 1:23:33,6 11:19,9 05:34
11 145 Żuchowski Daniel M (11) 1988 M-18 (9) POL MUAY RUNNING TEAM Kraków 43:52,0(11) 1:23:59,0 11:45,3 05:35
12 294 Gawlas Dominik M (12) 1982 M-35 (3) POL Tj Jäkl Karviná/TERVEL team Cieszyn 44:52,4(14) 1:24:20,2 12:06,5 05:37
13 263 Kadlubicki Marek M (13) 1982 M-35 (4) POL sportowy tryb życia Czaniec 45:44,3(17) 1:24:46,4 12:32,7 05:39
14 26 Gwiżdż Marcin M (14) 1973 M-35 (5) POL Jaworzno 44:16,8(12) 1:25:32,4 13:18,7 05:42
15 306 Karpierz Karol M (15) 1993 M-18 (10) POL TKN Tatra Team Ostrowsko 44:42,0(13) 1:25:34,0 13:20,3 05:42
16 258 Knap Mateusz M (16) 1996 M-18 (11) POL KS Kandahar / DYNAFIT Katowice 44:55,8(15) 1:26:15,7 14:02,0 05:45
17 305 Sawicki Kacper M (17) 2000 M-18 (12) POL TKN Tatra Team Zakopane 45:11,7(16) 1:26:26,3 14:12,6 05:45
18 247 Raczak Maciej M (18) 1985 M-18 (13) POL Katowice 46:12,6(22) 1:26:38,5 14:24,8 05:46
19 75 Pawlik Przemysław M (19) 1981 M-35 (6) POL OKR Passionbike Oświecim Oświęcim 46:39,2(25) 1:26:54,5 14:40,8 05:47
20 191 Grubka Bartosz M (20) 1988 M-18 (14) POL PassionBIKE Oświęcim Osiek 46:09,2(21) 1:27:06,6 14:52,9 05:48
21 194 Wolczko Grzegorz M (21) 1981 M-35 (7) POL Daniel Wosik Tervel Team Maków Podhalański 46:30,0(24) 1:27:27,1 15:13,4 05:49
22 109 Adamczyk Martyna K (1) 1992 K-18 (1) POL Alpin Sport Hoka One One Team Szydłowiec 46:03,9(20) 1:27:34,0 15:20,3 05:50
23 36 Kopiec Przemysław M (22) 1990 M-18 (15) POL Tychy 46:25,8(23) 1:27:37,7 15:24,0 05:50
24 260 Wolek Szymon M (23) 1983 M-35 (8) POL Tychy 47:07,4(28) 1:27:49,5 15:35,8 05:51
25 161 Wójcik Paweł M (24) 1998 M-18 (16) POL Zadyszka Oświęcim Brzeszcze 46:01,2(18) 1:28:30,4 16:16,7 05:54
26 189 Duda Sebastian M (25) 1978 M-35 (9) POL Bujaków 47:10,2(29) 1:28:38,0 16:24,3 05:54
27 231 Trznadel Maciej M (26) 1972 M-35 (10) POL KS Kandahar / SPLA Tychy Bytom 46:41,1(26) 1:28:41,7 16:28,0 05:54
28 299 Broj Marcel M (27) 2000 M-18 (17) POL BROJ TEAM ŹLINICE Źlinice 46:02,1(19) 1:29:09,7 16:56,0 05:56
29 209 Szatanik Zbigniew M (28) 1968 M-50 (1) POL Ujsoły 46:51,9(27) 1:29:30,5 17:16,8 05:58
30 292 Fabian Bogusław M (29) 1971 M-35 (11) POL EVANLITE.COM PYSKOWICE 48:45,6(36) 1:31:40,5 19:26,8 06:06
31 187 Dyrek Michał M (30) 1985 M-18 (18) POL MOK Mszana Dolna Mszana Górna 48:15,1(32) 1:32:11,5 19:57,8 06:08
32 139 Nawieśniak Jan M (31) 1983 M-35 (12) POL JM Sport team Mszana Dolna 48:48,2(37) 1:32:21,4 20:07,7 06:09
33 192 Sztefko Józef M (32) 1965 M-50 (2) POL Kozy 48:55,3(40) 1:32:34,7 20:21,0 06:10
34 133 Pytlarz Wojtek M (33) 1978 M-35 (13) POL Atsko Poland Bielsko-Biała 48:49,9(39) 1:32:40,1 20:26,4 06:10
35 91 Nowak Kamil M (34) 1989 M-18 (19) POL Zawiercie 49:57,8(46) 1:32:42,4 20:28,7 06:10
36 199 Ryłko Krzysztof M (35) 1973 M-35 (14) POL KS Kandahar/Zadyszka Oświęcim Oświęcim 48:24,5(35) 1:32:58,1 20:44,4 06:11
37 143 Cierpiałek Jakub M (36) 1988 M-18 (20) POL UNLIMITED Sport & Lifestyle Inwałd 49:01,1(42) 1:33:13,6 20:59,9 06:12
38 236 Laskowski Tomasz M (37) 1979 M-35 (15) POL AKMB Pędziwiatr Gliwice Gliwice 48:18,1(34) 1:33:23,0 21:09,3 06:13
39 84 Osiejewski Marcin M (38) 1988 M-18 (21) POL Ciastki Wilkowice 48:49,1(38) 1:34:04,5 21:50,8 06:16
40 6 Fyda Robert M (39) 1980 M-35 (16) POL Kęckie Harpagany Kęty 47:20,7(30) 1:34:16,0 22:02,3 06:17
41 246 Połubok Kajetan M (40) 1979 M-35 (17) POL TYCHY 50:35,3(51) 1:34:27,9 22:14,2 06:17
42 86 Bojda Zdzisław M (41) 1976 M-35 (18) POL Świry Stela Pierściec 50:44,1(56) 1:34:33,0 22:19,3 06:18
43 47 Pyrek Przemysław M (42) 1994 M-18 (22) POL Training By PP Oświęcim 50:01,9(47) 1:34:44,3 22:30,6 06:18
44 279 Flądro Daniel M (43) 1978 M-35 (19) POL Klub Biegowy Perła Wokowice 49:05,5(43) 1:34:46,7 22:33,0 06:19
45 224 Czernik Krzysztof M (44) 1990 M-18 (23) POL KS Kandahar Radlin 50:38,6(53) 1:34:58,6 22:44,9 06:19
46 4 Kalinowski Przemysław M (45) 1979 M-35 (20) POL Niesie mnie po lesie Warszawa 48:16,0(33) 1:34:59,9 22:46,2 06:19
47 122 Skalska Anna K (2) 1980 K-35 (1) POL Carbon OCR Racing Team Bytom 50:41,1(54) 1:35:01,7 22:48,0 06:20
48 77 Proksa Robert M (46) 1964 M-50 (3) POL Chromik Mysłowice Mysłowice 48:10,1(31) 1:35:24,2 23:10,5 06:21
49 108 Biegun Dariusz M (47) 1974 M-35 (21) POL Andrychów Running Sułkowice 48:59,0(41) 1:35:50,5 23:36,8 06:23
50 37 Kosicki Łukasz M (48) 1981 M-35 (22) POL Bielsko-Biała 51:11,6(63) 1:36:02,4 23:48,7 06:24
51 34 Klonowski Kamil M (49) 1989 M-18 (24) POL Husaria Race Team Mikołów 50:47,7(58) 1:36:19,0 24:05,3 06:25
52 150 Kucharski Damian M (50) 1986 M-18 (25) POL Zabiegani Częstochowa Częstochowa 50:35,7(52) 1:36:20,6 24:06,9 06:25
53 272 Kafarowski Jakub M (51) 2001 M-18 (26) POL KS Kandahar Jaworzno 50:58,2(61) 1:36:25,9 24:12,2 06:25
54 60 Widuch Jarek M (52) 1986 M-18 (27) POL Pewel Ślemieńska 51:19,1(65) 1:36:57,2 24:43,5 06:27
55 115 Olma Przemysław M (53) 1978 M-35 (23) POL KS Kandahar / ATSKO Polska Bielsko-Biała 50:31,4(50) 1:37:13,6 24:59,9 06:28
56 110 Oziębło Rafał M (54) 1983 M-35 (24) POL KS Kandahar Chorzów 52:18,3(73) 1:37:33,3 25:19,6 06:30
57 188 Kukuła Sławomir M (55) 1990 M-18 (28) POL Andrychów Running Witanowice 50:03,5(48) 1:37:41,2 25:27,5 06:30
58 120 Rakszawa Krzysztof M (56) 1972 M-35 (25) POL Rybnicka Grupa Biegowa Pedzimy Raze Rybnik 49:57,1(45) 1:37:52,5 25:38,8 06:31
59 101 Kopiec Roland M (57) 1988 M-18 (29) POL Łaziska Górne 51:40,4(68) 1:37:53,4 25:39,7 06:31
60 286 Chowaniec Jakub M (58) 1999 M-18 (30) POL Nowy Targ 51:17,6(64) 1:38:02,0 25:48,3 06:32
61 167 Krakowczak Ryszard M (59) 1977 M-35 (26) POL Zadyszka Oświęcim Oświęcim 50:56,8(60) 1:38:04,9 25:51,2 06:32
62 27 Hankus Tadeusz M (60) 1985 M-18 (31) POL HKS Run Andrychów 50:21,7(49) 1:38:11,2 25:57,5 06:32
63 285 Lassak Beata K (3) 1994 K-18 (2) POL Ząb 51:25,7(66) 1:38:16,4 26:02,7 06:33
64 73 Żerdka Michał M (61) 1985 M-18 (32) POL Bieruń 50:44,1(57) 1:38:34,8 26:21,1 06:34
65 113 Kuras Janusz M (62) 1972 M-35 (27) POL Zadyszka Oświęcim Chełmek 52:36,9(79) 1:38:39,8 26:26,1 06:34
66 252 Cieslak Ryszard M (63) 1966 M-50 (4) POL KS Kandahar Kozy 50:49,7(59) 1:38:45,4 26:31,7 06:35
67 185 Szczerba Jakub M (64) 1988 M-18 (33) POL KW lubliniec Lubliniec 50:43,8(55) 1:38:56,0 26:42,3 06:35
68 5 Mzyk Grzegorz M (65) 1975 M-35 (28) POL 40 latek Tychy Lędziny 51:07,6(62) 1:39:17,6 27:03,9 06:37
69 48 Rakiczy Rafał M (66) 1980 M-35 (29) POL 40latek Tychy Tychy 52:27,2(74) 1:39:17,7 27:04,0 06:37
70 229 Narwojsz Arkadiusz M (67) 1978 M-35 (30) POL Rybnik 52:38,8(81) 1:39:22,8 27:09,1 06:37
71 276 Bazułka Aleksandra K (4) 1995 K-18 (3) POL Katowice 52:32,3(75) 1:39:23,9 27:10,2 06:37
72 9 Turek Łukasz M (68) 1984 M-35 (31) POL Latające HoLendry Warszawa 51:28,4(67) 1:39:43,6 27:29,9 06:38
73 28 Hatala Mariusz M (69) 1982 M-35 (32) POL BB Runners Hati Team Bielsko Biała 52:03,7(71) 1:39:44,6 27:30,9 06:38
74 270 Winiarczyk-Jadach Beata K (5) 1978 K-35 (2) POL TG Sokół Zakopane Kraków 54:12,7(97) 1:40:04,3 27:50,6 06:40
75 45 Owerko Tomasz M (70) 1981 M-35 (33) POL SNW KW Kraków Modlniczka 53:09,4(83) 1:40:15,7 28:02,0 06:41
76 128 Surwiło Sandro M (71) 1985 M-18 (34) POL Tychy 51:48,2(69) 1:40:29,4 28:15,7 06:41
77 300 Barczyk Karol M (72) 1997 M-18 (35) POL Wolbrom 49:51,7(44) 1:40:29,5 28:15,8 06:41
78 259 Bilecki Sebastian M (73) 1980 M-35 (34) POL Bielsko- Biała 52:34,1(77) 1:40:35,3 28:21,6 06:42
79 10 Adamski Robert M (74) 1985 M-18 (36) POL Brykająca Grupa Biegowa Bieruń 53:44,9(89) 1:40:44,0 28:30,3 06:42
80 227 Nadkański Marek M (75) 1962 M-50 (5) POL MOK MSZANA DOLNA Mszana Górna 53:43,8(88) 1:40:52,9 28:39,2 06:43
81 271 Brzeski Łukasz M (76) 1985 M-18 (37) POL ODLO UVEX TEAM Bielsko-Biała 54:49,8(103) 1:41:03,9 28:50,2 06:44
82 3 Bryś Piotr M (77) 1979 M-35 (35) POL RUNHOGS Tychy Świerczyniec 52:32,8(76) 1:41:06,1 28:52,4 06:44
83 222 Żołnierski Zbyszko M (78) 1969 M-50 (6) POL Bielsko -Biała 53:26,3(85) 1:41:11,7 28:58,0 06:44
84 78 Orkwiszewska Ola K (6) 1986 K-18 (4) POL Bieruń 53:33,6(87) 1:41:20,2 29:06,5 06:45
85 157 Walukiewicz Przemysław M (79) 1992 M-18 (38) POL MagnaFormpol running team Tychy 53:47,0(90) 1:41:35,2 29:21,5 06:46
86 219 Pilśniak Krzysztof M (80) 1973 M-35 (36) POL Kraków 54:04,8(93) 1:41:38,1 29:24,4 06:46
87 225 Miszczyk Roman M (81) 1970 M-35 (37) POL WKSB AKTYWNE BESKIDY Bystra 54:07,9(94) 1:41:46,4 29:32,7 06:47
88 281 Bolechowska Dominika K (7) 1975 K-35 (3) POL Alpina Sport Hoka One One Team Rabka Zdrój 55:03,0(106) 1:41:52,5 29:38,8 06:47
89 44 Mucha Grzegorz M (82) 1976 M-35 (38) POL Diabły Pancerne Zabierzow 54:08,9(95) 1:42:07,9 29:54,2 06:48
90 107 Kaźmierczak Sławomir M (83) 1985 M-18 (39) POL Łaziska Górne 54:35,0(101) 1:42:13,6 29:59,9 06:48
91 8 Knura Aleksander M (84) 1982 M-35 (39) POL KW Jastrzębie-Zdrój Połomia 53:25,7(84) 1:42:22,3 30:08,6 06:49
92 228 Noga Adam M (85) 1970 M-35 (40) POL Zadyszka Jedlina 53:48,3(91) 1:42:25,7 30:12,0 06:49
93 211 Bartuś Marcin M (86) 1977 M-35 (41) POL Zadyszka Oświęcim Las 52:36,5(78) 1:42:44,2 30:30,5 06:50
94 296 Milkowski Rafał M (87) 1980 M-35 (42) POL OTK RZEŹNIK Rybnik 52:13,6(72) 1:42:45,9 30:32,2 06:51
95 123 Kropornicki Tomasz M (88) 1982 M-35 (43) POL Niepołomice 52:37,6(80) 1:42:54,0 30:40,3 06:51
96 96 Dymanus Damian M (89) 1981 M-35 (44) POL parkrun Chrzanów Balin 55:00,3(105) 1:42:59,4 30:45,7 06:51
97 94 Grubka Maciej M (90) 1977 M-35 (45) POL Brovarnas Czechowice Dziedzice 51:55,2(70) 1:43:04,0 30:50,3 06:52
98 64 Więcek Przemysław M (91) 1980 M-35 (46) POL Kęckie Harpagany Kęty 54:52,0(104) 1:43:26,8 31:13,1 06:53
99 156 Fojcik Grzegorz M (92) 1967 M-50 (7) POL Rybnik 52:59,2(82) 1:43:45,1 31:31,4 06:55
100 55 Szczypka Piotr M (93) 1989 M-18 (40) POL Biegiem przez Chybie Chybie 53:31,3(86) 1:43:51,7 31:38,0 06:55
101 144 Paprocka Urszula K (8) 1990 K-18 (5) POL Nowa Huta Team Kraków 53:49,4(92) 1:43:53,2 31:39,5 06:55
102 255 Szczygieł Krzysztof M (94) 1978 M-35 (47) POL bene runner bielsko-biała 54:21,7(98) 1:44:28,6 32:14,9 06:57
103 57 Trzaska Wojciech M (95) 1996 M-18 (41) POL Siemianowice Śląskie 56:57,0(123) 1:45:12,9 32:59,2 07:00
104 164 Lubecki Tomasz M (96) 1978 M-35 (48) POL Oświęcim 54:31,1(100) 1:45:25,5 33:11,8 07:01
105 14 Baszczyńska Kinga K (9) 1978 K-35 (4) POL BB Runners Bielsko-Biała 56:25,8(119) 1:45:28,6 33:14,9 07:01
106 83 Gierlotka Maciej M (97) 1976 M-35 (49) POL Katowice 56:46,6(121) 1:45:35,1 33:21,4 07:02
107 233 Pisingas Mariusz M (98) 1978 M-35 (50) POL Bieganie to mój trzeźwy wybór Gliwice 54:10,1(96) 1:45:39,4 33:25,7 07:02
108 105 Grzesiak Marcin M (99) 1978 M-35 (51) POL Kęckie Harpagany Kęty 56:07,8(116) 1:46:14,1 34:00,4 07:04
109 201 Świder Zbigniew M (100) 1975 M-35 (52) POL Świry Stela Skoczów 55:52,6(111) 1:46:18,9 34:05,2 07:05
110 163 Pachura Kinga K (10) 1976 K-35 (5) POL Ultramaraton Babia Góra Mszana Dolna 56:02,4(114) 1:46:21,7 34:08,0 07:05
111 174 Swoboda Piotr M (101) 1984 M-35 (53) POL Bieruń 55:54,9(112) 1:46:27,6 34:13,9 07:05
112 265 Koza Robert M (102) 1972 M-35 (54) POL Carbon OCR Racing Team Świętochłowice 56:06,3(115) 1:46:37,7 34:24,0 07:06
113 99 Zugaj Robert M (103) 1978 M-35 (55) POL Katowice 54:39,2(102) 1:46:44,2 34:30,5 07:06
114 61 Widziak Piotr M (104) 1974 M-35 (56) POL RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZE Rybnik 55:29,1(108) 1:46:50,5 34:36,8 07:07
115 127 Macioł Sebastian M (105) 1976 M-35 (57) POL TTA Bieruń Bieruń 57:41,7(129) 1:46:50,5 34:36,8 07:07
116 308 Bieryt Zbigniew M (106) 1976 M-35 (58) POL Jas-Kółka Pawłowice 57:46,9(130) 1:46:55,8 34:42,1 07:07
117 20 Fidor Damian M (107) 1978 M-35 (59) POL RUNHOGS Tychy Tychy 55:25,4(107) 1:46:57,3 34:43,6 07:07
118 53 Stańko Michał M (108) 1985 M-18 (42) POL Hatiteam Isteban 56:54,7(122) 1:47:07,6 34:53,9 07:08
119 70 Zbijowska Hatala Ewelina K (11) 1984 K-35 (6) POL BB Runners Hati Team Bielsko Biała 56:22,3(117) 1:47:07,6 34:53,9 07:08
120 284 Piaseczny Marcin M (109) 1979 M-35 (60) POL Run-G Krakow 56:42,0(120) 1:47:22,7 35:09,0 07:09
121 203 Kozowicz Paweł M (110) 1985 M-18 (43) POL KS Kandahar / Way2Champ Katowice 55:37,5(110) 1:48:08,4 35:54,7 07:12
122 220 Sitarz Kamil M (111) 1988 M-18 (44) POL Tauron Libiąż 56:25,5(118) 1:48:12,5 35:58,8 07:12
123 254 Konior Wojciech M (112) 1975 M-35 (61) POL Kęckie Harpagany Bulowice 58:18,4(139) 1:48:35,2 36:21,5 07:14
124 117 Ryczkiewicz Andrzej M (113) 1976 M-35 (62) POL MIY-OF-UTE Żywiec 58:49,2(144) 1:48:54,3 36:40,6 07:15
125 142 Jonkisz Dorota K (12) 1966 K-50 (1) POL Nutrend team Czechowice Dziedzice 57:01,5(126) 1:48:56,4 36:42,7 07:15
126 90 Ziemiński Tomasz M (114) 1977 M-35 (63) POL Świry Stela Skoczów 57:00,4(125) 1:49:24,9 37:11,2 07:17
127 290 Karawacki Grzegorz M (115) 1989 M-18 (45) POL Kęckie Harpagany Kęty 58:14,5(137) 1:49:26,6 37:12,9 07:17
128 29 Horak Roland M (116) 1982 M-35 (64) POL Kęckie Harpagany Kęty 59:01,4(149) 1:49:36,6 37:22,9 07:18
129 121 Ożga Sebastian M (117) 1988 M-18 (46) POL Tychy 58:19,8(140) 1:49:46,4 37:32,7 07:19
130 273 Pietrzykowski Michał M (118) 2001 M-18 (47) POL Jaworze 59:24,7(154) 1:49:47,1 37:33,4 07:19
131 160 Grzebieluch Łukasz M (119) 1984 M-35 (65) POL Rybnik 57:07,5(128) 1:49:51,0 37:37,3 07:19
132 76 Bizoń Tomasz M (120) 1971 M-35 (66) POL Andrychów Running Andrychow 55:32,8(109) 1:49:52,7 37:39,0 07:19
133 41 Matuła Natalia K (13) 1999 K-18 (6) POL TrainingbyPP Oświecim 58:05,6(135) 1:49:53,1 37:39,4 07:19
134 33 Barut-Skupień K (14) 1975 K-35 (7) POL Bielsko-Biała 56:57,0(124) 1:49:55,0 37:41,3 07:19
135 130 Hubczak Wojciech M (121) 1972 M-35 (67) POL Artech Forklift Żywiec 58:17,6(138) 1:49:57,6 37:43,9 07:19
136 104 Rebisz Pawel M (122) 1977 M-35 (68) POL KB MCKiS Jaworzno Jaworzno 1:00:26,3(171) 1:50:05,8 37:52,1 07:20
137 54 Suska Łukasz M (123) 1984 M-35 (69) POL Bieruń 57:57,2(134) 1:50:06,8 37:53,1 07:20
138 181 Hatala Łukasz M (124) 1984 M-35 (70) POL Tomice 54:28,2(99) 1:50:28,7 38:15,0 07:21
139 51 Sikora Anna K (15) 1976 K-35 (8) POL Fantastic Team Ustroń 57:53,2(133) 1:50:42,2 38:28,5 07:22
140 137 Rybarz Witold M (125) 1971 M-35 (71) POL Oświęcimski Klub Karate Brzeszcze 59:31,2(158) 1:50:57,4 38:43,7 07:23
141 16 Dziemba Wojciech M (126) 1987 M-18 (48) POL Katowice 58:42,4(143) 1:51:14,3 39:00,6 07:24
142 269 Żeliński Michał M (127) 1998 M-18 (49) POL CSC Adventure Academy Chorzów 57:04,6(127) 1:51:21,3 39:07,6 07:25
143 18 Fidor Michał M (128) 1979 M-35 (72) POL RUNHOGS Tychy Tychy 58:13,9(136) 1:51:37,7 39:24,0 07:26
144 309 Solik Agnieszka K (16) 1981 K-35 (9) POL Ks Kandahar 59:31,4(159) 1:51:45,6 39:31,9 07:27
145 298 Zimny Urszula K (17) 1985 K-18 (7) POL SNW KW Kraków Kraków 1:00:21,3(169) 1:51:48,4 39:34,7 07:27
146 85 Nesterowicz Marek M (129) 1986 M-18 (50) POL JM Sport Brzezinka 59:02,6(150) 1:51:58,6 39:44,9 07:27
147 234 Laskowska Katarzyna K (18) 1976 K-35 (10) POL IBTeam Gliwice Gliwice 57:52,4(132) 1:52:17,3 40:03,6 07:29
148 176 Nawrocki Szymon M (130) 1974 M-35 (73) POL DCWRP Mikołów 59:34,4(160) 1:52:30,5 40:16,8 07:30
149 217 Pieczara Krzysztof M (131) 1981 M-35 (74) POL KB MCKiS Jaworzno Jaworzno 58:38,5(142) 1:52:34,8 40:21,1 07:30
150 171 Bogdał Krzysztof M (132) 1987 M-18 (51) POL Husaria Race Team Pewel Ślemieńska 59:40,2(163) 1:52:41,4 40:27,7 07:30
151 165 Tomecki Teodor M (133) 1982 M-35 (75) POL Mroz Bike Team Niwy-Osielsko 59:28,7(157) 1:52:54,0 40:40,3 07:31
152 173 Szota Magdalena K (19) 1977 K-35 (11) POL Mikołów 59:36,0(162) 1:52:56,1 40:42,4 07:31
153 275 Kasolik Radosław M (134) 1984 M-35 (76) POL Kęckie Harpagany Kęty 59:34,6(161) 1:53:25,7 41:12,0 07:33
154 186 Urbański Robert M (135) 1972 M-35 (77) POL NADLEŚNICTWO JELEŚNIA Kocierz Rychwałdzki 1:00:47,8(176) 1:53:31,6 41:17,9 07:34
155 218 Zborucki Jan M (136) 1983 M-35 (78) POL MoM / ERT Krakow 59:27,1(155) 1:53:37,3 41:23,6 07:34
156 282 Krajewski Bartek M (137) 1976 M-35 (79) POL DCWRP Katowice 59:09,2(153) 1:53:58,8 41:45,1 07:35
157 297 Rusin Anna K (20) 1981 K-35 (12) POL Kęckie Harpagany Porąbka 1:00:06,5(166) 1:54:10,3 41:56,6 07:36
158 40 Marcol Mateusz M (138) 1989 M-18 (52) POL Bieg Rzeźnika Rybnik 57:47,5(131) 1:54:15,4 42:01,7 07:37
159 154 Potuszyński Dariusz M (139) 1969 M-50 (8) POL Dwoch Takich Czerwionka-Leszczyny 59:01,0(148) 1:54:17,7 42:04,0 07:37
160 7 Stojanowski Dawid M (140) 1979 M-35 (80) POL RUNHOGS Tychy Tychy 1:00:59,9(177) 1:54:40,2 42:26,5 07:38
161 195 Dersiewicz Adam M (141) 1984 M-35 (81) POL KW Gliwice Gliwice 59:04,2(151) 1:54:59,7 42:46,0 07:39
162 179 Szkudlarek Artur M (142) 1987 M-18 (53) POL Andrychów Running Andrychów 58:50,1(145) 1:55:01,3 42:47,6 07:40
163 289 Gomola Paweł M (143) 1964 M-50 (9) POL Brenna 1:00:35,7(175) 1:55:19,6 43:05,9 07:41
164 30 Hulbój Sebastian M (144) 1974 M-35 (82) POL WKSB HUSE Team Bielsko-Biała 58:53,3(146) 1:55:37,6 43:23,9 07:42
165 135 Dobrzyński Arkadiusz M (145) 1974 M-35 (83) POL Zabiegani Częstochowa Częstochowa 59:54,8(164) 1:55:55,6 43:41,9 07:43
166 287 Zawadzki Mikołaj M (146) 2001 M-18 (54) POL WKSB/Zakos Brzoskwinia 59:27,6(156) 1:55:58,0 43:44,3 07:43
167 232 Stąpel Sławomir M (147) 1972 M-35 (84) POL KS Kandahar Imielin 1:01:56,7(188) 1:56:15,5 44:01,8 07:45
168 141 Osica Łukasz M (148) 1983 M-35 (85) POL Świętochłowice 1:01:36,2(184) 1:56:33,7 44:20,0 07:46
169 129 Tytko Bartłomiej M (149) 1979 M-35 (86) POL Tychy 58:36,8(141) 1:56:49,7 44:36,0 07:47
170 206 Wranik Mirosław M (150) 1964 M-50 (10) POL Gonczarenko Team BYSTRA 43-360 59:56,6(165) 1:57:01,6 44:47,9 07:48
171 49 Sapa Grzegorz M (151) 1979 M-35 (87) POL 40 latek Tychy Tychy 1:01:26,7(178) 1:57:23,3 45:09,6 07:49
172 52 Sipiera Tomasz M (152) 1972 M-35 (88) POL Grupa Luktrans Giebułtów 1:00:08,8(167) 1:57:26,8 45:13,1 07:49
173 288 Koczur Wiesław M (153) 1978 M-35 (89) POL Ja sam Kozy 59:06,7(152) 1:57:27,4 45:13,7 07:49
174 13 Badowski Rafał M (154) 1974 M-35 (90) POL Wszystko jest w głowie! Kraków 1:00:34,2(174) 1:57:35,4 45:21,7 07:50
175 98 Duda Wojtek M (155) 1978 M-35 (91) POL Tychy 1:03:07,3(197) 1:57:54,5 45:40,8 07:51
176 103 Kamiński Krzysztof M (156) 1979 M-35 (92) POL Kraków 1:01:34,2(182) 1:58:04,0 45:50,3 07:52
177 310 Adamczyk Paweł M (157) 1980 M-35 (93) POL Bielsko-Biała 1:00:32,7(173) 1:58:06,9 45:53,2 07:52
178 58 Wesołowski Marcin M (158) 1970 M-35 (94) POL Wyznawcy Końca Sezonu Biegowego Bielsko-biała 1:03:37,3(202) 1:58:09,7 45:56,0 07:52
179 1 Myrcik Bernard M (159) 1971 M-35 (95) POL Tarnowskie Góry 1:03:08,6(198) 1:58:15,1 46:01,4 07:53
180 69 Zawadzki Wiesław M (160) 1973 M-35 (96) POL WKSB / Zakos Brzoskwinia 1:00:23,9(170) 1:58:18,1 46:04,4 07:53
181 79 Dymek Mateusz M (161) 1979 M-35 (97) POL Rzeszów 1:02:36,8(193) 1:58:22,9 46:09,2 07:53
182 166 Kostkowicz Bartłomiej M (162) 1976 M-35 (98) POL Blue Jacets Team Brzezinka 1:01:32,4(181) 1:58:32,6 46:18,9 07:54
183 172 Ścieszka Ksenia K (21) 1985 K-18 (8) POL Pewel Ślemieńska 1:02:34,6(192) 1:58:55,0 46:41,3 07:55
184 280 Ryłko Andrzej M (163) 1974 M-35 (99) POL Andrychów Running Sułkowice 1:01:42,6(187) 1:59:00,6 46:46,9 07:56
185 182 Pierzchala Anna K (22) 1974 K-35 (13) POL Jaworzno 1:02:39,3(194) 1:59:02,6 46:48,9 07:56
186 230 Małecki Robert M (164) 1967 M-50 (11) POL KS Kandahar Jawiszowice 1:03:44,7(208) 1:59:27,6 47:13,9 07:57
187 146 Syrek Bartosz M (165) 1985 M-18 (55) POL KS Połamaniec Rzeszów 58:59,5(147) 1:59:34,9 47:21,2 07:58
188 23 Gąszczak Michał M (166) 1985 M-18 (56) POL RUNHOGS TYCHY Tychy 1:01:34,4(183) 1:59:59,5 47:45,8 07:59
189 125 Szczęsna Edyta K (23) 1987 K-18 (9) POL Carbon OCR Racing Team Czechowice-Dziedzice 1:03:43,2(206) 2:00:22,5 48:08,8 08:01
190 216 Niessner Piotr M (167) 1963 M-50 (12) POL KS Kandahar Kraków 1:02:55,2(196) 2:00:30,9 48:17,2 08:02
191 207 Wranik Sabina K (24) 1965 K-50 (2) POL Gonczarenko Team BYSTRA 43-360 1:00:27,0(172) 2:00:36,4 48:22,7 08:02
192 198 Jelonek Łukasz M (168) 1982 M-35 (100) POL EKO-TECH Triathlon Team Tarnowskie Góry 1:01:37,4(185) 2:00:56,7 48:43,0 08:03
193 50 Sielicki Krzysztof M (169) 1981 M-35 (101) POL Mysiadło 1:03:44,4(207) 2:00:58,6 48:44,9 08:03
194 148 Wysocka Agnieszka K (25) 1977 K-35 (14) POL RyTM Czechowice-Dziedzice Czechowice-Dziedzice 1:01:41,0(186) 2:00:58,9 48:45,2 08:03
195 168 Żesławski Łukasz M (170) 1980 M-35 (102) POL Bytom 1:02:43,5(195) 2:01:05,7 48:52,0 08:04
196 12 Ćwiękała Mateusz M (171) 1982 M-35 (103) POL Rybnik 1:03:29,5(199) 2:01:06,0 48:52,3 08:04
197 235 Konior Robert M (172) 1985 M-18 (57) POL Jodłówka Walki 1:06:07,1(229) 2:01:21,3 49:07,6 08:05
198 131 Ćwiklińska Ewa K (26) 1973 K-35 (15) POL Częstochowa 1:02:26,3(190) 2:01:39,2 49:25,5 08:06
199 240 Jankowski Łukasz M (173) 1991 M-18 (58) POL Katowice 1:04:31,7(214) 2:02:00,2 49:46,5 08:08
200 74 Żmudka Bartek M (174) 1978 M-35 (104) POL RYBNICKA GRUPA BIEGOWA rybnik 1:03:38,8(204) 2:02:04,6 49:50,9 08:08
201 196 Socha Marian M (175) 1953 M-50 (13) POL Kocierz Rychwałdzki 1:02:32,5(191) 2:02:10,4 49:56,7 08:08
202 19 Fidor Marzena K (27) 1978 K-35 (16) POL RUNHOGS Tychy Tychy 1:04:37,4(216) 2:02:19,2 50:05,5 08:09
203 244 Bieszczad Patrycja K (28) 1981 K-35 (17) POL Jaworze 1:03:34,6(201) 2:02:25,0 50:11,3 08:09
204 303 Madej Sergiusz M (176) 1979 M-35 (105) POL Katowice 1:04:11,2(209) 2:03:08,2 50:54,5 08:12
205 251 Kiznar Tomasz M (177) 1991 M-18 (59) POL ANDRYCHÓW RUNNING Rzyki 1:00:10,9(168) 2:04:06,4 51:52,7 08:16
206 67 Wojtyła Piotr M (178) 1978 M-35 (106) POL Roczyny 1:02:15,4(189) 2:04:20,2 52:06,5 08:17
207 197 Gowin Dagmara K (29) 1991 K-18 (10) POL Żywiec 1:07:28,3(238) 2:04:37,9 52:24,2 08:18
208 59 Wesołowski Maciej M (179) 1978 M-35 (107) POL Wyznawcy Końca Sezonu Biegowego Grodzisk Mazowiecki 1:03:33,1(200) 2:04:38,6 52:24,9 08:18
209 202 Kierczak Aleksander M (180) 1963 M-50 (14) POL KS Kandahar Bielsko-Biała 1:05:37,4(222) 2:04:51,0 52:37,3 08:19
210 134 Tarnawski Andrzej M (181) 1976 M-35 (108) POL Kb MCKIS JAWORZNO Jaworzno 1:06:25,0(231) 2:05:43,1 53:29,4 08:22
211 184 Marcinkowska Anna K (30) 1982 K-35 (18) POL KW Kraków Zaborze 1:03:37,4(203) 2:05:50,3 53:36,6 08:23
212 87 Gardyna Ewa K (31) 1986 K-18 (11) POL Pani Bielsko-Biała 1:08:08,8(243) 2:06:09,9 53:56,2 08:24
213 119 Stanicka Monika K (32) 1981 K-35 (19) POL RUNHOGS Tychy Tychy 1:04:18,9(210) 2:06:16,5 54:02,8 08:25
214 68 Wróbel Arkadiusz M (182) 1981 M-35 (109) POL BB Runners Tychy 1:04:34,9(215) 2:06:39,7 54:26,0 08:26
215 155 Jasicki Krzysztof M (183) 1980 M-35 (110) POL Niedzielni biegacze Tychy 1:05:41,7(224) 2:06:45,0 54:31,3 08:27
216 31 Jasicka Ewa K (33) 1983 K-35 (20) POL Tychy 1:05:37,5(223) 2:06:49,1 54:35,4 08:27
217 302 Wochna Waldemar M (184) 1976 M-35 (111) POL Łódź 1:03:40,6(205) 2:06:50,9 54:37,2 08:27
218 301 Paszkiewicz Grzegorz M (185) 1982 M-35 (112) POL Rags Rybnik 1:04:22,6(212) 2:06:50,9 54:37,2 08:27
219 274 Banaś Justyna K (34) 1981 K-35 (21) POL Jaworze 1:06:03,6(227) 2:06:51,9 54:38,2 08:27
220 88 Bojda Brygida K (35) 1976 K-35 (22) POL Świry Stela Pierściec 1:06:06,0(228) 2:06:59,2 54:45,5 08:27
221 95 Chomicz Slawek M (186) 1979 M-35 (113) POL Atsko Polska Zabrzeg 1:04:24,0(213) 2:07:03,0 54:49,3 08:28
222 158 Pala Jerzy M (187) 1959 M-50 (15) POL Zabiegani Częstochowa Częstochowa 1:07:16,1(236) 2:07:10,3 54:56,6 08:28
223 138 Klimczak Marek M (188) 1973 M-35 (114) POL Rebellion of Free Runners Oświęcim 1:04:49,5(218) 2:07:11,1 54:57,4 08:28
224 140 Madej Anna K (36) 1977 K-35 (23) POL VEGE RUNNERS Katowice 1:07:10,3(234) 2:07:36,5 55:22,8 08:30
225 241 Kos Piotr M (189) 1989 M-18 (60) POL Kobiernice 1:01:31,7(180) 2:07:46,9 55:33,2 08:31
226 38 Ługowska Aneta K (37) 1988 K-18 (12) POL Rybnik 1:06:14,7(230) 2:07:51,0 55:37,3 08:31
227 147 Wysocki Tomasz M (190) 1976 M-35 (115) POL RyTM Czechowice-Dziedzice Czechowice-Dziedzice 1:05:46,7(225) 2:08:02,4 55:48,7 08:32
228 264 Wolek Jerzy M (191) 1956 M-50 (16) POL Tychy 1:05:32,6(219) 2:08:15,6 56:01,9 08:33
229 162 Szwarczuk Ewa K (38) 1972 K-35 (24) POL Gibasówka Katowice 1:07:27,2(237) 2:08:23,9 56:10,2 08:33
230 153 Gaudy Anna K (39) 1984 K-35 (25) POL Zabiegani Częstochowa Częstochowa 1:06:58,2(233) 2:09:02,1 56:48,4 08:36
231 11 Krzyżewski Roger M (192) 1988 M-18 (61) POL Kraków 1:09:07,7(246) 2:09:22,1 57:08,4 08:37
232 82 Gibas Tomasz M (193) 1987 M-18 (62) POL Andrychow 1:05:35,8(221) 2:09:33,5 57:19,8 08:38
233 239 Szczepka Jakub M (194) 1988 M-18 (63) POL Sosnowiec 1:06:57,0(232) 2:10:08,7 57:55,0 08:40
234 21 Formas Adrian M (195) 1996 M-18 (64) POL BB-Runners Janowice 1:07:49,4(240) 2:10:09,2 57:55,5 08:40
235 42 Minojć Szymon M (196) 1985 M-18 (65) POL Tychy 1:05:34,1(220) 2:10:29,9 58:16,2 08:41
236 100 Kościelniak Milena K (40) 1987 K-18 (13) POL Łaziska Górne 1:08:50,5(245) 2:10:30,1 58:16,4 08:42
237 63 Wiertelorz Paweł M (197) 1982 M-35 (116) POL Bielsko-Biała 1:07:35,6(239) 2:10:31,5 58:17,8 08:42
238 183 Marcinkowski Paweł M (198) 1979 M-35 (117) POL KW Kraków Zaborze 55:56,8(113) 2:10:32,2 58:18,5 08:42
239 149 Roch Marcin M (199) 1988 M-18 (66) POL Tarnowskie Góry 1:04:20,9(211) 2:10:35,2 58:21,5 08:42
240 237 Gajewski Zenon M (200) 1955 M-50 (17) POL Zabiegani Częstochowa Częstochowa 1:04:46,9(217) 2:11:01,0 58:47,3 08:44
241 268 Żeliński Marek M (201) 1968 M-50 (18) POL Chorzów 1:08:04,0(242) 2:11:01,8 58:48,1 08:44
242 159 Wajdzik Adam M (202) 1990 M-18 (67) POL Biegający Ludzie Krzeszów 1:07:14,9(235) 2:11:03,9 58:50,2 08:44
243 180 Gorski Marcin M (203) 1968 M-50 (19) POL KW Warszawa Warszawa 1:09:36,1(251) 2:13:12,7 1:00:59,0 08:52
244 178 Maciejewski Aatur M (204) 1965 M-50 (20) POL Zabiegani Częstochow BISKUPICE 1:06:03,5(226) 2:13:47,9 1:01:34,2 08:55
245 250 Ficek Izabela K (41) 1988 K-18 (14) POL Jeleśnia 1:08:39,2(244) 2:14:04,7 1:01:51,0 08:56
246 253 Muzyk-Świętek Paulina K (42) 1983 K-35 (26) POL Tychy 1:11:56,2(265) 2:14:27,8 1:02:14,1 08:57
247 43 Nieradzik Anna K (43) 1975 K-35 (27) POL PROFIT SPORT TEAM Nowe Chechło 1:09:56,0(254) 2:14:33,2 1:02:19,5 08:58
248 124 Welm Grzegorz M (205) 1970 M-35 (118) POL Zabiegani Częstochowa Częstochowa 1:10:40,3(264) 2:15:03,7 1:02:50,0 09:00
249 116 Ziemińska Patrycja K (44) 1976 K-35 (28) POL Świry Stela Skoczów 1:10:05,5(257) 2:15:43,4 1:03:29,7 09:02
250 62 Wielgat-Kojdecka Magdalena K (45) 1985 K-18 (15) POL Tychy 1:09:40,9(252) 2:15:47,8 1:03:34,1 09:03
251 126 Szczygieł Adriana K (46) 1980 K-35 (29) POL Bielsko-Biała 1:10:01,1(256) 2:16:09,2 1:03:55,5 09:04
252 238 Skrzypczyk Aleksander M (206) 1973 M-35 (119) POL Ornontowice 1:09:25,4(247) 2:16:47,7 1:04:34,0 09:07
253 200 Gerstel Elżbieta K (47) 1978 K-35 (30) POL Opole 1:09:53,1(253) 2:16:53,2 1:04:39,5 09:07
254 136 Milkowska Justyna K (48) 1984 K-35 (31) POL Rybnik 1:09:59,8(255) 2:17:07,3 1:04:53,6 09:08
255 132 Pogorzelska Alina K (49) 1968 K-50 (3) POL Czerwionka-Leszczyny 1:10:22,0(260) 2:17:19,0 1:05:05,3 09:09
256 266 Harat Beata K (50) 1975 K-35 (32) POL Kęckie Harpagany Porąbka 1:10:24,8(261) 2:17:37,1 1:05:23,4 09:10
257 226 Kania Wanda K (51) 1964 K-50 (4) POL Kęckie Harpagany Kęty 1:10:32,5(262) 2:17:37,4 1:05:23,7 09:10
258 72 Żelichowska Izabela K (52) 1972 K-35 (33) POL Kęckie Harpagany Kęty 1:10:08,2(258) 2:17:37,5 1:05:23,8 09:10
259 175 Grzebieluch Kasia K (53) 1981 K-35 (34) POL LedwoZipia Rybnik 1:09:34,8(250) 2:18:46,5 1:06:32,8 09:15
260 80 Papiewska Natalia K (54) 1989 K-18 (16) POL Gliwice 1:15:02,1(272) 2:19:09,8 1:06:56,1 09:16
261 151 Bąk Grzegorz M (207) 1988 M-18 (68) POL Jaworzno 1:10:38,7(263) 2:19:29,3 1:07:15,6 09:17
262 89 Zarycka Julia K (55) 1982 K-35 (35) POL Kraków 1:12:23,0(267) 2:19:42,0 1:07:28,3 09:18
263 2 Mai-Matacz Sabina K (56) 1986 K-18 (17) POL RUNHOGS Tychy Tychy 1:07:53,3(241) 2:20:02,3 1:07:48,6 09:20
264 56 Śleziona Jagoda K (57) 1984 K-35 (36) POL Runhogs Tychy Tychy 1:12:26,6(268) 2:20:12,2 1:07:58,5 09:20
265 71 Zielonka Wiesław M (208) 1960 M-50 (21) POL PACCOR-POLSKA Katowice 1:14:10,3(270) 2:21:18,0 1:09:04,3 09:25
266 210 Biedak Błażej M (209) 1985 M-18 (69) POL Piwna Sprawa Warszawa 1:12:08,4(266) 2:21:42,8 1:09:29,1 09:26
267 65 Wlazło Marcin M (210) 1977 M-35 (120) POL Grupa pościgowa Sosnowiec 1:09:28,7(249) 2:21:51,2 1:09:37,5 09:27
268 223 Kusak Adam M (211) 1953 M-50 (22) POL OŚWLĘCIM 1:09:27,3(248) 2:22:07,2 1:09:53,5 09:28
269 112 Liszkowski Artur M (212) 1969 M-50 (23) POL Krakow 1:10:11,8(259) 2:22:15,3 1:10:01,6 09:29
270 278 Barczyk Agnieszka K (58) 1973 K-35 (37) POL Wolbrom 1:13:42,3(269) 2:23:12,9 1:10:59,2 09:32
271 97 Bąkowski Daniel M (213) 1990 M-18 (70) POL Warszawa 1:14:43,1(271) 2:23:47,9 1:11:34,2 09:35
272 102 Bąkowski Włodzimierz M (214) 1958 M-50 (24) POL Warszawa 1:15:43,2(273) 2:25:06,5 1:12:52,8 09:40
273 22 Gajewska Agnieszka K (59) 1975 K-35 (38) POL RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZE Rybnik 1:15:48,3(274) 2:25:24,0 1:13:10,3 09:41
274 46 Paszek Tomasz M (215) 1981 M-35 (121) POL Ledwo źipia Suszec 1:17:02,2(278) 2:27:53,2 1:15:39,5 09:51
275 242 Hołomek Michał M (216) 1974 M-35 (122) POL Czyżowice 1:16:50,0(277) 2:31:44,0 1:19:30,3 10:06
276 212 Swoboda-Bosak Karolina K (60) 1988 K-18 (18) POL KW Kraków Kraków 1:19:20,7(282) 2:33:22,8 1:21:09,1 10:13
277 17 Ferfecka Barbara K (61) 1976 K-35 (39) POL Świry Stela Kozakowice Górne 1:17:22,7(280) 2:34:13,8 1:22:00,1 10:16
278 291 Krzemień Adrian M (217) 1976 M-35 (123) POL BB RUNNERS Jaworze 1:17:51,0(281) 2:34:24,2 1:22:10,5 10:17
279 193 Momot Paweł M (218) 1994 M-18 (71) POL Zadyszka Oświęcim Jawiszowice 1:16:48,4(276) 2:36:02,8 1:23:49,1 10:24
280 66 Wlazło Monika K (62) 1977 K-35 (40) POL Grupa pościgowa Sosnowiec 1:17:08,7(279) 2:39:11,3 1:26:57,6 10:36
281 208 Pszczółka-Busch Aneta K (63) 1973 K-35 (41) POL Tarnawa Górna 1:23:13,8(283) 2:41:13,1 1:28:59,4 10:44
282 213 Bosak Sławomir M (219) 1988 M-18 (72) POL KW Kraków Kraków 1:01:29,6(179) 2:41:21,3 1:29:07,6 10:45
283 24 Gniza Karolina K (64) 1996 K-18 (19) POL Katowice 1:16:11,2(275) 2:44:20,4 1:32:06,7 10:57
284 25 Grzesina Arkadiusz M (220) 1977 M-35 (124) POL Oświęcim 1:25:16,9(285) 2:51:32,2 1:39:18,5 11:26
285 262 Chabrowski Daniel M (221) 1974 M-35 (125) POL Agireh Bytom 1:28:52,4(287) 2:52:22,6 1:40:08,9 11:29
286 261 Polak Agnieszka K (65) 1976 K-35 (42) POL Agireh Bytom 1:26:10,3(286) 2:52:23,0 1:40:09,3 11:29
287 283 Chomicz Łukasz M (222) 1983 M-35 (126) POL Klub biegacza GLS Kozy 1:25:03,2(284) 2:56:32,2 1:44:18,5 11:46
288 169 Szpernalowski Grzegorz M (223) 1985 M-18 (73) POL Bytom 1:32:12,3(289) 2:59:09,3 1:46:55,6 11:56
289 277 Cuber Żaneta K (66) 1987 K-18 (20) POL Grupa Pościgowa Lędziny 1:31:41,9(288) 3:08:22,8 1:56:09,1 12:33
DNS 190 Kania Marian M 1973 M-35 POL LedwoZipia Rybnik
DNF 214 Mokros Zuzanna K 1993 K-18 POL RKS ŁÓDŹ Pabianice
DNF 249 Wolny Pawel M 1985 M-18 POL GOPR Beskidy Sekcja Żywiec Węgierska Górka
DNF 295 Maciejowski Damian M 1987 M-18 POL TSG Młóckarnia Rajcza

BGTimeSport © 2015-2020