Bieg Przedni

Wydarzenie:
Bieg Przedni Bieg Przedni
Organizator:
Stowarzyszenie Spotkania z Filmem Górskim
Data:
09.11.2019
Miejsce:
Zakopane
Dystans:
0.0 km
Zgłoszonych:
29
Ukończyło:
21
Nieklasyfikowani:
8
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaKrajKlubMiastoWynikStrata
1 26 Żyłka-Żebracki Jacek M (1) 1976 M35 (1) POL 1:11:22,3
2 7 Jagieła Adam M (2) 1973 M35 (2) POL KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKA Rogoźnik 1:14:28,0 03:05,7
3 22 Ścieszka Wojciech M (3) 1973 M35 (3) POL 13 elt Kraków - Balice Kraków 1:14:39,6 03:17,3
4 24 Fatla Franciszek M (4) 1977 M35 (4) POL Zakopane 1:19:26,4 08:04,1
5 27 Szymura Rafał M (5) 1982 M35 (5) POL Hel Triathlon Center Katowice 1:20:04,2 08:41,9
6 14 Pająk Stanisław M (6) 1971 M35 (6) POL Termy Chochołowskie Dzianisz 1:21:04,2 09:41,9
7 25 Kowalczyk Kazimierz M (7) 1968 M50 (1) POL KS Murzasichle Witów 1:25:28,7 14:06,4
8 4 Jania Bogusław M (8) 1966 M50 (2) POL Ski School Jerry Zakopane 1:30:24,6 19:02,3
9 13 Sypniewski Sławomir M (9) 1977 M35 (7) POL Kościelisko 1:36:58,3 25:36,0
10 17 Gał Wojciech M (10) 1965 M50 (3) POL KS Murzasichle Murzasichle 1:40:31,9 29:09,6
11 23 Jaglarz Jarosław M (11) 1964 M50 (4) POL Vellop Wilkowisko 1:40:31,9 29:09,6
12 2 STARONIEWICZ Janusz M (12) 1954 M50 (5) POL KJB Rabka-Słone Rabka 1:56:59,2 45:36,9
13 16 Zych Edyta K (1) 1971 K40 (1) POL Pińczów 1:58:38,4 47:16,1
14 15 Bochen Agnieszka K (2) 1978 K40 (2) POL Michałów 1:58:45,2 47:22,9
15 1 Jaszczak Marzena K (3) 1981 K18 (1) POL Kraków 1:59:43,3 48:21,0
16 3 Szkoła- Śnieżek Agnieszka K (4) 1983 K18 (2) POL Przyszłam popatrzeć Kraków 2:00:29,1 49:06,8
17 12 Dziki Maciej M (13) 1979 M35 (8) POL Biegi w Rogoźniku Rogoźnik 2:03:29,6 52:07,3
18 9 Kasinski Wojciech M (14) 1963 M50 (6) POL Ultrapless Pszczyna 2:03:29,6 52:07,3
19 19 Krzysztofowicz Andrzej M (15) 1979 M35 (9) POL Team Rodzinka Warszawa 2:17:04,9 1:05:42,6
20 18 Krzysztofowicz Joanna Karolina K (5) 1979 K18 (3) POL Team Rodzinka Warszawa 2:17:04,9 1:05:42,6
21 11 Parchimowicz Janusz M (16) 1955 M50 (7) POL Szczecin 2:34:58,5 1:23:36,2
LIMIT 28 Korzeniowski Tomasz M 1985 M18 POL Yulo Run Team Siedlce Siedlce 3:05:33,8 1:54:11,5
LIMIT 29 Stępniak Agnieszka K 1984 K18 POL YOLO Run TEAM SIEDLCE Warszawa 3:05:33,8 1:54:11,5
LIMIT 8 DZIKI MAREK M 1980 M35 POL JAK DZIK W SZYSZKI ROGOŹNIK 3:07:50,3 1:56:28,0
LIMIT 5 Radoszek- Zakrzyńska Barbara K 1988 K18 POL CSC Adventure Academy Nowy Targ 3:08:08,9 1:56:46,6
LIMIT 6 Głowacki Robert M 1978 M35 POL Warszawa 3:08:22,3 1:57:00,0
LIMIT 10 Walczewski Grzegorz M 1968 M50 POL www.twojewino.pl zakopane 3:22:09,2 2:10:46,9
LIMIT 21 Czajkowski Wojciech M 1967 M50 POL Zakopane 3:22:09,2 2:10:46,9
LIMIT 20 Czajkowska Agnieszka K 1973 K40 POL Sokół Zakopane Zakopane 3:22:45,2 2:11:22,9

BGTimeSport © 2015-2019