BGTimeSport - elektroniczny pomiar czasu

XVII Bieg na Hrobaczą Łąkę oraz I Rajd Nordic Walking
Data:
01.06.2019
Miejsce:
Kozy k.Bielska-Białej
Organizator:
Centrum Sportowo-Widowiskowe w Kozach
XVII Bieg na Hrobaczą Łąkę
Dystans: 15.0 km
Poz Nr Nazwisko, Imię płećrokkategoriakrajklubmiastoczasstratatempopk
1 53 Hetman Radosław M (1) 1981 M30 (1) POL Grupa Nomax Jaworzno 1:04:20,7 04:17 38:56,3 (1)
2 90 Koźmiński Józef M (2) 1981 M30 (2) MGK-M (1) POL LKS Orzeł Kozy Kozy 1:05:58,5 01:37,8 04:23 39:23,0 (2)
3 26 Czapla Piotr M (3) 1990 M20 (1) POL Zabrze 1:08:18,3 03:57,6 04:33 39:41,6 (3)
4 197 Lisicki Kamil M (4) 1991 M20 (2) POL Rozbiegamy to miasto Czechowice-dzi Czechowice-Dziedzice 1:09:29,5 05:08,8 04:37 40:56,6 (5)
5 148 Puda Krzysztof M (5) 1999 M20 (3) POL Koszarawa 1:09:43,5 05:22,8 04:38 41:27,9 (6)
6 41 Gajda Marcin M (6) 1978 M40 (1) POL Tychy 1:09:51,0 05:30,3 04:39 40:54,9 (4)
7 99 Lasek Dariusz M (7) 1972 M40 (2) MGK-M (2) POL Byledobiec Anin Kozy 1:10:02,9 05:42,2 04:40 41:47,5 (7)
8 140 Ploch Jakub M (8) 1989 M30 (3) POL Night Runners Zabrze 1:10:38,5 06:17,8 04:42 42:07,2 (8)
9 98 KUREK JACEK M (9) 1972 M40 (3) POL Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo Tychy 1:10:58,2 06:37,5 04:43 42:09,6 (9)
10 200 Czok Maria K (1) 1984 K30 (1) POL Alpin Sport Hoka One One Team/ UBS Strzelce Opolskie 1:11:06,9 06:46,2 04:44 42:46,7 (11)
11 33 Duda Sebastian M (10) 1978 M40 (4) POL Bujaków 1:11:52,9 07:32,2 04:47 42:58,1 (12)
12 66 Kania Mateusz M (11) 1992 M20 (4) POL Bielsko-Biała 1:12:55,6 08:34,9 04:51 42:45,2 (10)
13 175 Waśko Paweł M (12) 1973 M40 (5) POL centrum masażu Bielsko Biała 1:13:28,2 09:07,5 04:53 43:06,4 (13)
14 113 Mirocha Marcin M (13) 1984 M30 (4) MGK-M (3) POL HIT THE TRAIL Kozy 1:14:30,2 10:09,5 04:58 43:48,7 (14)
15 1 Albrecht Arkadiusz M (14) 1975 M40 (6) POL GB Galopujące Ślimaki Jastrzębie-Zdrój 1:14:56,6 10:35,9 04:59 45:17,1 (19)
16 158 Sawicki Lucjan M (15) 1976 M40 (7) POL Żywiec 1:15:19,3 10:58,6 05:01 44:26,4 (16)
17 124 Osiejewski Marcin M (16) 1988 M30 (5) POL Wilkowice 1:15:32,9 11:12,2 05:02 45:34,5 (20)
18 167 Szatanik Zbigniew M (17) 1968 M50+ (1) POL Ujsoły 1:15:46,4 11:25,7 05:03 43:49,6 (15)
19 157 Sawicki Marek M (18) 1987 M30 (6) POL Lipowa 1:15:56,7 11:36,0 05:03 44:53,1 (17)
20 188 Zontek Mateusz M (19) 1981 M30 (7) POL Bielsko-Biała 1:16:40,6 12:19,9 05:06 45:10,5 (18)
21 119 Nogaj Paweł M (20) 1970 M40 (8) POL Jaworzno Runners Jaworzno 1:16:58,7 12:38,0 05:07 47:02,6 (27)
22 78 Kołek Sebastian M (21) 1979 M40 (9) POL Jaś i Anielka Międzybrodzie Bialskie 1:17:15,2 12:54,5 05:09 45:52,6 (23)
23 168 Szczygieł Paweł M (22) 1989 M30 (8) POL Koniczynka Tychy 1:17:26,0 13:05,3 05:09 45:39,8 (21)
24 171 SZPAK DAMIAN M (23) 1961 M50+ (2) POL Team Papry Tychy 1:17:46,2 13:25,5 05:11 45:50,3 (22)
25 107 Mazgaj Dawid M (24) 1984 M30 (9) POL Biegiem przez Chybie Chybie 1:18:03,8 13:43,1 05:12 46:02,8 (24)
26 174 Wasztyl Tomasz M (25) 1969 M50+ (3) POL Bielsko - Biała 1:18:28,8 14:08,1 05:13 46:37,5 (26)
27 10 Bojarski Rafał M (26) 1992 M20 (5) POL Bielsko-Biała 1:18:40,3 14:19,6 05:14 46:36,8 (25)
28 121 Ochman Paweł M (27) 1986 M30 (10) POL Future Processing Running Team Gliwice 1:19:05,1 14:44,4 05:16 47:50,3 (32)
29 39 Fritz Wojciech M (28) 1975 M40 (10) POL BIEG PO ZDRÓJ Bielsko-Biała 1:19:08,9 14:48,2 05:16 47:30,9 (31)
30 185 Zembroń Mariusz M (29) 1974 M40 (11) POL Iłownica 1:19:26,5 15:05,8 05:17 47:17,6 (28)
31 81 Kostrzewa Wojciech M (30) 1982 M30 (11) POL OSTR Staff Oświęcim 1:19:42,8 15:22,1 05:18 48:01,0 (34)
32 77 Kolber Artur M (31) 1985 M30 (12) POL Bielsko-Biała 1:19:43,2 15:22,5 05:18 47:19,6 (29)
33 177 Widuch Jarek M (32) 1986 M30 (13) POL Pewel Ślemieńska 1:20:06,6 15:45,9 05:20 48:06,0 (35)
34 180 Witek Łukasz M (33) 1978 M40 (12) POL Bieg Po Zdrój Jaworze 1:20:13,3 15:52,6 05:20 47:29,2 (30)
35 120 Nycz Artur M (34) 1978 M40 (13) POL Kęckie Harpagany Kęty 1:20:14,7 15:54,0 05:20 48:10,7 (37)
36 40 Furtak Tomasz M (35) 1975 M40 (14) POL Kraków 1:20:28,0 16:07,3 05:21 47:55,1 (33)
37 112 Milota Maciej M (36) 1962 M50+ (4) POL Bielsko-Biała 1:20:49,8 16:29,1 05:23 48:13,4 (39)
38 8 Baścik Maciek M (37) 1979 M40 (15) MGK-M (4) POL Kozy 1:20:49,9 16:29,2 05:23 48:12,8 (38)
39 109 Miarka Maciej M (38) 1982 M30 (14) POL Bielsko-Biała 1:21:13,5 16:52,8 05:24 48:30,5 (40)
40 50 Habdas Paweł M (39) 1975 M40 (16) POL Bielsko-Biała 1:21:42,6 17:21,9 05:26 49:41,4 (46)
41 149 PYTEL Janusz M (40) 1958 M50+ (5) POL TRuchtacz mysłowice sosnowiec 1:21:49,7 17:29,0 05:27 48:36,6 (41)
42 87 Kozieł Piotr M (41) 1988 M30 (15) POL Osiek 1:21:52,8 17:32,1 05:27 48:06,9 (36)
43 161 Słonka Sebastian M (42) 1986 M30 (16) POL Bielsko biała 1:22:02,7 17:42,0 05:28 49:13,2 (44)
44 195 Bednarski Mariusz M (43) 1976 M40 (17) POL Jak Dzik w Szyszki Toporowice 1:22:07,4 17:46,7 05:28 48:39,0 (43)
45 144 Potoczny Paweł M (44) 1979 M40 (18) POL Bielsko-Biała 1:22:27,2 18:06,5 05:29 48:36,9 (42)
46 186 Zieleniewski Filip M (45) 1982 M30 (17) POL WARSZAWA 1:22:31,3 18:10,6 05:30 51:28,1 (52)
47 118 Noga Adam M (46) 1970 M40 (19) POL Zadyszka Jedlina 1:22:58,5 18:37,8 05:31 49:37,9 (45)
48 88 Kozik Tomasz M (47) 1981 M30 (18) POL Sprintex Team Pietrzykowice 1:23:16,0 18:55,3 05:33 49:52,3 (47)
49 191 Żółkiewicz Michał M (48) 1981 M30 (19) POL Bujaków 1:24:04,1 19:43,4 05:36 50:40,5 (49)
50 103 Lorek Dariusz M (49) 1973 M40 (20) POL Jasienica 1:25:10,4 20:49,7 05:40 51:54,2 (56)
51 59 Jezierski Marek M (50) 1975 M40 (21) POL CHRZANÓW 1:25:26,7 21:06,0 05:41 50:32,7 (48)
52 11 Bojdys Jarosław M (51) 1985 M30 (20) POL Bielsko-Biała 1:25:39,8 21:19,1 05:42 51:03,5 (51)
53 184 Zamarski Adam M (52) 1982 M30 (21) POL 1982 Jaworze 1:26:24,4 22:03,7 05:45 50:43,4 (50)
54 80 Korcz Daniel M (53) 1979 M40 (22) POL Jaworzno Runners Pro Team Jaworzno 1:26:45,4 22:24,7 05:47 52:10,0 (59)
55 102 LORANC PAWEŁ M (54) 1979 M40 (23) MGK-M (5) POL WILD BUCHAYS KOZY 1:26:56,1 22:35,4 05:47 52:40,3 (63)
56 116 Mostowik Marcin M (55) 1984 M30 (22) POL Brzeszcze 1:27:13,0 22:52,3 05:48 53:07,9 (66)
57 69 Kastelik Dariusz M (56) 1978 M40 (24) POL Sprintex Team Pietrzykowice 1:27:36,2 23:15,5 05:50 51:48,0 (54)
58 129 Panek Krzysztof M (57) 1976 M40 (25) POL Team Papry Bieruń 1:27:49,2 23:28,5 05:51 53:30,9 (68)
59 21 Cempel Piotr M (58) 1985 M30 (23) POL Bielsko-Biała 1:27:54,5 23:33,8 05:51 53:43,0 (70)
60 137 Pietkun Rafał M (59) 1977 M40 (26) POL RaBlaTeam Rybnik 1:27:55,2 23:34,5 05:51 51:43,9 (53)
61 30 Dąbrowski Kamil M (60) 1983 M30 (24) POL Kobiernice 1:28:05,9 23:45,2 05:52 52:33,2 (62)
62 152 Rak Mirosław M (61) 1989 M30 (25) POL Iłownica 1:28:12,1 23:51,4 05:52 52:32,9 (61)
63 36 Fołta Wojciech M (62) 1984 M30 (26) POL Bielsko Biała 1:28:23,3 24:02,6 05:53 51:51,7 (55)
64 130 Papuga Dariusz M (63) 1965 M50+ (6) POL Zadyszka Oświęcim Jawiszowice 1:28:35,6 24:14,9 05:54 51:56,7 (57)
65 17 BUCHAŁA ANDRZEJ M (64) 1968 M50+ (7) POL Świerczyniec Running LĘDZINY 1:28:53,8 24:33,1 05:55 52:52,1 (65)
66 127 Paluszkiewicz Kacper M (65) 1994 M20 (6) POL Kamesznica 1:29:07,5 24:46,8 05:56 52:02,0 (58)
67 176 Wąchała Grzegorz M (66) 1973 M40 (27) POL SPRINTEX TEAM Skawina 1:29:09,0 24:48,3 05:56 52:49,3 (64)
68 93 Krupa Anna K (2) 1987 K30 (2) POL Wierzchowie 1:29:23,3 25:02,6 05:57 53:52,5 (71)
69 156 Rybiński Łukasz M (67) 1984 M30 (27) POL EŁKA Team Ruda Śląska 1:29:27,5 25:06,8 05:57 52:25,2 (60)
70 54 Horak Roland M (68) 1982 M30 (28) POL Kęckie Harpagany Kęty 1:29:30,2 25:09,5 05:58 53:14,2 (67)
71 162 Sosnal Dawid M (69) 1989 M30 (29) POL K.S. Kalinowa Sosnowiec 1:29:56,4 25:35,7 05:59 54:54,8 (83)
72 7 Kastelik Mariusz M (70) 1981 M30 (30) POL Zadyszka Oświęcim Oświęcim 1:30:02,3 25:41,6 06:00 54:01,3 (74)
73 70 Kastelik Grzegorz M (71) 1996 M20 (7) POL Kalna 1:30:42,6 26:21,9 06:02 54:05,9 (75)
74 60 JONKISZ DOROTA K (3) 1966 K50+ (1) POL Rytm Czechowice Dziedzice 1:31:09,0 26:48,3 06:04 54:55,2 (84)
75 196 Klimowski Daniel M (72) 1976 M40 (28) POL Fantastic Team Pierściec 1:31:29,6 27:08,9 06:05 53:33,2 (69)
76 100 Lech Ewa K (4) 1990 K20 (1) POL Eskadra Kraków Kraków 1:31:33,3 27:12,6 06:06 55:36,1 (91)
77 138 Pióro Grzegorz M (73) 1976 M40 (29) POL Zadyszka Oświęcim Oświęcim 1:31:38,0 27:17,3 06:06 54:46,0 (79)
78 48 Grzesiak Marcin M (74) 1978 M40 (30) POL Kęty 1:31:47,0 27:26,3 06:07 54:51,1 (81)
79 135 Piczak Jarosław M (75) 1978 M40 (31) MGK-M (6) POL Jabłuszkowa Kozy 1:31:48,7 27:28,0 06:07 55:47,5 (95)
80 122 Ogiegło Łukasz M (76) 1983 M30 (31) POL Bielsko-Biała 1:31:56,2 27:35,5 06:07 55:25,0 (90)
81 183 ZAŁÓG MARCIN M (77) 1976 M40 (32) POL Sunny Hill Project MYSŁOWICE 1:32:00,7 27:40,0 06:08 55:56,2 (96)
82 61 Kaczmarczyk Marcin M (78) 1981 M30 (32) POL Kozy 1:32:16,0 27:55,3 06:09 54:24,8 (76)
83 29 Dadok Janusz M (79) 1984 M30 (33) POL 1984 Bielsko-Biała 1:32:25,0 28:04,3 06:09 54:56,9 (87)
84 25 Chwałek Ewelina K (5) 1978 K40 (1) POL Bestwina 1:32:31,5 28:10,8 06:10 53:54,7 (72)
85 67 Kapela Piotr M (80) 1975 M40 (33) POL Nutrend Biega Bestwina 1:32:33,6 28:12,9 06:10 54:32,8 (77)
86 145 Prochaska Bartosz M (81) 1978 M40 (34) POL Zmarzły jej uda bo biegała w mrozie Cieszyn 1:32:37,2 28:16,5 06:10 55:40,0 (93)
87 5 Barcik Witold M (82) 1980 M30 (34) POL Szczawnica 1:32:50,0 28:29,3 06:11 56:41,2 (100)
88 94 Kryska Eliza K (6) 1979 K40 (2) POL BBRUNNERS Bielsko-Biała 1:33:07,6 28:46,9 06:12 56:50,8 (102)
89 9 Bilczewski Tomasz M (83) 1977 M40 (35) POL Kraków 1:33:22,1 29:01,4 06:13 55:03,1 (89)
90 44 Gierszner Marcin M (84) 1977 M40 (36) POL Sunny Hill Project Mysłowice 1:33:44,4 29:23,7 06:14 54:52,7 (82)
91 82 KOŚCIELNY ŁUKASZ M (85) 1974 M40 (37) POL FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI Gorzyce 1:33:51,4 29:30,7 06:15 53:56,9 (73)
92 166 SYMULA PIOTR M (86) 1968 M50+ (8) POL SAN ESCOBAR BIELSKO-BIALA 1:34:11,8 29:51,1 06:16 55:37,2 (92)
93 58 Jelonek Krzysztof M (87) 1983 M30 (35) POL Bielsko - Biala 1:34:12,3 29:51,6 06:16 54:55,5 (86)
94 86 Kozak Dawid M (88) 1989 M30 (36) MGK-M (7) POL Kozy 1:34:27,9 30:07,2 06:17 57:15,3 (107)
95 19 Budny Adam M (89) 1986 M30 (37) POL Czechowice-Dziedzice 1:34:46,3 30:25,6 06:19 58:10,2 (113)
96 92 Krukowska Natalia K (7) 1991 K20 (2) POL Zielona Góra 1:34:59,6 30:38,9 06:19 54:45,1 (78)
97 97 Kuczera Damian M (90) 1988 M30 (38) POL Zielona Góra 1:34:59,8 30:39,1 06:19 54:47,5 (80)
98 76 KOCZUR WIESŁAW M (91) 1978 M40 (38) MGK-M (8) POL Ja sam KOZY 1:35:01,7 30:41,0 06:20 55:45,9 (94)
99 139 Pisarek Radosław M (92) 1996 M20 (8) POL Śmieszne Mieszki Pawłowice 1:35:17,3 30:56,6 06:21 56:08,4 (97)
100 155 Rybarski Damian M (93) 1980 M30 (39) POL Żywiec 1:35:20,0 30:59,3 06:21 56:09,3 (98)
101 159 Sikora Anna K (8) 1976 K40 (3) POL Fantastic Team Ustroń 1:35:30,0 31:09,3 06:22 56:46,8 (101)
102 117 NAWROCKI SZYMON M (94) 1974 M40 (39) POL Mikołów 1:35:31,9 31:11,2 06:22 57:51,1 (109)
103 35 Firek Iwona K (9) 1985 K30 (3) POL HIT THE TRAIL / Fire k Team Bielsko-Biała 1:35:53,2 31:32,5 06:23 57:11,5 (105)
104 123 Olszewski Jarosław M (95) 1983 M30 (40) MGK-M (9) POL Bimber Squad Kozy 1:36:05,9 31:45,2 06:24 54:59,1 (88)
105 198 MASTALSKI Jakub M (96) 1987 M30 (41) POL 8 baza lotnictwa transportowego Kobiernice 1:36:25,1 32:04,4 06:25 54:55,4 (85)
106 170 Szota Magdalena K (10) 1978 K40 (4) POL Mikołów 1:36:25,9 32:05,2 06:25 59:05,9 (118)
107 84 Kowalski Aleksander M (97) 1976 M40 (40) POL BIEG PO ZDROJ Bielsko-Biała 1:36:27,1 32:06,4 06:25 57:02,5 (104)
108 164 Sporysz Krzysztof M (98) 1971 M40 (41) MGK-M (10) POL Kozy 1:36:41,3 32:20,6 06:26 56:19,4 (99)
109 4 Banul Artur M (99) 1980 M30 (42) POL Bielsko-Biała 1:36:56,6 32:35,9 06:27 56:50,8 (103)
110 13 Borowski Jarosław M (100) 1967 M50+ (9) POL Zadyszka Oświęcim Brzeszcze 1:37:00,4 32:39,7 06:28 58:41,1 (116)
111 49 Gunia Mariusz M (101) 1965 M50+ (10) POL ZADYSZKA Oświęcim Oświęcim 1:37:11,7 32:51,0 06:28 58:23,2 (115)
112 71 Kłembukowski Piotr M (102) 1963 M50+ (11) POL Koliber Team Kraków 1:37:18,4 32:57,7 06:29 57:23,0 (108)
113 153 Rozmus-Orczyk Anna K (11) 1961 K50+ (2) MGK-K (1) POL Kozy biegają, a nie skaczą! Kozy 1:37:41,1 33:20,4 06:30 58:07,0 (112)
114 51 Handzlik Artur M (103) 1980 M30 (43) POL Kęty 1:37:50,3 33:29,6 06:31 58:14,2 (114)
115 2 Baca Tomek M (104) 1986 M30 (44) POL Lipowa 1:37:54,8 33:34,1 06:31 58:01,6 (110)
116 131 Parzonka Michał M (105) 1986 M30 (45) POL Świszczący Łańcuch Kędzierzyn-Koźle 1:38:05,2 33:44,5 06:32 57:14,4 (106)
117 42 Gałuszka Maria K (12) 1994 K20 (3) POL ITMB Kraków Porąbka 1:38:20,0 33:59,3 06:33 59:39,3 (120)
118 38 Fortuna Marcin M (106) 1983 M30 (46) POL Świszczący Łańcuch Kędzierzyn-Koźle 1:39:43,2 35:22,5 06:38 59:30,5 (119)
119 172 Trzopek Marcin M (107) 1992 M20 (9) POL Iron Team Ujsoły Ujsoły 1:40:56,6 36:35,9 06:43 1:00:36,6 (125)
120 34 Gwiazdowska Joanna K (13) 1980 K30 (4) POL Usrtoń 1:41:04,8 36:44,1 06:44 1:00:39,9 (126)
121 163 Sporysz Mateusz M (108) 1993 M20 (10) MGK-M (11) POL Kozy 1:41:25,5 37:04,8 06:45 59:46,6 (122)
122 96 Kubasiewicz Bartosz M (109) 1985 M30 (47) POL K.S.Kalinowa Sosnowiec 1:41:47,0 37:26,3 06:47 58:03,9 (111)
123 47 Gorczewska Renata K (14) 1970 K40 (5) POL KS ISKRA RYBARZOWICE Rybarzowice 1:42:06,4 37:45,7 06:48 1:00:10,1 (124)
124 132 Patro Bartłomiej M (110) 1987 M30 (48) POL Bielsko-Biała 1:42:11,9 37:51,2 06:48 59:02,5 (117)
125 179 Wilczyńska Aneta K (15) 1974 K40 (6) POL KB MCKIS JAWORZNO Jaworzno 1:42:39,8 38:19,1 06:50 1:01:00,5 (128)
126 31 Dobrowolski Zbigniew M (111) 1962 M50+ (12) POL ZADYSZKA OŚWIĘCIM Oświęcim Gmina: Oświęcim 1:43:01,6 38:40,9 06:52 1:01:05,2 (130)
127 37 Formas Adrian M (112) 1996 M20 (11) POL BB Runners Janowice 1:43:11,8 38:51,1 06:52 59:54,9 (123)
128 160 SKIBICKI KRZYSZTOF M (113) 1970 M40 (42) POL Zadyszka Oświęcim Oświęcim 1:43:37,1 39:16,4 06:54 1:02:34,1 (135)
129 55 Jagosz Patryk M (114) 1982 M30 (49) MGK-M (12) POL Kozy 1:43:53,4 39:32,7 06:55 1:02:00,1 (133)
130 192 Michalski Mateusz M (115) 1983 M30 (50) POL Jaworze 1:44:09,0 39:48,3 06:56 1:03:10,9 (141)
131 91 Kożdoń-Cher Jakub M (116) 1985 M30 (51) POL Świeżaki z Cieszyna Cieszyn 1:44:09,8 39:49,1 06:56 1:03:06,2 (139)
132 75 Koczur Arkadiusz M (117) 1972 M40 (43) MGK-M (13) POL Kozy 1:44:29,8 40:09,1 06:57 1:02:14,7 (134)
133 143 Porębski Marek M (118) 1971 M40 (44) POL Zadyszka Oświęcim /Speed team Brzes Oświęcim 1:44:42,7 40:22,0 06:58 1:02:34,9 (136)
134 190 Żbel Michał M (119) 1978 M40 (45) POL HRmax Żory Zebrzydowice 1:44:46,9 40:26,2 06:59 1:01:56,2 (132)
135 27 Czerniawska Beata K (16) 1976 K40 (7) POL BB Runners Bielsko-Biała 1:44:50,1 40:29,4 06:59 1:03:13,1 (142)
136 6 Barcik Maciej M (120) 1974 M40 (46) POL Bielsko-Biała 1:44:56,1 40:35,4 06:59 1:03:09,2 (140)
137 199 Machura Akadiusz M (121) 1976 M40 (47) POL Wola Jedlińska 1:45:21,1 41:00,4 07:01 1:06:10,6 (156)
138 126 Magiera Marek M (122) 1957 M50+ (13) POL Ultra Beskid Sport Bielsko-Biała 1:45:40,4 41:19,7 07:02 1:01:36,1 (131)
139 12 Bojdys Paweł M (123) 1991 M20 (12) POL Bielsko-Biała 1:45:49,2 41:28,5 07:03 1:04:15,4 (145)
140 108 Mędrala Czesław M (124) 1946 M50+ (14) POL Mędrala Team Bielsko-Biała 1:46:21,6 42:00,9 07:05 1:03:18,0 (143)
141 128 Panek Ela K (17) 1978 K40 (8) POL Bielsko-Biała 1:46:21,8 42:01,1 07:05 1:02:44,5 (137)
142 193 Dziki Maciej M (125) 1979 M40 (48) POL Jak Dzik w Szyszki Rogoźnik 1:46:54,0 42:33,3 07:07 1:02:58,1 (138)
143 20 CAŁUS JOLANTA K (18) 1974 K40 (9) POL Nutrend biega Bielsko Biała 1:47:29,9 43:09,2 07:09 1:05:25,9 (148)
144 3 Balcerzak Magdalena K (19) 1984 K30 (5) POL Zory 1:47:39,1 43:18,4 07:10 1:04:39,8 (147)
145 154 Rybarski Kamil M (126) 1985 M30 (52) POL Żywiec 1:47:39,8 43:19,1 07:10 1:04:38,1 (146)
146 79 Komar Bartosz M (127) 1979 M40 (49) POL komarek gliwice 1:47:48,8 43:28,1 07:11 1:03:21,9 (144)
147 43 Garbuz Marcin M (128) 1973 M40 (50) POL Zadyszka Oświęcim Rajsko 1:48:02,4 43:41,7 07:12 1:01:01,9 (129)
148 18 Budka Agata K (20) 1971 K40 (10) POL KB MCKiS Jaworzno Jaworzno 1:48:15,3 43:54,6 07:13 1:00:59,8 (127)
149 14 Braun Marcin M (129) 1983 M30 (53) POL Bielsko-Biała 1:50:12,7 45:52,0 07:20 1:05:57,6 (154)
150 22 Cher-Kożdoń Beata K (21) 1973 K40 (11) POL Świeżaki z Cieszyna Cieszyn 1:50:47,1 46:26,4 07:23 1:05:44,4 (150)
151 83 Kowalik Dorota K (22) 1978 K40 (12) POL Rędziny 1:50:52,4 46:31,7 07:23 1:06:28,1 (158)
152 16 BRZUSKA KATARZYNA K (23) 1975 K40 (13) POL Olza Cieszyn Cieszyn 1:51:58,2 47:37,5 07:27 1:05:55,3 (153)
153 136 Pieczaba Patryk M (130) 1984 M30 (54) POL Sosnowiec 1:52:50,8 48:30,1 07:31 1:05:44,4 (151)
154 133 Piątek Ewa K (24) 1988 K30 (6) POL Sosnowiec 1:52:51,7 48:31,0 07:31 1:05:53,5 (152)
155 101 Lipiński Marek M (131) 1952 M50+ (15) MGK-M (14) POL Kozy 1:54:18,9 49:58,2 07:37 1:06:19,2 (157)
156 65 Kamiński Robert M (132) 1988 M30 (55) POL Międzybrodzie Bialskie Międzybrodzie Bialskie 1:54:56,2 50:35,5 07:39 59:44,2 (121)
157 142 Polek Konrad M (133) 1986 M30 (56) AUT Eskadra Kraków Wiedeń 1:55:13,8 50:53,1 07:40 1:10:06,5 (166)
158 141 Podsadecki Witold M (134) 1970 M40 (51) POL Rysianka Team Cięcina 1:55:43,4 51:22,7 07:42 1:05:30,1 (149)
159 95 Ksepko Renata K (25) 1973 K40 (14) POL BB Runners Bielsko Biała 1:55:43,5 51:22,8 07:42 1:08:09,9 (159)
160 182 Wysogląd Henryk M (135) 1968 M50+ (16) POL Pisarzowice 1:55:52,2 51:31,5 07:43 1:06:00,1 (155)
161 134 PIĄTEK TOMASZ M (136) 1978 M40 (52) POL WILD BUCHAYS PISARZOWICE 1:55:53,1 51:32,4 07:43 1:09:15,7 (163)
162 62 Kaczor Łukasz M (137) 1982 M30 (57) POL Wild Buchays Buczkowicw 1:55:53,6 51:32,9 07:43 1:09:07,4 (162)
163 85 KOZACZKA WŁODZIMIERZ M (138) 1975 M40 (53) POL Gliwice 1:57:06,5 52:45,8 07:48 1:08:13,1 (160)
164 45 Glądys Wojciech M (139) 1982 M30 (58) POL Kraków 1:58:04,7 53:44,0 07:52 1:09:21,8 (165)
165 189 Żbel Ania K (26) 1980 K30 (7) POL HRmax Żory Zebrzydowice 1:58:49,5 54:28,8 07:55 1:08:18,1 (161)
166 115 Moskal Marcin M (140) 1983 M30 (59) MGK-M (15) POL Kozy 2:03:18,7 58:58,0 08:13 1:09:18,8 (164)
167 151 Rajcheld Dorian M (141) 1986 M30 (60) POL BB Runners Wilkowice 2:04:40,0 1:00:19,3 08:18 1:12:01,6 (168)
168 32 Donocik Bogusława K (27) 1978 K40 (15) POL Zmarzły jej uda bo biegała w mrozie Cieszyn 2:05:46,3 1:01:25,6 08:23 1:14:28,1 (171)
169 147 Ptak Zbigniew M (142) 1952 M50+ (17) MGK-M (16) POL B$ZK RELAK$ Kozy 2:07:22,9 1:03:02,2 08:29 1:14:11,5 (170)
170 89 Kozłowski Rafał M (143) 1975 M40 (54) POL Bielsko-Biała 2:07:52,0 1:03:31,3 08:31 1:10:30,0 (167)
171 56 Jamka Wiesław M (144) 1962 M50+ (18) POL Skawina Biega Skawina 2:14:07,6 1:09:46,9 08:56 1:13:54,7 (169)
172 68 Karwot Magdalena K (28) 1987 K30 (8) POL Warszawa 2:16:06,0 1:11:45,3 09:04 1:17:34,7 (172)
173 23 Chomicz Łukasz M (145) 1983 M30 (61) MGK-M (17) POL Klub biegacza Gls Kozy 2:22:59,0 1:18:38,3 09:31 1:23:12,3 (173)
174 46 Gliszczyński Mirosław M (146) 1956 M50+ (19) POL Tarnogórskie Łazęgi Międzybrodzie Bialskie 2:28:12,4 1:23:51,7 09:52 1:25:03,9 (174)
DNS 57 Janicki Michał M 1987 M30 POL KP 3 Bielsko-Biała Bielsko-Biała
DNS 74 KOBA ANNA K 1983 K30 POL NUTREND BIEGA BIELSKO-BIAŁA
DNS 125 Oślak Marcin M 1986 M30 POL BeskidTri Kobiernice
DNS 146 Pszczółka Aneta K 1973 K40 POL Tarnawa Górna
DNF 150 Rafal Kasinski M 1972 M40 POL Bieg po zdrój Bielsko Biała
DNF 173 Tyliszczak Bozena K 1982 K30 POL Krakow