BIEG NIEPODLEGŁOŚCI

Wydarzenie:
XXVII BIEG NIEPODLEGŁOŚCI XXVII BIEG NIEPODLEGŁOŚCI
Organizator:
Data:
11.11.2018
Miejsce:
Czechowice-Dziedzice
Dystans:
10.0 km
Zgłoszonych:
590
Ukończyło:
568
Nieklasyfikowani:
22
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów netto (poza 50 pierwszymi na mecie)
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećKategoriaMieszkaniecKrajKlubMiastoCzas nettoMetaStrataTempo
1 770 Formicki Rafał M (1) M20 (1) POL CKS Budowlani Częstochowa Zawiercie 32:32,4 32:32,4 03:15
2 315 Krawczyk Kamil M (2) M20 (2) POL Sportowe Piekary Dobieszowice 35:13,3 35:13,3 02:40,9 03:31
3 266 Janusz Tomasz M (3) M20 (3) POL Skazaninasukces.pl Kaniów 35:30,8 35:30,8 02:58,4 03:33
4 850 Koźmiński Józef M (4) M30 (1) POL LKS Orzeł Kozy Kozy 35:33,9 35:33,9 03:01,5 03:33
5 1 Jarczok Miłosz M (5) M20 (4) Mieszkaniec-M (1) POL Do Porzygu OCR Team Czechowice-Dziedzice 36:37,8 36:37,8 04:05,4 03:39
6 116 Małysz Henryk M (6) M30 (2) Mieszkaniec-M (2) POL Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice Czechowice-Dziedzice 37:19,9 37:19,9 04:47,5 03:43
7 63 Matuszny Marek M (7) M20 (5) POL LKS Lesznianka Dzięgielów 37:47,9 37:50,3 05:15,5 03:46
8 28 Hatala Paweł M (8) M30 (3) POL Bielsko-Biała 38:27,5 38:28,5 05:55,1 03:50
9 106 Lisicki Kamil M (9) M20 (6) Mieszkaniec-M (3) POL Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice Czechowice-Dziedzice 38:31,1 38:32,0 05:58,7 03:51
10 314 Jakimiuk Piotr M (10) M30 (4) POL Pluszaki biegają Tychy 38:34,7 38:35,4 06:02,3 03:51
11 771 Urbaniak Witek M (11) M30 (5) Mieszkaniec-M (4) POL Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice Czechowice-Dziedzice 38:40,3 38:40,7 06:07,9 03:52
12 269 Jędrzejko Tomasz M (12) M30 (6) POL Sidor Team Janowice 38:43,4 38:44,3 06:11,0 03:52
13 479 Zygma Kordian M (13) M20 (7) Mieszkaniec-M (5) POL Ligota 39:01,0 39:01,0 06:28,6 03:54
14 55 Gregorczyk Marcin M (14) M40 (1) POL STS BIEGATON MIKOŁÓW KIA - ETRANS Mikołów 39:30,8 39:30,8 06:58,4 03:57
15 438 Tokarewicz Damian M (15) M30 (7) POL Zebry Zebrzydowice 39:32,5 39:36,6 07:00,1 03:57
16 428 Suwaj Aneta K (1) K30 (1) POL AZS AWF Katowice/Alpin sport team Jastrzębie-Zdrój 39:38,3 39:38,3 07:05,9 03:57
17 625 Wielopolski Michał M (16) M16 (1) POL Bielsko-Biała 39:46,1 39:47,5 07:13,7 03:58
18 290 Kłaptocz Marek M (17) M20 (8) Mieszkaniec-M (6) POL Czechowice-Dziedzice 39:50,8 39:50,8 07:18,4 03:59
19 475 Zontek Mateusz M (18) M30 (8) POL Bielsko-Biała 39:52,2 39:55,5 07:19,8 03:59
20 334 Teplicki Andrzej M (19) M30 (9) POL Bielsko-Biała 39:53,7 39:56,5 07:21,3 03:59
21 378 Osiejewski Marcin M (20) M30 (10) POL BBrunners Wilkowice 39:55,9 39:59,5 07:23,5 03:59
22 844 Kupiec Paweł M (21) M20 (9) POL Sportowe Piekary Piekary Śląskie 40:03,4 40:05,9 07:31,0 04:00
23 321 Wnuczek Marcin M (22) M30 (11) POL Bielsko-Biała 40:03,1 40:07,0 07:30,7 04:00
24 13 Nowak Piotr M (23) M30 (12) POL Stolarius Run Team Bestwina 40:06,2 40:08,1 07:33,8 04:00
25 457 Urbanek Zbyszek M (24) M30 (13) POL anilewEdiwaDlimaK Pszczyna 40:08,0 40:11,7 07:35,6 04:00
26 50 Kopeć Krzysztof M (25) M50 (1) Mieszkaniec-M (7) POL Czechowice-Dziedzice 40:10,3 40:12,1 07:37,9 04:01
27 4000 Grzywacz Marcin M (26) M40 (2) Mieszkaniec-M (8) POL Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice Czechowice-Dziedzice 40:19,7 40:21,4 07:47,3 04:01
28 83 Jęrdrusiak Przemysław M (27) M30 (14) POL Dankowice 40:26,3 40:28,4 07:53,9 04:02
29 263 Holona Wojciech M (28) M50 (2) POL AKMB Pędziwiatr Gliwice Rybnik 40:33,3 40:33,5 08:00,9 04:03
30 888 Górski Jakub M (29) M30 (15) Mieszkaniec-M (9) POL Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice Czechowice-Dziedzice 40:35,0 40:35,0 08:02,6 04:03
31 366 Nikiel Krzysztof M (30) M30 (16) POL Bielsko-Biała 40:34,4 40:38,6 08:02,0 04:03
32 3959 Beck Jakub M (31) M20 (10) Mieszkaniec-M (10) POL Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice Czechowice-Dziedzice 40:40,7 40:42,2 08:08,3 04:04
33 451 Tomczyk Piotr Czesław M (32) M30 (17) POL Wild Runners Club Piasek 40:41,0 40:42,6 08:08,6 04:04
34 27 Przybyła Mateusz M (33) M20 (11) POL Luxtorpeda Czerwionka Czerwionka-Leszczyny 40:51,3 40:54,9 08:18,9 04:05
35 371 Nowak Marek M (34) M40 (3) Mieszkaniec-M (11) POL Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice Ligota 40:54,5 40:55,7 08:22,1 04:05
36 440 Górczak Andrzej M (35) M40 (4) POL Goczałkowice-Zdrój 41:13,3 41:15,3 08:40,9 04:07
37 797 Piech Tomasz M (36) M30 (18) POL Bestwina Biega Bestwina 41:15,7 41:24,4 08:43,3 04:07
38 976 Glajcar Tomasz M (37) M40 (5) POL Harbutowice 41:43,1 41:44,5 09:10,7 04:10
39 901 Treliński Mariusz M (38) M40 (6) POL Pszczyna Biega Pszczyna 41:52,1 41:52,1 09:19,7 04:11
40 388 Sinka Damian M (39) M50 (3) POL Pszczyna Biega Pszczyna 42:01,9 42:04,9 09:29,5 04:12
41 449 Żur Marek M (40) M40 (7) POL KAC RUNNERS Łąka 42:06,7 42:12,2 09:34,3 04:12
42 226 Danikiewicz Michał M (41) M30 (19) Mieszkaniec-M (12) POL Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice Czechowice-Dziedzice 42:18,2 42:18,2 09:45,8 04:13
43 25 Trzaska Radosław M (42) M40 (8) POL Tlenownia Bielsko-Biała 42:13,2 42:19,5 09:40,8 04:13
44 40 Krzuś Michał M (43) M20 (12) Mieszkaniec-M (13) POL Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice Czechowice-Dziedzice 42:18,9 42:21,8 09:46,5 04:13
45 331 Kwaśny Dariusz M (44) M20 (13) Mieszkaniec-M (14) POL Biegam sobie Czechowice-Dziedzice 42:18,4 42:27,6 09:46,0 04:13
46 405 Tulaja Tomek M (45) M30 (20) POL Pszczyna 42:26,7 42:31,3 09:54,3 04:14
47 80 Iskrzycki Damian M (46) M20 (14) Mieszkaniec-M (15) POL Czechowice-Dziedzice 42:25,9 42:31,6 09:53,5 04:14
48 37 Jankowski Jarosław M (47) M30 (21) POL Bielsko-Biała 42:27,4 42:33,9 09:55,0 04:14
49 558 Maj Witek M (48) M50 (4) POL Oldboys Truskolasy Wręczyca Wielka 42:30,0 42:36,3 09:57,6 04:15
50 215 Drogosz Damian M (49) M40 (9) Mieszkaniec-M (16) POL Aktywna Pszczyna Czechowice-Dziedzice 42:39,0 42:40,5 10:06,6 04:15
51 175 Łaciak Piotr M (50) M30 (22) POL Wilkowice 42:42,3 42:53,4 10:09,9 04:16
52 60 Cupiał Jacek M (51) M40 (10) POL Imielin 42:52,8 42:56,6 10:20,4 04:17
53 787 Kuś Dawid M (52) M30 (23) POL Polska Grupa Górnicza Katowice 43:00,4 43:02,9 10:28,0 04:18
54 831 Listowski Andrzej M (53) M50 (5) POL Bielsko-Biała 43:00,7 43:00,7 10:28,3 04:18
55 693 Doniec Tomasz M (54) M20 (15) POL Decathlon Bielsko-Biała Wola 43:03,3 43:05,7 10:30,9 04:18
56 286 Kiełbasiński Andrzej M (55) M30 (24) POL SPOT Pszczyna Pszczyna 43:17,0 43:22,4 10:44,6 04:19
57 898 Bielińska Monika K (2) K30 (2) POL Przyszowice 43:17,3 43:20,4 10:44,9 04:19
58 401 Ciemiega Adam M (56) M40 (11) POL Akademia Biegania w Świerklanach Świerklany 43:20,6 43:37,8 10:48,2 04:20
59 476 Marek Rafał M (57) M40 (12) POL KAC RUNNERS Goczałkowice-Zdrój 43:25,8 43:32,1 10:53,4 04:20
60 432 Szarek Krzysztof M (58) M30 (25) POL BIEG PO ZDRÓJ Jasienica 43:26,0 43:33,1 10:53,6 04:20
61 433 Szwed Renata K (3) K40 (1) Mieszkaniec-K (1) POL ZF Czechowice-Dziedzice 43:30,3 43:33,4 10:57,9 04:21
62 222 Zioła Sebastian M (59) M40 (13) POL Tgb Lake Runners Tychy 43:32,5 43:36,6 11:00,1 04:21
63 913 Grubka Maciej M (60) M40 (14) Mieszkaniec-M (17) POL Brovarnas Czechowice-Dziedzice 43:35,9 43:47,8 11:03,5 04:21
64 845 Janko Anna K (4) K20 (1) POL HRmax Żory Żory 43:36,5 43:39,2 11:04,1 04:21
65 61 Trzciński Przemek M (61) M30 (26) POL Bielsko-Biała 43:38,2 43:40,6 11:05,8 04:21
66 667 Loranc Paweł M (62) M30 (27) POL WILD BUCHAYS Kozy 43:38,9 43:45,7 11:06,5 04:21
67 820 Kuźnik Sylwester M (63) M30 (28) Mieszkaniec-M (18) POL Czechowice-Dziedzice 43:39,0 43:44,8 11:06,6 04:21
68 470 Wróblewski Zbigniew M (64) M40 (15) POL Twardorzeczka 43:42,1 43:46,9 11:09,7 04:22
69 199 Tekla Krzysztof M (65) M30 (29) POL Golasowice 43:45,2 44:33,7 11:12,8 04:22
70 178 Durok Wojciech M (66) M40 (16) POL KAC RUNNERS Jankowice 43:45,6 43:51,1 11:13,2 04:22
71 155 Wrońska Beata K (5) K30 (3) POL Nasza Szkoła Zabrze Chorzów 43:49,7 43:49,7 11:17,3 04:22
72 147 Kaźmierczak Szymon M (67) M20 (16) POL Wodzisław Śląski 43:50,2 43:55,3 11:17,8 04:23
73 665 Kwaśny Marcin M (68) M40 (17) POL WILD BUCHAYS Buczkowice 43:50,6 43:57,9 11:18,2 04:23
74 39 Grzonka Andrzej M (69) M40 (18) POL GB Galopujące Ślimaki Jastrzębie-Zdrój 43:52,8 44:01,2 11:20,4 04:23
75 950 Kolonko Roksana K (6) K20 (2) POL Speed Team Brzeszcze Międzyrzecze 44:00,6 44:03,4 11:28,2 04:24
76 256 Niemiec Krzysztof M (70) M50 (6) POL Żywiec 44:10,9 44:15,4 11:38,5 04:25
77 26 Ciurla Mateusz M (71) M20 (17) POL Ultra Beskid Sport Wilkowice 44:11,0 44:16,1 11:38,6 04:25
78 2 Głód Jacek M (72) M40 (19) POL rozBBiegane Komorowice Bielsko-Biała 44:17,3 44:23,1 11:44,9 04:25
79 264 Horwat Jan M (73) M50 (7) Mieszkaniec-M (19) POL Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice Bronów 44:18,0 44:21,7 11:45,6 04:25
80 33 Sobiech Albin M (74) M30 (30) POL Bielsko-Biała 44:19,5 44:29,1 11:47,1 04:25
81 196 Dutka Mateusz M (75) M16 (2) POL Beskid Runners Team Brenna 44:21,3 44:35,6 11:48,9 04:26
82 466 Wilk Bogdan M (76) M50 (8) POL Wilki Bielsko-Biała 44:21,5 44:22,3 11:49,1 04:26
83 713 Eisler Tomasz M (77) M30 (31) POL sklepbiker.pl Cięcina 44:22,5 44:31,1 11:50,1 04:26
84 485 Ratajczak Rafał M (78) M40 (20) POL Bielsko Biała 44:23,9 44:32,8 11:51,5 04:26
85 768 Wróbel Michał M (79) M20 (18) POL Dankowice 44:34,0 44:44,7 12:01,6 04:27
86 4459 Kubis Witold M (80) M30 (32) POL Rodzina Czarków 44:36,1 44:36,1 12:03,7 04:27
87 49 Miech Szymon M (81) M30 (33) POL Husaria Race Team Ustroń 44:45,4 44:56,4 12:13,0 04:28
88 274 Sakrajecki Remigiusz M (82) M30 (34) Mieszkaniec-M (20) POL Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice Czechowice-Dziedzice 44:46,5 44:59,4 12:14,1 04:28
89 195 Chwałek Agnieszka K (7) K20 (3) POL Tartak-Meble Sport Bestwina 44:47,4 44:49,3 12:15,0 04:28
90 512 Kózka Mariusz M (83) M20 (19) POL NUTREND BIEGA Bielsko-Biała 44:52,0 45:08,8 12:19,6 04:29
91 4500 Pietroszek Rafał M (84) M20 (20) POL Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice Strumień 44:52,5 44:59,3 12:20,1 04:29
92 179 Strządała Michał M (85) M30 (35) POL Studzionka 44:52,8 44:58,6 12:20,4 04:29
93 918 Sakrajecki Andrzej M (86) M20 (21) Mieszkaniec-M (21) POL Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice Czechowice-Dziedzice 44:55,3 45:08,4 12:22,9 04:29
94 164 Capik Piotr M (87) M60 (1) Mieszkaniec-M (22) POL Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice Czechowice-Dziedzice 44:59,7 45:04,1 12:27,3 04:29
95 361 Mirowski Marcin M (88) M40 (21) POL Bielsko-Biała 45:00,6 45:10,5 12:28,2 04:30
96 29 Oszczęda Krzysztof M (89) M40 (22) POL Zarazić Pasją Żory 45:03,7 45:22,0 12:31,3 04:30
97 156 Bile Fabian M (90) M20 (22) POL HeadStrong Bielsko-Biała Bielsko-Biała 45:07,8 45:11,2 12:35,4 04:30
98 993 Łuszczyk Sergiusz M (91) M20 (23) POL Wodzisław Śląski 45:09,0 45:14,2 12:36,6 04:30
99 441 Tomasiczek Ryszard M (92) M40 (23) POL Stara Wieś 45:09,9 45:15,4 12:37,5 04:30
100 396 Pożoga Patryk M (93) M20 (24) POL ZF Pszczyna 45:16,6 45:24,7 12:44,2 04:31
101 834 Krzczuk Benedykt M (94) M50 (9) POL Tychy 45:16,9 45:18,2 12:44,5 04:31
102 22 Piekarczyk Bogusław M (95) M50 (10) POL Łaziska Górne 45:30,1 45:33,8 12:57,7 04:33
103 42 Dariusz Lorek M (96) M40 (24) POL Jasienica 45:31,4 45:36,7 12:59,0 04:33
104 375 Chrobak Marek M (97) M40 (25) Mieszkaniec-M (23) POL ZF Zabrzeg 45:36,0 45:49,1 13:03,6 04:33
105 669 Kaczor Łukasz M (98) M30 (36) POL WILD BUCHAYS Buczkowice 45:36,7 45:42,3 13:04,3 04:33
106 969 Gryc Janusz M (99) M40 (26) POL Tychy 45:39,4 45:55,1 13:07,0 04:33
107 126 Boczarski Artur M (100) M30 (37) POL Sieniawa 45:46,0 45:50,9 13:13,6 04:34
108 999 Pronobis Marek M (101) M30 (38) POL BWM Team Bystra 45:46,1 46:05,8 13:13,7 04:34
109 38 Piwiszkis Barbara K (8) K30 (4) POL Kobiety na 5+ Jastrzębie-Zdrój 45:49,3 45:56,6 13:16,9 04:34
110 268 Jelonek Krzysztof M (102) M30 (39) POL Bielsko-Biała 45:54,5 46:06,1 13:22,1 04:35
111 177 Mądry Roman M (103) M20 (25) POL Tychy 45:59,6 46:06,7 13:27,2 04:35
112 299 Woźny Adam M (104) M20 (26) POL Eaton Running Team Bielsko-Biała 46:06,9 46:06,9 13:34,5 04:36
113 557 Bezwiński Piotr M (105) M30 (40) POL KOKO DŻAMBO I DO PRZODU pszczyna 46:07,3 46:11,1 13:34,9 04:36
114 364 Piech Janusz M (106) M50 (11) POL Biegam Bo Lubię Jaworze 46:14,4 46:24,7 13:42,0 04:37
115 153 Barchański Jakub M (107) M30 (41) POL Ja i mój JJ Żory 46:20,9 46:23,4 13:48,5 04:38
116 210 Frej Adam M (108) M30 (42) POL Łąka 46:21,3 46:32,4 13:48,9 04:38
117 78 Izydorczyk Robert M (109) M40 (27) POL Tychy 46:24,0 46:28,3 13:51,6 04:38
118 973 Weigel Jacek M (110) M40 (28) POL KS Tęcza B-B Komorowice Bielsko-Biała 46:27,8 46:38,9 13:55,4 04:38
119 377 Cituk Grzegorz M (111) M40 (29) POL Tychy 46:28,2 46:45,2 13:55,8 04:38
120 407 Szczotka Katarzyna K (9) K40 (2) POL Centrum Kettlebell Czechowice-Dziedzice Pszczyna 46:28,4 46:37,1 13:56,0 04:38
121 985 Godlewski Bartłomiej M (112) M20 (27) Mieszkaniec-M (24) POL Czechowice-Dziedzice 46:32,4 46:42,5 14:00,0 04:39
122 304 Chrapkowicz Damian M (113) M20 (28) Mieszkaniec-M (25) POL Nie Przestawaj Marzyć! Czechowice-Dziedzice 46:33,6 46:42,1 14:01,2 04:39
123 72 Podbioł Zbigniew M (114) M40 (30) POL Jankofans Myto Jankowice 46:35,9 46:42,8 14:03,5 04:39
124 1918 Błasiak Henryk M (115) M40 (31) POL Porąbka 46:37,6 46:47,3 14:05,2 04:39
125 255 Miękiński Jacek M (116) M40 (32) POL Kwiaciarnia Lilia, Lipowa Lipowa 46:41,5 46:52,9 14:09,1 04:40
126 198 Chwałek Ewelina K (10) K40 (3) POL Bestwina 46:43,9 46:53,6 14:11,5 04:40
127 354 Mędrala Jacek M (117) M40 (33) POL Mędrala Team Bielsko-Biała 46:46,6 46:46,6 14:14,2 04:40
128 201 Karwot Maciej M (118) M40 (34) POL Akademia Biegania w Świerklanach Jankowice 46:48,9 47:06,9 14:16,5 04:40
129 994 Żebrowski Adrian M (119) M20 (29) Mieszkaniec-M (26) POL Nie Przestawaj Marzyć! Czechowice-Dziedzice 46:50,8 47:01,6 14:18,4 04:41
130 206 Paluch Szymon M (120) M40 (35) Mieszkaniec-M (27) POL Czechowice-Dziedzice 46:56,1 47:02,3 14:23,7 04:41
131 344 Guzdek Andrzej M (121) M30 (43) Mieszkaniec-M (28) POL Czechowice-Dziedzice 46:56,4 47:02,6 14:24,0 04:41
132 130 Puto Mariusz M (122) M40 (36) Mieszkaniec-M (29) POL Eaton Running Team Czechowice-Dziedzice 46:57,3 47:13,2 14:24,9 04:41
133 514 Sobuś Piotr M (123) M40 (37) Mieszkaniec-M (30) POL ZF Czechowice-Dziedzice 47:00,1 47:07,9 14:27,7 04:42
134 990 Przyłudzki Janusz M (124) M60 (2) POL Mikołów 47:04,0 48:00,9 14:31,6 04:42
135 460 Łukowicz Piotr M (125) M40 (38) POL Rozbbiegane Komorowice Dankowice 47:05,5 47:23,4 14:33,1 04:42
136 343 Reclik Łukasz M (126) M30 (44) POL Pszczyna 47:09,2 47:17,1 14:36,8 04:42
137 187 Szweda Krzysztof M (127) M30 (45) POL ESA TEAM Pszczyna 47:09,8 47:42,8 14:37,4 04:42
138 95 Linnert Patryk M (128) M16 (3) POL Bielsko-Biała 47:11,2 47:11,2 14:38,8 04:43
139 900 Poznański Jakub M (129) M30 (46) POL Chełmek 47:15,5 47:52,2 14:43,1 04:43
140 182 Cholewa Tomasz M (130) M40 (39) POL Parkrun Chrzanów Chrzanów 47:16,0 47:20,5 14:43,6 04:43
141 265 Iwanowicz Anna K (11) K30 (5) POL Parkrun Chrzanów Chrzanów 47:16,0 47:20,3 14:43,6 04:43
142 252 Indeka Bartłomiej M (131) M40 (40) Mieszkaniec-M (31) POL Czechowice-Dziedzice 47:17,7 47:46,4 14:45,3 04:43
143 345 Gutek Jakub M (132) M30 (47) POL Pszczyna 47:20,6 47:38,2 14:48,2 04:44
144 411 Niziołek Marcin M (133) M30 (48) POL Bielsko-Biała 47:21,7 47:33,5 14:49,3 04:44
145 98 Antolak Edward M (134) M60 (3) POL TKKF Saturn Czeladź Katowice 47:22,3 47:24,6 14:49,9 04:44
146 279 Karkut Marcin M (135) M30 (49) POL Bestwina 47:22,7 47:52,1 14:50,3 04:44
147 318 Krywult Mirosław M (136) M50 (12) POL JKS Komorowice Bielsko-Biała 47:26,2 47:29,4 14:53,8 04:44
148 835 Pocik Radosław M (137) M40 (41) POL UMKS Kęczanin Kobiernice 47:27,8 47:51,3 14:55,4 04:44
149 996 Pankowski Dariusz M (138) M30 (50) POL Jastrzębie-Zdrój 47:28,5 47:39,3 14:56,1 04:44
150 310 Krause Magdalena K (12) K30 (6) POL Mikołów 47:33,4 47:53,9 15:01,0 04:45
151 20 Świerczyński Michał M (139) M30 (51) POL Elektrony Tychy 47:33,8 47:54,0 15:01,4 04:45
152 812 Karwaszewska Izabela K (13) K20 (4) POL Adidas Runners Warsaw Bielsko-Biała 47:34,1 47:34,1 15:01,7 04:45
153 101 Krawczyk Kamil M (140) M20 (30) POL Tychy 47:35,9 48:11,2 15:03,5 04:45
154 183 Sztafiński Grzegorz M (141) M30 (52) POL Pisarzowice 47:36,0 48:07,4 15:03,6 04:45
155 1517 Rata-Matejko Marcin M (142) M30 (53) POL Dębowiec 47:36,4 47:52,6 15:04,0 04:45
156 240 Guzdek Sławomir M (143) M30 (54) POL Bielsko-Biała 47:36,9 47:43,1 15:04,5 04:45
157 74 Klimkowski Mariusz M (144) M40 (42) POL Skipper Tychy 47:38,6 47:52,8 15:06,2 04:45
158 56 Kulpa Marek M (145) M30 (55) POL 4QM Międzyrzecze Górne 47:41,3 47:54,9 15:08,9 04:46
159 159 Brychcy Wioleta K (14) K40 (4) POL AKMB Pędziwiatr Gliwice Gliwice 47:44,1 47:46,5 15:11,7 04:46
160 471 Wysocka Agnieszka K (15) K40 (5) Mieszkaniec-K (2) POL Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice Czechowice-Dziedzice 47:47,0 47:59,6 15:14,6 04:46
161 501 Kwaśny Krzysztof M (146) M50 (13) Mieszkaniec-M (32) POL Biegam sobie Czechowice-Dziedzice 47:53,1 48:02,9 15:20,7 04:47
162 197 Marek Patryk M (147) M20 (31) POL Beskid Runners Team Górki Wielkie 47:55,6 48:11,2 15:23,2 04:47
163 133 Dejewska Arleta K (16) K30 (7) POL Kobiety na 5+ Jastrzębie-Zdrój 47:56,8 47:56,8 15:24,4 04:47
164 724 Linnert Marek M (148) M40 (43) POL Bielsko-Biała 47:56,8 48:10,4 15:24,4 04:47
165 445 Kiełkowski Michał M (149) M30 (56) POL RunTeam Pawłowice Pawłowice 48:00,7 48:18,1 15:28,3 04:48
166 878 Łoskot Marcin M (150) M40 (44) POL KAC RUNNERS Łąka 48:06,5 48:13,2 15:34,1 04:48
167 991 Haręża Agnieszka K (17) K20 (5) POL Biegam Bo Lubię Bielsko-Biała 48:07,4 48:16,1 15:35,0 04:48
168 96 Furczyk Sylwia K (18) K20 (6) Mieszkaniec-K (3) POL Czechowice-Dziedzice 48:07,6 48:13,1 15:35,2 04:48
169 436 Śpiewak Wojciech M (151) M40 (45) POL Wilkowice 48:08,7 48:08,7 15:36,3 04:48
170 350 Wala Andrzej M (152) M40 (46) POL BWM Team Bielsko-Biała 48:11,7 48:23,5 15:39,3 04:49
171 121 Głuch Grzegorz M (153) M40 (47) POL Bielsko-Biała 48:12,3 48:22,4 15:39,9 04:49
172 480 Gorzelak Zbigniew M (154) M40 (48) POL Jastrzębie-Zdrój 48:13,5 48:37,6 15:41,1 04:49
173 925 Piotrowski Mariusz M (155) M40 (49) POL KS Tęcza B-B Komorowice Bielsko-Biała 48:13,6 48:26,2 15:41,2 04:49
174 225 Fijak Jerzy M (156) M60 (4) POL BIEGAM BO LUBIĘ LASY Bielsko-Biała 48:14,7 48:22,9 15:42,3 04:49
175 14 Podkowik Marcin M (157) M30 (57) POL Żory 48:16,5 48:29,4 15:44,1 04:49
176 7 Kuś Paweł M (158) M20 (32) POL Świry Stela Simoradz 48:24,8 48:36,9 15:52,4 04:50
177 127 Olma Jakub M (159) M20 (33) Mieszkaniec-M (33) POL Nie Przestawaj Marzyć! Czechowice-Dziedzice 48:29,5 48:39,6 15:57,1 04:50
178 456 Nowak Mateusz M (160) M20 (34) POL Górki Wielkie 48:29,9 48:57,3 15:57,5 04:50
179 330 Skęczek Arkadiusz M (161) M40 (50) POL Powoli do celu Gilowice 48:33,4 48:53,1 16:01,0 04:51
180 404 Wielopolski Łukasz M (162) M20 (35) POL Bielsko-Biała 48:34,8 48:49,2 16:02,4 04:51
181 841 Mikołajczyk Dariusz M (163) M40 (51) Mieszkaniec-M (34) POL Biegam Bo Lubię Czechowice Dziedzice Ligota 48:37,4 48:52,0 16:05,0 04:51
182 836 Duk Robert M (164) M30 (58) Mieszkaniec-M (35) POL Czechowice-Dziedzice 48:37,9 48:51,9 16:05,5 04:51
183 68 Symula Piotr M (165) M50 (14) POL AMATOR Bielsko-Biała 48:38,8 48:56,6 16:06,4 04:51
184 779 Wrzoł Bogusława K (19) K40 (6) Mieszkaniec-K (4) POL Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice Zabrzeg 48:40,4 48:53,9 16:08,0 04:52
185 128 Oszczak Stanisław M (166) M30 (59) POL Bielsko-Biała 48:42,9 48:51,3 16:10,5 04:52
186 789 Skrobot Tomasz M (167) M30 (60) Mieszkaniec-M (36) POL Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice Czechowice-Dziedzice 48:50,9 49:04,5 16:18,5 04:53
187 31 Rybski Jerzy M (168) M30 (61) Mieszkaniec-M (37) POL Zabrzeg 48:56,0 49:09,8 16:23,6 04:53
188 250 Szperka Leszek M (169) M40 (52) Mieszkaniec-M (38) POL Czechowice-Dziedzice 48:57,3 49:06,6 16:24,9 04:53
189 342 Nycz Marcin M (170) M30 (62) POL Janowice 48:57,3 49:12,3 16:24,9 04:53
190 270 Jonkisz Dorota K (20) K50 (1) Mieszkaniec-K (5) POL Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice Czechowice-Dziedzice 48:59,8 49:10,8 16:27,4 04:53
191 808 Bierońska Karolina K (21) K20 (7) POL Dankowice 49:03,5 49:19,5 16:31,1 04:54
192 380 Pacoń Sebastian M (171) M40 (53) POL DAGMA Chorzów 49:09,6 49:18,4 16:37,2 04:54
193 221 Makoś Tomek M (172) M40 (54) POL Jaworze 49:13,1 49:25,6 16:40,7 04:55
194 293 Koczur Łukasz M (173) M30 (63) POL Janowice 49:13,2 49:48,7 16:40,8 04:55
195 335 Oleszkiewicz Artur M (174) M40 (55) POL Bielsko-Biała 49:15,5 49:35,3 16:43,1 04:55
196 137 Prokopenko Agnieszka K (22) K40 (7) POL Żory 49:20,3 49:39,8 16:47,9 04:56
197 469 Wojtyła Janusz M (175) M40 (56) Mieszkaniec-M (39) POL WOLNY WYBIEG Czechowice-Dziedzice 49:25,3 49:49,0 16:52,9 04:56
198 357 Skrobot Justyna M (176) M30 (64) Mieszkaniec-M (40) POL Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice Czechowice-Dziedzice 49:32,2 49:52,2 16:59,8 04:57
199 86 Boczkowski Dawid M (177) M30 (65) POL TI Automotive Bielsko-Biała 49:35,5 49:57,9 17:03,1 04:57
200 926 Bielańska Beata K (23) K40 (8) POL Katowice 49:37,6 49:52,5 17:05,2 04:57
201 983 Sokół Erland M (178) M40 (57) Mieszkaniec-M (41) POL Biegający Zabrzeg Zabrzeg 49:37,8 50:31,9 17:05,4 04:57
202 323 Kachel Mateusz M (179) M30 (66) POL Carbon OCR Racing Team Tychy 49:38,0 49:58,4 17:05,6 04:57
203 294 Kolarz Dawid M (180) M20 (36) POL Radostowice 49:38,8 49:59,3 17:06,4 04:57
204 707 Głąb Rafał M (181) M40 (58) POL Dankowice 49:41,0 49:57,8 17:08,6 04:58
205 5 Korzeniowski Mateusz M (182) M20 (37) POL Bielsko-Biała 49:43,7 50:11,0 17:11,3 04:58
206 349 Posełkiewicz Adam M (183) M50 (15) POL NasfolRun Pszczyna 49:43,8 49:51,8 17:11,4 04:58
207 393 Płóciennik Aleksandra K (24) K30 (8) POL Bielsko-Biała 49:45,0 49:45,0 17:12,6 04:58
208 218 Dudzik Sebastian M (184) M30 (67) POL Mazańcowice 49:46,1 49:57,4 17:13,7 04:58
209 208 zawodnik anonimowy M (185) M20 (38) POL 49:46,5 50:12,5 17:14,1 04:58
210 359 Micorek Michał M (186) M20 (39) POL Wilkowice 49:46,5 50:13,3 17:14,1 04:58
211 303 Bystrykowski Marcin M (187) M40 (59) POL Jastrzębie-Zdrój 49:51,7 50:04,6 17:19,3 04:59
212 360 Mikołajek Kamil M (188) M30 (68) POL Wilkowice 49:54,3 50:22,1 17:21,9 04:59
213 984 Chmielewski Artur M (189) M40 (60) POL Team Papry Tychy 49:55,2 50:13,6 17:22,8 04:59
214 833 Wereszczyński Kamil M (190) M30 (69) POL Jastrzębie-Zdrój 49:56,1 50:18,3 17:23,7 04:59
215 3958 Bukowski Jakub M (191) M20 (40) Mieszkaniec-M (42) POL Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice Czechowice-Dziedzice 49:56,5 50:14,2 17:24,1 04:59
216 52 Torbiński Wiesław M (192) M60 (5) POL Szare Morsy Jastrzębie-Zdrój 49:56,7 50:13,4 17:24,3 04:59
217 395 Połowczuk Krzysztof M (193) M20 (41) Mieszkaniec-M (43) POL Czechowice-Dziedzice 49:58,7 50:25,1 17:26,3 04:59
218 5000 Nowak Mariusz M (194) M40 (61) Mieszkaniec-M (44) POL Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice Czechowice-Dziedzice 49:59,5 50:15,0 17:27,1 04:59
219 966 Gawlak Robert M (195) M30 (70) Mieszkaniec-M (45) POL Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice Czechowice-Dziedzice 50:00,9 50:51,3 17:28,5 05:00
220 114 Kiełkowska Maria K (25) K30 (9) POL SPOT Pszczyna Pszczyna 50:14,9 50:24,2 17:42,5 05:01
221 11 Chrobok Michał M (196) M30 (71) POL Run Patola Gołkowice 50:22,5 50:43,0 17:50,1 05:02
222 163 Byrtus Józef M (197) M20 (42) POL Husaria Race Team Jaworzynka 50:22,7 50:40,7 17:50,3 05:02
223 690 Sawiak Przemysław M (198) M30 (72) POL Landek 50:24,1 50:27,6 17:51,7 05:02
224 392 Płonka Paweł M (199) M50 (16) POL Stajnia Komarów Nowa Wieś 50:24,7 50:49,6 17:52,3 05:02
225 322 Kuczera Tomasz M (200) M40 (62) POL Jasienica 50:27,2 50:27,2 17:54,8 05:02
226 998 Łaciak Szymon M (201) M30 (73) POL Łaziska Górne 50:34,5 50:35,8 18:02,1 05:03
227 292 Kłaptocz Mirosław M (202) M50 (17) Mieszkaniec-M (46) POL Czechowice-Dziedzice 50:38,9 51:05,2 18:06,5 05:03
228 3 Pietrasz Krzysztof M (203) M30 (74) POL RunPatola Radlin 50:42,5 50:42,5 18:10,1 05:04
229 413 Norymberczyk Sylwia K (26) K30 (10) POL Stara Wieś 50:43,1 51:06,7 18:10,7 05:04
230 478 Zwaliski Krzysztof M (204) M20 (43) Mieszkaniec-M (47) POL Nie Przestawaj Marzyć! Czechowice-Dziedzice 50:54,3 51:04,6 18:21,9 05:05
231 606 Frey Krzysztof M (205) M40 (63) Mieszkaniec-M (48) POL Czechowice-Dziedzice 50:57,3 51:19,8 18:24,9 05:05
232 62 Karciński Paweł M (206) M30 (75) POL Żywiec 50:58,3 51:03,3 18:25,9 05:05
233 560 Lorenz Janusz M (207) M60 (6) POL NUTREND BIEGA Bielsko-Biała 50:59,2 51:22,1 18:26,8 05:05
234 989 Kopeć Adam M (208) M40 (64) Mieszkaniec-M (49) POL Czechowice-Dziedzice 51:00,9 51:27,0 18:28,5 05:06
235 77 Szewczyk Katarzyna K (27) K20 (8) Mieszkaniec-K (6) POL Forum Górski Świat Czechowice-Dziedzice 51:01,2 51:20,5 18:28,8 05:06
236 124 Janusz Barbara K (28) K40 (9) POL Kaniów 51:01,8 51:17,9 18:29,4 05:06
237 148 Szarek Paweł M (209) M40 (65) Mieszkaniec-M (50) POL Biegający Zabrzeg Zabrzeg 51:01,9 51:05,9 18:29,5 05:06
238 374 Orawski Robert M (210) M50 (18) POL MIKI Skoczów 51:04,6 51:04,6 18:32,2 05:06
239 964 Pyć Andrzej M (211) M40 (66) POL Jasienica 51:04,6 51:19,9 18:32,2 05:06
240 234 Wisła Grzegorz M (212) M30 (76) POL TI Automotive Bielsko-Biała 51:09,2 51:29,4 18:36,8 05:06
241 309 Gorzelak Joanna K (29) K30 (11) POL Kobiety na 5+ Jastrzębie-Zdrój 51:11,8 51:35,9 18:39,4 05:07
242 89 Wieronski Grzegorz M (213) M20 (44) POL KoperTeam Kęty 51:13,1 51:35,3 18:40,7 05:07
243 963 Religa Kinga K (30) K40 (10) POL Tychy 51:15,0 51:49,7 18:42,6 05:07
244 181 Radkiewicz Łukasz M (214) M30 (77) POL Bielsko-Biała 51:16,7 51:32,0 18:44,3 05:07
245 500 Koczur Jakub M (215) M20 (45) POL TI Automotive Bielsko-Biała 51:21,8 51:42,4 18:49,4 05:08
246 272 Głębocki Grzegorz M (216) M40 (67) POL Biegam sobie Bielsko-Biała 51:30,1 51:53,2 18:57,7 05:09
247 505 Wydra Szymon M (217) M20 (46) Mieszkaniec-M (51) POL Czechowice-Dziedzice 51:34,5 51:57,9 19:02,1 05:09
248 481 Boratyński Krzysztof M (218) M40 (68) POL Bielsko-Biała 51:39,9 52:15,1 19:07,5 05:09
249 168 Babinski Zbigniew M (219) M60 (7) POL Bulowice 51:43,7 51:56,5 19:11,3 05:10
250 209 Danikiewicz Dawid M (220) M16 (4) Mieszkaniec-M (52) POL Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice Czechowice-Dziedzice 51:43,8 52:19,2 19:11,4 05:10
251 205 Wnętrzak Krzysztof M (221) M40 (69) POL Gilowice 51:45,5 52:05,4 19:13,1 05:10
252 258 Grzegorzek Czesław M (222) M50 (19) POL KTK WANDRUS ŻORY Palowice 51:47,0 51:51,8 19:14,6 05:10
253 260 Grzyb Leszek M (223) M30 (78) POL KAC RUNNERS Łąka 51:49,7 51:55,6 19:17,3 05:10
254 81 Kosko Krzysztof M (224) M30 (79) Mieszkaniec-M (53) POL Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice Czechowice-Dziedzice 51:52,7 52:08,1 19:20,3 05:11
255 214 Janusz Jarosław M (225) M40 (70) Mieszkaniec-M (54) POL NUTREND BIEGA Czechowice-Dziedzice 51:53,5 52:28,9 19:21,1 05:11
256 362 Nowak Henryk M (226) M60 (8) POL Dąbrowa Górnicza 51:53,8 52:31,7 19:21,4 05:11
257 717 Piech Michał M (227) M40 (71) POL ALUSTAL Studzienice 51:55,6 51:55,6 19:23,2 05:11
258 326 Kudyba Pawel M (228) M40 (72) POL Ćwiklice 51:56,5 52:09,0 19:24,1 05:11
259 275 Pala Aleksandra K (31) K40 (11) POL Łąka 51:57,8 52:08,4 19:25,4 05:11
260 308 Krakowski Wojciech M (229) M40 (73) POL Bielsko-Biała 52:00,2 52:32,0 19:27,8 05:12
261 461 Walter Paweł M (230) M30 (80) POL Bielsko-Biała 52:04,4 52:55,4 19:32,0 05:12
262 232 Pawlik Mateusz M (231) M20 (47) Mieszkaniec-M (55) POL Czechowice-Dziedzice 52:10,2 52:52,6 19:37,8 05:13
263 34 Pala Mariusz M (232) M30 (81) POL KOKO DŻAMBO I DO PRZODU Pszczyna 52:14,9 52:31,6 19:42,5 05:13
264 135 Kowalczyk Dariusz M (233) M40 (74) POL Suszec 52:17,5 52:27,3 19:45,1 05:13
265 463 Wawro Marcin M (234) M50 (20) POL Jawiszowice 52:18,0 52:35,1 19:45,6 05:13
266 464 Przybyła Adam M (235) M30 (82) POL Pszczyna 52:21,0 52:54,2 19:48,6 05:14
267 142 Jaworski Mateusz M (236) M30 (83) POL Bielsko-Biała 52:21,4 52:37,0 19:49,0 05:14
268 738 Pietyra Anita K (32) K30 (12) POL Bielsko-Biała 52:21,6 52:43,2 19:49,2 05:14
269 171 Malinowska Małgorzata K (33) K40 (12) POL Powoli do celu Gilowice gm. Miedźna 52:29,3 52:56,8 19:56,9 05:14
270 122 Stolarczyk Patryk M (237) M16 (5) POL Night Runners Gliwice Gliwice 52:32,4 52:57,3 20:00,0 05:15
271 696 Raszka Janusz M (238) M50 (21) POL Olza Cieszyn Cieszyn 52:32,6 53:00,7 20:00,2 05:15
272 276 Kalita Anna K (34) K40 (13) POL CTS Jaworze 52:38,8 52:59,4 20:06,4 05:15
273 775 Kopeć Natalia K (35) K40 (14) Mieszkaniec-K (7) POL Czechowice-Dziedzice 52:38,9 53:04,8 20:06,5 05:15
274 141 Kupczewski Tymoteusz M (239) M40 (75) Mieszkaniec-M (56) POL Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice Czechowice-Dziedzice 52:39,2 53:06,6 20:06,8 05:15
275 238 Gawroński Ireneusz M (240) M50 (22) Mieszkaniec-M (57) POL Czechowice-Dziedzice 52:39,8 53:12,4 20:07,4 05:15
276 369 Czylok Tomasz M (241) M40 (76) POL Kaniów 52:40,4 53:08,9 20:08,0 05:16
277 842 Mola Mariusz M (242) M40 (77) POL Katowice 52:41,4 52:51,0 20:09,0 05:16
278 972 Domin-Zbyl Agnieszka K (36) K40 (15) POL Jastrzębie-Zdrój 52:50,0 53:17,4 20:17,6 05:17
279 747 Szczurek Lena K (37) K30 (13) POL Knurów 52:55,8 53:15,6 20:23,4 05:17
280 403 Pustelnik Dominik M (243) M30 (84) Mieszkaniec-M (58) POL Czechowice-Dziedzice 52:56,1 53:11,2 20:23,7 05:17
281 57 Kawałek-Lasik Patrycja K (38) K40 (16) POL TI Automotive Bielsko-Biała 53:00,8 53:07,9 20:28,4 05:18
282 997 Stawowczyk Damian M (244) M30 (85) POL Bielsko-Biała 53:01,4 53:54,7 20:29,0 05:18
283 356 Stulka Krzysztof M (245) M30 (86) POL Jorgus Team Tychy 53:08,8 53:15,7 20:36,4 05:18
284 227 Fijak Maciej M (246) M40 (78) POL Improdex Team Bielsko-Biała 53:09,1 53:44,0 20:36,7 05:18
285 129 Komajda Barbara K (39) K30 (14) POL Olza Cieszyn Cieszyn 53:09,9 53:37,6 20:37,5 05:18
286 139 Nowicka Urszula K (40) K40 (17) Mieszkaniec-K (8) POL Czechowice-Dziedzice 53:10,2 53:44,3 20:37,8 05:19
287 499 Pełka Urszula K (41) K40 (18) POL Akademia Biegania w Świerklanach Świerklany 53:11,6 53:11,6 20:39,2 05:19
288 239 Kluka Barbara K (42) K40 (19) POL Bestwinka 53:12,6 53:36,2 20:40,2 05:19
289 97 Frydrych Patryk M (247) M20 (48) POL Run Patola Pszów 53:13,5 53:34,0 20:41,1 05:19
290 418 Sarapata Dawid M (248) M20 (49) POL Żywiec 53:15,4 53:21,0 20:43,0 05:19
291 347 Małysz Barbara K (43) K30 (15) Mieszkaniec-K (9) POL Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice Czechowice-Dziedzice 53:16,5 53:35,0 20:44,1 05:19
292 959 Lagan Karolina K (44) K20 (9) POL irons Lędziny 53:27,5 53:34,7 20:55,1 05:20
293 79 Doman Łukasz M (249) M30 (87) POL Socios Silesia Ruda Śląska 53:33,6 53:54,3 21:01,2 05:21
294 600 Wronowicz Marcin M (250) M40 (79) POL Kaniów 53:33,6 53:54,8 21:01,2 05:21
295 120 Piecha Łukasz M (251) M30 (88) Mieszkaniec-M (59) POL Czechowice-Dziedzice 53:35,1 53:58,3 21:02,7 05:21
296 213 Borucki Dariusz M (252) M30 (89) POL Kończyce Małe 53:35,8 53:52,6 21:03,4 05:21
297 277 Stolarczyk Robert M (253) M40 (80) POL Night Runners Gliwice Gliwice 53:37,2 54:02,0 21:04,8 05:21
298 82 Nowak Łukasz M (254) M30 (90) POL Pszczyna 53:38,7 54:06,5 21:06,3 05:21
299 67 Mazur Arkadiusz M (255) M30 (91) POL TI Automotive Międzyrzecze Dolne 53:39,6 54:01,4 21:07,2 05:21
300 792 Ogrocka Agnieszka K (45) K20 (10) POL HUTA RUN Brenna 53:41,6 54:16,3 21:09,2 05:22
301 988 Kopcoń Mateusz M (256) M30 (92) Mieszkaniec-M (60) POL Enigma Czechowice Czechowice-Dziedzice 53:42,2 54:17,1 21:09,8 05:22
302 24 Guzdek Janusz M (257) M30 (93) POL Mazańcowice 53:45,8 54:08,5 21:13,4 05:22
303 161 Wawro Tomasz M (258) M30 (94) POL Tychy 53:47,5 54:16,3 21:15,1 05:22
304 616 Dziubek Dominika K (46) K20 (11) POL Zasole Bielańskie 53:48,6 54:16,3 21:16,2 05:22
305 518 Gąsowski Szymon M (259) M30 (95) POL Bielsko-Biała 53:50,1 54:40,5 21:17,7 05:23
306 676 Trepka Rafał M (260) M30 (96) Mieszkaniec-M (61) POL AMATOR Czechowice-Dziedzice 53:57,2 54:38,9 21:24,8 05:23
307 1111 Trzcina Bartosz M (261) M40 (81) Mieszkaniec-M (62) POL Czechowice-Dziedzice 53:58,0 54:10,0 21:25,6 05:23
308 136 Falkiewicz Aldona K (47) K40 (20) POL Team Papry Tychy 54:04,1 54:22,2 21:31,7 05:24
309 211 Wójcik Marcin M (262) M40 (82) Mieszkaniec-M (63) POL Czechowice-Dziedzice 54:06,6 54:54,4 21:34,2 05:24
310 431 Szalińska Sylwia K (48) K20 (12) POL Rogów 54:06,8 54:30,6 21:34,4 05:24
311 398 Puczka Bartłomiej M (263) M20 (50) Mieszkaniec-M (64) POL ZF Czechowice-Dziedzice 54:12,5 54:35,0 21:40,1 05:25
312 346 Malik Alicja K (49) K16 (1) POL Bełk 54:12,8 54:25,4 21:40,4 05:25
313 320 Krzystała Paweł M (264) M16 (6) POL Czerwionka 54:13,7 54:26,6 21:41,3 05:25
314 509 Bieniek Mateusz M (265) M20 (51) Mieszkaniec-M (65) POL Czechowice-Dziedzice 54:22,8 54:51,0 21:50,4 05:26
315 207 Borgieł Marek M (266) M20 (52) Mieszkaniec-M (66) POL ZF Czechowice-Dziedzice 54:25,2 54:42,5 21:52,8 05:26
316 73 Podbioł Dorota K (50) K40 (21) POL Jankofans Myto Jankowice 54:27,5 54:35,6 21:55,1 05:26
317 91 Poradzisz Jarosław M (267) M20 (53) POL Lędziny 54:27,8 54:46,0 21:55,4 05:26
318 477 Bieroński Jan M (268) M50 (23) POL Dankowice 54:29,3 55:07,8 21:56,9 05:26
319 9 Dziewiątka Marek M (269) M50 (24) Mieszkaniec-M (67) POL Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice Czechowice-Dziedzice 54:31,3 54:50,7 21:58,9 05:27
320 324 Kuć Krzysztof M (270) M30 (97) POL KMP Bytom Bytom 54:32,4 55:05,3 22:00,0 05:27
321 113 Fiedor Tomasz M (271) M20 (54) POL Husaria Race Team Koniaków 54:32,6 54:51,4 22:00,2 05:27
322 430 Kipping Magdalena K (51) K40 (22) POL Bielsko-Biała 54:32,7 54:59,5 22:00,3 05:27
323 219 Dziadek Adrian M (272) M40 (83) POL Międzyrzecze Górne 54:37,1 54:51,6 22:04,7 05:27
324 4 Świerkot Przemek M (273) M30 (98) Mieszkaniec-M (68) POL Kaj Ta Meta Ligota 54:38,3 55:19,1 22:05,9 05:27
325 85 Duraj Magdalena K (52) K30 (16) POL Bystra 54:39,1 55:11,1 22:06,7 05:27
326 241 Świeca Marcin M (274) M40 (84) POL Fundacja Pomocy Goldenom Aurea Górki Wielkie 54:39,3 55:07,8 22:06,9 05:27
327 409 Ramza Łukasz M (275) M40 (85) POL Kaniów 54:39,4 55:19,6 22:07,0 05:27
328 458 Waleczek Krzysztof M (276) M50 (25) POL Łąka biega Łąka 54:40,9 54:57,0 22:08,5 05:28
329 367 Norymberczyk Barbara K (53) K20 (13) POL Stara Wieś 54:44,8 55:18,3 22:12,4 05:28
330 90 Duraj Dariusz M (277) M30 (99) POL Wkurw_team Bystra 54:44,9 55:17,1 22:12,5 05:28
331 319 Krzemień Adrian M (278) M40 (86) POL ŚLONSKIE TAŚMOLOTY Jaworze 54:45,1 54:45,1 22:12,7 05:28
332 262 Guzdek Piotr M (279) M30 (100) Mieszkaniec-M (69) POL Czechowice-Dziedzice 54:45,4 55:19,7 22:13,0 05:28
333 166 Kowalska Natalia K (54) K20 (14) Mieszkaniec-K (10) POL Eaton Running Team Czechowice-Dziedzice 54:45,9 55:25,9 22:13,5 05:28
334 200 Lebryk Sebastian M (280) M30 (101) Mieszkaniec-M (70) POL Czechowice-Dziedzice 54:50,7 55:25,0 22:18,3 05:29
335 986 Jonkisz Paweł M (281) M30 (102) Mieszkaniec-M (71) POL Zabrzeg 54:51,4 55:16,4 22:19,0 05:29
336 838 Dźwigoń Andrzej M (282) M40 (87) POL UMKS Kęczanin Nowa Wieś 54:51,8 55:16,3 22:19,4 05:29
337 385 Piczak Jarosław M (283) M40 (88) POL Jabłuszkowa Kozy 54:52,0 55:21,3 22:19,6 05:29
338 487 Kuczek Artur M (284) M30 (103) POL Międzyrzecze 54:53,4 55:04,2 22:21,0 05:29
339 5500 Pastwa Grzegorz M (285) M40 (89) POL Ultra Beskid Sport Jasienica 55:01,9 55:34,3 22:29,5 05:30
340 283 Kasperek Grzegorz M (286) M40 (90) POL Międzybrodzie Bialskie 55:03,6 55:30,9 22:31,2 05:30
341 490 Chmielewski Karol M (287) M30 (104) POL ZF Stara Wieś 55:06,4 55:38,2 22:34,0 05:30
342 489 Szymański Jacek M (288) M30 (105) POL Bielsko-BIała 55:08,2 55:35,0 22:35,8 05:30
343 646 Mędrala Czesław M (289) M60 (9) POL Mędrala Team Bielsko-Biała 55:08,4 55:29,9 22:36,0 05:30
344 204 Ciszek Paulina K (55) K20 (15) POL Kraków 55:09,2 55:28,8 22:36,8 05:30
345 502 Faron Paweł M (290) M30 (106) Mieszkaniec-M (72) POL Czechowice-Dziedzice 55:16,2 55:24,1 22:43,8 05:31
346 400 Cofalik Gabriela K (56) K40 (23) POL Akademia Biegania w Świerklanach Świerklany 55:19,7 55:38,2 22:47,3 05:31
347 540 Petryna Sambor M (291) M20 (55) Mieszkaniec-M (73) POL Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice Czechowice-Dziedzice 55:21,5 55:35,9 22:49,1 05:32
348 415 Regiec Agnieszka K (57) K20 (16) POL Kraków 55:24,8 55:44,1 22:52,4 05:32
349 5459 Londzin Marcin M (292) M20 (56) Mieszkaniec-M (74) POL Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice Czechowice-Dziedzice 55:24,9 55:44,7 22:52,5 05:32
350 43 Zaklikiewicz Piotr M (293) M40 (91) POL Bielsko-Biała 55:28,1 55:58,2 22:55,7 05:32
351 65 Nalewajka Wioleta K (58) K40 (24) POL Kobiety na 5+ Jastrzębie-Zdrój 55:34,3 55:59,3 23:01,9 05:33
352 613 Włodyka Włodzimierz M (294) M40 (92) Mieszkaniec-M (75) POL SV Środek Czechowice-Dziedzice 55:37,4 56:25,1 23:05,0 05:33
353 414 Raźniak Beata K (59) K40 (25) POL Kobiety na 5+ Jastrzębie-Zdrój 55:38,0 56:00,0 23:05,6 05:33
354 1954 Morawski Aleksander M (295) M60 (10) Mieszkaniec-M (76) POL Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice Czechowice-Dziedzice 55:38,9 55:57,5 23:06,5 05:33
355 12 Kempys Marcelina K (60) K30 (17) POL Bielsko-Biała 55:39,0 56:01,9 23:06,6 05:33
356 224 Martin Aurelie K (61) K20 (17) POL Pietrzykowice 55:41,1 56:12,6 23:08,7 05:34
357 194 Rataj Arkadiusz M (296) M40 (93) Mieszkaniec-M (77) POL Czechowice-Dziedzice 55:42,2 55:42,2 23:09,8 05:34
358 777 Czarnacki Piotr M (297) M50 (26) Mieszkaniec-M (78) POL Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice Czechowice-Dziedzice 55:45,9 56:12,8 23:13,5 05:34
359 655 Panek Sławomir M (298) M20 (57) Mieszkaniec-M (79) POL Ligota 55:46,8 56:30,2 23:14,4 05:34
360 172 Hristova-Kosobudzka Daria K (62) K30 (18) POL SPOT Pszczyna Pszczyna 55:48,9 56:18,5 23:16,5 05:34
361 261 Gunia Piotr M (299) M16 (7) POL Bielsko-Biała 55:49,0 56:22,5 23:16,6 05:34
362 647 Suszyński Zbigniew M (300) M50 (27) POL Suszec 55:54,0 55:54,0 23:21,6 05:35
363 429 Sysak Tomasz M (301) M30 (107) POL Bielany 55:56,8 56:30,6 23:24,4 05:35
364 19 Surmiak Dawid M (302) M20 (58) Mieszkaniec-M (80) POL Czechowice-Dziedzice 56:08,2 56:38,9 23:35,8 05:36
365 382 Głąb Bogusław M (303) M30 (108) POL SHILOH RUNNERS Dankowice 56:13,8 56:46,1 23:41,4 05:37
366 162 Bryś Sebastian M (304) M40 (94) POL Bielsko-Biała 56:14,2 56:47,0 23:41,8 05:37
367 312 Szweda Emil M (305) M50 (28) Mieszkaniec-M (81) POL Czechowice-Dziedzice 56:22,5 56:51,9 23:50,1 05:38
368 327 Kukurudza Bartosz M (306) M30 (109) POL Miraz Race Team Smolnica 56:25,9 56:56,6 23:53,5 05:38
369 236 Rakowska Marta K (63) K20 (18) POL Centrum Rehabilitacji i Sportu Mateusz Rakowski Jaworze 56:26,7 56:48,7 23:54,3 05:38
370 64 Kyrcz Barbara K (64) K30 (19) POL Dankowice 56:26,8 57:22,9 23:54,4 05:38
371 421 Kyrcz Mirosław M (307) M30 (110) POL MirasTEAM Dankowice 56:28,2 57:23,0 23:55,8 05:38
372 439 Tokarz Agnieszka K (65) K30 (20) POL Team Papry Tychy 56:30,9 56:49,9 23:58,5 05:39
373 247 Bielecki Rafał M (308) M50 (29) Mieszkaniec-M (82) POL Biegający Zabrzeg Zabrzeg 56:31,6 56:45,6 23:59,2 05:39
374 363 Nadolska Katarzyna K (66) K30 (21) POL Kobiernice 56:35,9 57:00,1 24:03,5 05:39
375 300 Brończyk Ariel M (309) M30 (111) POL rozBBiegane Komorowice Bielsko-Biała 56:38,2 57:23,9 24:05,8 05:39
376 507 Kiełkowska Agnieszka K (67) K40 (26) POL Kobiety na 5+ Jastrzębie-Zdrój 56:44,4 57:08,9 24:12,0 05:40
377 107 Stebel Piotr M (310) M40 (95) POL Skoczów 57:01,1 57:37,8 24:28,7 05:42
378 397 Prończuk Adam M (311) M50 (30) Mieszkaniec-M (83) POL Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice Czechowice-Dziedzice 57:06,8 57:54,4 24:34,4 05:42
379 100 Kukla Jacek M (312) M40 (96) Mieszkaniec-M (84) POL Ultra Beskid Sport Czechowice-Dziedzice 57:06,9 57:42,5 24:34,5 05:42
380 223 Szperka Magdalena K (68) K40 (27) Mieszkaniec-K (11) POL SPOT Pszczyna Czechowice-Dziedzice 57:18,3 57:48,1 24:45,9 05:43
381 16 Skotnica Karolina K (69) K30 (22) POL SPOT Pszczyna Pszczyna 57:19,9 57:48,6 24:47,5 05:43
382 18 Porczyńska Patrycja K (70) K30 (23) POL SPOT Pszczyna Pszczyna 57:20,3 57:48,7 24:47,9 05:44
383 426 Stefanów Mirosław M (313) M40 (97) Mieszkaniec-M (85) POL WKU BIELSKO-BIAŁA Czechowice-Dziedzice 57:29,0 58:04,4 24:56,6 05:44
384 473 Zakrzewski Jacek M (314) M50 (31) POL Dankowice 57:31,7 58:24,2 24:59,3 05:45
385 282 Żaczek Magdalena K (71) K30 (24) Mieszkaniec-K (12) POL MKS KAJAKI CZECHOWICE-DZIEDZICE Czechowice Dziedzice 57:34,2 58:02,9 25:01,8 05:45
386 99 Haberny Rafał M (315) M40 (98) POL Bielsko-Biała 57:36,1 57:46,8 25:03,7 05:45
387 102 Kubica Wojciech M (316) M16 (8) Mieszkaniec-M (86) POL Czechowice-Dziedzice 57:38,7 57:46,6 25:06,3 05:45
388 483 Brończyk Adrian M (317) M30 (112) POL rozBBiegane Komorowice Bielsko-Biała 57:38,7 58:10,0 25:06,3 05:45
389 422 Sobczak Beata K (72) K40 (28) POL Żory 57:39,1 57:57,6 25:06,7 05:45
390 298 Betańska Aneta K (73) K40 (29) POL Kobiety na 5+ Jastrzębie-Zdrój 57:39,7 58:05,9 25:07,3 05:45
391 577 Sokół- Oleś Ewelina K (74) K40 (30) POL RunTeam Pawłowice Pawłowice 57:46,2 58:03,1 25:13,8 05:46
392 668 Piątek Tomasz M (318) M40 (99) POL WILD BUCHAYS Pisarzowice 57:46,7 57:53,4 25:14,3 05:46
393 482 Puzoń Aleksandra K (75) K40 (31) POL Do Porzygu OCR Team Rudzica 57:50,1 58:19,0 25:17,7 05:47
394 134 Maga Marcin M (319) M20 (59) Mieszkaniec-M (87) POL ZF Czechowice-Dziedzice 57:59,5 58:21,9 25:27,1 05:47
395 453 Tyrkacz Marzena K (76) K40 (32) POL Team Papry Tychy 58:00,3 58:19,3 25:27,9 05:48
396 452 Trzcińska Joanna K (77) K20 (19) POL Kobiety na 5+ Jastrzębie-Zdrój 58:06,6 58:40,3 25:34,2 05:48
397 185 Chudek Agnieszka K (78) K30 (25) POL SPOT Pszczyna Goczałkowice-Zdrój 58:07,4 58:37,4 25:35,0 05:48
398 971 Zbyl Jacek M (320) M40 (100) POL Jastrzębie-Zdrój 58:08,3 58:16,1 25:35,9 05:48
399 302 Szreter Marta K (79) K30 (26) POL SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE Bukowno 58:10,2 58:41,2 25:37,8 05:49
400 165 Chałupczak Damian M (321) M30 (113) POL SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE Sławków 58:10,4 58:42,1 25:38,0 05:49
401 399 Purc Paweł M (322) M30 (114) POL SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE Sławków 58:10,6 58:41,4 25:38,2 05:49
402 384 Stolarzewicz Mariusz M (323) M40 (101) POL BIG FAT RUNNER Jawiszowice 58:10,9 58:54,4 25:38,5 05:49
403 474 Ziętek Jakub M (324) M40 (102) POL SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE Sławków 58:11,1 58:41,7 25:38,7 05:49
404 284 Katanowska Elwira K (80) K40 (33) POL SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE Sławków 58:11,2 58:41,6 25:38,8 05:49
405 151 Węgrzyn Ewa K (81) K30 (27) POL SPOT Pszczyna Ćwiklice 58:17,6 58:47,9 25:45,2 05:49
406 158 Bogdanik Dariusz M (325) M30 (115) POL Pszczyna 58:18,3 58:41,4 25:45,9 05:49
407 229 Fyda Robert M (326) M30 (116) POL Kęckie Harpagany Kęty 58:20,1 58:47,0 25:47,7 05:50
408 328 Kula Ilona K (82) K40 (34) POL KoperTeam Kęty 58:21,9 58:47,1 25:49,5 05:50
409 824 Piotrowska Magdalena K (83) K40 (35) POL KS Tęcza B-B Komorowice Bielsko-Biała 58:26,8 59:01,2 25:54,4 05:50
410 186 Chudy Agata K (84) K40 (36) POL KS Tęcza B-B Komorowice Bielsko-Biała 58:27,4 59:01,3 25:55,0 05:50
411 467 Wisełka Zbigniew M (327) M40 (103) POL Olza Cieszyn Dębowiec 58:30,9 59:11,3 25:58,5 05:51
412 117 Orliński Łukasz M (328) M30 (117) POL Tychy 58:32,4 59:10,9 26:00,0 05:51
413 118 Czypionka Żaneta K (85) K30 (28) POL Tychy 58:32,5 59:11,5 26:00,1 05:51
414 123 Pudełko Andrzej M (329) M50 (32) POL KS Tęcza B-B Komorowice Bielsko-Biała 58:38,5 59:13,2 26:06,1 05:51
415 389 Piwko Anna K (86) K30 (29) Mieszkaniec-K (13) POL Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice Czechowice-Dziedzice 58:39,0 59:00,4 26:06,6 05:51
416 339 Maciejczyk Karolina K (87) K30 (30) POL Dankowice 58:44,0 59:25,3 26:11,6 05:52
417 387 Pietera Kamil M (330) M30 (118) Mieszkaniec-M (88) POL Czechowice-Dziedzice 58:45,9 59:29,0 26:13,5 05:52
418 66 Huba Agnieszka K (88) K30 (31) POL Kobiety na 5+ Jastrzębie-Zdrój 58:46,2 59:19,2 26:13,8 05:52
419 980 Tyc Mirosław M (331) M30 (119) Mieszkaniec-M (89) POL MOW JAWORZE/RYTM Czechowice-Dziedzice 58:48,4 59:28,5 26:16,0 05:52
420 144 Kordek Dorota K (89) K30 (32) Mieszkaniec-K (14) POL Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice Czechowice-Dziedzice 58:49,8 59:26,1 26:17,4 05:52
421 488 Janica Michał M (332) M20 (60) POL Bielsko-Biała 58:50,7 59:27,9 26:18,3 05:53
422 307 Zakrzewski Tomasz M (333) M30 (120) POL Dankowice 58:51,1 59:44,1 26:18,7 05:53
423 373 Ogórek Tomasz M (334) M30 (121) POL Bielsko-Biała 58:53,8 59:32,7 26:21,4 05:53
424 295 Komraus Sławomir M (335) M30 (122) POL WILD RUNNERS CLUB Pszczyna 58:55,3 59:17,6 26:22,9 05:53
425 242 Malinowska Aneta K (90) K40 (37) POL Olza Cieszyn Cieszyn 58:56,6 59:38,6 26:24,2 05:53
426 372 Nycz Roman M (336) M40 (104) POL Bielsko-Biała 58:58,6 59:23,2 26:26,2 05:53
427 365 Wichrowski Zbigniew M (337) M50 (33) POL V-Motor Team Bielsko-Biała 58:59,7 59:41,2 26:27,3 05:53
428 700 Brandys Krystyna K (91) K30 (33) POL Pawłowice 59:00,1 59:47,1 26:27,7 05:54
429 125 Szklanny-Reclik Elżbieta K (92) K30 (34) POL SPOT Pszczyna Pszczyna 59:00,4 59:31,2 26:28,0 05:54
430 94 Żoczek Szymon M (338) M20 (61) Mieszkaniec-M (90) POL Nie Przestawaj Marzyć! Czechowice-Dziedzice 59:00,6 59:42,9 26:28,2 05:54
431 189 Sakrajecka Anna K (93) K20 (20) Mieszkaniec-K (15) POL Nie Przestawaj Marzyć! Czechowice-Dziedzice 59:01,2 59:42,7 26:28,8 05:54
432 58 Raczek Estera K (94) K20 (21) POL Ziomki Bielsko-Biała 59:05,8 59:39,7 26:33,4 05:54
433 59 Raczek Piotr M (339) M30 (123) POL Ziomki Goczałkowice-Zdrój 59:06,0 59:39,9 26:33,6 05:54
434 285 Kiełbasińska Katarzyna K (95) K30 (35) POL SPOT Pszczyna Pszczyna 59:16,3 59:50,2 26:43,9 05:55
435 138 Matloch Przemysław M (340) M30 (124) Mieszkaniec-M (91) POL Czechowice-Dziedzice 59:17,3 59:57,8 26:44,9 05:55
436 237 Gandor Damian M (341) M20 (62) POL rozBBiegane Komorowice Bestwina 59:19,3 59:51,5 26:46,9 05:55
437 212 Danikiewicz Sebastian M (342) M30 (125) Mieszkaniec-M (92) POL Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice Czechowice Dziedzice 59:21,3 59:59,2 26:48,9 05:56
438 21 Wiącek Maria K (96) K30 (36) POL Katowice 59:22,0 59:34,5 26:49,6 05:56
439 435 Ślozowska Anna K (97) K40 (38) POL Bielsko-Biała 59:23,2 59:44,8 26:50,8 05:56
440 368 Piech Izabela K (98) K50 (2) POL Amatorka Jaworze 59:23,9 59:34,5 26:51,5 05:56
441 978 Grabowska Iwona K (99) K40 (39) POL Kolorowa Drużyna Nessi Kęty 59:26,4 1:00:11,7 26:54,0 05:56
442 202 Posełkiewicz Krzysztof M (343) M30 (126) POL NasfolRun Pszczyna 59:27,3 59:34,7 26:54,9 05:56
443 550 Gielsok-Tyc Katarzyna K (100) K30 (37) Mieszkaniec-K (16) POL Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice Czechowice-Dziedzice 59:28,5 59:28,5 26:56,1 05:56
444 370 Nowak Anna K (101) K40 (40) Mieszkaniec-K (17) POL Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice Czechowice-Dziedzice 59:28,8 59:28,8 26:56,4 05:56
445 257 Grzegorzek Artur M (344) M30 (127) POL Skoczów 59:31,9 1:00:15,5 26:59,5 05:57
446 448 Kopeć Andrzej M (345) M50 (34) Mieszkaniec-M (93) POL Czechowice-Dziedzice 59:35,9 1:00:22,4 27:03,5 05:57
447 150 Rakowski Mateusz M (346) M20 (63) POL Centrum Rehabilitacji i Sportu Mateusz Rakowski Jaworze 59:38,8 1:00:14,4 27:06,4 05:57
448 160 Kornak Monika K (102) K30 (38) Mieszkaniec-K (18) POL Aktywna Pszczyna Czechowice-Dziedzice 59:40,3 1:00:16,2 27:07,9 05:58
449 110 Piecyk Adrianna K (103) K40 (41) POL Zarazić Pasją Żory 59:44,4 1:00:03,1 27:12,0 05:58
450 5959 Antosz Michał M (347) M30 (128) POL TTA Bieruń Bieruń 59:49,4 1:00:26,8 27:17,0 05:58
451 32 Nowożyn Joanna K (104) K30 (39) POL SPOT Pszczyna Pszczyna 59:49,6 1:00:19,4 27:17,2 05:58
452 6000 Tonderski Maciej M (348) M16 (9) POL Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice Bestwina 59:50,1 1:00:27,2 27:17,7 05:59
453 337 Łoskot Aneta K (105) K30 (40) POL Warszowice 59:54,8 1:00:12,6 27:22,4 05:59
454 390 Płaska Barbara K (106) K40 (42) POL Kobiety na 5+ Jastrzębie-Zdrój 59:56,0 1:00:20,4 27:23,6 05:59
455 47 Kuder Beata K (107) K40 (43) Mieszkaniec-K (19) POL Czechowice-Dziedzice 59:56,9 1:00:27,0 27:24,5 05:59
456 756 Stawowczyk Agnieszka K (108) K20 (22) Mieszkaniec-K (20) POL Do Porzygu OCR Team Czechowice-Dziedzice 1:00:05,5 1:00:34,5 27:33,1 06:00
457 992 Postupalski Marcin M (349) M30 (129) POL Jastrzębie-Zdrój 1:00:10,3 1:00:31,0 27:37,9 06:01
458 776 Jęrdrusiak Lidia K (109) K30 (41) POL Dankowice 1:00:20,3 1:01:00,6 27:47,9 06:02
459 799 Taras Mariusz M (350) M20 (64) POL Bielsko-Biała 1:00:37,0 1:01:19,4 28:04,6 06:03
460 6 Taras Arkadiusz M (351) M20 (65) POL BBrunners Bielsko-Biała 1:00:38,0 1:01:21,0 28:05,6 06:03
461 462 Wasztyl Sylwia K (110) K40 (44) POL Amatorka Bielsko-Biała 1:00:38,7 1:01:15,6 28:06,3 06:03
462 402 Szczelina Marta K (111) K30 (42) POL KDN/Speed Team Brzeszcze Brzeszcze 1:00:38,8 1:01:23,6 28:06,4 06:03
463 71 Badach Agnieszka K (112) K40 (45) POL Kobiety na 5+ Jastrzębie-Zdrój 1:00:39,2 1:01:04,3 28:06,8 06:03
464 911 Wycisk Marcin M (352) M30 (130) Mieszkaniec-M (94) POL Czechowice-Dziedzice 1:00:49,5 1:01:27,8 28:17,1 06:04
465 410 Ratka Dawid M (353) M20 (66) POL Wyrt 1:00:52,4 1:01:08,3 28:20,0 06:05
466 391 Płaska Dorota K (113) K50 (3) POL Jaworze 1:00:59,1 1:01:40,7 28:26,7 06:05
467 855 Piątek Łukasz M (354) M40 (105) Mieszkaniec-M (95) POL Czechowice-Dziedzice 1:01:05,5 1:01:52,6 28:33,1 06:06
468 140 Kopaczka Damian M (355) M16 (10) POL Janowice 1:01:05,9 1:01:19,7 28:33,5 06:06
469 486 Szulc Katarzyna K (114) K20 (23) Mieszkaniec-K (21) POL Czechowice-Dziedzice 1:01:06,1 1:01:58,2 28:33,7 06:06
470 8 Kupczewska Izabela K (115) K30 (43) Mieszkaniec-K (22) POL Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice Czechowice-Dziedzice 1:01:13,3 1:01:13,3 28:40,9 06:07
471 454 Uchańska Alicja K (116) K40 (46) POL Bielsko-Biała 1:01:14,6 1:01:55,8 28:42,2 06:07
472 103 Wróbel Agnieszka K (117) K16 (2) POL Zarazić Pasją Janowice 1:01:18,6 1:01:32,9 28:46,2 06:07
473 170 Eisler Anna K (118) K30 (44) POL sklepbiker.pl Cięcina 1:01:27,3 1:02:13,2 28:54,9 06:08
474 599 Wawoczny Anita K (119) K30 (45) POL Zaz Wspólna Pasja Żory Jastrzębie-Zdrój 1:01:29,3 1:02:09,1 28:56,9 06:08
475 108 Mazurkiewicz Anna K (120) K20 (24) POL Kraków 1:01:34,6 1:02:00,3 29:02,2 06:09
476 727 Stolarski Paweł M (356) M30 (131) Mieszkaniec-M (96) POL Czechowice-Dziedzice 1:01:48,5 1:02:38,9 29:16,1 06:10
477 333 Wydra Sylwia K (121) K20 (25) POL Kraków 1:01:53,1 1:02:20,7 29:20,7 06:11
478 4959 Potwora Franek K (122) M16 (11) POL Czechowice-Dziedzice 1:01:53,4 1:02:43,5 29:21,0 06:11
479 416 Szewczyk Łukasz M (357) M30 (132) Mieszkaniec-M (97) POL Czechowice-Dziedzice 1:01:53,9 1:02:44,7 29:21,5 06:11
480 979 Potwora Krystian M (358) M30 (133) Mieszkaniec-M (98) POL Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice Czechowice-Dziedzice 1:01:53,9 1:02:43,3 29:21,5 06:11
481 7777 Kapuśnik Paweł M (359) M30 (134) Mieszkaniec-M (99) POL Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice Czechowice-Dziedzice 1:01:54,0 1:02:44,4 29:21,6 06:11
482 15 Drąg Rafał M (360) M30 (135) POL Bestwinka 1:01:57,6 1:01:57,6 29:25,2 06:11
483 92 Frycz Tadeusz M (361) M50 (35) POL Świętoszowka 1:02:12,1 1:02:43,8 29:39,7 06:13
484 46 Pawelec Lidia K (123) K50 (4) POL Bielsko-Biała 1:02:12,2 1:02:43,9 29:39,8 06:13
485 305 Tulaja Renata K (124) K60 (1) POL SPOT Pszczyna Pszczyna 1:02:14,1 1:02:19,1 29:41,7 06:13
486 45 Matloch Marcelina K (125) K30 (46) Mieszkaniec-K (23) POL Matloch Czechowice-Dziedzice 1:02:20,9 1:03:02,5 29:48,5 06:14
487 41 Kmiotek Magdalena K (126) K30 (47) Mieszkaniec-K (24) POL Matloch Czechowice-Dziedzice 1:02:21,6 1:03:02,9 29:49,2 06:14
488 93 Niedźwiedź Artur M (362) M20 (67) POL Kobielice 1:02:23,4 1:03:06,9 29:51,0 06:14
489 780 Moleda Jola K (127) K40 (47) POL Zabrze 1:02:23,4 1:03:05,9 29:51,0 06:14
490 167 Rękal Dorota K (128) K50 (5) POL Zebrzydowice 1:02:23,6 1:02:57,5 29:51,2 06:14
491 253 Porwit Aleksandra K (129) K40 (48) POL Szkolna Goczałkowice-Zdrój 1:02:33,4 1:03:14,6 30:01,0 06:15
492 666 Stolarski Marek M (363) M30 (136) Mieszkaniec-M (100) POL Ligota 1:02:39,8 1:02:39,8 30:07,4 06:15
493 977 Adamus Katarzyna K (130) K40 (49) POL Olza Cieszyn Cieszyn 1:02:43,0 1:03:23,9 30:10,6 06:16
494 287 Tyc Monika K (131) K40 (50) POL Pszczyna 1:02:48,7 1:03:28,7 30:16,3 06:16
495 203 Cissowski Paul M (364) M30 (137) Mieszkaniec-M (101) POL Czechowice Dziedzice 1:02:49,4 1:03:37,5 30:17,0 06:16
496 87 Iskrzycka Ewelina K (132) K30 (48) Mieszkaniec-K (25) POL Czechowice-Dziedzice 1:02:56,6 1:03:47,2 30:24,2 06:17
497 119 Sobański Mateusz M (365) M20 (68) POL Bielsko-Biała 1:03:00,0 1:03:45,5 30:27,6 06:18
498 30 Waligóra Mateusz M (366) M20 (69) POL LKS Czaniec Bielsko-Biała 1:03:01,8 1:03:46,2 30:29,4 06:18
499 109 Radziewicz Renata K (133) K40 (51) POL SPOT Pszczyna Wisła Wielka 1:03:02,8 1:03:42,6 30:30,4 06:18
500 192 Szweda-Kuboszek Katarzyna K (134) K30 (49) POL SPOT Pszczyna Łąka 1:03:04,8 1:03:37,9 30:32,4 06:18
501 552 Baczyńska Sandra K (135) K20 (26) POL Jaworzno Jaworzno 1:03:16,4 1:03:20,0 30:44,0 06:19
502 778 Siedmina Paweł M (367) M30 (138) POL ZF Dankowice 1:03:33,5 1:04:16,8 31:01,1 06:21
503 843 Lewiński Artur M (368) M40 (106) POL Kaniów 1:03:45,2 1:04:04,9 31:12,8 06:22
504 254 Gawęda Agata K (136) K30 (50) POL Pszczyna 1:03:49,1 1:04:30,7 31:16,7 06:22
505 1001 Zych Piotr M (369) M30 (139) Mieszkaniec-M (102) POL Czechowice-Dziedzice 1:04:00,3 1:04:09,5 31:27,9 06:24
506 837 Hajzyk Everine K (137) K40 (52) POL Akademia Biegania w Świerklanach Świerklany 1:04:03,0 1:04:03,5 31:30,6 06:24
507 832 Szelest Anna K (138) K30 (51) Mieszkaniec-K (26) POL Czechowice Dziedzice 1:04:18,6 1:04:57,7 31:46,2 06:25
508 710 Magiera Janusz M (370) M30 (140) POL Chełm Śląski 1:04:25,9 1:05:14,4 31:53,5 06:26
509 111 Dziki Ewa K (139) K30 (52) POL BBrunners Bielsko-Biała 1:04:26,8 1:05:11,4 31:54,4 06:26
510 70 Stebel Marzena K (140) K40 (53) POL SPOT Pszczyna Studzionka 1:04:37,2 1:05:02,6 32:04,8 06:27
511 2002 Skęczek Julia K (141) K16 (3) Mieszkaniec-K (27) POL Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice Czechowice-Dziedzice 1:04:39,8 1:05:31,9 32:07,4 06:27
512 1976 Skęczek Marcin M (371) M40 (107) Mieszkaniec-M (103) POL Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice Czechowice-Dziedzice 1:04:40,1 1:05:32,0 32:07,7 06:28
513 54 Krzak Karolina K (142) K20 (27) POL Bielsko-Biała 1:04:40,6 1:05:02,1 32:08,2 06:28
514 157 Pipiro Grażyna K (143) K60 (2) POL Kobiety na 5+ Jastrzębie-Zdrój 1:04:41,9 1:05:18,9 32:09,5 06:28
515 355 Mędrek Marzena K (144) K20 (28) POL SPOT Pszczyna Pszczyna 1:04:47,2 1:05:35,7 32:14,8 06:28
516 383 Pawelska Kamila K (145) K20 (29) POL SPOT Pszczyna Pszczyna 1:04:47,2 1:05:35,1 32:14,8 06:28
517 341 Głuch Jan M (372) M30 (141) POL Bez Promotora Goczałkowice-Zdrój 1:05:02,3 1:05:10,8 32:29,9 06:30
518 358 Smusz Edyta K (146) K30 (53) POL Jo i On Wodzisław Śląski 1:05:03,7 1:05:11,4 32:31,3 06:30
519 104 Polok Artur M (373) M30 (142) POL Dankowice 1:05:05,6 1:05:38,2 32:33,2 06:30
520 44 Górczak Małgorzata K (147) K40 (54) POL Goczałkowice-Zdrój 1:05:33,3 1:06:11,2 33:00,9 06:33
521 468 Wiśniewska Justyna K (148) K30 (54) POL Kobiety na 5+ Jastrzębie-Zdrój 1:05:38,5 1:06:05,3 33:06,1 06:33
522 248 Jarzyna Sławomir M (374) M40 (108) Mieszkaniec-M (104) POL Biegający Zabrzeg Zabrzeg 1:06:00,5 1:06:10,5 33:28,1 06:36
523 623 Rudnicki Szymon M (375) M40 (109) Mieszkaniec-M (105) POL Czechowice-Dziedzice 1:06:00,9 1:06:10,3 33:28,5 06:36
524 132 Drożdż Małgorzata K (149) K40 (55) Mieszkaniec-K (28) POL Południowe Czechowice-Dziedzice 1:06:08,6 1:06:45,7 33:36,2 06:36
525 131 Drożdż Łukasz M (376) M30 (143) Mieszkaniec-M (106) POL Południowe Czechowice-Dziedzice 1:06:09,7 1:06:45,6 33:37,3 06:36
526 112 Jeziorowski Grzegorz M (377) M40 (110) POL Łodygowice 1:06:26,1 1:07:03,5 33:53,7 06:38
527 760 Główczyk Izabella K (150) K40 (56) POL Kobiety na 5+ Jastrzębie-Zdrój 1:06:38,9 1:07:15,8 34:06,5 06:39
528 444 Wardach Tomasz M (378) M30 (144) POL Żory 1:06:44,3 1:07:08,9 34:11,9 06:40
529 243 Glanowska Kamila K (151) K20 (30) POL Glanowscy Active Family Bielsko-Biała 1:07:18,1 1:08:05,9 34:45,7 06:43
530 245 Glanowski Adrian M (379) M20 (70) POL ZF Bielsko-Biała 1:07:18,2 1:08:06,4 34:45,8 06:43
531 17 Pawełko Jarosław M (380) M50 (36) POL Bestwina 1:08:20,6 1:09:02,8 35:48,2 06:50
532 425 Myśliwiec Barbara K (152) K20 (31) POL Kobiety na 5+ Jastrzębie-Zdrój 1:08:25,3 1:09:02,4 35:52,9 06:50
533 36 Moric Anna K (153) K30 (55) POL Pszczyna 1:08:29,9 1:09:01,4 35:57,5 06:50
534 545 Smyła Ewa K (154) K50 (6) POL Łąka 1:08:35,3 1:09:19,1 36:02,9 06:51
535 296 Konior Joanna K (155) K20 (32) POL Radziechowy 1:08:36,5 1:09:15,1 36:04,1 06:51
536 459 Posłuszna Monika K (156) K20 (33) POL SPOT Pszczyna Bielsko-Biała 1:09:13,0 1:09:58,0 36:40,6 06:55
537 184 Chronowski Rafał M (381) M40 (111) POL DRUŻYNA KROPKA Bielsko-Biała 1:09:32,2 1:09:43,7 36:59,8 06:57
538 143 Sawicka Marta K (157) K30 (56) POL Jastrzębie-Zdrój 1:09:37,2 1:10:17,4 37:04,8 06:57
539 325 Kudelski Łukasz M (382) M30 (145) Mieszkaniec-M (107) POL ZF Ligota 1:09:40,2 1:10:10,6 37:07,8 06:58
540 190 Dyrda Adam M (383) M30 (146) Mieszkaniec-M (108) POL Ligota 1:09:41,2 1:10:10,7 37:08,8 06:58
541 434 Ścięgaj Joanna K (158) K30 (57) POL Jastrzębie-Zdrój 1:09:48,5 1:10:29,9 37:16,1 06:58
542 216 Dudek Grzegorz M (384) M30 (147) POL Bielsko-Biała 1:09:49,8 1:10:46,8 37:17,4 06:58
543 217 Dudek Zuzanna K (159) K30 (58) POL Bielsko-Biała 1:09:50,5 1:10:46,4 37:18,1 06:59
544 612 Pacuła Anna K (160) K30 (59) POL Biegam Bo Lubię Bielsko-Biała 1:10:34,7 1:10:46,4 38:02,3 07:03
545 244 Chrobak Agnieszka K (161) K40 (57) Mieszkaniec-K (29) POL Biegam Bo Lubię Czechowice Dziedzice Zabrzeg 1:10:39,5 1:11:30,1 38:07,1 07:03
546 525 Nowak Ewelina K (162) K40 (58) POL Kobiety na 5+ Jastrzębie-Zdrój 1:11:06,6 1:11:45,0 38:34,2 07:06
547 115 Zalewska Barbara K (163) K40 (59) POL Kobiety na 5+ Jastrzębie-Zdrój 1:11:06,8 1:11:44,9 38:34,4 07:06
548 273 Kajtoch Ewa K (164) K40 (60) POL Akademia Biegania w Świerklanach Świerklany 1:11:07,1 1:11:24,6 38:34,7 07:06
549 145 Prokopiuk Adriana K (165) K30 (60) POL Klub Biegacza Fartlek Jastrzębie-Zdrój 1:11:15,7 1:11:56,4 38:43,3 07:07
550 455 Ulczok Magdalena K (166) K20 (34) POL SPOT Pszczyna Pszczyna 1:11:31,1 1:11:56,5 38:58,7 07:09
551 417 Rygiel Grzegorz M (385) M30 (148) Mieszkaniec-M (109) POL Szwagry Team Ligota 1:11:51,8 1:12:38,9 39:19,4 07:11
552 313 Pasiński Grzegorz M (386) M20 (71) Mieszkaniec-M (110) POL Szwagry Team Czechowice-Dziedzice 1:11:52,1 1:12:38,9 39:19,7 07:11
553 494 Szendzielorz Patryk M (387) M20 (72) Mieszkaniec-M (111) POL Szwagry Team Czechowice-Dziedzice 1:11:52,4 1:12:38,7 39:20,0 07:11
554 88 Szłapa Urszula K (167) K30 (61) POL SPOT Pszczyna Czarków 1:11:53,4 1:12:37,5 39:21,0 07:11
555 146 Kociołek Piotr M (388) M20 (73) Mieszkaniec-M (112) POL Szwagry Team Czechowice-Dziedzice 1:11:53,5 1:12:39,1 39:21,1 07:11
556 105 Banaś Joanna K (168) K30 (62) POL Wkurw_team Bielsko-Biała 1:11:58,0 1:12:11,0 39:25,6 07:11
557 427 Sakrajecka Paulina K (169) K20 (35) Mieszkaniec-K (30) POL Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice Czechowice-Dziedzice 1:12:04,1 1:12:34,0 39:31,7 07:12
558 23 Wandzel Anna K (170) K30 (63) POL Bielsko-Biała 1:12:29,3 1:13:15,4 39:56,9 07:14
559 10 Janik Patrycja K (171) K30 (64) Mieszkaniec-K (31) POL Czechowice-Dziedzice 1:12:30,2 1:13:16,0 39:57,8 07:15
560 465 Węglarz Magdalena K (172) K30 (65) POL Sól 1:12:30,4 1:13:15,3 39:58,0 07:15
561 423 Spandel Agnieszka K (173) K20 (36) POL Pietrzykowice 1:12:30,5 1:13:15,3 39:58,1 07:15
562 408 Radziewicz Tomasz M (389) M40 (112) POL SPOT Pszczyna Wisła Wielka 1:13:40,0 1:13:48,2 41:07,6 07:22
563 193 Ćwiok Aleksandra K (174) K20 (37) POL Łąka 1:14:22,3 1:15:06,0 41:49,9 07:26
564 235 Magiera Barbara K (175) K30 (66) POL Chełm Śląski 1:14:25,7 1:15:15,2 41:53,3 07:26
565 381 Pamuła Dariusz M (390) M40 (113) Mieszkaniec-M (113) POL Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice Czechowice-Dziedzice 1:15:07,8 1:15:58,2 42:35,4 07:30
566 149 Auguścik Ewelina K (176) K30 (67) POL Kobiety na 5+ Jastrzębie-Zdrój 1:15:17,0 1:15:54,6 42:44,6 07:31
567 246 Gnaś Anna K (177) K30 (68) POL Kobiety na 5+ Jastrzębie-Zdrój 1:17:37,6 1:17:37,6 45:05,2 07:45
568 336 Lipski Tomasz M (391) M50 (37) POL Bielsko-Biała 1:25:32,6 1:26:13,0 53:00,2 08:33
DNS 35 Moskal Marcin M M30 Mieszkaniec-M POL Czechowice-Dziedzice
DNS 169 Dudys Anna K K20 POL #BBKTS Mazańcowice
DNS 173 Kosobudzki Michał M M30 POL SPOT Pszczyna Pszczyna
DNS 230 Zwaliński Przemysław M M20 Mieszkaniec-M POL Nie Przestawaj Marzyć! Czechowice-Dziedzice
DNS 267 Jaworski Grzegorz M M40 POL GJ Tychy
DNS 278 Kapela Piotr M M40 POL NUTREND BIEGA Bestwina
DNS 289 Kłaptocz Małgorzata K K50 Mieszkaniec-K POL Czechowice-Dziedzice
DNS 301 Jabłoński Dariusz M M40 Mieszkaniec-M POL NUTREND BIEGA Czechowice-Dziedzice
DNS 311 Jakubiec Mateusz M M20 POL BBrunners Buczkowice
DNS 329 Kulig Krzysztof M M30 Mieszkaniec-M POL Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice Czechowice-Dziedzice
DNS 332 Kwiczała Paweł M M20 Mieszkaniec-M POL Acapuclo Czechowice-Dziedzice
DNS 340 Macioł Sebastian M M40 POL TTA Bieruń Bieruń
DNS 379 Oszczęda Marzena K K40 POL Zarazić Pasją Żory
DNS 419 Sidzina Arkadiusz M M40 POL TI Automotive Bielsko-Biała
DNS 420 Jurczyga Marek M M20 POL Pszczyna
DNS 424 Spyra Barbara K K30 POL Pszczyna
DNS 447 Tomaszek Dorota K K30 POL Poręba
DNS 472 Wysocki Tomasz M M40 Mieszkaniec-M POL Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice Czechowice-Dziedzice
DNS 750 Jakubiec Jacek M M40 POL BBrunners Buczkowice
DNS 800 Abłażewicz Wiktor M M30 Mieszkaniec-M POL Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice Czechowice-Dziedzice
DNS 889 Targosz Piotr M M40 POL Olza Cieszyn Cieszyn
DNS 987 Jonkisz Ewelina K K30 Mieszkaniec-K POL Zabrzeg

BGTimeSport © 2015-2019