AQUATHLON

Wydarzenie:
AQUATHLON MIEDŹNA 2018 AQUATHLON MIEDŹNA 2018
Organizator:
Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Miedźnej z/s w Woli
Data:
29.09.2018
Miejsce:
Wola
Dystans:
0.0 km
Zgłoszonych:
25
Ukończyło:
17
Nieklasyfikowani:
8
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokPOLKlubMiastoWynikStrataPływanieCzas biegu
1 25 Wójcik Paweł M (1) 1998 POL Zadyszka Oświęcim/ Speed team Brze Brzeszcze 16:09,4 02:56,2 13:13,2(1)
2 11 MIESZCZAK MARCIN M (2) 1990 POL Decathlon Bielsko-Biała Żywiec 16:47,4 00:38,0 03:04,3 13:43,1(2)
3 4 Doniec Tomasz M (3) 1994 POL Decathlon Bielsko Biała Wola 17:53,6 01:44,2 02:58,9 14:54,7(3)
4 15 Ptaszyńska Weronika K (1) 2003 POL Unia Oświęcim Oświęcim 18:37,2 02:27,8 02:25,2 16:12,0(4)
5 24 Strządała Jakub M (4) 2004 POL MUKS GILUS Wola 18:44,1 02:34,7 02:27,3 16:16,8(5)
6 23 Stosio Szymon M (5) 2003 POL MUKS GILUS Wola 19:34,1 03:24,7 02:51,0 16:43,1(6)
7 17 Radek Wiktoria K (2) 2005 POL MUKS GILUS Tychy 19:59,6 03:50,2 02:25,2 17:34,4(7)
8 14 Murański Kacper M (6) 1999 POL Muks gilus gilowice Wola 20:10,8 04:01,4 02:19,4 17:51,4(8)
9 10 Kwiatkowski Mikołaj M (7) 2004 POL MUKS GILUS Wola 20:48,8 04:39,4 02:32,4 18:16,4(10)
10 12 Momot Paweł M (8) 1994 POL Speed Team Brzeszcze Jawiszowice 22:20,5 06:11,1 04:11,0 18:09,5(9)
11 19 Siuta Sandra K (3) 2005 POL MUKS GILUS Goczałkowice-Zdrój 23:23,7 07:14,3 02:41,4 20:42,3(11)
12 5 FUKS ALEKSANDRA K (4) 2003 POL MUKS Gilus Gilowice WOLA 23:35,6 07:26,2 02:20,7 21:14,9(12)
13 21 Starzec Janusz M (9) 1980 POL STARZEC I MOŻE Wola 26:06,8 09:57,4 04:31,7 21:35,1(13)
14 22 Stosio Bartosz M (10) 2005 POL MUKS GILUS Wola 28:25,9 12:16,5 02:55,2 25:30,7(14)
15 20 Starzec Jan M (11) 2005 POL MUKS GILUS Wola 30:49,2 14:39,8 03:01,6 27:47,6(15)
16 8 Janusz Agnieszka K (5) 1993 POL Wola 32:19,8 16:10,4 03:58,8 28:21,0(16)
17 9 Kwarciak Natalia K (6) 2003 POL Wola 37:04,6 20:55,2 05:09,7 31:54,9(17)
DNS 1 Alencynowicz Maciej M 2002 POL Oswiecim
DNS 2 Daszkiewicz Michał M 2003 POL Unia Oświęcim Oświęcim
DNS 3 Daszkiewicz Mikołaj M 2004 POL Unia Oświęcim Oświęcim
DNS 6 Janosz Aleksander M 2004 POL MUKS GILUS Bojszowy
DNS 7 Janosz Natalia K 2005 POL MUKS GILUS Bojszowy
DNS 13 Mrzygłód Wojciech M 2004 POL MUKS GILUS Wola
DNS 16 Ptaszyński Stanisław M 2005 POL Unia Oświęcim Oświęcim
DNS 18 Richlewski Michał M 2003 POL Muks Gilus Wola

BGTimeSport © 2015-2019