VI Bieg

Wydarzenie:
VI Bieg - Biegać jest Bosko VI Bieg - Biegać jest Bosko
Organizator:
Zakład Salezjański im.ks. Bosko w Oświęcimiu
Data:
15.08.2018
Miejsce:
Oświęcim
Dystans:
5.0 km
Zgłoszonych:
255
Ukończyło:
255
Nieklasyfikowani:
0
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKrajKlubMiastoWynikStrataTempo
1 64 Mikielski Daniel M (1) 1990 Olsztynek 16:16,3 03:15
2 185 Wójcik Tomasz M (2) 1984 Rudze 16:47,8 00:31,5 03:21
3 21 Tesluk Kuba M (3) 1993 Kalenji by Decathlon Żory 16:54,9 00:38,6 03:22
4 26 Zelech Rafał M (4) 1980 Parkrun Chrzanów Chełmek 17:07,6 00:51,3 03:25
5 237 Maj Paweł M (5) 1991 Strzelce Małe 17:48,8 01:32,5 03:33
6 131 Mendyk Przemysław M (6) 1992 - Bobrek 17:58,1 01:41,8 03:35
7 242 Jarzębowicz Paweł M (7) 1986 Parkrun Katowice Zabrze 18:14,8 01:58,5 03:38
8 105 MOSKWA SŁAWOMIR M (8) 1986 Speed Team Brzeszcze Jawiszowice 18:16,7 02:00,4 03:39
9 110 Malina Adam M (9) 1975 Świerczyniec Running Bojszowy 18:22,8 02:06,5 03:40
10 20 Rzepka Piotr M (10) 1993 Sportowy Świr Świętochłowice 18:26,5 02:10,2 03:41
11 219 Nieznaj Sebastian M (11) 1975 Oświęcim 18:29,1 02:12,8 03:41
12 174 Włodarczyk Patrycja K (1) 1980 Jaworzno 18:34,5 02:18,2 03:42
13 103 Stępniewski Artur M (12) 1989 Magna Formpol Running Team Tychy 18:36,7 02:20,4 03:43
14 77 Jachimczyk Aleksandra K (2) 1983 parkrun Chrzanów Chrzanów 18:49,6 02:33,3 03:45
15 54 Kaczmarek Adam M (13) 1970 Parkrun Poznań Poznań 19:06,7 02:50,4 03:49
16 80 Skrabarczyk Wiesław M (14) 1982 PoWoli do Celu Wola 19:08,3 02:52,0 03:49
17 13 Wieczorek Maciej M (15) 1983 Speed Team Brzeszcze Zadyszka Ośw Oświęcim 19:10,1 02:53,8 03:50
18 47 GREGORCZYK MARCIN M (16) 1977 STS BIEGATON MIKOŁÓW KIA - ETRANS Mikołów 19:21,9 03:05,6 03:52
19 22 Gracz Natalia K (3) 1993 Hernik Team Katowice 19:26,0 03:09,7 03:53
20 61 Kościelnik Krzysztof M (17) 1982 Magna formpol runnig team Tychy 19:29,7 03:13,4 03:53
21 491 Kobosko Paweł M (18) 1977 Bojszowy Nowe 19:47,0 03:30,7 03:57
22 98 Noworyta Grzegorz M (19) 1990 Don t give up Rudze 19:49,0 03:32,7 03:57
23 33 dudzik zenon M (20) 1962 zen -team katowice 19:51,0 03:34,7 03:58
24 232 Malinowski Krzysztof M (21) 1969 Powoli do celu Gilowice 19:51,9 03:35,6 03:58
25 246 Ołwnia Łukasz M (22) 1980 Jaworzno Runners Jaworzno 20:00,4 03:44,1 04:00
26 143 Tobiasz Dominik M (23) 1994 Wilamowice 20:01,6 03:45,3 04:00
27 93 Wojtas Arkadiusz M (24) 1976 Po Woli do celu Wola 20:06,0 03:49,7 04:01
28 249 Kastelin Mariusz M (25) 1981 Piasek 20:16,5 04:00,2 04:03
29 248 Szromba Szymon M (26) 2008 Gryfno Familia Bieruń 20:18,2 04:01,9 04:03
30 111 Malina Michalina K (4) 2000 GTS Bojszowy Bojszowy 20:19,7 04:03,4 04:03
31 137 Majewski Łukasz M (27) 1991 Dąbrowa Górnicza 20:30,7 04:14,4 04:06
32 220 Nowogrodzki Mateusz M (28) 1978 PORUNNE FURGANIE Rajsko Oświęcim 20:37,2 04:20,9 04:07
33 60 Żur Marek M (29) 1978 Łąka 20:44,3 04:28,0 04:08
34 53 TOMCZYK PIOTR CZESŁAW M (30) 1982 WILD RUNNERS CLUB PIASEK 20:45,2 04:28,9 04:09
35 138 Kowalczyk PAWEŁ M (31) 1974 KĘCKIE HARPAGANY KĘTY 20:48,6 04:32,3 04:09
36 36 Matusiak Marcin M (32) 1985 PoWoli do celu Wola 20:50,4 04:34,1 04:10
37 4 Kuras Janusz M (33) 1972 Zadyszki Oświęcim Chełmek 20:53,8 04:37,5 04:10
38 76 Gaweł Bogdan M (34) 1956 Festiwal Biegowy w Krynicy-Zdrój Oświęcim-Zaborze 20:55,8 04:39,5 04:11
39 188 Tiahnybok Paweł M (35) 1972 Socios Silesia Kalety 20:57,3 04:41,0 04:11
40 5 Pióro Grzegorz M (36) 1976 Zadyszka Oświęcim Oświęcim 21:01,8 04:45,5 04:12
41 170 Radziwończyk Klaudia K (5) 1975 Kalety 21:02,8 04:46,5 04:12
42 148 Ołownia Agnieszka K (6) 1980 parkrun Chrzanów Trzebinia 21:05,0 04:48,7 04:13
43 152 Wyrobiec Grzegorz M (37) 1972 JKLA Jawor Jaworzno 21:06,1 04:49,8 04:13
44 128 Sanetra Marcin M (38) 1987 Kobiernice 21:14,9 04:58,6 04:14
45 75 Gliniecki Bartłomiej M (39) 1975 KB MCKIS TrailRunnersJaworzno JAWORZNO 21:18,8 05:02,5 04:15
46 94 Szarek Rafał M (40) 1979 KB MCKIS Jaworzno Jaworzno 21:18,8 05:02,5 04:15
47 245 Kołodziejczak Radosław M (41) 1988 Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-D Czechowice-Dziedzice 21:21,6 05:05,3 04:16
48 118 Janik Paweł M (42) 1975 Kęckie Harpagany Kęty 21:27,6 05:11,3 04:17
49 96 Majka Tomasz M (43) 1987 KB MCKIS Jaworzno Jaworzno 21:28,5 05:12,2 04:17
50 124 Iwanowicz Anna K (7) 1980 Parkrun Chrzanów Chrzanów 21:37,0 05:20,7 04:19
51 70 GAUDYN ADAM M (44) 1955 KWACZAŁA 21:37,7 05:21,4 04:19
52 121 Grabowska Szyszka Elżbieta K (8) 1982 Zasole 21:40,6 05:24,3 04:20
53 12 Garbuz Marcin M (45) 1973 Zadyszka Oświęcim Rajsko 21:41,8 05:25,5 04:20
54 234 Michalik Adrian M (46) 1985 LM Libiąż 21:44,8 05:28,5 04:20
55 212 Kuś Wojciech M (47) 1976 Poręba Wielka 21:45,5 05:29,2 04:21
56 102 Korbut Mirosław M (48) 1974 parkrun Chrzanów 21:50,4 05:34,1 04:22
57 223 Pichner Jacek M (49) 1975 Oświęcim 21:52,2 05:35,9 04:22
58 97 Tomasiczek Ryszard M (50) 1978 Stara Wieś 21:54,9 05:38,6 04:22
59 244 Bednarczyk Piotr M (51) 1996 RUNHOGS Tychy Tychy 21:56,4 05:40,1 04:23
60 125 Cholewa Tomasz M (52) 1974 Parkrun Chrzanów Chrzanów 22:02,1 05:45,8 04:24
61 78 Furman Michał M (53) 1998 Kocham bo biegam Chełmek 22:02,5 05:46,2 04:24
62 181 Szczucki Damian M (54) 1981 Magna Formpol Running Team Tychy 22:03,8 05:47,5 04:24
63 192 Bulanda Andrzej M (55) 1977 Bieruń 22:06,2 05:49,9 04:25
64 200 Gwóźdź Andrzej M (56) 1963 PoWoli do Celu Wola 22:06,3 05:50,0 04:25
65 189 Pocik Radosław M (57) 1978 UMKS Kęczanin Kobiernice 22:08,3 05:52,0 04:25
66 250 Wyszyński Piotr M (58) 1980 Oświęcim 22:09,5 05:53,2 04:25
67 40 Augustyniak Sławomir M (59) 1983 Zadyszka Oświęcim Oświęcim 22:11,9 05:55,6 04:26
68 162 GAŁUSZKA DOROTA K (9) 1979 Grudziądz 22:18,3 06:02,0 04:27
69 150 Wyrobiec Piotr M (60) 2002 JKLA Jawor Jaworzno 22:19,9 06:03,6 04:27
70 114 WOŹNICKI SZYMON M (61) 1978 Mysłowice 22:20,6 06:04,3 04:28
71 243 Morawski Grzegorz M (62) 1999 WYCIARAMCIAMCIANE DZIAMDZIAKI DABROWA GÓRNICZA 22:35,1 06:18,8 04:31
72 228 Kosiec Mirosław M (63) 1982 Nidek 22:37,5 06:21,2 04:31
73 41 Boryczka Szymon M (64) 1980 PoWoli do celu Miedzyrzecze 22:38,3 06:22,0 04:31
74 91 Szałaś Anna K (10) 1984 Wielkie Drogi 22:39,8 06:23,5 04:31
75 108 Ryszka Piotr M (65) 1981 Grojec 22:42,3 06:26,0 04:32
76 146 Łęcki Andrzej M (66) 1988 Koperteam Kęty 22:52,4 06:36,1 04:34
77 2 SKIBICKI KRZYSZTOF M (67) 1970 ZADYSZKA OŚWIĘCIM Oświęcim 22:54,3 06:38,0 04:34
78 183 Kutyła Marek M (68) 1981 Kraków 22:54,6 06:38,3 04:34
79 122 Łagan Karolina K (11) 1992 Irons Lędziny 22:57,2 06:40,9 04:35
80 113 Pajestka Marek M (69) 1988 Węgierska Górka 22:59,3 06:43,0 04:35
81 247 Radwań Andrzej M (70) 1963 Czeladź 23:01,9 06:45,6 04:36
82 112 Noga Angelika K (12) 1994 Kęckie harpagany Kozy 23:03,1 06:46,8 04:36
83 187 Kulig Michał M (71) 1988 Kropka Team Jawiszowice 23:12,1 06:55,8 04:38
84 144 Mrowiec Szymon M (72) 2002 Koper Team Bulowice 23:15,5 06:59,2 04:39
85 133 Kosowski Krzysztof M (73) 1993 ADAMEX Podolsze 23:16,4 07:00,1 04:39
86 66 Ziaja Wojciech M (74) 1999 Oświęcim 23:19,9 07:03,6 04:39
87 186 Kulig Krzysztof M (75) 1990 Kropka Team Jawiszowice 23:22,0 07:05,7 04:40
88 168 Drabek Piotr M (76) 1985 Seniorzy Oświęcim 23:22,2 07:05,9 04:40
89 68 Żelech Grzegorz M (77) 1985 PoWoli do celu Wola 23:23,2 07:06,9 04:40
90 55 Szydłowski Waldemar M (78) 1979 Magna Formpol Running Team Tychy 23:23,9 07:07,6 04:40
91 46 Drąg Grzegorz M (79) 1982 Magna formpol running team Tychy 23:24,1 07:07,8 04:40
92 74 Janik Bogdan M (80) 1967 Nowy Targ runners Nowy Targ 23:26,5 07:10,2 04:41
93 120 Gizara Sławomir M (81) 1976 Libiaz 23:28,7 07:12,4 04:41
94 241 Ożóg Robert M (82) 1980 Zadyszka Oświęcim Las 23:31,8 07:15,5 04:42
95 175 KUCIEL ROBERT M (83) 1982 RUNNING BOLECIN bolecin 23:32,4 07:16,1 04:42
96 87 Kosowski Adam M (84) 1967 ADAMEX Podolsze 23:33,1 07:16,8 04:42
97 107 Kowalik Emilia K (13) 2001 Wieliczka 23:36,9 07:20,6 04:43
98 177 Ortman Marcin M (85) 1980 Kraków 23:37,6 07:21,3 04:43
99 7 Przesór Jakub M (86) 2004 Brzezinka 23:43,1 07:26,8 04:44
100 57 Lichota Grzegorz M (87) 1985 Babice 23:46,2 07:29,9 04:45
101 176 Kozieł Piotr M (88) 1974 Oświęcim 23:47,1 07:30,8 04:45
102 8 Zoladz Jurek M (89) 1972 Go Aptiv! Kraków 23:47,7 07:31,4 04:45
103 44 Jasiński KristoF M (90) 1994 ŚwierczyniecRunning Świerczyniec 23:47,9 07:31,6 04:45
104 11 Garbuz Katarzyna K (14) 1978 Zadyszka Oświęcim Rajsko 23:51,7 07:35,4 04:46
105 129 Majewski Michał M (91) 1983 MajMusic Dąbrowa Górnicza 23:53,2 07:36,9 04:46
106 182 Pilszyk Kazimierz M (92) 1959 Seniorzy Grojec 23:54,4 07:38,1 04:46
107 149 Kosowski Wojciech M (93) 1994 ADAMEX Podolsze 23:54,5 07:38,2 04:46
108 160 Brończyk Ariel M (94) 1988 FC Komorowice Bielsko-Biała 23:55,5 07:39,2 04:47
109 3 Kuras Katarzyna K (15) 1974 Zadyszka Oświęcim Chełmek 23:57,4 07:41,1 04:47
110 106 Syrocki Arkadiusz M (95) 1978 MAGNA FORMPOL RUNNING TEAM Tychy 23:57,5 07:41,2 04:47
111 37 Słowik Marek M (96) 1985 PoWoli Do Celu Wola 23:58,5 07:42,2 04:47
112 158 Mikołajek Zbigniew M (97) 1976 Brzezinka 23:59,3 07:43,0 04:47
113 238 KWAŚNIAK MATEUSZ M (98) 1994 Libiąż 24:00,6 07:44,3 04:48
114 34 Magdalena Replińska M (99) 1970 24:03,2 07:46,9 04:48
115 236 Zmysłowska Magdalena K (16) 1986 LM Libiąż 24:03,7 07:47,4 04:48
116 217 Szczurowski Łukasz M (100) 1991 Encepence Running Team Gliwice 24:08,8 07:52,5 04:49
117 1 Matyjasik-Lewandowska Ewelina K (17) 1987 HERNIK TEAM Poznań 24:10,6 07:54,3 04:50
118 231 Mieszczak Krzysztof M (101) 1985 Oświęcim 24:14,3 07:58,0 04:50
119 69 Kościelniak Józef M (102) 1959 Łaziska Górne 24:21,3 08:05,0 04:52
120 10 Nazim Tadeusz M (103) 1948 Skawina Biega Skawina 24:22,0 08:05,7 04:52
121 490 Jędrysik Tomasz M (104) 1992 Tychy 24:24,2 08:07,9 04:52
122 28 Krajewski Mariusz M (105) 1975 1975 Mikołów 24:26,6 08:10,3 04:53
123 224 Kasperek Rafał M (106) 1974 Kęty 24:26,7 08:10,4 04:53
124 210 PŁONKA Paweł M (107) 1968 Stajnia Komarów Nowa Wieś 24:28,1 08:11,8 04:53
125 92 KOPIJASZ LEONARD M (108) 1951 ZADYSZKA BRZESZCZE 24:28,3 08:12,0 04:53
126 230 Starzec Zbigniew M (109) 1962 Starostwo Oświęcim Oświęcim 24:29,3 08:13,0 04:53
127 173 Kałmuk Marcin M (110) 1983 MAGNA FORMPOL RUNNING TEAM Tychy 24:32,7 08:16,4 04:54
128 166 Babinski Zbigniew M (111) 1958 Bulowice 24:38,3 08:22,0 04:55
129 86 Skawiński Paweł M (112) 1973 Sierszanie Trzebinia 24:47,9 08:31,6 04:57
130 489 Florek Michał M (113) 1984 Goczałkowice 24:52,4 08:36,1 04:58
131 42 Chowaniak Krzysztof M (114) 1964 Parkrun Chrzanów Chrzanów 24:57,1 08:40,8 04:59
132 59 TOMALA DAWID M (115) 1998 Szost Team OSIEK 24:57,6 08:41,3 04:59
133 95 Majka Marzena K (18) 1988 Jaworzno 24:58,9 08:42,6 04:59
134 169 BALON BARTŁOMIEJ M (116) 1979 Wadowice 25:00,8 08:44,5 05:00
135 49 Śmiech Mariusz M (117) 1978 Kraków 25:08,0 08:51,7 05:01
136 239 PATER JANUSZ M (118) 1978 MJMETAL OŚWIĘCIM OŚWIĘCIM 25:16,2 08:59,9 05:03
137 201 Dudek Tomasz M (119) 1972 Zadyszka Oświęcim Oświęcim 25:26,6 09:10,3 05:05
138 35 Jakubiec Mateusz M (120) 1991 BB RUNNERS Buczkowice 25:28,1 09:11,8 05:05
139 81 Kościelniak Milena K (19) 1987 Łaziska Górne 25:32,0 09:15,7 05:06
140 193 Fik Mariusz M (121) 1982 Oświęcim 25:33,2 09:16,9 05:06
141 58 Śluz Rafał M (122) 1978 Lędziny 25:39,0 09:22,7 05:07
142 50 Kotyla Ryszard M (123) 1980 Oświęcim 25:42,5 09:26,2 05:08
143 142 Kula Ilona K (20) 1974 KoperTeam Kęty 25:43,4 09:27,1 05:08
144 16 Przystalska Angelika K (21) 1993 Zadyszka Oświęcim 25:45,1 09:28,8 05:09
145 109 Szymeczko Agata K (22) 1993 Oświęcim 25:45,7 09:29,4 05:09
146 197 Bilski Marek M (124) 1973 Łęki 25:53,8 09:37,5 05:10
147 221 Pawlica Szymon M (125) 1989 Oświęcim 25:55,1 09:38,8 05:11
148 14 Wieczorek Patryk M (126) 2006 Speed Team Brzeszcze Oświęcim 26:06,5 09:50,2 05:13
149 180 STAŃCZYK ANDRZEJ M (127) 1960 Górnik Wola Wola 26:07,8 09:51,5 05:13
150 140 Surowiak Olga K (23) 1975 Trzebinia 26:10,9 09:54,6 05:14
151 67 Klaja Krzysztof M (128) 1979 8 Baza Lotnictwa Transportowego Poręba Wielka 26:13,7 09:57,4 05:14
152 115 Osiecka Iwona K (24) 1980 Oświęcim 26:14,1 09:57,8 05:14
153 116 Jochemczyk Dariusz M (129) 1971 Mysłowice 26:23,1 10:06,8 05:16
154 17 Reniecka Edyta K (25) 1984 Toruń 26:41,4 10:25,1 05:20
155 39 Grzesiak Marzena K (26) 1981 Dąbrowa Szlachecka 27:01,5 10:45,2 05:24
156 209 Kocemba Dawid M (130) 1973 UMKS Kęczanin Kobiernice 27:08,1 10:51,8 05:25
157 71 Chudek Agnieszka K (27) 1982 Goczałkowice 27:12,9 10:56,6 05:26
158 215 Nowogrodzka Katarzyna K (28) 1981 PORUNNE FURGANIE Rajsko Oświęcim 27:13,6 10:57,3 05:26
159 72 Grabowska Iwona K (29) 1978 Kolorowa Drużyna Nessi Kęty 27:27,1 11:10,8 05:29
160 123 Cupiał Artur M (131) 1970 Katowice 27:33,7 11:17,4 05:30
161 213 Plonka Małgorzata K (30) 1961 lecebochce Poręba Wielka 27:39,4 11:23,1 05:31
162 218 Ubik Natalia K (31) 2000 Brzeszcze 27:40,1 11:23,8 05:32
163 225 Nikiel Konrad M (132) 1998 Brzeszcze 27:40,6 11:24,3 05:32
164 101 Skierś Ewa K (32) 1978 Magna Formpol Running Team Tychy 27:44,3 11:28,0 05:32
165 62 Różewicz Dariusz M (133) 1962 PANCE Tychy 27:46,2 11:29,9 05:33
166 56 Marcak Przemysław M (134) 1980 Oświęcim 27:47,8 11:31,5 05:33
167 222 KONDERLA MICHAŁ M (135) 1986 OŚWIĘCIM 27:48,7 11:32,4 05:33
168 32 Góralczyk Katarzyna K (33) 1974 Oświęcim 27:53,0 11:36,7 05:34
169 184 WÓJCIK JERZY M (136) 1968 Rudze 27:56,2 11:39,9 05:35
170 88 TOMALIK Anna K (34) 1972 Oświęcim 27:58,6 11:42,3 05:35
171 206 Toczek Wioleta K (35) 1989 Chwalisz czy nie chwalisz Tychy 28:01,3 11:45,0 05:36
172 172 Marszalik Stanisław M (137) 1977 Katowice 28:02,5 11:46,2 05:36
173 153 Kubisty Anka K (36) 1970 Oświęcim 28:03,5 11:47,2 05:36
174 240 Graca Ewelina K (37) 1990 Zabrzeg 28:04,0 11:47,7 05:36
175 43 FIEDOR MAGDALENA K (38) 1978 Oświęcim 28:10,4 11:54,1 05:38
176 198 JARZYNA ADAM M (138) 1954 Polanka Wielka 28:11,7 11:55,4 05:38
177 147 Stępień-Wyrobiec Olga K (39) 1974 JKLA Jawor Jaworzno 28:13,6 11:57,3 05:38
178 130 Szczelina Marta K (40) 1982 Speed Team BrzeszczeKDN Brzeszcze 28:25,7 12:09,4 05:41
179 30 Czarski Michał M (139) 1964 Katowice 28:27,5 12:11,2 05:41
180 29 Emessaouden Florentyna K (41) 1969 Katowice 28:27,6 12:11,3 05:41
181 235 Kasperczyk Patrycja K (42) 1992 Run4fun Grojec 28:30,5 12:14,2 05:42
182 171 Marszalik Anna K (43) 1980 Katowice 28:38,9 12:22,6 05:43
183 164 Chorąży Lucyna K (44) 1983 Brzeszcze 28:41,5 12:25,2 05:44
184 135 Stachura Grzegorz M (140) 1979 Włosienica 28:42,4 12:26,1 05:44
185 132 Szojda Paulina K (45) 1982 Viking Trainig Center Tychy 28:45,4 12:29,1 05:45
186 191 Kaczorowski Piotr M (141) 1980 Bieruń 28:55,6 12:39,3 05:47
187 208 Raś Agnieszka K (46) 1976 WALCZE Kraków 28:55,8 12:39,5 05:47
188 156 Ścierski Marek M (142) 1989 Bieruń 28:58,5 12:42,2 05:47
189 139 SUROWIAK TOMASZ M (143) 1974 Trzebinia 29:00,9 12:44,6 05:48
190 65 Piękny Jadwiga K (47) 1983 Towarzystwo Turystyki Aktywnej Bieruń 29:05,2 12:48,9 05:49
191 161 Bitner Michał M (144) 1994 Wilamowice 29:14,2 12:57,9 05:50
192 25 Paradecki Piotr M (145) 1976 Run for rett girl dla Nadii Wola 29:25,9 13:09,6 05:53
193 194 Gowin Karina K (48) 1995 Żywiec 29:26,9 13:10,6 05:53
194 195 Hylińska Żaneta K (49) 1994 Rajsko 29:27,4 13:11,1 05:53
195 229 Mieszczak Anna K (50) 1987 Oświęcim 29:29,6 13:13,3 05:53
196 157 Talar Justyna K (51) 1990 SZYBKIE ŻÓŁWIE Kozy 29:29,9 13:13,6 05:53
197 24 Paradecki Wojciech M (146) 1980 RUNagainstRETT Oświęcim 29:31,5 13:15,2 05:54
198 159 Talar Magdalena K (52) 1993 Kozy 29:38,3 13:22,0 05:55
199 134 Lange Katarzyna K (53) 1988 Viking Training Center Tychy 29:42,4 13:26,1 05:56
200 136 Kożuch Katarzyna K (54) 1979 Włosienica 29:47,8 13:31,5 05:57
201 145 Repliński Marek M (147) 1952 parkrun Chrzanów Trzebinia 29:51,5 13:35,2 05:58
202 226 Pittner Bartłomiej M (148) 1995 Regulice 29:54,2 13:37,9 05:58
203 227 Warzecha Magdalena K (55) 1997 Regulice 29:54,3 13:38,0 05:58
204 214 Staruń Anna K (56) 1985 Kobiernice 29:54,9 13:38,6 05:58
205 6 Przesór Barbara K (57) 1982 Zadyszka Oświęcim Brzezinka 29:58,4 13:42,1 05:59
206 216 Szczurowska Aleksandra K (58) 1990 Encepence Running Team Gliwice 30:00,3 13:44,0 06:00
207 84 Kantorowska Anna K (59) 1986 PoWoli do Celu Wola 30:01,9 13:45,6 06:00
208 85 Klęczar Ewa K (60) 1979 brak Witkowice 30:05,8 13:49,5 06:01
209 63 Różewicz Ewa K (61) 1961 PANCE Tychy 30:08,1 13:51,8 06:01
210 196 Burakowska Małgorzata K (62) 1974 Sosnowiec 30:10,3 13:54,0 06:02
211 154 Przybylik Ewa K (63) 1966 Zawiercie 30:31,3 14:15,0 06:06
212 190 MACIEJAS DANIEL M (149) 1978 Husaria Race Team Kraków 30:39,9 14:23,6 06:07
213 52 Rozmus Ewa K (64) 1978 Góra 30:41,4 14:25,1 06:08
214 151 Kuźniar Jakub M (150) 1982 Bielsko-Biała 30:42,1 14:25,8 06:08
215 100 JĘDRYSIK Michał M (151) 1968 Niezrzeszony Oświęcim 30:45,1 14:28,8 06:09
216 104 Storey Beata K (65) 1982 Magna Formpol Running Team Tychy 30:46,6 14:30,3 06:09
217 9 Jamka Wiesław M (152) 1962 Skawina 30:47,6 14:31,3 06:09
218 51 Kaleta Agnieszka K (66) 1986 PoWoli do celu Brzeszcze 31:02,2 14:45,9 06:12
219 99 Tryjanowska Barbara K (67) 1977 Magna Formpol running Team Tychy 31:12,9 14:56,6 06:14
220 204 Bartula Jolanta K (68) 1967 Run4Fun Grojec 31:16,5 15:00,2 06:15
221 15 Balska Zuzanna K (69) 1964 www.patrykwieczorek.pl Oświęcim 31:17,3 15:01,0 06:15
222 27 Misiniec Bogdan M (153) 1963 Zubrzyca Górna 31:22,2 15:05,9 06:16
223 202 Dominiec Marcelina K (70) 1992 Łazy 31:24,4 15:08,1 06:16
224 203 Czarnik Daniel M (154) 1993 Oświęcim 31:24,6 15:08,3 06:16
225 23 Bielewicz Aleksandra K (71) 1998 Sosnowiec 31:38,2 15:21,9 06:19
226 126 Sikora-Szot Kamila K (72) 1982 BoChcę Brzeszcze 31:39,9 15:23,6 06:19
227 233 JUNG KINGA K (73) 1985 Oświęcim 31:53,1 15:36,8 06:22
228 487 Bula Justyna K (74) 1977 Bobrek 31:56,8 15:40,5 06:23
229 163 GAŁUSZKA BARTŁOMIEJ M (155) 1978 Koło Przewodników PTTK w Grudziądzu Grudziądz 31:58,0 15:41,7 06:23
230 141 Sojka Małgorzata K (75) 1988 Bielsko-Biała 32:15,7 15:59,4 06:27
231 48 Żydek Justyna K (76) 1991 BB RUNNERS Polanka Wielka 32:35,8 16:19,5 06:31
232 82 Skawiński Krzysztof M (156) 2003 Sierszanie Trzebinia 32:38,7 16:22,4 06:31
233 179 Naglik Izabela K (77) 1984 Biegam z mężem Jawiszowice 32:40,8 16:24,5 06:32
234 178 Naglik Marcin M (157) 1981 Biegam z żoną Jawiszowice 32:41,1 16:24,8 06:32
235 38 Wodniak Angela K (78) 1985 PoWoli do celu Wola 32:50,2 16:33,9 06:34
236 488 Jarzębska Izabela K (79) 1971 Świerczyniec Running Bojszowy 32:54,5 16:38,2 06:34
237 199 Proć Andrzej M (158) 1968 MYSŁOWICKI KLUB BIEGACZA NOI SOSNOWIEC 33:09,5 16:53,2 06:37
238 167 Borodin Robert M (159) 1973 Magna Formpol Running Team Tychy 33:12,3 16:56,0 06:38
239 90 Maszczyńska-Skalik Anna K (80) 1981 Tychy 33:48,3 17:32,0 06:45
240 89 Stanek Barbara K (81) 1981 Bieruń 33:49,0 17:32,7 06:45
241 155 MINOL GRZEGORZ M (160) 1971 OŚWIĘCIM 34:23,8 18:07,5 06:52
242 211 Tokarz Dominik M (161) 1978 ENERGY Oświęcim Oświęcim 34:43,7 18:27,4 06:56
243 31 Świderska Anna K (82) 1984 PoWoli do celu Wola 34:45,4 18:29,1 06:57
244 79 Skrabarczyk Anna K (83) 1987 PoWoli do Celu Wola 34:51,1 18:34,8 06:58
245 207 Stępień Joanna K (84) 1981 Bobrek 35:41,7 19:25,4 07:08
246 205 Brzęk Katarzyna K (85) 1983 Bobrek 35:48,2 19:31,9 07:09
247 165 Cupiał Aneta K (86) 1978 Katowice 36:45,8 20:29,5 07:21
248 127 Zalewski Paweł M (162) 1986 Oświęcim 38:33,9 22:17,6 07:42
249 83 Skawińska Magdalena K (87) 1978 Sierszanie Trzebinia 39:10,1 22:53,8 07:50
250 73 Grębska-Bodzęta Agata K (88) 1967 Trzebinia 39:10,2 22:53,9 07:50
251 45 DUDZINSKA MAGDALENA K (89) 1967 West Molesey 41:07,5 24:51,2 08:13
252 19 Madej Józef M (163) 1951 Zadyszka Oświęcim Oświęcim 42:09,5 25:53,2 08:25
253 18 Pławny Karolina K (90) 1990 WSSIRN Start Katowice Dąbrowa Górnicza 49:28,9 33:12,6 09:53
254 119 Bębenek Maciej M (164) 1985 Oświęcim 49:34,3 33:18,0 09:54
255 117 Sikora Ewelina K (91) 1987 Time Out Akademia Ruchu Oświęcim 49:35,3 33:19,0 09:55

BGTimeSport © 2015-2019