Bieg Przedni

Wydarzenie:
Bieg Przedni Bieg Przedni
Organizator:
Stowarzyszenie Spotkania z Filmem Górskim
Data:
01.09.2918
Miejsce:
Zakopane
Dystans:
15.0 km
Zgłoszonych:
63
Ukończyło:
63
Nieklasyfikowani:
0
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaKrajKlubMiastoMetaStrataTempo
1 7 Klecha Rafał M (1) 1987 M18 (1) POL 1987 Zakopane 1:08:01,1 04:32
2 17 Biernawski Piotr M (2) 1977 M35 (1) POL ATTIQ Team/Salming Nowy Targ 1:08:59,1 00:58,0 04:35
3 20 Nosal Tomasz M (3) 1989 M18 (2) POL Zakopane 1:09:24,3 01:23,2 04:37
4 2 Pożarowczyk Adam M (4) 1985 M18 (3) POL Dynafit Team Zakopane 1:19:06,4 11:05,3 05:16
5 60 Strzeżysz Piotr M (5) 1973 M35 (2) POL Trąbki 1:21:50,8 13:49,7 05:27
6 23 Iciek Marcin M (6) 1986 M18 (4) POL stowarzyszenie Spotkania z Filmem G Zakopane 1:22:18,3 14:17,2 05:29
7 34 Szymura Rafał M (7) 1982 M35 (3) POL Hel Triathlon Center Katowice 1:22:56,0 14:54,9 05:31
8 63 Walczak Jan M (8) 1998 M18 (5) POL Zakopane 1:26:57,8 18:56,7 05:47
9 31 Ilkiewicz Adam M (9) 1981 M35 (4) POL Allianz Running Team Warszawa 1:27:16,3 19:15,2 05:49
10 46 Lasek Jakub M (10) 1990 M18 (6) POL Chicks&Sport Team Opole 1:27:34,0 19:32,9 05:50
11 8 Gęborys Tomasz M (11) 1998 M18 (7) POL Tarnoszyn 1:28:19,2 20:18,1 05:53
12 42 Frączysta Katarzyna K (1) 1988 K18 (1) POL Kościelisko 1:29:46,0 21:44,9 05:59
13 11 Michalczenia Kamil M (12) 1990 M18 (8) POL Zabrze 1:33:52,4 25:51,3 06:15
14 39 Mróz Mateusz M (13) 1988 M18 (9) POL Skiturowe Zakopane Zakopane 1:34:27,9 26:26,8 06:17
15 50 Kościuczak Łukasz M (14) 1980 M35 (5) POL 1:34:37,6 26:36,5 06:18
16 24 BARASIŃSKI TOMASZ M (15) 1975 M35 (6) POL KB SPARTAKUS BEŁCHATÓW 1:34:48,2 26:47,1 06:19
17 16 Pasławski Maciej M (16) 1963 M50 (1) POL Kraków 1:35:46,9 27:45,8 06:23
18 25 Haładyna Renata K (2) 1976 K40 (1) POL Bukowina Tatrzańska Bukowina Tatrzańska 1:37:48,2 29:47,1 06:31
19 5 Mikuła Zbigniew M (17) 1963 M50 (2) POL Skała biega Skała 1:38:50,9 30:49,8 06:35
20 37 Gorączko Marcin M (18) 1992 M18 (10) POL Sanok 1:39:59,8 31:58,7 06:39
21 22 Dziki Marek M (19) 1980 M35 (7) POL Farmabrain run Rogoźnik 1:43:35,6 35:34,5 06:54
22 44 Srokowski Jan M (20) 1992 M18 (11) POL Katowice 1:44:22,6 36:21,5 06:57
23 35 Głuszak Nicole K (3) 1991 K18 (2) POL Krakow 1:44:25,4 36:24,3 06:57
24 52 Bogdal Sebastian M (21) 1981 M35 (8) POL W pogoni za duchem Dąbrowa Górnicza 1:44:40,4 36:39,3 06:58
25 32 Mróz Piotr M (22) 1979 M35 (9) POL Wojsko Polskie Kraków 1:47:34,4 39:33,3 07:10
26 47 Ławnik Piotr M (23) 1966 M50 (3) POL Ruda Śląska 1:48:00,7 39:59,6 07:12
27 3 PIECZĄTKIEWICZ Anna K (4) 1984 K18 (3) POL Łódź 1:48:11,0 40:09,9 07:12
28 4 Białas Ewa K (5) 1984 K18 (4) POL Łódź 1:48:36,7 40:35,6 07:14
29 43 Telega Michał M (24) 1968 M50 (4) POL amator Przeworsk 1:50:20,9 42:19,8 07:21
30 48 Dziki Maciej M (25) 1979 M35 (10) POL FarmaBrain Run Rogoźnik 1:50:25,3 42:24,2 07:21
31 38 Adamczewski Adam M (26) 1974 M35 (11) POL Adam Szubin 1:50:39,2 42:38,1 07:22
32 15 Bodurka Zbigniew M (27) 1959 M50 (5) POL Zakopane 1:51:40,4 43:39,3 07:26
33 56 Baltrukas Sebastian M (28) 1998 M18 (12) POL Rokitki 1:52:47,2 44:46,1 07:31
34 55 Czajkowska Agnieszka K (6) 1973 K40 (2) POL Zakos Zakopane 1:52:49,7 44:48,6 07:31
35 9 Tuchowska Anna K (7) 1981 K18 (5) POL one team sosnowiec 1:52:54,8 44:53,7 07:31
36 62 Domagała Sebastian M (29) 1990 M18 (13) POL Los Zombos Lejkers Ząb 1:54:38,3 46:37,2 07:38
37 54 Zuba Rafał M (30) 1994 M18 (14) POL 15 b Zakopane 1:55:03,0 47:01,9 07:40
38 28 Małyska Maja K (8) 1982 K18 (6) POL Kraków 1:55:20,2 47:19,1 07:41
39 18 Michoński Wojciech M (31) 1984 M18 (15) POL Mielec 1:55:29,7 47:28,6 07:41
40 53 Chodorowska Marcelina K (9) 1993 K18 (7) POL Pro-run Wrocław 1:58:07,2 50:06,1 07:52
41 61 Szczepocki Andrzej M (32) 1970 M35 (12) POL 2:01:50,2 53:49,1 08:07
42 30 Krzysztofowicz Andrzej M (33) 1979 M35 (13) POL Warszawa 2:03:03,4 55:02,3 08:12
43 33 Kotwica Andrzej M (34) 1976 M35 (14) POL Wroclaw 2:04:10,2 56:09,1 08:16
44 6 Białas Joanna K (10) 1984 K18 (8) POL Łódź 2:04:20,9 56:19,8 08:17
45 19 Flis Artur M (35) 1986 M18 (16) POL Warszawa 2:04:49,3 56:48,2 08:19
46 58 Gizicki Kuba M (36) 2000 M18 (17) POL Jedlińsk 2:06:51,7 58:50,6 08:27
47 57 Gizicki Grzegorz M (37) 1991 M18 (18) POL Czarny Ług 2:06:52,3 58:51,2 08:27
48 14 Kupiec Marcin M (38) 1979 M35 (15) POL GDÓW 2:08:01,3 1:00:00,2 08:32
49 13 Wandas Grzegorz M (39) 1978 M35 (16) POL Wieliczka 2:08:02,2 1:00:01,1 08:32
50 36 Osadnik Anna K (11) 1979 K18 (9) POL Lisów 2:09:12,4 1:01:11,3 08:36
51 12 Sikora Ewa K (12) 1981 K18 (10) POL Żarki 2:09:19,4 1:01:18,3 08:37
52 59 Kacka Edyta K (13) 1990 K18 (11) POL Jaktorów 2:09:48,6 1:01:47,5 08:39
53 21 Bartosik Sylwia K (14) 1980 K18 (12) POL RYSIE/RRCLDZ Łódź 2:09:57,5 1:01:56,4 08:39
54 51 Mirowska Agnieszka K (15) 1993 K18 (13) POL Rak N Rolls Warszawa 2:13:00,4 1:04:59,3 08:52
55 45 Janaszek Izabela K (16) 1991 K18 (14) POL Portal Górski Szczecno 2:13:00,4 1:04:59,3 08:52
56 29 krzysztofowicz karolina K (17) 1979 K18 (15) POL 15 b Zakopane 2:13:31,5 1:05:30,4 08:54
57 26 Moniczewska Katarzyna K (18) 1982 K18 (16) POL Zakopane 2:14:48,7 1:06:47,6 08:59
58 27 Moniczewska Dominika K (19) 1980 K18 (17) POL Zakopane 2:14:49,4 1:06:48,3 08:59
59 40 Wawrzkowicz Sylwia K (20) 1991 K18 (18) POL Przemyśl 2:16:06,0 1:08:04,9 09:04
60 41 Wierzbanowska Marta K (21) 1995 K18 (19) POL Zakopane 2:16:06,6 1:08:05,5 09:04
61 10 Zgliczyńska Danuta K (22) 1976 K40 (3) POL Warszawa 2:19:19,8 1:11:18,7 09:17
62 49 Dąbrowska Monika K (23) 1975 K40 (4) POL Piaseczno 2:19:20,1 1:11:19,0 09:17
63 1 Fierek Bernadeta K (24) 1969 K40 (5) POL Tuchola 2:21:32,1 1:13:31,0 09:26

BGTimeSport © 2015-2019