|
1 |
193 |
Grażys Vytautas
|
M (1) |
M-IV (1) |
LVA |
Sporto mokykla Vilnus
|
Niemenczyn
|
1:11:02,2(3) |
3:17:50,2 |
|
04:42 |
|
2 |
61 |
Nikiel Szymon
|
M (2) |
M-I (1) |
POL |
Nutrend
|
|
1:10:25,8(2) |
3:28:00,6 |
10:10,4 |
04:57 |
|
3 |
15 |
Chrapkiewicz Michał
|
M (3) |
M-II (1) |
POL |
SBD Energetyk Rybnik
|
Cieszyn
|
1:11:52,3(6) |
3:28:45,8 |
10:55,6 |
04:58 |
|
4 |
35 |
Glajcar Jakub
|
M (4) |
M-II (2) |
POL |
Klub Metheora Sport Team
|
Wisła
|
1:07:32,2(1) |
3:32:48,8 |
14:58,6 |
05:04 |
|
5 |
154 |
STĘPIEŃ ZENON
|
M (5) |
M-IV (2) |
POL |
kkl kielce
|
Kielce
|
1:13:06,6(8) |
3:34:40,5 |
16:50,3 |
05:06 |
|
6 |
196 |
Dijokas Marius
|
M (6) |
M-II (3) |
LVA |
Sporto mokykla Vilnus
|
Niemenczyn
|
1:11:28,4(4) |
3:36:01,7 |
18:11,5 |
05:08 |
|
7 |
91 |
Małka Bartosz
|
M (7) |
M-II (4) |
POL |
SCI GÓRSCY ENTUZJAŚCI
|
Knurów
|
1:12:29,1(7) |
3:43:26,1 |
25:35,9 |
05:19 |
|
8 |
163 |
Szczyrbowski Michał
|
M (8) |
M-II (5) |
POL |
YOOBEE.PL
|
Rybnik
|
1:16:46,8(11) |
3:44:49,7 |
26:59,5 |
05:21 |
|
9 |
138 |
Rogórz Piotr
|
M (9) |
M-III (1) |
POL |
|
Wrocław
|
1:16:35,1(10) |
3:47:15,9 |
29:25,7 |
05:24 |
|
10 |
59 |
Kostela Piotr
|
M (10) |
M-II (6) |
POL |
|
nowy targ
|
1:19:58,5(16) |
3:48:00,4 |
30:10,2 |
05:25 |
|
11 |
156 |
Streit Dawid
|
M (11) |
M-II (7) |
POL |
SKLEP BIEGOWY BIELSKO-BIAŁA
|
Bielsko-Biała
|
1:14:15,3(9) |
3:50:35,3 |
32:45,1 |
05:29 |
|
12 |
194 |
Vedeikis Ernestas
|
M (12) |
M-III (2) |
LVA |
Sporto mokykla Vilnus
|
Niemenczyn
|
1:11:36,6(5) |
3:52:41,1 |
34:50,9 |
05:32 |
|
13 |
10 |
Bożek Artur
|
M (13) |
M-II (8) |
POL |
Cidry Lotajom
|
Bytom
|
1:24:07,3(29) |
3:53:44,5 |
35:54,3 |
05:33 |
|
14 |
172 |
Telatyńska Sylwia
|
K (1) |
K-III (1) |
POL |
Aktywne Choszczno
|
Choszczno
|
1:18:57,6(15) |
3:56:44,0 |
38:53,8 |
05:38 |
|
15 |
111 |
NOSALIK Marek
|
M (14) |
M-IV (3) |
POL |
MTA
|
ŻYWIEC
|
1:17:51,0(13) |
3:58:37,7 |
40:47,5 |
05:40 |
|
16 |
54 |
Kołek Sebastian
|
M (15) |
M-II (9) |
POL |
Jaś i Anielka
|
Międzybrodzie Bialskie
|
1:17:13,7(12) |
3:59:41,0 |
41:50,8 |
05:42 |
|
17 |
93 |
Małyszko Wiesław
|
M (16) |
M-III (3) |
POL |
SSiR Szyndzielnia
|
Bielsko-Biała
|
1:24:43,0(32) |
4:00:13,4 |
42:23,2 |
05:43 |
|
18 |
19 |
CZERNEK TOMASZ
|
M (17) |
M-III (4) |
POL |
|
Lipowa
|
1:21:30,2(17) |
4:00:34,4 |
42:44,2 |
05:43 |
|
19 |
147 |
Sawicki Lucjan
|
M (18) |
M-III (5) |
POL |
Żywiec
|
Żywiec
|
1:18:50,3(14) |
4:04:20,7 |
46:30,5 |
05:49 |
|
20 |
226 |
Karolak Ania
|
K (2) |
K-II (1) |
POL |
MUAY RUNNING TEAM
|
Siemianice
|
1:21:42,0(18) |
4:04:48,1 |
46:57,9 |
05:49 |
|
21 |
33 |
Gaweł Bogdan
|
M (19) |
M-V (1) |
POL |
Festiwal Biegowy w Krynicy-Zdrój
|
Oświęcim-Zaborze
|
1:24:00,8(26) |
4:08:51,8 |
51:01,6 |
05:55 |
|
22 |
5 |
Białecki Tomasz
|
M (20) |
M-III (6) |
POL |
Bziegacze
|
Jastrzębie-Zdrój
|
1:24:01,9(27) |
4:08:57,1 |
51:06,9 |
05:55 |
|
23 |
120 |
PASTERNOK MARIAN
|
M (21) |
M-III (7) |
POL |
Night Runners Zabrze
|
ZABRZE
|
1:24:10,4(30) |
4:10:48,5 |
52:58,3 |
05:58 |
|
24 |
174 |
WALUŚ Wlodzimierz
|
M (22) |
M-IV (4) |
POL |
SMS Szczyrk
|
Bielsko-Biała
|
1:27:55,2(44) |
4:11:44,9 |
53:54,7 |
05:59 |
|
25 |
362 |
Nikiel Julia
|
K (3) |
K-I (1) |
POL |
|
Godziszka
|
1:26:28,2(39) |
4:11:56,9 |
54:06,7 |
05:59 |
|
26 |
110 |
Nierada Marcin
|
M (23) |
M-II (10) |
POL |
|
Katowice
|
1:24:00,0(25) |
4:13:51,5 |
56:01,3 |
06:02 |
|
27 |
88 |
MAJEWSKI MACIEJ
|
M (24) |
M-IV (5) |
POL |
łazarz poznań
|
poznań
|
1:25:46,3(38) |
4:14:12,9 |
56:22,7 |
06:03 |
|
28 |
116 |
Pająk Wojciech
|
M (25) |
M-II (11) |
POL |
MOCNI POMOCNI
|
Sucha Beskidzka
|
1:26:42,0(41) |
4:14:41,7 |
56:51,5 |
06:03 |
|
29 |
108 |
Morański Marian
|
M (26) |
M-III (8) |
POL |
|
Zabrze
|
1:22:46,4(20) |
4:16:46,0 |
58:55,8 |
06:06 |
|
30 |
76 |
Kumorek Mariusz
|
M (27) |
M-II (12) |
POL |
|
Łękawica
|
1:23:29,8(21) |
4:17:33,9 |
59:43,7 |
06:07 |
|
31 |
99 |
MAZUREK ARTUR
|
M (28) |
M-III (9) |
POL |
Kaczmarek Electric
|
Czarny Bór
|
1:29:19,2(50) |
4:19:29,8 |
1:01:39,6 |
06:10 |
|
32 |
132 |
Prasoł Zbigniew
|
M (29) |
M-III (10) |
POL |
Saint Gobain Squad
|
Rybnik
|
1:25:34,9(35) |
4:19:51,3 |
1:02:01,1 |
06:11 |
|
33 |
39 |
Górny Mirosław
|
M (30) |
M-IV (6) |
POL |
NUTREND TEAM
|
Bielsko-Biała
|
1:23:30,9(23) |
4:21:23,9 |
1:03:33,7 |
06:13 |
|
34 |
55 |
Kołodziej Mateusz
|
M (31) |
M-II (13) |
POL |
|
Katowice
|
1:28:35,2(47) |
4:22:21,6 |
1:04:31,4 |
06:14 |
|
35 |
84 |
Lorenz Marcin
|
M (32) |
M-III (11) |
POL |
GB Galopujące Ślimaki
|
Jastrzębie Zdrój
|
1:23:52,5(24) |
4:22:36,4 |
1:04:46,2 |
06:15 |
|
36 |
3 |
Bebak Krzysztof
|
M (33) |
M-III (12) |
POL |
|
Bobrek
|
1:26:39,2(40) |
4:22:36,6 |
1:04:46,4 |
06:15 |
|
37 |
7 |
Bogdanowicz Beata
|
K (4) |
K-III (2) |
POL |
Biegowy Świat
|
Gdańsk
|
1:28:10,2(46) |
4:22:47,8 |
1:04:57,6 |
06:15 |
|
38 |
146 |
Sawicki Marek
|
M (34) |
M-II (14) |
POL |
|
Radziechowy
|
1:24:25,5(31) |
4:23:02,3 |
1:05:12,1 |
06:15 |
|
39 |
64 |
Tuszyńska Katarzyna
|
K (5) |
K-II (2) |
POL |
Eskadra Kraków
|
Kraków
|
1:30:25,7(52) |
4:23:05,3 |
1:05:15,1 |
06:15 |
|
40 |
191 |
Zyzański Paweł
|
M (35) |
M-III (13) |
POL |
|
Radziechowy
|
1:24:04,0(28) |
4:23:29,1 |
1:05:38,9 |
06:16 |
|
41 |
98 |
Mazgaj Dawid
|
M (36) |
M-II (15) |
POL |
Biegiem przez Chybie
|
Chybie
|
1:25:33,6(34) |
4:24:05,8 |
1:06:15,6 |
06:17 |
|
42 |
56 |
Konik Grzegorz
|
M (37) |
M-III (14) |
POL |
OKB Zadyszka/KS Kandahar
|
Przeciszów
|
1:33:26,7(70) |
4:24:31,8 |
1:06:41,6 |
06:17 |
|
43 |
4 |
Bernacki Eugeniusz
|
M (38) |
M-IV (7) |
POL |
GPRS Hydrokop
|
Gliwice
|
1:27:02,2(42) |
4:24:56,0 |
1:07:05,8 |
06:18 |
|
44 |
70 |
Król Adam
|
M (39) |
M-IV (8) |
POL |
Spartanie dzieciom
|
Opole
|
1:30:29,4(53) |
4:25:01,1 |
1:07:10,9 |
06:18 |
|
45 |
48 |
Kadłubicka Dorota
|
K (6) |
K-II (3) |
POL |
|
Katowice
|
1:31:34,7(62) |
4:25:11,9 |
1:07:21,7 |
06:18 |
|
46 |
145 |
Sapeta Michał
|
M (40) |
M-II (16) |
POL |
|
Kraków
|
1:25:38,7(36) |
4:25:13,7 |
1:07:23,5 |
06:18 |
|
47 |
40 |
Gruszczyński Dariusz
|
M (41) |
M-IV (9) |
POL |
KB Spartakus Bełchatów
|
Bełchatów
|
1:31:23,3(58) |
4:25:27,6 |
1:07:37,4 |
06:19 |
|
48 |
14 |
CHORTASZKO ARTUR
|
M (42) |
M-II (17) |
POL |
|
BIELSKO-BIAŁA
|
1:22:21,7(19) |
4:26:03,4 |
1:08:13,2 |
06:20 |
|
49 |
6 |
Błachut Tomasz
|
M (43) |
M-I (2) |
POL |
Zdążyć przed śmiercią
|
Radziechowy
|
1:25:38,7(37) |
4:26:31,2 |
1:08:41,0 |
06:20 |
|
50 |
27 |
Franczyk Robert
|
M (44) |
M-III (15) |
POL |
|
Cieszyn
|
1:27:44,4(43) |
4:27:21,9 |
1:09:31,7 |
06:21 |
|
51 |
23 |
Duda Joanna
|
K (7) |
K-III (3) |
POL |
Woźniak Running TEAM
|
Łodygowice
|
1:29:02,2(48) |
4:27:48,5 |
1:09:58,3 |
06:22 |
|
52 |
188 |
Zientek Damian
|
M (45) |
M-IV (10) |
POL |
Ciidry lotajom
|
Radzionków
|
1:31:49,2(65) |
4:28:22,8 |
1:10:32,6 |
06:23 |
|
53 |
125 |
Piękoś Kamil
|
M (46) |
M-II (18) |
POL |
Klub Biegacza Maratończyk
|
Dębica
|
1:34:38,8(75) |
4:34:47,6 |
1:16:57,4 |
06:32 |
|
54 |
21 |
Doczekalski Jarosław
|
M (47) |
M-III (16) |
POL |
GB.Galopujące Ślimaki
|
Jastrzębie zdrój
|
1:24:43,4(33) |
4:35:16,6 |
1:17:26,4 |
06:33 |
|
55 |
118 |
Pasterczyk Dariusz
|
M (48) |
M-III (17) |
POL |
Muks Podkarpacie Jedlicze
|
Jedlicze
|
1:33:48,7(72) |
4:35:29,0 |
1:17:38,8 |
06:33 |
|
56 |
170 |
Szymonski Marek
|
M (49) |
M-III (18) |
POL |
|
Żywiec
|
1:31:08,5(56) |
4:35:38,8 |
1:17:48,6 |
06:33 |
|
57 |
78 |
Kuśnierz Paweł
|
M (50) |
M-II (19) |
POL |
|
Kaźmierz
|
1:38:38,6(92) |
4:36:08,3 |
1:18:18,1 |
06:34 |
|
58 |
102 |
Mierzwa Adam
|
M (51) |
M-III (19) |
POL |
|
Zabrze
|
1:31:30,2(61) |
4:36:33,9 |
1:18:43,7 |
06:35 |
|
59 |
74 |
Kublin Szymon
|
M (52) |
M-I (3) |
POL |
|
Twardorzeczka
|
1:29:02,5(49) |
4:37:26,6 |
1:19:36,4 |
06:36 |
|
60 |
195 |
Medeikis Algirdas
|
M (53) |
M-II (20) |
LVA |
Sporto mokykla Vilnus
|
Niemenczyn
|
1:27:59,9(45) |
4:38:13,0 |
1:20:22,8 |
06:37 |
|
61 |
101 |
Miedziak Ireneusz
|
M (54) |
M-II (21) |
POL |
Wisła
|
Wisła
|
1:30:53,5(55) |
4:39:00,9 |
1:21:10,7 |
06:38 |
|
62 |
159 |
Sudnik Krzysztof
|
M (55) |
M-II (22) |
POL |
|
Knurów
|
1:31:23,9(59) |
4:40:16,2 |
1:22:26,0 |
06:40 |
|
63 |
32 |
Gardulska-Botor Katarzyna
|
K (8) |
K-II (4) |
POL |
|
Gliwice
|
1:31:24,2(60) |
4:40:16,6 |
1:22:26,4 |
06:40 |
|
64 |
124 |
Piechota Arkadiusz
|
M (56) |
M-II (23) |
POL |
Klub Sportowy M.E.T.A.
|
Rydułtowy
|
1:37:26,8(85) |
4:40:53,3 |
1:23:03,1 |
06:41 |
|
65 |
140 |
Rumpel Krzysztof
|
M (57) |
M-II (24) |
POL |
KS M.E.T.A.
|
Czyżowice
|
1:37:26,2(84) |
4:40:53,4 |
1:23:03,2 |
06:41 |
|
66 |
134 |
Pszczółka Dominik
|
M (58) |
M-II (25) |
POL |
Bielsko - Biała
|
Bielsko - Biała
|
1:31:16,3(57) |
4:45:15,2 |
1:27:25,0 |
06:47 |
|
67 |
42 |
HAMELA Krzysztof
|
M (59) |
M-IV (11) |
POL |
AWSA TEAM
|
Chorzów
|
1:30:14,5(51) |
4:45:35,2 |
1:27:45,0 |
06:47 |
|
68 |
184 |
Wygralak Piotr
|
M (60) |
M-II (26) |
POL |
Drużyna Szpiku
|
Poznań
|
1:32:15,0(67) |
4:48:04,1 |
1:30:13,9 |
06:51 |
|
69 |
152 |
Stawski Dariusz
|
M (61) |
M-V (2) |
POL |
Biegiem Po Piwo
|
Łódź
|
1:37:52,8(89) |
4:50:11,3 |
1:32:21,1 |
06:54 |
|
70 |
155 |
Straszewski Leszek
|
M (62) |
M-II (27) |
POL |
KS M.E.T.A.
|
Czyżowice
|
1:37:27,8(86) |
4:50:59,3 |
1:33:09,1 |
06:55 |
|
71 |
37 |
GORCZEWSKA RENATA
|
K (9) |
K-III (4) |
POL |
KS ISKRA RYBARZOWICE
|
RYBARZOWICE
|
1:37:52,5(88) |
4:53:47,4 |
1:35:57,2 |
06:59 |
|
72 |
136 |
Rączka Jarosław
|
M (63) |
M-III (20) |
POL |
PGB SPORTOWA PACZKA
|
Żywiec
|
1:30:48,1(54) |
4:54:35,4 |
1:36:45,2 |
07:00 |
|
73 |
369 |
Subik Dariusz
|
M (64) |
M-III (21) |
POL |
|
Zręcin
|
1:34:02,2(73) |
4:54:51,5 |
1:37:01,3 |
07:01 |
|
74 |
52 |
KOCZUR WIESŁAW
|
M (65) |
M-III (22) |
POL |
1978
|
KOZY
|
1:38:15,8(90) |
4:55:20,6 |
1:37:30,4 |
07:01 |
|
75 |
80 |
LEKSYCKI ROBERT
|
M (66) |
M-III (23) |
POL |
POLICJA GDYNIA
|
GDYNIA
|
1:38:36,4(91) |
4:55:48,7 |
1:37:58,5 |
07:02 |
|
76 |
141 |
Ruta Tadeusz
|
M (67) |
M-V (3) |
POL |
WKB Meta Lubliniec
|
Stryków
|
1:46:25,8(119) |
4:56:06,4 |
1:38:16,2 |
07:03 |
|
77 |
92 |
Małkowski Bogdan
|
M (68) |
M-IV (12) |
POL |
STOWARZYSZENIE SPORTOWE FENIKS
|
Murów
|
1:35:24,6(77) |
4:57:17,0 |
1:39:26,8 |
07:04 |
|
78 |
34 |
GAWLAS ZBIGNIEW
|
M (69) |
M-III (24) |
POL |
|
BRENNA
|
1:34:23,4(74) |
4:58:28,0 |
1:40:37,8 |
07:06 |
|
79 |
171 |
Targosz Piotr
|
M (70) |
M-III (25) |
POL |
|
Twardorzeczka
|
1:35:54,0(81) |
4:58:28,1 |
1:40:37,9 |
07:06 |
|
80 |
60 |
Kotaś Beata
|
K (10) |
K-II (5) |
POL |
Łączki Nowohuckie
|
Kraków
|
1:31:44,2(64) |
4:59:24,4 |
1:41:34,2 |
07:07 |
|
81 |
57 |
Kordziński Kazimierz
|
M (71) |
M-V (4) |
POL |
Mafia Team Lubliniec
|
42-700 Lubliniec
|
1:41:13,6(97) |
4:59:24,9 |
1:41:34,7 |
07:07 |
|
82 |
161 |
Swoboda Leszek
|
M (72) |
M-III (26) |
POL |
Mafia Team Lubliniec
|
Lubliniec
|
1:41:14,5(98) |
4:59:25,1 |
1:41:34,9 |
07:07 |
|
83 |
167 |
Szubert Marcin
|
M (73) |
M-III (27) |
POL |
Kołobrzeg Biega
|
Ustronie Morskie
|
1:44:50,7(108) |
5:00:20,1 |
1:42:29,9 |
07:09 |
|
84 |
2 |
Batko Janusz
|
M (74) |
M-III (28) |
POL |
|
Gliwice
|
1:36:33,3(82) |
5:00:21,7 |
1:42:31,5 |
07:09 |
|
85 |
169 |
SZYMIK KRZYSZTOF
|
M (75) |
M-III (29) |
POL |
BZIEGACZ SAMOTHY WILK
|
JASTRZEBIE ZDROJ
|
1:41:38,3(99) |
5:00:35,7 |
1:42:45,5 |
07:09 |
|
86 |
121 |
Pastuszka Piotr
|
M (76) |
M-IV (13) |
POL |
|
Bielsko-Biała
|
1:31:43,1(63) |
5:02:38,9 |
1:44:48,7 |
07:12 |
|
87 |
133 |
Prozorowski Wiesław
|
M (77) |
M-IV (14) |
POL |
Maraton Leszno
|
Leszno
|
1:45:07,6(115) |
5:03:15,0 |
1:45:24,8 |
07:13 |
|
88 |
151 |
Sporysz Krzysztof
|
M (78) |
M-III (30) |
POL |
1971
|
Kozy
|
1:32:34,5(69) |
5:03:28,6 |
1:45:38,4 |
07:13 |
|
89 |
49 |
Karkowska Wiesława
|
K (11) |
K-IV (1) |
POL |
Brak
|
Baranowo
|
1:42:16,9(100) |
5:03:31,7 |
1:45:41,5 |
07:13 |
|
90 |
198 |
Gnot Katarzyna
|
K (12) |
K-III (5) |
POL |
|
Opole
|
1:37:51,3(87) |
5:04:14,3 |
1:46:24,1 |
07:14 |
|
91 |
25 |
Flis Dariusz
|
M (79) |
M-IV (15) |
POL |
Olimp Zabrze
|
Zabrze
|
1:35:43,9(80) |
5:06:21,9 |
1:48:31,7 |
07:17 |
|
92 |
53 |
Kołtysz Roman
|
M (80) |
M-II (28) |
POL |
|
Myszków
|
1:40:18,3(95) |
5:06:30,5 |
1:48:40,3 |
07:17 |
|
93 |
117 |
Panek Piotr
|
M (81) |
M-III (31) |
POL |
Water Team
|
Zielonki
|
1:31:59,7(66) |
5:07:19,0 |
1:49:28,8 |
07:19 |
|
94 |
144 |
Rzeszótko Tomasz
|
M (82) |
M-II (29) |
POL |
Water Team
|
Poręba Żegoty
|
1:32:24,7(68) |
5:07:19,1 |
1:49:28,9 |
07:19 |
|
95 |
104 |
Mikułan Mikołaj
|
M (83) |
M-II (30) |
POL |
ZWOLI TEAM
|
Poznań
|
1:43:42,2(102) |
5:08:41,4 |
1:50:51,2 |
07:20 |
|
96 |
189 |
Zwolińska Anna
|
K (13) |
K-II (6) |
POL |
ZWOLI TEAM
|
POZNAŃ
|
1:43:42,3(103) |
5:08:41,4 |
1:50:51,2 |
07:20 |
|
97 |
69 |
Krawczyk Marzena
|
K (14) |
K-II (7) |
POL |
WOPR Piekary Śląskie
|
Piekary Śląskie
|
1:35:40,9(78) |
5:09:37,9 |
1:51:47,7 |
07:22 |
|
98 |
181 |
WOŹNIAK JANUSZ
|
M (84) |
M-IV (16) |
POL |
PORMAT JEDLICZE BIEGA
|
SKOŁYSZYN
|
1:39:40,5(93) |
5:09:38,4 |
1:51:48,2 |
07:22 |
|
99 |
9 |
Borowiecki Łukasz
|
M (85) |
M-I (4) |
POL |
|
Kraków
|
1:43:49,9(104) |
5:10:54,9 |
1:53:04,7 |
07:24 |
|
100 |
51 |
Kępiński Henryk
|
M (86) |
M-V (5) |
POL |
KB Spartakus Bełchatów
|
Bełchatów
|
1:33:40,5(71) |
5:11:28,9 |
1:53:38,7 |
07:24 |
|
101 |
142 |
Ryba Piotr
|
M (87) |
M-II (31) |
POL |
KB Maratończyk Dębica
|
Dębica
|
1:34:39,3(76) |
5:12:12,7 |
1:54:22,5 |
07:26 |
|
102 |
130 |
Pobłocki Jan
|
M (88) |
M-V (6) |
POL |
Grupa Trójmiasto/ Spartanie Dzi
|
Gdańsk
|
1:52:34,4(139) |
5:13:53,4 |
1:56:03,2 |
07:28 |
|
103 |
180 |
Wodejko Artur
|
M (89) |
M-III (32) |
POL |
TBKM WILK Solec Kujawski
|
Solec Kujawski
|
1:39:44,7(94) |
5:15:53,7 |
1:58:03,5 |
07:31 |
|
104 |
199 |
Grabowski Stanisław
|
M (90) |
M-V (7) |
POL |
Eskadra Kraków
|
Kraków
|
1:45:47,0(118) |
5:17:23,2 |
1:59:33,0 |
07:33 |
|
105 |
115 |
PAC JAN
|
M (91) |
M-IV (17) |
POL |
Cidry Lotajom
|
BYTOM
|
1:45:43,4(117) |
5:18:28,3 |
2:00:38,1 |
07:34 |
|
106 |
86 |
Łasek Dariusz
|
M (92) |
M-IV (18) |
POL |
Znajomi Sędziego
|
Głogów
|
1:46:35,8(121) |
5:19:08,2 |
2:01:18,0 |
07:35 |
|
107 |
90 |
MALINOWSKI ZBIGNIEW
|
M (93) |
M-V (8) |
POL |
KOŁOBRZEG MORZEM SPORTÓW
|
KOŁOBRZEG
|
1:46:53,0(122) |
5:19:09,0 |
2:01:18,8 |
07:35 |
|
108 |
17 |
Cieśla Anna
|
K (15) |
K-II (8) |
POL |
Lecymy durś
|
Piekary Śląskie
|
1:44:57,6(112) |
5:20:19,6 |
2:02:29,4 |
07:37 |
|
109 |
65 |
Kożuch Agnieszka
|
K (16) |
K-III (6) |
POL |
Lecymy Durś
|
Piekary Śląskie
|
1:44:57,5(111) |
5:20:19,8 |
2:02:29,6 |
07:37 |
|
110 |
100 |
Mędrala Czesław
|
M (94) |
M-VI (1) |
POL |
|
Bielsko-Biała
|
1:44:50,5(107) |
5:21:21,4 |
2:03:31,2 |
07:39 |
|
111 |
165 |
Szołtysik Bartosz
|
M (95) |
M-II (32) |
POL |
Lecymy Durś
|
Piekary Śląskie
|
1:35:41,3(79) |
5:21:38,9 |
2:03:48,7 |
07:39 |
|
112 |
1 |
Asayevich Roman
|
M (96) |
M-IV (19) |
BLR |
Amatar
|
Minsk
|
1:40:50,1(96) |
5:23:28,6 |
2:05:38,4 |
07:42 |
|
113 |
153 |
Stępień Marek
|
M (97) |
M-IV (20) |
POL |
100 Marathon Club Polska
|
Poręba Spytkowska
|
1:47:04,4(123) |
5:23:47,4 |
2:05:57,2 |
07:42 |
|
114 |
82 |
LOREK MAREK
|
M (98) |
M-III (33) |
POL |
DKB Maratończyk Dębica
|
Dębica
|
1:44:27,2(106) |
5:24:17,7 |
2:06:27,5 |
07:43 |
|
115 |
44 |
Huzarewicz Henryk
|
M (99) |
M-III (34) |
POL |
CIDRY LOTAJOM
|
Radzionków
|
1:44:51,9(109) |
5:26:22,2 |
2:08:32,0 |
07:46 |
|
116 |
128 |
Piontek Andrzej
|
M (100) |
M-IV (21) |
POL |
Cidry Lotajom
|
Bytom
|
1:44:53,1(110) |
5:26:22,7 |
2:08:32,5 |
07:46 |
|
117 |
114 |
Ozimiński Maciej
|
M (101) |
M-II (33) |
POL |
|
Radziechowy
|
1:48:37,6(130) |
5:28:31,6 |
2:10:41,4 |
07:49 |
|
118 |
129 |
Piotrowska Irena
|
K (17) |
K-II (9) |
POL |
Klub Metheora Sport Team
|
Wisła
|
1:44:15,9(105) |
5:28:40,7 |
2:10:50,5 |
07:49 |
|
119 |
175 |
Waszak Karol
|
M (102) |
M-I (5) |
POL |
Korzybskie Rekiny
|
KĘPICE
|
1:46:35,7(120) |
5:28:41,7 |
2:10:51,5 |
07:49 |
|
120 |
173 |
Torłop Przemysław
|
M (103) |
M-IV (22) |
POL |
Grupa Trójmiasta
|
Gdańsk
|
1:52:17,5(138) |
5:30:19,0 |
2:12:28,8 |
07:51 |
|
121 |
123 |
PAWLIK JOANNA
|
K (18) |
K-III (7) |
POL |
|
Żywiec
|
1:52:06,7(137) |
5:30:35,8 |
2:12:45,6 |
07:52 |
|
122 |
126 |
Pijet Wojciech
|
M (104) |
M-II (34) |
POL |
Miechowicka Grupa Biegowa
|
Bytom
|
1:44:57,7(113) |
5:32:28,4 |
2:14:38,2 |
07:54 |
|
123 |
149 |
SLOTAŁA DARIUSZ
|
M (105) |
M-IV (23) |
POL |
klub 366
|
Zakrzewo
|
1:44:59,6(114) |
5:32:36,8 |
2:14:46,6 |
07:55 |
|
124 |
26 |
Flisikowski Radosław
|
M (106) |
M-III (35) |
POL |
Forrest Gump Kościerzyna Klub Morsa
|
Nowa Wieś Kościerska 58
|
1:48:00,4(128) |
5:34:22,0 |
2:16:31,8 |
07:57 |
|
125 |
62 |
Kowalczyk Maria
|
K (19) |
K-III (8) |
POL |
Lipnica Mała
|
Lipnica Mała
|
1:36:54,5(83) |
5:34:22,1 |
2:16:31,9 |
07:57 |
|
126 |
186 |
Zarańska Izabela
|
K (20) |
K-III (9) |
POL |
MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA
|
Bytom
|
1:54:31,0(146) |
5:34:41,0 |
2:16:50,8 |
07:58 |
|
127 |
67 |
KRAUSE Sylwia
|
K (21) |
K-III (10) |
POL |
Radlinioki w biegu
|
Radlin
|
1:50:49,5(133) |
5:35:54,6 |
2:18:04,4 |
07:59 |
|
128 |
68 |
KRAUSE DARIUSZ
|
M (107) |
M-III (36) |
POL |
Radlinioki w biegu
|
Radlin
|
1:50:50,4(134) |
5:35:55,4 |
2:18:05,2 |
07:59 |
|
129 |
119 |
Pasterczyk Paula
|
K (22) |
K-I (2) |
POL |
Muks Podkarpacie Jedlicze
|
Jedlicze
|
1:52:06,4(136) |
5:36:08,6 |
2:18:18,4 |
08:00 |
|
130 |
18 |
Cieślak Piotr
|
M (108) |
M-III (37) |
POL |
Wilkoty
|
Łódź
|
1:58:39,6(156) |
5:36:48,9 |
2:18:58,7 |
08:01 |
|
131 |
30 |
FRĄCZAK KAROLINA
|
K (23) |
K-II (10) |
POL |
Wilkoty
|
Wrocław
|
1:58:40,7(157) |
5:36:49,1 |
2:18:58,9 |
08:01 |
|
132 |
46 |
Jastrzembski Edmund
|
M (109) |
M-III (38) |
POL |
Silesia Marathon Team
|
Bydgoszcz
|
1:52:37,8(141) |
5:38:43,3 |
2:20:53,1 |
08:03 |
|
133 |
11 |
Bożek Bernadeta
|
K (24) |
K-II (11) |
POL |
KOBIETY NA 5+
|
Bytom
|
1:54:33,1(149) |
5:39:26,5 |
2:21:36,3 |
08:04 |
|
134 |
143 |
Rzenno Dagmara
|
K (25) |
K-III (11) |
POL |
Miechowicka Grupa Biegowa
|
Bytom
|
1:54:32,4(148) |
5:39:29,4 |
2:21:39,2 |
08:04 |
|
135 |
106 |
Mitas Damian
|
M (110) |
M-III (39) |
POL |
Cidry Lotajom
|
Radzionków
|
1:51:51,2(135) |
5:40:11,9 |
2:22:21,7 |
08:05 |
|
136 |
109 |
Mrachacz Dorota
|
K (26) |
K-III (12) |
POL |
Miechowicka Grupa Biegowa
|
Bytom
|
1:54:30,7(145) |
5:40:53,0 |
2:23:02,8 |
08:06 |
|
137 |
183 |
Wręczycka Izabela
|
K (27) |
K-IV (2) |
POL |
Cidry lotajom
|
Radzionków
|
1:54:32,2(147) |
5:40:53,9 |
2:23:03,7 |
08:06 |
|
138 |
127 |
Piontek Bożena
|
K (28) |
K-III (13) |
POL |
Cidry Lotajom
|
Bytom
|
1:54:33,6(150) |
5:40:54,2 |
2:23:04,0 |
08:07 |
|
139 |
89 |
Majkrzak Mariusz
|
M (111) |
M-III (40) |
POL |
Fundacja Pokancerowani
|
Sucha Beskidzka
|
1:42:37,3(101) |
5:41:38,1 |
2:23:47,9 |
08:08 |
|
140 |
81 |
Liszka Piotrek
|
M (112) |
M-V (9) |
POL |
KS Limanowa Forrest
|
Bytom
|
1:53:02,3(142) |
5:45:21,5 |
2:27:31,3 |
08:13 |
|
141 |
113 |
Osikowska Monika
|
K (29) |
K-II (12) |
POL |
HRmax Żory
|
Żory
|
1:47:21,5(125) |
5:46:42,3 |
2:28:52,1 |
08:15 |
|
142 |
298 |
Matejczyk Michał
|
M (113) |
M-II (35) |
POL |
SUMA Architektów
|
Łodygowice
|
1:45:21,3(116) |
5:47:13,1 |
2:29:22,9 |
08:16 |
|
143 |
179 |
Wistuba Wiesława
|
K (30) |
K-III (14) |
POL |
|
Żory
|
1:47:20,7(124) |
5:47:56,9 |
2:30:06,7 |
08:17 |
|
144 |
58 |
Kosińska Katarzyna
|
K (31) |
K-II (13) |
POL |
HR max Żory
|
Żory
|
1:47:26,1(126) |
5:47:57,8 |
2:30:07,6 |
08:17 |
|
145 |
83 |
LOREK Anna
|
K (32) |
K-III (15) |
POL |
DKB Maratończyk Dębica
|
Dębica
|
1:47:59,8(127) |
5:48:42,0 |
2:30:51,8 |
08:18 |
|
146 |
122 |
Patura Ania
|
K (33) |
K-III (16) |
POL |
ŁÓDŹ RUNNING TEAM
|
Łódź
|
1:54:18,4(144) |
5:51:17,2 |
2:33:27,0 |
08:21 |
|
147 |
162 |
Sypniewska Hanna
|
K (34) |
K-V (1) |
POL |
Spartanie Dzieciom/ Golden Team
|
Gdynia
|
1:58:44,5(158) |
5:52:26,4 |
2:34:36,2 |
08:23 |
|
148 |
87 |
Maciejewski Bogusław
|
M (114) |
M-V (10) |
POL |
lub wybierz z listy
|
Kwidzyn
|
1:49:40,9(131) |
5:56:02,5 |
2:38:12,3 |
08:28 |
|
149 |
137 |
Reiter Anton
|
M (115) |
M-V (11) |
AUT |
Klubu Supermarathon Italia
|
Wiedeń
|
1:56:14,4(152) |
5:57:02,8 |
2:39:12,6 |
08:30 |
|
150 |
24 |
Ficek Tomasz
|
M (116) |
M-II (36) |
POL |
PRESS-GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY
|
WIEPRZ
|
1:50:12,9(132) |
5:58:45,5 |
2:40:55,3 |
08:32 |
|
151 |
150 |
Ficek Krzysztof
|
M (117) |
M-II (37) |
POL |
Zieltrans
|
Piasek
|
1:48:37,2(129) |
5:58:52,2 |
2:41:02,0 |
08:32 |
|
152 |
36 |
Gołofit Aneta
|
K (35) |
K-II (14) |
POL |
|
Lublin
|
1:56:40,4(153) |
6:01:15,4 |
2:43:25,2 |
08:36 |
|
153 |
13 |
Castillo-Żarczyński Luz
|
K (36) |
K-IV (3) |
POL |
ULTRA BESKID SPORT
|
Bielsko-Biała
|
1:56:44,4(154) |
6:01:50,9 |
2:44:00,7 |
08:36 |
|
154 |
148 |
Skrzypiec-Spring Monika
|
K (37) |
K-III (17) |
POL |
|
Wrocław
|
1:52:35,3(140) |
6:02:19,6 |
2:44:29,4 |
08:37 |
|
155 |
139 |
Rozmus-Procner Patrycja
|
K (38) |
K-II (15) |
POL |
|
Bielsko-Biała
|
1:57:17,9(155) |
6:02:27,9 |
2:44:37,7 |
08:37 |
|
156 |
77 |
Kurzajczyk Mariusz
|
M (118) |
M-IV (24) |
POL |
KB Supermaratończyk
|
Kościelna Wieś
|
2:02:05,2(162) |
6:10:54,4 |
2:53:04,2 |
08:49 |
|
157 |
71 |
Król Maciej
|
M (119) |
M-III (41) |
POL |
O co biega?:-
|
Bielsko-Biała
|
1:56:02,8(151) |
6:10:54,5 |
2:53:04,3 |
08:49 |
|
158 |
73 |
Krzepina Magdalena
|
K (39) |
K-II (16) |
POL |
|
Goczałkowice Zdrój
|
2:07:30,9(173) |
6:16:07,9 |
2:58:17,7 |
08:57 |
|
159 |
16 |
Cichy Maria
|
K (40) |
K-II (17) |
POL |
|
Radzionków
|
2:07:29,3(172) |
6:16:08,2 |
2:58:18,0 |
08:57 |
|
160 |
38 |
Górecka Danuta
|
K (41) |
K-II (18) |
POL |
Cidry Lotajom
|
Radzionków
|
2:07:28,8(171) |
6:16:08,3 |
2:58:18,1 |
08:57 |
|
161 |
95 |
Masiulaniec Agata
|
K (42) |
K-I (3) |
POL |
Biegowy Świat
|
Gdańsk
|
2:02:04,1(161) |
6:18:47,3 |
3:00:57,1 |
09:01 |
|
162 |
22 |
Dorobek Agata
|
K (43) |
K-III (18) |
POL |
|
Katowice
|
2:00:00,1(160) |
6:20:18,3 |
3:02:28,1 |
09:03 |
|
163 |
158 |
Styczeń Justyna
|
K (44) |
K-II (19) |
POL |
Olimp Zabrze
|
Zabrze
|
1:59:59,9(159) |
6:20:19,0 |
3:02:28,8 |
09:03 |
|
164 |
63 |
Kowarski Mariusz
|
M (120) |
M-IV (25) |
POL |
Monar Arkadia Team
|
Ostrołęka
|
2:04:08,1(165) |
6:21:07,1 |
3:03:16,9 |
09:04 |
|
165 |
20 |
Goś Sebastian
|
M (121) |
M-II (38) |
POL |
Monar Ostrołęka
|
Bartoszyce
|
2:04:09,0(166) |
6:21:07,5 |
3:03:17,3 |
09:04 |
|
166 |
85 |
Ludwa Witold
|
M (122) |
M-IV (26) |
POL |
|
Poznań
|
2:19:07,0(176) |
6:25:48,0 |
3:07:57,8 |
09:11 |
|
167 |
168 |
Szymańska Roksana
|
K (45) |
K-III (19) |
POL |
|
Poznań
|
2:19:09,6(177) |
6:25:48,8 |
3:07:58,6 |
09:11 |
|
168 |
29 |
Frankowska Dorota
|
K (46) |
K-III (20) |
POL |
|
Świdnik
|
2:02:36,5(164) |
6:25:55,5 |
3:08:05,3 |
09:11 |
|
169 |
12 |
BUBEL ALINA
|
K (47) |
K-III (21) |
POL |
Drużyna Szpiku
|
Wrocław
|
2:11:49,7(174) |
6:26:54,5 |
3:09:04,3 |
09:12 |
|
170 |
50 |
Kasierska Ewa Katarzyna
|
K (48) |
K-VI (1) |
POL |
WKB META Lubliniec
|
Poznań
|
2:20:33,1(178) |
6:27:47,7 |
3:09:57,5 |
09:13 |
|
171 |
187 |
Zdynowski Stanisław
|
M (123) |
M-I (6) |
POL |
KS Halny Węgierska Górka
|
Żywiec
|
1:54:14,4(143) |
6:37:21,2 |
3:19:31,0 |
09:27 |
|
172 |
28 |
Frankowska Ania
|
K (49) |
K-IV (4) |
POL |
MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA
|
BYTOM
|
2:02:28,8(163) |
6:39:15,2 |
3:21:25,0 |
09:30 |
|
173 |
96 |
Mastek Beata
|
K (50) |
K-IV (5) |
POL |
Ultra Beskid Sport
|
Bielsko-Biała
|
2:04:50,4(169) |
6:50:48,9 |
3:32:58,7 |
09:46 |
|
174 |
72 |
KRZEMPEK BOGUSŁAWA
|
K (51) |
K-III (22) |
POL |
Ultra Beskid Sport
|
BIELSKO-BIAŁA
|
2:04:45,0(168) |
6:50:49,0 |
3:32:58,8 |
09:46 |
|
175 |
112 |
Orłowska Joanna
|
K (52) |
K-II (20) |
POL |
Ultra Beskid Sport
|
Mazańcowice
|
2:04:32,6(167) |
6:50:49,3 |
3:32:59,1 |
09:46 |
|
176 |
164 |
Szeler Joanna
|
K (53) |
K-III (23) |
POL |
Biegająca z psami
|
Warszawa
|
2:18:53,2(175) |
7:20:59,6 |
4:03:09,4 |
10:29 |
|
177 |
197 |
SZYMAŃSKA ILONA
|
K (54) |
K-III (24) |
POL |
|
Bytom
|
2:06:30,4(170) |
7:25:09,2 |
4:07:19,0 |
10:35 |
|
DNF |
43 |
HANKUS ŁUKASZ
|
M |
M-II |
POL |
|
Żywiec
|
1:23:30,0(22) |
|
|
|
|
DNS |
47 |
JURASZEK MARIUSZ
|
M |
M-II |
POL |
KW BB
|
Lipowa
|
|
|
|
|
|
DNS |
103 |
Miękiński Jacek
|
M |
M-III |
POL |
Kwiaciarnia Lilia Lipowa - Leśna
|
Lipowa
|
|
|
|
|
|
DNS |
107 |
Mitręga Paweł
|
M |
M-III |
POL |
Góralskie zakapiorki
|
Radziechowy
|
|
|
|
|
|
DNS |
135 |
Puzio Waldemar
|
M |
M-V |
POL |
Maratończyk Dębica
|
Dębica
|
|
|
|
|
|
DNS |
185 |
Załubska Beata
|
K |
K-II |
POL |
|
Bielsko-Biała
|
|
|
|
|
|
DNF |
200 |
Dudek Edward
|
M |
M-V |
POL |
RKB BACA Radziechowy
|
Radziechowy
|
|
|
|
|