Bieg 7600

Wydarzenie:
Leśne Bieganie dla Zdrowia w Woli Leśne Bieganie dla Zdrowia w Woli
Organizator:
Data:
19.05.2018
Miejsce:
Wola - Gmina Miedźna
Dystans:
7.6 km
Zgłoszonych:
51
Ukończyło:
50
Nieklasyfikowani:
1
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto
lub
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaGminaKrajKlubMiastoMetaStrataTempo
1 114 Mendyk Przemysław M (1) 1992 Mężczyźni7600 (1) GM bieg (1) POL 1psap Wola 27:09,4 03:34
2 104 KOBOSKO PAWEŁ M (2) 1977 Mężczyźni7600 (2) POL Zadyszka Oświęcim Rajsko 30:00,5 02:51,1 03:56
3 107 Łoziński Damian M (3) 1993 Mężczyźni7600 (3) POL Decathlon Bielsko-Biała Bielsko-Biała 31:23,3 04:13,9 04:07
4 138 Tessmer Tomasz M (4) 1995 Mężczyźni7600 (4) GM bieg (2) POL Wola 31:41,4 04:32,0 04:10
5 100 Kaczor Bastek M (5) 1972 Mężczyźni7600 (5) POL Runhogs Tychy Tychy 31:47,8 04:38,4 04:11
6 86 Doniec Tomasz M (6) 1994 Mężczyźni7600 (6) GM bieg (3) POL Decathlon Bielsko Biała Wola 31:58,2 04:48,8 04:12
7 112 Marek Rafał M (7) 1972 Mężczyźni7600 (7) POL KAC RUNNERS Goczałkowice-Zdrój 32:14,1 05:04,7 04:14
8 126 Reguła Jarosław M (8) 1966 Mężczyźni7600 (8) POL Tychy 32:24,5 05:15,1 04:15
9 97 Gwóźdź Andrzej M (9) 1963 Mężczyźni7600 (9) GM bieg (4) POL PoWoli do Celu Wola 32:51,1 05:41,7 04:19
10 99 Jacek Łukasz M (10) 1991 Mężczyźni7600 (10) POL TYCHY 33:10,2 06:00,8 04:21
11 123 Podbioł Zbigniew M (11) 1972 Mężczyźni7600 (11) POL Jankofans Myto Jankowice 33:37,3 06:27,9 04:25
12 96 GRALAK ADAM M (12) 1972 Mężczyźni7600 (12) POL Lędziny 33:40,7 06:31,3 04:25
13 87 Durok Wojciech M (13) 1978 Mężczyźni7600 (13) POL KAC RUNNERS Jankowice 33:55,4 06:46,0 04:27
14 82 Baranowski Krzysztof M (14) 1985 Mężczyźni7600 (14) POL Gorzów Gorzów (Chełmek) 34:29,6 07:20,2 04:32
15 131 Skęczek Arkadiusz M (15) 1976 Mężczyźni7600 (15) GM bieg (5) POL Powoli do celu Gilowice 34:33,0 07:23,6 04:32
16 106 Kula Wiesław M (16) 1968 Mężczyźni7600 (16) GM bieg (6) POL PoWoli do Celu Wola 34:33,0 07:23,6 04:32
17 125 Puchajda Monika K (1) 1983 Kobiety7600 (1) POL Oświecim 34:55,0 07:45,6 04:35
18 143 Wojtas Arkadiusz M (17) 1976 Mężczyźni7600 (17) POL Wola 35:12,3 08:02,9 04:37
19 93 Garbuz Marcin M (18) 1973 Mężczyźni7600 (18) POL Zadyszka Oświęcim Rajsko 35:32,3 08:22,9 04:40
20 115 mukoid tadeusz M (19) 1953 Mężczyźni7600 (19) GM bieg (7) POL maraton wola wola 35:37,7 08:28,3 04:41
21 85 Czerwionka Marcin M (20) 1984 Mężczyźni7600 (20) GM bieg (8) POL Wola 35:44,5 08:35,1 04:42
22 136 Szlęzak Piotr M (21) 1983 Mężczyźni7600 (21) POL Kobiór 35:51,6 08:42,2 04:43
23 84 Blacha Marcin M (22) 1995 Mężczyźni7600 (22) GM bieg (9) POL Bojszowy Nowe 36:43,6 09:34,2 04:49
24 139 Urbańczyk Jan M (23) 1995 Mężczyźni7600 (23) GM bieg (10) POL Góra 36:44,0 09:34,6 04:50
25 89 Dyrcz Dawid M (24) 1994 Mężczyźni7600 (24) GM bieg (11) POL Piasek 37:31,6 10:22,2 04:56
26 92 Garbuz Katarzyna K (2) 1978 Kobiety7600 (2) POL Zadyszka Oświęcim Rajsko 37:39,5 10:30,1 04:57
27 83 Bartelmus Urszula K (3) 1992 Kobiety7600 (3) POL - Bielsko- Biała 38:09,4 11:00,0 05:01
28 145 Zięcina Agnieszka K (4) 1979 Kobiety7600 (4) POL Wola 38:16,9 11:07,5 05:02
29 122 Piotrowski Krzysztof M (25) 1989 Mężczyźni7600 (25) POL Brzezinka 39:03,8 11:54,4 05:08
30 94 Godzic Dariusz M (26) 1976 Mężczyźni7600 (26) POL Frydek 39:09,5 12:00,1 05:09
31 116 Musioł Adrian M (27) 1980 Mężczyźni7600 (27) POL Brak Czekanów 39:19,7 12:10,3 05:10
32 117 Norek-Ciszak Beata K (5) 1979 Kobiety7600 (5) POL TGB Lake Runners Tychy 39:28,6 12:19,2 05:11
33 146 Żelech Grzegorz M (28) 1985 Mężczyźni7600 (28) POL Wola 40:28,1 13:18,7 05:19
34 133 SPOREK DAWID M (29) 1986 Mężczyźni7600 (29) POL WOLA 41:18,5 14:09,1 05:26
35 111 Mardzyński Dariusz M (30) 1964 Mężczyźni7600 (30) GM bieg (12) POL Opel Active Team Gilowice 41:26,5 14:17,1 05:27
36 132 SORAL-LIPSKA AGNIESZKA K (6) 1972 Kobiety7600 (6) POL Bielsko-Biała 41:49,3 14:39,9 05:30
37 88 Dusza Piotr M (31) 1986 Mężczyźni7600 (31) POL Przecieszyn 42:12,2 15:02,8 05:33
38 91 Ferens Askaniusz M (32) 1975 Mężczyźni7600 (32) GM bieg (13) POL gilowice 42:48,3 15:38,9 05:37
39 113 Marek-Łukaszczuk Aleksandra K (7) 1979 Kobiety7600 (7) GM bieg (14) POL BeActive Team Wola 43:00,2 15:50,8 05:39
40 98 Gwóźdź Karolina K (8) 1993 Kobiety7600 (8) GM bieg (15) POL poWoli do celu Wola 43:12,3 16:02,9 05:41
41 118 Nowak Sebastian M (33) 1982 Mężczyźni7600 (33) POL Chrzanów 43:57,0 16:47,6 05:46
42 129 Salamandra Jola K (9) 1967 Kobiety7600 (9) GM bieg (16) POL PoWoli do Celu Wola 44:52,7 17:43,3 05:54
43 127 ROZMUS MARZENA K (10) 1974 Kobiety7600 (10) POL SWIERCZYNIEC RUNNING BOJSZOWY NOWE 45:12,5 18:03,1 05:56
44 102 Karbowy Joanna K (11) 1960 Kobiety7600 (11) POL Wola 46:17,1 19:07,7 06:05
45 95 Godzic Magdalena K (12) 1978 Kobiety7600 (12) POL Frydek 46:30,2 19:20,8 06:07
46 135 Szałaśny Paweł M (34) 1981 Mężczyźni7600 (34) POL Brzeszcze 47:40,2 20:30,8 06:16
47 101 Kaczor Asia K (13) 1974 Kobiety7600 (13) POL Runhogs Tychy Tychy 50:05,1 22:55,7 06:35
48 130 Sienkiewicz Gabriela K (14) 1985 Kobiety7600 (14) GM bieg (17) POL Wola 51:11,8 24:02,4 06:44
49 105 Kowal Wioletta K (15) 1979 Kobiety7600 (15) POL Wisła Wielka 52:58,7 25:49,3 06:58
50 90 Faruga Angelina K (16) 1988 Kobiety7600 (16) POL Pszczyna 52:59,5 25:50,1 06:58
DNS 128 Salamandra Arek M 1975 Mężczyźni7600 GM bieg POL PoWoli do Celu Wola

BGTimeSport © 2015-2020