BGTimeSport - elektroniczny pomiar czasu

Wysokogórski Bieg im. dh. Franciszka Marduły
Data:
09.06.2018
Miejsce:
Zakopane
Organizator:
Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Gniazdo w Zakopanem
Wysokogórski Bieg im. dh. Franciszka Marduły
Dystans: 32.0 km
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaGPKrajKlubMiastoMetaStrataTempo
1 2 Świerc Marcin M (1) 1985 Senior-M (1) POL BUFF TEAM POLAND Lisowice 3:01:08,2 05:39
2 3 Rzeszótko Marcin M (2) 1990 Senior-M (2) POL BUFF TEAM POLSKA Zakopane 3:02:01,9 00:53,7 05:41
3 104 Michulec Jacek M (3) 1980 Senior-M (3) POL SALCO GARMIN TEAM Żywiec 3:10:41,8 09:33,6 05:57
4 177 Faron Robert M (4) 1974 Masters-M (1) POL Salco Garmin Team Zalesie 3:14:17,8 13:09,6 06:04
5 111 Gutt Piotr M (5) 1994 Senior-M (4) POL Poronin 3:15:21,4 14:13,2 06:06
6 40 Biernawski Piotr M (6) 1977 Masters-M (2) POL ATTIQ Team/Salming Nowy Targ 3:19:11,8 18:03,6 06:13
7 56 Słowiok Paweł M (7) 1992 Senior-M (5) POL Wisła 3:25:25,5 24:17,3 06:25
8 226 Koczwara Tomasz M (8) 1977 Masters-M (3) POL Willow Batony Radomyśl Wielki 3:25:59,0 24:50,8 06:26
9 187 Dyrlaga Marcin M (9) 1984 Senior-M (6) POL Metalpol WG Węgierska Górka 3:26:08,5 25:00,3 06:26
10 170 Jura Rafał M (10) 1987 Senior-M (7) POL KMP Kraków Kraków 3:27:52,2 26:44,0 06:29
11 99 Miśkiewicz Mariusz M (11) 1981 Senior-M (8) GP (1) POL Biegiem przez Chybie Mnich 3:28:57,8 27:49,6 06:31
12 164 Pradziad Andrzej M (12) 1994 Senior-M (9) POL Gorący Potok Team Murzasichle 3:31:04,1 29:55,9 06:35
13 201 Marchuk Ilya M (13) 1987 Senior-M (10) POL Ultimate Direction Warszawa 3:32:31,5 31:23,3 06:38
14 109 Czuba Jarek M (14) 1991 Senior-M (11) POL Above2000 Kraków 3:34:03,4 32:55,2 06:41
15 171 Grochowski Marek M (15) 1970 Masters-M (4) GP (2) POL T.G. Sokół Zakopane Gdańsk 3:34:18,1 33:09,9 06:41
16 295 Stopa Michał M (16) 1985 Senior-M (12) POL MarcinŚwiercTEAM Tychy 3:37:22,1 36:13,9 06:47
17 151 Bachleda Łukasz M (17) 1998 Senior-M (13) POL Gorący Potok Team Lasek 3:37:23,2 36:15,0 06:47
18 280 Nikiel Szymon M (18) 1990 Senior-M (14) GP (3) POL Godziszka 3:37:38,6 36:30,4 06:48
19 117 Witowska Mirosława K (1) 1991 Senior-K (1) POL KW Zakopane Zakopane 3:40:19,8 39:11,6 06:53
20 119 Gramacki Szymon M (19) 1992 Senior-M (15) POL Projekt Bracia Poznań 3:40:45,5 39:37,3 06:53
21 127 Wolek Szymon M (20) 1983 Senior-M (16) POL KS ŚCINKA Tychy 3:40:58,1 39:49,9 06:54
22 33 Wiśniewski Piotr M (21) 1983 Senior-M (17) POL Team Dynafit / Tuttu.pl Będzin 3:45:38,5 44:30,3 07:03
23 78 Januszyk Iwona K (2) 1992 Senior-K (2) POL KsKandahar/ATTIQTEAM/WOSzK Zakopane Oświęcim 3:45:44,9 44:36,7 07:03
24 79 Woźniak Michał M (22) 1990 Senior-M (18) POL DZIKI / sklepbiegacza.pl Kraków 3:47:31,2 46:23,0 07:06
25 212 Szcześniewski Miłosz M (23) 1989 Senior-M (19) POL Salco Garmin Team Dąbcze 3:47:40,7 46:32,5 07:06
26 174 Bodurka Adam M (24) 1992 Senior-M (20) POL Zakopane 3:48:36,0 47:27,8 07:08
27 241 Skrzyp Marek M (25) 1988 Senior-M (21) POL Byledobiec Anin/ Nutrend Team Bielsko-BIAŁA 3:48:50,8 47:42,6 07:09
28 129 Bieliński Maciek M (26) 1986 Senior-M (22) POL Warszawa 3:49:26,4 48:18,2 07:10
29 274 Wywłoka Paulina K (3) 1990 Senior-K (3) POL Salco Garmin Team Wierzbna 3:49:44,3 48:36,1 07:10
30 197 Gonczarenko Jarek M (27) 1980 Senior-M (23) POL Żywiec 3:50:38,1 49:29,9 07:12
31 175 Hajduk Piotr M (28) 1987 Senior-M (24) POL Kraków 3:51:08,2 50:00,0 07:13
32 112 Łowczak Bartosz M (29) 1979 Senior-M (25) POL Stay Insane Lublin 3:51:47,3 50:39,1 07:14
33 268 Michalik Adam M (30) 1971 Masters-M (5) GP (4) POL Kraków 3:51:49,9 50:41,7 07:14
34 161 GAWLIK SŁAWEK M (31) 1984 Senior-M (26) POL MarcinŚwiercTeam Kraków 3:52:51,2 51:43,0 07:16
35 144 SZTEFKO JÓZEF M (32) 1965 WeteranI-M (1) POL Kozy 3:53:31,0 52:22,8 07:17
36 263 Kujawski Bartosz M (33) 1992 Senior-M (27) POL Grupetto Gorlice Gorlice 3:54:05,3 52:57,1 07:18
37 128 Majer Ewa K (4) 1982 Senior-K (4) POL Solgar Polska Niezdów 3:54:55,7 53:47,5 07:20
38 231 Muszyński Maciej M (34) 1988 Senior-M (28) POL Warszawa 3:55:05,2 53:57,0 07:20
39 190 Kordecki Łukasz M (35) 1978 Masters-M (6) POL WCHSZT Brzesko 3:55:06,1 53:57,9 07:20
40 90 Wojtczak Jakub M (36) 1992 Senior-M (29) POL i-Sport Warszawa 3:55:22,2 54:14,0 07:21
41 72 Klisz Paweł M (37) 1992 Senior-M (30) POL Hit The Trail Bielsko Biała 3:56:04,6 54:56,4 07:22
42 100 Smolis Ivo M (38) 1988 Senior-M (31) POL Opole 3:56:10,4 55:02,2 07:22
43 150 Hetman Radosław M (39) 1981 Senior-M (32) POL Grupa Nomax Jaworzno 3:58:06,8 56:58,6 07:26
44 207 Kopiec Przemyslaw M (40) 1990 Senior-M (33) POL Tychy 3:58:24,1 57:15,9 07:27
45 65 Badura Adam M (41) 1978 Masters-M (7) POL Forma Wodzisław Śląski Rybnik 3:59:39,0 58:30,8 07:29
46 296 Stasiak Marek M (42) 1979 Senior-M (34) POL One Man Show Tychy 3:59:47,4 58:39,2 07:29
47 61 sobczyk przemyslaw M (43) 1978 Masters-M (8) POL TG Sokół Zakopane zakopane 4:00:29,9 59:21,7 07:30
48 110 Badowski Aleksander M (44) 1984 Senior-M (35) POL Marcin Świerc TEAM Warszawa 4:00:33,5 59:25,3 07:31
49 156 Hyży Piotr M (45) 1980 Senior-M (36) POL Tarnowiec 4:02:15,1 1:01:06,9 07:34
50 46 Topolski Marcin M (46) 1976 Masters-M (9) GP (5) POL BKB Victoria Brzesko Jadowniki 4:02:56,7 1:01:48,5 07:35
51 124 Horzela Błażej M (47) 1989 Senior-M (37) POL Beta-Trans Chorzów 4:04:38,4 1:03:30,2 07:38
52 102 Uber Marcin M (48) 1991 Senior-M (38) POL Decathlon Przymorze Team Pruszcz Gdański 4:04:44,7 1:03:36,5 07:38
53 198 Kwiatkowska Kinga K (5) 1988 Senior-K (5) GP (6) POL Kraków 4:05:30,0 1:04:21,8 07:40
54 285 Brysz Michał M (49) 1986 Senior-M (39) POL Krzeszowice 4:05:54,7 1:04:46,5 07:41
55 134 Miedziejewski Andrzej M (50) 1986 Senior-M (40) POL WPRunning Pruszków 4:06:29,0 1:05:20,8 07:42
56 113 Kowalski -Barysznikow Mikołaj M (51) 1985 Senior-M (41) POL Marcin Świerc TEAM Przysłup 4:08:40,5 1:07:32,3 07:46
57 145 Knap Mateusz M (52) 1996 Senior-M (42) POL Team Dynafit / Tuttu.pl Katowice 4:09:02,6 1:07:54,4 07:46
58 66 Kuczok Mirosław M (53) 1972 Masters-M (10) POL FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI / Maratony P Wodzisław Śląski 4:09:05,9 1:07:57,7 07:47
59 70 Suski Marcin M (54) 1985 Senior-M (43) POL Lepiej Biegać Gorlice 4:10:12,0 1:09:03,8 07:49
60 255 Trznadel Maciej M (55) 1972 Masters-M (11) POL SPLA Tychy / KS Kandahar Bytom 4:11:22,7 1:10:14,5 07:51
61 93 Skrok Dariusz M (56) 1973 Masters-M (12) POL Hardcore Holidays Namysłów 4:11:28,2 1:10:20,0 07:51
62 131 Kowalkowski Paweł M (57) 1981 Senior-M (44) POL Sędziszów 4:11:46,7 1:10:38,5 07:52
63 290 Florek Sebastian M (58) 1984 Senior-M (45) POL NORAFSPORT Gaboń 4:13:23,4 1:12:15,2 07:55
64 64 Augustyński Sylwester M (59) 1981 Senior-M (46) POL Lacho Team Kraków 4:13:46,0 1:12:37,8 07:55
65 178 Falkowski Krzysztof M (60) 1981 Senior-M (47) GP (7) POL Woodward Runners Kraków 4:14:04,2 1:12:56,0 07:56
66 253 Lubelski Łukasz M (61) 1975 Masters-M (13) POL T.G. Sokół Zakopane Katowice 4:15:00,2 1:13:52,0 07:58
67 188 Paciorek Artur M (62) 1988 Senior-M (48) GP (8) POL Marcin Świerc TEAM Żywiec 4:15:36,1 1:14:27,9 07:59
68 106 Pieniążek Sławomir M (63) 1978 Masters-M (14) POL Kraków 4:16:11,5 1:15:03,3 08:00
69 301 Wójcik Bartosz M (64) 1978 Masters-M (15) POL Szczawnica 4:17:37,6 1:16:29,4 08:03
70 323 Kalita Arek M (65) 1973 Masters-M (16) POL KAMAK Jaworze 4:19:11,4 1:18:03,2 08:05
71 12 Zakrzewski Aleksander M (66) 1970 Masters-M (17) GP (9) POL Total Immersion Zgorzelec 4:19:14,1 1:18:05,9 08:06
72 246 Buczyński Adam M (67) 1975 Masters-M (18) POL Non Stop Trail Kraków 4:19:59,0 1:18:50,8 08:07
73 53 Lechowicz Łukasz M (68) 1982 Senior-M (49) GP (10) POL Lech-Pol 4x4 Team Jędrzejów 4:21:52,3 1:20:44,1 08:11
74 69 Pokrzyk Zbigniew M (69) 1976 Masters-M (19) POL ZadyszkaOświęcimBiegiemprzezChybie Oświęcim 4:22:33,8 1:21:25,6 08:12
75 331 Wojciechowski Michał M (70) 1979 Senior-M (50) POL MSJ Zalesie Górne 4:22:42,1 1:21:33,9 08:12
76 173 Żyrek Adam M (71) 1969 Masters-M (20) POL KS Halny ęgierska Górka Jasło 4:24:17,1 1:23:08,9 08:15
77 166 Studnik Grzegorz M (72) 1981 Senior-M (51) POL OLFIN Rybnik 4:24:22,5 1:23:14,3 08:15
78 25 Olkis Rafał M (73) 1981 Senior-M (52) POL przebiega.pl Wrocław 4:24:49,1 1:23:40,9 08:16
79 262 Wojciechowski Przemysław M (74) 1984 Senior-M (53) POL ChampionMan Team Czempiń 4:25:33,5 1:24:25,3 08:17
80 136 Grzyb Kazimierz M (75) 1972 Masters-M (21) POL Los Pantalones Rojos Kraków 4:25:54,6 1:24:46,4 08:18
81 135 Flaga Iwona K (6) 1977 Masters-K (1) POL Los Pantalones Rojos Kraków 4:26:41,3 1:25:33,1 08:20
82 265 Pałkowski Jakub M (76) 1994 Senior-M (54) POL Kraków 4:26:42,2 1:25:34,0 08:20
83 38 Wahl Daniel M (77) 1977 Masters-M (22) POL T.S. AKS Chorzów Kościelisko 4:27:23,0 1:26:14,8 08:21
84 8 Frączysta Weronika K (7) 1991 Senior-K (6) POL BUFF TEAM POLSKA Zakopane 4:27:36,5 1:26:28,3 08:21
85 287 Woźniak Radosław M (78) 1988 Senior-M (55) POL Skawina Biega Skawina 4:27:49,9 1:26:41,7 08:22
86 148 Gaczkowski Jacek M (79) 1991 Senior-M (56) POL Wyznawcy Bronka Libiąż Libiąż 4:27:57,6 1:26:49,4 08:22
87 52 Szapar Przemyslaw M (80) 1977 Masters-M (23) GP (11) POL 81-352 4:28:30,6 1:27:22,4 08:23
88 240 Schramm Rafał M (81) 1988 Senior-M (57) POL MarcinŚwiercTEAM Kraków 4:29:47,8 1:28:39,6 08:25
89 258 Bieniecka Anna K (8) 1979 Senior-K (7) POL otk rzeźnik Gliwice 4:29:54,9 1:28:46,7 08:26
90 235 Linkowski Michał M (82) 1977 Masters-M (24) GP (12) POL ILoveZiemek Suchy Las 4:30:22,5 1:29:14,3 08:26
91 115 Grzegorek Paweł M (83) 1976 Masters-M (25) POL Kingrunner Warszawa 4:30:25,6 1:29:17,4 08:27
92 247 Słomiany Łukasz M (84) 1985 Senior-M (58) POL PIANA Z PYSKA Katowice 4:30:44,3 1:29:36,1 08:27
93 13 Frączysta Katarzyna K (9) 1988 Senior-K (8) POL BUFF TEAM POLSKA Kościelisko 4:30:49,1 1:29:40,9 08:27
94 103 Oracz Mateusz M (85) 1988 Senior-M (59) POL Bez Litości / Kalenji by Decathlon Plewiska 4:31:08,3 1:30:00,1 08:28
95 51 Chmielewski Tomasz M (86) 1985 Senior-M (60) POL Warszawa 4:33:47,6 1:32:39,4 08:33
96 304 Kawalec Krzysztof M (87) 1981 Senior-M (61) GP (13) POL Jabłonna 4:33:58,9 1:32:50,7 08:33
97 300 WERNER LUKASZ M (88) 1976 Masters-M (26) POL Krościenko n.D 4:34:41,9 1:33:33,7 08:35
98 43 Kossowski Igor M (89) 1990 Senior-M (62) POL Instytut Matematyki PŁ Łódź 4:35:04,9 1:33:56,7 08:35
99 229 Kuna Wojciech M (90) 1989 Senior-M (63) POL Kraków 4:35:16,3 1:34:08,1 08:36
100 82 Czerniawski Piotr M (91) 1979 Senior-M (64) POL Warszawa 4:35:20,2 1:34:12,0 08:36
101 278 Stanuchiewicz Oskar M (92) 1977 Masters-M (27) POL CZĘSTOCHOWA 4:35:49,5 1:34:41,3 08:37
102 143 Zaczek Maciej M (93) 1984 Senior-M (65) POL CKBabcie Kielce 4:35:56,1 1:34:47,9 08:37
103 248 Kopyczok Michał M (94) 1985 Senior-M (66) GP (14) POL Tysława Team Siemianowice Śląskie 4:35:59,4 1:34:51,2 08:37
104 292 HANKUS ŁUKASZ M (95) 1981 Senior-M (67) POL Żywiec 4:36:03,6 1:34:55,4 08:37
105 293 kumorek mariusz M (96) 1987 Senior-M (68) POL Łękawica 4:36:03,6 1:34:55,4 08:37
106 86 Uryga Jakub M (97) 1981 Senior-M (69) POL KingRunner Kraków 4:36:14,0 1:35:05,8 08:37
107 307 Nyka Jan M (98) 1970 Masters-M (28) POL Kingrunner Warszawa 4:36:22,7 1:35:14,5 08:38
108 309 Kubacz Norbert M (99) 1972 Masters-M (29) POL Biegam Naturalnie Warszawa 4:36:22,7 1:35:14,5 08:38
109 172 Krzyżak Jakub M (100) 1983 Senior-M (70) GP (15) POL XTRAINER SALOMON Gdynia 4:36:47,0 1:35:38,8 08:38
110 321 Bolechowska Dominika K (10) 1975 Masters-K (2) POL ALPIN SPORT TEAM Rabka Zdrój 4:37:02,9 1:35:54,7 08:39
111 159 SZECÓWKA ZBIGNIEW M (101) 1974 Masters-M (30) GP (16) POL POSITIVE ENERGY PORAJ 4:37:52,5 1:36:44,3 08:41
112 284 Białożyt Krzysztof M (102) 1971 Masters-M (31) POL Kamesznica 4:38:23,2 1:37:15,0 08:41
113 157 Krzysztoń Tomasz M (103) 1978 Masters-M (32) POL AMBITNI AMATORZY Jaworznik 4:38:52,9 1:37:44,7 08:42
114 216 Bałys Katarzyna K (11) 1983 Senior-K (9) POL Hercog Running Team Stronie Śląskie 4:39:18,1 1:38:09,9 08:43
115 279 Majchrowicz Wiktor M (104) 1979 Senior-M (71) POL TS Beskidy Rogi 4:39:34,1 1:38:25,9 08:44
116 269 Zwoliński Piotr M (105) 1991 Senior-M (72) GP (17) POL Adidas Runners Warsaw Zabierzów 4:39:50,1 1:38:41,9 08:44
117 138 Żołdak Przemysław M (106) 1977 Masters-M (33) POL Piątkowo na Biegowo Witkowo 4:40:26,9 1:39:18,7 08:45
118 182 Mróz Piotr M (107) 1983 Senior-M (73) POL NOWY SĄCZ 4:40:39,1 1:39:30,9 08:46
119 227 Kubin Ireneusz M (108) 1972 Masters-M (34) GP (18) POL TG Sokół Zakopane zakopane 4:41:10,0 1:40:01,8 08:47
120 88 Bartkowiak Mariusz M (109) 1980 Senior-M (74) POL INSTRUKTOR BIEGANIA TEAM Opole 4:41:14,9 1:40:06,7 08:47
121 28 Waldon Krzysztof M (110) 1973 Masters-M (35) GP (19) POL HRmax Żory Żory 4:42:07,5 1:40:59,3 08:48
122 245 Rybarz Witold M (111) 1971 Masters-M (36) POL Team for ever-y Brzeszcze 4:42:14,1 1:41:05,9 08:49
123 202 Muszyński Maciej M (112) 1966 WeteranI-M (2) POL MMPower Kraków 4:42:19,9 1:41:11,7 08:49
124 239 Baskurzynski Mariusz M (113) 1973 Masters-M (37) POL Biała Podlaska 4:42:19,9 1:41:11,7 08:49
125 298 Kiec Mateusz M (114) 1994 Senior-M (75) POL Przenosimy Góry Bieruń 4:42:52,6 1:41:44,4 08:50
126 283 Gierula Robert M (115) 1964 WeteranI-M (3) POL UBS Krakow Running Team Krakow 4:43:01,1 1:41:52,9 08:50
127 118 Jakubiec Radosław M (116) 1977 Masters-M (38) POL Dąbrowa Górnicza 4:44:19,1 1:43:10,9 08:53
128 305 KOCEMBA ASKANIUSZ M (117) 1980 Senior-M (76) POL Narval - ekspedycje polarne Lubawka 4:44:29,6 1:43:21,4 08:53
129 282 BAWIEC MAREK M (118) 1975 Masters-M (39) POL Wrocław 4:44:44,8 1:43:36,6 08:53
130 281 Ruta Paweł M (119) 1975 Masters-M (40) POL Petarda Bonczyka Wrocław 4:45:30,7 1:44:22,5 08:55
131 199 Najbert Krystian M (120) 1978 Masters-M (41) POL PKO BP Warszawa 4:46:13,6 1:45:05,4 08:56
132 87 Skiba Maciej M (121) 1992 Senior-M (77) POL FIS Polska Wałbrzych 4:46:24,4 1:45:16,2 08:57
133 158 Stoch Magdalena K (12) 1986 Senior-K (10) POL Zakopane 4:46:26,1 1:45:17,9 08:57
134 81 Nowak Arkadiusz M (122) 1989 Senior-M (78) POL Lubice 4:46:26,8 1:45:18,6 08:57
135 327 Galewski Jacek M (123) 1980 Senior-M (79) POL Drużyna TVN Warszawa 4:46:43,6 1:45:35,4 08:57
136 57 Dąbkowski Kamil M (124) 1973 Masters-M (42) POL MarcinŚwiercTEAM Warszawa 4:47:01,5 1:45:53,3 08:58
137 18 KAPUŚCIŃSKI ZBIGNIEW M (125) 1972 Masters-M (43) GP (20) POL Dynafit Team Szczecin 4:47:24,3 1:46:16,1 08:58
138 325 Figura Anna K (13) 1990 Senior-K (11) POL Dynafit Team KW Zakopane Brzegi 4:47:28,1 1:46:19,9 08:59
139 291 Hankus Paweł M (126) 1977 Masters-M (44) POL Żywiec 4:47:39,0 1:46:30,8 08:59
140 31 Nowacki Krzysztof M (127) 1973 Masters-M (45) GP (21) POL NO NAME TEAM Koło 4:47:53,0 1:46:44,8 08:59
141 58 Piecuch Karolina K (14) 1985 Senior-K (12) POL Lacho Team/Sklep Biegacza Kraków 4:48:19,6 1:47:11,4 09:00
142 71 Makowski Jarosław M (128) 1983 Senior-M (80) POL Stay Insane Lublin 4:49:12,4 1:48:04,2 09:02
143 286 Zębala Krzysztof M (129) 1985 Senior-M (81) POL Kraków 4:49:22,7 1:48:14,5 09:02
144 205 Bartków Dominik M (130) 1984 Senior-M (82) POL REBELLION of FREE RUNNERS Bielsko-biała 4:49:34,6 1:48:26,4 09:02
145 180 Lisak Wojciech M (131) 1980 Senior-M (83) GP (22) POL Katowice 4:49:55,5 1:48:47,3 09:03
146 254 Miszczyk Roman M (132) 1970 Masters-M (46) POL Aktywne Beskidy Bystra 4:49:57,4 1:48:49,2 09:03
147 44 Strobin Filip M (133) 1983 Senior-M (84) POL Instytut Matematyki PŁ Konstantynów Łódzki 4:51:43,8 1:50:35,6 09:06
148 80 Łukasik Andrzej M (134) 1986 Senior-M (85) POL Sportkonsulting Team Janów Lubelski 4:51:53,6 1:50:45,4 09:07
149 155 Zych Katarzyna K (15) 1979 Senior-K (13) POL Tarnów 4:52:43,1 1:51:34,9 09:08
150 162 MAJOR STEFAN M (135) 1956 WeteranII-M (1) GP (23) POL BIEGAJ Z ŻARKAMI ŻARKI 4:53:05,9 1:51:57,7 09:09
151 21 Sarzyński Paweł M (136) 1985 Senior-M (86) POL Niedrzwica Duża 4:53:34,1 1:52:25,9 09:10
152 137 Biskupski Piotr M (137) 1976 Masters-M (47) POL Poznań 4:54:39,5 1:53:31,3 09:12
153 23 Michalik Krzysztof M (138) 1991 Senior-M (87) GP (24) POL Zakopane 4:55:57,1 1:54:48,9 09:14
154 232 Michna Paweł M (139) 1989 Senior-M (88) POL Kraków 4:55:58,4 1:54:50,2 09:14
155 105 Przybysz Artur M (140) 1993 Senior-M (89) POL Biegaj po endorfiny Poznań 4:56:42,8 1:55:34,6 09:16
156 215 Gąsiorek Przemysław M (141) 1979 Senior-M (90) POL Fastfoot Running Team Wieliczka 4:56:49,7 1:55:41,5 09:16
157 185 Żebracki Wojtek M (142) 1987 Senior-M (91) POL Prudnik 4:57:37,3 1:56:29,1 09:18
158 256 Nazimek Maciej M (143) 1986 Senior-M (92) POL R7 Kraków 4:57:40,2 1:56:32,0 09:18
159 126 Broll Romuald M (144) 1985 Senior-M (93) POL Warszawa 4:57:58,1 1:56:49,9 09:18
160 125 Duda Tomasz M (145) 1985 Senior-M (94) POL KS ŚCINKA Tychy 4:58:51,0 1:57:42,8 09:20
161 16 Kaźmierczak Rafał M (146) 1971 Masters-M (48) GP (25) POL Szczecin 5:00:33,0 1:59:24,8 09:23
162 297 Czapiewski Darek M (147) 1986 Senior-M (95) POL Przenosimy góry Bieruń 5:01:00,4 1:59:52,2 09:24
163 270 Niszczot Dariusz M (148) 1992 Senior-M (96) POL Gorlice 5:01:15,6 2:00:07,4 09:24
164 59 Piecuch Marcin M (149) 1983 Senior-M (97) POL Lacho Team Kraków 5:01:31,2 2:00:23,0 09:25
165 324 Arter-Krzyżek Angelika K (16) 1986 Senior-K (14) POL Kraków 5:01:36,9 2:00:28,7 09:25
166 169 Szyl Marek M (150) 1978 Masters-M (49) POL Runners Team Quibl Warszawa 5:01:48,1 2:00:39,9 09:25
167 273 Kierczyńska Wioletta K (17) 1976 Masters-K (3) POL Biegnę, żeby Bartek mógł biegać Brzeziny 5:01:51,6 2:00:43,4 09:25
168 228 Mikołajczyk Bartłomiej M (151) 1983 Senior-M (98) GP (26) POL TG SOKÓŁ ZAKOPANE Bytom 5:02:00,1 2:00:51,9 09:26
169 114 Mrozowski Paweł M (152) 1975 Masters-M (50) POL Orange Polska/kingrunner Warszawa 5:02:08,4 2:01:00,2 09:26
170 35 Korulczyk Łukasz M (153) 1976 Masters-M (51) GP (27) POL Lublin 5:02:59,1 2:01:50,9 09:28
171 98 Klappholz Adriana K (18) 1981 Senior-K (15) GP (28) POL Biegiem przez Chybie Mnich 5:03:07,6 2:01:59,4 09:28
172 242 Stykowski Robert M (154) 1977 Masters-M (52) GP (29) POL Maratończyk.pl Warszawa 5:03:34,5 2:02:26,3 09:29
173 191 Machul Ewa K (19) 1985 Senior-K (16) POL Dream Run Warszawa 5:03:36,2 2:02:28,0 09:29
174 303 Dziadosz Jerzy M (155) 1969 Masters-M (53) POL OneManTeam Dębica 5:03:47,3 2:02:39,1 09:29
175 54 Marczak Michał M (156) 1985 Senior-M (99) POL 12tri.pl Warszawa 5:04:28,2 2:03:20,0 09:30
176 289 Wieczorek Krystian M (157) 1984 Senior-M (100) POL SZKOŁA POLICJI W KATOWICACH Piekary Śląskie 5:05:31,5 2:04:23,3 09:32
177 184 Matyjasek Paulina K (20) 1987 Senior-K (17) POL CTS Józefów 5:05:36,6 2:04:28,4 09:33
178 95 Załóg Marcin M (158) 1976 Masters-M (54) GP (30) POL Sunny Hill Project Myslowice 5:06:14,3 2:05:06,1 09:34
179 45 Głąb Szymon M (159) 1978 Masters-M (55) POL Instytut Matematyki PŁ Łódź 5:06:19,1 2:05:10,9 09:34
180 288 Ziętek Andrzej M (160) 1982 Senior-M (101) POL Szkoła Policji w Katowicach Sławków 5:06:25,5 2:05:17,3 09:34
181 319 Grześ Piotr M (161) 1988 Senior-M (102) POL GekonMTB Kostrzyn 5:07:14,4 2:06:06,2 09:36
182 317 Mikulski Michał M (162) 1984 Senior-M (103) POL Gremi Bochnia 5:07:20,5 2:06:12,3 09:36
183 101 Heneczkowska Anna K (21) 1993 Senior-K (18) POL Kalenji by Decathlon Kamionki 5:07:28,2 2:06:20,0 09:36
184 4 Behounek Leszek M (163) 1959 WeteranI-M (4) GP (31) POL TG Sokół Zakopane Zakopane 5:07:42,2 2:06:34,0 09:36
185 142 Skrzypczak Hubert M (164) 1979 Senior-M (104) POL RunningPowerPlay Pruszków 5:10:03,9 2:08:55,7 09:41
186 267 Odolczyk Jerzy M (165) 1961 WeteranI-M (5) GP (32) POL 9 dywersyjna Warszawa 5:11:51,9 2:10:43,7 09:44
187 34 TIMOFIEJUK PAWEŁ M (166) 1978 Masters-M (56) GP (33) POL Albatrosy Warszawa 5:16:50,9 2:15:42,7 09:54
188 15 HURYŃ EWA K (22) 1973 Masters-K (4) GP (34) POL Dynafit Team Szczecin 5:16:57,0 2:15:48,8 09:54
189 27 Dubowiecki Witek M (167) 1971 Masters-M (57) GP (35) POL Chata Biegacza K34 Zakopane Zakopane 5:17:14,2 2:16:06,0 09:54
190 329 Śliwiński Paweł M (168) 1985 Senior-M (105) POL Poranny Patrol Kraków 5:17:49,0 2:16:40,8 09:55
191 213 Marcinkowski Przemysław M (169) 1975 Masters-M (58) POL PROTON Gostyń/LeszNo Limits Runners Gostyń 5:17:51,4 2:16:43,2 09:55
192 200 Marczak Sławomir M (170) 1986 Senior-M (106) POL Klub Biegacza DHL Brzeźce 5:18:12,0 2:17:03,8 09:56
193 276 Cieplik Łukasz M (171) 1980 Senior-M (107) GP (36) POL NAVIGATORIA Zakopane 5:19:11,8 2:18:03,6 09:58
194 183 Zarzycka Alicja K (23) 1986 Senior-K (19) GP (37) POL Mszana Dolna 5:19:13,6 2:18:05,4 09:58
195 271 Moczulski Marcin M (172) 1975 Masters-M (59) POL Warszawa 5:19:13,6 2:18:05,4 09:58
196 94 Krzysztoń Eliza K (24) 1978 Masters-K (5) POL AMBITNI AMATORZY Jaworznik 5:20:42,6 2:19:34,4 10:01
197 120 Wesołowski Mariusz M (173) 1984 Senior-M (108) POL Warszawa 5:21:13,6 2:20:05,4 10:02
198 167 Simka Kamil M (174) 1978 Masters-M (60) POL Forrest Gump Team Rzeszów 5:22:21,3 2:21:13,1 10:04
199 208 Bukowski Piotr M (175) 1973 Masters-M (61) POL saint-gobain squad Józefów 5:22:29,9 2:21:21,7 10:04
200 176 Opozda Arkadiusz M (176) 1980 Senior-M (109) POL Czarty Kraków Kraków 5:23:23,2 2:22:15,0 10:06
201 168 Gaczyński Mateusz M (177) 1976 Masters-M (62) POL Warszawa 5:23:54,3 2:22:46,1 10:07
202 22 Iwanicki Władysław M (178) 1959 WeteranI-M (6) GP (38) POL Lubelski Węgiel "Bogdanka" Łęczna 5:24:01,1 2:22:52,9 10:07
203 299 Zielińska Beata K (25) 1978 Masters-K (6) POL Kraków 5:24:08,3 2:23:00,1 10:07
204 17 Iwanicki Łukasz M (179) 1984 Senior-M (110) GP (39) POL Lubelski Węgiel "Bogdanka" Lublin 5:24:11,0 2:23:02,8 10:07
205 42 Jachymski Jacek M (180) 1959 WeteranI-M (7) POL Instytut Matematyki PŁ Łódź 5:24:22,0 2:23:13,8 10:08
206 264 Pisarek Renata K (26) 1970 Masters-K (7) POL Biegiem przez Chybie Kraków (Kraków-Krowodrza) 5:24:53,0 2:23:44,8 10:09
207 257 Rafał Broll M (181) 1974 Masters-M (63) GP (40) POL Chorzów 5:25:47,9 2:24:39,7 10:10
208 330 Wojtyra Jarek M (182) 1977 Masters-M (64) GP (41) POL MĘŻCZYŹNI ŚW. JÓZEFA Wólka Kozodawska 5:26:06,5 2:24:58,3 10:11
209 306 Lasyk Agnieszka K (27) 1983 Senior-K (20) POL Kraków 5:26:40,2 2:25:32,0 10:12
210 312 Zawadzki Wiesław M (183) 1973 Masters-M (65) GP (42) POL ZAKOS Brzoskwinia 5:26:40,2 2:25:32,0 10:12
211 272 Tymicki Zbigniew M (184) 1969 Masters-M (66) POL ENTRE.PL Team Warszawa 5:27:16,7 2:26:08,5 10:13
212 221 Peplak Jarosław Szymon M (185) 1978 Masters-M (67) POL Gameness Konstancin Konstancin-Jeziorna 5:27:27,6 2:26:19,4 10:13
213 224 Gąsiorek Paweł M (186) 1974 Masters-M (68) GP (43) POL 9 Dywersyjna Jabłonna 5:27:51,8 2:26:43,6 10:14
214 214 Trela Bartłomiej M (187) 1981 Senior-M (111) GP (44) POL Pokonajastme.pl Zgłobice 5:28:07,3 2:26:59,1 10:15
215 192 Płócienniczak Jakub M (188) 1975 Masters-M (69) POL Dream Run Warszawa 5:28:19,0 2:27:10,8 10:15
216 236 Morcinek Marcin M (189) 1978 Masters-M (70) GP (45) POL Bluszcza Katowice 5:29:13,6 2:28:05,4 10:17
217 36 Walczak Emilia K (28) 1984 Senior-K (21) POL KB Maniac Poznań Poznań 5:29:58,8 2:28:50,6 10:18
218 37 Walczak Maciej M (190) 1978 Masters-M (71) POL QUAY POZNAŃ POZNAŃ 5:29:58,8 2:28:50,6 10:18
219 139 Zagata Marcin M (191) 1979 Senior-M (112) POL Warszawa 5:30:42,5 2:29:34,3 10:20
220 204 Wruk Remigiusz M (192) 1971 Masters-M (72) GP (46) POL BIEG OPOLSKI Opole 5:30:55,4 2:29:47,2 10:20
221 96 Michoń Krystian M (193) 1990 Senior-M (113) POL Dębica 5:32:46,2 2:31:38,0 10:23
222 230 Zietek Sebastian M (194) 1975 Masters-M (73) POL Katowice 5:32:46,9 2:31:38,7 10:23
223 313 Marcinek Małgorzata K (29) 1991 Senior-K (22) POL Sklep Biegacza Kraków 5:32:56,5 2:31:48,3 10:24
224 266 Smoter Damian M (195) 1982 Senior-M (114) POL Wroclaw 5:33:03,7 2:31:55,5 10:24
225 252 Pilarska Magdalena K (30) 1982 Senior-K (23) POL STR Poznan Poznan 5:33:13,5 2:32:05,3 10:24
226 32 Mikołajczyk Marcin M (196) 1978 Masters-M (74) POL Krosno 5:33:56,8 2:32:48,6 10:26
227 203 Pytel Miłosz M (197) 1979 Senior-M (115) GP (47) POL MMPower Kraków 5:34:41,4 2:33:33,2 10:27
228 320 Piatrouskaya Hanna K (31) 1961 WeteranI-K (1) BLR run4fun.by Grodno 5:34:52,3 2:33:44,1 10:27
229 76 Górski Marcin M (198) 1981 Senior-M (116) GP (48) POL LOTOS Running Team Tczew 5:34:53,5 2:33:45,3 10:27
230 77 Wróblewski Sylwester M (199) 1978 Masters-M (75) POL LOTOS Runing Team Gdańsk 5:34:58,1 2:33:49,9 10:28
231 122 Łakomy Waldemar M (200) 1959 WeteranI-M (8) POL Bukowski Klub Biegacza Buk 5:35:55,7 2:34:47,5 10:29
232 74 Grzyb Karolina K (32) 1986 Senior-K (24) POL Dąbrowa Górnicza 5:36:39,4 2:35:31,2 10:31
233 243 Pogorzelska Katarzyna K (33) 1980 Senior-K (25) POL BWM Team Warszawa 5:37:06,7 2:35:58,5 10:32
234 49 Kaźmierczak Marcin M (201) 1988 Senior-M (117) GP (49) POL Sochaczew 5:37:19,9 2:36:11,7 10:32
235 75 Gembara Jan M (202) 1993 Senior-M (118) CZE Bohumín 5:37:53,7 2:36:45,5 10:33
236 328 Morawiec Daniel M (203) 1976 Masters-M (76) POL Beauty Sport Łódź 5:41:38,7 2:40:30,5 10:40
237 48 Skonecki Piotr M (204) 1970 Masters-M (77) GP (50) POL TG Sokół Zakopane Zakopane 5:42:19,8 2:41:11,6 10:41
238 332 Całka Agnieszka K (34) 1977 Masters-K (8) POL Radzymin Run Team Radzymin 5:42:32,3 2:41:24,1 10:42
239 334 Całka Grzegorz M (205) 1975 Masters-M (78) POL Radzymin Run Team Radzymin 5:42:32,3 2:41:24,1 10:42
240 223 Kołodziejski Michał M (206) 1974 Masters-M (79) POL Warszawa 5:42:36,2 2:41:28,0 10:42
241 20 Roszak Mateusz Kamil M (207) 1993 Senior-M (119) POL Poznań 5:44:15,7 2:43:07,5 10:45
242 132 Czarniecki Krzysztof M (208) 1980 Senior-M (120) POL Warszawa 5:44:23,5 2:43:15,3 10:45
243 133 Braun Krzysztof M (209) 1974 Masters-M (80) POL Warszawa 5:44:49,0 2:43:40,8 10:46
244 209 Michalak Sławomir M (210) 1967 WeteranI-M (9) POL inzynier.eu nosi trailowe botki Pruszkow 5:45:00,4 2:43:52,2 10:46
245 315 Boratyński Adam M (211) 1977 Masters-M (81) POL Warszawa 5:45:28,0 2:44:19,8 10:47
246 316 Markowska-Mikulska Halina K (35) 1983 Senior-K (26) POL Gremi Bochnia 5:45:49,5 2:44:41,3 10:48
247 30 Trzebunia Alicja K (36) 1979 Senior-K (27) GP (51) POL TG Sokół Zakopane Zakopane 5:46:05,0 2:44:56,8 10:48
248 26 MITANA ROBERT M (212) 1974 Masters-M (82) POL WOJOWNIK ZAKOPANE 5:46:30,3 2:45:22,1 10:49
249 85 Gil Wojciech M (213) 1974 Masters-M (83) GP (52) POL Zakopane 5:46:30,3 2:45:22,1 10:49
250 29 Łukasik Michał M (214) 1985 Senior-M (121) GP (53) POL VELOBIKE Busko-Zdroj 5:47:23,1 2:46:14,9 10:51
251 193 badura wojtek M (215) 1967 WeteranI-M (10) POL zielona trafffka i biały puuuch bielsko-biała 5:47:43,1 2:46:34,9 10:51
252 218 Blazowski Wojciech M (216) 1976 Masters-M (84) POL Dentalcafe Tyczyn 5:48:17,4 2:47:09,2 10:53
LIMIT 140 Fiega Ryszard M 1958 WeteranII-M POL Maraton Gorlice Gorlice 5:48:17,4 2:47:09,2 10:53
254 181 Krężołek Lucyna K (37) 1977 Masters-K (9) POL Nowy Sącz 5:48:42,0 2:47:33,8 10:53
255 206 Loska Michał M (217) 1985 Senior-M (122) POL Baran Trail Race Tychy 5:49:22,8 2:48:14,6 10:55
256 116 Jabłoński Michał M (218) 1974 Masters-M (85) GP (54) POL Kingrunner Warszawa 5:49:30,0 2:48:21,8 10:55
257 326 Czapski Piotr M (219) 1965 WeteranI-M (11) POL Warszawa 5:49:45,1 2:48:36,9 10:55
258 14 PŁYWACZYK MACIEJ M (220) 1963 WeteranI-M (12) GP (55) POL team pleszew Pleszew 5:50:05,4 2:48:57,2 10:56
259 83 Czaja Daniel M (221) 1975 Masters-M (86) POL Warszawa 5:52:03,5 2:50:55,3 11:00
260 294 Pluta Sebastian M (222) 1977 Masters-M (87) POL Dzikie Mustangi Brzeźnica 5:52:12,1 2:51:03,9 11:00
261 5 Piasecki Piotr M (223) 1979 Senior-M (123) GP (56) POL TG Sokół Zakopane Piotrków Trybunalski 5:53:28,4 2:52:20,2 11:02
262 237 Wesołowski Marcin M (224) 1970 Masters-M (88) POL Wyznawcy Końca Sezonu Biegowego Bielsko-Biała 5:54:05,7 2:52:57,5 11:03
263 211 Kobyłka Rafał M (225) 1982 Senior-M (124) POL Warszawa 5:54:07,4 2:52:59,2 11:03
264 107 Wierzbicki Rafał M (226) 1977 Masters-M (89) GP (57) POL Szczecin 5:54:14,6 2:53:06,4 11:04
265 91 DĄBROWSKI ZBIGNIEW M (227) 1969 Masters-M (90) POL Wołomin 5:55:16,8 2:54:08,6 11:06
266 311 Pastucha Katarzyna K (38) 1993 Senior-K (28) POL Cross Krapkowice Krapkowice 5:55:49,2 2:54:41,0 11:07
LIMIT 50 Marczak Albert M 1987 Senior-M GP POL Kozłów Biskupi 5:59:05,1 2:57:56,9 11:13
268 277 Gucwa Mirosław M (228) 1979 Senior-M (125) GP (58) POL Let’s go wild Krasne 5:59:22,6 2:58:14,4 11:13
269 153 Skalski Tomasz M (229) 1967 WeteranI-M (13) GP (59) POL Scania Warszawa 5:59:28,0 2:58:19,8 11:14
LIMIT 302 Tabiś Sebastian M 1991 Senior-M POL Dąbrowa Górnicza 6:00:09,1 2:59:00,9 11:15
LIMIT 219 Orzech Michał M 1984 Senior-M GP POL Gliwice 6:01:03,4 2:59:55,2 11:16
LIMIT 318 Grześ Małgorzata K 1988 Senior-K POL GekonMTB Kostrzyn 6:02:11,8 3:01:03,6 11:19
LIMIT 179 Dutkiewicz Marcin M 1968 WeteranI-M POL biegnij Dudek Warszawa 6:04:29,5 3:03:21,3 11:23
LIMIT 234 Guzek Agnieszka K 1974 Masters-K POL Bravehearts Legionowo Zielonka 6:06:28,8 3:05:20,6 11:27
LIMIT 322 Bryłka Krzysztof M 1974 Masters-M POL 9 Dywersyjna Kąty Węgierskie 6:07:01,8 3:05:53,6 11:28
LIMIT 217 Rojek Robert M 1977 Masters-M POL Viking Training Centre Tychy 6:13:46,9 3:12:38,7 11:40
LIMIT 165 Krężołek Anna K 1980 Senior-K POL Kraków 6:15:06,9 3:13:58,7 11:43
LIMIT 195 Maliszewska Marta K 1978 Masters-K POL Warszawa 6:15:11,9 3:14:03,7 11:43
LIMIT 210 Zapart Tomasz M 1971 Masters-M POL Warszawa 6:17:51,4 3:16:43,2 11:48
LIMIT 47 Kwiatkowski Piotr M 1986 Senior-M GP POL WTE i WEWTE Samborzec 6:34:58,2 3:33:50,0 12:20
LIMIT 9 Ignaciuk Nicole K 1982 Senior-K GP DEU Revier Trailrunners Essen 6:40:02,3 3:38:54,1 12:30
LIMIT 10 Schaefer Marius M 1975 Masters-M GP DEU SG Asbachtal 18 Essen 6:40:02,3 3:38:54,1 12:30
LIMIT 24 Michalik-Tomczak Hanna K 1976 Masters-K GP POL Smashing Pąpkins Poznań 6:40:02,3 3:38:54,1 12:30
LIMIT 233 Tomczyk Andrzej M 1968 WeteranI-M POL TG SOKÓŁ Zakopane Tarnobrzeg 6:40:02,3 3:38:54,1 12:30
LIMIT 130 Dębek Piotr M 1977 Masters-M POL Świdnicka Grupa Biegowa Świdnica 6:40:02,3 3:38:54,1 12:30
LIMIT 7 Różewicz Dariusz M 1962 WeteranI-M GP POL PANCE Tychy 6:41:30,1 3:40:21,9 12:32
LIMIT 62 Czerwińska Bożena K 1977 Masters-K POL TSA SANDOMIERZ Sandomierz 6:41:30,1 3:40:21,9 12:32
LIMIT 63 Chara Patryk M 1979 Senior-M POL TSA SANDOMIERZ Sandomierz 6:41:30,1 3:40:21,9 12:32
LIMIT 68 Górski Rafał M 1987 Senior-M POL Zamość 6:41:30,1 3:40:21,9 12:32
LIMIT 121 GŁUSZCZAK JERZY M 1958 WeteranII-M POL Łódź 6:41:30,1 3:40:21,9 12:32
LIMIT 308 Chilimoniuk Paweł M 1974 Masters-M POL Warszawa - Falenica 6:41:30,1 3:40:21,9 12:32
DNF 1 Gorczyca Bartosz M 1991 Senior-M POL Salco Garmin Team Skołyszyn
DNS 6 Lebda Sebastian M 1976 Masters-M GP POL T.G.Sokol Zakopane Zakopane
DNS 11 Tabaszewska Karolina K 1981 Senior-K POL Zakopane
DNS 19 Ślaga Dariusz M 1965 WeteranI-M GP POL TG SOKÓŁ ZAKOPANE; SKIPOL.PL TEAM Zakopane
DNS 39 Guroś Dawid Vegan M 1982 Senior-M POL Nowy Targ
DNS 41 Zieliński Mateusz M 1986 Senior-M GP POL Bydgoszcz
DNS 55 Fudalej Piotr M 1970 Masters-M POL T.G. Sokół Zakopane Kościelisko
DNS 60 Karaś Marcin M 1981 Senior-M POL BUFF TEAM POLAND Maków Podhalański
LIMIT 67 Piecuch Małgorzata K 1961 WeteranI-K POL Przeworska Grupa Biegowa Przeworsk
LIMIT 73 Podsiadły Robert M 1959 WeteranI-M POL Chata Biegacza K34 Zakopane Wrocław
DNS 84 Wołoszczak Leszek M 1990 Senior-M POL 6. KILOMETR Bydgoszcz
LIMIT 89 Krempa Sławomir M 1985 Senior-M POL Bytom
DNS 92 Mioduszewski Paweł M 1976 Masters-M POL JacekBiega Running Team Warszawa
DNF 97 Ranosz Piotr M 1980 Senior-M POL Limanowa
DNS 108 Serafin Dariusz M 1966 WeteranI-M GP POL TG.SOKÓŁ ZAKOPANE Zakopane
LIMIT 123 Kryś Mariusz M 1975 Masters-M POL Bukowski Klub Biegacza Buk
DNS 141 NIEDŹWIECKI MAREK M 1959 WeteranI-M POL SKIPARK WYSOWA Wysowa-Zdrój
DNS 146 Piotrowicz Jakub M 1986 Senior-M POL Kraków
DNS 147 Sadowski Robert M 1985 Senior-M GP POL Sklep Biegacza Gdynia Gdynia
DNS 149 Osikowska Teresa K 1981 Senior-K GP POL Zakopane
LIMIT 152 Gałdyn Kamil M 1998 Senior-M GP POL Gorący Potok Team Szaflary
DNF 154 Kościelniak Kacper M 1996 Senior-M GP POL Gorący Potok Team Raba Niżna
DNS 160 ORZEŁ KRZYSZTOF M 1976 Masters-M GP POL Grupa ZUE WEGRZCE WIELKIE
DNS 163 Gracz Bogusław M 1977 Masters-M POL T.G. Sokół Zakopane Ząb
DNS 186 Kuśnierz Karolina K 1993 Senior-K POL BUFF TEAM POLAND Cisiec
LIMIT 189 Nowak Bartłomiej M 1992 Senior-M POL Olkusz
LIMIT 194 Bednarczyk Rafał M 1977 Masters-M POL Żory
LIMIT 196 Baluta Paweł M 1981 Senior-M GP POL Klub Wysokogórski Warszawa Warszawa
DNS 220 Orkwiszewska Ola K 1986 Senior-K POL TTA Bieruń Bieruń
DNS 222 Wójcik Adrian M 1979 Senior-M GP POL UstrońskaSzkołaNarciarstwaBiegowego Ustroń
LIMIT 225 Teister Wojciech M 1986 Senior-M POL Tychy
DNS 238 Worobiec Józef M 1957 WeteranII-M GP POL TERVEL Daniel Wosik Team Jędrzejów
LIMIT 244 Pogorzelski Grzegorz M 1980 Senior-M POL BWM Warszawa
DNS 249 Chrzan Daniel M 1984 Senior-M POL AA TARNÓW Tarnów
DNS 250 Chrzan Andrzej M 1990 Senior-M GP POL AA Tarnow Tarnow
DNS 251 KOCH MARTA K 1977 Masters-K GP POL Ornontowice
DNF 259 Marcol Mateusz M 1989 Senior-M POL OTK Rzeźnik Rybnik
LIMIT 260 Rychcik-Zygadło Edyta K 1969 Masters-K GP POL Oleśnica Spakice
DNS 261 Krupa Piotr M 1985 Senior-M GP POL Szczyrk
LIMIT 275 Kuśpit Przemek M 1987 Senior-M POL BZ WBK Faktor Charity Running Team WARSZAWA
LIMIT 310 Misiuk Marek M 1977 Masters-M POL Kraków
LIMIT 314 Juraszczyk Dominika K 1993 Senior-K POL Sklep Biegacza Gliwice Żory
LIMIT 333 Dziubecki Kamil M 1984 Senior-M GP POL Fudu&Co.Sport Team Piotrków Trybunalski
DNS 350 GABRYŚ Natalia K 1986 Senior-K GP POL Night Runners Ostrzeszów