BGTimeSport - elektroniczny pomiar czasu

Wysokogórski Bieg im. dh. Franciszka Marduły
Data:
09.06.2018
Miejsce:
Zakopane
Organizator:
Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Gniazdo w Zakopanem
Wysokogórski Bieg im. dh. Franciszka Marduły
Dystans: 32.0 km
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaGPKrajKlubMiastoMetaStrataTempo
1 2 Świerc Marcin M (1)1985Senior-M (1)POLBUFF TEAM POLANDLisowice3:01:08,205:39
2 3 Rzeszótko Marcin M (2)1990Senior-M (2)POLBUFF TEAM POLSKAZakopane3:02:01,900:53,705:41
3 104 Michulec Jacek M (3)1980Senior-M (3)POLSALCO GARMIN TEAMŻywiec3:10:41,809:33,605:57
4 177 Faron Robert M (4)1974Masters-M (1)POLSalco Garmin TeamZalesie3:14:17,813:09,606:04
5 111 Gutt Piotr M (5)1994Senior-M (4)POLPoronin3:15:21,414:13,206:06
6 40 Biernawski Piotr M (6)1977Masters-M (2)POLATTIQ Team/SalmingNowy Targ3:19:11,818:03,606:13
7 56 Słowiok Paweł M (7)1992Senior-M (5)POLWisła3:25:25,524:17,306:25
8 226 Koczwara Tomasz M (8)1977Masters-M (3)POLWillow BatonyRadomyśl Wielki3:25:59,024:50,806:26
9 187 Dyrlaga Marcin M (9)1984Senior-M (6)POLMetalpol WGWęgierska Górka3:26:08,525:00,306:26
10 170 Jura Rafał M (10)1987Senior-M (7)POLKMP KrakówKraków3:27:52,226:44,006:29
11 99 Miśkiewicz Mariusz M (11)1981Senior-M (8)GP (1)POLBiegiem przez ChybieMnich3:28:57,827:49,606:31
12 164 Pradziad Andrzej M (12)1994Senior-M (9)POLGorący Potok TeamMurzasichle3:31:04,129:55,906:35
13 201 Marchuk Ilya M (13)1987Senior-M (10)POLUltimate DirectionWarszawa3:32:31,531:23,306:38
14 109 Czuba Jarek M (14)1991Senior-M (11)POLAbove2000 Kraków 3:34:03,432:55,206:41
15 171 Grochowski Marek M (15)1970Masters-M (4)GP (2)POLT.G. Sokół ZakopaneGdańsk3:34:18,133:09,906:41
16 295 Stopa Michał M (16)1985Senior-M (12)POLMarcinŚwiercTEAMTychy3:37:22,136:13,906:47
17 151 Bachleda Łukasz M (17)1998Senior-M (13)POLGorący Potok TeamLasek3:37:23,236:15,006:47
18 280 Nikiel Szymon M (18)1990Senior-M (14)GP (3)POLGodziszka3:37:38,636:30,406:48
19 117 Witowska Mirosława K (1)1991Senior-K (1)POLKW ZakopaneZakopane3:40:19,839:11,606:53
20 119 Gramacki Szymon M (19)1992Senior-M (15)POLProjekt BraciaPoznań3:40:45,539:37,306:53
21 127 Wolek Szymon M (20)1983Senior-M (16)POLKS ŚCINKATychy3:40:58,139:49,906:54
22 33 Wiśniewski Piotr M (21)1983Senior-M (17)POLTeam Dynafit / Tuttu.pl Będzin 3:45:38,544:30,307:03
23 78 Januszyk Iwona K (2)1992Senior-K (2)POLKsKandahar/ATTIQTEAM/WOSzK ZakopaneOświęcim3:45:44,944:36,707:03
24 79 Woźniak Michał M (22)1990Senior-M (18)POLDZIKI / sklepbiegacza.plKraków3:47:31,246:23,007:06
25 212 Szcześniewski Miłosz M (23)1989Senior-M (19)POLSalco Garmin TeamDąbcze3:47:40,746:32,507:06
26 174 Bodurka Adam M (24)1992Senior-M (20)POLZakopane3:48:36,047:27,807:08
27 241 Skrzyp Marek M (25)1988Senior-M (21)POLByledobiec Anin/ Nutrend TeamBielsko-BIAŁA3:48:50,847:42,607:09
28 129 Bieliński Maciek M (26)1986Senior-M (22)POLWarszawa3:49:26,448:18,207:10
29 274 Wywłoka Paulina K (3)1990Senior-K (3)POLSalco Garmin TeamWierzbna3:49:44,348:36,107:10
30 197 Gonczarenko Jarek M (27)1980Senior-M (23)POLŻywiec3:50:38,149:29,907:12
31 175 Hajduk Piotr M (28)1987Senior-M (24)POLKraków3:51:08,250:00,007:13
32 112 Łowczak Bartosz M (29)1979Senior-M (25)POLStay InsaneLublin3:51:47,350:39,107:14
33 268 Michalik Adam M (30)1971Masters-M (5)GP (4)POLKraków3:51:49,950:41,707:14
34 161 GAWLIK SŁAWEK M (31)1984Senior-M (26)POLMarcinŚwiercTeamKraków3:52:51,251:43,007:16
35 144 SZTEFKO JÓZEF M (32)1965WeteranI-M (1)POLKozy3:53:31,052:22,807:17
36 263 Kujawski Bartosz M (33)1992Senior-M (27)POLGrupetto GorliceGorlice3:54:05,352:57,107:18
37 128 Majer Ewa K (4)1982Senior-K (4)POLSolgar PolskaNiezdów3:54:55,753:47,507:20
38 231 Muszyński Maciej M (34)1988Senior-M (28)POLWarszawa3:55:05,253:57,007:20
39 190 Kordecki Łukasz M (35)1978Masters-M (6)POLWCHSZTBrzesko3:55:06,153:57,907:20
40 90 Wojtczak Jakub M (36)1992Senior-M (29)POLi-SportWarszawa3:55:22,254:14,007:21
41 72 Klisz Paweł M (37)1992Senior-M (30)POLHit The TrailBielsko Biała3:56:04,654:56,407:22
42 100 Smolis Ivo M (38)1988Senior-M (31)POLOpole3:56:10,455:02,207:22
43 150 Hetman Radosław M (39)1981Senior-M (32)POLGrupa NomaxJaworzno 3:58:06,856:58,607:26
44 207 Kopiec Przemyslaw M (40)1990Senior-M (33)POLTychy3:58:24,157:15,907:27
45 65 Badura Adam M (41)1978Masters-M (7)POLForma Wodzisław ŚląskiRybnik3:59:39,058:30,807:29
46 296 Stasiak Marek M (42)1979Senior-M (34)POLOne Man ShowTychy3:59:47,458:39,207:29
47 61 sobczyk przemyslaw M (43)1978Masters-M (8)POLTG Sokół Zakopanezakopane4:00:29,959:21,707:30
48 110 Badowski Aleksander M (44)1984Senior-M (35)POLMarcin Świerc TEAMWarszawa4:00:33,559:25,307:31
49 156 Hyży Piotr M (45)1980Senior-M (36)POLTarnowiec4:02:15,11:01:06,907:34
50 46 Topolski Marcin M (46)1976Masters-M (9)GP (5)POLBKB Victoria BrzeskoJadowniki4:02:56,71:01:48,507:35
51 124 Horzela Błażej M (47)1989Senior-M (37)POLBeta-TransChorzów4:04:38,41:03:30,207:38
52 102 Uber Marcin M (48)1991Senior-M (38)POLDecathlon Przymorze TeamPruszcz Gdański4:04:44,71:03:36,507:38
53 198 Kwiatkowska Kinga K (5)1988Senior-K (5)GP (6)POLKraków4:05:30,01:04:21,807:40
54 285 Brysz Michał M (49)1986Senior-M (39)POLKrzeszowice4:05:54,71:04:46,507:41
55 134 Miedziejewski Andrzej M (50)1986Senior-M (40)POLWPRunningPruszków4:06:29,01:05:20,807:42
56 113 Kowalski -Barysznikow Mikołaj M (51)1985Senior-M (41)POLMarcin Świerc TEAMPrzysłup4:08:40,51:07:32,307:46
57 145 Knap Mateusz M (52)1996Senior-M (42)POLTeam Dynafit / Tuttu.pl Katowice4:09:02,61:07:54,407:46
58 66 Kuczok Mirosław M (53)1972Masters-M (10)POLFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI / Maratony PWodzisław Śląski4:09:05,91:07:57,707:47
59 70 Suski Marcin M (54)1985Senior-M (43)POLLepiej BiegaćGorlice4:10:12,01:09:03,807:49
60 255 Trznadel Maciej M (55)1972Masters-M (11)POLSPLA Tychy / KS KandaharBytom4:11:22,71:10:14,507:51
61 93 Skrok Dariusz M (56)1973Masters-M (12)POLHardcore HolidaysNamysłów4:11:28,21:10:20,007:51
62 131 Kowalkowski Paweł M (57)1981Senior-M (44)POLSędziszów4:11:46,71:10:38,507:52
63 290 Florek Sebastian M (58)1984Senior-M (45)POLNORAFSPORTGaboń4:13:23,41:12:15,207:55
64 64 Augustyński Sylwester M (59)1981Senior-M (46)POLLacho TeamKraków4:13:46,01:12:37,807:55
65 178 Falkowski Krzysztof M (60)1981Senior-M (47)GP (7)POLWoodward RunnersKraków4:14:04,21:12:56,007:56
66 253 Lubelski Łukasz M (61)1975Masters-M (13)POLT.G. Sokół ZakopaneKatowice4:15:00,21:13:52,007:58
67 188 Paciorek Artur M (62)1988Senior-M (48)GP (8)POLMarcin Świerc TEAMŻywiec4:15:36,11:14:27,907:59
68 106 Pieniążek Sławomir M (63)1978Masters-M (14)POLKraków4:16:11,51:15:03,308:00
69 301 Wójcik Bartosz M (64)1978Masters-M (15)POLSzczawnica4:17:37,61:16:29,408:03
70 323 Kalita Arek M (65)1973Masters-M (16)POLKAMAKJaworze4:19:11,41:18:03,208:05
71 12 Zakrzewski Aleksander M (66)1970Masters-M (17)GP (9)POLTotal ImmersionZgorzelec4:19:14,11:18:05,908:06
72 246 Buczyński Adam M (67)1975Masters-M (18)POLNon Stop TrailKraków4:19:59,01:18:50,808:07
73 53 Lechowicz Łukasz M (68)1982Senior-M (49)GP (10)POLLech-Pol 4x4 TeamJędrzejów4:21:52,31:20:44,108:11
74 69 Pokrzyk Zbigniew M (69)1976Masters-M (19)POLZadyszkaOświęcimBiegiemprzezChybieOświęcim4:22:33,81:21:25,608:12
75 331 Wojciechowski Michał M (70)1979Senior-M (50)POLMSJZalesie Górne4:22:42,11:21:33,908:12
76 173 Żyrek Adam M (71)1969Masters-M (20)POLKS Halny ęgierska GórkaJasło4:24:17,11:23:08,908:15
77 166 Studnik Grzegorz M (72)1981Senior-M (51)POLOLFINRybnik4:24:22,51:23:14,308:15
78 25 Olkis Rafał M (73)1981Senior-M (52)POLprzebiega.plWrocław4:24:49,11:23:40,908:16
79 262 Wojciechowski Przemysław M (74)1984Senior-M (53)POLChampionMan TeamCzempiń4:25:33,51:24:25,308:17
80 136 Grzyb Kazimierz M (75)1972Masters-M (21)POLLos Pantalones Rojos Kraków 4:25:54,61:24:46,408:18
81 135 Flaga Iwona K (6)1977Masters-K (1)POLLos Pantalones RojosKraków 4:26:41,31:25:33,108:20
82 265 Pałkowski Jakub M (76)1994Senior-M (54)POLKraków4:26:42,21:25:34,008:20
83 38 Wahl Daniel M (77)1977Masters-M (22)POLT.S. AKS ChorzówKościelisko4:27:23,01:26:14,808:21
84 8 Frączysta Weronika K (7)1991Senior-K (6)POLBUFF TEAM POLSKAZakopane4:27:36,51:26:28,308:21
85 287 Woźniak Radosław M (78)1988Senior-M (55)POLSkawina BiegaSkawina4:27:49,91:26:41,708:22
86 148 Gaczkowski Jacek M (79)1991Senior-M (56)POLWyznawcy Bronka LibiążLibiąż4:27:57,61:26:49,408:22
87 52 Szapar Przemyslaw M (80)1977Masters-M (23)GP (11)POL81-3524:28:30,61:27:22,408:23
88 240 Schramm Rafał M (81)1988Senior-M (57)POLMarcinŚwiercTEAMKraków4:29:47,81:28:39,608:25
89 258 Bieniecka Anna K (8)1979Senior-K (7)POLotk rzeźnikGliwice4:29:54,91:28:46,708:26
90 235 Linkowski Michał M (82)1977Masters-M (24)GP (12)POLILoveZiemekSuchy Las4:30:22,51:29:14,308:26
91 115 Grzegorek Paweł M (83)1976Masters-M (25)POLKingrunnerWarszawa4:30:25,61:29:17,408:27
92 247 Słomiany Łukasz M (84)1985Senior-M (58)POLPIANA Z PYSKA Katowice 4:30:44,31:29:36,108:27
93 13 Frączysta Katarzyna K (9)1988Senior-K (8)POLBUFF TEAM POLSKAKościelisko4:30:49,11:29:40,908:27
94 103 Oracz Mateusz M (85)1988Senior-M (59)POLBez Litości / Kalenji by DecathlonPlewiska4:31:08,31:30:00,108:28
95 51 Chmielewski Tomasz M (86)1985Senior-M (60)POLWarszawa4:33:47,61:32:39,408:33
96 304 Kawalec Krzysztof M (87)1981Senior-M (61)GP (13)POLJabłonna 4:33:58,91:32:50,708:33
97 300 WERNER LUKASZ M (88)1976Masters-M (26)POLKrościenko n.D4:34:41,91:33:33,708:35
98 43 Kossowski Igor M (89)1990Senior-M (62)POLInstytut Matematyki PŁŁódź4:35:04,91:33:56,708:35
99 229 Kuna Wojciech M (90)1989Senior-M (63)POLKraków4:35:16,31:34:08,108:36
100 82 Czerniawski Piotr M (91)1979Senior-M (64)POLWarszawa4:35:20,21:34:12,008:36
101 278 Stanuchiewicz Oskar M (92)1977Masters-M (27)POLCZĘSTOCHOWA4:35:49,51:34:41,308:37
102 143 Zaczek Maciej M (93)1984Senior-M (65)POLCKBabcieKielce4:35:56,11:34:47,908:37
103 248 Kopyczok Michał M (94)1985Senior-M (66)GP (14)POLTysława TeamSiemianowice Śląskie4:35:59,41:34:51,208:37
104 292 HANKUS ŁUKASZ M (95)1981Senior-M (67)POLŻywiec4:36:03,61:34:55,408:37
105 293 kumorek mariusz M (96)1987Senior-M (68)POLŁękawica4:36:03,61:34:55,408:37
106 86 Uryga Jakub M (97)1981Senior-M (69)POLKingRunnerKraków4:36:14,01:35:05,808:37
107 307 Nyka Jan M (98)1970Masters-M (28)POLKingrunnerWarszawa4:36:22,71:35:14,508:38
108 309 Kubacz Norbert M (99)1972Masters-M (29)POLBiegam NaturalnieWarszawa4:36:22,71:35:14,508:38
109 172 Krzyżak Jakub M (100)1983Senior-M (70)GP (15)POLXTRAINER SALOMONGdynia4:36:47,01:35:38,808:38
110 321 Bolechowska Dominika K (10)1975Masters-K (2)POLALPIN SPORT TEAMRabka Zdrój4:37:02,91:35:54,708:39
111 159 SZECÓWKA ZBIGNIEW M (101)1974Masters-M (30)GP (16)POLPOSITIVE ENERGYPORAJ4:37:52,51:36:44,308:41
112 284 Białożyt Krzysztof M (102)1971Masters-M (31)POLKamesznica4:38:23,21:37:15,008:41
113 157 Krzysztoń Tomasz M (103)1978Masters-M (32)POLAMBITNI AMATORZYJaworznik4:38:52,91:37:44,708:42
114 216 Bałys Katarzyna K (11)1983Senior-K (9)POLHercog Running TeamStronie Śląskie4:39:18,11:38:09,908:43
115 279 Majchrowicz Wiktor M (104)1979Senior-M (71)POLTS BeskidyRogi4:39:34,11:38:25,908:44
116 269 Zwoliński Piotr M (105)1991Senior-M (72)GP (17)POLAdidas Runners WarsawZabierzów4:39:50,11:38:41,908:44
117 138 Żołdak Przemysław M (106)1977Masters-M (33)POLPiątkowo na BiegowoWitkowo4:40:26,91:39:18,708:45
118 182 Mróz Piotr M (107)1983Senior-M (73)POLNOWY SĄCZ4:40:39,11:39:30,908:46
119 227 Kubin Ireneusz M (108)1972Masters-M (34)GP (18)POLTG Sokół Zakopanezakopane4:41:10,01:40:01,808:47
120 88 Bartkowiak Mariusz M (109)1980Senior-M (74)POLINSTRUKTOR BIEGANIA TEAMOpole4:41:14,91:40:06,708:47
121 28 Waldon Krzysztof M (110)1973Masters-M (35)GP (19)POLHRmax ŻoryŻory4:42:07,51:40:59,308:48
122 245 Rybarz Witold M (111)1971Masters-M (36)POLTeam for ever-yBrzeszcze4:42:14,11:41:05,908:49
123 202 Muszyński Maciej M (112)1966WeteranI-M (2)POLMMPowerKraków4:42:19,91:41:11,708:49
124 239 Baskurzynski Mariusz M (113)1973Masters-M (37)POLBiała Podlaska4:42:19,91:41:11,708:49
125 298 Kiec Mateusz M (114)1994Senior-M (75)POLPrzenosimy Góry Bieruń4:42:52,61:41:44,408:50
126 283 Gierula Robert M (115)1964WeteranI-M (3)POLUBS Krakow Running TeamKrakow4:43:01,11:41:52,908:50
127 118 Jakubiec Radosław M (116)1977Masters-M (38)POLDąbrowa Górnicza4:44:19,11:43:10,908:53
128 305 KOCEMBA ASKANIUSZ M (117)1980Senior-M (76)POLNarval - ekspedycje polarneLubawka4:44:29,61:43:21,408:53
129 282 BAWIEC MAREK M (118)1975Masters-M (39)POLWrocław4:44:44,81:43:36,608:53
130 281 Ruta Paweł M (119)1975Masters-M (40)POLPetarda BonczykaWrocław4:45:30,71:44:22,508:55
131 199 Najbert Krystian M (120)1978Masters-M (41)POLPKO BPWarszawa4:46:13,61:45:05,408:56
132 87 Skiba Maciej M (121)1992Senior-M (77)POLFIS PolskaWałbrzych4:46:24,41:45:16,208:57
133 158 Stoch Magdalena K (12)1986Senior-K (10)POLZakopane 4:46:26,11:45:17,908:57
134 81 Nowak Arkadiusz M (122)1989Senior-M (78)POLLubice4:46:26,81:45:18,608:57
135 327 Galewski Jacek M (123)1980Senior-M (79)POLDrużyna TVNWarszawa4:46:43,61:45:35,408:57
136 57 Dąbkowski Kamil M (124)1973Masters-M (42)POLMarcinŚwiercTEAMWarszawa4:47:01,51:45:53,308:58
137 18 KAPUŚCIŃSKI ZBIGNIEW M (125)1972Masters-M (43)GP (20)POLDynafit TeamSzczecin4:47:24,31:46:16,108:58
138 325 Figura Anna K (13)1990Senior-K (11)POLDynafit Team KW ZakopaneBrzegi4:47:28,11:46:19,908:59
139 291 Hankus Paweł M (126)1977Masters-M (44)POLŻywiec4:47:39,01:46:30,808:59
140 31 Nowacki Krzysztof M (127)1973Masters-M (45)GP (21)POLNO NAME TEAMKoło4:47:53,01:46:44,808:59
141 58 Piecuch Karolina K (14)1985Senior-K (12)POLLacho Team/Sklep BiegaczaKraków4:48:19,61:47:11,409:00
142 71 Makowski Jarosław M (128)1983Senior-M (80)POLStay Insane Lublin 4:49:12,41:48:04,209:02
143 286 Zębala Krzysztof M (129)1985Senior-M (81)POLKraków4:49:22,71:48:14,509:02
144 205 Bartków Dominik M (130)1984Senior-M (82)POLREBELLION of FREE RUNNERSBielsko-biała4:49:34,61:48:26,409:02
145 180 Lisak Wojciech M (131)1980Senior-M (83)GP (22)POLKatowice4:49:55,51:48:47,309:03
146 254 Miszczyk Roman M (132)1970Masters-M (46)POLAktywne BeskidyBystra4:49:57,41:48:49,209:03
147 44 Strobin Filip M (133)1983Senior-M (84)POLInstytut Matematyki PŁKonstantynów Łódzki4:51:43,81:50:35,609:06
148 80 Łukasik Andrzej M (134)1986Senior-M (85)POLSportkonsulting TeamJanów Lubelski4:51:53,61:50:45,409:07
149 155 Zych Katarzyna K (15)1979Senior-K (13)POLTarnów4:52:43,11:51:34,909:08
150 162 MAJOR STEFAN M (135)1956WeteranII-M (1)GP (23)POLBIEGAJ Z ŻARKAMIŻARKI4:53:05,91:51:57,709:09
151 21 Sarzyński Paweł M (136)1985Senior-M (86)POLNiedrzwica Duża4:53:34,11:52:25,909:10
152 137 Biskupski Piotr M (137)1976Masters-M (47)POLPoznań4:54:39,51:53:31,309:12
153 23 Michalik Krzysztof M (138)1991Senior-M (87)GP (24)POLZakopane4:55:57,11:54:48,909:14
154 232 Michna Paweł M (139)1989Senior-M (88)POLKraków 4:55:58,41:54:50,209:14
155 105 Przybysz Artur M (140)1993Senior-M (89)POLBiegaj po endorfinyPoznań4:56:42,81:55:34,609:16
156 215 Gąsiorek Przemysław M (141)1979Senior-M (90)POLFastfoot Running TeamWieliczka4:56:49,71:55:41,509:16
157 185 Żebracki Wojtek M (142)1987Senior-M (91)POLPrudnik4:57:37,31:56:29,109:18
158 256 Nazimek Maciej M (143)1986Senior-M (92)POLR7Kraków4:57:40,21:56:32,009:18
159 126 Broll Romuald M (144)1985Senior-M (93)POLWarszawa4:57:58,11:56:49,909:18
160 125 Duda Tomasz M (145)1985Senior-M (94)POLKS ŚCINKATychy4:58:51,01:57:42,809:20
161 16 Kaźmierczak Rafał M (146)1971Masters-M (48)GP (25)POLSzczecin5:00:33,01:59:24,809:23
162 297 Czapiewski Darek M (147)1986Senior-M (95)POLPrzenosimy góryBieruń5:01:00,41:59:52,209:24
163 270 Niszczot Dariusz M (148)1992Senior-M (96)POLGorlice5:01:15,62:00:07,409:24
164 59 Piecuch Marcin M (149)1983Senior-M (97)POLLacho TeamKraków5:01:31,22:00:23,009:25
165 324 Arter-Krzyżek Angelika K (16)1986Senior-K (14)POLKraków5:01:36,92:00:28,709:25
166 169 Szyl Marek M (150)1978Masters-M (49)POLRunners Team QuiblWarszawa5:01:48,12:00:39,909:25
167 273 Kierczyńska Wioletta K (17)1976Masters-K (3)POLBiegnę, żeby Bartek mógł biegaćBrzeziny5:01:51,62:00:43,409:25
168 228 Mikołajczyk Bartłomiej M (151)1983Senior-M (98)GP (26)POLTG SOKÓŁ ZAKOPANEBytom5:02:00,12:00:51,909:26
169 114 Mrozowski Paweł M (152)1975Masters-M (50)POLOrange Polska/kingrunnerWarszawa5:02:08,42:01:00,209:26
170 35 Korulczyk Łukasz M (153)1976Masters-M (51)GP (27)POLLublin5:02:59,12:01:50,909:28
171 98 Klappholz Adriana K (18)1981Senior-K (15)GP (28)POLBiegiem przez ChybieMnich5:03:07,62:01:59,409:28
172 242 Stykowski Robert M (154)1977Masters-M (52)GP (29)POLMaratończyk.plWarszawa5:03:34,52:02:26,309:29
173 191 Machul Ewa K (19)1985Senior-K (16)POLDream RunWarszawa5:03:36,22:02:28,009:29
174 303 Dziadosz Jerzy M (155)1969Masters-M (53)POLOneManTeamDębica5:03:47,32:02:39,109:29
175 54 Marczak Michał M (156)1985Senior-M (99)POL12tri.plWarszawa5:04:28,22:03:20,009:30
176 289 Wieczorek Krystian M (157)1984Senior-M (100)POLSZKOŁA POLICJI W KATOWICACHPiekary Śląskie5:05:31,52:04:23,309:32
177 184 Matyjasek Paulina K (20)1987Senior-K (17)POLCTSJózefów5:05:36,62:04:28,409:33
178 95 Załóg Marcin M (158)1976Masters-M (54)GP (30)POLSunny Hill ProjectMyslowice5:06:14,32:05:06,109:34
179 45 Głąb Szymon M (159)1978Masters-M (55)POLInstytut Matematyki PŁŁódź5:06:19,12:05:10,909:34
180 288 Ziętek Andrzej M (160)1982Senior-M (101)POLSzkoła Policji w KatowicachSławków5:06:25,52:05:17,309:34
181 319 Grześ Piotr M (161)1988Senior-M (102)POLGekonMTBKostrzyn5:07:14,42:06:06,209:36
182 317 Mikulski Michał M (162)1984Senior-M (103)POLGremiBochnia5:07:20,52:06:12,309:36
183 101 Heneczkowska Anna K (21)1993Senior-K (18)POLKalenji by DecathlonKamionki5:07:28,22:06:20,009:36
184 4 Behounek Leszek M (163)1959WeteranI-M (4)GP (31)POLTG Sokół ZakopaneZakopane5:07:42,22:06:34,009:36
185 142 Skrzypczak Hubert M (164)1979Senior-M (104)POLRunningPowerPlayPruszków5:10:03,92:08:55,709:41
186 267 Odolczyk Jerzy M (165)1961WeteranI-M (5)GP (32)POL9 dywersyjnaWarszawa5:11:51,92:10:43,709:44
187 34 TIMOFIEJUK PAWEŁ M (166)1978Masters-M (56)GP (33)POLAlbatrosyWarszawa5:16:50,92:15:42,709:54
188 15 HURYŃ EWA K (22)1973Masters-K (4)GP (34)POLDynafit TeamSzczecin5:16:57,02:15:48,809:54
189 27 Dubowiecki Witek M (167)1971Masters-M (57)GP (35)POLChata Biegacza K34 ZakopaneZakopane5:17:14,22:16:06,009:54
190 329 Śliwiński Paweł M (168)1985Senior-M (105)POLPoranny PatrolKraków5:17:49,02:16:40,809:55
191 213 Marcinkowski Przemysław M (169)1975Masters-M (58)POLPROTON Gostyń/LeszNo Limits RunnersGostyń5:17:51,42:16:43,209:55
192 200 Marczak Sławomir M (170)1986Senior-M (106)POLKlub Biegacza DHLBrzeźce5:18:12,02:17:03,809:56
193 276 Cieplik Łukasz M (171)1980Senior-M (107)GP (36)POLNAVIGATORIAZakopane5:19:11,82:18:03,609:58
194 183 Zarzycka Alicja K (23)1986Senior-K (19)GP (37)POLMszana Dolna5:19:13,62:18:05,409:58
195 271 Moczulski Marcin M (172)1975Masters-M (59)POLWarszawa5:19:13,62:18:05,409:58
196 94 Krzysztoń Eliza K (24)1978Masters-K (5)POLAMBITNI AMATORZYJaworznik5:20:42,62:19:34,410:01
197 120 Wesołowski Mariusz M (173)1984Senior-M (108)POLWarszawa5:21:13,62:20:05,410:02
198 167 Simka Kamil M (174)1978Masters-M (60)POLForrest Gump TeamRzeszów5:22:21,32:21:13,110:04
199 208 Bukowski Piotr M (175)1973Masters-M (61)POLsaint-gobain squadJózefów5:22:29,92:21:21,710:04
200 176 Opozda Arkadiusz M (176)1980Senior-M (109)POLCzarty KrakówKraków5:23:23,22:22:15,010:06
201 168 Gaczyński Mateusz M (177)1976Masters-M (62)POLWarszawa5:23:54,32:22:46,110:07
202 22 Iwanicki Władysław M (178)1959WeteranI-M (6)GP (38)POLLubelski Węgiel "Bogdanka"Łęczna5:24:01,12:22:52,910:07
203 299 Zielińska Beata K (25)1978Masters-K (6)POLKraków5:24:08,32:23:00,110:07
204 17 Iwanicki Łukasz M (179)1984Senior-M (110)GP (39)POLLubelski Węgiel "Bogdanka"Lublin5:24:11,02:23:02,810:07
205 42 Jachymski Jacek M (180)1959WeteranI-M (7)POLInstytut Matematyki PŁŁódź5:24:22,02:23:13,810:08
206 264 Pisarek Renata K (26)1970Masters-K (7)POLBiegiem przez ChybieKraków (Kraków-Krowodrza)5:24:53,02:23:44,810:09
207 257 Rafał Broll M (181)1974Masters-M (63)GP (40)POLChorzów5:25:47,92:24:39,710:10
208 330 Wojtyra Jarek M (182)1977Masters-M (64)GP (41)POLMĘŻCZYŹNI ŚW. JÓZEFAWólka Kozodawska5:26:06,52:24:58,310:11
209 306 Lasyk Agnieszka K (27)1983Senior-K (20)POLKraków5:26:40,22:25:32,010:12
210 312 Zawadzki Wiesław M (183)1973Masters-M (65)GP (42)POLZAKOSBrzoskwinia5:26:40,22:25:32,010:12
211 272 Tymicki Zbigniew M (184)1969Masters-M (66)POLENTRE.PL TeamWarszawa5:27:16,72:26:08,510:13
212 221 Peplak Jarosław Szymon M (185)1978Masters-M (67)POLGameness KonstancinKonstancin-Jeziorna5:27:27,62:26:19,410:13
213 224 Gąsiorek Paweł M (186)1974Masters-M (68)GP (43)POL9 DywersyjnaJabłonna5:27:51,82:26:43,610:14
214 214 Trela Bartłomiej M (187)1981Senior-M (111)GP (44)POLPokonajastme.plZgłobice5:28:07,32:26:59,110:15
215 192 Płócienniczak Jakub M (188)1975Masters-M (69)POLDream RunWarszawa5:28:19,02:27:10,810:15
216 236 Morcinek Marcin M (189)1978Masters-M (70)GP (45)POLBluszczaKatowice5:29:13,62:28:05,410:17
217 36 Walczak Emilia K (28)1984Senior-K (21)POLKB Maniac PoznańPoznań5:29:58,82:28:50,610:18
218 37 Walczak Maciej M (190)1978Masters-M (71)POLQUAY POZNAŃPOZNAŃ5:29:58,82:28:50,610:18
219 139 Zagata Marcin M (191)1979Senior-M (112)POLWarszawa5:30:42,52:29:34,310:20
220 204 Wruk Remigiusz M (192)1971Masters-M (72)GP (46)POLBIEG OPOLSKIOpole5:30:55,42:29:47,210:20
221 96 Michoń Krystian M (193)1990Senior-M (113)POLDębica5:32:46,22:31:38,010:23
222 230 Zietek Sebastian M (194)1975Masters-M (73)POLKatowice 5:32:46,92:31:38,710:23
223 313 Marcinek Małgorzata K (29)1991Senior-K (22)POLSklep BiegaczaKraków5:32:56,52:31:48,310:24
224 266 Smoter Damian M (195)1982Senior-M (114)POLWroclaw5:33:03,72:31:55,510:24
225 252 Pilarska Magdalena K (30)1982Senior-K (23)POLSTR PoznanPoznan5:33:13,52:32:05,310:24
226 32 Mikołajczyk Marcin M (196)1978Masters-M (74)POLKrosno5:33:56,82:32:48,610:26
227 203 Pytel Miłosz M (197)1979Senior-M (115)GP (47)POLMMPowerKraków5:34:41,42:33:33,210:27
228 320 Piatrouskaya Hanna K (31)1961WeteranI-K (1)BLRrun4fun.byGrodno5:34:52,32:33:44,110:27
229 76 Górski Marcin M (198)1981Senior-M (116)GP (48)POLLOTOS Running TeamTczew5:34:53,52:33:45,310:27
230 77 Wróblewski Sylwester M (199)1978Masters-M (75)POLLOTOS Runing TeamGdańsk5:34:58,12:33:49,910:28
231 122 Łakomy Waldemar M (200)1959WeteranI-M (8)POLBukowski Klub BiegaczaBuk5:35:55,72:34:47,510:29
232 74 Grzyb Karolina K (32)1986Senior-K (24)POLDąbrowa Górnicza 5:36:39,42:35:31,210:31
233 243 Pogorzelska Katarzyna K (33)1980Senior-K (25)POLBWM TeamWarszawa5:37:06,72:35:58,510:32
234 49 Kaźmierczak Marcin M (201)1988Senior-M (117)GP (49)POLSochaczew5:37:19,92:36:11,710:32
235 75 Gembara Jan M (202)1993Senior-M (118)CZEBohumín5:37:53,72:36:45,510:33
236 328 Morawiec Daniel M (203)1976Masters-M (76)POLBeauty SportŁódź5:41:38,72:40:30,510:40
237 48 Skonecki Piotr M (204)1970Masters-M (77)GP (50)POLTG Sokół Zakopane Zakopane5:42:19,82:41:11,610:41
238 332 Całka Agnieszka K (34)1977Masters-K (8)POLRadzymin Run TeamRadzymin5:42:32,32:41:24,110:42
239 334 Całka Grzegorz M (205)1975Masters-M (78)POLRadzymin Run TeamRadzymin5:42:32,32:41:24,110:42
240 223 Kołodziejski Michał M (206)1974Masters-M (79)POLWarszawa5:42:36,22:41:28,010:42
241 20 Roszak Mateusz Kamil M (207)1993Senior-M (119)POLPoznań5:44:15,72:43:07,510:45
242 132 Czarniecki Krzysztof M (208)1980Senior-M (120)POLWarszawa5:44:23,52:43:15,310:45
243 133 Braun Krzysztof M (209)1974Masters-M (80)POLWarszawa5:44:49,02:43:40,810:46
244 209 Michalak Sławomir M (210)1967WeteranI-M (9)POLinzynier.eu nosi trailowe botkiPruszkow5:45:00,42:43:52,210:46
245 315 Boratyński Adam M (211)1977Masters-M (81)POLWarszawa5:45:28,02:44:19,810:47
246 316 Markowska-Mikulska Halina K (35)1983Senior-K (26)POLGremiBochnia5:45:49,52:44:41,310:48
247 30 Trzebunia Alicja K (36)1979Senior-K (27)GP (51)POLTG Sokół ZakopaneZakopane5:46:05,02:44:56,810:48
248 26 MITANA ROBERT M (212)1974Masters-M (82)POLWOJOWNIKZAKOPANE5:46:30,32:45:22,110:49
249 85 Gil Wojciech M (213)1974Masters-M (83)GP (52)POLZakopane5:46:30,32:45:22,110:49
250 29 Łukasik Michał M (214)1985Senior-M (121)GP (53)POLVELOBIKEBusko-Zdroj5:47:23,12:46:14,910:51
251 193 badura wojtek M (215)1967WeteranI-M (10)POLzielona trafffka i biały puuuchbielsko-biała5:47:43,12:46:34,910:51
252 218 Blazowski Wojciech M (216)1976Masters-M (84)POLDentalcafeTyczyn5:48:17,42:47:09,210:53
LIMIT 140 Fiega Ryszard M1958WeteranII-MPOLMaraton GorliceGorlice5:48:17,42:47:09,210:53
254 181 Krężołek Lucyna K (37)1977Masters-K (9)POLNowy Sącz 5:48:42,02:47:33,810:53
255 206 Loska Michał M (217)1985Senior-M (122)POLBaran Trail RaceTychy5:49:22,82:48:14,610:55
256 116 Jabłoński Michał M (218)1974Masters-M (85)GP (54)POLKingrunnerWarszawa5:49:30,02:48:21,810:55
257 326 Czapski Piotr M (219)1965WeteranI-M (11)POLWarszawa5:49:45,12:48:36,910:55
258 14 PŁYWACZYK MACIEJ M (220)1963WeteranI-M (12)GP (55)POLteam pleszewPleszew5:50:05,42:48:57,210:56
259 83 Czaja Daniel M (221)1975Masters-M (86)POLWarszawa5:52:03,52:50:55,311:00
260 294 Pluta Sebastian M (222)1977Masters-M (87)POLDzikie MustangiBrzeźnica5:52:12,12:51:03,911:00
261 5 Piasecki Piotr M (223)1979Senior-M (123)GP (56)POLTG Sokół ZakopanePiotrków Trybunalski5:53:28,42:52:20,211:02
262 237 Wesołowski Marcin M (224)1970Masters-M (88)POLWyznawcy Końca Sezonu BiegowegoBielsko-Biała5:54:05,72:52:57,511:03
263 211 Kobyłka Rafał M (225)1982Senior-M (124)POLWarszawa5:54:07,42:52:59,211:03
264 107 Wierzbicki Rafał M (226)1977Masters-M (89)GP (57)POLSzczecin5:54:14,62:53:06,411:04
265 91 DĄBROWSKI ZBIGNIEW M (227)1969Masters-M (90)POLWołomin5:55:16,82:54:08,611:06
266 311 Pastucha Katarzyna K (38)1993Senior-K (28)POLCross KrapkowiceKrapkowice5:55:49,22:54:41,011:07
LIMIT 50 Marczak Albert M1987Senior-MGPPOLKozłów Biskupi5:59:05,12:57:56,911:13
268 277 Gucwa Mirosław M (228)1979Senior-M (125)GP (58)POLLet’s go wildKrasne5:59:22,62:58:14,411:13
269 153 Skalski Tomasz M (229)1967WeteranI-M (13)GP (59)POLScaniaWarszawa5:59:28,02:58:19,811:14
LIMIT 302 Tabiś Sebastian M1991Senior-MPOLDąbrowa Górnicza6:00:09,12:59:00,911:15
LIMIT 219 Orzech Michał M1984Senior-MGPPOLGliwice6:01:03,42:59:55,211:16
LIMIT 318 Grześ Małgorzata K1988Senior-KPOLGekonMTBKostrzyn6:02:11,83:01:03,611:19
LIMIT 179 Dutkiewicz Marcin M1968WeteranI-MPOLbiegnij DudekWarszawa6:04:29,53:03:21,311:23
LIMIT 234 Guzek Agnieszka K1974Masters-KPOLBravehearts LegionowoZielonka6:06:28,83:05:20,611:27
LIMIT 322 Bryłka Krzysztof M1974Masters-MPOL9 DywersyjnaKąty Węgierskie6:07:01,83:05:53,611:28
LIMIT 217 Rojek Robert M1977Masters-MPOLViking Training Centre Tychy 6:13:46,93:12:38,711:40
LIMIT 165 Krężołek Anna K1980Senior-KPOLKraków6:15:06,93:13:58,711:43
LIMIT 195 Maliszewska Marta K1978Masters-KPOLWarszawa6:15:11,93:14:03,711:43
LIMIT 210 Zapart Tomasz M1971Masters-MPOLWarszawa6:17:51,43:16:43,211:48
LIMIT 47 Kwiatkowski Piotr M1986Senior-MGPPOLWTE i WEWTESamborzec6:34:58,23:33:50,012:20
LIMIT 9 Ignaciuk Nicole K1982Senior-KGPDEURevier Trailrunners Essen6:40:02,33:38:54,112:30
LIMIT 10 Schaefer Marius M1975Masters-MGPDEUSG Asbachtal 18Essen6:40:02,33:38:54,112:30
LIMIT 24 Michalik-Tomczak Hanna K1976Masters-KGPPOLSmashing Pąpkins Poznań6:40:02,33:38:54,112:30
LIMIT 233 Tomczyk Andrzej M1968WeteranI-MPOLTG SOKÓŁ ZakopaneTarnobrzeg 6:40:02,33:38:54,112:30
LIMIT 130 Dębek Piotr M1977Masters-MPOLŚwidnicka Grupa Biegowa Świdnica 6:40:02,33:38:54,112:30
LIMIT 7 Różewicz Dariusz M1962WeteranI-MGPPOLPANCETychy6:41:30,13:40:21,912:32
LIMIT 62 Czerwińska Bożena K1977Masters-KPOLTSA SANDOMIERZSandomierz6:41:30,13:40:21,912:32
LIMIT 63 Chara Patryk M1979Senior-MPOLTSA SANDOMIERZSandomierz6:41:30,13:40:21,912:32
LIMIT 68 Górski Rafał M1987Senior-MPOLZamość6:41:30,13:40:21,912:32
LIMIT 121 GŁUSZCZAK JERZY M1958WeteranII-MPOLŁódź6:41:30,13:40:21,912:32
LIMIT 308 Chilimoniuk Paweł M1974Masters-MPOLWarszawa - Falenica6:41:30,13:40:21,912:32
DNF 1 Gorczyca Bartosz M1991Senior-MPOLSalco Garmin Team Skołyszyn
DNS 6 Lebda Sebastian M1976Masters-MGPPOLT.G.Sokol Zakopane Zakopane
DNS 11 Tabaszewska Karolina K1981Senior-KPOLZakopane
DNS 19 Ślaga Dariusz M1965WeteranI-MGPPOLTG SOKÓŁ ZAKOPANE; SKIPOL.PL TEAMZakopane
DNS 39 Guroś Dawid Vegan M1982Senior-MPOLNowy Targ
DNS 41 Zieliński Mateusz M1986Senior-MGPPOLBydgoszcz
DNS 55 Fudalej Piotr M1970Masters-MPOLT.G. Sokół ZakopaneKościelisko
DNS 60 Karaś Marcin M1981Senior-MPOLBUFF TEAM POLANDMaków Podhalański
LIMIT 67 Piecuch Małgorzata K1961WeteranI-KPOLPrzeworska Grupa BiegowaPrzeworsk
LIMIT 73 Podsiadły Robert M1959WeteranI-MPOLChata Biegacza K34 ZakopaneWrocław
DNS 84 Wołoszczak Leszek M1990Senior-MPOL6. KILOMETR Bydgoszcz
LIMIT 89 Krempa Sławomir M1985Senior-MPOLBytom
DNS 92 Mioduszewski Paweł M1976Masters-MPOLJacekBiega Running Team Warszawa
DNF 97 Ranosz Piotr M1980Senior-MPOLLimanowa
DNS 108 Serafin Dariusz M1966WeteranI-MGPPOLTG.SOKÓŁ ZAKOPANEZakopane
LIMIT 123 Kryś Mariusz M1975Masters-MPOLBukowski Klub BiegaczaBuk
DNS 141 NIEDŹWIECKI MAREK M1959WeteranI-MPOLSKIPARK WYSOWAWysowa-Zdrój
DNS 146 Piotrowicz Jakub M1986Senior-MPOLKraków
DNS 147 Sadowski Robert M1985Senior-MGPPOLSklep Biegacza GdyniaGdynia
DNS 149 Osikowska Teresa K1981Senior-KGPPOLZakopane
LIMIT 152 Gałdyn Kamil M1998Senior-MGPPOLGorący Potok TeamSzaflary
DNF 154 Kościelniak Kacper M1996Senior-MGPPOLGorący Potok Team Raba Niżna
DNS 160 ORZEŁ KRZYSZTOF M1976Masters-MGPPOLGrupa ZUEWEGRZCE WIELKIE
DNS 163 Gracz Bogusław M1977Masters-MPOLT.G. Sokół ZakopaneZąb
DNS 186 Kuśnierz Karolina K1993Senior-KPOLBUFF TEAM POLANDCisiec
LIMIT 189 Nowak Bartłomiej M1992Senior-MPOLOlkusz
LIMIT 194 Bednarczyk Rafał M1977Masters-MPOLŻory
LIMIT 196 Baluta Paweł M1981Senior-MGPPOLKlub Wysokogórski WarszawaWarszawa
DNS 220 Orkwiszewska Ola K1986Senior-KPOLTTA BieruńBieruń
DNS 222 Wójcik Adrian M1979Senior-MGPPOLUstrońskaSzkołaNarciarstwaBiegowegoUstroń
LIMIT 225 Teister Wojciech M1986Senior-MPOLTychy
DNS 238 Worobiec Józef M1957WeteranII-MGPPOLTERVEL Daniel Wosik TeamJędrzejów
LIMIT 244 Pogorzelski Grzegorz M1980Senior-MPOLBWMWarszawa
DNS 249 Chrzan Daniel M1984Senior-MPOLAA TARNÓWTarnów
DNS 250 Chrzan Andrzej M1990Senior-MGPPOLAA TarnowTarnow
DNS 251 KOCH MARTA K1977Masters-KGPPOLOrnontowice
DNF 259 Marcol Mateusz M1989Senior-MPOLOTK RzeźnikRybnik
LIMIT 260 Rychcik-Zygadło Edyta K1969Masters-KGPPOLOleśnica Spakice
DNS 261 Krupa Piotr M1985Senior-MGPPOLSzczyrk
LIMIT 275 Kuśpit Przemek M1987Senior-MPOLBZ WBK Faktor Charity Running TeamWARSZAWA
LIMIT 310 Misiuk Marek M1977Masters-MPOLKraków
LIMIT 314 Juraszczyk Dominika K1993Senior-KPOLSklep Biegacza GliwiceŻory
LIMIT 333 Dziubecki Kamil M1984Senior-MGPPOLFudu&Co.Sport TeamPiotrków Trybunalski
DNS 350 GABRYŚ Natalia K1986Senior-KGPPOLNight RunnersOstrzeszów