Łemkowyna Ultra-Trail® 70

Wydarzenie:
Łemkowyna Ultra-Trail® 2018 Łemkowyna Ultra-Trail® 2018
Organizator:
Fundacja Ultra
Data:
12-14.10.2018
Miejsce:
Beskid Niski
Dystans:
70.0 km
Zgłoszonych:
421
Ukończyło:
366
Nieklasyfikowani:
55
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto
OPEN K M
lub
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećKrajKlubMiastoIwonicz-Zdrój 20.6kmPuławy Górne 40.3kmMetaStrataTempo
1 1003 Leśniak Kamil M (1) POL INOV-8 TEAM TORUŃ 1:47:18,1(1) 3:15:49,8(1) 5:43:15,8 04:54
2 1506 Klecha Rafał M (2) POL Dacza Turysty i Biegacza Zakopane 1:51:06,6(5) 3:23:37,3(3) 5:56:41,5 13:25,7 05:05
3 1418 Szcześniewski Miłosz M (3) POL Salco Garmin Team Dąbcze 1:48:55,2(3) 3:22:48,9(2) 6:06:27,1 23:11,3 05:14
4 1191 Kobos Tomasz M (4) POL Metoda Feldenkraisa Kraków 1:53:14,9(6) 3:30:43,5(4) 6:19:41,5 36:25,7 05:25
5 1007 Sikora Sebastian M (5) POL ACEL GDYNIA Gdynia 1:56:03,5(10) 3:39:45,7(9) 6:33:52,2 50:36,4 05:37
6 1009 Kozioł Damian M (6) POL Buff Family Zloty Stok 1:54:49,4(9) 3:35:03,0(7) 6:35:03,8 51:48,0 05:38
7 1342 Podolski Przemysław M (7) POL Dobrzeń Wielki 1:49:23,5(4) 3:30:47,4(5) 6:37:11,9 53:56,1 05:40
8 1408 Studencki Dawid M (8) POL Kościelisko 2:01:11,3(17) 3:45:07,2(12) 6:41:17,3 58:01,5 05:43
9 1401 Sokołowski Marek M (9) POL Alpin Sport Team Mysłowice-Wesoła 2:00:37,0(15) 3:44:52,6(11) 6:41:45,0 58:29,2 05:44
10 1004 Solińska Katarzyna K (1) POL Cisowianka Team PL Kraków 2:03:27,1(18) 3:49:37,1(15) 6:42:18,3 59:02,5 05:44
11 1233 Kwiecień Kacper M (10) POL TEAM MOUNTAIN FUEL POLSKA Ostrowiec Świętokrzyski 1:48:46,4(2) 3:36:36,2(8) 6:46:02,1 1:02:46,3 05:48
12 1176 Kaszuba Michał M (11) POL Grupa Nomax Piekary Śląskie 1:58:43,0(13) 3:47:17,3(14) 6:55:02,0 1:11:46,2 05:55
13 1192 Kokot Krzysztof M (12) POL Niewybiegani Żory 2:04:00,0(19) 3:50:12,6(16) 6:57:50,4 1:14:34,6 05:58
14 1099 Drozd Michal M (13) POL Kolakow 2:22:19,0(71) 3:53:14,3(19) 7:08:27,6 1:25:11,8 06:07
15 1006 Kącka Anna K (2) POL Buff Team Poland Zabrze 2:04:22,6(22) 4:03:05,4(27) 7:14:01,1 1:30:45,3 06:12
16 1283 Morawski Przemysław M (14) POL Kraków 2:10:03,9(27) 4:01:56,8(24) 7:15:36,7 1:32:20,9 06:13
17 1503 Trznadel Maciej M (15) POL KS Kandahar / SPLA Tychy Bytom 2:21:29,0(69) 3:50:53,9(17) 7:17:40,7 1:34:24,9 06:15
18 1411 Swałdek Konrad M (16) POL TrailRun.pl Kraków 2:12:10,2(34) 4:02:25,2(26) 7:21:44,6 1:38:28,8 06:18
19 1278 Mikołajewski Maciej M (17) POL Poznań 2:06:52,4(25) 4:00:35,7(22) 7:22:38,7 1:39:22,9 06:19
20 1115 Gawron Paweł M (18) POL Rzeszów 2:06:21,6(24) 4:02:05,6(25) 7:24:13,2 1:40:57,4 06:20
21 1135 Grzelak Adrian M (19) POL Chata Biegacza K34 Zakopane Turek 2:12:36,8(35) 4:03:42,8(28) 7:25:13,7 1:41:57,9 06:21
22 1232 Kwiatkowska Kinga K (3) POL Alpin Sport Team Kraków 2:11:00,5(29) 4:07:12,6(29) 7:25:41,0 1:42:25,2 06:22
23 1046 Boryło Piotr M (20) POL KW Kraków Kraków 2:11:14,5(31) 4:01:35,6(23) 7:31:29,6 1:48:13,8 06:26
24 1495 Ziółek Magdalena K (4) POL Łódź Running Team Józefosław 2:16:40,5(49) 4:14:58,2(34) 7:31:33,9 1:48:18,1 06:27
25 1360 Rachwał Marcin M (21) POL www.adserwisagrobud.pl Trzemeśnia 2:00:45,4(16) 3:52:48,4(18) 7:32:20,9 1:49:05,1 06:27
26 1416 Szarowar Bartosz M (22) POL Polska 2:04:20,8(21) 3:59:41,2(21) 7:33:10,0 1:49:54,2 06:28
27 1010 Głodowska Kamila K (5) POL Muay Running Team Iwonicz Zdrój 2:13:35,8(38) 4:13:40,4(32) 7:33:33,3 1:50:17,5 06:28
28 1270 Matysiak Bartłomiej M (23) POL JacekBiega Running Team Czachówek 2:13:12,0(37) 4:15:10,8(35) 7:35:46,6 1:52:30,8 06:30
29 1229 Kuśmider Jakub M (24) POL PKB/Szafa biegacza team Przemyśl 2:21:00,1(67) 4:23:01,8(47) 7:43:59,5 2:00:43,7 06:37
30 1171 Kamiński Piotr M (25) POL Łódź Kocha Sport/Move Medic Inowrocław 2:14:33,7(43) 4:20:39,1(41) 7:46:56,5 2:03:40,7 06:40
31 1165 Kaczmarek Tomasz M (26) POL Niepołomice Biegają Wieliczka 2:20:14,9(59) 4:20:19,5(40) 7:47:49,9 2:04:34,1 06:40
32 1355 Ptaszyński Wojciech M (27) POL Frombork 2:07:04,8(26) 4:12:46,7(31) 7:48:22,7 2:05:06,9 06:41
33 1396 Smolis Ivo M (28) POL Opole 2:04:05,0(20) 3:59:17,5(20) 7:50:46,7 2:07:30,9 06:43
34 1173 Kapelan Anna K (6) POL Fitness Z PASJĄ Anna Kapelan Przemyśl 2:21:03,3(68) 4:23:52,7(48) 7:51:44,0 2:08:28,2 06:44
35 1059 Całka Bartłomiej M (29) POL NATIONALE NEDERLANDEN Warszawa 2:23:27,8(78) 4:26:16,2(53) 7:53:26,5 2:10:10,7 06:45
36 1455 Urbańczyk Darek M (30) POL Randonneurs Polska Warszawa 2:16:09,9(44) 4:18:47,9(36) 7:57:16,2 2:14:00,4 06:49
37 1296 Niemiro Dominika K (7) POL Jagodowo-Kalinowy TEAM Police 2:22:34,0(74) 4:34:07,8(67) 7:58:29,6 2:15:13,8 06:50
38 1458 Walasik Jarosław M (31) POL Jaworzno 2:17:18,0(51) 4:25:06,1(51) 7:59:28,2 2:16:12,4 06:50
39 1170 Kalita Arek M (32) POL CTS Jaworze 2:25:27,9(81) 4:30:00,0(59) 8:00:00,6 2:16:44,8 06:51
40 1069 Cichy Krzysztof M (33) POL Opony Serafinowski Górki Wielkie 2:14:20,2(41) 4:27:20,0(56) 8:00:54,8 2:17:39,0 06:52
41 1231 Kuter Krzysztof M (34) POL kuźnia triathlonu Piaseczno 2:11:27,7(32) 4:14:12,5(33) 8:02:39,4 2:19:23,6 06:53
42 1141 Gwiżdż Marcin M (35) POL Jaworzno 2:11:02,3(30) 4:21:30,1(43) 8:03:30,5 2:20:14,7 06:54
43 1085 czerniawski piotr M (36) POL warszawa 2:20:21,7(61) 4:21:53,7(45) 8:04:23,2 2:21:07,4 06:55
44 1333 Piecuch Marcin M (37) POL Lacho Team Przeworsk 2:20:25,3(63) 4:26:56,1(55) 8:05:15,4 2:21:59,6 06:55
45 1207 Krause Kuba M (38) POL Natural Born Runners Poznań 2:16:11,2(46) 4:25:01,6(50) 8:08:12,4 2:24:56,6 06:58
46 1410 Suski Marcin M (39) POL Lepiej Biegać Gorlice 2:19:09,0(58) 4:19:52,1(39) 8:09:34,6 2:26:18,8 06:59
47 1357 Pudło Mateusz M (40) POL Husaria Race Team Warszawa 2:14:09,0(40) 4:26:36,4(54) 8:09:54,9 2:26:39,1 06:59
48 1087 Dacyl Michał M (41) POL Nowy Styl Group Running Team Krosno 2:16:21,5(47) 4:23:56,0(49) 8:10:04,8 2:26:49,0 07:00
49 1285 Mosiński Michał M (42) POL Szczecin 2:16:40,1(48) 4:21:42,8(44) 8:10:44,0 2:27:28,2 07:00
50 1064 Chojnacki Leszek M (43) POL iADP.pl Warszawa 2:17:26,1(52) 4:19:34,8(37) 8:12:48,5 2:29:32,7 07:02
51 1155 JANKOWSKI ADAM M (44) POL Cieszyn 2:22:28,8(72) 4:34:58,2(69) 8:17:44,9 2:34:29,1 07:06
52 1127 Górniak-Antkowiak Agnieszka K (8) POL Oborygeni Oborniki Śląskie 2:27:35,6(97) 4:41:29,0(79) 8:22:15,1 2:38:59,3 07:10
53 1025 BARTELA EDYTA K (9) POL Klub Biegacza Accenture Łódź 2:26:26,8(89) 4:35:18,8(70) 8:23:15,8 2:40:00,0 07:11
54 1001 Krosny Sebastian M (45) POL BodyDry Biegaton Mikołów Mikołów 1:56:44,3(11) 3:46:24,7(13) 8:24:00,9 2:40:45,1 07:12
55 1129 Grono Krzysztof M (46) POL V-Max Adamów Krzywda 2:22:38,8(75) 4:31:28,3(61) 8:24:04,1 2:40:48,3 07:12
56 1244 Litwin Bartłomiej M (47) POL Wkurw_Team Wrocanka 2:18:46,7(56) 4:29:39,6(58) 8:24:41,9 2:41:26,1 07:12
57 1369 Rowiński Michał M (48) POL Lubawa Kocha Biegać Lubawa 2:20:43,1(65) 4:34:04,9(66) 8:24:54,5 2:41:38,7 07:12
58 1322 PAZDUR MATEUSZ M (49) POL Laser Dance Squad Chrzanów 2:21:35,3(70) 4:34:46,2(68) 8:26:46,9 2:43:31,1 07:14
59 1459 Waldowski Arkadiusz M (50) POL Chorzów 2:28:33,2(98) 4:41:33,4(80) 8:29:24,8 2:46:09,0 07:16
60 1198 KORCZ DANIEL M (51) POL Jaworzno Runners Pro Team Jaworzno 2:20:22,9(62) 4:32:48,9(63) 8:30:25,4 2:47:09,6 07:17
61 1499 Żuławiński Jakub M (52) POL One Runner Team Kłaj 2:20:20,9(60) 4:32:00,1(62) 8:31:12,9 2:47:57,1 07:18
62 1354 Przypolski Paweł M (53) POL Im-Possible Team Warszawa 2:27:34,9(96) 4:41:19,6(78) 8:31:25,7 2:48:09,9 07:18
63 1199 Korek Michał M (54) POL Harpagan Sosnowiec Sosnowiec 2:18:29,3(55) 4:22:46,1(46) 8:34:49,7 2:51:33,9 07:21
64 1469 Wiktorowicz Tomasz M (55) POL Warszawa 2:20:49,3(66) 4:37:23,0(74) 8:35:07,2 2:51:51,4 07:21
65 1100 Drywa Jakub M (56) POL Gdynia 2:18:27,0(54) 4:36:42,1(72) 8:36:38,9 2:53:23,1 07:22
66 1107 Fejkova Michaela K (10) CZE COLUMBIA MONTRAIL Praha 2:30:02,6(102) 4:36:57,6(73) 8:37:56,4 2:54:40,6 07:23
67 1493 Zięborak Szymon M (57) POL Przed nami kosmos Nieporęt 2:14:29,8(42) 4:20:47,8(42) 8:37:58,7 2:54:42,9 07:23
68 1446 TRACZYK MAREK M (58) POL MPK Wybieganie Warszawa 2:20:28,3(64) 4:33:20,2(64) 8:38:11,4 2:54:55,6 07:24
69 1491 Zdunek Michał M (59) POL EuroSoft Team Warszawa 2:25:38,5(83) 4:41:51,6(82) 8:39:06,3 2:55:50,5 07:24
70 1221 Kuc Adam M (60) POL Kraków 2:28:42,4(100) 4:41:06,4(77) 8:40:42,3 2:57:26,5 07:26
71 1494 Zimny Tomasz M (61) POL Szczecin 2:26:10,2(87) 4:48:23,3(90) 8:42:57,5 2:59:41,7 07:28
72 1483 Wylegała Michał M (62) POL PCH_RUN Rataje 2:24:06,1(79) 4:35:39,1(71) 8:43:16,4 3:00:00,6 07:28
73 1461 Wasilewski Witold M (63) POL urodzony 13-ego Warszawa 2:36:23,5(127) 4:55:16,6(99) 8:43:29,3 3:00:13,5 07:28
74 1497 Zwoliński Tomasz M (64) POL Komenda Miejska PSP Gdynia Mosty 2:22:31,6(73) 4:33:54,3(65) 8:44:40,0 3:01:24,2 07:29
75 1098 Drozd Maciej M (65) POL Dream Run Warszawa 2:28:36,6(99) 4:49:39,5(92) 8:45:10,0 3:01:54,2 07:30
76 1425 Szyl Marek M (66) POL Runners Team Quibl Warszawa 2:27:12,1(95) 4:46:38,3(89) 8:46:41,5 3:03:25,7 07:31
77 1480 Wróbel Mateusz M (67) POL Uherce Mineralne 2:27:02,7(91) 4:38:59,7(76) 8:48:16,2 3:05:00,4 07:32
78 1031 Bieniek Damian M (68) POL Tri Aktywny Piotrków Piotrków Trybunalski 2:28:43,2(101) 4:43:10,7(85) 8:48:52,6 3:05:36,8 07:33
79 1073 Cioch Cezary M (69) POL Kallipso Skaryszew 2:25:50,3(84) 4:41:47,8(81) 8:50:58,7 3:07:42,9 07:35
80 1188 Klonowski Jacek M (70) POL Bialowieza 2:05:42,7(23) 4:25:47,8(52) 8:51:13,1 3:07:57,3 07:35
81 1241 Lichota Tomasz M (71) POL Dekoria Świdnica 2:27:04,8(93) 4:46:21,3(88) 8:52:40,2 3:09:24,4 07:36
82 1043 Borowik Tomasz M (72) POL ATOM Kraków 2:42:42,7(175) 4:59:16,2(107) 8:56:14,5 3:12:58,7 07:39
83 1502 Petelina Margarita K (11) LVA Riga 2:32:38,1(110) 4:57:16,5(102) 8:56:48,8 3:13:33,0 07:40
84 1464 WCISŁO RADOSŁAW M (73) POL Gdów 2:26:27,8(90) 4:44:57,4(86) 9:01:54,1 3:18:38,3 07:44
85 1112 Fricky Vlado M (74) SVK DIFFERENT Bardejov 2:18:16,7(53) 4:37:43,0(75) 9:02:13,9 3:18:58,1 07:44
86 1441 TITZ KOZA Julita K (12) POL Łódź 2:31:54,3(107) 5:00:13,9(110) 9:04:39,1 3:21:23,3 07:46
87 1194 Konik Jarosław M (75) POL Kraków 2:13:37,8(39) 4:30:24,2(60) 9:05:36,0 3:22:20,2 07:47
88 1404 Stoiński Marcin M (76) POL Band of Runners Kostrzyn 2:39:02,4(143) 5:09:24,4(139) 9:07:09,8 3:23:54,0 07:48
89 1273 mazurkiewicz jerzy M (77) POL Night runners Wrocław wrocław 2:27:07,1(94) 4:50:42,6(93) 9:09:00,0 3:25:44,2 07:50
90 1219 Księżak Bartłomiej M (78) POL Bieg Szlak Trafi Warszawa 2:27:03,2(92) 4:53:52,0(98) 9:09:02,1 3:25:46,3 07:50
91 1051 Bryszewska Patrycja K (13) POL Klub Biegacza Accenture Łódź 2:36:20,5(126) 5:03:20,2(117) 9:09:45,3 3:26:29,5 07:51
92 1356 Puchacz Piotr M (79) POL Warszawa 2:36:20,3(125) 4:57:23,7(103) 9:09:45,3 3:26:29,5 07:51
93 1429 Szymczyk Tomasz M (80) POL Częstochowa 2:34:39,5(119) 5:00:12,9(109) 9:10:57,3 3:27:41,5 07:52
94 1120 Glanowski Marek M (81) POL Run for fun Bystrzyca Kłodzka 2:31:25,0(105) 4:46:09,7(87) 9:12:00,3 3:28:44,5 07:53
95 1281 Moczyński Paweł M (82) POL Chmielów 2:26:24,8(88) 4:51:04,3(94) 9:12:18,8 3:29:03,0 07:53
96 1216 Krym Katarzyna K (14) POL Night Runners Wrocław Smolec 2:33:34,7(117) 4:57:32,9(104) 9:14:22,7 3:31:06,9 07:55
97 1070 Ciećkiewicz Tomasz M (83) POL Cieszanów 2:39:54,0(149) 5:01:33,8(113) 9:14:39,6 3:31:23,8 07:55
98 1308 Olma Przemysław M (84) POL ATSKO POLSKA/KS KANDAHAR BIELSKO-BIAŁA 2:16:10,3(45) 4:42:11,1(83) 9:14:50,7 3:31:34,9 07:55
99 1050 Brykczyński Łukasz M (85) POL TRIRENT Warszawa 2:33:29,5(114) 4:59:14,4(106) 9:15:15,2 3:31:59,4 07:55
100 1011 Adamus Jakub M (86) POL Trails Of Poland Częstochowa 2:38:30,0(139) 5:04:31,4(123) 9:15:42,4 3:32:26,6 07:56
101 1476 Wolański Witosław M (87) POL Jeszcze Trochę - Trójmiasto Gdańsk 2:40:19,3(150) 5:04:58,8(124) 9:15:42,9 3:32:27,1 07:56
102 1465 Widera Maciej M (88) POL Wodzionka CSC Adventure Chorzów 2:51:43,5(225) 5:11:49,9(149) 9:16:39,6 3:33:23,8 07:57
103 1213 Krukar Adam M (89) POL Finisz Rymanów Iwonicz 2:36:58,4(133) 5:02:02,5(115) 9:17:11,5 3:33:55,7 07:57
104 1138 Grzęda Krzysztof M (90) POL KS Pegaz / Anna run Nowa Wola 2:36:25,1(130) 5:03:48,9(121) 9:17:40,0 3:34:24,2 07:58
105 1074 Ciski Piotr M (91) POL Sage Fundation Warszawa 2:44:37,1(186) 5:05:09,1(126) 9:18:28,5 3:35:12,7 07:58
106 1504 Wethacz Dariusz M (92) POL Cisna 2:31:01,5(103) 4:56:59,4(101) 9:19:06,3 3:35:50,5 07:59
107 1299 Nowak Bartłomiej M (93) POL Olkusz 2:36:14,6(124) 4:56:09,7(100) 9:19:06,3 3:35:50,5 07:59
108 1209 Krawczynska Anna K (15) POL Pomioty Szatana Poznań 2:36:56,9(132) 5:07:25,3(132) 9:19:06,4 3:35:50,6 07:59
109 1284 Morcinek Marcin M (94) POL Bluszcza Katowice 2:41:03,6(160) 5:01:40,1(114) 9:19:06,4 3:35:50,6 07:59
110 1406 Stoliński Przemek M (95) POL Ozorków 2:26:05,8(86) 4:51:32,9(96) 9:20:54,4 3:37:38,6 08:00
111 1218 Krzyżan Jakub M (96) POL KW Kraków Jerzmanowice 2:35:03,0(120) 5:00:39,5(111) 9:22:32,9 3:39:17,1 08:02
112 1334 Pielka Robert M (97) POL Dąbrowa Górnicza 2:33:33,3(116) 5:03:21,0(118) 9:22:57,3 3:39:41,5 08:02
113 1092 Dąbrowski Marcin M (98) POL obozybiegowe.pl Warszawa 2:26:04,0(85) 4:48:28,4(91) 9:25:13,8 3:41:58,0 08:04
114 1028 Bezulski Łukasz M (99) POL KTS Donki Warszawa 2:36:24,6(128) 5:06:35,3(130) 9:26:38,2 3:43:22,4 08:05
115 1361 Rak Łukasz M (100) POL Jasło 2:41:20,0(165) 5:09:04,7(138) 9:26:46,7 3:43:30,9 08:05
116 1084 Czepiel-Rak Katarzyna K (16) POL Jasło 2:41:32,5(170) 5:14:32,2(152) 9:26:47,0 3:43:31,2 08:05
117 1492 Zięba Marcin M (101) POL Poranny Patrol KRAKÓW 2:22:51,4(76) 4:52:13,8(97) 9:27:21,6 3:44:05,8 08:06
118 1154 Jankowiak Przemysław M (102) POL Transformers Leszno Włoszakowice 2:33:03,6(113) 4:59:51,1(108) 9:27:33,8 3:44:18,0 08:06
119 1264 Marczewski Sławomir M (103) POL Stowarzyszenie Ludzi w Biegu Złotów Złotów 2:36:44,1(131) 5:14:54,4(154) 9:27:53,1 3:44:37,3 08:06
120 1445 Toniarz Dymitr M (104) POL KW Kraków Bochnia 2:40:59,2(157) 5:10:54,1(146) 9:28:47,0 3:45:31,2 08:07
121 1316 Paś Tomek M (105) POL Pasiol Team Wrocław Wrocław 2:40:51,3(154) 5:20:16,0(174) 9:29:09,6 3:45:53,8 08:07
122 1082 Czelny Zbyszek M (106) POL Kraków 2:43:29,7(179) 5:08:52,7(137) 9:29:59,0 3:46:43,2 08:08
123 1110 Folusiak Marcin M (107) POL Katowice 2:32:16,8(108) 5:02:29,4(116) 9:30:12,9 3:46:57,1 08:08
124 1159 Jasnowski Michał M (108) POL Warszawa 2:31:21,9(104) 5:03:38,2(120) 9:30:16,4 3:47:00,6 08:08
125 1321 PAWŁOWSKI Robert M (109) POL Vege Runners Rataje 2:45:53,0(189) 5:16:26,3(162) 9:30:37,2 3:47:21,4 08:09
126 1489 Zambrzycka-Rozner Ewa K (17) POL Piaseczno 2:46:31,7(191) 5:15:38,2(158) 9:30:41,0 3:47:25,2 08:09
127 1019 Banaś Krzysztof M (110) POL Poznachowice Górne 2:25:33,8(82) 4:51:29,1(95) 9:31:32,6 3:48:16,8 08:09
128 1340 Podczarska Izabela K (18) POL KOLBUDY TEAM Kolbudy 2:49:49,6(215) 5:21:04,2(175) 9:32:07,8 3:48:52,0 08:10
129 1029 Białek Rafał M (111) POL Poznań Podolany Team Poznań 2:53:35,6(242) 5:19:20,0(173) 9:32:54,3 3:49:38,5 08:11
130 1451 Tutka Maksymilian M (112) POL Ks Janusze Leżajsk 2:35:56,4(122) 5:05:42,3(127) 9:32:58,2 3:49:42,4 08:11
131 1448 Trojnar Damian M (113) POL Ks Janusze ŁAŃCUT/Dębno 2:38:23,8(138) 5:10:33,2(143) 9:32:58,4 3:49:42,6 08:11
132 1438 Taszarek Jakub M (114) POL Mrowino 2:38:40,0(140) 5:07:54,7(136) 9:33:09,1 3:49:53,3 08:11
133 1105 Dziubała Karolina K (19) POL Husaria Race Team Warszawa 2:41:30,8(169) 5:07:48,4(134) 9:33:44,4 3:50:28,6 08:11
134 1468 Wierzchowiak Jarosław M (115) POL Warszawa 2:41:30,6(168) 5:07:48,5(135) 9:33:44,4 3:50:28,6 08:11
135 1203 KOZARSKI KRZYSZTOF M (116) POL Polska 2:39:01,5(142) 5:10:35,0(144) 9:34:47,6 3:51:31,8 08:12
136 1168 Kalandyk Wojciech M (117) POL Turlam Się Do Mety Rzeszów 2:41:42,9(172) 5:06:10,3(128) 9:34:54,8 3:51:39,0 08:12
137 1379 Sady Sebastian M (118) POL oby2 Ostrowiec Świętokrzyski 2:41:23,6(166) 5:14:33,4(153) 9:35:32,9 3:52:17,1 08:13
138 1097 DOMAGAŁA GRAŻYNA K (20) POL Night runners Wrocław Wroclaw 2:42:24,1(173) 5:15:05,0(155) 9:35:45,6 3:52:29,8 08:13
139 1400 SOKOŁOWSKA Adriana K (21) POL Vege Runners Rataje 2:52:10,0(230) 5:27:14,3(196) 9:36:17,9 3:53:02,1 08:13
140 1330 Piątek Beata K (22) POL treningfizjoterapia.pl Łańcut 3:01:41,6(291) 5:38:14,0(224) 9:36:56,7 3:53:40,9 08:14
141 1344 POLKOWSKI PIOTR M (119) POL BUTALIONY WARSZAWA 2:53:48,7(243) 5:25:02,6(185) 9:37:14,2 3:53:58,4 08:14
142 1277 Mikołajczyk Łukasz M (120) POL Philips Running Team Czeladź 2:38:48,7(141) 5:18:19,9(170) 9:39:29,5 3:56:13,7 08:16
143 1223 Kuliga Sławomir M (121) POL Posmakuj Run Team Krosno 2:33:31,6(115) 4:58:35,8(105) 9:40:00,0 3:56:44,2 08:17
144 1444 Tonder Filip M (122) POL Team A.F.A.M. Poznań 2:39:06,8(146) 5:09:26,6(140) 9:40:15,4 3:56:59,6 08:17
145 1023 Baranska Celestyna K (23) POL Accenture Warszawa 2:57:38,6(267) 5:32:26,7(209) 9:41:30,3 3:58:14,5 08:18
146 1259 Majewski Marcin M (123) POL Golonka HULS Gàbin 2:39:21,0(147) 5:10:47,3(145) 9:43:48,9 4:00:33,1 08:20
147 1475 Wojewoda Michał M (124) POL TriWawa / Run The Park Warszawa 2:44:48,7(187) 5:16:55,4(163) 9:44:19,6 4:01:03,8 08:20
148 1242 Ligęza Paweł M (125) POL Bielsko-Biała 2:35:25,9(121) 5:24:20,9(183) 9:44:35,6 4:01:19,8 08:21
149 1332 Piecuch Karolina K (24) POL Lacho Team/Sklep Biegacza Przeworsk 2:32:57,1(112) 5:06:31,3(129) 9:44:39,6 4:01:23,8 08:21
150 1419 Szpakowska Dominika K (25) POL Hangar Poznań 2:52:20,6(234) 5:26:15,6(194) 9:44:49,6 4:01:33,8 08:21
151 1190 KOBIEROWSKI Sławomir M (126) POL K.B. GOCH BYTÓW Słupsk 2:47:28,8(200) 5:17:40,2(168) 9:45:25,8 4:02:10,0 08:21
152 1062 Chałupa Daniel M (127) POL Klub Biegacza GOCH Bytów 2:52:40,1(236) 5:32:01,0(207) 9:45:25,9 4:02:10,1 08:21
153 1121 Godyń Jan M (128) POL Deloitte Adventure Team Katowice 2:31:41,2(106) 5:05:05,3(125) 9:45:27,6 4:02:11,8 08:21
154 1353 Przykucki Robert M (129) POL No Excuses Team Gniezno 2:47:34,0(201) 5:38:43,3(230) 9:46:13,9 4:02:58,1 08:22
155 1182 Kicińska Zuzanna K (26) POL Warszawa 2:47:48,0(202) 5:22:16,8(179) 9:46:20,2 4:03:04,4 08:22
156 1447 TRĄBICKI ADAM M (130) POL WARSZAWA 2:39:06,5(145) 5:03:36,6(119) 9:48:07,2 4:04:51,4 08:24
157 1336 Pilarski Tomasz M (131) POL Bogatynia 2:57:30,7(263) 5:24:17,3(182) 9:48:22,1 4:05:06,3 08:24
158 1109 Figel Michał M (132) POL Miki Team Gdańsk 2:42:51,9(176) 5:07:47,4(133) 9:49:41,9 4:06:26,1 08:25
159 1345 Pomagruk Katarzyna K (27) POL Biegnę, żeby Bartek mógł biegać. Kielce 2:57:39,3(268) 5:38:44,5(232) 9:50:45,0 4:07:29,2 08:26
160 1346 Pomagruk Piotr M (133) POL Podzamcze 2:57:41,0(269) 5:38:44,9(233) 9:50:45,2 4:07:29,4 08:26
161 1395 Smoliński Piotr M (134) POL Warszawa 2:51:20,6(222) 5:27:04,9(195) 9:52:13,4 4:08:57,6 08:27
162 1088 Dalecki Marcin M (135) POL CTS Warszawa 2:41:04,6(161) 5:21:28,8(176) 9:53:39,0 4:10:23,2 08:28
163 1032 Biernat Jan M (136) POL Wesołe Ultrasy Warszawa 2:41:02,2(159) 5:11:00,6(147) 9:54:33,0 4:11:17,2 08:29
164 1169 Kalinowski Piotr M (137) POL Warszawa 2:49:07,0(212) 5:25:09,9(186) 9:55:22,8 4:12:07,0 08:30
165 1080 Czecholiński Piotr M (138) POL LeszNO Limits Runners Leszno 2:38:14,4(136) 5:09:43,7(142) 9:56:42,7 4:13:26,9 08:31
166 1186 Klabik Maciej M (139) POL El Rapido Wrocław 2:38:16,2(137) 5:09:41,8(141) 9:56:43,0 4:13:27,2 08:31
167 1096 Dolczewski Dariusz M (140) POL Elektromoc Warszawa 2:41:32,7(171) 5:22:00,3(178) 9:57:19,6 4:14:03,8 08:31
168 1325 PERŁA ADAM M (141) POL Naramowice Biegają Poznań 2:56:38,2(260) 5:39:43,2(236) 9:57:21,3 4:14:05,5 08:32
169 1075 Czachor Andrzej M (142) POL Turlam Się Do Mety Nosówka 2:40:52,4(155) 5:17:24,9(167) 9:58:38,5 4:15:22,7 08:33
170 1220 Kubat Michał M (143) POL Gdów Proud Runners Gdów 2:37:41,8(134) 5:04:08,4(122) 9:58:57,4 4:15:41,6 08:33
171 1118 Gębala Piotr M (144) POL Jastrzębie-Zdrój 2:40:58,9(156) 5:25:19,3(189) 10:00:07,7 4:16:51,9 08:34
172 1089 Danel Adam M (145) POL Tychy 2:38:03,2(135) 5:17:08,9(166) 10:01:09,5 4:17:53,7 08:35
173 1119 Gibała Marcin M (146) POL Fundacja Auxilium Mielec 2:46:30,2(190) 5:27:22,1(197) 10:01:38,9 4:18:23,1 08:35
174 1431 Ścibor Marcin M (147) POL Krasnystaw 2:39:31,5(148) 5:23:33,9(181) 10:02:54,4 4:19:38,6 08:36
175 1380 Sak Tomasz M (148) POL Bogatynia 2:57:31,1(264) 5:31:19,4(204) 10:04:09,7 4:20:53,9 08:37
176 1239 Leśniewicz Tomasz M (149) POL Wiskitki 2:44:16,5(184) 5:12:09,0(150) 10:04:10,9 4:20:55,1 08:37
177 1272 Mazurek Piotr M (150) POL Jaworzno Runners Pro Team Polska 2:36:03,0(123) 5:13:11,8(151) 10:04:23,7 4:21:07,9 08:38
178 1485 Wyżkiewicz Tomasz M (151) POL szybkibut Krosno 2:33:40,6(118) 5:18:00,6(169) 10:05:27,6 4:22:11,8 08:38
179 1496 Zubowski Piotr M (152) POL Warszawa 2:56:41,1(261) 5:25:12,0(188) 10:05:31,2 4:22:15,4 08:39
180 1275 Michalowski Marcin M (153) POL wkurw team Rostock 2:46:47,5(195) 5:30:09,1(202) 10:05:46,6 4:22:30,8 08:39
181 1374 Rybak Paweł M (154) POL Poznań 2:52:49,7(237) 5:22:38,3(180) 10:05:50,4 4:22:34,6 08:39
182 1341 Podczarski Tomek M (155) POL KOLBUDY TEAM Kolbudy 2:48:59,3(211) 5:29:42,2(201) 10:06:50,8 4:23:35,0 08:40
183 1116 Gawryszewski Grzegorz M (156) POL UKA / ESKALADA Grodzisk Mazowiecki 2:43:22,2(178) 5:19:00,9(172) 10:08:02,7 4:24:46,9 08:41
184 1249 Ludwiczak Jacek M (157) POL Warszawa 2:41:25,8(167) 5:28:10,9(199) 10:08:37,7 4:25:21,9 08:41
185 1315 Pastecki Marcin M (158) POL Katowice 2:41:15,7(164) 5:16:13,1(161) 10:08:40,9 4:25:25,1 08:41
186 1436 Tarabura Szymon M (159) POL Katowice 2:41:15,4(163) 5:15:43,3(159) 10:08:41,5 4:25:25,7 08:41
187 1413 Sypuła Waldemar M (160) POL Kraków 2:49:36,0(213) 5:31:28,9(205) 10:08:43,2 4:25:27,4 08:41
188 1143 Hałas Marcin M (161) POL Rozbiegamy To Miasto Czechowice-Dziedzice 2:50:15,6(218) 5:15:37,4(157) 10:09:51,8 4:26:36,0 08:42
189 1426 Szymajda Adam M (162) POL runfollowme.pl Warszawa 2:40:51,1(153) 5:15:05,3(156) 10:10:09,3 4:26:53,5 08:42
190 1268 Maśnica-Szymańska Joanna K (28) POL Wolsztyński Klub Biegowy Wolsztyn 2:55:25,3(252) 5:38:25,2(225) 10:11:12,8 4:27:57,0 08:43
191 1428 Szymański Sławomir M (163) POL Wolsztyński Klub Biegowy Wolsztyn 2:55:24,5(250) 5:38:38,8(229) 10:11:13,6 4:27:57,8 08:43
192 1261 Majewski Tomasz M (164) POL Widłorogi Wołomin 2:43:45,2(181) 5:18:45,7(171) 10:11:47,0 4:28:31,2 08:44
193 1130 Gruntowski Mateusz M (165) POL Niemo Adventure Niemodlin 2:52:12,2(231) 5:48:10,8(257) 10:12:20,8 4:29:05,0 08:44
194 1034 Blicharz Artur M (166) POL KS Sportiva Żurowa 2:57:42,6(271) 5:48:09,8(256) 10:12:30,2 4:29:14,4 08:45
195 1187 Klimiuk Grzegorz M (167) POL Nowe Kozłowice 2:56:08,6(258) 5:41:18,7(239) 10:14:08,9 4:30:53,1 08:46
196 1292 Nepelski Krzysztof M (168) POL Lublin 2:57:22,2(262) 5:34:08,6(213) 10:14:53,2 4:31:37,4 08:47
197 1388 Siwiec Stanisław M (169) POL Rzeszów 2:40:40,0(152) 5:25:49,5(190) 10:15:20,3 4:32:04,5 08:47
198 1338 Plewik Wojciech M (170) POL Szczecin 2:54:54,9(245) 5:30:10,0(203) 10:16:58,4 4:33:42,6 08:48
199 1424 Szweda Tomasz M (171) POL Stowarzyszenie Ludzi w Biegu Złotów 2:48:25,8(207) 5:31:36,5(206) 10:17:02,2 4:33:46,4 08:48
200 1228 Kurzawski Piotr M (172) POL Poznań 2:43:12,0(177) 5:16:57,2(164) 10:17:15,3 4:33:59,5 08:49
201 1133 Grygierzec Grzegorz M (173) POL Rymanów 2:51:13,2(221) 5:21:57,2(177) 10:17:23,3 4:34:07,5 08:49
202 1427 Szymankiewicz Kalina K (29) POL Gdynia 2:55:31,4(253) 5:36:37,4(220) 10:19:27,5 4:36:11,7 08:50
203 1263 Mamcarczyk Tomasz M (174) POL ekobiegi.pl Jaworzno 3:03:03,3(296) 5:42:06,4(241) 10:19:56,4 4:36:40,6 08:51
204 1500 Żyra Grzegorz M (175) POL Warszawa 3:00:01,7(283) 5:38:32,1(226) 10:22:09,8 4:38:54,0 08:53
205 1409 Suder Michał M (176) POL Warszawa 3:00:03,1(284) 5:38:35,8(228) 10:22:10,2 4:38:54,4 08:53
206 1021 BARAN ZENON M (177) POL BUTALIONY WARSZAWA 3:00:14,1(287) 5:33:05,8(211) 10:22:11,1 4:38:55,3 08:53
207 1224 Kunecki Norbert M (178) POL Ratowice 2:57:54,8(274) 5:52:03,9(266) 10:22:55,2 4:39:39,4 08:53
208 1208 Krauze Tomasz M (179) POL GB Wrocławskie Morsy Wrocław 3:06:38,4(319) 5:58:50,9(286) 10:24:03,5 4:40:47,7 08:54
209 1086 Czerwiński Wojciech M (180) POL Ciechanów 2:51:35,0(224) 5:37:32,6(223) 10:24:13,6 4:40:57,8 08:55
210 1214 Krupa Piotr M (181) POL PCH_RUN Chodzież 2:52:09,9(229) 5:43:58,3(248) 10:24:56,2 4:41:40,4 08:55
211 1048 Brozyniak Grzegorz M (182) POL Klama.pl Maszyce 2:53:23,3(240) 5:40:27,4(237) 10:25:08,3 4:41:52,5 08:55
212 1348 Portacha Katarzyna K (30) POL Warszawa 3:07:27,8(323) 5:53:49,0(274) 10:25:54,4 4:42:38,6 08:56
213 1337 Plewa Tomasz M (183) POL Kielce 2:32:48,4(111) 5:16:05,6(160) 10:25:57,9 4:42:42,1 08:56
214 1033 Bigajczyk Bartosz M (184) POL KS DONKI Warszawa 2:36:24,6(129) 5:06:48,0(131) 10:26:07,7 4:42:51,9 08:56
215 1057 Burdajewicz Magdalena K (31) POL Mosina 2:59:03,1(278) 5:46:02,4(252) 10:26:23,8 4:43:08,0 08:56
216 1066 Chomicz Sławomir M (185) POL ATSKO POLSKA Zabrzeg 2:40:27,1(151) 5:25:58,7(191) 10:26:38,0 4:43:22,2 08:57
217 1505 Zenina Natalija K (32) LVA Traverss Riga 2:57:42,1(270) 5:58:12,6(285) 10:26:48,2 4:43:32,4 08:57
218 1370 Rozner Artur M (186) POL Piaseczno 2:57:53,0(273) 5:42:58,2(246) 10:27:28,5 4:44:12,7 08:57
219 1139 Grzybowski Tomasz M (187) POL Bydgoszcz 2:53:30,4(241) 5:32:07,5(208) 10:27:32,4 4:44:16,6 08:57
220 1047 Bożek Grzegorz M (188) POL Dzikie Życie RunTeam Krosno 2:47:52,8(203) 5:48:08,5(255) 10:27:47,9 4:44:32,1 08:58
221 1490 Zarczuk ALEKSANDRA K (33) POL Oława 3:03:56,2(310) 6:11:34,4(317) 10:27:50,4 4:44:34,6 08:58
222 1212 Królicki Dariusz M (189) POL Finisz Rymanów Rymanów 2:48:23,3(206) 5:36:35,1(219) 10:27:59,2 4:44:43,4 08:58
223 1113 Frisz Jakub M (190) POL ŁÓDŹmy się Łódź 2:49:44,7(214) 5:35:29,0(216) 10:28:35,2 4:45:19,4 08:58
224 1195 Kopacki Grzegorz M (191) POL FollowMe Walbrzych 2:48:35,5(209) 5:37:22,9(222) 10:28:40,1 4:45:24,3 08:58
225 1148 Idzikowska-Śledź Marta K (34) POL Naprzód Młociny Warszawa 2:53:01,8(238) 5:43:02,3(247) 10:28:46,3 4:45:30,5 08:58
226 1303 Ochyra Konrad M (192) POL Lesko 2:39:05,2(144) 5:29:14,4(200) 10:29:40,6 4:46:24,8 08:59
227 1114 Gadamska-Kabata Paulina K (35) POL Wkurw_team Gdańsk 2:51:46,8(226) 5:33:30,0(212) 10:30:52,3 4:47:36,5 09:00
228 1377 Rzeczkowski Piotr M (193) POL Wrocław 2:59:36,2(280) 5:42:55,3(245) 10:31:15,8 4:48:00,0 09:01
229 1314 Parysz Anna K (36) POL STARE BABICE BIEGAJĄ Blizne Jasińskiego 3:06:44,9(320) 6:00:10,1(288) 10:32:36,2 4:49:20,4 09:02
230 1211 Król Damian M (194) POL Turlam Się Do Mety Rzeszów 3:01:46,2(294) 5:53:18,1(271) 10:33:26,6 4:50:10,8 09:02
231 1094 Dębicki Zdzisław M (195) POL Finisz Rymanów Rymanów 2:55:16,1(247) 5:49:34,2(260) 10:33:54,3 4:50:38,5 09:03
232 1185 KIRKIEWICZ IRENEUSZ M (196) POL Kolega Maćka Oława Oława 2:51:13,0(220) 5:46:33,2(253) 10:34:21,0 4:51:05,2 09:03
233 1142 Haba Konrad M (197) POL Kraków 2:45:29,6(188) 5:32:37,6(210) 10:35:06,9 4:51:51,1 09:04
234 1381 Sawicki Bartosz M (198) POL JacekBiega Running Team Warszawa 3:03:11,0(299) 5:50:39,4(263) 10:36:43,7 4:53:27,9 09:05
235 1288 Musioł Michał M (199) POL Sarnia Zemsta Chełm Śląski 2:47:04,2(196) 5:41:06,1(238) 10:38:50,1 4:55:34,3 09:07
236 1206 Krause Ania K (37) POL Natural Born Runners Poznań 3:05:14,3(313) 5:53:54,1(275) 10:39:59,9 4:56:44,1 09:08
237 1147 Iciek Mariusz M (200) POL Aktywni Kamieńsk Gomunice 3:08:06,3(328) 5:53:55,7(276) 10:40:00,1 4:56:44,3 09:08
238 1014 ASZENDORF FILIP M (201) POL Warszawa 2:47:28,0(199) 5:35:02,4(215) 10:40:15,2 4:56:59,4 09:08
239 1479 Wójtowicz Jacek M (202) POL Krosno-Franciszkanie Bochnia 2:50:00,9(216) 5:45:28,8(251) 10:40:41,9 4:57:26,1 09:09
240 1134 Grzanecka Joanna K (38) POL JEEP Warszawa 2:48:25,9(208) 5:38:34,4(227) 10:42:24,0 4:59:08,2 09:10
241 1472 Wojciechowski Paweł M (203) POL Biegacze Juniora-Runners Team Kicin 2:42:40,6(174) 5:26:04,4(192) 10:42:24,2 4:59:08,4 09:10
242 1251 Łyżwa Iwona K (39) POL Mamy-Biegamy Kielce/ Wkurw_team Kielce 3:03:42,8(305) 5:51:19,2(265) 10:42:31,8 4:59:16,0 09:10
243 1252 Łyżwa Paweł M (204) POL Wkurw_Team Kielce 3:03:43,1(306) 5:51:18,1(264) 10:42:32,2 4:59:16,4 09:10
244 1247 Lubieniecki Teodor M (205) POL wroclawski klub wysokogorski Sobotka 3:09:15,2(331) 5:58:52,1(287) 10:44:08,1 5:00:52,3 09:12
245 1246 Loska Michał M (206) POL Baran Trail Race KATOWICE 2:44:17,3(185) 5:44:35,7(250) 10:44:56,7 5:01:40,9 09:12
246 1260 Majewski Wojciech M (207) POL Golonka HULS Gąbin 2:43:32,8(180) 5:36:51,5(221) 10:45:00,6 5:01:44,8 09:12
247 1307 Okaj Krzysztof M (208) POL Runnaways Tarnowskie Góry 2:47:07,8(197) 5:25:11,8(187) 10:45:53,9 5:02:38,1 09:13
248 1124 Gorczyca ERWIN M (209) POL GOPR Bieszczady Odrzykoń 2:52:19,3(233) 5:42:44,5(244) 10:45:59,8 5:02:44,0 09:13
249 1343 Polar Artur M (210) POL Biłgoraj 2:56:08,5(257) 5:52:59,0(268) 10:46:00,5 5:02:44,7 09:13
250 1027 Bączkowski Miłosz M (211) POL Augusteam Strzeniowka 2:41:04,7(162) 5:27:56,4(198) 10:46:46,7 5:03:30,9 09:14
251 1248 Luboch Krzysztof M (212) POL Dobeerman Team Szydłów 2:55:56,0(256) 5:53:23,0(272) 10:47:34,3 5:04:18,5 09:15
252 1072 Cieszko Marek M (213) POL KW Warszawa Warszawa 3:00:07,2(286) 5:53:33,2(273) 10:48:22,3 5:05:06,5 09:15
253 1256 Magocsy Adam M (214) POL Kraków 3:17:01,8(358) 6:11:32,4(316) 10:48:49,7 5:05:33,9 09:16
254 1257 Magocsy Justyna K (40) POL Kraków 3:17:04,5(359) 6:11:35,8(318) 10:48:50,5 5:05:34,7 09:16
255 1282 Modrzejewski Adam M (215) POL Klub Wysokogórski Warszawa Warszawa 2:46:38,6(194) 5:24:35,8(184) 10:49:55,1 5:06:39,3 09:17
256 1020 Bańka Grzegorz M (216) POL Warszawa 2:52:25,8(235) 5:54:48,7(278) 10:50:16,4 5:07:00,6 09:17
257 1152 Janik Joanna K (41) POL Kraków 3:01:46,5(295) 6:09:03,6(309) 10:52:07,2 5:08:51,4 09:18
258 1058 Burzyński Tomasz M (217) POL Józefosław 2:53:14,1(239) 5:41:39,6(240) 10:52:38,5 5:09:22,7 09:19
259 1364 Reda Sławomir M (218) POL PASJA Warszawa Warszawa 3:12:30,5(347) 6:00:48,6(289) 10:53:09,9 5:09:54,1 09:19
260 1158 Jasińska Magdalena K (42) POL BUTALIONY Warszawa 3:13:08,9(351) 6:05:59,7(304) 10:53:11,1 5:09:55,3 09:19
261 1163 Józefowicz Michał M (219) POL Puszczykowo 3:00:05,6(285) 5:47:51,0(254) 10:53:21,7 5:10:05,9 09:20
262 1123 Gola Radosław M (220) POL Zabierzów 2:46:34,1(192) 5:38:51,5(235) 10:53:33,4 5:10:17,6 09:20
263 1433 ŚWIATOWIEC ANNA K (43) POL IMPERIUM SPORTU TEAM KRAKÓW 3:10:04,9(336) 6:15:21,4(332) 10:53:54,7 5:10:38,9 09:20
264 1196 Kopańska Kinga K (44) POL Triathlon Siedlce Club Bieruń 2:47:19,2(198) 5:35:46,2(217) 10:54:13,3 5:10:57,5 09:20
265 1269 Matoszko Maciej M (221) POL Bieruń 5:17:07,9(165) 10:54:13,8 5:10:58,0 09:20
266 1125 Goździcki Łukasz M (222) POL ENDORŚWINKI Lubartów 3:08:04,4(326) 6:03:13,6(296) 10:56:05,2 5:12:49,4 09:22
267 1128 Grabowski Sebastian M (223) POL ENDORŚWINKI Lubartow 3:08:04,8(327) 6:03:14,4(297) 10:56:05,3 5:12:49,5 09:22
268 1189 Kłoś Artur M (224) POL lublin 2:48:19,5(204) 5:38:48,4(234) 10:57:03,2 5:13:47,4 09:23
269 1238 Lenart-Kłoś Katarzyna K (45) POL Lublin 2:48:19,5(205) 5:38:43,9(231) 10:57:03,6 5:13:47,8 09:23
270 1351 Prugar Jarosław M (225) POL ALLE JAZDA Nadarzyn 2:46:35,1(193) 6:02:34,5(295) 10:57:13,2 5:13:57,4 09:23
271 1320 Pawluk Jacek M (226) POL Forum Górski Świat Koszęcin 3:05:39,6(316) 6:04:11,9(301) 10:57:34,6 5:14:18,8 09:23
272 1254 Maćkowski Michał M (227) POL Reda 2:57:56,2(275) 5:49:26,9(259) 10:58:50,0 5:15:34,2 09:24
273 1453 Uramek Andrzej M (228) POL Kraków 3:16:04,5(355) 6:10:33,6(312) 10:59:29,2 5:16:13,4 09:25
274 1423 Szuszkiewicz Marzena K (46) POL Warszawa 3:09:56,4(335) 6:14:22,8(329) 10:59:40,0 5:16:24,2 09:25
275 1403 Stanek Marzena K (47) POL Wkurw_team Górsko 3:03:16,4(303) 6:10:21,7(311) 11:00:02,1 5:16:46,3 09:25
276 1237 Lehmann Karolina K (48) POL KASZCZOR 3:03:04,6(297) 6:10:14,9(310) 11:00:02,2 5:16:46,4 09:25
277 1149 Jabłoński Piotr M (229) POL Grudziądz 2:50:13,4(217) 5:44:16,7(249) 11:00:07,8 5:16:52,0 09:25
278 1407 Stramtsov Maksym M (230) UKR Zhytomyr 2:41:00,9(158) 5:34:14,4(214) 11:00:17,5 5:17:01,7 09:25
279 1456 Venglovskyy Oleksandr M (231) UKR Spartak Zhytomyr 2:44:10,5(183) 5:36:00,5(218) 11:00:17,5 5:17:01,7 09:25
280 1266 Marjański Tomasz M (232) POL KS PIDRINA GDYNIA Gdynia 3:00:27,9(288) 5:52:54,6(267) 11:01:21,0 5:18:05,2 09:26
281 1481 Wyka Angelika K (49) POL PCH_RUN Chodzież 3:09:47,7(332) 6:11:30,3(315) 11:01:38,3 5:18:22,5 09:27
282 1482 Wylegała Izabela K (50) POL PCH_RUN Rataje 3:09:48,3(333) 6:11:26,3(314) 11:01:38,5 5:18:22,7 09:27
283 1055 Bulikowski Paweł M (233) POL Szczecin 2:58:21,2(276) 5:54:04,2(277) 11:01:43,8 5:18:28,0 09:27
284 1402 Stajniak-Steliga Izabela K (51) POL OBORYGENI WILCZYN 3:03:15,5(301) 5:55:19,1(281) 11:04:12,9 5:20:57,1 09:29
285 1368 Roślicki Jarosław M (234) POL Ubezpieczenia dla Aktywnych Team Ozorowice 3:03:15,8(302) 5:55:17,1(280) 11:04:15,9 5:21:00,1 09:29
286 1305 Odolczyk Joanna K (52) POL Butaliony Warszawa 3:11:27,3(343) 6:05:59,8(305) 11:04:16,3 5:21:00,5 09:29
287 1136 Grzelka Tomasz M (235) POL Runner’s Power Śrem 3:00:41,7(289) 6:04:07,8(300) 11:04:38,0 5:21:22,2 09:29
288 1037 BŁOCH Paweł M (236) POL Runner s Power Szymanowo 3:00:42,4(290) 6:04:04,3(299) 11:04:38,6 5:21:22,8 09:29
289 1378 Rzyha Hubert M (237) POL Runner s Power Poznań 2:59:57,0(281) 6:01:37,4(291) 11:04:38,6 5:21:22,8 09:29
290 1153 Jankowiak Krzysztof M (238) POL Marco Krosinko 2:59:57,2(282) 6:01:48,2(293) 11:04:40,8 5:21:25,0 09:29
291 1102 Dubik Marcin M (239) POL TKTJ Tarnowskie Góry 2:55:55,4(255) 5:50:02,4(261) 11:05:26,4 5:22:10,6 09:30
292 1306 Ogrodnik Tomasz M (240) POL Night Runners Poznań 3:05:14,6(314) 6:11:55,1(319) 11:05:48,1 5:22:32,3 09:30
293 1111 Frączek Rafał M (241) POL KB GOCH Gdańsk 2:57:50,2(272) 5:56:58,8(283) 11:06:40,4 5:23:24,6 09:31
294 1083 Czenczek Krystian M (242) POL Cutline Rzeszów 2:55:24,6(251) 5:50:12,5(262) 11:07:46,0 5:24:30,2 09:32
295 1383 Sieraczkiewicz Mariusz M (243) POL Warszawa 3:20:11,0(367) 6:13:42,2(323) 11:08:34,7 5:25:18,9 09:33
296 1376 Rygiel Aleksandra K (53) POL Mamy-Biegamy Kielce Kielce 3:07:41,8(324) 6:12:29,5(320) 11:08:52,4 5:25:36,6 09:33
297 1470 Winkel Arkadiusz M (244) POL 100% EKIPA GRYFINO Bol. Chrobrego 3:39:55,0(384) 6:45:34,5(362) 11:09:09,6 5:25:53,8 09:33
298 1331 Piech Marzena K (54) POL Fit Story Jaworzno 3:10:29,1(340) 6:07:55,4(308) 11:09:13,2 5:25:57,4 09:33
299 1063 Chlebio Jarosław M (245) POL Endorświnki LUBLIN 3:04:03,0(311) 5:57:30,2(284) 11:09:34,6 5:26:18,8 09:33
300 1422 Szurek Paulina K (55) POL Moderówka 3:03:17,2(304) 6:02:34,2(294) 11:09:39,6 5:26:23,8 09:33
301 1076 Czachowski Michal M (246) POL Żwawe Żółwie Warszawa 3:32:03,1(379) 6:21:50,6(340) 11:11:15,5 5:27:59,7 09:35
302 1060 Cetlin Maciej M (247) POL Warszawa 3:01:42,9(293) 5:55:54,4(282) 11:13:41,0 5:30:25,2 09:37
303 1157 Jarzembowski Tomasz M (248) POL Wybiegani Team Plewiska 3:18:24,5(362) 6:25:43,0(343) 11:14:31,2 5:31:15,4 09:38
304 1398 Sobczak Mikołaj M (249) POL Wybiegani Team Skórzewo 3:18:26,4(363) 6:25:51,0(344) 11:14:31,2 5:31:15,4 09:38
305 1366 Rorat Lena K (56) POL Chełm Biega Chełm 3:01:41,8(292) 6:03:17,8(298) 11:15:18,7 5:32:02,9 09:38
306 1053 Buk Sławomir M (250) POL GET / Lesz No Limits Runners Środa Wielkopolska 2:56:09,9(259) 6:01:39,5(292) 11:16:38,8 5:33:23,0 09:39
307 1013 Argalski Grzegorz M (251) POL KWTrójmiasto/Dzikie Wieprze Północy Gdynia 3:08:01,8(325) 6:19:07,7(336) 11:21:54,3 5:38:38,5 09:44
308 1412 Sydor Tomasz M (252) POL Łyna Sępopol Sępopol 2:43:57,5(182) 5:26:12,8(193) 11:22:27,3 5:39:11,5 09:44
309 1204 Kozioł Paweł M (253) POL PORANNY PATROL Kraków 2:59:23,6(279) 6:17:25,8(333) 11:24:09,2 5:40:53,4 09:46
310 1042 Borowiec Mariusz M (254) POL RUN RUN OLESZYCE Stare Oleszyce 2:55:18,0(249) 5:52:59,6(269) 11:24:45,6 5:41:29,8 09:46
311 1386 Sikora Tomasz M (255) POL Race Brothers Zgłobice 2:51:56,5(228) 5:42:32,2(242) 11:25:05,8 5:41:50,0 09:47
312 1385 Sikora Sławomir M (256) POL Race Brothers Tarnów 2:51:53,1(227) 5:42:34,4(243) 11:25:05,9 5:41:50,1 09:47
313 1078 Czajkowski Paweł M (257) POL Wiki&Maks Tychy 2:54:59,3(246) 5:55:02,5(279) 11:25:15,2 5:41:59,4 09:47
314 1106 Farkas Péter M (258) HUN Budapest 3:08:25,0(329) 6:04:57,2(302) 11:25:37,0 5:42:21,2 09:47
315 1015 Babij Jakub M (259) POL Spokojna Głowa Łomianki 2:57:33,3(265) 6:06:56,0(307) 11:26:15,6 5:42:59,8 09:48
316 1339 Pluta Sebastian M (260) POL Dzikie Mustangi Brzeźnica 2:55:17,2(248) 5:53:01,8(270) 11:28:51,8 5:45:36,0 09:50
317 1486 Zaborowski Kamil M (261) POL Night Runners Poznań 3:05:15,6(315) 6:11:09,9(313) 11:29:05,4 5:45:49,6 09:50
318 1318 Pawlik Jadwiga K (57) POL Posmakuj Run Team JASŁO 3:25:57,5(373) 6:30:10,3(351) 11:29:32,8 5:46:17,0 09:51
319 1375 Rybczyński Przemysław M (262) POL Kraków 3:10:18,5(339) 6:20:09,5(339) 11:30:59,2 5:47:43,4 09:52
320 1095 Dobaj Katarzyna K (58) POL Kraków 3:05:59,2(317) 6:14:13,5(328) 11:32:49,6 5:49:33,8 09:53
321 1274 Michalak Sebastian M (263) POL Gepardy Dąbrówka 3:05:59,8(318) 6:14:13,2(327) 11:32:50,5 5:49:34,7 09:53
322 1225 Kuras-Smolnik Magdalena K (59) POL Sieradz Biega Chojne 3:18:10,3(361) 6:28:30,3(347) 11:38:09,9 5:54:54,1 09:58
323 1311 Pacanowski Łukasz M (264) POL PARA-NIE-DO-PARY Poręba 3:04:56,9(312) 6:13:51,0(324) 11:43:46,9 6:00:31,1 10:03
324 1175 Kasprzyk-Kuźniak Michalina K (60) POL Woman on the trails Katowice 3:21:39,3(370) 6:31:46,0(352) 11:44:22,9 6:01:07,1 10:03
325 1183 Kijowska Aldona K (61) POL Markowi Biegacze Marki 3:18:47,4(364) 6:24:28,9(342) 11:47:16,6 6:04:00,8 10:06
326 1160 JASZEWSKI TOMASZ M (265) POL K.B. GOCH BYTÓW BYTÓW 3:03:14,7(300) 6:06:20,3(306) 11:51:13,2 6:07:57,4 10:09
327 1286 Muerau-Nowicka Hanna K (62) POL KB GOCH BYTÓW Bytów 3:20:41,2(369) 6:20:09,1(338) 11:51:13,2 6:07:57,4 10:09
328 1103 Duda Joanna K (63) POL Woźniak Running Team Polska 3:03:44,8(307) 6:14:01,6(325) 11:52:43,7 6:09:27,9 10:10
329 1392 SŁAWIŃSKI KAZIMIERZ M (266) POL Kielce 3:03:46,0(308) 6:14:02,6(326) 11:52:45,3 6:09:29,5 10:10
330 1164 Jóźwiak Anita K (64) POL Poznań 3:11:47,0(344) 6:24:27,7(341) 11:53:16,1 6:10:00,3 10:11
331 1420 Sztern Łukasz M (267) POL JacekBiega Running Team Warszawa 3:03:06,4(298) 6:14:55,4(331) 11:54:29,0 6:11:13,2 10:12
332 1056 Burant Agnieszka K (65) POL Poznań 3:11:51,1(346) 6:18:48,9(335) 11:55:31,6 6:12:15,8 10:13
333 1081 Czekalska Maria K (66) POL Poznań 3:11:49,6(345) 6:18:48,8(334) 11:55:33,3 6:12:17,5 10:13
334 1200 Korzeniowska Anna K (67) POL łódź 3:16:55,1(356) 6:29:31,1(348) 11:56:49,0 6:13:33,2 10:14
335 1430 Szymelfenig Gabriela K (68) POL ŁÓdźmy się Łódź 3:17:11,9(360) 6:30:03,1(350) 11:56:49,0 6:13:33,2 10:14
336 1166 Kaczorek Jarosław M (268) POL Skorupki 3:09:49,8(334) 6:13:00,7(321) 11:59:18,6 6:16:02,8 10:16
337 1255 Madej Jan M (269) POL Polkowice 2:50:16,2(219) 5:48:25,6(258) 12:01:23,1 6:18:07,3 10:18
338 1462 Ważny Andrzej M (270) POL Tynexpol Rzeszów 3:07:04,1(321) 6:13:38,3(322) 12:01:23,8 6:18:08,0 10:18
339 1293 nicgorski piotr M (271) POL Rzeszów 2:51:31,3(223) 6:05:23,7(303) 12:01:25,2 6:18:09,4 10:18
340 1373 Rurka Grzegorz M (272) POL SamBiegam Warsaw 3:15:08,7(352) 6:26:24,3(346) 12:05:25,8 6:22:10,0 10:21
341 1498 Zwoliński Mariusz M (273) POL Warszawa 3:10:06,1(337) 6:14:27,4(330) 12:06:23,9 6:23:08,1 10:22
342 1359 Pyrzewski Dariusz M (274) POL Dzikie Wieprze Północy Toruń 3:08:26,7(330) 6:19:20,2(337) 12:06:33,9 6:23:18,1 10:22
343 1144 Hangiel Urszula K (69) POL Żwawe żółwie Warszawa 3:34:21,1(381) 6:47:54,0(363) 12:12:43,3 6:29:27,5 10:28
344 1167 kafarowski dariusz M (275) POL Wielkolud Team/Kandahar Jaworzno 3:12:57,5(349) 6:35:30,7(357) 12:12:44,6 6:29:28,8 10:28
345 1217 Krzywicki Tomasz M (276) POL Vege Runners Poznań 3:25:58,4(374) 6:44:56,7(361) 12:15:03,7 6:31:47,9 10:30
346 1065 CHOJNOWSKI Andrzej M (277) POL Iława 3:07:04,2(322) 6:33:00,6(353) 12:16:20,2 6:33:04,4 10:31
347 1460 Wałek Piotr M (278) POL RUNNERS TEAM QUIBL WARSZAWA 3:10:30,3(341) 6:33:36,2(355) 12:17:14,3 6:33:58,5 10:31
348 1326 Perun Włodzimierz M (279) POL Lubin 3:18:56,4(366) 6:50:38,1(367) 12:18:24,2 6:35:08,4 10:32
349 1328 Pezdek Robert M (280) POL Zabrze 3:15:45,4(354) 6:26:00,2(345) 12:21:12,0 6:37:56,2 10:35
350 1265 Marczyk Edyta K (70) POL Krakow 3:28:53,3(376) 6:49:21,9(366) 12:22:52,9 6:39:37,1 10:36
351 1052 BRZOZOWSKA KATARZYNA K (71) POL WARSZAWA 3:41:28,2(387) 6:54:22,0(370) 12:22:53,1 6:39:37,3 10:36
352 1466 Wiegand Joanna K (72) POL 100%EG Polska,Gryfino 3:44:11,7(391) 6:55:18,4(371) 12:22:54,2 6:39:38,4 10:36
353 1405 Stolarz Grzegorz M (281) POL Niepołomice Biegają Zabawa 2:57:33,3(266) 6:29:59,7(349) 12:25:18,9 6:42:03,1 10:38
354 1040 Boris Aneta K (73) POL El - Aktywni Elbląg 3:41:30,1(388) 7:06:19,6(379) 12:28:46,3 6:45:30,5 10:41
355 1467 Wiegand Miljan M (282) SRB 100%EG Berlin 3:39:55,6(385) 7:04:32,3(375) 12:28:46,3 6:45:30,5 10:41
356 1222 Kucab Michal M (283) POL Krakow 3:28:52,9(375) 6:56:15,4(372) 12:32:41,9 6:49:26,1 10:45
357 1290 Mzyk Fabian M (284) POL STS BIEGATON Orzesze 3:12:57,6(350) 6:37:14,1(358) 12:33:11,8 6:49:56,0 10:45
358 1132 Grygier Joanna K (74) POL KOŚCIAN 3:29:04,2(377) 7:05:49,4(376) 12:33:33,9 6:50:18,1 10:45
359 1327 Perzak Ewa K (75) POL Grodzisk Wlkp 3:34:11,9(380) 7:06:17,0(378) 12:33:35,5 6:50:19,7 10:45
360 1363 Rawski Mariusz M (285) POL Polska 3:16:56,7(357) 6:54:04,6(369) 12:38:14,8 6:54:59,0 10:49
361 1101 Dubiel Piotr M (286) POL 2xWK Kraków 3:18:55,1(365) 6:33:09,6(354) 12:38:46,4 6:55:30,6 10:50
362 1197 Kopyść Jarosław M (287) POL Pszczółkowski Team Olsztyn 3:12:44,8(348) 6:48:43,0(364) 12:39:19,2 6:56:03,4 10:50
363 1126 Górczyński Przemysław M (288) POL dream- team Rzeszów 3:20:14,4(368) 6:48:59,4(365) 12:47:16,9 7:04:01,1 10:57
364 1302 Obuchowicz Witold M (289) POL Łódź 3:43:14,3(390) 6:59:51,4(374) 12:47:34,9 7:04:19,1 10:57
365 1291 Naglik Antoni M (290) POL Łódź 3:43:13,9(389) 6:59:23,8(373) 12:47:35,4 7:04:19,6 10:57
366 1449 Turzańska Iwona K (76) POL Para FIT Wrocław 3:37:13,8(383) 7:06:14,4(377) 12:50:57,4 7:07:41,6 11:00
DNF 1421 Szumliński Piotr M POL Marcin Świerc TEAM Kraków 1:53:15,9(7) 3:32:34,2(6)
DNF 1297 Niezgoda Marcin M POL KKB MOSiR Krosno Krosno 1:59:29,3(14) 4:08:05,6(30)
DNF 1415 Szapar Przemysław M POL Biegamina Gdynia 2:10:21,0(28) 4:19:43,5(38)
DNF 1131 Grycz Kamil M POL underequator.com Ciechanów 2:23:11,5(77) 4:27:26,4(57)
DNF 1335 Pietruszka Maciej M POL KRWAWE SUTY Run&Bike Kraków 2:17:16,1(50) 4:42:11,8(84)
DNF 1104 Dudek Maciej M POL Piaseczno 2:32:19,3(109) 5:01:01,9(112)
DNF 1210 Krotla Piotr M POL Częstochowa 2:24:06,5(80) 5:11:35,4(148)
DNF 1432 ŚLIWKIEWICZ TOMASZ M POL ATSKO POLSKA BRATOSZEWICE 2:55:31,5(254) 6:01:26,7(290)
DNF 1371 Rożko Krzysztof M POL 4Rożki Brwinów 2:58:23,2(277) 6:34:24,5(356)
DNF 1442 Tkaczyk Przemysław M POL Lublin 3:15:11,0(353) 6:40:13,4(359)
DNF 1193 Kołaciński Filip M POL Warszawa 3:10:10,5(338) 6:40:17,9(360)
DNF 1435 Świerczek Paweł M POL Hovno Climbing Team Nysa 3:29:06,3(378) 6:50:45,2(368)
DNF 1240 Lewkowicz Piotr M POL RUSYN-LEM Wroclaw 3:22:21,3(371) 7:12:38,2(380)
DNF 1310 Orysik Arkadiusz M POL Racibórz 3:40:54,6(386) 7:16:16,3(381)
DNF 1036 Błasińska Żaneta K POL spc Ciechocinek 3:58:22,0(394) 7:22:58,7(382)
DNF 1181 Kętrzyński Ryszard M POL Zabiegani Mielec Krosno 3:47:03,4(392) 7:29:18,6(383)
DNF 1417 Szczerbiak Marcin M POL Drużyna BSS Łódź 3:54:20,9(393) 7:37:24,5(384)
DNF 1501 Gutt Piotr M POL Poronin 1:54:48,5(8)
DNF 1312 Papierz Konrad M POL KW Kraków Kraków 2:11:48,9(33)
DNF 1287 Murak Robert M POL Łęczna 2:13:07,7(36)
DNF 1349 Prejznar Marcin M POL MTB MOSiR Dukla Dukla 2:18:56,2(57)
DNF 1457 Wachowski Piotr M POL Koronowo 2:48:39,3(210)
DNF 1300 NOWAK MACIEJ M POL KAŹMIERZ 2:52:13,3(232)
DNF 1172 Kamiński Jarosław M POL E.L.ite Sports częstochowa 2:54:53,7(244)
DNF 1071 Ciepły Maciej M POL Night Runners Wrocław Wrocław 3:03:48,2(309)
DNF 1041 Borowiec Renata K POL MAMY BIEGAMY KIELCE Dyminy 3:11:26,7(342)
DNF 1474 Wojcieszek Aśka K POL Biegam Bo Nie Lubię Kostrzyn 3:25:26,2(372)
DNF 1038 Bobola Maciek M POL Kraków 3:35:20,2(382)
DNF 1044 Borowski Szymon M POL Nowa Iwiczna 4:42:05,8(395)
DNS 1005 Olszewski Bartosz M POL WarszawskiBiegaczpl Warszawa
DNS 1008 Turosz Iwona K POL GOPR Bieszczady Leżajsk
DNS 1026 Barud Piotr M POL Finisz Rymanów Rymanów
DNS 1039 Bojanowski Marcin M POL Kraków
DNS 1054 Bukowski Tomasz M POL Kraków
DNS 1067 Chudy Artur M POL Lublin
DNS 1068 Cichoń Michał M POL Kraków
DNS 1090 Dawidowski Piotr M POL Kraków
DNS 1140 Gucwa Mirosław M POL Tymczasem.in Opole
DNS 1151 Janiak Przemysław M POL Warszawa
DNS 1162 Jedliński Bartosz M POL Kraków
DNF 1179 Kaźmierczak Mateusz M POL Eventyr Team Mikołów
DNS 1205 Krajewski Artur M POL wild.runner.team.pl Kraków
DNS 1243 Lijewski Łukasz M POL Warszawa
DNF 1271 Mazur Sławomir M POL iniemaslabych.pl Żory
DNS 1301 Nowak Michał M POL Gdańsk
DNS 1372 Równy Tomasz M POL kraków
DNS 1387 Silny Tomasz M POL Łódź
DNS 1391 Słaby Grzegorz M POL Warszawa
DNS 1394 SMOCZYŃSKI PIOTR M POL Józefosław
DNS 1439 Tchórzewski Piotr M POL Warszawa
DNS 1454 Urbanek Robert M POL Wrocław
DNS 1477 Wolny Krzysztof M POL Warszawa
DNS 1478 Wolski Andrzej M POL Kraków
DNS 1487 Zaleśny Roman M POL Kraków
DSQ 1002 Lewandowska Edyta K POL ELITE SPORTS/NESSI TEAM OLSZTYN 1:58:10,4(12) 3:43:05,6(10) 6:38:45,6 55:29,8 05:41

BGTimeSport © 2015-2020