Łemkowyna Ultra-Trail® 150

Wydarzenie:
Łemkowyna Ultra-Trail® 2018 Łemkowyna Ultra-Trail® 2018
Organizator:
Fundacja Ultra
Data:
12-14.10.2018
Miejsce:
Beskid Niski
Dystans:
150.0 km
Zgłoszonych:
384
Ukończyło:
284
Nieklasyfikowani:
100
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto
OPEN K M
lub
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećKrajKlubMiastoRopki 19.6kmWołowiec 42.5kmChyrowa 80.9kmIwonicz-Zdrój 102.2kmPuławy Górne 121kmMetaStrataTempo
1 134 Jendrych Artur M (1) POL Biegajacy Świdnik Świdnik 1:52:33,3(5) 4:20:16,5(3) 8:47:16,9(3) 11:29:51,2(2) 13:40:14,9(2) 17:02:44,4 06:49
2 9 Rembiasz Marcin M (2) POL Nowy Sącz 1:53:39,8(8) 4:22:13,7(5) 8:50:40,2(5) 11:33:08,7(3) 13:47:48,3(3) 17:28:01,2 25:16,8 06:59
3 1 Otevrel Vit M (3) CZE Columbia Montrail Celadna 1:49:39,7(2) 4:13:19,6(2) 8:32:22,3(1) 11:09:17,5(1) 13:26:33,8(1) 17:30:25,6 27:41,2 07:00
4 171 KOŚCIUCZYK-MENDYK MICHAŁ M (4) POL Wrocław 1:53:31,3(7) 4:22:03,8(4) 8:47:17,7(4) 11:35:43,5(5) 13:58:32,4(4) 17:37:26,3 34:41,9 07:02
5 3 Wardian Michael M (5) USA HOKA ONE ONE Virginia 1:56:59,0(14) 4:38:26,0(10) 9:31:06,6(8) 12:32:39,8(6) 15:07:31,4(5) 18:56:08,2 1:53:23,8 07:34
6 332 Renes Jeroen M (6) NLD Maarsbergen 2:10:58,5(42) 5:08:43,6(31) 9:56:34,7(16) 12:54:43,9(8) 15:21:34,2(7) 19:01:03,0 1:58:18,6 07:36
7 98 Gonczarenko Jarek M (7) POL Żywiec 1:50:07,1(3) 4:23:28,3(6) 9:39:41,4(10) 13:04:37,0(10) 15:31:10,9(8) 19:31:22,7 2:28:38,3 07:48
8 397 Tyburek Michał M (8) POL Stay Insane Lublin 1:56:36,3(13) 4:45:32,4(14) 9:54:44,2(14) 13:18:38,4(15) 15:49:12,1(13) 19:38:15,5 2:35:31,1 07:51
9 412 Wantuch Marcin M (9) POL Chojnik 2:02:57,6(22) 4:49:15,7(17) 9:37:10,5(9) 12:46:46,4(7) 15:21:21,0(6) 19:40:20,7 2:37:36,3 07:52
10 318 Pojnar Bartłomiej M (10) POL WICHRY BESKIDU T.R. Wadowice 2:04:43,6(26) 4:44:54,7(12) 9:50:54,5(12) 13:12:47,3(12) 15:43:22,0(9) 19:44:27,1 2:41:42,7 07:53
11 140 Kaproń Sebastian M (11) POL Rakownia 2:07:09,7(28) 4:55:21,3(18) 9:56:44,1(17) 13:14:16,0(14) 15:46:35,2(12) 19:50:08,6 2:47:24,2 07:56
12 112 Gryczka Mateusz M (12) POL NBR TEAM Leszno 1:54:04,4(9) 4:35:26,9(8) 9:51:15,0(13) 13:12:46,7(11) 15:46:26,4(11) 20:10:14,8 3:07:30,4 08:04
13 300 Pawluś Mirosław M (13) POL JSC Jasło Jasło 2:02:30,8(21) 4:47:46,4(16) 9:55:05,5(15) 13:12:47,5(13) 15:45:00,2(10) 20:10:14,9 3:07:30,5 08:04
14 303 Pazda Pozorska Gosia K (1) POL Poltarex AML kobylnica 2:00:25,2(18) 5:01:11,1(21) 10:10:38,7(19) 13:18:42,0(16) 16:01:33,7(14) 20:24:38,4 3:21:54,0 08:09
15 90 Gawęski Maciej M (14) POL KW Kraków Kraków 2:23:11,0(97) 5:24:46,6(62) 10:32:25,0(32) 13:46:45,6(21) 16:21:21,6(16) 20:26:09,0 3:23:24,6 08:10
16 170 Koszyk Daniel M (15) POL Visegrad Maraton Rytro Nowy Sącz 2:09:51,5(33) 5:04:26,9(22) 10:13:23,1(20) 13:31:48,9(17) 16:19:54,3(15) 20:51:11,6 3:48:27,2 08:20
17 42 Bułanow Leszek M (16) POL Hipolitów 1:55:09,9(11) 4:44:55,1(13) 10:05:18,9(18) 13:34:21,0(18) 16:21:54,1(17) 20:54:39,1 3:51:54,7 08:21
18 457 Bieś Bartosz M (17) POL Sportowa Krynica Krynica Zdrój 2:23:45,0(100) 5:22:12,2(48) 10:34:08,5(33) 13:59:56,1(28) 16:30:12,2(19) 20:54:39,4 3:51:55,0 08:21
19 166 Kordecki Łukasz M (18) POL WCHSZT Brzesko 2:24:13,4(103) 5:24:10,0(58) 10:38:47,4(34) 14:06:08,1(31) 16:47:49,2(24) 20:57:16,9 3:54:32,5 08:22
20 390 Topolski Marcin M (19) POL BKB Victoria Brzesko Jadowniki 2:09:54,7(34) 5:07:55,8(29) 10:19:39,1(23) 13:40:06,4(19) 16:24:32,2(18) 20:57:18,2 3:54:33,8 08:22
21 80 Fidelus Jacek M (20) POL WCHSZT Brzesko 2:24:15,3(104) 5:24:43,6(61) 10:38:47,6(35) 14:06:08,4(32) 16:47:49,9(25) 20:57:19,0 3:54:34,6 08:22
22 342 Sarna Zdzisław M (21) POL Kraków 2:15:38,8(56) 5:15:56,9(38) 10:23:12,3(26) 13:53:18,4(23) 16:45:11,4(23) 20:58:18,0 3:55:33,6 08:23
23 411 Wałczyk Krzysztof M (22) POL Łowce 2:10:07,6(36) 5:07:05,3(25) 10:15:36,2(22) 13:49:22,6(22) 16:34:15,5(20) 21:12:53,5 4:10:09,1 08:29
24 442 Zarczuk Paweł M (23) POL Oława 2:23:16,5(98) 5:18:59,8(43) 10:43:42,6(37) 14:31:11,7(40) 17:26:31,0(36) 21:31:13,6 4:28:29,2 08:36
25 330 Redziak Łukasz M (24) POL wkurw_team Sosnowiec 2:03:54,2(24) 5:06:24,4(24) 10:23:47,0(27) 13:55:17,6(25) 17:12:09,5(32) 21:31:43,2 4:28:58,8 08:36
26 6 Gwizdak Justyna K (2) POL Water Team Rzeszów 2:17:24,4(71) 5:22:46,1(51) 10:51:21,1(42) 14:28:19,2(38) 17:10:35,1(30) 21:34:10,6 4:31:26,2 08:37
27 416 Waśko Paweł M (25) POL Centrum masażu Bielsko-Biała 2:03:14,6(23) 5:07:10,6(26) 10:26:40,4(29) 14:04:30,4(30) 16:54:31,4(26) 21:36:46,0 4:34:01,6 08:38
28 8 Naczyk Marta K (3) POL Dietetyk www.FormaNaSzczyt.pl Gdynia 2:24:23,8(108) 5:27:27,5(68) 10:43:35,6(36) 14:11:45,3(34) 17:10:01,3(29) 21:37:23,8 4:34:39,4 08:38
29 305 Piasecka-Wszoła Anna K (4) POL Saint Gobain Squad Dąbrowa Górnicza 2:20:11,1(89) 5:41:19,0(89) 11:33:57,9(74) 15:02:22,2(51) 17:44:56,9(42) 21:40:16,6 4:37:32,2 08:40
30 299 Pawlica Paweł M (26) POL Polskie Radio Kraków 2:13:12,9(48) 5:16:25,1(40) 10:56:55,7(49) 14:23:49,4(37) 17:15:22,4(33) 21:41:13,7 4:38:29,3 08:40
31 157 Kokotkiewicz Adam M (27) POL Rumia 2:14:32,2(53) 5:16:18,3(39) 10:29:50,1(31) 13:40:15,8(20) 16:34:21,6(21) 21:44:38,8 4:41:54,4 08:41
32 360 Soblik Łukasz M (28) POL Ruda Śląska 2:02:22,3(20) 5:21:46,6(47) 10:28:20,4(30) 13:59:22,1(27) 16:42:11,6(22) 21:44:39,5 4:41:55,1 08:41
33 368 STYPUŁKOWSKI DAREK M (29) POL BBL POLONEZ WARSZAWA WARSZAWA 2:19:33,9(81) 5:23:36,6(56) 10:44:50,3(39) 14:22:21,6(36) 17:10:35,2(31) 21:54:09,4 4:51:25,0 08:45
34 16 Badowski Aleksander M (30) POL Team Mountain Fuel Polska Warszawa 1:53:11,9(6) 4:40:06,5(11) 10:48:10,5(40) 14:46:55,7(45) 17:33:56,2(40) 21:55:55,6 4:53:11,2 08:46
35 153 Kobyłecki Michał M (31) POL PROCOM SYSTEM TEAM Wrocław 2:10:11,5(39) 5:29:48,7(73) 11:21:19,1(62) 15:07:30,3(54) 17:53:35,3(45) 22:03:53,7 5:01:09,3 08:49
36 33 Botkiewicz Jarosław M (32) POL wkurw_team/ Drużyna Bartka Kielce 2:03:54,6(25) 5:07:41,1(28) 10:58:26,8(51) 14:36:44,7(42) 17:27:52,1(37) 22:08:33,5 5:05:49,1 08:51
37 376 SZCZEPAŃSKI ANDRZEJ M (33) POL WILD SKUNKS ZIELONA GÓRA 2:26:01,8(118) 5:31:57,1(76) 10:56:24,2(48) 14:40:53,6(43) 17:29:21,7(38) 22:16:27,5 5:13:43,1 08:54
38 272 Olawiński Karol M (34) POL TMTeam Kobierzyce 2:17:03,9(65) 5:24:10,6(59) 10:52:55,0(44) 14:32:13,6(41) 17:18:04,3(34) 22:20:05,5 5:17:21,1 08:56
39 283 Pająk Łukasz M (35) POL wlaczoszczedzanie.pl Zabłocie 2:11:22,9(43) 5:16:27,5(41) 11:02:02,0(52) 14:52:03,2(47) 17:38:17,9(41) 22:27:57,8 5:25:13,4 08:59
40 338 Róg Leszek M (36) POL Krzeszowice 2:19:54,8(86) 5:08:44,8(32) 10:24:46,5(28) 13:53:50,8(24) 16:56:10,0(27) 22:35:23,3 5:32:38,9 09:02
41 398 Tylek Rafał M (37) POL FlexyStav Sport Kraków 2:20:07,8(87) 5:10:39,4(34) 10:14:35,7(21) 14:01:47,4(29) 16:56:42,6(28) 22:40:03,3 5:37:18,9 09:04
42 258 Niezgódka Tomasz M (38) POL faktoringekspert.pl Wrocław 2:29:59,6(129) 5:55:01,4(117) 11:39:20,9(83) 15:19:58,4(59) 18:01:01,5(50) 22:45:36,6 5:42:52,2 09:06
43 45 Cebula Leszek M (39) POL Kraków 2:19:17,7(79) 5:22:31,6(49) 10:51:46,7(43) 14:29:44,9(39) 17:30:52,0(39) 22:48:20,0 5:45:35,6 09:07
44 233 Mazur Tomasz M (40) POL Wolica 2:32:27,6(142) 5:50:49,1(112) 11:23:58,4(64) 15:06:00,1(52) 18:00:33,9(49) 22:51:58,4 5:49:14,0 09:08
45 352 Skoczylas Adrian M (41) POL Stay Insane Świdnik 2:16:11,0(60) 5:27:21,7(67) 11:06:14,3(53) 14:54:23,3(49) 18:00:22,1(47) 22:51:58,6 5:49:14,2 09:08
46 458 Śliwa Arkadiusz M (42) POL Sportowa Krynica Krynica Zdrój 2:29:30,1(127) 5:48:50,2(109) 11:42:36,0(86) 15:20:01,8(60) 18:07:14,0(53) 22:52:49,4 5:50:05,0 09:09
47 381 Szkoła Wojciech M (43) POL Natural Born Runners Poznań 2:37:25,6(180) 5:49:10,9(110) 11:25:20,4(67) 15:19:55,3(58) 18:07:09,5(52) 23:00:58,6 5:58:14,2 09:12
48 202 Lasek Jakub M (44) POL KW Opole Opole 2:36:58,9(176) 5:41:18,6(88) 11:24:07,2(65) 15:18:36,5(55) 18:07:16,0(54) 23:00:59,2 5:58:14,8 09:12
49 201 Lachowicz Przemysław M (45) POL Libertów 2:24:04,4(102) 5:35:39,1(79) 11:44:08,3(88) 15:33:44,8(65) 18:30:05,2(59) 23:03:28,7 6:00:44,3 09:13
50 357 SKWIERCZYŃSKI ADAM M (46) POL KB OŻARÓW Mazowiecki Biega Siedlce 2:24:17,4(105) 5:32:00,7(77) 10:49:58,3(41) 14:18:34,8(35) 17:23:36,5(35) 23:04:31,0 6:01:46,6 09:13
51 285 Pakuła Paweł M (47) POL MKS Żak Biała Podlaska Wisznice 2:24:00,1(101) 5:22:48,4(52) 10:22:29,5(25) 14:09:09,1(33) 17:46:04,4(43) 23:05:09,7 6:02:25,3 09:14
52 191 Kuc Wojciech M (48) POL Kłobuck 2:19:43,4(85) 5:29:50,1(74) 11:18:53,3(60) 15:07:09,2(53) 18:04:49,9(51) 23:09:21,8 6:06:37,4 09:15
53 251 Moćko Jacek M (49) POL DSV Zagnańsk 2:26:59,7(120) 5:46:44,9(104) 11:40:07,2(84) 15:30:42,6(62) 18:23:24,9(57) 23:12:23,6 6:09:39,2 09:16
54 419 Wichłacz Paweł M (50) POL KB Maniac Poznań Szreniawa 2:30:10,4(131) 5:27:20,5(66) 11:08:41,9(54) 14:41:06,7(44) 17:46:25,7(44) 23:12:56,5 6:10:12,1 09:17
55 216 Łożyński Radomir M (51) POL 4RUN TEAM PIŁA Polska 2:17:10,1(67) 5:24:38,3(60) 11:16:17,1(55) 15:32:12,2(63) 18:35:11,9(60) 23:14:54,7 6:12:10,3 09:17
56 349 Sitek Daniel M (52) POL Gdańsk 2:20:10,1(88) 5:42:05,6(93) 12:04:15,1(103) 16:04:07,7(84) 18:56:15,5(68) 23:29:31,7 6:26:47,3 09:23
57 395 Trzcieliński Roman M (53) POL PSY Warszawa Warszawa 2:17:05,8(66) 5:37:16,3(81) 11:44:09,7(89) 15:27:15,7(61) 18:23:30,2(58) 23:34:18,7 6:31:34,3 09:25
58 301 Pawłowski Tomasz M (54) POL Adamed/Team PLeszew Dobrzyca 2:28:28,0(121) 5:41:24,7(91) 11:17:40,4(57) 14:52:50,1(48) 17:54:04,5(46) 23:41:06,8 6:38:22,4 09:28
59 424 Włoskowicz Marcin M (55) POL Polska 2:39:11,8(202) 6:07:40,2(150) 11:58:24,6(100) 16:03:03,3(82) 18:56:13,0(67) 23:42:02,9 6:39:18,5 09:28
60 247 Mioduszewski Mateusz M (56) POL UKA Polska 2:16:13,1(61) 5:29:19,1(72) 11:50:12,9(94) 16:09:02,4(87) 19:05:25,3(69) 23:43:08,0 6:40:23,6 09:29
61 443 Zarzyński Artur M (57) POL FunFly Warszawa 2:33:35,3(153) 5:45:56,2(100) 11:26:22,3(69) 15:18:39,9(57) 18:18:10,9(56) 24:09:20,4 7:06:36,0 09:39
62 43 BURZYŃSKI SEBASTIAN M (58) POL MPK WYBIEGANIE Warszawa 2:33:31,9(152) 5:45:53,8(99) 11:24:10,5(66) 15:18:39,7(56) 18:18:06,8(55) 24:09:20,5 7:06:36,1 09:39
63 287 Paluch Marek M (59) POL Biegiem Przez Góry Jaworze k/Bielsko-Biała 2:16:23,8(62) 5:28:08,0(70) 11:22:58,9(63) 15:38:07,7(71) 18:54:42,9(64) 24:17:10,9 7:14:26,5 09:42
64 132 Jaworowicz Tomasz M (60) POL KS Pegaz Konstancin- Jeziorna 2:25:45,0(116) 5:55:37,0(118) 11:49:13,9(92) 15:54:41,0(76) 19:05:43,3(70) 24:34:38,0 7:31:53,6 09:49
65 211 Lisiecki Tomasz M (61) POL Trzynastka Plus Luboń 2:28:29,4(122) 5:41:20,5(90) 11:44:15,4(90) 16:18:39,2(92) 19:48:19,8(87) 24:35:24,4 7:32:40,0 09:50
66 322 Porębski Dariusz M (62) POL Riegelsberg 2:16:02,3(58) 5:23:53,4(57) 11:29:58,3(72) 15:36:35,3(69) 18:54:46,8(65) 24:39:07,1 7:36:22,7 09:51
67 327 Rajtar Zbigniew M (63) POL Rontil - Compass Kraków 2:14:26,5(51) 5:24:56,6(63) 11:34:00,8(75) 15:55:26,4(78) 19:18:39,5(78) 24:39:10,5 7:36:26,1 09:51
68 268 Nowakowski Paweł M (64) POL MojeUltraBieganie.pl Sosnowiec 2:12:17,0(44) 5:29:04,1(71) 11:36:44,3(80) 15:37:32,2(70) 19:07:36,6(72) 24:48:52,7 7:46:08,3 09:55
69 32 Borowski ADAM M (65) POL Inowrocław 2:20:49,6(91) 5:46:27,5(103) 11:51:28,8(96) 16:12:15,8(88) 19:15:04,8(77) 24:51:15,8 7:48:31,4 09:56
70 400 Ugorek Jarosław M (66) POL Team Kopeć Milicz 2:08:02,9(30) 5:09:38,3(33) 11:17:51,6(58) 15:36:07,4(66) 19:05:50,1(71) 24:53:13,0 7:50:28,6 09:57
71 425 Wojtczak Blazej M (67) POL Pabianice 2:26:55,4(119) 5:46:50,1(105) 11:53:52,9(98) 16:09:01,0(86) 19:08:15,9(74) 24:53:52,8 7:51:08,4 09:57
72 235 Mączka Anna K (5) POL Rzeszów 2:15:18,7(55) 5:17:53,1(42) 10:44:33,9(38) 14:58:41,4(50) 18:00:30,3(48) 24:54:24,4 7:51:40,0 09:57
73 459 Wyroba Waldi M (68) POL BeFit24Team Krakow 2:17:13,3(69) 5:40:59,0(85) 11:26:27,8(70) 15:36:21,9(67) 18:48:57,7(63) 24:55:47,1 7:53:02,7 09:58
74 382 Szostek Michał M (69) POL BeFit24Team Kraków 2:17:11,1(68) 5:44:21,0(96) 11:32:52,5(73) 15:36:25,1(68) 18:48:56,5(62) 24:55:47,1 7:53:02,7 09:58
75 367 Stepak Włodzimierz M (70) POL KB Aktywni Konin Rudzica 2:19:37,6(83) 5:41:01,3(86) 11:44:44,8(91) 16:04:06,8(83) 19:11:14,0(75) 24:58:02,1 7:55:17,7 09:59
76 284 Pajdosz Rafał M (71) POL KB Biała Biega Biała Podlaska 2:10:53,9(41) 5:26:01,7(65) 11:25:32,1(68) 15:39:15,3(72) 18:39:39,8(61) 25:00:52,3 7:58:07,9 10:00
77 351 Siwoń Ewa K (6) POL Smashing Pąpkins Warszawa 2:42:10,8(234) 6:22:06,3(191) 12:29:44,6(118) 16:17:52,8(91) 19:36:43,8(86) 25:04:51,0 8:02:06,6 10:01
78 314 Ploch Sebastian M (72) POL Wrocław 2:32:16,6(139) 5:54:54,1(116) 12:07:29,2(104) 16:17:52,3(90) 19:34:28,5(82) 25:04:51,1 8:02:06,7 10:01
79 103 Gostyński Krzysztof M (73) POL Kraków 2:15:53,8(57) 5:28:03,5(69) 11:39:07,1(82) 15:41:49,3(73) 19:13:18,6(76) 25:05:22,8 8:02:38,4 10:02
80 10 Abragimowicz Neil M (74) POL Warszawa 2:45:40,2(256) 6:34:44,7(230) 12:48:37,6(141) 16:29:57,1(101) 19:35:01,3(85) 25:09:17,6 8:06:33,2 10:03
81 210 Lipowicz Łukasz M (75) POL Szczytniki 2:43:52,3(244) 6:05:05,7(138) 12:31:29,7(119) 16:53:04,8(107) 20:10:27,6(99) 25:32:09,0 8:29:24,6 10:12
82 257 Nierada Marcin M (76) POL Katowice 2:37:41,2(182) 6:19:50,2(179) 12:45:25,1(138) 17:04:19,2(118) 20:10:24,3(97) 25:36:45,9 8:34:01,5 10:14
83 120 Hofmański Rafał M (77) POL Kotlin 2:24:25,0(109) 5:41:08,5(87) 11:38:19,3(81) 16:00:25,2(81) 19:20:44,4(79) 25:37:19,5 8:34:35,1 10:14
84 415 WASILEWSKI KRZYSZTOF M (78) POL Warszawa 2:39:04,4(199) 6:24:13,3(200) 12:50:53,5(143) 16:55:50,6(109) 20:10:26,6(98) 25:40:27,6 8:37:43,2 10:16
85 158 Kolańczyk Filip M (79) POL Run4Fun Poznań 2:44:17,1(249) 6:07:43,4(151) 12:39:47,7(133) 16:54:15,5(108) 20:10:31,2(100) 25:42:01,6 8:39:17,2 10:16
86 309 Piec Tomasz M (80) POL #DomkiPiecykowo Katowice 2:35:10,0(160) 6:03:35,1(131) 12:22:26,6(113) 16:43:33,2(105) 20:00:11,8(91) 25:45:58,3 8:43:13,9 10:18
87 399 Tylutki Łukasz M (81) POL Laser Dance Squad Polska 2:32:42,1(145) 6:07:50,7(152) 12:37:42,2(130) 16:43:02,0(104) 20:10:47,5(101) 25:52:40,6 8:49:56,2 10:21
88 15 Badowski Jerzy M (82) POL Tri Amigos Piaseczno 2:16:58,1(64) 5:47:12,4(107) 12:01:13,8(101) 16:20:30,6(94) 19:34:58,8(84) 25:54:20,8 8:51:36,4 10:21
89 203 Lekki Jerzy M (83) POL BB Runners Bielsko - Biała 2:25:24,8(113) 5:58:17,1(120) 11:53:27,9(97) 16:12:23,3(89) 20:02:58,4(93) 25:54:21,7 8:51:37,3 10:21
90 228 Marczewski Bartosz M (84) POL SPW Szpital Zespolony w Szczecinie Stargard 2:10:09,7(37) 5:12:48,7(36) 11:18:51,4(59) 15:56:29,0(79) 19:34:27,0(81) 25:55:56,8 8:53:12,4 10:22
91 237 Meissner Paweł M (85) POL TIGERS TEAM Łódź 2:36:04,2(168) 6:03:06,9(127) 12:33:29,2(122) 17:05:29,2(119) 20:31:47,5(106) 25:56:07,9 8:53:23,5 10:22
92 182 Krupiński Maciej M (86) POL AGB Torfy Zgierz 2:36:04,4(169) 6:03:03,5(125) 12:36:52,2(129) 17:05:31,1(120) 20:31:46,0(105) 25:56:08,6 8:53:24,2 10:22
93 328 Ratyński Wojciech M (87) POL Wrocław 2:39:31,9(210) 6:07:54,8(153) 12:16:23,5(110) 16:27:40,4(99) 20:04:54,3(94) 25:59:11,6 8:56:27,2 10:23
94 108 Górka Dariusz M (88) POL BIKEBOARD Kraków 2:19:40,0(84) 5:25:30,7(64) 10:57:06,9(50) 15:33:20,7(64) 18:54:50,4(66) 26:00:51,7 8:58:07,3 10:24
95 196 Kuncewicz Dariusz M (89) POL Stay Insane Lublin 2:38:50,3(196) 6:06:35,6(145) 12:22:02,5(112) 16:47:38,9(106) 20:01:48,1(92) 26:06:05,6 9:03:21,2 10:26
96 455 Żarnowski Grzegorz M (90) POL gregzarnowski.pl Zagórzyce Dworskie 2:30:00,5(130) 6:29:17,4(217) 13:08:40,3(176) 17:13:18,2(124) 20:23:05,4(103) 26:10:43,4 9:07:59,0 10:28
97 294 Pasterz Piotr M (91) POL Rzeszów 2:30:34,6(132) 6:03:04,1(126) 12:25:04,0(114) 16:21:59,0(97) 19:59:25,2(88) 26:16:34,1 9:13:49,7 10:30
98 172 Kowalczyk Grzegorz M (92) POL Lublin 2:24:18,2(106) 6:05:39,0(140) 12:43:29,0(137) 17:06:09,8(121) 20:40:19,8(110) 26:18:23,4 9:15:39,0 10:31
99 145 Kąkol Łukasz M (93) POL Amsterdam 2:14:09,6(49) 5:59:20,3(122) 13:01:42,8(158) 17:23:39,9(129) 20:37:50,6(109) 26:18:56,3 9:16:11,9 10:31
100 146 Kielar Maciej M (94) POL Silnia! Toporowice 2:32:35,1(144) 6:06:24,4(144) 12:42:09,1(135) 16:58:01,3(112) 20:27:50,7(104) 26:20:20,6 9:17:36,2 10:32
101 128 Jadzieicz Jakub M (95) POL Prorunning promotion Warszawa 2:21:03,5(92) 5:41:57,2(92) 11:49:25,2(93) 16:04:09,8(85) 19:34:39,9(83) 26:30:11,0 9:27:26,6 10:36
102 12 Adamik Łukasz M (96) POL Nowy Styl Group Running Team Wisła 2:22:46,0(96) 5:40:24,2(84) 11:57:10,0(99) 16:20:45,3(96) 19:59:34,1(90) 26:30:30,6 9:27:46,2 10:36
103 401 Ulas Maciej M (97) POL 1980 Bochnia 2:38:57,3(198) 6:04:31,8(137) 12:14:42,1(109) 16:22:36,6(98) 19:59:31,5(89) 26:30:30,9 9:27:46,5 10:36
104 277 OLSCHIMKE-MARMUROWICZ BARBARA K (7) POL Night Runners Śląsk Nessi Team Katowice 2:32:31,4(143) 6:08:56,6(155) 12:36:10,2(126) 17:29:16,6(133) 20:42:20,6(114) 26:49:04,0 9:46:19,6 10:43
105 402 Uracz Łukasz M (98) POL Harpagan Sosnowiec Sosnowiec 2:39:10,1(201) 6:18:51,2(174) 12:47:03,1(139) 17:29:17,3(134) 20:42:14,4(112) 26:49:04,1 9:46:19,7 10:43
106 173 Kowalczyk Tadeusz M (99) POL Poznań 2:33:30,3(151) 6:05:33,2(139) 12:38:59,5(131) 17:01:35,1(114) 20:42:30,4(115) 26:50:17,1 9:47:32,7 10:44
107 451 Zubowicz Jakub M (100) POL Żwawe Żubry / BZ WBK Faktor Warszawa 2:40:19,1(217) 6:20:45,5(183) 13:08:34,3(174) 17:32:55,7(141) 21:08:54,9(130) 26:54:45,4 9:52:01,0 10:45
108 169 Kostecki Igor M (101) POL WCHSZT Brzesko 2:43:34,8(241) 6:22:08,8(193) 13:09:43,7(181) 17:25:00,4(130) 20:49:33,3(122) 26:59:54,5 9:57:10,1 10:47
109 324 Pudełek Agnieszka K (8) POL WCHSZT Brzesko 2:43:33,9(240) 6:25:47,5(211) 13:09:44,9(182) 17:25:01,2(131) 20:49:21,3(119) 26:59:55,0 9:57:10,6 10:47
110 206 Lewandowski Robert M (102) POL Biegam z Radosci Warszawa 2:40:20,4(218) 6:24:07,4(197) 13:05:25,6(163) 17:35:31,1(147) 21:05:40,2(124) 26:59:55,2 9:57:10,8 10:47
111 17 badura wojtek M (103) POL zielona trafffka i biały puuuch bielsko-biała 2:36:36,8(174) 6:13:11,2(166) 13:02:17,3(159) 17:35:30,3(146) 21:03:38,1(123) 26:59:56,4 9:57:12,0 10:47
112 144 Kaźmierczak Piotr M (104) POL Warszawa 2:37:41,8(184) 6:19:51,7(180) 13:10:12,1(185) 17:40:07,1(150) 21:10:37,6(131) 27:00:19,5 9:57:35,1 10:48
113 181 Krupa Grzegorz M (105) POL Anwil Team Włocławek 2:35:04,0(158) 6:20:03,6(181) 13:10:12,7(186) 17:40:07,3(151) 21:10:37,7(132) 27:00:19,6 9:57:35,2 10:48
114 385 Szymański Rafał M (106) POL Above2000 Radom 2:51:26,5(298) 6:36:57,9(239) 13:31:02,2(207) 18:10:22,9(185) 21:30:50,4(142) 27:00:23,1 9:57:38,7 10:48
115 104 Gościński Sławomir M (107) POL Izerska Grupa Biegowa Dobrzeń Mały 2:12:20,5(46) 5:46:01,0(101) 12:25:10,3(115) 16:34:31,8(103) 20:04:54,4(95) 27:06:14,4 10:03:30,0 10:50
116 61 Ćwikliński Łukasz M (108) POL Izersk Grupa Biegowa Pasiecznik 2:12:18,8(45) 5:46:03,1(102) 12:25:13,7(116) 16:34:31,7(102) 20:05:01,0(96) 27:06:15,7 10:03:31,3 10:50
117 167 Kosin Paweł M (109) POL Klub Biegających Leśników Polska 2:34:57,6(156) 6:11:34,3(160) 12:57:52,2(154) 17:35:16,3(142) 21:07:52,6(128) 27:11:41,8 10:08:57,4 10:52
118 100 Gorgoń Piotr M (110) POL 4RUN TEAM PIŁA Piła 2:39:15,3(204) 6:19:24,4(178) 12:55:43,8(151) 17:35:16,4(143) 21:07:51,8(127) 27:11:42,7 10:08:58,3 10:52
119 56 Czerwiński Maciej M (111) POL Klub Ślimaka Torpedy Skórzewo 2:35:34,2(166) 6:11:46,6(162) 12:51:42,7(146) 17:36:51,1(149) 21:07:55,8(129) 27:11:43,4 10:08:59,0 10:52
120 130 Jankosz Marek M (112) POL Sieprawska Piątka Siepraw 2:55:09,9(311) 6:47:35,8(262) 12:58:46,4(157) 17:32:23,4(139) 21:49:06,7(158) 27:21:33,8 10:18:49,4 10:56
121 151 Kobierski Piotr M (113) POL UKA Ultras Runners Warszawa 2:06:53,7(27) 5:08:18,9(30) 11:20:41,3(61) 15:55:03,0(77) 19:24:48,3(80) 27:21:39,4 10:18:55,0 10:56
122 244 Miękus Hubert M (114) POL Polska 2:18:37,9(76) 5:31:55,2(75) 11:34:48,1(76) 15:45:34,5(74) 19:07:57,5(73) 27:21:40,2 10:18:55,8 10:56
123 293 Pasiecznik Miłosz M (115) POL Poznań 2:37:58,5(190) 6:11:35,9(161) 12:21:54,3(111) 16:56:38,1(110) 20:41:32,9(111) 27:21:45,2 10:19:00,8 10:56
124 260 NOWACKA MARLENA K (9) POL JAN-MAR.PL PIASKI 2:25:50,6(117) 5:52:30,5(114) 12:34:51,4(123) 17:03:45,4(115) 20:49:19,5(118) 27:21:47,3 10:19:02,9 10:56
125 26 BOBIN Tomasz M (116) POL Gorzów Wlkp. 2:31:25,0(135) 6:06:08,6(142) 12:34:51,8(124) 16:59:06,3(113) 20:42:55,5(116) 27:22:49,6 10:20:05,2 10:57
126 187 Księżnik Dorota K (10) POL Skarbimierz Osiedle 2:39:12,9(203) 6:14:13,4(170) 12:32:42,3(121) 17:03:47,4(117) 20:49:24,3(120) 27:24:08,5 10:21:24,1 10:57
127 198 Kustroń Adam M (117) POL pulex Krosno 2:48:28,3(275) 6:27:43,2(214) 13:08:51,7(177) 17:30:11,7(136) 20:49:30,1(121) 27:25:30,7 10:22:46,3 10:58
128 189 Kubasik Rafał M (118) POL Lublin 2:37:56,2(189) 6:12:27,3(165) 12:50:29,3(142) 17:30:04,1(135) 21:06:53,0(126) 27:26:50,4 10:24:06,0 10:58
129 30 Borkowska Aneta K (11) POL Ultra Srultra Team Stoczek 2:46:56,0(265) 6:38:33,0(245) 13:33:20,9(211) 18:03:45,4(174) 21:34:10,1(147) 27:30:42,0 10:27:57,6 11:00
130 83 Frankiewicz Artur M (119) POL Gliwice 2:43:41,2(242) 6:26:42,8(212) 13:05:31,6(165) 18:01:06,5(168) 21:34:09,5(146) 27:30:43,2 10:27:58,8 11:00
131 387 Szyszkowski Rafal M (120) POL Osowiec 2:40:57,4(221) 6:25:40,8(208) 13:05:43,4(166) 17:32:55,4(140) 21:06:48,3(125) 27:32:42,7 10:29:58,3 11:01
132 229 Maryniak Agata K (12) POL Szczecin 2:46:45,1(263) 6:25:21,8(205) 13:10:14,7(187) 17:50:23,3(161) 21:18:43,5(136) 27:39:35,4 10:36:51,0 11:03
133 154 Kociuba Przemysław M (121) POL TT Szczecin SZCZECIN 2:46:54,8(264) 6:25:22,9(206) 13:06:57,9(169) 17:50:23,0(160) 21:18:45,2(137) 27:39:36,9 10:36:52,5 11:03
134 353 Skoczyński Tomasz M (122) POL Poznań 2:47:55,9(272) 6:20:47,7(184) 12:40:14,3(134) 17:07:44,6(122) 20:45:38,7(117) 27:42:08,1 10:39:23,7 11:04
135 326 Rajek Sebastian M (123) POL SPORTRUN TYCHY Tychy 2:17:33,5(73) 5:47:09,9(106) 12:39:16,7(132) 17:03:47,0(116) 20:42:18,9(113) 27:43:11,0 10:40:26,6 11:05
136 392 Tracz Jakub M (124) POL Kardiofit.jt@gmail.com Lodz 2:29:09,0(124) 6:08:39,4(154) 13:30:18,0(205) 18:24:24,4(195) 22:07:52,9(171) 27:47:58,8 10:45:14,4 11:07
137 85 Gaczyński Mateusz M (125) POL Warszawa 2:51:05,3(296) 6:48:42,0(267) 13:40:57,9(219) 18:04:10,3(176) 21:39:52,6(151) 27:50:33,7 10:47:49,3 11:08
138 378 Szczerba Rafał M (126) POL Łódź 2:51:03,9(295) 6:48:42,1(268) 13:40:51,2(218) 18:04:09,7(175) 21:39:51,9(150) 27:50:35,0 10:47:50,6 11:08
139 448 Zębala Krzysztof M (127) POL Kraków 2:31:41,2(136) 6:07:01,9(146) 13:09:48,6(183) 17:47:43,9(158) 21:19:34,7(138) 27:53:11,4 10:50:27,0 11:09
140 199 Kuźmiński Wojtek M (128) POL Krosno 2:49:59,7(288) 6:42:46,7(255) 13:30:14,8(204) 18:01:06,3(167) 21:26:28,4(139) 28:00:41,4 10:57:57,0 11:12
141 255 Najberg Michał M (129) POL Byledobiec Anin Warszawa 2:39:46,5(212) 6:24:12,9(199) 13:08:34,4(175) 17:44:33,0(155) 21:32:25,1(145) 28:13:10,4 11:10:26,0 11:17
142 282 Paczkowski Paweł M (130) POL NU-MED Łódź 2:24:39,9(110) 6:03:07,4(128) 12:54:44,0(150) 17:40:22,4(152) 21:32:11,0(143) 28:13:10,8 11:10:26,4 11:17
143 47 Chaciński Mikołaj M (131) POL ProAutomation Warszawa 2:41:11,9(224) 6:25:42,8(209) 13:11:31,8(188) 17:47:30,6(157) 21:32:20,8(144) 28:13:11,6 11:10:27,2 11:17
144 383 Szpinda Sebastian M (132) POL Biłgoraj Ultra Trail Biłgoraj 2:31:47,1(137) 6:06:14,7(143) 12:52:24,8(149) 18:08:28,7(180) 21:46:56,1(156) 28:22:15,1 11:19:30,7 11:20
145 29 Bonczar Bogodar M (133) POL Niezrzeszony Wieliczka 2:41:08,9(223) 6:11:00,1(158) 12:51:30,0(145) 17:31:00,8(138) 21:29:57,5(141) 28:22:15,7 11:19:31,3 11:20
146 311 Piotrkowski Rafael M (134) POL Wrocław 2:39:18,2(206) 6:11:55,7(164) 13:07:52,8(170) 18:30:28,6(198) 21:53:03,9(161) 28:26:17,6 11:23:33,2 11:22
147 117 Grzeszczuk Wojciech M (135) POL Visual Family Collective Warszawa 2:53:56,6(308) 6:34:37,4(229) 13:35:20,0(213) 17:57:09,9(163) 21:48:42,5(157) 28:27:57,1 11:25:12,7 11:23
148 439 Zakrzewski Paweł M (136) POL Szczecin 2:21:12,8(93) 5:44:09,2(94) 12:36:26,3(128) 17:35:19,5(145) 21:12:32,2(133) 28:29:38,3 11:26:53,9 11:23
149 321 Połomski Daniel M (137) POL Szczecin 2:21:14,0(94) 5:44:10,0(95) 12:36:17,0(127) 17:35:19,4(144) 21:12:35,6(134) 28:29:38,7 11:26:54,3 11:23
150 195 Kulicki Łukasz M (138) POL Olsztyn 2:36:25,2(171) 6:21:16,8(188) 13:20:58,8(194) 18:02:28,7(169) 22:11:08,6(172) 28:30:16,4 11:27:32,0 11:24
151 31 Borkowski Marek M (139) POL Olsztyn 2:36:28,4(172) 6:21:23,4(189) 13:23:03,7(197) 18:02:29,6(170) 22:11:37,5(173) 28:30:16,7 11:27:32,3 11:24
152 310 Pieniądz Bartłomiej M (140) POL Misiu z buszu Kraków 2:59:25,1(331) 6:53:17,5(280) 13:30:22,8(206) 18:12:01,1(186) 22:00:15,5(166) 28:34:02,5 11:31:18,1 11:25
153 245 Mikrut Remigiusz M (141) POL IACH Chelmno 2:37:21,3(178) 6:10:56,8(156) 13:09:02,3(178) 18:19:19,7(192) 21:49:53,7(159) 28:36:09,0 11:33:24,6 11:26
154 231 MAY-ADAMEK KATARZYNA K (13) POL RAKOWNIA 2:52:11,1(299) 7:02:03,1(298) 14:32:28,7(269) 18:54:55,3(213) 22:42:59,2(190) 28:45:26,6 11:42:42,2 11:30
155 163 Korbela Maciej M (142) POL Dąbrowa Górnicza 2:52:17,0(303) 7:03:19,5(302) 14:32:30,9(270) 18:54:55,8(214) 22:43:10,2(192) 28:45:26,6 11:42:42,2 11:30
156 113 Grzegorczyk Wojciech M (143) POL Kondycja Warszawa 2:47:35,9(270) 6:35:51,5(234) 13:26:36,8(200) 18:06:44,1(177) 21:51:07,7(160) 28:46:29,2 11:43:44,8 11:30
157 95 Gerus Wiesław M (144) POL Pro-Run Wrocław Wrocław 2:43:48,8(243) 6:25:44,5(210) 13:09:23,7(180) 17:50:24,4(162) 21:29:24,4(140) 28:47:49,3 11:45:04,9 11:31
158 248 Miś Waldemar M (145) POL Alior Running Team Gdańsk 2:48:09,6(274) 6:32:14,7(225) 12:58:05,1(156) 17:40:50,0(154) 21:41:51,1(153) 28:53:22,7 11:50:38,3 11:33
159 222 Maliszewski Jacek M (146) POL Smashing Pąpkins Warszawa 2:40:14,0(215) 6:20:03,7(182) 12:57:56,8(155) 17:40:49,6(153) 21:41:53,4(154) 28:53:23,0 11:50:38,6 11:33
160 329 Rawa Marcin M (147) POL Gdańsk 2:52:15,9(301) 6:36:47,8(237) 13:54:31,7(232) 18:14:22,9(188) 22:19:10,7(177) 29:04:59,3 12:02:14,9 11:37
161 70 Doroszuk Cezary M (148) POL Napędzany Kebabem / MORT! Warszawa 2:28:48,6(123) 6:47:01,1(260) 13:48:10,2(222) 18:18:43,6(191) 22:22:13,5(178) 29:08:17,6 12:05:33,2 11:39
162 336 Rowiński Marek M (149) POL Kraków 2:46:32,5(261) 6:52:11,0(279) 14:04:07,7(243) 18:58:35,9(218) 22:56:44,8(201) 29:14:00,5 12:11:16,1 11:41
163 432 Wyciślak Grzegorz M (150) POL navigare necesse est Rzeszów 2:35:17,1(164) 6:21:48,3(190) 13:20:25,8(193) 18:07:26,7(179) 22:24:22,6(179) 29:14:55,7 12:12:11,3 11:41
164 428 wołosiuk przemysław M (151) POL wolka4 biała podlaska 2:38:28,0(194) 6:41:42,8(253) 13:58:09,6(235) 18:53:21,1(209) 22:56:38,3(200) 29:20:47,5 12:18:03,1 11:44
165 138 Kamiński James Artur M (152) POL Kingrunner Ultra Józefów 2:37:55,1(187) 6:04:21,7(135) 13:04:40,5(160) 18:03:32,3(173) 21:54:52,2(163) 29:23:42,4 12:20:58,0 11:45
166 388 TIMOFIEJUK PAWEŁ M (153) POL Albatrosy Warszawa 2:24:49,3(111) 5:51:32,4(113) 12:42:55,4(136) 17:25:02,1(132) 21:35:36,6(148) 29:23:42,6 12:20:58,2 11:45
167 114 Grzegorek Paweł M (154) POL Kingrunner Warszawa 2:43:52,5(245) 6:04:22,7(136) 13:04:44,8(161) 18:03:24,0(171) 21:54:43,0(162) 29:23:42,7 12:20:58,3 11:45
168 409 Walczak Patryk M (155) POL xRunners Konin 2:18:54,8(78) 5:44:35,2(97) 12:36:01,0(125) 18:03:25,8(172) 21:58:43,3(165) 29:27:45,0 12:25:00,6 11:47
169 371 Szalewicz Damian M (156) POL Łomiankowska Grupa Biegowa Łomianki 2:41:33,6(230) 6:29:33,6(219) 13:34:29,3(212) 18:49:39,9(204) 22:41:20,4(189) 29:28:26,0 12:25:41,6 11:47
170 366 Staszak Radosław M (157) POL jakucjatrail.pl Złotniki 2:29:48,1(128) 6:30:02,3(220) 13:47:59,3(221) 18:46:15,3(203) 22:40:24,1(188) 29:29:34,4 12:26:50,0 11:47
171 362 Sopotnicki Wojciech M (158) POL MoveON Kunice 2:43:08,6(238) 6:34:07,5(228) 13:51:30,6(228) 18:52:50,5(208) 22:38:24,2(186) 29:31:49,6 12:29:05,2 11:48
172 396 Turlej Wojciech M (159) POL Wilczyce 2:42:56,1(237) 6:34:05,0(227) 13:51:28,5(227) 18:52:46,9(206) 22:38:12,6(185) 29:31:49,7 12:29:05,3 11:48
173 446 Zdziarski Tomasz M (160) POL Wrocław 2:14:29,8(52) 5:40:16,0(83) 12:13:14,2(108) 17:30:44,9(137) 21:41:20,6(152) 29:31:50,0 12:29:05,6 11:48
174 380 Szeremeta Andrzej M (161) POL PZU SPORT TEAM Warszawa 2:35:12,3(162) 6:11:00,9(159) 13:06:41,3(168) 17:59:01,8(164) 22:01:44,7(167) 29:34:58,5 12:32:14,1 11:49
175 84 Frączek Maciej M (162) POL Płonące kondony Babuni Piaseczno 2:57:04,2(319) 6:54:57,1(285) 14:16:19,2(259) 19:45:58,2(248) 23:27:05,4(222) 29:40:01,9 12:37:17,5 11:52
176 110 Górniak Adam M (163) POL Jaworzno 2:44:02,5(247) 6:38:44,3(247) 14:01:10,3(240) 18:54:54,8(212) 22:43:00,1(191) 29:40:02,1 12:37:17,7 11:52
177 152 Kobylarczyk Sebastian M (164) POL Nine Inch Snails Aachen 2:56:55,0(317) 6:54:54,2(283) 14:16:16,7(257) 19:45:57,8(247) 23:27:04,1(221) 29:40:02,5 12:37:18,1 11:52
178 213 Lucas Eric M (165) QAT N/a Doha Qatar 2:35:48,1(167) 6:03:13,9(129) 12:31:29,9(120) 17:22:38,0(127) 21:46:05,5(155) 29:54:40,8 12:51:56,4 11:57
179 96 Ginter Grzegorz M (166) POL AZS Collegium Medicum UJ Kraków 2:59:06,7(328) 7:05:06,5(310) 14:39:37,5(274) 19:41:46,5(242) 23:21:21,0(217) 29:56:53,4 12:54:09,0 11:58
180 105 Góra Grzegorz M (167) POL Para FiT Wrocław 2:35:26,8(165) 6:14:12,1(169) 13:05:47,2(167) 18:00:25,1(165) 22:13:11,0(174) 29:58:08,2 12:55:23,8 11:59
181 69 Doniec Sebastian M (168) POL www.adwokatdoniec.pl Jasło 2:39:16,6(205) 6:22:08,0(192) 13:10:08,7(184) 18:00:26,5(166) 22:13:16,8(175) 29:58:09,1 12:55:24,7 11:59
182 77 Dzierka Mariusz M (169) POL Tomaszów Mazowiecki 2:33:26,7(150) 6:38:36,9(246) 14:11:37,4(247) 18:57:40,9(215) 23:18:05,6(215) 29:59:56,1 12:57:11,7 11:59
183 53 Cisek Piotr M (170) POL Finisz Rymanów Rymanów 2:37:55,8(188) 6:14:05,7(168) 12:57:03,9(153) 17:49:22,3(159) 21:38:54,7(149) 30:06:32,7 13:03:48,3 12:02
184 54 Czado Waldemar M (171) POL Finisz Rymanów Rymanów-Zdrój 2:17:50,1(75) 5:48:03,9(108) 12:12:33,9(106) 16:57:51,3(111) 21:15:16,6(135) 30:06:33,6 13:03:49,2 12:02
185 264 Nowak Adam M (172) POL Tab2 Gliwice 2:44:31,3(251) 6:39:44,5(252) 13:55:25,0(233) 18:58:14,1(217) 23:02:18,9(203) 30:09:24,0 13:06:39,6 12:03
186 131 Jarema Marek M (173) POL 1969 Kraków 2:34:57,0(155) 6:35:13,5(232) 13:59:22,9(238) 19:19:39,3(229) 23:17:35,8(212) 30:10:22,7 13:07:38,3 12:04
187 296 Paśnik Paweł M (174) POL Lupus_GO Warszawa 2:36:31,1(173) 6:35:14,4(233) 14:01:07,4(239) 19:19:41,0(230) 23:17:38,0(213) 30:10:22,8 13:07:38,4 12:04
188 339 Rusznica Tomasz M (175) POL Rzeszów 2:30:34,8(133) 6:03:55,8(133) 12:27:50,1(117) 17:44:50,9(156) 22:44:11,1(194) 30:16:16,7 13:13:32,3 12:06
189 214 Łakomski Marcin M (176) POL Wodzisław Śląski 2:59:29,9(332) 6:55:56,1(292) 13:58:41,6(237) 18:39:52,6(202) 23:24:17,8(219) 30:16:23,4 13:13:39,0 12:06
190 35 Brodek Andrzej M (177) POL CERTUM Gliwice 2:40:03,5(213) 6:30:30,4(221) 13:35:24,9(214) 18:31:05,6(199) 22:50:45,4(195) 30:16:24,0 13:13:39,6 12:06
191 14 Andrzejewski Maciej M (178) POL Drink Team - GLUT Gniezno 2:33:19,7(149) 6:07:25,8(148) 13:12:20,7(190) 18:21:18,8(193) 22:31:55,8(184) 30:21:26,5 13:18:42,1 12:08
192 60 Ćwiertnia Krzysztof M (179) POL AKMB PĘDZIWIATR Gliwice Busko-Zdrój 2:50:59,5(294) 7:02:38,4(301) 14:15:52,9(256) 19:13:54,8(228) 23:15:51,2(207) 30:21:34,1 13:18:49,7 12:08
193 306 Piasecki Piotr M (180) POL T.G. Sokół Zakopane Piotrków Trybunalski 2:39:23,4(208) 6:39:37,9(250) 14:06:47,6(245) 19:02:13,3(224) 23:15:55,7(208) 30:21:36,0 13:18:51,6 12:08
194 124 Jachym Marcin M (181) POL Klub Biegających Leśników Polska 2:51:12,5(297) 7:09:48,6(316) 14:19:13,4(260) 19:08:14,4(226) 23:17:16,3(210) 30:21:39,8 13:18:55,4 12:08
195 316 Podlaszewski Jacek M (182) POL spc Polska 2:40:15,5(216) 6:24:49,5(202) 13:41:46,8(220) 18:52:50,1(207) 23:02:17,5(202) 30:21:51,1 13:19:06,7 12:08
196 441 Zamojski Robert M (183) POL Gliwice 2:08:39,3(32) 5:15:47,8(37) 11:35:21,3(77) 17:23:11,6(128) 21:58:30,3(164) 30:31:02,6 13:28:18,2 12:12
197 68 Domin Tomasz M (184) POL Night Runners Kraków 2:45:45,2(257) 6:26:54,2(213) 13:28:38,7(202) 18:21:30,5(194) 22:29:58,9(182) 30:39:13,1 13:36:28,7 12:15
198 28 Bogaczyk Krzysztof M (185) POL Równe 2:20:17,8(90) 6:25:19,6(204) 13:08:07,3(171) 18:10:12,7(182) 22:06:17,9(168) 30:41:42,3 13:38:57,9 12:16
199 288 Pałka Tomasz M (186) POL Luzyx Rzeszów 2:19:25,9(80) 5:59:56,4(123) 13:08:11,3(173) 18:10:16,3(184) 22:06:25,1(170) 30:41:43,0 13:38:58,6 12:16
200 13 Adamski Michał M (187) POL POŁUDNIOWA POLSKA TEAM Jasionka 2:37:46,7(185) 6:31:35,2(224) 13:08:09,4(172) 18:10:14,6(183) 22:06:22,6(169) 30:41:43,3 13:38:58,9 12:16
201 27 bodaszewski lukasz M (188) POL SAMOENS TRAIL TEAM SAMOENS 2:38:56,3(197) 6:36:41,6(236) 14:03:58,0(242) 19:34:18,3(240) 23:20:11,0(216) 30:41:45,5 13:39:01,1 12:16
202 365 Sowiński Leszek M (189) POL Kraków 2:24:23,2(107) 5:54:47,4(115) 12:52:04,3(148) 18:13:01,9(187) 22:25:26,5(181) 30:41:49,0 13:39:04,6 12:16
203 438 Zakrzewski Marek M (190) POL AleDobre.pl Warszawa 2:38:05,2(191) 6:16:15,6(171) 13:26:15,6(199) 18:18:23,9(190) 22:38:30,5(187) 30:47:47,6 13:45:03,2 12:19
204 429 WOŹNA MAGDALENA K (14) POL Stowarzyszenie Nowe Granice ZIELONA GÓRA 2:57:20,3(321) 7:02:08,0(300) 14:15:36,9(255) 19:00:29,2(221) 22:53:30,9(197) 30:48:37,4 13:45:53,0 12:19
205 155 Kocoń Mariusz M (191) POL 10 Opolska Brygada Logistyczna Opole 2:41:18,8(226) 6:29:21,5(218) 13:38:48,9(217) 18:49:40,7(205) 22:53:33,0(198) 30:48:37,6 13:45:53,2 12:19
206 295 Pastwa Marek M (192) POL OhZuza.com Łódź 2:53:15,1(306) 6:32:38,0(226) 13:32:19,1(209) 19:00:29,8(222) 22:53:37,3(199) 30:48:37,9 13:45:53,5 12:19
207 225 MAŁYSZA Sławomir M (193) POL PZU Sport Team Kraków 2:36:19,3(170) 6:17:50,0(173) 13:22:47,1(196) 18:28:18,3(196) 22:25:14,3(180) 30:48:38,8 13:45:54,4 12:19
208 55 Czapski Piotr M (194) POL Warszawa 2:56:37,9(314) 7:04:05,4(306) 14:32:09,5(268) 19:27:23,3(231) 23:31:26,8(223) 30:49:10,9 13:46:26,5 12:19
209 444 Zasłonka Konrad M (195) POL Skierniewice 2:39:25,5(209) 6:21:07,8(185) 13:27:58,3(201) 18:09:16,5(181) 22:13:58,1(176) 30:50:11,4 13:47:27,0 12:20
210 359 SMOLEŃ TOMASZ M (196) POL TMTeam KOBIERZYCE 2:37:54,9(186) 6:24:33,1(201) 13:18:43,4(192) 18:07:15,0(178) 22:30:13,6(183) 30:50:12,2 13:47:27,8 12:20
211 73 DUDEK BARTŁOMIEJ M (197) POL 12tri.pl Warszawa 2:50:29,5(291) 6:39:26,2(249) 14:28:59,4(266) 19:45:14,9(245) 23:24:06,3(218) 30:51:13,2 13:48:28,8 12:20
212 118 Hangiel Bolesław M (198) POL Szydłowiec 2:47:09,4(268) 6:49:38,5(271) 13:51:12,1(226) 19:00:23,8(220) 23:02:20,0(204) 30:51:23,5 13:48:39,1 12:20
213 159 Kolodziejski Jarek M (199) POL Poznan 2:49:09,5(283) 6:55:38,1(290) 14:53:09,1(286) 19:45:59,0(249) 23:10:27,4(205) 30:53:10,7 13:50:26,3 12:21
214 219 Majdan Łukasz M (200) POL SPARTANIE DZIECIOM Warszawa 2:48:31,0(276) 6:49:39,3(272) 14:52:32,5(283) 19:45:59,3(250) 23:10:27,8(206) 30:53:11,0 13:50:26,6 12:21
215 261 Nowak Paweł M (201) POL Supermaraton Kalisz Kalisz 2:42:02,3(233) 6:38:53,1(248) 13:50:23,4(225) 19:04:12,9(225) 23:17:20,4(211) 31:10:10,7 14:07:26,3 12:28
216 421 Wiśniewski Artur M (202) POL intro Poznań 2:47:59,6(273) 6:48:05,1(265) 14:28:01,7(265) 19:28:03,5(232) 23:24:31,5(220) 31:13:12,6 14:10:28,2 12:29
217 200 Lachera Tomasz M (203) POL W pogoni za duchem Zabrze 2:30:43,0(134) 6:07:09,3(147) 12:56:38,9(152) 18:31:06,0(200) 22:50:58,5(196) 31:17:34,7 14:14:50,3 12:31
218 250 MŁODOŻENIEC MIROSŁAW M (204) POL REMBERTÓW TEAM SOBÓTKA 2:35:07,6(159) 6:25:13,8(203) 14:14:46,6(252) 19:59:54,9(261) 24:28:16,4(235) 31:20:58,1 14:18:13,7 12:32
219 433 Wypych Arkadiusz M (205) POL Tri Aktywny Piotrków Piotrków Trybunalski 2:41:39,3(232) 6:47:46,2(263) 15:08:24,6(300) 20:44:48,1(286) 24:58:28,4(256) 31:22:42,0 14:19:57,6 12:33
220 315 Podkówka Zbigniew M (206) POL Bydgoszcz 3:10:52,7(367) 7:29:59,3(331) 15:11:26,1(303) 20:01:29,4(264) 24:07:43,0(229) 31:30:11,1 14:27:26,7 12:36
221 212 Litewka Jacek M (207) POL Drużyna Gabrysi Wielka Wieś 2:53:31,4(307) 7:08:07,3(315) 15:05:00,8(297) 20:12:34,3(274) 24:27:38,3(232) 31:31:19,8 14:28:35,4 12:36
222 317 Pogocki Piotr M (208) POL Knurów 2:45:37,1(255) 6:51:33,4(277) 15:00:06,9(293) 19:52:00,0(253) 23:48:53,7(224) 31:33:21,8 14:30:37,4 12:37
223 50 Chwała Artur M (209) POL Warszawa 2:40:10,4(214) 6:19:21,3(177) 13:53:16,3(230) 18:54:42,1(211) 23:16:04,1(209) 31:37:23,9 14:34:39,5 12:38
224 19 Bałka Wojciech M (210) POL Drób Oberżyna Kraków 3:01:00,3(339) 7:11:40,6(319) 14:24:07,3(261) 19:28:34,2(234) 24:03:59,6(227) 31:40:23,8 14:37:39,4 12:40
225 46 Cendrowski Mariusz M (211) POL Biegnę, żeby Bartek mógł biegać. Kielce 2:49:18,2(285) 6:56:31,1(293) 14:44:40,3(280) 19:53:18,8(254) 24:16:28,9(231) 31:42:06,8 14:39:22,4 12:40
226 449 Zgagacz Paweł M (212) POL Wrocław 2:47:16,9(269) 6:46:59,1(259) 14:49:15,5(282) 19:48:00,2(252) 24:01:04,6(226) 31:48:48,0 14:46:03,6 12:43
227 224 Małowiński Artur M (213) POL :-) Bydgoszcz 3:12:00,8(368) 7:51:28,6(362) 16:10:14,1(342) 21:00:53,7(299) 25:16:49,5(262) 31:48:48,2 14:46:03,8 12:43
228 435 Zajkowski Paweł M (214) POL Białystok 2:48:38,7(278) 6:36:51,4(238) 13:31:16,3(208) 18:17:51,0(189) 23:48:57,7(225) 31:56:15,8 14:53:31,4 12:46
229 177 Kozieł Tadeusz M (215) POL Szczęściarz Biega Rzeszów 3:01:05,6(340) 7:42:41,5(351) 15:48:06,2(329) 20:41:52,2(282) 26:28:10,6(280) 31:57:27,4 14:54:43,0 12:46
230 239 MICHALEC MARCIN M (216) POL KKB MOSIR KROSNO Krosno 2:41:22,9(227) 7:03:36,6(303) 14:24:15,3(262) 20:00:42,0(263) 24:30:52,2(240) 31:58:38,1 14:55:53,7 12:47
231 215 Łopatkiewicz Beata K (15) POL Krosno 2:41:31,9(228) 7:03:52,8(304) 14:24:39,2(263) 20:00:41,8(262) 24:30:54,1(241) 31:58:38,4 14:55:54,0 12:47
232 331 Remiorz Piotr M (217) DEU Bieg Sikornik Ultra Dortmund 2:44:30,2(250) 6:28:15,6(216) 14:09:31,3(246) 19:42:22,6(243) 24:10:16,1(230) 31:59:04,1 14:56:19,7 12:47
233 410 Walczak Adam M (218) POL SKPT Kościerzyna 2:25:08,7(112) 6:35:01,0(231) 13:52:17,0(229) 19:00:39,4(223) 23:17:58,1(214) 32:03:25,4 15:00:41,0 12:49
234 197 Kůs Marek M (219) CZE Město Touškov 2:49:34,0(286) 7:04:29,2(308) 15:17:08,9(307) 20:15:31,2(277) 24:46:19,5(252) 32:14:44,9 15:12:00,5 12:53
235 161 Konszká Eva K (16) CZE Ústí nad Labem 2:49:37,0(287) 7:04:36,7(309) 15:17:11,2(308) 20:15:30,2(276) 24:46:44,6(253) 32:17:44,9 15:15:00,5 12:55
236 75 Dziadosz Jerzy M (220) POL OneManTeam Dębica 2:39:21,1(207) 6:27:46,5(215) 14:05:20,2(244) 19:28:09,4(233) 24:04:17,2(228) 32:20:16,9 15:17:32,5 12:56
237 241 Michalski Ryszard M (221) POL Warszawa 2:35:11,9(161) 6:22:47,7(195) 14:14:47,0(253) 19:56:01,2(258) 24:28:11,7(234) 32:20:17,4 15:17:33,0 12:56
238 58 Czuba Adam M (222) POL Toruń Toruń 2:58:12,7(325) 7:07:03,7(314) 14:12:04,4(248) 19:54:59,3(256) 24:58:20,3(254) 32:22:02,4 15:19:18,0 12:56
239 23 Bąk Andrzej M (223) POL SPC Lubicz 3:02:15,1(348) 7:39:10,9(342) 15:17:06,7(306) 20:50:10,6(289) 24:58:22,9(255) 32:22:02,4 15:19:18,0 12:56
240 101 Gorzoch Justyna K (17) POL Klub Wysokogórski Warszawa Warszawa 3:01:30,9(344) 7:11:12,3(318) 15:03:14,7(294) 20:09:05,3(271) 25:04:57,8(257) 32:25:24,5 15:22:40,1 12:58
241 111 Grochowski Wojciech M (224) POL Klub Wysokogórski Warszawa Warszawa 3:01:29,6(343) 7:11:11,1(317) 15:03:20,4(295) 20:12:23,4(273) 25:06:00,8(258) 32:25:24,8 15:22:40,4 12:58
242 249 Młodecka Sylwia K (18) POL Virtual Runner Club Warszawa 3:01:33,9(345) 7:39:12,0(343) 15:25:46,2(314) 20:30:11,5(281) 24:40:04,9(245) 32:25:42,4 15:22:58,0 12:58
243 358 Słowiński Mikołaj M (225) POL Kielce 2:59:07,7(329) 7:00:21,2(296) 14:40:49,2(278) 19:43:19,7(244) 24:37:11,1(244) 32:27:03,1 15:24:18,7 12:58
244 226 Mamla Zbigniew M (226) POL Trucht Tarchomin Team Warszawa 2:33:09,8(148) 6:22:45,6(194) 13:32:45,0(210) 19:57:31,2(259) 24:28:17,1(236) 32:28:47,4 15:26:03,0 12:59
245 147 Kiliński Jacek M (227) POL Elite-Sports Ostrowy nad Okszą 2:17:39,3(74) 6:19:04,3(175) 13:54:05,9(231) 19:39:27,7(241) 24:28:28,6(237) 32:28:47,7 15:26:03,3 12:59
246 430 Wsuł Monia K (19) POL Choszczeńska10 Zalasewo 2:37:25,0(179) 6:51:40,5(278) 14:52:52,2(285) 19:46:48,2(251) 24:28:31,8(238) 32:28:48,7 15:26:04,3 12:59
247 363 Soszyński Wojtek M (228) POL Pzu Sport Team Celestynów 3:01:51,5(346) 7:45:29,8(357) 15:08:17,3(299) 20:09:16,5(272) 24:42:22,0(249) 32:30:32,1 15:27:47,7 13:00
248 220 Maleński Maciek M (229) POL Gang Łysych Warszawa 3:00:08,9(335) 7:35:41,9(334) 15:30:10,7(318) 20:44:47,0(284) 25:11:04,6(259) 32:31:20,8 15:28:36,4 13:00
249 162 Kopacz Adam M (230) POL Klub Kolarski Fala Park Wolsztyn 2:52:15,9(302) 7:02:07,2(299) 14:48:48,6(281) 20:44:47,9(285) 25:11:10,3(261) 32:31:20,8 15:28:36,4 13:00
250 135 Jędrzejuk Robert M (231) POL Warszawa 2:41:34,8(231) 6:49:40,8(273) 15:28:29,7(316) 20:44:46,8(283) 25:11:05,1(260) 32:31:21,4 15:28:37,0 13:00
251 243 Michalski Adam M (232) POL Gniezno 2:48:43,9(281) 6:55:23,5(286) 15:18:05,3(311) 21:00:20,2(294) 25:23:52,8(266) 32:33:46,5 15:31:02,1 13:01
252 379 Szcześniak Dariusz M (233) POL Drink Team Zaparkowani Gniezno 2:48:41,9(280) 6:55:25,7(287) 15:18:04,8(310) 21:00:19,8(293) 25:23:44,8(264) 32:33:46,6 15:31:02,2 13:01
253 320 Polus Tomasz M (234) POL Drink Team Zaparkowani Gniezno 2:48:40,4(279) 6:55:28,5(289) 15:18:04,4(309) 20:59:35,1(291) 25:23:48,5(265) 32:33:46,9 15:31:02,5 13:01
254 346 Sienkiewicz Wojtek M (235) POL Ogary Dolores Warszawa 2:58:50,3(326) 7:05:44,6(312) 14:58:53,7(292) 20:08:38,3(270) 24:27:50,1(233) 32:36:04,3 15:33:19,9 13:02
255 238 Merena Marek M (236) POL Zawisza Legnica Legnica 3:07:31,5(357) 7:23:21,4(326) 14:52:40,8(284) 19:53:19,5(255) 24:33:07,8(243) 32:37:58,5 15:35:14,1 13:03
256 168 Kosmala Bartosz M (237) POL KOSMALA Team Kraków 3:01:17,7(341) 7:26:10,5(329) 15:28:55,7(317) 21:10:48,0(303) 25:29:39,7(269) 32:39:12,1 15:36:27,7 13:03
257 99 Gorgol Tomasz M (238) POL LP500 Bydgoszcz 2:42:29,2(235) 6:54:47,2(281) 14:54:38,2(289) 19:58:06,4(260) 24:45:53,6(251) 32:40:08,4 15:37:24,0 13:04
258 275 Olesiak Arkadiusz M (239) POL PKO BP / Biegam Na Tarchominie Warszawa 2:39:42,7(211) 6:36:40,5(235) 14:13:44,3(250) 20:16:39,3(278) 24:42:52,6(250) 32:41:25,7 15:38:41,3 13:04
259 193 Kudła Jarosław M (240) POL Klub Biegacza Kompanii Piwowarskiej Poznań 2:48:31,1(277) 7:06:26,1(313) 15:27:37,9(315) 20:45:13,3(287) 25:29:26,8(267) 32:51:41,7 15:48:57,3 13:08
260 276 Oleszczak Piotr M (241) POL Biegam Bo Są Tacy Co Nie Mogą Poznań 2:38:36,5(195) 6:45:07,3(258) 14:55:10,6(290) 20:03:08,6(266) 24:32:17,4(242) 32:52:15,5 15:49:31,1 13:08
261 36 Bronowicki Jarosław M (242) POL PRO-RUN WROCŁAW Jakubkowice 2:47:08,2(267) 6:57:08,0(294) 15:05:33,4(298) 21:00:10,0(292) 25:42:10,5(270) 32:55:37,1 15:52:52,7 13:10
262 59 Czyrka Piotr M (243) POL AZS Collegium Medicum UJ Werbkowice 2:59:03,5(327) 6:59:37,2(295) 14:40:43,1(277) 19:45:20,6(246) 24:28:58,2(239) 33:03:54,6 16:01:10,2 13:13
263 230 Matejczuk Marcin M (244) POL Ultra Śledź Supraśl 2:32:23,3(140) 6:38:07,3(244) 14:15:08,0(254) 19:33:00,7(237) 24:41:51,4(247) 33:14:29,2 16:11:44,8 13:17
264 253 Myszkowski Paweł M (245) POL Białostocka Sekta Biegaczy Warszawa 2:41:17,1(225) 6:38:05,5(243) 14:14:10,4(251) 19:33:00,7(238) 24:41:54,9(248) 33:14:29,4 16:11:45,0 13:17
265 62 Dabulis Jarek M (246) POL MarcinTeam / KS Oxygen Ursus Warszawa 2:56:45,8(315) 7:11:54,8(320) 15:23:24,9(313) 21:05:09,5(301) 25:42:12,7(271) 33:18:06,4 16:15:22,0 13:19
266 291 Panek Piotr M (247) POL Water Team Zielonki 2:57:58,8(323) 7:40:44,2(349) 15:58:46,0(338) 21:46:52,1(308) 26:10:39,9(273) 33:19:50,5 16:17:06,1 13:19
267 274 Oleksy Jarosław M (248) POL KS Forrest Limanowa Tymbark 2:58:08,9(324) 7:40:22,2(348) 15:58:20,7(337) 21:54:39,9(310) 26:11:23,4(275) 33:19:50,7 16:17:06,3 13:19
268 286 Palkij Aleksandra K (20) POL KS Forrest Limanowa Dobra 2:57:06,8(320) 7:40:12,3(347) 15:58:11,4(335) 21:54:40,6(311) 26:10:47,2(274) 33:19:51,0 16:17:06,6 13:19
269 204 lemiec agnieszka K (21) POL PŁock 3:10:20,1(364) 7:35:05,9(333) 15:43:02,1(326) 21:00:48,8(297) 26:17:01,4(276) 33:21:02,0 16:18:17,6 13:20
270 345 Sieczkowski Artur M (249) POL Natural Born Runners Team Kostrzyn nad Odrą 3:08:12,5(361) 8:08:48,8(367) 16:43:15,1(353) 22:01:30,8(312) 26:28:50,0(281) 33:21:02,1 16:18:17,7 13:20
271 280 Orzech Artur M (250) POL Krokodyle Kolbuszowa Kolbuszowa 2:46:19,0(259) 7:27:20,3(330) 15:42:59,3(325) 21:00:49,3(298) 26:17:02,3(277) 33:21:03,5 16:18:19,1 13:20
272 184 Kryś Mariusz M (251) POL Bukowski Klub Biegacza Buk 2:44:01,0(246) 7:04:28,6(307) 15:30:31,8(319) 20:30:11,3(280) 24:40:08,1(246) 33:31:19,1 16:28:34,7 13:24
273 194 Kuliberda Tomasz M (252) POL Teatr O.de.la Rzeszów 2:47:40,2(271) 7:18:36,1(323) 16:14:38,1(343) 22:09:12,8(316) 26:29:10,5(282) 33:34:00,3 16:31:15,9 13:25
274 377 Szczepański Paweł M (253) POL Biegam na Tarchominie Warszawa 2:44:51,6(253) 6:47:07,2(261) 15:11:26,5(304) 21:27:37,6(304) 26:32:32,6(284) 33:41:42,9 16:38:58,5 13:28
275 289 Pałkowska Agata K (22) POL Running Obsession team Kraków 3:00:08,7(334) 7:35:44,6(335) 15:48:41,4(330) 20:45:15,7(288) 25:29:36,7(268) 33:49:31,9 16:46:47,5 13:31
276 186 Krzywicki Paweł M (254) POL Remember Ernest Malinowski! Warszawa 3:19:57,3(376) 8:37:07,8(373) 16:50:26,3(354) 22:15:19,2(319) 27:02:59,4(287) 33:50:09,7 16:47:25,3 13:32
277 74 Dziadon Grzegorz M (255) POL Wola Zabierzowska 2:46:39,2(262) 6:48:10,3(266) 14:56:42,4(291) 21:03:47,2(300) 26:19:20,9(278) 33:50:50,0 16:48:05,6 13:32
278 82 Formella Juliusz M (256) POL ultraKaszuby Kiełpino 3:07:49,3(358) 7:44:33,2(355) 15:54:10,2(331) 22:09:16,8(317) 27:44:46,1(290) 33:53:18,4 16:50:34,0 13:33
279 81 Fijałkowski Wojciech M (257) POL MONAR- Gracze Wrocław 3:04:26,3(352) 7:33:55,1(332) 15:36:24,1(320) 21:33:59,7(305) 25:53:37,1(272) 33:58:17,6 16:55:33,2 13:35
280 281 Orzechowski Daniel M (258) POL M&M air sea cargo S.A. Warszawa 3:02:41,2(350) 7:43:14,8(354) 16:14:46,1(344) 22:23:27,9(320) 27:41:34,0(289) 34:02:43,5 16:59:59,1 13:37
281 18 Baliga Cezary M (259) POL Olesno 3:07:52,5(359) 7:38:55,7(340) 15:58:12,3(336) 21:07:15,4(302) 26:32:14,3(283) 34:16:43,2 17:13:58,8 13:42
282 259 Nitsch Tomasz M (260) POL UNTS Warszawa Warszawa 2:37:33,1(181) 6:48:59,8(269) 15:37:43,0(323) 21:49:48,9(309) 26:22:28,6(279) 34:27:37,5 17:24:53,1 13:47
283 273 Olechnowicz Robert M (261) POL Hucisko Feral Cats Dąbrowa Górnicza 3:01:22,7(342) 7:44:39,7(356) 15:59:59,0(339) 22:04:55,2(315) 27:27:08,2(288) 34:29:21,9 17:26:37,5 13:47
284 107 Góreczny Kamila K (23) POL KS Pegaz Piaseczno 3:04:06,3(351) 7:43:03,7(353) 16:29:23,3(349) 22:23:29,2(321) 27:45:09,3(291) 34:30:52,8 17:28:08,4 13:48
DNF 119 Hjorthaug Asgeir M NOR Altra/Romerike Ultraløperklubb Oslo 2:00:18,0(17) 5:11:01,6(35) 12:09:37,9(105) 16:20:31,0(95) 20:11:04,8(102)
DNF 37 Brzoza Piotr M POL B&B KIELCE TAEM Kielce 2:14:11,5(50) 5:20:53,1(45) 11:16:38,3(56) 15:52:32,3(75) 20:32:45,4(107)
DNF 79 Ferszt Piotr M POL AKM Olsztyn/sklepbiegacza.com Olsztyn 2:19:34,5(82) 5:23:09,4(55) 11:26:29,2(71) 16:19:12,2(93) 20:32:54,7(108)
DNF 394 Trela Bartłomiej M POL Pokonajastme.pl Zgłobice 2:38:06,1(192) 6:39:38,8(251) 13:57:43,4(234) 18:39:16,4(201) 22:43:40,6(193)
DNF 232 Mazerski Grzegorz M POL Gdańsk 2:56:05,5(313) 7:04:04,6(305) 14:54:03,6(287) 20:15:30,1(275) 25:18:18,1(263)
DNF 420 Wielewski Waldemar M POL Grupa Trójmiasto Gdańsk / Lubnia 3:15:58,6(371) 7:53:00,2(364) 16:16:30,1(345) 22:01:34,6(313) 26:33:16,5(285)
DNF 48 Chmielewski Jacek M POL Konstancin-Jeziorna 3:16:00,6(372) 7:53:01,2(365) 16:16:31,1(346) 22:01:35,9(314) 26:33:21,9(286)
DNF 405 Uznański Piotr M POL Euroclear Running Team Kraków 1:49:18,3(1) 4:13:04,2(1) 8:41:52,8(2) 11:33:18,1(4)
DNF 5 Chanev Kaloyan M BGR Phi Molds Varna 1:51:25,2(4) 4:25:26,5(7) 9:04:43,1(6) 13:03:17,4(9)
DNF 414 Wasiewicz Adam M POL trenerbiegania.pl Warszawa 2:09:57,4(35) 5:05:54,1(23) 10:21:09,4(24) 13:58:33,8(26)
DNF 7 Ficek Roman M POL TEAM MOUNTAIN FUEL POLSKA SKAWICA 1:57:44,8(15) 4:37:10,0(9) 9:45:45,3(11) 14:49:25,5(46)
DNF 179 Krok Sławomir M POL Jędrzychów 2:21:54,7(95) 5:38:48,0(82) 11:35:58,0(78) 15:56:36,6(80)
DNF 325 Radzik Piotr M POL Siemianowice 2:14:45,1(54) 5:20:39,4(44) 11:36:22,6(79) 16:28:30,0(100)
DNF 407 Wahl Daniel M POL T.S. AKS Chorzów Chorzów 2:32:58,8(147) 5:59:04,3(121) 12:01:14,6(102) 17:08:42,5(123)
DNF 269 Noworolnik Paweł M POL Pędzące Misie Gliwice 2:35:13,3(163) 6:11:49,0(163) 12:47:39,0(140) 17:14:22,1(125)
DNF 156 Kokotek Maciej M POL KITA TEAM KS CELIRONMAN S.A. Łódź 2:29:11,6(126) 6:03:30,0(130) 12:51:26,2(144) 17:14:22,8(126)
DNF 292 PAROL Artur M POL RAD Ząbki 2:40:26,7(219) 6:24:08,8(198) 13:05:26,0(164) 17:35:32,5(148)
DNF 423 Włodarczyk Michał M POL Everrun Łódź 2:37:20,8(177) 6:10:58,4(157) 13:09:06,9(179) 18:28:48,6(197)
DNF 340 Sacharuk Robert M POL Terespol 2:38:27,6(193) 6:41:49,4(254) 13:58:23,7(236) 18:53:24,5(210)
DNF 426 Wojtkiewicz Jarosław M POL RYŚ KARPATY Podkowa Leśna 2:54:20,9(310) 6:50:23,5(275) 13:48:26,5(223) 18:58:13,8(216)
DNF 341 Sadowy Rafał M POL Suchy Las 2:33:55,7(154) 6:21:13,9(186) 13:36:57,4(216) 18:58:41,5(219)
DNF 20 Baran Grzegorz M POL NapierajJakByNieByłoJutraSquad Olsztyn 2:25:25,3(114) 5:57:05,5(119) 13:21:05,9(195) 19:12:35,6(227)
DNF 165 Kordecki Bartłomiej M POL WCHSZT Brzesko 2:43:30,3(239) 6:21:15,2(187) 13:36:33,6(215) 19:31:05,8(235)
DNF 160 Kondrak Piotr M POL Vege Runners Białystok 2:32:14,5(138) 6:03:40,3(132) 13:04:48,1(162) 19:32:59,9(236)
DNF 333 Rij Tomasz M POL Finisz Rymanów Rymanów Zdrój 2:49:16,9(284) 6:50:57,4(276) 14:12:17,3(249) 19:33:22,8(239)
DNF 102 Gostkowski Bartek M POL z wolnej stopy Kraków 2:42:46,4(236) 6:37:52,0(242) 14:38:50,8(273) 19:55:44,2(257)
DNF 236 Meissner Paweł M POL konefka team GDAŃSK 2:45:14,0(254) 6:48:00,2(264) 14:27:44,4(264) 20:01:31,8(265)
DNF 174 KOWALCZYK Paweł M POL Poland 2:44:34,2(252) 6:50:10,4(274) 14:35:10,8(272) 20:03:18,6(267)
DNF 11 Adamczyk Jan M POL Gorlicka Grupa Biegowa Gorlice 2:29:09,5(125) 6:05:40,9(141) 13:24:12,7(198) 20:05:54,4(268)
DNF 64 Deiniuk Roman M UKR bagazowo.pl Warszawa 2:50:39,3(292) 6:54:48,8(282) 14:33:51,3(271) 20:05:57,4(269)
DNF 176 Kozielec Tomasz M POL Pędzące Misie Gliwice 2:50:24,2(289) 7:00:58,0(297) 14:54:34,4(288) 20:25:57,8(279)
DNF 422 Włodarczyk Teresa K POL SPC Toruń 3:02:12,8(347) 7:39:09,0(341) 15:17:05,2(305) 20:50:11,2(290)
DNF 256 Nalepka Adam M POL Biegiem Przez Góry Jastrzębie-Zdrój 2:52:47,7(304) 7:24:46,0(327) 15:10:03,8(301) 21:00:41,3(295)
DNF 52 Cieslar Urszula K POL DG Cross Ustron 2:52:59,7(305) 7:24:49,0(328) 15:10:11,6(302) 21:00:41,7(296)
DNF 227 Marczak Michał M POL 12tri.pl Warszawa 2:46:32,3(260) 6:37:22,7(240) 14:40:07,5(275) 21:42:46,9(306)
DNF 78 feltowicz jacek M POL Białystok 2:32:23,6(141) 6:30:44,5(222) 15:41:43,5(324) 21:42:52,2(307)
DNF 384 Szymański Jacek M POL Parkrun Skierniewice Skierniewice 3:18:01,2(375) 8:10:35,9(368) 16:35:33,2(352) 22:14:58,5(318)
DNF 246 Miniur Jacek M POL Kielce 3:10:41,1(365) 7:49:49,9(360) 16:30:10,2(351) 22:30:45,1(322)
DNF 150 Kobiec Elżbieta K POL Górno 3:10:41,4(366) 7:49:46,6(359) 16:30:07,6(350) 22:30:46,0(323)
DNF 364 Sowa Dariusz M POL Rzeszowskie Gazele i Gepardy Rzeszów 2:59:20,3(330) 7:11:55,7(321) 15:37:39,7(322) 22:36:27,2(324)
DNF 175 Kozera Kamil M POL Harpagan Sosnowiec Dąbrowa Górnicza 3:05:26,0(353) 7:37:38,4(338) 16:00:13,2(340) 22:43:54,4(325)
DNF 453 Zych Wiktor M POL s4ne Swornegacie 2:37:41,3(183) 6:48:59,9(270) 15:44:28,8(327) 22:57:59,8(326)
DNF 356 Skruczaj Piotr M POL TUATARA 3:06:09,1(354) 7:37:46,8(339) 16:21:49,3(348) 23:11:37,8(327)
DNF 413 Warzocha Paweł M POL NiechBiega Niechobrz 3:08:48,7(363) 7:45:53,0(358) 17:17:32,5(355) 24:05:41,2(328)
DNF 334 Rojewski Światosław M POL Opole 2:50:57,2(293) 9:29:45,3(7)
DNF 440 Zalewski Dariusz M POL KWT Gdańsk 2:00:16,6(16) 4:58:20,3(20) 10:55:53,4(45)
DNF 91 GAWLIK SLAWEK M POL MarcinSwiercTeam Krakow 1:56:26,7(12) 4:47:13,9(15) 10:55:57,7(46)
DNF 4 Ćwik Iwona K POL Tychy 2:02:21,9(19) 5:21:44,6(46) 10:56:18,1(47)
DNF 374 Szczepaniak Marcin M POL xRunners Konin 2:18:50,1(77) 5:23:05,8(53) 11:41:44,3(85)
DNF 137 KACZOREK MARCIN M POL VW GRUPA KACZOREK JÓZEFÓW 2:16:38,0(63) 6:16:33,7(172) 11:43:04,4(87)
DNF 404 Urbanik Martin M SVK STEFANIKTRAIL.SK Bratislava 2:17:22,5(70) 5:36:24,2(80) 11:51:15,8(95)
DNF 122 Iwanicki Krzysztof M POL Bajdy 2:08:18,1(31) 5:07:25,1(27) 12:12:42,2(107)
DNF 136 Jodko-Narkiewicz Adam M POL Padł na ryj team GDAŃSK 2:40:33,2(220) 6:13:14,2(167) 12:51:55,7(147)
DNF 434 Wyroba Wojciech M POL jak to przetrwam to już koniec :) Kraków 2:23:21,9(99) 5:44:38,7(98) 13:11:34,5(189)
DNF 263 Nowak Mariusz M POL Bielsko-Biała 2:10:09,8(38) 5:23:07,2(54) 13:17:28,3(191)
DNF 417 Węgrzyński Wojciech M POL Okruchy Chwil Chełmiec 2:44:05,6(248) 6:25:39,4(207) 13:29:33,8(203)
DNF 67 Dolatowski Łukasz M POL Warszawa 2:41:06,2(222) 6:23:46,6(196) 13:49:19,8(224)
DNF 180 Krótki Alicja K POL Tarnowskie góry 2:34:59,8(157) 6:19:17,0(176) 14:03:54,0(241)
DNF 355 Skowron Radosław M UZB PŁONĄCE KONDONY BABUNI 2:57:01,2(318) 6:54:56,7(284) 14:16:18,8(258)
DNF 127 Jadach Grzegorz M POL Urtica Team Wrocław 2:41:33,3(229) 6:43:04,0(256) 14:29:52,6(267)
DNF 115 Grzegorz Sądel M POL CHOMIK TEAM Kraków 2:50:26,3(290) 6:55:27,1(288) 14:40:15,4(276)
DNF 76 Dziamski Ryszard M POL Fundacja Iskierka Chorzów 2:47:08,0(266) 6:43:09,2(257) 14:42:52,8(279)
DNF 312 Piwowarczyk Magdalena K POL Szkoła Wspinania Klama Kraków 2:39:08,8(200) 6:37:49,8(241) 15:04:24,9(296)
DNF 427 Wolski Piotr M POL AKG Łódź Milanówek 2:36:49,2(175) 6:31:04,5(223) 15:19:40,2(312)
DNF 217 Łubieński Wojciech M POL Poznań 2:54:16,4(309) 7:05:22,9(311) 15:37:22,3(321)
DNF 188 Kubarek Łukasz M POL NwZNBHC Kraków 2:49:09,0(282) 6:55:41,3(291) 15:44:58,7(328)
DNF 297 Pauszek Roman M POL Lucky Team Wągrowiec 3:06:40,5(355) 7:39:17,3(344) 15:55:40,0(332)
DNF 298 Pauszek Marlena K POL Lucky Team Wągrowiec 3:06:44,3(356) 7:39:20,6(345) 15:55:55,8(333)
DNF 93 Gembacz Wojciech M POL Słopnice 2:56:53,3(316) 7:40:04,0(346) 15:58:06,7(334)
DNF 164 Korczyński Daniel M POL Końskie 2:57:24,5(322) 7:42:47,4(352) 16:01:19,9(341)
DNF 65 Dersley Stephen M GBR Poznan 3:16:06,0(374) 7:36:35,1(336) 16:16:48,0(347)
DNF 71 Dragon Przemysław M POL Połaniec 3:14:04,9(370) 8:24:26,8(371) 17:17:34,8(356)
DNF 335 Rosa Bartosz M POL Smashing PĄpkins Toruń 3:08:23,7(362) 8:13:54,8(369) 17:24:28,1(357)
DNF 72 Drapała Jan M POL Krokodyle Kolbuszowa Kolbuszowa 3:01:00,1(338) 8:20:33,1(370) 17:37:23,6(358)
DNF 304 Peters Przemysław M POL Murowana Goślina 3:07:53,9(360) 7:49:51,0(361) 17:38:27,5(359)
DNF 271 Obarski Norbert M POL Kielce 3:43:45,3(380) 8:28:20,2(372) 17:51:40,4(360)
DNF 223 Małowińska Małgorzata K POL :-) Bydgoszcz 3:12:01,1(369) 7:51:32,1(363) 18:03:46,8(361)
DNF 142 KAWAŁKO Ryszard M POL ERBUD-Zbyt Wolny Ryś-BOCO/AntekTeam Legnica 3:32:34,2(379) 9:06:45,9(374) 18:11:53,4(362)
DNF 183 KRUŻEL RAFAŁ M POL RYŚ KARPATY RADOMYŚL WIELKI 1:54:28,5(10) 4:55:49,6(19)
DNF 252 Mrowiec Jakub M POL Kraków 2:12:28,9(47) 5:22:35,8(50)
DNF 308 Piątkowski Przemysław M POL Team Kopeć Gorzów Wlkp. 2:08:02,9(29) 5:35:31,0(78)
DNF 34 Bożek Michał M POL Ozorków 2:16:04,9(59) 5:49:47,8(111)
DNF 178 kreczmanski ROBERT M POL Emeryci i Rencisci Zalesie Gorne 2:10:49,8(40) 6:01:18,0(124)
DNF 347 Sikora Jacek M POL Water Team Wyżne 2:17:25,9(72) 6:04:13,4(134)
DNF 389 Tomczyk Marcin M POL Kraków 2:32:46,1(146) 6:07:35,4(149)
DNF 313 Pleśniak Jarosław M POL Opole 2:55:53,0(312) 7:14:13,2(322)
DNF 234 Mazur Robert M POL Smashing Pąpkins Warszawa 2:46:07,4(258) 7:19:21,3(324)
DNF 344 Semeniuk Tomasz M POL Grajek Praski Warszawa 2:59:39,2(333) 7:20:05,7(325)
DNF 454 Zygadlewicz Grzegorz M POL JacekBiega Running Team Warszawa 2:52:13,4(300) 7:37:24,6(337)
DNF 109 Górniak Jeremiasz M POL kb MCKiS Jaworzno Jaworzno 3:02:24,5(349) 7:42:07,2(350)
DNF 369 SULIGA PAWEŁ M POL Marathon Ibbenbüren IBBENBÜREN 3:16:01,7(373) 8:01:56,4(366)
DNF 391 Torój Paweł M POL KW Kotłownia Węgrzce Wielkie 2:25:29,9(115)
DNF 125 Jackowska Ewa K POL JGB Jarosław 3:00:13,6(336)
DNF 126 Jackowski Jacek M POL JGB Jarosław 3:00:18,3(337)
DNF 88 Garcarz Mariusz M POL Limanowa 3:21:48,3(377)
DNF 87 Garcarz Monika K POL Limanowa 3:21:49,5(378)
DNF 270 Obarska Małgorzata K POL Starachowice 3:43:46,3(381)
DNF 40 Bukowski Marcin M POL Spartanie Dzieciom Żelechów
DNS 143 Kazimierski Michal M GBR KB Goch Bytow Herzogenaurach
DNS 373 Szarapanowski Damian M POL ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZA Nowa Wioska

BGTimeSport © 2015-2020