Łemko Trail 30

Wydarzenie:
Łemkowyna Ultra-Trail® 2018 Łemkowyna Ultra-Trail® 2018
Organizator:
Fundacja Ultra
Data:
12-14.10.2018
Miejsce:
Beskid Niski
Dystans:
30.0 km
Zgłoszonych:
374
Ukończyło:
343
Nieklasyfikowani:
31
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto
OPEN K M
lub
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećKrajKlubMiastoMetaStrataTempo
1 3105 Gawron Paweł M (1) POL adidas Runners Warsaw Warszawa 2:15:07,5 04:30
2 3286 Niemiec Szczepan M (2) POL Rzeszowskie Gazele i Gepardy Rzeszów 2:17:07,1 01:59,6 04:34
3 3020 Bednarek Adrian M (3) POL kuchniaisport.pl Bydgoszcz 2:19:13,4 04:05,9 04:38
4 3002 Tomasiak Natalia K (1) POL Salomon Suunto Team Krynica-Zdrój 2:25:05,4 09:57,9 04:50
5 3155 Kammer Krzysztof M (4) POL PRO366 Poznań 2:29:26,4 14:18,9 04:58
6 3202 Krzesiński Arkadiusz M (5) POL Żbik-Komańcza Czystogarb 2:33:25,3 18:17,8 05:06
7 3033 Błaszyk Mateusz M (6) POL yerg CS Luboń 2:36:13,1 21:05,6 05:12
8 3135 Ignaczak Marcin M (7) POL IFB Broker Żychlin 2:36:45,6 21:38,1 05:13
9 3428 Trané Sara K (2) SWE VINGBERG TEAM Stockholm 2:38:11,7 23:04,2 05:16
10 3004 GEORGOPETRIS DIMITRIS M (8) GRC GEORGOPETRIS TEAM-CORFU PREVEZA 2:39:34,6 24:27,1 05:19
11 3502 Wrzesiński Michał M (9) POL Taternik Team Poznań 2:40:38,7 25:31,2 05:21
12 3040 Brząkalski Krzysiek M (10) POL Adidas Runners Warsaw Płock 2:42:57,9 27:50,4 05:25
13 3184 Kowal Amadeusz M (11) POL Naprzód Młociny Lubaczów 2:49:02,6 33:55,1 05:38
14 3162 KESLER ANNA K (3) POL Stare Lubiejewo walnięta z kopyta STARE LUBIEJEWO 2:50:06,2 34:58,7 05:40
15 3296 Obidowicz Agata K (4) POL Krakow 2:50:55,1 35:47,6 05:41
16 3217 Kuźniar Paweł M (12) POL Finisz Rymanów Krosno 2:51:10,0 36:02,5 05:42
17 3068 ćwikła krzysztof M (13) POL malawa 2:51:30,2 36:22,7 05:43
18 3337 Przywara Wojciech M (14) POL Budy Głogowskie 2:58:33,3 43:25,8 05:57
19 3431 Urbański Leszek M (15) POL PocoLoco AT Krobia 2:59:51,0 44:43,5 05:59
20 3421 Świątczak Łukasz M (16) POL Adrenalina Team Polska Poznań 3:00:36,6 45:29,1 06:01
21 3008 Aid Kamil M (17) POL OBOZY GÓRSKIE Warszawa 3:01:01,7 45:54,2 06:02
22 3163 Kędzierski Mateusz M (18) POL MUKS Podkarpacie Jedlicze Jedlicze 3:01:14,3 46:06,8 06:02
23 3408 Szmidt Karol M (19) POL Szmidt i Syn Slesin 3:05:01,5 49:54,0 06:10
24 3448 Witos Mateusz M (20) POL BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY Białystok 3:05:59,5 50:52,0 06:11
25 3315 Perenc Michał M (21) POL Husaria Race Team Jarosław 3:06:12,5 51:05,0 06:12
26 3223 Landowski Paweł M (22) POL KM PSP Gdańsk Rumia 3:06:14,6 51:07,1 06:12
27 3313 Pelbárt Zoltán M (23) HUN Egri Triatlon Klub Eger 3:07:30,7 52:23,2 06:15
28 3442 Wikarski Krzysztof M (24) POL KSZO Ostrowiec Przemyśl 3:08:17,7 53:10,2 06:16
29 3503 Bohucki Piotr M (25) Reda 3:08:19,1 53:11,6 06:16
30 3029 Bieszczad Mateusz M (26) POL Running Team Nowy Styl Group Wojaszówka 3:08:49,5 53:42,0 06:17
31 3287 Niepsuj Maciej M (27) POL Warszawa 3:08:54,4 53:46,9 06:17
32 3386 Stach Paweł M (28) POL Siwejka Ropki 3:09:38,1 54:30,6 06:19
33 3059 Citko Maciej M (29) POL Bieg Opolski Opole 3:09:51,2 54:43,7 06:19
34 3244 Mach Tomasz M (30) POL Lubelska Grupa Triathlonu Lublin 3:10:41,6 55:34,1 06:21
35 3294 Nývlt Martin M (31) CZE Columbia Montrail Český Brod 3:10:53,7 55:46,2 06:21
36 3050 Chabrowski Paweł M (32) POL Warszawa 3:11:10,9 56:03,4 06:22
37 3338 Pszeniczka Grzegorz M (33) POL Mełgiew 3:11:11,0 56:03,5 06:22
38 3417 Szymanik Adam M (34) POL Tarnogród 3:11:23,4 56:15,9 06:22
39 3443 Wilczak Janusz M (35) POL Przemyśl 3:11:25,8 56:18,3 06:22
40 3436 Wasilewski Adam M (36) POL TATOKUPA Rembertów 3:11:28,4 56:20,9 06:22
41 3157 Kaszycki Nestor M (37) POL Лемківський бігун Королева Руська 3:13:10,6 58:03,1 06:26
42 3109 Gielarowiec Paweł M (38) POL Brzóza Królewska 3:13:20,7 58:13,2 06:26
43 3394 Stec Przemysław M (39) POL Tarnów 3:17:28,0 1:02:20,5 06:34
44 3347 Rogala Grzegorz M (40) POL Boguchwała 3:18:03,7 1:02:56,2 06:36
45 3458 Wojtowicz Emil M (41) POL PGE RUN Obrót Władysławów 3:18:24,7 1:03:17,2 06:36
46 3127 Hanarz Jacek M (42) POL DRUŻYNA SZPIKU Zielonki 3:19:06,3 1:03:58,8 06:38
47 3189 Kowalski Daniel M (43) POL Biegający Świdnik Świdnik 3:19:07,5 1:04:00,0 06:38
48 3069 Daszczuk Tomasz M (44) POL WARSZAWA 3:19:42,7 1:04:35,2 06:39
49 3423 Tatarczyk Patrycja K (5) POL SBRT Warszawa Warszawa 3:19:43,6 1:04:36,1 06:39
50 3108 Gątkiewicz Paweł M (45) POL Eskadra Kraków Kraków 3:20:32,1 1:05:24,6 06:41
51 3416 Szymalak Michał M (46) POL Łódź 3:20:42,7 1:05:35,2 06:41
52 3414 Szwast Jerzy M (47) POL MTB MOSIR Dukla Dukla 3:22:05,7 1:06:58,2 06:44
53 3312 Pedryc Bartłomiej M (48) POL Forum Górski Świat Rzeszów 3:22:23,1 1:07:15,6 06:44
54 3037 Boruszewska Beata K (6) POL Bytom 3:22:23,3 1:07:15,8 06:44
55 3278 Mularczyk Łukasz M (49) POL Warszawa 3:23:13,9 1:08:06,4 06:46
56 3340 Pytel Krzysztof M (50) POL Kraków 3:23:41,1 1:08:33,6 06:47
57 3472 Wytykowska Joanna K (7) POL Rysie Łódź 3:23:52,4 1:08:44,9 06:47
58 3159 Kawiorski Bartosz M (51) POL Kraków 3:24:46,5 1:09:39,0 06:49
59 3449 Wlizło Paweł M (52) POL Muzeum Elbląg Elbląg 3:25:02,8 1:09:55,3 06:50
60 3048 Cech Michal M (53) CZE Columbia Montrail Olomouc 3:25:24,4 1:10:16,9 06:50
61 3177 Kołodziejczyk Maciej M (54) POL Fizjo-Sport Łęczna Biega Łęczna 3:25:47,2 1:10:39,7 06:51
62 3012 Artykiewicz Adrian M (55) POL Artykiewicz Team Ostrowiec Świętokrzyski 3:26:04,6 1:10:57,1 06:52
63 3283 Nawrotek Michał M (56) POL Zabrze 3:26:19,7 1:11:12,2 06:52
64 3293 Nowrotek Wanda K (8) POL Zabrze 3:26:19,8 1:11:12,3 06:52
65 3149 Jucha Rafał M (57) POL Korczyna 3:26:46,4 1:11:38,9 06:53
66 3089 Dzierżak Elżbieta K (9) POL Husaria Race Team Głogów Małopolski 3:26:49,9 1:11:42,4 06:53
67 3410 Szubrycht Bartosz M (58) POL Krosno 3:27:12,3 1:12:04,8 06:54
68 3128 Hejnar Jerzy M (59) POL PGE Obrót RUN Giebułtów 3:27:25,2 1:12:17,7 06:54
69 3372 Skowroński Maciej M (60) POL Lublin 3:27:35,3 1:12:27,8 06:55
70 3041 Brzeska Agata K (10) POL Łomiankowska Grupa Biegowa Łomianki 3:27:39,2 1:12:31,7 06:55
71 3023 Beręsewicz Małgorzata K (11) POL Warszawa 3:27:43,7 1:12:36,2 06:55
72 3369 Sidor Radosław M (61) POL Posmakuj Run Team Widacz 3:28:23,6 1:13:16,1 06:56
73 3379 Smerecki Paweł M (62) POL Finisz Rymanów Posada Górna 3:28:23,6 1:13:16,1 06:56
74 3395 Stefanowicz Artur M (63) POL Białystok 3:29:23,9 1:14:16,4 06:58
75 3120 Grabowska Maja K (12) POL Ostrzeszów 3:29:27,5 1:14:20,0 06:58
76 3470 Wydro Krystian M (64) POL adidas Runners Warsaw Warszawa 3:30:27,5 1:15:20,0 07:00
77 3486 Zawadka Dariusz M (65) POL KS Barakuda Mińsk Mazowiecki Wólka Mińska 3:30:28,3 1:15:20,8 07:00
78 3076 Dołżycki Paweł M (66) POL Żbik-Komańcza Komańcza 3:30:47,8 1:15:40,3 07:01
79 3051 Chodowiec Karolina K (13) POL Warszawa 3:30:59,0 1:15:51,5 07:01
80 3119 Górecki Bartłomiej M (67) POL wkurw_team Polska 3:31:13,3 1:16:05,8 07:02
81 3389 Stachyra Andrzej M (68) POL LSB Lublin 3:31:55,8 1:16:48,3 07:03
82 3310 Pawelski Jakub M (69) POL Alior Running Team Gdańsk 3:32:07,6 1:17:00,1 07:04
83 3186 Kowalczyk Robert M (70) POL Łęczna Biega Łęczna 3:32:20,2 1:17:12,7 07:04
84 3284 Nazarczyk Rafał M (71) POL SNG Wild Ducks Polska Łódź 3:32:39,9 1:17:32,4 07:05
85 3257 Maszczyk Dorota K (14) POL Kraków 3:32:57,0 1:17:49,5 07:05
86 3452 Włodyka Sławomir M (72) POL PGE RUN OBRÓT Strzyżów 3:33:10,6 1:18:03,1 07:06
87 3346 ROGALA KATARZYNA K (15) POL Warszawa 3:33:12,4 1:18:04,9 07:06
88 3014 BAŁABAN WALDEMAR M (73) POL WALBA KROSNO 3:33:48,3 1:18:40,8 07:07
89 3404 Szaniawski Marcin M (74) POL Warszawa 3:34:23,4 1:19:15,9 07:08
90 3230 Ligęza Joasia K (16) POL Smashing pĄpkins Kraków 3:34:38,2 1:19:30,7 07:09
91 3150 Jurkowski Szczepan M (75) POL Biegnę, żeby Bartek mógł biegać Osielec 3:35:11,6 1:20:04,1 07:10
92 3125 Habrat Dorota K (17) POL Studio Habrat Krosno 3:35:50,5 1:20:43,0 07:11
93 3461 Wójcik Adrian M (76) POL NIE MAM POMYSŁU Łódź 3:36:42,6 1:21:35,1 07:13
94 3229 Ligęza Witek M (77) POL Smashing PĄpkins / Unlimited Kraków 3:36:48,0 1:21:40,5 07:13
95 3453 Wnuk Agnieszka K (18) POL FUNDACJA ZNOWU W BIEGU Kraków 3:37:00,4 1:21:52,9 07:14
96 3182 Kostera Tomasz M (78) POL Vege Runners Warszawa 3:37:03,1 1:21:55,6 07:14
97 3264 Mebenga Joanna K (19) POL Boat City CrossBox Łódź 3:37:14,6 1:22:07,1 07:14
98 3308 Pastwa Janusz M (79) POL Gdańsk 3:37:15,7 1:22:08,2 07:14
99 3146 Jaworski Kris M (80) POL warszawa 3:37:22,7 1:22:15,2 07:14
100 3309 Patora Karolina K (20) POL Bratoszewice 3:38:27,4 1:23:19,9 07:16
101 3242 Łukianow Artur M (81) POL Adidas Runners Warsaw Warszawa 3:38:28,8 1:23:21,3 07:16
102 3469 Wyczółkowski Grzegorz M (82) POL Iwonicz Zdrój 3:38:43,1 1:23:35,6 07:17
103 3444 Wilk Maciej M (83) POL Rambo 3 Bytom 3:38:43,3 1:23:35,8 07:17
104 3422 Świerc Barbara K (21) POL MarcinSwiercTEAM Kraków 3:39:00,9 1:23:53,4 07:18
105 3047 Burchard Beata K (22) POL Piaseczno 3:39:38,1 1:24:30,6 07:19
106 3460 Wójcicki Marcin M (84) POL Łęczna Biega Łęczna 3:39:39,0 1:24:31,5 07:19
107 3060 Ciuba Paweł M (85) POL Krosno 3:39:44,3 1:24:36,8 07:19
108 3106 Gawrońska Beata K (23) POL Olsztyn 3:40:18,3 1:25:10,8 07:20
109 3091 Faliszewski Sebastian M (86) POL Łódź 3:40:37,3 1:25:29,8 07:21
110 3323 Pitura Eliza K (24) POL Lubelska Grupa Triathlonu Lublin 3:40:52,6 1:25:45,1 07:21
111 3488 Zieleniewski Filip M (87) POL Łowcy Wrażeń Warszawa 3:41:26,9 1:26:19,4 07:22
112 3005 Adamczyk Łukasz M (88) POL 3XL Czerwona Niwa-Parcel 3:41:36,8 1:26:29,3 07:23
113 3351 Romanowicz Karolina K (25) POL Night Runners Poznań Poznań 3:41:46,0 1:26:38,5 07:23
114 3484 Zarzeka Marcin M (89) POL Vege Runners Warszawa 3:42:03,5 1:26:56,0 07:24
115 3235 Ludwinek-Zarzeka Iwona K (26) POL Magazyn Bieganie Warszawa 3:42:03,8 1:26:56,3 07:24
116 3485 Zarzycki Tomasz M (90) POL Łowcy Wrażeń Grodzisk Mazowiecki 3:42:42,1 1:27:34,6 07:25
117 3282 Narucki Wojciech M (91) POL Warzenko 3:42:46,3 1:27:38,8 07:25
118 3306 Paluch Dorota K (27) POL adidas Runners Warsaw Warszawa 3:42:55,4 1:27:47,9 07:25
119 3126 Habrat Maciej M (92) POL Studio Habrat Krosno 3:42:57,4 1:27:49,9 07:25
120 3140 Jakubowski Paweł M (93) POL Orka Masters Iława Lubawa 3:43:20,1 1:28:12,6 07:26
121 3044 BUCHOWICZ AGNIESZKA K (28) POL JAWORZNO 3:44:14,7 1:29:07,2 07:28
122 3489 ZIELIŃSKA Mirona K (29) POL Night Runners Wrocław Wrocław 3:44:32,5 1:29:25,0 07:29
123 3009 Akonom Agnieszka K (30) POL Kędzierzyn-Koźle 3:44:56,3 1:29:48,8 07:29
124 3180 Korona-Sieradzka Bogusława K (31) POL Wkurw_team Warszawa 3:45:11,2 1:30:03,7 07:30
125 3222 Lachowicz Marta K (32) POL Night Runners Wrocław Wrocław 3:45:13,9 1:30:06,4 07:30
126 3206 Kulawik Katarzyna K (33) POL HARPAGAN SOSNOWIEC Sosnowiec 3:45:36,3 1:30:28,8 07:31
127 3198 Krystjańczuk Karol M (94) POL Łęczna Biega Ludwin 3:45:47,0 1:30:39,5 07:31
128 3430 Trochanowska Kamila K (34) POL RUSYN-LEM Sobin 3:45:56,6 1:30:49,1 07:31
129 3314 Pepel Katarzyna K (35) POL Luxtorpeda Czerwionka Czerwionka-Leszczyny 3:46:00,2 1:30:52,7 07:32
130 3322 Pittner Grzegorz M (95) POL Kocham Outdoor Poznań 3:46:02,7 1:30:55,2 07:32
131 3238 Łażewski Andrzej M (96) POL Warszawa 3:46:17,4 1:31:09,9 07:32
132 3364 Schwitalla Katarzyna K (36) POL MKS Siechnice Siechnice, 3:46:18,5 1:31:11,0 07:32
133 3115 Gonet Sebastian M (97) POL KRAKÓW 3:46:23,8 1:31:16,3 07:32
134 3142 Janczylik Maria K (37) POL Suwałki 3:47:58,8 1:32:51,3 07:35
135 3032 Binkowski Marcin M (98) POL Mosina 3:48:06,2 1:32:58,7 07:36
136 3199 Krzanowska Małgorzata K (38) POL Samotni Wędrowcy Węglówka 3:48:07,8 1:33:00,3 07:36
137 3358 Rutkowska Marta K (39) POL Bystrzyca 3:48:44,7 1:33:37,2 07:37
138 3307 Pałka Łukasz M (99) POL 3XL Żyrardów 3:48:52,2 1:33:44,7 07:37
139 3413 Szwagrzyk Diana K (40) POL Starachowice 3:48:56,1 1:33:48,6 07:37
140 3092 Fesz Bogdan M (100) POL RUSYN-LEM Zielona Góra 3:49:20,1 1:34:12,6 07:38
141 3205 Kucab Magdalena K (41) POL Kielce 3:49:24,0 1:34:16,5 07:38
142 3042 Brzeziński Paweł M (101) POL Bieg Opolski Opole 3:49:40,6 1:34:33,1 07:39
143 3352 Romanowicz Michał M (102) POL KB Pilnujemy Tyłów Poznań 3:49:43,7 1:34:36,2 07:39
144 3325 Pluta Marta K (42) POL Dzikie Mustangi Brzeźnica 3:49:52,4 1:34:44,9 07:39
145 3161 Kaźmierczak Michał M (103) POL Łódź 3:50:06,4 1:34:58,9 07:40
146 3183 Kostka Andrzej M (104) POL Kroscienko Wyżne 3:50:10,8 1:35:03,3 07:40
147 3245 Maciejec Dorota K (43) POL Warszawa 3:50:19,2 1:35:11,7 07:40
148 3335 Prusik Grzegorz M (105) POL Alior Running Team Gdańsk 3:50:28,4 1:35:20,9 07:40
149 3022 Belowski Dariusz M (106) POL Tychy 3:50:44,3 1:35:36,8 07:41
150 3078 Dranka-Bojarowska Daria K (44) POL Katowice 3:50:44,3 1:35:36,8 07:41
151 3492 Zimek Bartosz M (107) POL Rodzinka Rzeszów 3:50:45,5 1:35:38,0 07:41
152 3365 Sekuła Piotr M (108) POL Milanówek 3:52:18,1 1:37:10,6 07:44
153 3497 Zwolińska Agnieszka K (45) POL sympatyzuje z Husaria Race Team Poznań 3:52:25,3 1:37:17,8 07:44
154 3017 Bartyński Wojciech M (109) POL PGE RUN Obrót Błażowa 3:52:37,0 1:37:29,5 07:45
155 3339 Pyszniak Dorota K (46) POL Adidas Runners Warsaw Warszaa 3:52:38,4 1:37:30,9 07:45
156 3011 Arciszewski MIchał M (110) POL Świerzowa Polska 3:53:12,3 1:38:04,8 07:46
157 3455 Wojdaszka Katarzyna K (47) POL Warszawa 3:53:18,3 1:38:10,8 07:46
158 3151 Kalinowska Małgorzata K (48) POL Husaria Race Team Warszawa 3:53:57,4 1:38:49,9 07:47
159 3136 Indri József M (111) HUN Budapest 3:54:00,0 1:38:52,5 07:48
160 3100 Gac Karolina K (49) POL Zakliczyn 3:54:09,6 1:39:02,1 07:48
161 3218 Kwakszys Krzysztof M (112) POL Łyna Sępopol Sępopol 3:54:17,6 1:39:10,1 07:48
162 3160 Kaznowska Emilia K (50) POL Zabrze 3:54:25,4 1:39:17,9 07:48
163 3099 Furman Katarzyna K (51) POL Polska Mielec 3:54:42,1 1:39:34,6 07:49
164 3426 Tomicki Krzysztof M (113) POL Zofiówka 3:54:44,8 1:39:37,3 07:49
165 3270 Mikołajczyk Agnieszka K (52) POL Łódź 3:54:52,8 1:39:45,3 07:49
166 3036 Bojarowski Marcin M (114) POL Katowice 3:54:55,7 1:39:48,2 07:49
167 3077 Dołżycki Mirosław M (115) POL Żbik-Komańcza Komańcza 3:54:59,5 1:39:52,0 07:49
168 3354 Rotko Katarzyna K (53) POL Polkowice 3:55:15,2 1:40:07,7 07:50
169 3103 Gajowski Dariusz M (116) POL Muszyna 3:55:28,0 1:40:20,5 07:50
170 3090 Faber-Krucewicz Dagmara K (54) POL Kraków 3:56:03,0 1:40:55,5 07:52
171 3268 Michta Bartłomiej M (117) POL Gdańsk 3:56:09,4 1:41:01,9 07:52
172 3420 Śliwa Justyna K (55) POL Kraków 3:56:32,9 1:41:25,4 07:53
173 3152 Kalińska Dorota Lidia K (56) POL NieMaNie Domaniewska 3:56:34,4 1:41:26,9 07:53
174 3154 Kalita Anna K (57) POL CTS Jaworze 3:56:37,5 1:41:30,0 07:53
175 3425 Tobera Alicja K (58) POL Borzecin Duzy 3:56:39,3 1:41:31,8 07:53
176 3179 Konowrocka Wioletta K (59) POL SEE YOU LATER TEAM Żyrardów 3:57:39,3 1:42:31,8 07:55
177 3026 Bielski Janusz M (118) POL SEE YOU LATER TEAM Warszawa 3:57:39,8 1:42:32,3 07:55
178 3382 Smolczewski Arkadiusz M (119) POL Siedliska 3:57:41,8 1:42:34,3 07:55
179 3164 Kijas Maja K (60) POL Night Runners Wrocław Wrocław 3:58:01,8 1:42:54,3 07:56
180 3024 Bielawiec Magdalena K (61) POL Białostocka Sekta Biegaczy Białystok 3:58:31,6 1:43:24,1 07:57
181 3025 Bielawiec Bartłomiej M (120) POL Białostocka Sekta Biegaczy Białystok 3:58:32,2 1:43:24,7 07:57
182 3336 Pruszyński Rafał M (121) POL Warszawa 3:58:40,3 1:43:32,8 07:57
183 3374 Skupień Piotr M (122) POL Gliwice 3:58:59,9 1:43:52,4 07:57
184 3181 Kostera Katarzyna K (62) POL Vege Runners Warszawa 3:59:22,6 1:44:15,1 07:58
185 3424 Tchoń Tomasz M (123) POL AA Tarnów 3:59:43,5 1:44:36,0 07:59
186 3478 Zajdel Maciej M (124) POL Iwonicz 3:59:45,0 1:44:37,5 07:59
187 3481 Zajdel Łukasz M (125) POL Krosno 4:00:05,6 1:44:58,1 08:00
188 3113 Golka Michal M (126) POL Cork 4:00:26,7 1:45:19,2 08:00
189 3493 Ziółkowska Bożena K (63) POL WALBA Krosno 4:00:31,0 1:45:23,5 08:01
190 3401 Szalewicz Ewa K (64) POL ŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWA Łomianki 4:00:32,3 1:45:24,8 08:01
191 3233 Lisowska Agata K (65) POL Białostocka Sekta Biegaczy Polska 4:01:04,8 1:45:57,3 08:02
192 3062 Czajka Agata K (66) POL Boat City CrossBox Łódź 4:01:18,3 1:46:10,8 08:02
193 3445 Wilman Andrzej M (127) POL Łódź 4:01:18,7 1:46:11,2 08:02
194 3501 Żuk Wiktoria K (67) POL #runFORsmile Lublin 4:01:28,3 1:46:20,8 08:02
195 3479 Zajdel Anna K (68) POL Warszawa 4:01:28,3 1:46:20,8 08:02
196 3196 Krupa Paweł M (128) POL Połaniec 4:01:29,0 1:46:21,5 08:02
197 3451 Włodek-Jarzyna Magdalena K (69) POL Kraków 4:02:03,0 1:46:55,5 08:04
198 3399 Stróżniak Mikołaj M (129) POL For Run Team Poznań 4:02:19,6 1:47:12,1 08:04
199 3435 Wałęga Monika K (70) POL Dębica 4:02:25,9 1:47:18,4 08:04
200 3171 Kobiałka Ireneusz M (130) POL Dębica 4:02:26,7 1:47:19,2 08:04
201 3400 SZADURSKA AGNIESZKA K (71) POL Warszawa 4:02:37,0 1:47:29,5 08:05
202 3407 Szkup Aleksandra K (72) POL ALTKOM łódź 4:02:45,0 1:47:37,5 08:05
203 3114 Gołoś Marta K (73) POL Ząbki 4:03:14,1 1:48:06,6 08:06
204 3239 Łomocińska Magda K (74) POL Warszawa 4:03:31,2 1:48:23,7 08:07
205 3110 Gmyrek Wojciech M (131) POL Ruda Sl 4:03:53,0 1:48:45,5 08:07
206 3324 Plata Magdalena K (75) POL TKTJ Piekary Śląskie 4:03:54,9 1:48:47,4 08:07
207 3088 Dzierżak Arkadiusz M (132) POL Husaria Race Team Głogów Małopolski 4:03:56,7 1:48:49,2 08:07
208 3498 Zych Herbert M (133) POL Łódź 4:04:28,8 1:49:21,3 08:08
209 3066 Czopek Agnieszka K (76) POL #nightrunnersjaworzno Jaworzno 4:04:30,5 1:49:23,0 08:09
210 3187 Kowalczyk-Grochla Agata K (77) POL Jaworzno 4:04:30,6 1:49:23,1 08:09
211 3178 Konowałek Bartłomiej M (134) POL Łęczna Biega Nowogród 4:04:36,3 1:49:28,8 08:09
212 3366 Sendyka Regina K (78) POL Rzeszotary 4:06:53,8 1:51:46,3 08:13
213 3200 Krzanowski Bartłomiej M (135) POL Samotni Wędrowcy Węglówka 4:06:57,9 1:51:50,4 08:13
214 3427 TRANAKAS KONSTANTINOS M (136) GRC HERBALIFE LEFKIMMI CORFU 4:07:27,9 1:52:20,4 08:14
215 3359 Rybienik Lech M (137) POL Warszawa 4:07:50,8 1:52:43,3 08:15
216 3165 Kijewska-Raj Karolina K (79) POL Sieradz 4:07:51,2 1:52:43,7 08:15
217 3494 Ziska Maciej M (138) POL Jastrzębnik 4:07:58,5 1:52:51,0 08:15
218 3224 Lange Maksym M (139) POL Łódź 4:08:21,8 1:53:14,3 08:16
219 3373 Skrodziuk Dariusz M (140) POL Rzeszów 4:08:46,8 1:53:39,3 08:17
220 3170 Knoll Katarzyna K (80) POL adidas Runners Warsaw Warszawa 4:08:52,9 1:53:45,4 08:17
221 3061 Cymbalak Paweł M (141) POL RUSYN-LEM Legnica 4:08:56,5 1:53:49,0 08:17
222 3297 Olbrychowska Małgorzata K (81) POL Poznań 4:10:19,2 1:55:11,7 08:20
223 3418 Szymańska Karolina K (82) POL Poznan 4:10:20,0 1:55:12,5 08:20
224 3258 Maszczyk Andrzej M (142) POL Kraków 4:10:36,3 1:55:28,8 08:21
225 3440 Wiedyska Jakub M (143) POL Kraków 4:11:12,3 1:56:04,8 08:22
226 3143 Janicka Katarzyna K (83) POL 4everfaster.pl Warszawa 4:11:20,9 1:56:13,4 08:22
227 3447 Wiszniowska Agata K (84) POL Night Runners Wrocław Wrocław 4:12:00,1 1:56:52,6 08:24
228 3172 Kocerka Jacek M (144) POL Warszawa 4:12:29,6 1:57:22,1 08:24
229 3402 Szalska Elżbieta K (85) POL Wągrowiec 4:12:48,2 1:57:40,7 08:25
230 3013 Babicki Adam M (145) POL Warszawa 4:13:21,0 1:58:13,5 08:26
231 3277 Morawski Piotr M (146) POL Szpetal Górny 4:13:27,3 1:58:19,8 08:26
232 3030 Bieszczad Ilona K (86) POL KKB MOSIR KROSNO Wojaszówka 4:13:32,0 1:58:24,5 08:27
233 3311 Pawłowska Elżbieta K (87) POL Nowy Styl Group Running Team JEDLICZE 4:13:32,0 1:58:24,5 08:27
234 3356 Różycka Dorota K (88) POL Nowy Styl Group Running Team Jasło 4:13:32,5 1:58:25,0 08:27
235 3393 Stec Damian M (147) POL Szebnie 4:14:13,6 1:59:06,1 08:28
236 3331 Pospieszna Zofia K (89) POL Zielona Góra 4:14:27,2 1:59:19,7 08:28
237 3254 Mamej Elżbieta K (90) POL Lubelskie Stowarzyszenie Biegowe Lublin 4:15:03,0 1:59:55,5 08:30
238 3500 Żuk Agata K (91) POL #runFORsmile Lublin 4:15:03,0 1:59:55,5 08:30
239 3263 McMahon Eoin M (148) IRL Nenagh 4:15:20,2 2:00:12,7 08:30
240 3122 Grycz Michal M (149) POL Too heavy to stop Warszawa 4:15:32,3 2:00:24,8 08:31
241 3357 Russyan Magdalena K (92) POL Too heavy to stop Warszawa 4:15:56,8 2:00:49,3 08:31
242 3216 Kuźmicz Olga K (93) POL Łęczna Biega / Lublin Biega/ Jaga Uścimów 4:16:03,7 2:00:56,2 08:32
243 3176 Kolczyński Jarosław M (150) POL Konica Minolta Running Team Łódź 4:16:12,8 2:01:05,3 08:32
244 3193 Krochmal Rafał M (151) POL Korczyna 4:16:27,5 2:01:20,0 08:32
245 3368 Siara Marcin M (152) POL Witkowo Biega Witkowo 4:16:31,2 2:01:23,7 08:33
246 3166 Kiszkis Elżbieta K (94) POL Husaria Race Team Warszawa 4:16:37,2 2:01:29,7 08:33
247 3145 Jasek-Bors Paulina K (95) POL Husaria Race Team Warszawa 4:16:37,4 2:01:29,9 08:33
248 3396 Stocka Malgorzata K (96) POL Warszawa 4:17:06,8 2:01:59,3 08:34
249 3085 Dworzański Marcin M (153) POL Posada Górna 4:17:36,7 2:02:29,2 08:35
250 3362 Samborska Weronika K (97) POL Nowy Styl Group Running Team Brzyska 4:17:43,4 2:02:35,9 08:35
251 3021 Belowska Anna K (98) POL Tychy 4:17:57,0 2:02:49,5 08:35
252 3298 Olszewska Monika K (99) POL Nowy Styl Group Krościenko Wyżne 4:17:59,5 2:02:52,0 08:35
253 3158 Kawecka Magdalena K (100) POL Warszawa 4:18:31,8 2:03:24,3 08:37
254 3321 Pittner Katarzyna K (101) POL Kocham Outdoor/ ZSB1 Poznań Poznań 4:18:56,4 2:03:48,9 08:37
255 3377 Słaba Igor M (154) POL Mielec 4:18:59,2 2:03:51,7 08:37
256 3370 Sienkiewicz Gabrysia M (155) POL Ogary Dolores Warszawa 4:19:06,4 2:03:58,9 08:38
257 3188 Kowalska Gabriela K (102) POL Biegający Świdnik Świdnik 4:19:22,7 2:04:15,2 08:38
258 3097 Frączek Iwona K (103) POL TMTeam/NOA Wrocław 4:19:34,7 2:04:27,2 08:39
259 3116 Gonet Maciej M (156) POL Skierdy 4:19:43,7 2:04:36,2 08:39
260 3236 Łagowska Agnieszka K (104) POL Sulejówek 4:20:55,6 2:05:48,1 08:41
261 3237 Łagowski Hubert M (157) POL Polska 4:20:56,2 2:05:48,7 08:41
262 3329 Porabik Patryk M (158) POL Niepołomice Biegają Węgrzce Wielkie 4:22:01,2 2:06:53,7 08:44
263 3330 Porabik Janusz M (159) POL Niepołomice Biegają Węgrzce Wielkie 4:22:01,6 2:06:54,1 08:44
264 3214 Kuś Michał M (160) POL Warszawa 4:22:36,4 2:07:28,9 08:45
265 3213 Kuś Agnieszka K (105) POL Warszawa 4:22:37,0 2:07:29,5 08:45
266 3429 TROCHANOWSKA KATARZYNA K (106) POL RUSYN-LEM Sobin 4:22:38,8 2:07:31,3 08:45
267 3327 POKROP AGNIESZKA K (107) POL Skierniewice 4:22:40,8 2:07:33,3 08:45
268 3207 Kuliberda Sylwia K (108) POL Rzeszów 4:23:21,1 2:08:13,6 08:46
269 3083 Dućka Marta K (109) POL Zespół Niespokojnych Nóg Krosno 4:24:32,5 2:09:25,0 08:49
270 3107 Gawrylik Joanna K (110) POL Białystok 4:25:28,2 2:10:20,7 08:50
271 3334 Prigan Grzegorz M (161) POL Wrocław 4:25:44,3 2:10:36,8 08:51
272 3387 STACHAŃCZYK WOJCIECH M (162) POL MATNER RUNNING TEAM Wrocław 4:25:44,3 2:10:36,8 08:51
273 3367 Serkies Magdalena K (111) POL Boat City Crossfit Łódź 4:25:50,0 2:10:42,5 08:51
274 3397 Stokowski Maciej M (163) POL Boat City Crossfit Łódź 4:25:50,6 2:10:43,1 08:51
275 3204 Kubiak Przemek M (164) POL Kraków 4:25:59,8 2:10:52,3 08:51
276 3341 Quirini Aleksandra K (112) POL Nowy Targ 4:26:00,0 2:10:52,5 08:52
277 3384 Sołtys Magda K (113) POL Polacy Biegają W UK Spalding Pinchbeck 4:26:01,9 2:10:54,4 08:52
278 3302 Ozga Malwina K (114) POL Tona sprzętu Zero talentu Wrocław 4:26:43,8 2:11:36,3 08:53
279 3462 Wronkowska Katarzyna K (115) POL 12tri.pl Sulejówek 4:26:49,2 2:11:41,7 08:53
280 3433 Walczyk Anna K (116) POL Dębica 4:26:56,2 2:11:48,7 08:53
281 3434 Walczyk Piotr M (165) POL 1984 Dębica 4:26:56,7 2:11:49,2 08:53
282 3303 Pabiańczyk Małgorzata K (117) POL Kraków 4:27:21,0 2:12:13,5 08:54
283 3084 Dućka Mirosław M (166) POL Zespół Niespokojnych Nóg Krosno 4:27:28,7 2:12:21,2 08:54
284 3132 Homonnai Mónika K (118) HUN Uff Szendehely 4:27:44,4 2:12:36,9 08:55
285 3353 Romanowicz Katarzyna K (119) POL Brwinów 4:27:47,2 2:12:39,7 08:55
286 3123 Gryguś Dorota K (120) POL Płoty 4:27:48,0 2:12:40,5 08:55
287 3039 Bryś Bartłomiej M (167) POL Krosno 4:27:54,1 2:12:46,6 08:55
288 3071 Dąbrowski Marcin M (168) POL KWIATY U WIOLI KROSNO POTOK 4:27:59,7 2:12:52,2 08:55
289 3375 Skutela Martyna K (121) POL Ruda Śląska 4:28:55,1 2:13:47,6 08:57
290 3260 Matejczuk Magdalena K (122) POL Ultra Śledź Supraśl 4:28:55,5 2:13:48,0 08:57
291 3388 Stachoń Łukasz M (169) POL Mikołów 4:28:55,5 2:13:48,0 08:57
292 3010 Arciszewska Agnieszka K (123) POL Kraków 4:28:55,8 2:13:48,3 08:57
293 3055 Chyżewska Katarzyna K (124) POL Olsztyn 4:29:32,6 2:14:25,1 08:59
294 3019 Bednarczuk Joanna K (125) POL ---- Elbląg 4:30:34,3 2:15:26,8 09:01
295 3345 RECZEK SEBASTIAN M (170) POL KS ZIELONO-CZARNI Mińsk Mazowiecki 4:30:34,9 2:15:27,4 09:01
296 3464 Wróbel Marcin M (171) POL KS Barakuda Mińsk Mazowiecki 4:30:36,0 2:15:28,5 09:01
297 3232 Lis Katarzyna K (126) POL Puławy 4:31:02,7 2:15:55,2 09:02
298 3072 Dąbrówka Nina K (127) POL Fundacja Latarnia BUKOWSKO 4:31:24,4 2:16:16,9 09:02
299 3491 Zimek Dominika K (128) POL Rodzinka Rzeszów 4:31:36,5 2:16:29,0 09:03
300 3096 Franczak Karolina K (129) POL boat city crossfit Łódź 4:31:49,3 2:16:41,8 09:03
301 3280 Napiórkowska Ingrid K (130) POL Łódź 4:32:13,3 2:17:05,8 09:04
302 3240 Łomociński Arkadiusz M (172) POL Warszawa 4:32:20,9 2:17:13,4 09:04
303 3262 MAZUR JOANNA K (131) POL KRAKOW 4:33:02,4 2:17:54,9 09:06
304 3031 BINIENDA AGNIESZKA K (132) POL Zabrze 4:33:03,1 2:17:55,6 09:06
305 3246 Madej Anna K (133) POL Running Team Nowy Styl Group Jasło 4:33:48,2 2:18:40,7 09:07
306 3415 Szwiec Anna K (134) POL Wierzchoslawice 4:34:09,0 2:19:01,5 09:08
307 3102 Gajocha Olga K (135) POL Harpagan Sosnowiec Sosnowiec 4:34:47,2 2:19:39,7 09:09
308 3052 CHOJNACKA Maria K (136) POL Płoty 4:34:48,9 2:19:41,4 09:09
309 3385 Sosnowska Justyna K (137) POL Power Training Izabelin 4:36:39,4 2:21:31,9 09:13
310 3304 Pacula-Leśniak Beata K (138) POL Kraków 4:37:09,3 2:22:01,8 09:14
311 3249 Majewski Błażej M (173) POL fanclub Papa Dance Warszawa 4:37:10,3 2:22:02,8 09:14
312 3248 Majewska Regina K (139) POL Warszawa 4:37:11,3 2:22:03,8 09:14
313 3487 Zawisza Beata K (140) POL WATAHA ŚLASK ŚWIETOCHŁOWICE 4:38:27,8 2:23:20,3 09:16
314 3015 Baran Jakub M (174) POL KB Wartko Poznań 4:39:02,5 2:23:55,0 09:18
315 3192 Krakowska Urszula K (141) POL Białystok 4:41:34,4 2:26:26,9 09:23
316 3220 KWIADOR ARTUR M (175) POL HARCIOLE Gliwice 4:42:14,2 2:27:06,7 09:24
317 3261 Mazerska Mariola K (142) POL Gdańsk 4:42:30,6 2:27:23,1 09:25
318 3318 Pietraszek Ewa K (143) POL WATAHA Chorzów 4:42:37,2 2:27:29,7 09:25
319 3466 Wróblewska Joanna K (144) POL Festiwal Biegowy Warszawa 4:42:41,5 2:27:34,0 09:25
320 3473 Zaborowska Aleksandra K (145) POL Warszawa 4:44:01,3 2:28:53,8 09:28
321 3250 Majkowski Stanisław M (176) POL Klub Biegacza GOCH Bytów Bytów 4:45:01,2 2:29:53,7 09:30
322 3290 Noll Katarzyna K (146) POL TriUnlimited Ostrołęka 4:45:32,3 2:30:24,8 09:31
323 3465 Wróbel-Precek Miranda K (147) POL Czyrna 4:45:34,8 2:30:27,3 09:31
324 3332 Precek Martin M (177) CZE Czyrna 4:45:35,4 2:30:27,9 09:31
325 3101 Gajda Mateusz M (178) POL Błażkowa 4:45:42,6 2:30:35,1 09:31
326 3173 Koczy-Pawluk Gabriela K (148) POL ALTKOM Koszęcin 4:47:31,7 2:32:24,2 09:35
327 3363 Scardaccione Marco M (179) POL Kraków 4:47:42,3 2:32:34,8 09:35
328 3147 Jeżewski Adam M (180) POL Etisoft Running Team Gliwice 4:47:43,2 2:32:35,7 09:35
329 3070 Dawidczyk-Zaurska Ewa K (149) POL Triunlimited Ostrołęka 4:47:47,9 2:32:40,4 09:35
330 3121 Gromadzka Justyna K (150) POL Bytom 4:47:54,3 2:32:46,8 09:35
331 3063 Czasak Grzegorz M (181) POL Witkowo Biega Witkowo 4:48:01,9 2:32:54,4 09:36
332 3438 Wedefor Sebastian M (182) COL Boat City CrossBox Łodz 4:50:00,3 2:34:52,8 09:40
333 3499 Zych Monika K (151) POL Nowa Wola 4:50:38,3 2:35:30,8 09:41
334 3265 Merz Andreas M (183) CHE Budapest 4:50:44,6 2:35:37,1 09:41
335 3212 Kurek Jarosław M (184) POL Orzesze 4:53:45,7 2:38:38,2 09:47
336 3247 Majda Robert M (185) POL ROMB ORZESZE ZGOŃ ORZESZE 4:53:46,3 2:38:38,8 09:47
337 3281 Napiórkowski Michał M (186) POL Boat City CrossBox Łódź 4:53:59,5 2:38:52,0 09:47
338 3156 Karpińska Anna K (152) POL Dzikie Grubasy Szatana Warszawa 4:54:01,4 2:38:53,9 09:48
339 3317 Piątkiewicz Grażyna K (153) POL Wieczorne Bieganie w Szczecinie Trzebież 4:55:38,2 2:40:30,7 09:51
340 3208 Kullman Hanna K (154) POL Tarnogórski Klub Taternictwa Jaskin Tarnowskie Góry 4:57:54,8 2:42:47,3 09:55
341 3432 Wagner Mateusz M (187) POL Rzepnica 4:59:21,1 2:44:13,6 09:58
342 3378 Smagała Aleksandra K (155) POL Poznań 4:59:21,3 2:44:13,8 09:58
343 3211 Kurdziel Tomasz M (188) POL Szczawnica 4:59:23,7 2:44:16,2 09:58
LIMIT 3195 Królikowska Katarzyna K POL Lublin Biega Lublin 5:03:15,9 2:48:08,4 10:06
LIMIT 3291 NOWAK JOANNA K POL ŁÓDŹ 5:05:55,9 2:50:48,4 10:11
LIMIT 3221 Lach Grzegorz M POL Dąbrowa Górnicza 5:07:48,4 2:52:40,9 10:15
LIMIT 3439 Wiciak Katarzyna K POL Taternik Team Poznań 5:08:03,0 2:52:55,5 10:16
LIMIT 3111 Goga Michał M POL Warszawa 5:09:52,7 2:54:45,2 10:19
LIMIT 3274 Młodecka-Goga Joanna K POL Warszawa 5:09:52,7 2:54:45,2 10:19
LIMIT 3148 JĘDRZEJEWSKA Beata K POL Bytom 5:12:54,5 2:57:47,0 10:25
LIMIT 3371 Sitarska Agnieszka K POL Ruda Slaska 5:12:54,5 2:57:47,0 10:25
LIMIT 3018 Bądziul Dorota K POL Rzeszów 5:13:15,8 2:58:08,3 10:26
LIMIT 3272 Miłosz Andrzej M POL Warszawa 5:17:27,5 3:02:20,0 10:34
LIMIT 3203 Krzyżanowska Joanna K POL Warszawa 5:17:31,9 3:02:24,4 10:35
LIMIT 3459 Woźniak Anna K POL Bytom 5:18:40,0 3:03:32,5 10:37
LIMIT 3301 Owczarek Sylwia K POL Husaria Race Team Ożarów Mazowiecki 5:20:43,7 3:05:36,2 10:41
LIMIT 3411 Szulc Klaudia K POL Husaria Race Team Złotokłos 5:20:43,8 3:05:36,3 10:41
LIMIT 3255 Maniara Adam M POL Husaria Race Team Warszawa 5:21:39,6 3:06:32,1 10:43
LIMIT 3130 Hiller Jerzy M POL Lubelska Grupa Triathlonu Polska 5:28:23,4 3:13:15,9 10:56
LIMIT 3215 Kutna Agnieszka K POL Oby w limicie Kłodzko 5:30:45,9 3:15:38,4 11:01
LIMIT 3043 Bubernak Mateusz M POL RUSYN-LEM Legnica 5:45:59,3 3:30:51,8 11:31
LIMIT 3054 Chrapek Urszula K POL Rudzica 6:07:52,8 3:52:45,3 12:15
LIMIT 3095 Franciszkiewicz Bernard M POL Bytów 7:58:12,3 5:43:04,8 15:56
DNS 3001 Kantor Martyna K POL Buff Team Poland Kraków
DNS 3003 Wywłoka Paulina K POL www.treningfizjoterapia.pl/RKa Wierzbna
DNS 3074 Deptuła Dorota K POL Lesznowola
DNS 3112 Golec Łukasz M POL Husaria Race Team Rzeszów
DNS 3134 Hornyák Csilla K HUN Budapest
DNS 3241 Łukaszczuk Grzegorz M POL Velocity Rokietnica
DNS 3273 Misiołek Marcin M POL Nadolanskie Zefiry Dukla
DNS 3295 Oberc Grzegorz M POL Finisz Rymanow Rymanow
DNS 3300 Ostrowski Paweł M POL Rzeszów
DNS 3344 Rama Andrzej M POL TATOKUPA Sulejówek
DNS 3496 Zwierz Małgorzata K POL lublin

BGTimeSport © 2015-2020