BGTimeSport - elektroniczny pomiar czasu

XXVI Bieg Niepodległości
Data:
11.11.2017
Miejsce:
Czechowice-Dziedzice
Klasyfikacja wg czasów netto (poza 50-cioma pierwszymi na mecie).
XXVI Bieg Niepodległości
Dystans: 10.0 km
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaGminaKrajKlubMiastoNettoMetaStratamin/km
1 555 Formicki Rafał M (1)1996M20 (1)PolskaSengam Sport ZawiercieZawiercie33:57,633:57,703:23
2 18 Janusz Tomasz M (2)1993M20 (2)PolskaAZS AWF KatowiceKaniów34:24,434:24,500:26,803:26
3 179 Szewczyk Wojciech M (3)1984M30 (1)PolskaForum Górski ŚwiatWiśniew35:16,335:16,401:18,703:31
4 296 Izydorek Michał M (4)1999M16 (1)PolskaKS SPRINT BIELSKO-BIAŁAMeszna35:27,935:28,001:30,303:32
5 265 Wróblewski Janmarian M (5)1980M30 (2)PolskaKS SPRINT BIELSKO -BIAŁABielsko-Biała35:34,735:34,801:37,103:33
6 770 Koziarz Przemysław M (6)1991M20 (3)PolskaRunonline TeamJankowice35:39,735:39,801:42,103:33
7 283 Treska Piotr M (7)1986M30 (3)PolskaRUNHOGS TychyTychy36:28,436:28,502:30,803:38
8 446 Knesz Marek M (8)1968M40 (1)PolskaJejkowice36:37,736:39,402:41,703:39
9 340 Węgiel Marcin M (9)1988M20 (4)PolskaPolwax Reacing TeamJasło37:34,037:34,103:36,403:45
10 116 Małysz Henryk M (10)1979M30 (4)Mieszkaniec (1)PolskaRozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCzechowice-Dziedzice37:43,037:43,103:45,403:46
11 279 Kłaptocz Marek M (11)1989M20 (5)Mieszkaniec (2)PolskaCzechowice-Dziedzice38:19,738:19,804:22,103:49
12 499 Czypek Damian M (12)1979M30 (5)PolskaTeam Papry 20Tychy38:19,038:21,604:23,903:50
13 492 Chortaszko Artur M (13)1979M30 (6)PolskaBielsko-Biała38:24,938:26,404:28,703:50
14 969 Urbanek Zbyszek M (14)1979M30 (7)PolskaanilewE, diwaD, limaK,Pszczyna38:30,538:31,204:33,503:51
15 966 Franek Marcin M (15)1977M40 (2)PolskaOLZA CIESZYNCieszyn38:30,438:31,404:33,703:51
16 681 Olma Piotr M (16)1990M20 (6)PolskaBielsko-Biała38:37,538:39,704:42,003:51
17 15 Hatala Paweł M (17)1988M20 (7)Polska-Bielsko-Biała38:42,938:45,504:47,803:52
18 397 Jędrzejko Tomasz M (18)1979M30 (8)PolskaSidor TeamJanowice38:46,538:46,604:48,903:52
19 996 Musik Łukasz M (19)1982M30 (9)PolskaUltra Beskid SportBielsko-Biała39:00,439:00,505:02,803:54
20 61 Wąsowicz Szymon M (20)1981M30 (10)PolskaKęty39:02,139:02,205:04,503:54
21 184 Tomaszczyk Piotr M (21)1975M40 (3)PolskaHRmax ŻoryRudziczka39:01,139:03,505:05,803:54
22 308 Kopiec Roland M (22)1988M20 (8)PolskaŁaziska Górne39:19,339:21,305:23,603:56
23 49 Kopeć Krzysztof M (23)1968M40 (4)Mieszkaniec (3)Polska-Czechowice-Dziedzice39:19,539:21,805:24,103:56
24 432 Beck Jakub M (24)1998M16 (2)Mieszkaniec (4)PolskaRozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCzechowice-Dziedzice39:27,339:28,305:30,603:56
25 367 Mojżyszek Mariusz M (25)1985M30 (11)Mieszkaniec (5)PolskaBiegam z siostrąBronów39:32,939:33,005:35,303:57
26 913 Małysz Jarosław M (26)1978M30 (12)PolskaOlza CieszynHażlach39:43,539:44,105:46,403:58
27 136 Górczak Andrzej M (27)1974M40 (5)PolskaGoczałkowice-Zdrój39:53,039:53,005:55,303:59
28 920 Stanoch Mateusz M (28)1987M30 (13)Mieszkaniec (6)PolskaRozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCzechowice-Dziedzice39:56,439:56,405:58,703:59
29 777 Tokarewicz Damian M (29)1982M30 (14)PolskaZebryZebrzydowice39:59,640:03,506:05,804:00
30 280 Nikiel Krzysztof M (30)1983M30 (15)PolskaBielsko-Biała40:09,440:12,806:15,104:01
31 877 Urbaniak Witek M (31)1980M30 (16)Mieszkaniec (7)PolskaRozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCzechowice-Dziedzice40:17,840:17,806:20,104:01
32 410 Walaszczyk Sławomir M (32)1985M30 (17)PolskaPolwax Reacing TeamJasło40:12,440:18,206:20,504:01
33 115 Jarczok Zdzichu M (33)1987M30 (18)PolskaWkurw_teamŁąka40:17,240:22,506:24,804:02
34 123 Nowak Piotr M (34)1985M30 (19)PolskaSTOLARIUS RUN TEAMBestwina40:22,440:24,206:26,504:02
35 117 Kot Remigiusz M (35)1973M40 (6)PolskaRM Tri TeamBielsko-Biała40:23,240:25,606:27,904:02
36 235 Petkiewicz Tomasz M (36)1987M30 (20)PolskaSTS Biegaton MikołówMikołów40:23,240:28,706:31,004:02
37 797 Piech Tomasz M (37)1979M30 (21)PolskaMorsy CzechowickieBestwina40:29,240:34,706:37,004:03
38 173 Nowak Marek M (38)1973M40 (7)Mieszkaniec (8)PolskaRozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceLigota40:45,740:45,806:48,104:04
39 230 Żyra Maciej M (39)1987M30 (22)PolskaPolwax Reacing TeamJasło40:46,240:51,706:54,004:05
40 149 Wasztyl Tomasz M (40)1969M40 (8)PolskaBrakBielsko-Biała40:45,740:54,206:56,504:05
41 100 Ciurla Mateusz M (41)1992M20 (9)PolskaULTRA BESKID SPORTWilkowice40:38,140:55,106:57,404:05
42 977 Gaża Krzysztof M (42)1977M40 (9)PolskaRadostowice41:01,841:02,707:05,004:06
43 252 Trzaska Radosław M (43)1974M40 (10)PolskaTlenowniaBielsko-Biała40:58,141:07,107:09,404:06
44 911 Kiepiela Dawid M (44)1981M30 (23)PolskaKlub Biegacza FartlekJastrzębie-Zdrój41:15,941:17,807:20,104:07
45 6969 Pietroszek Rafał M (45)1992M20 (10)PolskaRozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceStrumień41:15,241:19,407:21,704:07
46 300 Tomczyk Piotr Czesław M (46)1982M30 (24)PolskaWILD RUNNERS CLUBPiasek41:21,041:21,107:23,404:08
47 420 Jurczyga Marek M (47)1993M20 (11)PolskaPszczyna41:19,941:24,607:26,904:08
48 125 Gregorczyk Marcin M (48)1977M40 (11)Polskabbl MikołówMikołów41:26,541:30,307:32,604:09
49 388 Sinka Damian M (49)1965M50 (1)PolskaPszczyna BiegaPszczyna41:28,941:33,107:35,404:09
50 365 Urbaś Roman M (50)1976M40 (12)PolskaBIEG PO ZDRÓJJaworze41:36,341:36,407:38,704:09
51 372 Ciurla Mikołaj M (51)1994M20 (12)PolskaKS' Sprint Bielsko-BiałaWilkowice41:32,341:47,007:49,304:10
52 191 Maj Witek M (52)1960M50 (2)PolskaOldboys TruskolasyWręczyca Wielka41:37,441:48,907:51,204:10
53 307 Szolc Sebastian M (53)1976M40 (13)PolskaGliwice41:38,741:54,007:56,304:11
54 976 Glajcar Tomasz M (54)1976M40 (14)PolskaHarbutowice41:39,041:49,307:51,604:10
55 285 Orłowski Grzegorz M (55)1979M30 (25)PolskaULTRA BESKID SPORTMazańcowice41:46,241:51,907:54,204:11
56 488 Janko Anna K (1)1991K20 (1)PolskaHRmax ŻoryŻory41:54,141:57,207:59,504:11
57 421 Koawlski Zbigniew M (56)1979M30 (26)PolskaKOWALJasienica41:58,642:11,908:14,204:13
58 120 Olszowski Marcin M (57)1978M30 (27)PolskaOlza CieszynCieszyn42:02,442:06,008:08,304:12
59 129 Sobel Adrian M (58)1983M30 (28)PolskaRUNTEAM PawłowiceJastrzębie-Zdrój42:06,042:08,408:10,704:12
60 131 Horwat Jan M (59)1965M50 (3)Mieszkaniec (9)PolskaRozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceBronów42:08,542:12,308:14,604:13
61 201 Kowalczyk Paweł M (60)1974M40 (15)PolskaKĘCKIE HARPAGANYKęty42:10,042:10,108:12,404:13
62 101 Gruszecki Bartosz M (61)1978M30 (29)PolskaBielsko-Biała42:14,942:18,008:20,304:13
63 45 Nowak Mariusz M (62)1972M40 (16)Mieszkaniec (10)PolskaRozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCzechowice-Dziedzice42:22,442:22,408:24,704:14
64 353 Rusek Tomasz M (63)2000M16 (3)PolskaKęckie HarpaganyNowa Wieś42:31,442:31,508:33,804:15
65 295 Kałuża Łukasz M (64)1983M30 (30)PolskaRM TRI TEAMBielsko-Biała42:32,942:41,908:44,204:16
66 345 Piekarski Rafał M (65)1985M30 (31)PolskaRUNHOGS TychyTychy42:34,242:38,508:40,804:15
67 480 Wróblewski Zbigniew M (66)1976M40 (17)PolskaTwardorzeczka42:40,443:02,109:04,404:18
68 297 Graczyk Adam M (67)1970M40 (18)PolskaZegarmistrzKatowice42:41,542:49,008:51,304:16
69 994 Chmielewski Jan M (68)1980M30 (32)Mieszkaniec (11)PolskaRozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCzechowice-Dziedzice42:48,343:09,109:11,404:18
70 344 Guzdek Andrzej M (69)1980M30 (33)Mieszkaniec (12)PolskaamatorCzechowice-Dziedzice42:48,543:00,009:02,304:18
71 212 Mędrala Jacek M (70)1974M40 (19)PolskaAKB SUPERMARATON 100 KM BIELSKO-BIAŁABielsko-Biała42:50,042:51,108:53,404:17
72 304 Chrapkowicz Damian M (71)1994M20 (13)Mieszkaniec (13)Polska304Czechowice-Dziedzice42:53,742:59,509:01,804:17
73 10 Wala Andrzej M (72)1977M40 (20)PolskaBielsko-Biała42:54,043:05,209:07,504:18
74 369 Jasek Daniel M (73)1988M20 (14)PolskaBielsko-Biała42:54,143:03,909:06,204:18
75 134 Rusek Krzysztof M (74)1971M40 (21)PolskaKĘCKIE HARPAGANYNowa Wieś43:00,243:00,309:02,604:18
76 347 Treska Sebastian M (75)1984M30 (34)PolskaTychy43:04,843:26,509:28,804:20
77 696 Dymnicki Iwo M (76)1984M30 (35)Mieszkaniec (14)PolskaCzechowice-Dziedzice43:04,943:17,509:19,804:19
78 269 Mucha Adam M (77)1977M40 (22)PolskapoRUNne furganieBytom43:07,243:18,809:21,104:19
79 990 Malinowski Krzysztof M (78)1969M40 (23)PolskaGilowice Gm. Miedźna43:09,943:18,709:21,004:19
80 828 Tochowicz Bartosz M (79)1969M40 (24)PolskaZin TeamGoleszów43:12,143:26,109:28,404:20
81 505 Marek Rafał M (80)1972M40 (25)PolskaKAC RUNNERSGoczałkowice-Zdrój43:12,543:16,509:18,804:19
82 51 Zontek Mateusz M (81)1981M30 (36)PolskaBielsko-Biała43:16,143:28,309:30,604:20
83 126 Wrozyna Mariusz M (82)1980M30 (37)PolskaPszczyna43:16,443:19,509:21,804:19
84 141 Zontek Andrzej M (83)1976M40 (26)PolskaBIEGAM SOBIEKęty43:16,443:24,409:26,704:20
85 178 Durok Wojciech M (84)1978M30 (38)PolskaKAC RUNNERSJankowice43:28,343:32,809:35,104:21
86 215 Chwałek Agnieszka K (2)1996K20 (2)PolskaRozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceBestwina43:36,943:38,009:40,304:21
87 95 Sutkowski Marcin M (85)1988M20 (15)PolskaAKADEMIA BIEGANIA W ŚWIERKLANACHŚwierklany43:44,743:46,909:49,204:22
88 124 Grzonka Andrzej M (86)1977M40 (27)PolskaKLUB BIEGACZA FARTLEKJastrzębie-Zdrój43:46,444:10,610:12,904:25
89 157 Czuwaj Krzysztof M (87)1970M40 (28)PolskaBrzeszcze43:47,743:53,109:55,404:23
90 133 Pichner Jacek M (88)1975M40 (29)PolskaValeoOświęcim43:50,043:51,309:53,604:23
91 981 Kalita Marcin M (89)1981M30 (39)PolskaChełmek43:52,444:17,010:19,304:25
92 435 Gagon Denis M (90)1991M20 (16)PolskaKozy43:54,444:02,410:04,704:24
93 11 Zygma Kordian M (91)1992M20 (17)Mieszkaniec (15)PolskaLigota44:00,444:20,810:23,104:26
94 216 Hajduk Krzysztof M (92)1968M40 (30)Mieszkaniec (16)PolskaRozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCzechowice-Dziedzice44:05,644:05,610:07,904:24
95 106 Bołoz Damian M (93)1987M30 (40)PolskaJastrzębie-Zdrój44:06,344:11,810:14,104:25
96 461 Czader Anna K (3)1999K16 (1)PolskaKS' Sprint Bielsko-BiałaBielsko-Biała44:06,944:15,410:17,704:25
97 41 Tulaja Tomek M (94)1981M30 (41)PolskaPszczyna44:08,144:18,810:21,104:25
98 8 Dzierga Tomasz M (95)1979M30 (42)PolskaPkin.org TeamSiemianowice Śląskie44:13,944:34,910:37,204:27
99 378 Cichecki Mateusz M (96)1990M20 (18)PolskaRybnik44:15,444:48,610:50,904:28
100 266 Trzciński Przemysław M (97)1982M30 (43)Polska-Bielsko-Biała44:15,644:26,610:28,904:26
101 700 Gwóźdź Andrzej M (98)1963M50 (4)PolskaWola44:18,944:27,210:29,504:26
102 256 Pożoga Patryk M (99)1995M20 (19)PolskaPszczyna44:19,044:37,210:39,504:27
103 226 Gójski Mirosław M (100)1963M50 (5)PolskaGKS-GRODZISKWarszawa44:19,444:24,610:26,904:26
104 195 Gallino Filippo M (101)1968M40 (31)PolskaBielsko-Biała44:19,744:22,710:25,004:26
105 497 Ogiegło Łukasz M (102)1983M30 (44)PolskaBielsko-Biała44:21,144:23,910:26,204:26
106 268 Wronowicz Tomasz M (103)1989M20 (20)Mieszkaniec (17)PolskaMedia TargetCzechowice-Dziedzice44:21,644:37,010:39,304:27
107 707 Krawczyk Jacek M (104)1973M40 (32)PolskaSpot PszczynaRadostowice44:23,344:24,410:26,704:26
108 70 Porczyńska Patrycja K (4)1986K30 (1)PolskaSPOT PszczynaPszczyna44:25,044:25,010:27,304:26
109 245 Kiełbasiński Andrzej M (105)1981M30 (45)PolskaSPOT PSZCZYNAPszczyna44:31,044:31,010:33,304:27
110 54 Bebek Marcin M (106)1985M30 (46)PolskaŻelazny 83Międzyrzecze44:31,244:42,310:44,604:28
111 667 Loranc Paweł M (107)1979M30 (47)PolskaWILD BUCHAYSKozy44:31,844:39,710:42,004:27
112 676 Kaczor Łukasz M (108)1982M30 (48)PolskaWILD BUCHAYSBuczkowice44:32,144:39,410:41,704:27
113 449 Woźny Adam M (109)1989M20 (21)PolskaEaton Running TeamBielsko-Biała44:32,644:54,710:57,004:29
114 98 Gryc Janusz M (110)1973M40 (33)PolskaGRYC TEAM :)Tychy44:33,544:51,310:53,604:29
115 4 Guzdek Sławomir M (111)1980M30 (49)PolskaTI Automotive Bielsko-Biała44:33,944:43,910:46,204:28
116 997 Skrobot Tomasz M (112)1984M30 (50)Mieszkaniec (18)PolskaRozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCzechowice-Dziedzice44:37,144:53,110:55,404:29
117 309 Ząbkiewicz Grzegorz M (113)1983M30 (51)PolskaMacrologic / ZabieganiCzęstochowa44:38,444:38,410:40,704:27
118 601 Kolonko Roksana K (5)1993K20 (3)PolskaSpeed Team BrzeszczeMiędzyrzecze44:40,444:40,510:42,804:28
119 411 Walkowski Kamil M (114)1987M30 (52)PolskaTychy44:55,645:23,611:25,904:32
120 368 Szwed Renata K (6)1974K40 (1)Mieszkaniec (19)PolskaZF Czechowice-Dziedzice44:57,744:59,511:01,804:29
121 475 Mendel Beata K (7)1975K40 (2)PolskaStudio FitnessOrzesze44:59,145:02,611:04,904:30
122 56 Wrzecionkowski Adrian M (115)1983M30 (53)PolskaTychy44:59,445:32,711:35,004:33
123 145 Żyła Rafał M (116)1967M50 (6)Mieszkaniec (20)PolskaCzechowice-Dziedzice44:59,845:18,911:21,204:31
124 471 Chrobak Marek M (117)1971M40 (34)Mieszkaniec (21)PolskaZF Zabrzeg45:01,545:10,011:12,304:31
125 82 Kuźnik Sylwester M (118)1982M30 (54)Mieszkaniec (22)PolskaCzechowice-Dziedzice45:04,345:23,811:26,104:32
126 72 Ciemiega Adam M (119)1972M40 (35)PolskaAKADEMIA BIEGANIA W ŚWIERKLANACHŚwierklany45:08,245:14,111:16,404:31
127 102 Lorek Dariusz M (120)1973M40 (36)PolskaWAPIENICKI TEAMJasienica45:08,945:27,111:29,404:32
128 251 Szarek Krzysztof M (121)1987M30 (55)PolskaJasienica45:10,745:24,611:26,904:32
129 350 Saganowski Marcin M (122)1971M40 (37)PolskaADS MASNA KRYTYCZNATychy45:13,345:13,311:15,604:31
130 343 Reclik Łukasz M (123)1982M30 (56)PolskaPszczyna45:15,145:21,811:24,104:32
131 376 Iwanowicz Anna K (8)1980K30 (2)PolskaParkRun ChrzanówChrzanów45:16,745:22,811:25,104:32
132 103 Żur Marek M (124)1978M30 (57)PolskaKAC RUNNERSŁąka45:33,845:37,811:40,104:33
133 331 Łata Ewelina K (9)1988K20 (4)PolskaENDORFINYWoźniki45:35,545:38,611:40,904:33
134 482 Kwaśny Marcin M (125)1978M30 (58)PolskaWILD BUCHAYSBuczkowice45:38,745:46,111:48,404:34
135 377 Cholewa Tomasz M (126)1974M40 (38)PolskaParkRun ChrzanówChrzanów45:39,245:46,011:48,304:34
136 398 Butanowicz Marzena K (10)1986K30 (3)PolskaSuszecka grupa biegowaSuszec45:40,245:40,311:42,604:34
137 73 Krzempek Krzysztof M (127)1973M40 (39)PolskaUltra Beskid SportBielsko-Biała45:43,845:57,912:00,204:35
138 165 Machalica Józef M (128)1976M40 (40)PolskaŁazy45:49,846:01,412:03,704:36
139 284 Klima Adam M (129)1990M20 (22)PolskaRUNHOGS TychyTychy45:50,545:55,811:58,104:35
140 153 Szczotka Katarzyna K (11)1978K30 (4)PolskaPszczyna45:50,645:52,911:55,204:35
141 486 Szeląg Marcin M (130)1979M30 (59)PolskaŻuliki Tychy45:51,246:01,112:03,404:36
142 88 Kowalska Kinga K (12)1975K40 (3)PolskaOlza CieszynPogwizdów45:52,546:08,012:10,304:36
143 89 Kowalski Janusz M (131)1975M40 (41)PolskaOlza CieszynPogwizdów45:54,346:09,112:11,404:36
144 636 Karkut Marcin M (132)1986M30 (60)PolskaBestwina45:59,846:41,612:43,904:40
145 349 Jonkisz Dorota K (13)1966K50 (1)Mieszkaniec (23)PolskaRozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCzechowice-Dziedzice46:01,146:15,612:17,904:37
146 144 Stróżyk Piotr M (133)1970M40 (42)PolskaPolwax Reacing TeamBiecz46:01,746:11,412:13,704:37
147 900 Karwot Maciej M (134)1976M40 (43)PolskaAKADEMIA BIEGANIA W ŚWIERKLANACHJankowice46:01,946:07,312:09,604:36
148 991 Bezwiński Piotrek M (135)1980M30 (61)PolskaKoko Dżambo i Do PrzoduPszczyna46:03,246:15,012:17,304:37
149 458 Kupczak Tadeusz M (136)1962M50 (7)PolskaBrzuśnik46:03,846:06,012:08,304:36
150 668 Maga Przemysław M (137)1977M40 (44)PolskaJasienica46:04,446:10,712:13,004:37
151 385 Adamczyk Marcin M (138)1994M20 (23)Mieszkaniec (24)PolskaCzechowice-Dziedzice46:04,846:13,012:15,304:37
152 17 Gutek Jakub M (139)1987M30 (62)PolskaPszczyna46:11,746:54,212:56,504:41
153 426 Grubka Maciej M (140)1977M40 (45)Mieszkaniec (25)PolskaBrovarnasCzechowice-Dziedzice46:12,346:32,112:34,404:39
154 94 Chorążewicz Łukasz M (141)1994M20 (24)PolskaBielsko-Biała46:12,646:20,612:22,904:38
155 85 Hajto Dominik M (142)1985M30 (63)PolskaChybie46:13,046:25,612:27,904:38
156 221 Makoś Tomek M (143)1978M30 (64)PolskaJaworze46:14,646:32,312:34,604:39
157 99 Podemska-Rejdych Dominika K (14)1990K20 (5)PolskaNessi TeamTychy46:15,046:15,012:17,304:37
158 192 Kowaliczek Andrzej M (144)1991M20 (25)PolskaPSZCZYNA BIEGAPszczyna46:21,646:25,612:27,904:38
159 75 Machoń Tomasz M (145)1975M40 (46)PolskaKAC RUNNERSPszczyna46:24,446:28,612:30,904:38
160 550 Ryński Maciej M (146)1962M50 (8)Mieszkaniec (26)PolskaCzechowice-Dziedzice46:24,746:29,112:31,404:38
161 459 Kupczak Bogusława K (15)1967K50 (2)PolskaBrzuśnik46:25,346:27,412:29,704:38
162 438 Żbel Michał M (147)1978M30 (65)PolskaHRmax ZoryZebrzydowice46:27,346:46,312:48,604:40
163 42 Kusy Rafał M (148)1975M40 (47)PolskaOLZA CIESZYNSkoczów46:29,346:45,012:47,304:40
164 356 Brożek Wojciech M (149)1979M30 (66)PolskaTeam Papry 20Tychy46:29,746:34,612:36,904:39
165 210 Szulc Wojciech M (150)1982M30 (67)Mieszkaniec (27)PolskaRozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCzechowice-Dziedzice46:31,446:33,512:35,804:39
166 142 Sidzina Arkadiusz M (151)1978M30 (68)PolskaTI Automotive Bielsko-Biała46:32,346:41,812:44,104:40
167 33 Skęczek Arkadiusz M (152)1976M40 (48)PolskaGilowice-MiedźnaGilowice46:33,746:43,412:45,704:40
168 79 Pronobis Marek M (153)1979M30 (69)PolskaBWM TeamBystra46:33,746:52,312:54,604:41
169 968 Mirowski Marcin M (154)1976M40 (49)PolskaBielsko-Biała46:36,347:01,013:03,304:42
170 866 Białończyk Joanna K (16)1987K30 (5)PolskaZebrzydowice46:41,147:04,313:06,604:42
171 46 Oszczak Stanisław M (155)1983M30 (70)PolskaBielsko-Biała46:41,347:05,913:08,204:42
172 200 Tekla Krzysztof M (156)1984M30 (71)PolskaGolasowice46:43,847:32,513:34,804:45
173 239 Śpiewak Wojciech M (157)1973M40 (50)PolskaAMATORWilkowice46:46,047:06,813:09,104:42
174 361 Porębski Łukasz M (158)1981M30 (72)PolskaSzczyrk46:53,047:11,413:13,704:43
175 425 Fołta Wojciech M (159)1984M30 (73)PolskaBielsko-Biała46:55,846:55,812:58,104:41
176 246 Miękiński Jacek M (160)1975M40 (51)PolskaKwiaciarnia LILIA Lipowa Lipowa46:58,247:31,513:33,804:45
177 241 Janusz Barbara K (17)1972K40 (4)PolskaKaniów46:58,647:02,513:04,804:42
178 264 Tonderski Maciej M (161)1999M16 (4)Mieszkaniec (28)PolskaRozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCzechowice-Dziedzice47:01,747:22,713:25,004:44
179 967 Szczypka Mateusz M (162)2001M16 (5)PolskaOLZA CIESZYNCieszyn47:05,747:06,613:08,904:42
180 613 Śnieg Mariusz M (163)1984M30 (74)PolskaDąbrowa Górnicza47:06,047:13,513:15,804:43
181 414 Fijak Jerzy M (164)1956M60 (1)PolskaK.S. Halny Węgierska GórkaBielsko-Biała47:06,347:13,713:16,004:43
182 187 Piech Janusz M (165)1964M50 (9)PolskaAMATORJaworze47:07,347:20,313:22,604:44
183 113 Nikiel Mateusz M (166)1993M20 (26)PolskaHecznarowice47:08,547:27,113:29,404:44
184 464 Jabłoński Dariusz M (167)1975M40 (52)Mieszkaniec (29)PolskaNUTREND BIEGACzechowice-Dziedzice47:11,747:37,813:40,104:45
185 330 Przyłudzki Janusz M (168)1952M60 (2)PolskaSTS BiegatonMikołów47:13,747:13,813:16,104:43
186 92 Janusz Bartłomiej M (169)1985M30 (75)PolskaCIACH MACH BIELSKO-BIAŁABielsko-Biała47:14,547:16,113:18,404:43
187 487 Łecki Andrzej M (170)1988M20 (27)PolskabrakKety47:18,547:34,113:36,404:45
188 301 Kowalski Mikołaj M (171)1981M30 (76)PolskaOrnontowice47:20,347:51,813:54,104:47
189 600 Niziołek Marcin M (172)1979M30 (77)PolskaBielsko-Biała47:22,747:33,513:35,804:45
190 427 Lazar Damian M (173)1986M30 (78)PolskaŻory47:23,647:45,313:47,604:46
191 950 Gola Dominik M (174)1997M20 (28)Mieszkaniec (30)PolskaZSTiL Czechowice-DziedziceCzechowice-Dziedzice47:25,247:28,313:30,604:44
192 299 Wrzoł Bogusława K (18)1977K40 (5)Mieszkaniec (31)PolskaRozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceZabrzeg47:25,347:38,813:41,104:45
193 96 Furczyk Sylwia K (19)1992K20 (6)Mieszkaniec (32)PolskaDrużyna BrokułaCzechowice-Dziedzice47:28,847:30,113:32,404:45
194 242 Gorczewska Renata K (20)1970K40 (6)PolskaKS ISKRA RYBARZOWICERybarzowice47:31,847:52,613:54,904:47
195 757 Sienkiewicz Anna K (21)1982K30 (6)PolskaTychy47:35,247:38,213:40,504:45
196 93 Zawadzki Łukasz M (175)1999M16 (6)PolskaDankowice47:36,547:58,514:00,804:47
197 415 Puzoń Robert M (176)1979M30 (79)PolskaNutrend TeamBielsko-Biała47:40,047:50,613:52,904:47
198 44 Kowalski Jakub M (177)1989M20 (29)Mieszkaniec (33)PolskaCieszyn47:45,848:30,714:33,004:51
199 392 Prokopenko Agnieszka K (22)1978K30 (7)PolskaŻory47:45,948:05,214:07,504:48
200 208 Paluch Szymon M (178)1977M40 (53)Mieszkaniec (34)PolskaAMATORCzechowice-Dziedzice47:46,748:28,314:30,604:50
201 3 Szendzielorz Adam M (179)1964M50 (10)PolskaŻory47:50,148:18,414:20,704:49
202 812 Karwaszewska Iza K (23)1990K20 (7)PolskaULTRA BESKID SPORTBielsko-Biała47:52,247:52,213:54,504:47
203 147 Kaźmierczak Szymon M (180)1989M20 (30)Polska-Wodzisław Śląski47:54,348:14,414:16,704:49
204 973 Weigel Jacek M (181)1973M40 (54)PolskaKS Tęcza B-B KomorowiceBielsko-Biała47:56,048:19,814:22,104:49
205 451 Krywult Mirosław M (182)1959M50 (11)PolskaJKS KomorowiceBielsko-Biała47:57,148:05,614:07,904:48
206 509 Kasperek Rafał M (183)1974M40 (55)PolskaKęty47:59,548:02,514:04,804:48
207 434 Papla Piotr M (184)1974M40 (56)PolskaMazańcowice48:04,148:30,914:33,204:51
208 396 Buczek Piotr M (185)1983M30 (80)PolskaŻelazny 83Mazańcowice48:05,248:15,514:17,804:49
209 992 Karciński Paweł M (186)1984M30 (81)PolskaŻywiec48:08,848:45,814:48,104:52
210 218 Filapek Bartosz M (187)1987M30 (82)Mieszkaniec (35)PolskaRozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCzechowice-Dziedzice48:12,748:13,414:15,704:49
211 424 Hrabia Dariusz M (188)1966M50 (12)PolskaWKU w KatowicachKatowice48:14,248:40,614:42,904:52
212 787 Wiącek Paweł M (189)1979M30 (83)PolskaTeam eDokumentyBielsko-Biała48:14,748:23,714:26,004:50
213 150 Piczak Jarosław M (190)1978M30 (84)PolskaKOZYKozy48:17,848:36,514:38,804:51
214 194 Uchański Paweł M (191)1971M40 (57)PolskaBielsko-Biała48:21,548:32,514:34,804:51
215 567 Delong Sebastian M (192)1978M30 (85)PolskaRybnik48:24,348:48,914:51,204:52
216 163 Ficek Krzysztof M (193)1982M30 (86)PolskaZIELTRANSPiasek48:30,648:37,214:39,504:51
217 52 Torbiński Wiesław M (194)1952M60 (3)PolskaJastrzębie-Zdrój48:30,748:48,314:50,604:52
218 489 Majdak Gabriel M (195)1985M30 (87)PolskaCięcina48:35,449:03,315:05,604:54
219 249 Kisiel Michał M (196)1983M30 (88)PolskaCIACH MACH BIELSKO-BIAŁABielsko-Biała48:36,648:38,014:40,304:51
220 183 Banul Artur M (197)1980M30 (89)PolskaBielsko-Biała48:38,148:44,914:47,204:52
221 529 Kwiczała Paweł M (198)1994M20 (31)Mieszkaniec (36)PolskaAcapulcoCzechowice-Dziedzice48:39,049:06,615:08,904:54
222 878 Kowalczyk Piotr M (199)1974M40 (58)PolskaTeam Papry 20Tychy48:41,248:45,214:47,504:52
223 80 Skotnica Karolina K (24)1986K30 (8)PolskaSPOT PszczynaPszczyna48:42,848:50,014:52,304:53
224 437 Żbel Ania K (25)1980K30 (9)PolskaHRmax ZoryZebrzydowice48:43,549:01,715:04,004:54
225 138 Piecha Łukasz M (200)1983M30 (90)Mieszkaniec (37)PolskaCzechowice-Dziedzice48:44,948:59,515:01,804:53
226 128 Kózka Mariusz M (201)1990M20 (32)PolskaBielsko-Biała48:50,648:50,614:52,904:53
227 323 Przybyła Adam M (202)1979M30 (91)PolskaPszczyna48:52,449:32,615:34,904:57
228 108 Kupczewski Krystian M (203)1998M16 (7)Mieszkaniec (38)PolskaRozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCzechowice-Dziedzice48:52,649:13,715:16,004:55
229 454 Dragon Jacek M (204)1969M40 (59)PolskaŁaziska Górne48:52,649:10,115:12,404:55
230 84 Dudziak Sławomir M (205)1984M30 (92)PolskaBielsko-Biała48:52,949:08,615:10,904:54
231 906 Caniboł Anna K (26)1990K20 (8)PolskaGołkowice48:55,549:08,215:10,504:54
232 5 Kawałek-Lasik Patrycja K (27)1978K30 (10)PolskaTI Automotive Bielsko-Biała48:59,149:09,615:11,904:54
233 442 Krzystała Paweł M (206)1999M16 (8)PolskaCzerwionka49:00,349:12,815:15,104:55
234 335 Oleszkiewicz Artur M (207)1978M30 (93)PolskaBielsko-Biała49:01,649:31,915:34,204:57
235 995 Kraus Mateusz M (208)1975M40 (60)PolskaBielsko-Biała49:02,649:50,915:53,204:59
236 112 Tokarewicz Kamil M (209)1985M30 (94)PolskaJastrzębie-Zdrój49:09,349:31,415:33,704:57
237 985 Prokopczuk Wiktor M (210)1985M30 (95)PolskaŚWIERCZYNIEC RUNNINGTychy49:10,749:26,115:28,404:56
238 258 Kościelniak Milena K (28)1987K30 (11)PolskaMikołów49:18,449:44,015:46,304:58
239 6 Kowalski Jacek M (211)1971M40 (61)PolskaRUNHOGS TychyTychy49:22,149:30,215:32,504:57
240 205 Pustelnik Dominik M (212)1988M20 (33)Mieszkaniec (39)PolskaCzechowice-Dziedzice49:22,849:38,215:40,504:57
241 412 Kuczera Tomasz M (213)1971M40 (62)PolskaJasienica49:23,749:45,015:47,304:58
242 727 Raszka Janusz M (214)1966M50 (13)PolskaOlza CieszynCieszyn49:25,049:41,115:43,404:58
243 224 Macura Ewa K (29)1965K50 (3)PolskaHRmax ZoryŻory49:28,349:49,815:52,104:58
244 327 Wąsowicz Jolanta K (30)1986K30 (12)PolskaKęty49:30,249:51,215:53,504:59
245 172 Komajda Grzegorz M (215)1983M30 (96)PolskaOLZA CIESZYNCieszyn49:31,850:08,716:11,005:00
246 298 Lechowicz Tadeusz M (216)1960M50 (14)PolskaSzare MorsyJastrzębie-Zdrój49:32,249:58,216:00,504:59
247 50 Żoczek Szymon M (217)1994M20 (34)Mieszkaniec (40)PolskaRozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCzechowice-Dziedzice49:33,349:43,615:45,904:58
248 498 Gniza Marcin M (218)1984M30 (97)PolskaDo Porzygu OCR TeamCzechowice-Dziedzice49:33,950:20,416:22,705:02
249 483 Trombala Tomasz M (219)1983M30 (98)Mieszkaniec (41)PolskaRozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCzechowice-Dziedzice49:36,150:16,716:19,005:01
250 77 Moskal Marcin M (220)1983M30 (99)PolskaKozy49:38,350:07,616:09,905:00
251 808 Bulanda Andrzej M (221)1977M40 (63)PolskaBieruń49:38,549:49,215:51,504:58
252 428 Krakowski Wojciech M (222)1976M40 (64)PolskaBielsko-Biała49:39,249:55,615:57,904:59
253 231 Stasicki Sławomir M (223)1974M40 (65)Mieszkaniec (42)PolskaZabrzeg49:44,750:09,916:12,205:00
254 800 Kwaśny Krzysztof M (224)1965M50 (15)Mieszkaniec (43)Polska-Czechowice-Dziedzice49:46,549:56,515:58,804:59
255 357 Skrobot Justyna K (31)1981K30 (13)Mieszkaniec (44)PolskaRozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCzechowice-Dziedzice49:49,450:25,216:27,505:02
256 971 Stefanów Mirosław M (225)1971M40 (66)Mieszkaniec (45)PolskaWKU Bielsko-BiałaCzechowice-Dziedzice49:53,750:22,116:24,405:02
257 978 Piotrowski Mariusz M (226)1978M30 (100)PolskaBielsko-Biała49:53,950:18,616:20,905:01
258 2 Lis Monika K (32)1978K30 (14)PolskaŻory49:54,650:23,516:25,805:02
259 717 Kumięga Joanna K (33)1980K30 (15)PolskaMysłowice50:03,150:15,616:17,905:01
260 312 Jaworski Grzegorz M (227)1971M40 (67)PolskaAMATORTychy50:05,950:45,016:47,305:04
261 606 Targosz Piotr M (228)1976M40 (68)PolskaOLZA CIESZYNCieszyn50:08,750:43,116:45,405:04
262 217 Szubarski Krzysztof M (229)1974M40 (69)PolskaOLZA CIESZYNPogwizdów50:09,050:44,916:47,205:04
263 665 Wojewoda Artur M (230)1979M30 (101)PolskaBielsko-Biała50:10,350:52,416:54,705:05
264 403 Ogórek Tomasz M (231)1985M30 (102)PolskaBielsko-Biała50:18,151:02,217:04,505:06
265 137 Kluka Barbara K (34)1976K40 (7)PolskaBestwinka50:19,150:35,116:37,405:03
266 74 Pełka Urszula K (35)1974K40 (8)PolskaAKADEMIA BIEGANIA W ŚWIERKLANACHŚwierklany50:25,750:31,716:34,005:03
267 158 Skęczek Marcin M (232)1976M40 (70)Mieszkaniec (46)PolskaRozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCzechowice-Dziedzice50:26,350:39,016:41,305:03
268 91 Wielopolski Łukasz M (233)1991M20 (35)PolskaBielsko-Biała50:30,151:00,217:02,505:06
269 207 Wronowicz Marcin M (234)1974M40 (71)Mieszkaniec (47)PolskaCzechowice-Dziedzice50:31,250:45,516:47,805:04
270 514 Sobuś Piotr M (235)1978M30 (103)Mieszkaniec (48)PolskaCzechowice-Dziedzice50:33,351:16,817:19,105:07
271 260 Łuszczyk Sergiusz M (236)1989M20 (36)PolskaWodzisław Śląski50:34,150:54,216:56,505:05
272 152 Kucz-Kamenov Jolanta K (36)1980K30 (16)PolskaBrakBrzeszcze50:34,451:02,617:04,905:06
273 63 Loranc Izabela K (37)1973K40 (9)PolskaNutrend TeamBielsko-Biała50:35,250:52,116:54,405:05
274 68 Loranc Maciej M (237)1967M50 (16)PolskaNutrend TeamBielsko-Biała50:36,250:51,716:54,005:05
275 160 Stupera Maciej M (238)1958M50 (17)PolskaKatowice50:36,750:56,316:58,605:05
276 495 Karpuk Zosia K (38)1981K30 (17)PolskaTeam Papry 20Tychy50:38,751:06,817:09,105:06
277 140 Wąsowicz Marian M (239)1956M60 (4)PolskaKęty50:42,051:03,517:05,805:06
278 214 Janusz Jarosław M (240)1972M40 (72)Mieszkaniec (49)PolskaNutrend TeamCzechowice-Dziedzice50:42,651:10,517:12,805:07
279 20 Pyka Agnieszka K (39)1975K40 (10)PolskaTI Automotive Wieszczęta50:44,150:55,716:58,005:05
280 460 Wiczok Agata K (40)1982K30 (18)PolskaTeam Papry 20Tychy50:44,351:13,917:16,205:07
281 97 Mola Mariusz M (241)1970M40 (73)PolskaKatowice50:45,350:52,516:54,805:05
282 348 Głębocki Grzegorz M (242)1972M40 (74)PolskaBIEGAM SOBIEBielsko-Biała50:46,351:18,117:20,405:07
283 288 Symula Piotr M (243)1968M40 (75)PolskaSAN ESCOBARBielsko-Biała50:47,450:47,416:49,705:04
284 484 Wojtyła Szymon M (244)1987M30 (104)PolskaWOLNY WYBIEGWieliczka50:53,951:37,717:40,005:09
285 161 Czopek Mirosław M (245)1961M50 (18)PolskaSkałka50:59,251:04,917:07,205:06
286 71 Malinowska Małgorzata K (41)1971K40 (11)PolskaGilowice Gm. Miedźna51:01,951:21,117:23,405:08
287 768 Wrobel Michał M (246)1992M20 (37)PolskaDankowice51:02,551:49,317:51,605:10
288 599 Bębenek Marcin M (247)1981M30 (105)PolskaGB Galopujące ŚlimakiJastrzębie-Zdrój51:05,051:32,417:34,705:09
289 261 Wojtyła Janusz M (248)1975M40 (76)Mieszkaniec (50)PolskaWOLNY WYBIEGCzechowice-Dziedzice51:07,951:52,017:54,305:11
290 164 Grela Sławomir M (249)1964M50 (19)PolskaZawiercie51:11,851:32,217:34,505:09
291 418 Macięga Aleksandra K (42)1990K20 (9)PolskaENDORFINYWadowice51:20,251:27,117:29,405:08
292 440 Chmiel Dominika K (43)1991K20 (10)PolskaEndorfiny WadowiceRadocza51:20,551:26,917:29,205:08
293 868 Kolczak Marek M (250)1981M30 (106)PolskaKOKO DŻAMBO I DO PRZODURudzica51:20,652:09,218:11,505:12
294 67 Waleczek Krzysztof M (251)1967M50 (20)PolskaAMATORŁąka51:20,651:39,617:41,905:09
295 311 Katana Sylwia K (44)1988K20 (11)PolskaKOBIETY NA 5+Jastrzębie-Zdrój51:21,651:37,717:40,005:09
296 326 Wójcik Marcin M (252)1978M30 (107)Mieszkaniec (51)PolskaCzechowice-Dziedzice51:24,152:08,118:10,405:12
297 292 Kalita Anna K (45)1970K40 (12)PolskaBielsko-Biała51:29,352:04,118:06,405:12
298 177 Kręcisz Zbigniew M (253)1956M60 (5)PolskaRaciborska Grupa Outdoorowa Racibórz51:30,751:49,717:52,005:10
299 162 Kasperek Grzegorz M (254)1975M40 (77)PolskaMiędzybrodzie Bialskie51:33,451:58,618:00,905:11
300 417 Kowalski-Neukirch Henryk M (255)1949M60 (6)PolskaTruchtacz MysłowiceKatowice51:34,951:35,017:37,305:09
301 109 Naglik Marcin M (256)1981M30 (108)PolskaJawiszowice51:35,452:03,118:05,405:12
302 188 Bąk Daniel M (257)1981M30 (109)PolskaBĄK TEAM SPORTBielsko-Biała51:41,751:52,817:55,105:11
303 888 Głąb Rafał M (258)1977M40 (78)PolskaDankowice51:43,852:19,218:21,505:13
304 771 Kapuśnik Paweł M (259)1980M30 (110)Mieszkaniec (52)PolskaRozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCzechowice-Dziedzice51:43,952:29,918:32,205:14
305 979 Potwora Krystian M (260)1979M30 (111)Mieszkaniec (53)PolskaRozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCzechowice-Dziedzice51:44,652:29,518:31,805:14
306 383 Rzepecka Bożena K (46)1967K50 (4)PolskaOlza CieszynPogwizdów51:45,452:15,818:18,105:13
307 78 Sołtysik Katarzyna K (47)1991K20 (12)Mieszkaniec (54)PolskaForum Górski ŚwiatCzechowice-Dziedzice51:47,451:47,417:49,705:10
308 1 Haberny Rafał M (261)1973M40 (79)PolskaBielsko-Biała51:49,752:35,318:37,605:15
309 209 Bajorski Pawel M (262)1982M30 (112)PolskaBrzeszcze51:54,952:24,318:26,605:14
310 139 Hrapkowicz Mateusz M (263)1985M30 (113)PolskaEaton Running TeamCzaniec51:59,352:23,718:26,005:14
311 64 Grzegorzek Czesław M (264)1964M50 (21)PolskaKTK Wandrus ŻoryPalowice52:00,152:12,718:15,005:13
312 502 Faron Paweł M (265)1983M30 (114)Mieszkaniec (55)PolskaCzechowice-Dziedzice52:00,352:23,618:25,905:14
313 450 Mazurek Anna K (48)1983K30 (19)PolskaBielsko-Biała52:01,452:25,918:28,205:14
314 321 Nycz Kamil M (266)1988M20 (38)PolskaStara Wieś52:05,152:36,718:39,005:15
315 384 Rzepecki Andrzej M (267)1967M50 (22)PolskaOlza CieszynPogwizdów52:08,052:39,618:41,905:15
316 456 Furmaniuk Artur M (268)1979M30 (115)PolskaCieszyn52:12,352:37,918:40,205:15
317 14 Pala Mariusz M (269)1985M30 (116)PolskaKOKO DŻAMBO I DO PRZODUPszczyna52:13,552:25,718:28,005:14
318 282 Żaczek Magdalena K (49)1982K30 (20)PolskaMKS Czechowice-Dziedzice KajakiCzechowice-Dziedzice52:16,952:58,519:00,805:17
319 401 Dudzik Anna K (50)1992K20 (13)Mieszkaniec (56)PolskaAWF KATOWICECzechowice-Dziedzice52:17,252:29,618:31,905:14
320 168 Babinski Zbigniew M (270)1958M50 (23)PolskaBulowice52:23,752:45,918:48,205:16
321 511 Gabrysiak Marek M (271)1976M40 (80)PolskaGANINEX Gazda GroupPszczyna52:24,952:33,218:35,505:15
322 429 Staszkiewicz Wacław M (272)1977M40 (81)PolskaBestwinaBiega.plBestwina52:25,252:58,719:01,005:17
323 510 Buda Michał M (273)1974M40 (82)PolskaGANINEX Gazda GroupPszczyna52:25,352:33,318:35,605:15
324 987 Rybski Jerzy M (274)1987M30 (117)Mieszkaniec (57)PolskaBestwinaBiega.plZabrzeg52:27,452:58,519:00,805:17
325 110 Włodyka Włodzimierz M (275)1975M40 (83)Mieszkaniec (58)PolskaZespół Szkół Technicznych i LicealnychCzechowice-Dziedzice52:32,553:11,319:13,605:19
326 127 Cofalik Gabriela K (51)1975K40 (13)PolskaAKADEMIA BIEGANIA W ŚWIERKLANACHŚwierklany52:35,552:56,018:58,305:17
327 779 Borucki Dariusz M (276)1979M30 (118)PolskaKończyce Małe52:37,153:03,819:06,105:18
328 271 Urbanek Małgorzata K (52)1977K40 (14)PolskaWAPIENICKI TEAMBielsko-Biała52:39,053:18,019:20,305:19
329 48 Czna Zbigniew M (277)1969M40 (84)PolskaBielsko-Biała52:46,152:46,118:48,405:16
330 346 Piechociński Krzysztof M (278)1992M20 (39)PolskaTeam Papry 20Tychy52:46,352:51,618:53,905:17
331 405 Szczęsna Edyta K (53)1987K30 (21)Mieszkaniec (59)PolskaRozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCzechowice - Dziedzice52:47,353:26,819:29,105:20
332 176 Komajda Barbara K (54)1984K30 (22)PolskaOLZA CIESZYNCieszyn52:52,853:29,619:31,905:20
333 169 Maryjosz Adrian M (279)1974M40 (85)Polska-Żory52:55,253:13,519:15,805:19
334 462 Chmielewski Artur M (280)1974M40 (86)PolskaTychy53:00,253:30,519:32,805:21
335 275 Pala Aleksandra K (55)1975K40 (15)PolskaŁąka53:01,653:15,019:17,305:19
336 319 Szarek Paweł M (281)1969M40 (87)Mieszkaniec (60)PolskaAMATORZabrzeg53:02,153:08,319:10,605:18
337 197 Ernt Grzegorz M (282)1965M50 (24)Polskarecreativo.com.plBovorwniki53:04,453:50,619:52,905:23
338 1000 Świątek Marcin M (283)1977M40 (88)PolskaVirtual Runner ClubBielsko-Biała53:05,953:53,719:56,005:23
339 247 Bielecki Rafał M (284)1968M40 (89)Mieszkaniec (61)PolskaBiegający ZabrzegZabrzeg53:09,053:31,119:33,405:21
340 272 Wołoszyn Ryszard M (285)1966M50 (25)PolskaWAPIENICKI TEAMBielsko-Biała53:18,053:18,019:20,305:19
341 233 Salamon Jerzy M (286)1962M50 (26)PolskaPszczyna BiegaPszczyna53:23,053:35,519:37,805:21
342 25 Kiełbasa Tomasz M (287)1986M30 (119)PolskaBielsko-Biała53:25,353:36,019:38,305:21
343 909 Morawski Aleksander M (288)1954M60 (7)Mieszkaniec (62)PolskaRozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCzechowice-Dziedzice53:27,154:01,520:03,805:24
344 175 Zaklikiewicz Piotr M (289)1975M40 (90)PolskaBielsko-Biała53:30,354:16,020:18,305:25
345 57 Frycz Tadeusz M (290)1960M50 (27)PolskaŚwiętoszówka53:31,154:15,320:17,605:25
346 880 Miszczak Anna K (56)1975K40 (16)PolskabiegiemAniaImielin53:34,053:47,519:49,805:22
347 59 Stec Bartosz M (291)2000M16 (9)PolskaZSTIH BIELSKO-BIAŁABuczkowice53:37,154:21,420:23,705:26
348 185 Hristova-Kosobudzka Daria K (57)1987K30 (23)PolskaSPOT PszczynaPszczyna53:40,154:17,820:20,105:25
349 143 Kyrcz Barbara K (58)1984K30 (24)PolskaDankowice53:45,554:27,120:29,405:26
350 419 Panek Sylwia K (59)1973K40 (17)Mieszkaniec (63)PolskaRozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCzechowice-Dziedzice53:50,854:16,820:19,105:25
351 481 Siwek Małgorzata K (60)1992K20 (14)PolskaKatowice53:52,053:52,119:54,405:23
352 38 Godula Jarek M (292)1980M30 (120)PolskaKaniów53:53,754:44,120:46,405:28
353 468 Jagodzińska Magdalena K (61)1988K20 (15)PolskaWilkowice53:55,454:11,820:14,105:25
354 320 Trzcina Bartosz M (293)1976M40 (91)Mieszkaniec (64)PolskaCzechowice-Dziedzice53:58,853:58,820:01,105:23
355 159 Janusz Przemysław M (294)1983M30 (121)Mieszkaniec (65)PolskaRozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCzechowice-Dziedzice53:59,954:46,220:48,505:28
356 248 Jarzyna Sławomir M (295)1977M40 (92)Mieszkaniec (66)PolskaBiegający ZabrzegZabrzeg54:00,754:05,220:07,505:24
357 206 Mędrala Czesław M (296)1946M60 (8)PolskaAKB SUPERMARATON 100 KM BIELSKO-BIAŁABielsko-Biała54:04,354:20,920:23,205:26
358 262 Guzdek Piotr M (297)1981M30 (122)Mieszkaniec (67)PolskaAMATORCzechowice-Dziedzice54:04,854:43,020:45,305:28
359 34 Pietras Edyta K (62)1980K30 (25)PolskaAMATORWęgierska Górka54:05,254:27,120:29,405:26
360 47 Podsadecki Witold M (298)1970M40 (93)PolskaamatorCięcina54:05,554:27,620:29,905:26
361 270 Stasiaczek Marcin M (299)1980M30 (123)PolskaBielsko-Biała54:08,754:51,220:53,505:29
362 19 Kościelniak Józef M (300)1959M50 (28)PolskaTauron TeamŁaziska Górne54:08,754:50,420:52,705:29
363 496 Palej Piotr M (301)1964M50 (29)PolskaŚWIERCZYNIEC RUNNINGLędziny54:12,154:44,120:46,405:28
364 373 Polok Marcin M (302)1978M30 (124)PolskaUciekajace KurczakiJasienica54:14,454:37,120:39,405:27
365 31 Drobek Jacek M (303)1982M30 (125)PolskaBestwinaBiega.plBestwina54:17,954:46,620:48,905:28
366 974 Szczygieł Adriana K (63)1980K30 (26)PolskaBeneRunner Bielsko-Biała54:18,054:43,620:45,905:28
367 30 Koczur Jakub M (304)1990M20 (40)PolskaTI Automotive Bielsko-Biała54:18,654:32,620:34,905:27
368 740 Kurasiewicz Janusz M (305)1980M30 (126)PolskaKaniow54:19,055:10,821:13,105:31
369 778 Molęda Jola K (64)1978K30 (27)PolskaZabrze54:19,555:10,721:13,005:31
370 313 Stępniewski Artur M (306)1989M20 (41)PolskaTeam Papry 20Tychy54:20,854:37,820:40,105:27
371 55 Hernas Kamil M (307)1983M30 (127)PolskaTeam Papry 20Tychy54:21,154:38,520:40,805:27
372 342 Dawid Karolina K (65)1981K30 (28)PolskaTeam Papry 20Tychy54:21,254:38,120:40,405:27
373 322 Czarnacki Piotr M (308)1964M50 (30)Mieszkaniec (68)PolskaRozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCzechowice-Dziedzice54:23,354:34,520:36,805:27
374 274 Dmitrzak Magdalena K (66)1989K20 (16)PolskaBielsko-Biała54:23,454:59,121:01,405:29
375 174 Rozmus Marzena K (67)1974K40 (18)PolskaŚWIERCZYNIEC RUNNINGBojszowy Nowe54:23,654:55,520:57,805:29
376 81 Kosko Krzysztof M (309)1981M30 (128)Mieszkaniec (69)PolskaRozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCzechowice-Dziedzice54:24,955:12,721:15,005:31
377 478 Gamrot Wiesław M (310)1957M60 (9)Mieszkaniec (70)PolskaCzechowice-Dziedzice54:25,754:36,520:38,805:27
378 170 Zienkiewicz Magdalena K (68)1979K30 (29)PolskaTeam Papry 20Tychy54:26,154:59,621:01,905:29
379 228 Bierońska Karolina K (69)1989K20 (17)Polska-Dankowice54:30,655:04,321:06,605:30
380 513 Stupera Mateusz M (311)1991M20 (42)PolskaKatowice54:30,754:48,620:50,905:28
381 962 Głąb Bogusław M (312)1982M30 (129)PolskaSHILOH RUNNERSDankowice54:31,655:05,021:07,305:30
382 611 Strempel Bogusław M (313)1966M50 (31)PolskaDankowice54:32,555:04,921:07,205:30
383 237 Pastuszka Marcin M (314)1981M30 (130)PolskaŁąka54:33,655:11,621:13,905:31
384 430 Jurczyk Bogusław M (315)1977M40 (94)Mieszkaniec (71)PolskaBodexCzechowice-Dziedzice54:40,555:20,121:22,405:32
385 16 Gładkowska Aleksandra K (70)1989K20 (18)PolskaSPOT PszczynaPszczyna54:43,655:22,721:25,005:32
386 807 Kuczek Artur M (316)1979M30 (131)PolskaMiędzyrzecze54:53,555:20,421:22,705:32
387 607 Stolarczyk Aleksandra K (71)1986K30 (30)PolskaRUNTEAM PawłowicePawłowice55:01,655:16,221:18,505:31
388 477 Walczak Wojciech M (317)1968M40 (95)PolskaRun Team PawłowiceJastrzębie-Zdrój55:02,955:16,221:18,505:31
389 333 Standziak Henryk M (318)1963M50 (32)PolskaGKS-GRODZISKGrodzisk55:04,055:39,221:41,505:33
390 386 Mucha Wojciech M (319)1974M40 (96)PolskaTeam Papry 20Tychy55:12,355:43,421:45,705:34
391 154 Ochman Anna K (72)1999K16 (2)PolskaStara Wieś55:13,255:34,421:36,705:33
392 114 Hankus Olimpia K (73)1984K30 (31)PolskaŻuk TeamŚwinna55:16,755:46,421:48,705:34
393 666 Stolarski Marek M (320)1986M30 (132)Mieszkaniec (72)PolskaLigota55:21,056:11,122:13,405:37
394 692 Tomasiczek Dawid M (321)1992M20 (43)PolskaRozbiegani PasjonaciDankowice55:21,755:57,421:59,705:35
395 202 Norymberczyk Barbara K (74)1989K20 (19)PolskaStara Wieś55:22,255:55,521:57,805:35
396 469 Rozmus-Procner Patrycja K (75)1979K30 (32)PolskaWAPIENICKI TEAMBielsko-Biała55:23,856:07,022:09,305:36
397 447 Trojanowski Tomasz M (322)1983M30 (133)PolskaOrnontowice55:25,456:06,322:08,605:36
398 12 Fiedor Tomasz M (323)1989M20 (44)PolskaHusaria Race TeamKoniaków55:26,555:26,521:28,805:32
399 193 Rozkrut Michał M (324)1983M30 (134)PolskaKatowice55:27,655:53,921:56,205:35
400 441 Malik Alicja K (76)1999K16 (3)PolskaBełk55:31,155:42,921:45,205:34
401 213 Węgrzynkiewicz Maria K (77)1991K20 (20)PolskaBielsko-Biała55:35,656:20,222:22,505:38
402 408 Nycz Roman M (325)1969M40 (97)PolskaBielsko-Biała55:43,155:59,522:01,805:35
403 302 Urbanowicz Michal M (326)1981M30 (135)PolskaKraków55:47,456:27,422:29,705:38
404 328 Chwałek Mirosław M (327)1980M30 (136)PolskaBielsko-Biała55:47,856:08,622:10,905:36
405 318 Rakowska Marta K (78)1991K20 (21)PolskaCentrum Rehabilitacji i Sportu Rakowski & SłodczykJaworze55:57,256:29,222:31,505:38
406 898 Janko Kamil M (328)1988M20 (45)PolskaMiędzyrzecze56:00,556:32,422:34,705:39
407 294 Huba Agnieszka K (79)1986K30 (33)PolskaKOBIETY NA 5+Jastrzębie-Zdrój56:02,456:09,222:11,505:36
408 476 Płonka Paweł M (329)1968M40 (98)PolskaStajnia KomarówNowa Wieś56:05,456:43,022:45,305:40
409 43 Nowak Bartłomiej M (330)1981M30 (137)Mieszkaniec (73)PolskaCzechowice-Dziedzice56:13,857:03,723:06,005:42
410 506 Górny Magdalena K (80)1986K30 (34)PolskaCA Aktywni / CA BrokerLędziny56:14,256:42,422:44,705:40
411 507 Kucap Justyna K (81)1985K30 (35)PolskaCA Aktywni / CA BrokerGłębowice56:16,756:42,422:44,705:40
412 493 Polakowska-Cebula Daria K (82)1986K30 (36)Mieszkaniec (74)PolskaMKS Czechowice-Dziedzice KajakiCzechowice-Dziedzice56:19,857:01,923:04,205:42
413 76 Pyć Andrzej M (331)1976M40 (99)PolskaJasienica56:20,256:45,522:47,805:40
414 167 Rękal Dorota K (83)1964K50 (5)PolskaZebrzydowice56:23,956:49,122:51,405:40
415 243 Wisła Grzegorz M (332)1984M30 (138)PolskaTI Automotive Bielsko-Biała56:24,357:02,323:04,605:42
416 801 Kupczewski Tymoteusz M (333)1977M40 (100)Mieszkaniec (75)PolskaRozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCzechowice-Dziedzice56:26,957:07,123:09,405:42
417 306 Baran Irena K (84)1964K50 (6)PolskaSzare MorsyJastrzębie-Zdrój56:28,156:58,923:01,205:41
418 122 Castillo-Żarczyński Luz K (85)1968K40 (19)PolskaULTRA BESKID SPORTBielsko-Biała56:30,157:13,323:15,605:43
419 186 Piech Izabela K (86)1968K40 (20)PolskaAMATORJaworze56:34,556:46,222:48,505:40
420 232 Maleszyk Marcin M (334)1985M30 (139)Mieszkaniec (76)PolskaRozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCzechowice-Dziedzice56:34,857:14,223:16,505:43
421 491 Gronowski Paweł M (335)1976M40 (101)PolskaPajęczno56:37,157:12,023:14,305:43
422 375 Barankiewicz Ireneusz M (336)1978M30 (140)PolskaPisarzowice56:39,957:01,623:03,905:42
423 959 Rakowski Jarosław M (337)1971M40 (102)PolskaBBL BIELSKOBielsko-Biała56:40,357:16,123:18,405:43
424 494 Krzemień Adrian M (338)1976M40 (103)PolskaŚlonskie TaśmolotyJaworze56:45,456:51,622:53,905:41
425 485 Śpiewak-Wojtyła Klaudyna K (87)1987K30 (37)PolskaWOLNY WYBIEGWieliczka56:48,957:32,523:34,805:45
426 293 Trzcińska Joanna K (88)1990K20 (22)PolskaKOBIETY NA 5+Jastrzębie-Zdrój56:52,357:00,423:02,705:42
427 222 Janczała Sabina K (89)1992K20 (23)Mieszkaniec (77)PolskaSBRTCzechowice-Dziedzice56:54,856:58,023:00,305:41
428 121 Jaworski Mateusz M (339)1986M30 (141)PolskaInter Trade sp. z o.o.Bielsko-Biała57:02,457:42,123:44,405:46
429 910 Oszczęda Marzena K (90)1975K40 (21)PolskaŻory57:02,757:22,023:24,305:44
430 682 Olma Justyna K (91)1989K20 (24)PolskaBielsko-Biała57:07,557:41,823:44,105:46
431 166 Kowalska Natalia K (92)1989K20 (25)Mieszkaniec (78)PolskaCzechowice-Dziedzice57:10,357:32,523:34,805:45
432 628 Biernot Aneta K (93)1993K20 (26)Mieszkaniec (79)PolskaCzechowice-Dziedzice57:11,157:56,423:58,705:47
433 423 Chwałek Ewelina K (94)1978K30 (38)PolskaRozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceBestwina57:11,157:56,623:58,905:47
434 324 Glanowski Adrian M (340)1989M20 (46)PolskaZF TRWBielsko-Biała57:12,658:04,524:06,805:48
435 380 Sobiech Albin M (341)1979M30 (142)PolskaBielsko-Biała57:13,057:41,023:43,305:46
436 325 Glanowska Kamila K (95)1989K20 (27)PolskaBiegamy z wózkiemBielsko-Biała57:14,258:04,324:06,605:48
437 362 Nowak Henryk M (342)1958M50 (33)PolskaDąbrowa Górnicza57:15,257:59,824:02,105:47
438 118 Pawełko Jakub M (343)1999M16 (10)PolskaRozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceBestwina57:20,857:51,023:53,305:47
439 189 Rozkrut Anna K (96)1982K30 (39)PolskaKatowice57:28,057:55,323:57,605:47
440 53 Bryś Sebastian M (344)1977M40 (104)PolskaBielsko-Biała57:28,658:01,524:03,805:48
441 211 Bajcar Beata K (97)1972K40 (22)PolskaKOBIETY NA 5+Chybie57:35,257:43,523:45,805:46
442 439 Tokarz Agnieszka K (98)1985K30 (40)PolskaTeam Papry 20Tychy57:37,158:06,924:09,205:48
443 791 Biela Martyna K (99)1991K20 (28)PolskaCzarków57:45,258:20,224:22,505:50
444 444 Raczek Estera K (100)1989K20 (29)PolskaIMPULS BBBielsko-Biała57:52,858:09,924:12,205:48
445 220 Chudy Agata K (101)1971K40 (23)PolskaBielsko-Biała57:56,958:19,524:21,805:49
446 503 Piotrowska Magdalena K (102)1975K40 (24)PolskaBielsko-Biała57:57,058:19,524:21,805:49
447 470 Jaworska Barbara K (103)1975K40 (25)PolskaSzybkie ŻółwieBuczkowice58:00,758:44,524:46,805:52
448 472 Jaworski Grzegorz M (345)2000M16 (11)PolskaSzybkie ŻółwieBuczkowice58:01,758:45,324:47,605:52
449 382 Piecyk Adrianna K (104)1973K40 (26)PolskaŻory58:18,658:18,624:20,905:49
450 366 Mul Paweł M (346)1988M20 (47)PolskaBuczkowice58:21,758:53,724:56,005:53
451 436 Szkoda Michał M (347)1986M30 (143)PolskaŁąka58:47,059:22,725:25,005:56
452 39 Waliczek Leszek M (348)1968M40 (105)PolskaAzylRudołtowice58:49,159:07,425:09,705:54
453 286 Papla Anna K (105)1980K30 (41)PolskaBielsko-Biała58:50,359:13,625:15,905:55
454 104 Polok Artur M (349)1979M30 (144)PolskaDankowice58:50,859:25,825:28,105:56
455 62 Wasztyl Sylwia K (106)1975K40 (27)PolskaWAPIENICKI TEAMBielsko-Biała58:52,559:27,125:29,405:56
456 148 Kopcoń Mateusz M (350)1984M30 (145)Mieszkaniec (80)PolskaEnigma CzechiwiceCzechowice-Dziedzice58:54,859:44,125:46,405:58
457 416 Kopcoń Łukasz M (351)1983M30 (146)Mieszkaniec (81)PolskaEnigma CzechiwiceCzechowice-Dziedzice58:56,459:45,025:47,305:58
458 400 Kantorowska Anna K (107)1986K30 (42)PolskaWola58:57,859:17,425:19,705:55
459 273 Krzempek Bogusława K (108)1975K40 (28)PolskaWAPIENICKI TEAMBielsko-Biała58:59,459:43,025:45,305:58
460 465 Kowalczyk Justyna K (109)1985K30 (43)PolskaTeam Papry 20Tychy59:01,059:30,025:32,305:57
461 988 Chmielniak Dawid M (352)1992M20 (48)Mieszkaniec (82)PolskaCzechowice-Dziedzice59:01,959:44,025:46,305:58
462 364 Grzywa Kinga K (110)1981K30 (44)PolskaGrojec59:03,159:14,925:17,205:55
463 355 Nowogrodzka Katarzyna K (111)1981K30 (45)PolskaRajsko BiegaRajsko Oświęcim59:07,459:19,025:21,305:55
464 406 Kaczorek Ania K (112)1978K30 (46)PolskaHRmax ŻoryŻory59:15,259:45,225:47,505:58
465 407 Kaczorek Robert M (353)1973M40 (106)PolskaHRmax ŻoryŻory59:17,559:45,225:47,505:58
466 433 Toman Aneta K (113)1979K30 (47)PolskaHRmax ZoryŻory59:18,759:45,125:47,405:58
467 747 Durtan Tomasz M (354)1974M40 (107)PolskaBestwina59:21,61:00:05,726:08,006:00
468 404 Konior Joanna K (114)1992K20 (30)PolskaRadziechowy59:23,71:00:07,626:09,906:00
469 329 Kurysia Piotr M (355)1975M40 (108)PolskaKobiernice59:31,11:00:14,326:16,606:01
470 520 Gibas Andrzej M (356)1989M20 (49)PolskaŻywiec59:32,41:00:17,726:20,006:01
471 431 Braun Marcin M (357)1983M30 (147)PolskaSosnowiec59:32,459:56,725:59,005:59
472 371 Antoniewska Katarzyna K (115)1978K30 (48)Mieszkaniec (83)PolskaCzechowice-Dziedzice59:33,959:57,525:59,805:59
473 490 Brońka Dawid M (358)1989M20 (50)PolskaPo Korone Polskich Maratonów Andrychów59:43,91:00:32,726:35,006:03
474 999 Wichrowski Zbigniew M (359)1965M50 (34)PolskaKlub Zbiegacza WOLNEWIATRYBielsko-Biała59:44,81:00:20,626:22,906:02
475 219 Brońka-Manda Ewelina K (116)1985K30 (49)PolskaAndrychów59:45,51:00:33,126:35,406:03
476 225 Manda Paweł M (360)1984M30 (148)PolskaAndrychów59:45,81:00:32,926:35,206:03
477 963 Jzdebska Jolanta K (117)1963K50 (7)PolskaMikołów59:53,61:00:24,326:26,606:02
478 32 Kupczewska Izabela K (118)1981K30 (50)Mieszkaniec (84)PolskaRozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCzechowice-Dziedzice59:56,51:00:06,626:08,906:00
479 119 Bańczyk Krzysztof M (361)1979M30 (149)PolskaBiegam bo lubięBielsko-Biała1:00:05,91:00:43,726:46,006:04
480 341 Głuch Jan M (362)1983M30 (150)PolskaBez promotoraGoczałkowice-Zdrój1:00:10,51:00:53,326:55,606:05
481 130 Falkiewicz Aldona K (119)1975K40 (29)PolskaTeam Papry 20Tychy1:00:13,01:00:41,826:44,106:04
482 305 Łaciak Klaudia K (120)1985K30 (51)PolskaBielsko-Biała1:00:14,71:00:49,426:51,706:04
483 132 Czendlik Dorota K (121)1983K30 (52)PolskaBiegam bo mnie ludzkość wk....Wilamowice/Skoczów1:00:16,01:00:42,326:44,606:04
484 276 Betańska Aneta K (122)1976K40 (30)PolskaKobiety na 5+Jastrzębie-Zdrój1:00:18,31:00:27,226:29,506:02
485 278 Głuszak Aleksandra K (123)1978K30 (53)PolskaKobiety na 5+Jastrzębie-Zdrój1:00:18,41:00:27,126:29,406:02
486 525 Szkoda Magdalena K (124)1986K30 (54)PolskaŁąka1:00:19,11:00:54,026:56,306:05
487 182 Nowożyn Joanna K (125)1986K30 (55)PolskaSPOT PszczynaPszczyna1:00:19,91:00:57,126:59,406:05
488 257 Kłaptocz Małgorzata K (126)1962K50 (8)Mieszkaniec (85)PolskaGosiaCzechowice-Dziedzice1:00:21,81:00:42,326:44,606:04
489 259 Kłaptocz Mirosław M (363)1962M50 (35)Mieszkaniec (86)PolskaBrakCzechowice-Dziedzice1:00:23,71:00:42,326:44,606:04
490 512 Drąg Rafał M (364)1983M30 (151)PolskaBestwinka1:00:32,51:01:11,727:14,006:07
491 951 Lipski Tomasz M (365)1966M50 (36)PolskaBielsko-Biała1:00:33,81:00:40,926:43,206:04
492 390 Szeliga Agnieszka K (127)1983K30 (56)PolskaBytom1:00:34,71:01:15,427:17,706:07
493 391 Szeliga Tomasz M (366)1983M30 (152)PolskaBytom1:00:35,11:01:15,427:17,706:07
494 422 Szendzielorz Patryk M (367)1991M20 (51)Mieszkaniec (87)PolskaCzechowice-Dziedzice1:00:36,61:01:17,227:19,506:07
495 199 Szklanny-Reclik Elzbieta K (128)1982K30 (57)PolskaPszczyna1:00:40,71:01:14,227:16,506:07
496 850 Piątek Ewa K (129)1972K40 (31)Mieszkaniec (88)Polska-Czechowice-Dziedzice1:00:45,11:01:22,327:24,606:08
497 851 Piątek Łukasz M (368)1973M40 (109)Mieszkaniec (89)PolskaCzechowice-Dziedzice1:00:46,51:01:22,727:25,006:08
498 395 Zych Piotr M (369)1981M30 (153)Mieszkaniec (90)PolskaORC Do PorzyguCzechowice-Dziedzice1:01:02,41:01:06,727:09,006:06
499 236 Rudnicki Szymon M (370)1977M40 (110)Mieszkaniec (91)PolskaCzechowice-Dziedzice1:01:02,41:01:06,727:09,006:06
500 35 Tyc Monika K (130)1977K40 (32)Mieszkaniec (92)PolskaCzechowice-Dziedzice1:01:02,91:01:39,727:42,006:09
501 631 Górczak Małgorzata K (131)1974K40 (33)PolskaGoczałkowice-Zdrój1:01:07,61:01:41,527:43,806:10
502 316 Niedziołko Bożena K (132)1968K40 (34)PolskaKOBIETY NA 5+Jastrzębie-Zdrój1:01:08,71:01:18,227:20,506:07
503 317 Nalewajka Wioleta K (133)1971K40 (35)PolskaKOBIETY NA 5+Jastrzębie-Zdrój1:01:08,81:01:18,327:20,606:07
504 315 Wiśniewska Justyna K (134)1981K30 (58)PolskaKOBIETY NA 5+Jastrzębie-Zdrój1:01:09,51:01:18,527:20,806:07
505 69 Dziki Ewa K (135)1983K30 (59)PolskaBielsko-Biała1:01:11,41:01:34,327:36,606:09
506 360 Tyc Katarzyna K (136)1981K30 (60)Mieszkaniec (93)PolskaRozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCzechowice-Dziedzice1:01:17,31:01:54,827:57,106:11
507 180 Tyc Mirosław M (371)1981M30 (154)Mieszkaniec (94)PolskaRozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCzechowice-Dziedzice1:01:18,01:01:55,127:57,406:11
508 255 Szypuła Ewa K (137)1981K30 (61)PolskaTychy1:01:22,31:02:08,928:11,206:12
509 37 Wala Grzegorz M (372)1973M40 (111)PolskaWilkowice1:01:30,81:02:13,528:15,806:13
510 986 Madura Weronika K (138)1992K20 (31)PolskaCzechowice-Dziedzice1:01:30,81:01:58,728:01,006:11
511 500 Zontek Sabina K (139)1976K40 (36)PolskaBielsko-BiałaBielsko-Biała1:01:31,11:02:13,628:15,906:13
512 9 Dziewiątka Marek M (373)1962M50 (37)Mieszkaniec (95)PolskaRozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCzechowice-Dziedzice1:01:38,91:02:19,528:21,806:13
513 776 Kozok Małgorzata K (140)1976K40 (37)PolskaSTS Biegaton MikołówŁaziska Górne1:01:51,71:02:05,128:07,406:12
514 7 Wandzel Anna K (141)1982K30 (62)PolskaBielsko-Biała1:01:51,91:02:16,128:18,406:13
515 291 Krzak Karolina K (142)1990K20 (32)PolskaIRONiaBielsko-Biała1:01:54,51:02:33,628:35,906:15
516 223 Połącarz Marek M (374)1996M20 (52)PolskaBiegando TeamBielsko-Biała1:01:57,41:02:35,728:38,006:15
517 413 Spandel Agnieszka K (143)1989K20 (33)PolskaPietrzykowice1:01:57,61:02:20,828:23,106:14
518 508 Morawski Janusz M (375)1974M40 (112)PolskaPszczyna biega Pszczyna1:02:04,21:02:20,228:22,506:14
519 399 Bienioszek Sylwia K (144)1996K20 (34)PolskaLaski, Wino i KasynoJankowice1:02:04,91:02:33,328:35,606:15
520 314 Noga Paulina K (145)1985K30 (63)PolskaŻywiec1:02:14,81:02:14,828:17,106:13
521 443 Piechowicz Jadwiga K (146)1979K30 (64)Mieszkaniec (96)PolskaRozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCzechowice-Dziedzice1:02:18,21:02:28,628:30,906:14
522 352 Moric Anna K (147)1982K30 (65)PolskaPszczyna1:02:30,31:03:03,729:06,006:18
523 479 Piotrowski Mieczysław M (376)1947M60 (10)PolskaDąbrowa Górnicza1:02:37,41:03:08,329:10,606:18
524 36 Rodak Agnieszka K (148)1981K30 (66)PolskaW pogoni za duchemDąbrowa Górnicza1:02:45,41:03:08,229:10,506:18
525 358 Smusz Edyta K (149)1983K30 (67)PolskaamatorŚwierklany1:03:01,21:03:43,729:46,006:22
526 203 Tulaja Renata K (150)1958K50 (9)PolskaSPOT PszczynaPszczyna1:03:06,81:03:45,429:47,706:22
527 287 Orłowska Joanna K (151)1982K30 (68)PolskaULTRA BESKID SPORTMazańcowice1:03:10,11:03:47,129:49,406:22
528 466 Pokora Izabela K (152)1980K30 (69)PolskaBielsko-Biała1:03:22,11:03:40,629:42,906:22
529 334 Standziak Elżbieta K (153)1971K40 (38)PolskaGKS-GRODZISKGrodzisk1:03:38,81:04:15,330:17,606:25
530 263 Zacher Dominik M (377)1983M30 (155)PolskaNight RunnersZabrze1:04:15,51:04:41,230:43,506:28
531 28 Tomczak Jacek M (378)1988M20 (53)PolskaKatowice1:04:18,31:04:41,730:44,006:28
532 244 Teplicka Dorota K (154)1981K30 (70)PolskaBielsko-Biała1:04:30,81:05:04,231:06,506:30
533 339 Kajtoch Ewa K (155)1974K40 (39)PolskaAKADEMIA BIEGANIA W ŚWIERKLANACHŚwierklany1:04:33,91:04:52,130:54,406:29
534 989 Różycki Marek M (379)1983M30 (156)Mieszkaniec (97)PolskaCzechowice-Dziedzice1:04:35,01:05:16,431:18,706:31
535 229 Szuster Anna K (156)1983K30 (71)PolskaWisła Wielka1:05:07,51:05:55,431:57,706:35
536 238 Klamka Robert M (380)1973M40 (113)PolskaKatowice1:05:11,21:05:59,232:01,506:35
537 402 Szczelina Marta K (157)1982K30 (72)PolskaSpeed Team BrzeszczeBrzeszcze1:05:12,71:05:46,931:49,206:34
538 445 Hankus Łukasz M (381)1983M30 (157)PolskaŻuk TeamŚwinna1:05:14,01:05:44,731:47,006:34
539 993 Skulska Anna K (158)1975K40 (40)PolskaStara Wieś1:05:24,01:05:26,931:29,206:32
540 198 Śledź Dorota K (159)1999K16 (4)PolskaHRmax ŻoryŻory1:05:29,81:05:59,332:01,606:35
541 227 Ulczok Magdalena K (160)1989K20 (35)PolskaSPOT PszczynaGóra1:05:37,21:06:15,132:17,406:37
542 310 Szalińska Sylwia K (161)1993K20 (36)PolskaBrakRogów1:05:37,81:05:58,632:00,906:35
543 196 Bęgziak Agnieszka K (162)1983K30 (73)PolskaSPOT PszczynaPszczyna1:05:38,01:06:14,732:17,006:37
544 448 Kopeć Andrzej M (382)1968M40 (114)Mieszkaniec (98)PolskaCzechowice-Dziedzice1:05:41,71:06:28,232:30,506:38
545 409 Sobański Mateusz M (383)1990M20 (54)Mieszkaniec (99)PolskaCzechowice-Dziedzice1:06:20,51:07:10,133:12,406:43
546 65 Rajewski Zbigniew M (384)1965M50 (38)PolskaBielsko-Biała1:06:29,81:06:29,932:32,206:38
547 21 Smyła Ewa K (163)1965K50 (10)PolskaŁąka1:06:58,61:07:44,133:46,406:46
548 351 Gójska Justyna K (164)1965K50 (11)PolskaGKS-GRODZISKWarszawa1:07:18,01:07:55,833:58,106:47
549 363 Dybowski Tomasz M (385)1993M20 (55)PolskaMMATADORES KatowiceZabrze1:08:13,01:08:39,634:41,906:51
550 332 Bisiekirski Michał M (386)1994M20 (56)PolskaHusaria Race TeamGliwice1:08:15,31:08:40,334:42,606:52
551 789 Sikora Roman M (387)1976M40 (115)Mieszkaniec (100)PolskaCzechowice-Dziedzice1:08:45,61:09:36,135:38,406:57
552 190 Bieniek Rafał M (388)1970M40 (116)PolskaRB SportTychy1:08:53,21:09:15,635:17,906:55
553 706 Krawczyk Bernadeta K (165)1974K40 (41)PolskaSPOT PSZCZYNARadostowice1:09:22,41:09:52,435:54,706:59
554 565 Grzywa Rafał M (389)1965M50 (39)PolskaCzarków1:11:24,01:11:59,338:01,607:11
555 374 Kot Damian K (166)1979K30 (74)PolskaKraków1:11:32,81:11:46,237:48,507:10
556 253 Posłuszna Monika K (167)1994K20 (37)PolskaSPOT PSZCZYNABielsko-Biała1:12:12,91:12:45,938:48,207:16
557 901 Adamus Katarzyna K (168)1978K30 (75)PolskaOLZA CIESZYNCieszyn1:12:36,41:13:12,239:14,507:19
558 58 Tlołka Zdzisław M (390)1959M50 (40)PolskaŻoryŻory1:12:45,61:13:02,439:04,707:18
559 952 Gawlak Robert M (391)1983M30 (158)Mieszkaniec (101)PolskaRozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCzechowice-Dziedzice1:13:16,01:13:16,139:18,407:19
560 953 Pamuła Dariusz M (392)1970M40 (117)Mieszkaniec (102)PolskaRozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCzechowice-Dziedzice1:13:16,21:13:16,339:18,607:19
DNS 13 Obstarczyk Agnieszka K1983K30PolskaPszczyna
DNS 22 Markowicz Dawid M1991M20MieszkaniecPolskaRozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCzechowice-Dziedzice
DNS 23 Grzyb Leszek M1981M30PolskaKAC RUNNERSŁąka
DNS 24 Pasternak Aneta K1978K30PolskaŁaziska Górne
DNS 26 Łoskot Marcin M1978M30PolskaKAC RUNNERSŁąka
DNS 27 Szperka Leszek M1978M30MieszkaniecPolskaSIGITCzechowice-Dziedzice
DNS 29 Pilarczyk Karolina K1984K30PolskaKrzeszów
DNS 40 Siewierski Adam M1977M40PolskaFrydek
DNS 60 Dzida Jakub M1975M40PolskaPszczyna
DNS 83 Chochorowska Aleksandra K1976K40PolskaTeam Papry 20Tychy
DNS 86 Chmielniak Dominik M1986M30PolskaStolarius Run TeamBestwinka
DNS 87 Frydecka Mirosława K1970K40PolskaAKADEMIA BIEGANIA W ŚWIERKLANACHŚwierklany
DNS 90 Dzida Anna K1976K40PolskaPszczyna
DNS 105 Żogała Patrycja K1991K20PolskaADS MASNA KRYTYCZNAMikołów
DNS 107 Białoń Piotr M1985M30PolskaBielsko-Biała
DNS 111 Torzewski Andrzej M1959M50PolskaBielsko-BiałaBielsko-Biała
DNS 135 Widz Katarzyna K1986K30PolskaRychwałdek
DNS 146 Chojnowska Marta K1982K30PolskaLibiąż
DNS 151 Szulc Katarzyna K1993K20MieszkaniecPolskaRozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCzechowice-Dziedzice
DNS 155 Lebryk Sebastian M1979M30MieszkaniecPolskaCzechowice-Dziedzice
DNS 156 Komraus Sławomir M1985M30PolskaWILD RUNNERS CLUBPszczyna
DNS 171 Bojczuk Władysław M1949M60PolskaSpeed Team BrzeszczeBrzeszcze
DNS 204 Fiugajska Aleksandra K1980K30PolskabrakBielsko-Biała
DNS 234 Nycz Dagmara K1989K20PolskaStara Wieś
DNS 240 Koniarski Przemysław M1981M30PolskaBrakCzęstochowa
DNS 250 Gryzełko Dawid M1984M30PolskaKomenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej Bielsko-BiałaPisarzowice
DNS 254 Gluch Anka K1983K30MieszkaniecPolskaRozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCzechowice-Dziedzice
DNS 267 Klim Anna K1985K30PolskaDąbrowa Górnicza
DNS 277 Łoza Adam M1987M30MieszkaniecPolskaCzechowice-Dziedzice
DNS 281 Winiarska Monika K1981K30PolskaRun Team PawłowiceŻory
DNF 289 Grzywacz Katarzyna K1970K40MieszkaniecPolskaRozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCzechowice-Dziedzice
DNS 290 Adamus Robert M1981M30MieszkaniecPolskaRakowaLigota
DNS 303 Hipner Marcin M1984M30PolskaSPOT PszczynaBabice
DNS 336 Zakrzewski Jacek M1963M50PolskaDankowice
DNS 337 Berke Krzysztof M1964M50PolskaSpeed Team BrzeszczeJawiszowice
DNF 338 Puto Mariusz M1974M40MieszkaniecPolskaCzechowice-Dziedzice
DNS 354 Nowogrodzki Mateusz M1978M30PolskaRajsko BiegaRajsko Oświęcim
DNS 359 Sokół Erland M1973M40MieszkaniecPolskaZabrzeg
DNS 370 Januszek Marcin M1980M30PolskaBrakPierściec
DNS 379 Cichecki Zbigniew M1963M50PolskaŁuków Śląski
DNS 381 Sołtysik Przemek M1981M30PolskaTEAM PAPRY 20Tychy
DNS 387 Nowak Malwina K1989K20PolskaKOBIETY NA 5+Jastrzębie-Zdrój
DNS 389 Jakacka Agata K1995K20PolskaKOBIETY NA 5+Jastrzębie-Zdrój
DNS 393 Sobczak Beata K1974K40PolskaŹory
DNS 394 Pifko Bartłomiej M1991M20PolskaKatowice
DNS 452 Kubś Krzysztof M1982M30PolskaBielsko-Biała
DNS 453 Fidor Damian M1978M30PolskaRUNHOGS TychyTychy
DNS 455 Petelczyc Piotr M1974M40PolskaPiter ElmaxTychy
DNS 457 Krzempek Kamil M1999M16PolskaJaworze
DNS 463 Chmielewski Karol M1979M30PolskaKlub Biegacza ZFStara Wieś
DNS 467 Grzyb Katarzyna K1983K30PolskaŁąka
DNS 473 Cygoń Anna K1987K30PolskaŻywiec
DNS 474 Frej Adam M1980M30PolskaŁąka
DNS 501 Śledziński Krzysztof M1979M30PolskaPszczyna
DNS 504 Łagosz Katarzyna K1984K30PolskaCA Aktywni / CA BrokerTychy
DNS 515 Puzoń Alicja K1977K40PolskaNutrend TeamBielsko-Biała
DNS 595 Auguścik Ewelina K1986K30PolskaKOBIETY NA 5+Jastrzębie-Zdrój
DNS 656 Marszałek Łukasz M1988M20PolskaSzybkie ŻółwieSzczyrk
DNS 699 Koćwin Michał K1986K30PolskaBielsko-Biała
DNS 705 Czauderna Wojciech M1992M20PolskaKozy
DNS 721 Hojdys Mariusz M1987M30PolskaCięcina
DNS 799 Sobczak Radek M1985M30PolskaGascontrol PolskaJankowice
DNS 998 Szubert Mateusz M1992M20PolskaŻycie Częstochowy TeamPoręba Wielka