BGTimeSport - elektroniczny pomiar czasu

Półmaraton.pdf BiegPodGroniem.pdf NordicWalking.pdf
Półmaraton Fantoma / Bieg pod Groniem / Rajd Nordic Walking
Data:
02.09.2017
Miejsce:
Kurów k.Stryszawy
Organizator:
Gmina Stryszawa, Fantom, Ultra Beskid Sport
3. Półmaraton Fantoma - 21km
Dystans: 21.0 km
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKatKat2KrajKlubMiastoMetaStratamin/km
1 66 Starżyński Andrzej M (1)1990M20 (1)POLCentrum Eksportu KlementynkaKlementowice1:19:51,203:48
2 67 Veretskyi Pavlo M (2)1985M30 (1)UKRCentrum Eksportu KlementynkaKlementowice1:21:57,302:06,103:54
3 16 Gorczyca Bartosz M (3)1991M20 (2)POLSalco Garmin TeamSkołyszyn1:23:06,303:15,103:57
4 20 Grządziel Dominik M (4)1983M30 (2)POLATTIQDziekanowice1:24:47,104:55,904:02
5 76 Kubica Marcin M (5)1999M20 (3)POLINOV - 8 TEAMBielsko-Biała1:28:33,408:42,204:13
6 13 Gawroński Tomasz M (6)1992M20 (4)POLNadirJędrzejów1:28:52,609:01,404:13
7 77 Holly Piotr M (7)1983M30 (3)POLsporttuel.plWałbrzych1:29:25,309:34,104:15
8 305 Marek Dariusz M (8)1985M30 (4)POLAlpinSportTeamWieliczka1:30:28,210:37,004:18
9 27 Koźmiński Józef M (9)1981M30 (5)R (1)POLLKS Orzeł KozySucha Beskidzka1:36:22,716:31,504:35
10 36 Matecki Tomasz M (10)1980M30 (6)POLBielsko-Biała1:39:43,519:52,304:44
11 61 Wiśniewska-Ulfik Dominika K (1)1986K20+ (1)R (2)POLAlpin Sport Team/SKB KraśnikZabrze1:40:27,120:35,904:47
12 73 Ślęzak Sylwia K (2)1995K20+ (2)POL1 Second TeamCzęstochowa 1:44:46,424:55,204:59
13 75 Wolczko Grzegorz M (11)1981M30 (7)POLMaków Podhalański1:45:28,225:37,005:01
14 70 Małysiak Mateusz M (12)1993M20 (5)POLKurów1:45:38,725:47,505:01
15 74 Byrska Sylwia K (3)1995K20+ (3)POLWKS WawelRoków1:45:58,226:07,005:02
16 48 Rejman Marek M (13)1977M40 (1)POLWitar TarnobrzegTarnobrzeg1:46:45,626:54,405:05
17 33 Malina Mateusz M (14)1992M20 (6)POL18 bpdBieńkówka 1:46:48,426:57,205:05
18 32 Majer Ewa K (4)1982K20+ (4)POLSolgar PolskaDobczyce1:47:47,927:56,705:07
19 60 Pieniążek Krzysztof M (15)1971M40 (2)POLKRAKÓW1:49:19,929:28,705:12
20 42 Pasieka Przemysław M (16)1980M30 (8)POLPO ROBOCIEKatowice1:49:41,429:50,205:13
21 57 Szaporów Łukasz M (17)1981M30 (9)POLSpartan Race Team Group ProszowiceProszowice1:50:31,130:39,905:15
22 17 Gostyński Krzysztof M (18)1974M40 (3)POLKraków1:51:16,331:25,105:17
23 46 Pycia Adam M (19)1966M50+ (1)POLKORONA MASTERS KRAKÓWKraków1:51:40,031:48,805:19
24 72 Olma Przemysław M (20)1978M30 (10)POLKS KANDAHAR/NEVERLAND TEAMBielsko-Biała1:52:06,132:14,905:20
25 39 Osiejewski Marcin M (21)1988M20 (7)POLSam jak palecWilkowice1:52:27,032:35,805:21
26 78 Górny Mirosław M (22)1965M50+ (2)POLBielsko-Biała1:53:00,133:08,905:22
27 45 Popiel Andrzej M (23)1985M30 (11)POLKraków1:53:07,333:16,105:23
28 34 MAŁYSIAK RYSZARD M (24)1981M30 (12)POLŻywiec ZdrójGilowice1:53:40,733:49,505:24
29 41 Pająk Wojciech M (25)1987M30 (13)POLMocni PomocniBieńkówka1:53:55,934:04,705:25
30 6 Dostoł Dominik M (26)1981M30 (14)POLKS M.E.T.A.Łaziska2:00:58,141:06,905:45
31 24 Jonkisz Dorota K (5)1966K50+ (1)POLRytm9Czechowice dziedzice2:02:34,142:42,905:50
32 22 Heller Karina K (6)1978K35+ (1)POLRuda SzalonaSkoczow2:02:45,942:54,705:50
33 44 Pastwa Grzegorz M (27)1971M40 (4)R (3)POLGOPR Beskidy/UBSJasienica2:02:46,642:55,405:50
34 68 Mirocha Łukasz M (28)1979M30 (15)POLMocni PomocniMucharz2:02:55,443:04,205:51
35 14 Głód Jacek M (29)1971M40 (5)POLBielsko-Biała2:03:28,143:36,905:52
36 62 Groński Kacper M (30)1999M20 (8)R (4)POLOSP LasLas2:03:36,543:45,305:53
37 65 Worobiec Józef M (31)1957M50+ (3)POLUMKS NADIR JĘDRZEJÓWJędrzejów2:05:03,245:12,005:57
38 40 Owczarski Krzysztof M (32)1965M50+ (4)POLCzaldz PiaskiCzeladz2:06:12,846:21,606:00
39 55 STEFAŃSKI ZBIGNIEW M (33)1972M40 (6)POLHeble LibiążLibiąż2:06:25,746:34,506:01
40 29 Krasiński Marcin M (34)1981M30 (16)POLWOODWARD RUNNERSKraków2:06:37,046:45,806:01
41 53 Schram Pawel M (35)1986M30 (17)POLKatowice2:07:50,947:59,706:05
42 56 Swoboda Jarosław M (36)1977M40 (7)POLNight Runners GliwiceKnurów2:10:06,650:15,406:11
43 51 Sabatowski Maciej M (37)1981M30 (18)POLMocni PomocniSucha Beskidzka2:11:04,051:12,806:14
44 4 Chwałek Ewelina K (7)1978K35+ (2)POLBestwina2:12:21,052:29,806:18
45 3 BOGDAŁ KRZYSZTOF M (38)1987M30 (19)R (5)POLPewel Ślemieńska2:12:58,753:07,506:19
46 28 Kramarz Stanisław M (39)1962M50+ (5)POLMocni pomocniSucha Beskidzka2:13:58,954:07,706:22
47 18 Grajny Piotr M (40)1968M40 (8)POLMocni Pomocni Lachowice2:14:25,254:34,006:24
48 10 Filipek Przemysław M (41)1980M30 (20)R (6)POLWOPR JaworznoJaworzno2:16:12,556:21,306:29
49 79 Pałac Marcel M (42)1985M30 (21)POLJaworzno2:17:11,857:20,606:31
50 5 Ciszyński Marek M (43)1964M50+ (6)POLSTART KatowiceKatowice2:17:32,957:41,706:32
51 58 Ścieszka Ksenia K (8)1985K20+ (5)POLPewel Ślemieńska2:18:36,458:45,206:36
52 47 Rączka Michał M (44)1998M20 (9)POLTychy2:18:56,959:05,706:36
53 50 Rozmus-Orczyk Anna K (9)1961K50+ (2)POLKozy biegają, a nie skaczą!Kozy2:20:43,91:00:52,706:42
54 7 Duda Leszek M (45)1980M30 (22)POLSBD Energetyk RybnikRybnik2:22:45,21:02:54,006:47
55 52 Satała Michał M (46)1992M20 (10)POLNiepołomice BiegająKraków2:22:59,81:03:08,606:48
56 23 Horszczaruk Jacek M (47)1967M50+ (7)POLJożin z BażinWarszawa2:23:20,91:03:29,706:49
57 54 Stachowski Łukasz M (48)1986M30 (23)R (7)POLKP PSP SUCHA BESKIDZKAStryszawa2:24:01,81:04:10,606:51
58 71 Nawrocki Tobiasz M (49)1987M30 (24)R (8)POLWOPR TYCHYTychy2:25:20,81:05:29,606:55
59 19 Granek Michał M (50)1979M30 (25)POLtychy2:25:37,11:05:45,906:56
60 59 Wróbel Andrzej M (51)1980M30 (26)POLPO ROBOCIESiemianowice Śląskie2:26:39,61:06:48,406:59
61 12 Fulara Izabela K (10)1982K20+ (6)POLPO ROBOCIEKatowice2:28:47,81:08:56,607:05
62 30 Łagosz Katarzyna K (11)1984K20+ (7)POLStowarzyszenie Sportowe TychyTychy2:29:22,41:09:31,207:06
63 63 Trzciński Mateusz M (52)1988M20 (11)POLGarwolin2:31:38,81:11:47,607:13
64 11 Frosztęga Artur M (53)1976M40 (9)POLUKS Judo MysłowiceKatowice2:34:38,11:14:46,907:21
65 9 Elżbieciak Mateusz M (54)1995M20 (12)R (9)POLOSP LachowiceLachowice2:35:54,81:16:03,607:25
66 43 Pasterak Piotr M (55)1978M30 (27)POLDELPHI RTWadowice2:36:40,41:16:49,207:27
67 64 Pacyga Gabriela K (12)1983K20+ (8)POLSkawica2:40:57,91:21:06,707:39
68 49 Rejman Dorota K (13)1980K35+ (3)POLUKS Siedleszczany/FNWTTarnobrzeg2:46:24,41:26:33,207:55
69 31 Maciejowska - Bączek Katarzyna K (14)1975K35+ (4)POLMiędzyrzecze Górne2:49:27,01:29:35,808:04
70 1 Bączek Bartlomiej M (56)1972M40 (10)POLMiędzyrzecze Górne2:49:27,01:29:35,808:04
DNF 35 Marcak Marcin M1975M40POLTychy
DNS 69 Faron Robert M1974M40POLSalco Garmin TeamZalesie