BGTimeSport - elektroniczny pomiar czasu

WYNIKI.pdf
V Patronalny bieg - Biegać jest Bosko
Data:
15.08.2017
Miejsce:
Oświęcim
Organizator:
Zakład Salezjański im.ks.Bosko w Oświęcimiu , Zadyszka Oświęcim
V Patronalny bieg
Dystans: 5.0 km
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećKrajKlubMiastoMetaStratamin/km
1 36 Drąg Mateusz M (1)POLTychy15:48,103:09
2 146 Mikielski Daniel M (2)POLOlsztynek16:10,400:22,303:14
3 20 BUKAŁA DAWID M (3)POLSPLA TychyBieruń16:23,900:35,803:16
4 166 Pałka Piotr M (4)POLCKS Budowlani CzęstochowaCzęstochowa16:31,000:42,903:18
5 79 Grabowski Karol M (5)POLCzęstochowa BudowlanaCzęstochowa16:38,600:50,503:19
6 1 Antczak Robert M (6)POLEasy RunRacibórz16:53,701:05,603:22
7 142 Michalec Mateusz M (7)POLChełm Śląski17:14,901:26,803:26
8 243 WÓJCIK Janusz M (8)POLRUDZE17:15,701:27,603:27
9 112 Kurek Jacek M (9)POLŚwietlikowoTychy17:39,701:51,603:31
10 75 Jarzębowicz Paweł M (10)POLZadyszka OświęcimOświęcim/Zaborze17:42,701:54,603:32
11 225 Tarnawski Przemysław M (11)POLRUN FOR COFFEEKraków18:12,902:24,803:38
12 150 MOSKWA SŁAWOMIR M (12)POLSpeed Team BrzeszczeJawiszowice18:15,402:27,303:39
13 138 Basta Grzegorz M (13)POLHarmęże18:28,402:40,303:41
14 156 Nieznaj Sebastian M (14)POLOświęcim 18:35,102:47,003:43
15 133 Majkowski Konrad M (15)POLPolanka Wielka18:46,802:58,703:45
16 244 Pudzisz Ryszard M (16)POLRUDZERudze18:49,803:01,703:45
17 95 KOSTRZEWA WOJCIECH M (17)POLOŚWIĘCIM18:52,603:04,503:46
18 242 Wójcik Tomasz M (18)POLRudze18:59,403:11,303:47
19 151 Mściwujewski Maciej M (19)POLKS AZS AWF KRAKÓWKraków19:02,903:14,803:48
20 201 Sambak Tadeusz M (20)POLZadyszka Oświęcim Brzeszcze19:04,503:16,403:48
21 155 NIDECKI ROBERT M (21)POLPOREBA WIELKA19:05,103:17,003:49
22 170 PAPUGA DARIUSZ M (22)POLZADYSZKA OŚWIĘCIMJAWISZOWICE19:08,403:20,303:49
23 38 DUDZIK ZENON M (23)POLzen-teamKatowice19:13,503:25,403:50
24 84 Kastelik Mariusz M (24)POLSpeed Team Brzeszcze Brzeszcze 19:19,503:31,403:51
25 10 Bartuś Marcin M (25)POLZadyszka OświęcimLas 19:21,203:33,103:52
26 9 Kobosko Paweł M (26)POLZadyszka OświęcimRajsko19:27,503:39,403:53
27 158 NOWAK PIOTR M (27)POLStolarius run teamBestwina19:36,603:48,503:55
28 175 Pijanowski Witold M (28)POLBiegający TczewTczew19:40,003:51,903:56
29 111 Ryłko Krzysztof M (29)POLMysłowice19:41,503:53,403:56
30 46 Fudali Jakub M (30)POLKraków19:47,003:58,903:57
31 106 Olejnik Franciszek M (31)POLOświęcim19:59,704:11,603:59
32 236 Wieczorek Maciej M (32)POLSpeed Team Brzeszcze / Zadyszka OśwOświęcim20:06,804:18,704:01
33 168 Głogorz Filip M (33)POLAmbasador Festiwalu BiegowegoSpytkowice20:17,104:29,004:03
34 202 Sanetra Marcin M (34)POLKobiernice20:24,704:36,604:04
35 195 Rus Michał M (35)POLRuda Śląska20:28,804:40,704:05
36 101 Mędrysa Michał M (36)POLOświęcim 20:32,204:44,104:06
37 160 Nowogrodzki Mateusz M (37)POLRajsko BiegaRajsko Oświęcim20:35,004:46,904:07
38 96 Kowalczyk Paweł M (38)POLKĘCKIE HARPAGANY Kęty 20:35,204:47,104:07
39 91 Kolonko Roksana K (1)POLSpeed Team BrzeszczeMiędzyrzecze20:39,104:51,004:07
40 55 Gaweł Bogdan M (39)POLOświęcim-Zaborze20:44,704:56,604:08
41 245 Wyrobiec Grzegorz M (40)POLJKLA Jawor Jaworzno20:47,904:59,804:09
42 45 Fuchs Bartosz M (41)POLKraków21:02,805:14,704:12
43 203 Sarna Kamil M (42)POLRampartBieńkówka21:04,705:16,604:12
44 183 Porębski Marek M (43)POLSpeed team BrzeszczeOświęcim21:05,905:17,804:13
45 68 Gwóźdź Andrzej M (44)POLWola21:20,205:32,104:16
46 128 Maciejewski Piotr M (45)POLNysa21:23,005:34,904:16
47 246 Zelek Marek M (46)POLZiP SquadWronowice21:25,905:37,804:17
48 33 Czuwaj Krzysztof M (47)POLSpeed Team BrzeszczeBrzeszcze21:26,005:37,904:17
49 8 Bartula Jan M (48)POLyalla Team / parkrun ChrzanówLibiąż21:27,005:38,904:17
50 227 TOMCZYK PIOTR CZESŁAW M (49)POLWILD RUNNERS CLUBPIASEK21:28,305:40,204:17
51 48 Furman Michał M (50)POLKocham bo biegam Chełmek21:32,705:44,604:18
52 147 Miłoń Sławomir M (51)POLSpeedclub Brzeszcze Oświęcim 21:37,205:49,104:19
53 136 Małek Kamil M (52)POLKatowice21:38,005:49,904:19
54 124 Łata Ewelina K (2)POLENDORFINYWoźniki21:43,805:55,704:20
55 235 Wawro Milosz M (53)POLRun to the Hills team LibiazLibiaz21:48,406:00,304:21
56 103 Książek Gaweł M (54)POLOświęcim21:54,706:06,604:22
57 43 Florek Michał M (55)POLjw 2771Kraków21:56,406:08,304:23
58 54 GARBUZ MARCIN M (56)POLZadyszka OświęcimRAJSKO22:03,606:15,504:24
59 100 Krawczyk Jakub M (57)POLKraków22:04,606:16,504:24
60 102 Kretek Marcin M (58)POLTychy22:04,906:16,804:24
61 198 RYBARSKI DAMIAN M (59)POLŻYWIEC22:05,706:17,604:25
62 161 Krieger Andrzej M (60)POLPaneuropaImielin22:16,206:28,104:27
63 61 Grabowska Szyszka Elżbieta K (3)POLOświęcim Brzezinka22:23,506:35,404:28
64 74 Jarzębowicz Beata K (4)POLZadyszka OświęcimOświęcim/Zaborze22:30,906:42,804:30
65 189 Puchajda Monika K (5)POLOświęcim22:33,606:45,504:30
66 200 Mazur Łukasz M (61)POLBolechowice22:36,206:48,104:31
67 174 Tronina Sebastian M (62)POLMIELEC22:38,806:50,704:31
68 34 Dobek Marcin M (63)POLKraków22:39,306:51,204:31
69 148 Mońka Mateusz M (64)POLChorzów22:42,406:54,304:32
70 181 Pocik Radosław M (65)POLUMKS KęczaninKobiernice22:42,906:54,804:32
71 109 Kukliński Jakub M (66)POLIrunMaiden TeamKraków22:49,007:00,904:33
72 121 Madej Marek M (67)POLKęckie HarpaganyKęty22:53,707:05,604:34
73 199 Rybarz Artur M (68)POLZadyszka Oswięcim / Jakoś LeciBrzeszcze22:56,407:08,304:35
74 126 ŁUKOWICZ PIOTR M (69)POLRozbiegani PasjonaciDANKOWICE23:06,107:18,004:37
75 14 Biskup Artur M (70)POLGryfno FamiliaBieruń23:11,907:23,804:38
76 114 Kwiatkowski Jakub M (71)POLITMBW KrakówKraków23:15,607:27,504:39
77 172 Piekiełko Tomasz M (72)POLBrzezinka23:19,607:31,504:39
78 204 siuda magdalena K (6)POLParkrun ChrzanówLibiąż23:21,507:33,404:40
79 167 Ortman Marcin M (73)POLKrakow23:25,607:37,504:41
80 250 Żogała Patrycja K (7)POLMikołów23:30,007:41,904:42
81 12 BIEL KAROLINA K (8)POLEndorfinyWADOWICE23:33,007:44,904:42
82 196 rybak artur M (74)POLLibiąż23:34,207:46,104:42
83 154 NAZIM Tadeusz M (75)POLUKS Jedynka SkawinaSKAWINA23:35,007:46,904:43
84 94 KORBUT ANNA K (9)POLChrzanów Biega Libiąż 23:37,507:49,404:43
85 144 MIESZCZAK KRZYSZTOF M (76)POLOŚWIĘCIM23:39,507:51,404:43
86 132 Majewski Michał M (77)POLDąbrowa Górnicza 23:43,107:55,004:44
87 186 PROKOPCZUK WIKTOR M (78)POLSwierczyniec RunningTychy23:43,107:55,004:44
88 56 Głowacki Maciej M (79)POLOświęcim23:48,108:00,004:45
89 77 Jasiński KristoF M (80)POLŚWIERCZYNIEC RUNNING ;}ŚWIERCZYNIEC23:49,908:01,804:45
90 39 Duży Monika K (10)POLBieruń23:51,008:02,904:46
91 238 Wilk Damian M (81)POLJajostyTychy23:53,208:05,104:46
92 35 Drabek Piotr M (82)POLSeniorzyOświęcim24:01,708:13,604:48
93 81 Karwaszewska Izabela K (11)POLBielsko-Biała24:04,508:16,404:48
94 93 Kopijasz Leonard M (83)POLZadyszka OświcimBrzeszcze24:12,408:24,304:50
95 188 Przewoźnik Marek M (84)POLZadyszka Oświęcim/Drużyna Jezusa.plBrzeszcze24:12,508:24,404:50
96 180 Gunia mariusz M (85)POLDąbrowa Górnicza24:13,608:25,504:50
97 53 GARBUZ KATARZYNA K (12)POLZadyszka OświęcimRAJSKO24:14,108:26,004:50
98 2 Babinski Zbigniew M (86)POLBulowice24:14,208:26,104:50
99 51 GAŁUSZKA DOROTA K (13)POLAkademia Biegania GrudziądzGrudziądz24:16,708:28,604:51
100 209 Sokołowski Sławomir M (87)POLKęty24:17,108:29,004:51
101 83 Kasperek Rafał M (88)POLKęty24:25,108:37,004:53
102 99 Krawczyk Mirosław M (89)POLMJ METALOświecim24:39,608:51,504:55
103 86 Klaja Krzysztof M (90)POL8 Baza Lotnictwa Transportowego Poręba Wielka 24:41,308:53,204:56
104 220 Szczerba TOMASZ M (91)POLBielsko-Biała24:43,508:55,404:56
105 90 Ożóg Robert M (92)POLOświęcim24:49,609:01,504:57
106 87 Kłaput Dorota K (14)POLENDORFINYWadowice 25:00,009:11,905:00
107 179 Płonka PAWEŁ M (93)POLStajnia KomarówNowa Wieś25:01,509:13,405:00
108 237 Wieczorek Patryk M (94)POLSpeed Team BrzeszczeOświęcim25:02,409:14,305:00
109 89 KOCEMBA DAWID M (95)POLUMKS KĘCZANINKOBIERNICE25:05,609:17,505:01
110 110 Kulikowski Robert M (96)POLSkawina 25:06,009:17,905:01
111 173 Pieron Zbigniew M (97)POLZabrze25:06,809:18,705:01
112 171 Pawlica Szymon M (98)POLOświęcim25:11,009:22,905:02
113 26 Chmiel Dominika K (15)POLEndorfinyWadowice25:22,309:34,205:04
114 176 Pilszyk Kazimierz M (99)POLSeniorzyGrojec25:24,709:36,605:04
115 37 DUDEK TOMASZ M (100)POLOświęcim25:29,509:41,405:05
116 97 Kozik Krzysztof M (101)POLWola25:33,309:45,205:06
117 28 Chuchro MICHAŁ M (102)POLOświęcim25:44,409:56,305:08
118 207 Słowik Sławomir M (103)POLOświęcim25:46,109:58,005:09
119 49 Gala Jerzy M (104)POLMnich25:50,010:01,905:10
120 182 POREBSKA ALEKSANDRA K (16)POLOŚWIĘCIM25:50,010:01,905:10
121 3 Babińska Karolina K (17)POLBulowice25:50,610:02,505:10
122 30 Cupiał Artur M (105)POLKatowice25:58,910:10,805:11
123 224 Śliwa Grzegorz M (106)POLChorzów26:05,910:17,805:13
124 219 Potempa Artur M (107)POLSosnowiec26:06,010:17,905:13
125 40 Dzierwa Sabina K (18)POLKamień26:09,410:21,305:13
126 141 Marszałkowski Grzegorz M (108)POLDzieło Pomocy św. Ojca PioKraków26:11,110:23,005:14
127 139 Marońska Monika K (19)POLBrzezie26:13,210:25,105:14
128 25 Caputa Stanislaw M (109)POL-LIPOWA26:14,810:26,705:14
129 4 Balon Bartłomiej M (110)POLWadowice26:20,410:32,305:16
130 18 Boryczka Szymon M (111)POLZriRunMiedzyrzecze26:23,610:35,505:16
131 57 Gogolin Jerzy M (112)POLParkrun KatowiceZabrze26:41,910:53,805:20
132 215 SUROWIAK OLGA K (20)POLTRZEBINIA26:42,510:54,405:20
133 184 Chojnacka Jolanta K (21)POLZabrze26:53,711:05,605:22
134 11 Bilski Marek M (113)POLŁęki26:57,711:09,605:23
135 16 BORGIEŁ KRZYSZTOF M (114)POLRozbiegamy To Miasto - Czechowice-DCzechowice-Dziedzice26:58,811:10,705:23
136 41 Dzwończak-Małek Wioletta K (22)POLHarmęże26:59,011:10,905:23
137 193 Różewicz Dariusz M (115)POLPANCETychy26:59,711:11,605:23
138 229 Ubik Natalia K (23)POLBrzeszcze27:01,811:13,705:24
139 82 Kasperek Paulina K (24)POLKęckie HarpaganyBulowice27:09,911:21,805:25
140 42 EMESSAOUDEN FLORENTYNA K (25)POLKATOWICE27:17,511:29,405:27
141 247 Szubert Katarzyna K (26)POLSpeed Team BrzeszczeBrzeszcze27:20,211:32,105:28
142 221 Szubert Mateusz M (116)POLTTA BieruńPoręba Wielka27:20,711:32,605:28
143 210 Stawowczyk Marzena K (27)POLBielsko-Biała27:21,911:33,805:28
144 122 ŁACNY ANGELIKA K (28)POLBRZESZCZE27:22,311:34,205:28
145 226 TOMALA DAWID M (117)POL-OSIEK27:27,311:39,205:29
146 92 Kantorowska Anna K (29)POLWola27:27,811:39,705:29
147 107 Kubisty Anka K (30)POLOświęcim27:28,511:40,405:29
148 76 Jarzyna Adam M (118)POLPolanka Wielka27:28,911:40,805:29
149 216 SUROWIAK TOMASZ M (119)POLTrzebinia27:30,611:42,505:30
150 164 Orłoś Szymon M (120)POLOświęcim27:31,111:43,005:30
151 163 Orłoś Jerzy M (121)POLOświęcim27:31,511:43,405:30
152 13 Bibrzycka Weronika K (31)POLOświęcim27:32,211:44,105:30
153 197 RYBARSKI KAMIL M (122)POLŻYWIEC27:32,511:44,405:30
154 24 Bystrowska Gabriela K (32)POLPaneuropaImielin27:36,111:48,005:31
155 17 Mrozik Anna K (33)POLOsiek27:39,311:51,205:31
156 21 BUKOWCZAN MATEUSZ M (123)POLZadyszka OświęcimOŚWIĘCIM27:39,611:51,505:31
157 239 Wilk Barbara K (34)POLJajostyTychy27:45,211:57,105:33
158 59 Golonka Kinga K (35)POLOsiek27:47,811:59,705:33
159 149 Morawski Janusz M (124)POLPszczyna biega Pszczyna 27:49,612:01,505:33
160 7 Zielińska Klaudia K (36)POLHarmęże27:56,012:07,905:35
161 32 Czarski Michał M (125)POLKatowice27:59,712:11,605:35
162 178 Płonka Małgorzata K (37)POLlecebochceOświęcim28:03,112:15,005:36
163 159 Nowogrodzka Katarzyna K (38)POLRajsko BiegaRajsko Oświęcim28:03,512:15,405:36
164 140 MARSZALIK ANNA K (39)POLParkrun KatowiceKatowice28:05,912:17,805:37
165 70 Halatek Bernadeta K (40)POLKety28:10,912:22,805:38
166 185 Zakrzewski Rafał M (126)POLZabrze28:12,912:24,805:38
167 27 Chorąży Lucyna K (41)POLBrzeszcze28:15,712:27,605:39
168 135 Malinowska Katarzyna K (42)POLLECYMY DURŚPiekary Śląskie28:17,112:29,005:39
169 143 Michalik Zygmunt M (127)POLpodłęże28:17,912:29,805:39
170 241 Wiszniewski Dariusz M (128)POLKIA ETRANS STS BIEGATON MIKOŁÓWTychy28:18,912:30,805:39
171 230 Virgallita Claudio M (129)ITAJola&ClaudioForeverZaborze28:19,212:31,105:39
172 222 Szymeczko Jolanta K (43)POLJola&ClaudioForeverZaborze28:19,512:31,405:39
173 22 BULANDA MATEUSZ M (130)POLBIERUŃ28:20,012:31,905:40
174 60 Góralczyk Katarzyna K (44)POLOświęcim28:20,512:32,405:40
175 187 Przesór Barbara K (45)POLBrzezinka28:30,212:42,105:42
176 52 Garbowski Paweł M (131)POLBieruń28:39,012:50,905:43
177 52 Garbowski Paweł M (132)POLBieruń28:39,012:50,905:43
178 105 Kubarek Ewelina K (46)POLSpytkowice28:41,912:53,805:44
179 44 FRYC ANNA K (47)POLSpytkowice28:42,112:54,005:44
180 104 Kubarek Anna K (48)POLSpytkowice28:42,412:54,305:44
181 231 Wanat Ryszard M (133)POLOświęcim28:46,112:58,005:45
182 192 ROZMUS MARZENA K (49)POLŚWIERCZYNIEC RUNNINGBOJSZOWY NOWE29:14,513:26,405:50
183 165 Palej Piotr M (134)POLŚwierczyniec RunningLędziny29:14,913:26,805:50
184 88 Knetki Katarzyna K (50)POLFalstart RudnikiRudniki29:16,513:28,405:51
185 217 Szałaśny Paweł M (135)POLBrzeszcze 29:17,213:29,105:51
186 63 Gralak Urszula K (51)POLLędziny29:35,813:47,705:55
187 62 GRALAK ADAM M (136)POLLędziny29:36,313:48,205:55
188 194 Różewicz Ewa K (52)POLPANCETychy29:40,313:52,205:56
189 72 Jamka Wiesław M (137)POLOptima SkawinaSkawina29:48,114:00,005:57
190 130 MAJCHER DAMIEN M (138)FRASAINT MAURICE29:48,714:00,605:57
191 134 Malczyk Anna K (53)POLSosnowiec29:56,214:08,105:59
192 218 Szczelina Marta K (54)POLSpeed Team BrzeszczeBrzeszcze29:59,914:11,805:59
193 98 Kozłowski Sławomir M (139)POLPiotrowice30:21,014:32,906:04
194 78 Przybyła Violetta K (55)POLTychy30:28,114:40,006:05
195 19 Skoczylas-Ligocka Anna K (56)POLOświęcim30:29,914:41,806:05
196 23 Bulga Małgorzata K (57)POLZiP SquadWronowice30:44,714:56,606:08
197 116 Leśniak Agnieszka K (58)POLOświęcim30:52,915:04,806:10
198 169 PAPUGA IWONA K (59)POLZADYSZKA OŚWIĘCIMJAWISZOWICE30:53,515:05,406:10
199 240 Wiszniewska Magdalena K (60)POLKIA ETRANS STS BIEGATON MIKOŁÓWTychy30:54,515:06,406:10
200 206 SKIBICKI PAWEŁ M (140)POLOświęcim31:06,415:18,306:13
201 205 SKIBICKI KRZYSZTOF M (141)POLZADYSZKA OŚWIĘCIMOświęcim31:07,615:19,506:13
202 145 Mieszczak Anna K (61)POLOświęcim31:10,815:22,706:14
203 137 Małek Justyna K (62)POLKatowice31:18,515:30,406:15
204 162 Opitek Kornel M (142)POLGorzów31:21,315:33,206:16
205 190 Rachuba Maciej M (143)POLTychy31:25,715:37,606:17
206 248 ZOLICH TOMASZ M (144)POLUMKS KĘCZANINKobiernice31:28,915:40,806:17
207 5 Baran Anna K (63)POLTomice31:38,715:50,606:19
208 67 GURDEK IWONA K (64)POLKS UKS Kadet OświęcimZaborze32:01,216:13,106:24
209 123 Łagosz Ewelina K (65)POLBrzezinka32:10,516:22,406:26
210 58 Gogolin Olimpia K (66)POLZabrze32:10,916:22,806:26
211 108 KUCHTA TERESA K (67)POLWILCZKOWICE32:52,217:04,106:34
212 80 KARCZ Barbara K (68)POLDOBCZYCE32:52,917:04,806:34
213 85 Kaźmierczak Karolina K (69)POLOświęcim33:13,017:24,906:38
214 115 Landwójtowicz Mariusz M (145)POLGłuchołazy33:14,917:26,806:38
215 73 Jankowicz Jolanta K (70)POLGłuchołazy33:15,017:26,906:39
216 6 BARANIAK NATALIA K (71)POLWAKSMUND33:31,917:43,806:42
217 208 Minol Grzegorz M (146)POLOświęcim33:48,618:00,506:45
218 153 Muzyka Anna K (72)POLLECYMY DURSPiekary śląskie33:53,718:05,606:46
219 50 Gałuszka Bartłomiej M (147)POLKoło Przewodników PTTK GrudziądzGrudziądz34:01,518:13,406:48
220 249 Rybka TOMASZ M (148)POLSŁOMNIKI34:27,018:38,906:53
221 29 Ciuła Tomasz M (149)POLNight RunnersKrakow34:27,418:39,306:53
222 223 Szypuła Barbara K (73)POLŚwierczyniec RunningŚwierczyniec34:35,818:47,706:55
223 31 Cupiał Aneta K (74)POLKatowice34:36,018:47,906:55
224 214 Stypułkowski Franciszek M (150)POLKS Piast BieruńBieruń35:15,419:27,307:03
225 213 Stypułkowski Dariusz M (151)POLUśmiechnięty Człowiek Bieruń35:15,419:27,307:03
226 212 Stypułkowska Agnieszka K (75)POLBieruń35:18,619:30,507:03
227 228 Torba Dawid M (152)POLPaszkówka35:20,719:32,607:04
228 177 Plewińska Sylwia K (76)POLŚwiętochłowice35:40,019:51,907:08
229 234 Wanat Karolina K (77)POLOświęcim36:40,620:52,507:20
230 129 Madej Józef M (153)POLZadyszka OświęcimOświęcim36:40,820:52,707:20
231 191 Rachuba Barbara K (78)POLTychy36:43,620:55,507:20
232 64 Grębska-Bodzęta Agata K (79)POLTrzebinia36:55,021:06,907:23
233 119 Lisowski Franciszek M (154)POLKS Bierun NowyBierun37:02,221:14,107:24
234 211 Potempa Joanna K (80)POLJaworzno37:05,921:17,807:25
235 117 Lisowska Justyna K (81)POLBierun37:25,221:37,107:29
236 118 Lisowski Damian M (155)POLBierun37:26,121:38,007:29
237 15 Bojczuk Władysław M (156)POLSPEED TEAM BRZESZCZEBrzeszcze38:14,722:26,607:38
238 233 Wanat Małgorzata K (82)POLOświęcim40:12,424:24,308:02
239 232 Wanat Agata K (83)POLOświęcim40:12,424:24,308:02
DNS 113 Kurek Artur MPOLOwczary
DNS 120 Szemik Patrycja KPOLKęckie HarpaganyKęty
DNS 251 Marciniak ŁUKASZ MPOLTEAM SOLDIERChełmek
DNS 252 Widlarz Grzegorz MPOLBielsko-Biała