Toggle navigation
Zawody
Suszecka Dzika Piątka.pdf
Suszecka Dzika Dycha.pdf
Suszecka Dzika Piątka
Wydarzenie:
Suszecka Dzika Piątka i Dycha
Suszecka Dzika Piątka i Dycha
Organizator:
Gminny Ośrodek Sportu w Suszcu
Data:
28.05.2023
Miejsce:
Suszec
Dystans:
5
.000 km
Zgłoszonych:
73
Ukończyło:
72
Nieklasyfikowani:
1
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów
brutto
OPEN
K
M
K1
K2
K3
M1
M2
M3
Klasyfikacja według płci: Mężczyźni
Poz
Nr
Nazwisko, Imię
Płeć
Rok
Kategoria
Kraj
Klub
Miasto
Wynik
Strata
Tempo
1
535
Olszewski Jarosław
M (1)
1983
M2 (1)
POL
Bimber Squad
Kozy
17:31,6
03:30
2
549
Sakrajecki Andrzej
M (2)
1989
M1 (1)
POL
RyTM Czechowice-Dziedzice
Czechowice-Dziedzice
18:26,6
00:55,0
03:41
3
553
Jarosz Marek
M (3)
1980
M2 (2)
POL
Żory
18:41,0
01:09,4
03:44
4
561
Kopiec Roland
M (4)
1988
M2 (3)
POL
Łaziska Górne
18:56,6
01:25,0
03:47
5
567
Filipiak Emil
M (5)
2007
M1 (2)
POL
Sosnowiec
19:26,9
01:55,3
03:53
6
538
Grzywna Grzegorz
M (6)
1992
M1 (3)
POL
Wojciechów
20:34,8
03:03,2
04:06
7
547
Gaudyn Andrzej
M (7)
1986
M2 (4)
POL
Chorzów
20:38,4
03:06,8
04:07
8
514
Gibek Marcin
M (8)
1987
M2 (5)
POL
Kruca_Fuks_Kaj_Ta_Meta
Czerwionka-Leszczyny
20:48,0
03:16,4
04:09
9
523
Proksa Robert
M (9)
1964
M3 (1)
POL
UKS Chromik Mysłowice
Mysłowice
20:51,4
03:19,8
04:10
10
532
Marek Rafał
M (10)
1972
M3 (2)
POL
KAC RUNNERS
Goczałkowice-Zdrój
21:04,8
03:33,2
04:12
11
524
Serafin Dariusz
M (11)
1969
M3 (3)
POL
Klub Biegacza Fartlek
Wisła Mała
21:15,0
03:43,4
04:15
12
557
Boczkowski Mateusz
M (12)
1992
M1 (4)
POL
Łaziska Górne
21:27,9
03:56,3
04:17
13
531
Maryjosz Adrian
M (13)
1974
M2 (6)
POL
Niezrzeszony
Żory
21:29,7
03:58,1
04:17
14
529
Andruszkiewicz Mateusz
M (14)
2005
M1 (5)
POL
Tychy
21:56,1
04:24,5
04:23
15
536
Woliński Dariusz
M (15)
1977
M2 (7)
POL
HR Max Żory
Żory
22:26,4
04:54,8
04:29
16
506
Kozieł Adrian
M (16)
1985
M2 (8)
POL
Tornado Team
Świętochłowice
22:54,9
05:23,3
04:34
17
534
Gałkiewicz Michał
M (17)
1973
M3 (4)
POL
Katowice
23:11,9
05:40,3
04:38
18
544
Łuszczyński Jakub
M (18)
2006
M1 (6)
POL
Żory
23:21,5
05:49,9
04:40
19
513
Rybczyński Jarosław
M (19)
1972
M3 (5)
POL
Dzikie Życie Run Team
Siemianowice Śląskie
23:30,3
05:58,7
04:42
20
556
Gorzawski Marcin
M (20)
1989
M1 (7)
POL
Żory
23:32,5
06:00,9
04:42
21
564
Drążewski Łukasz
M (21)
1981
M2 (9)
POL
Żory
23:46,7
06:15,1
04:45
22
526
Wowra Michał
M (22)
1982
M2 (10)
POL
Jankowice Rybnickie
24:15,1
06:43,5
04:51
23
541
Raszka Janusz
M (23)
1966
M3 (6)
POL
Dark One
Cieszyn
24:52,3
07:20,7
04:58
24
519
Giżyński Damian
M (24)
1984
M2 (11)
POL
Drużyna Pana
Jastrzębie Zdrój
25:10,4
07:38,8
05:02
25
551
Wołowik Miłosz
M (25)
2006
M1 (8)
POL
Żory
25:46,0
08:14,4
05:09
26
568
Jeżyk Krzysztof
M (26)
1988
M2 (12)
POL
Gliwice
25:58,9
08:27,3
05:11
27
525
Gaszczyk Damian
M (27)
1965
M3 (7)
POL
Suszec
26:04,4
08:32,8
05:12
28
555
Olsza Henryk
M (28)
1966
M3 (8)
POL
Pszczyna
26:39,3
09:07,7
05:19
29
508
Boryczka Szymon
M (29)
1980
M2 (13)
POL
BoruśTeam
Międzyrzecze
26:48,8
09:17,2
05:21
30
546
Torbiński Wiesław
M (30)
1952
M3 (9)
POL
Szare Morsy
Jastrzębie-Zdrój
26:59,8
09:28,2
05:23
31
558
Gągol Ireneusz
M (31)
1966
M3 (10)
POL
Dąbrowa Górnicza
27:05,0
09:33,4
05:25
32
509
Kurasz Tomasz
M (32)
1981
M2 (14)
POL
Ruda Śląska
27:50,8
10:19,2
05:34
33
543
Chlebowski Krzysztof
M (33)
1984
M2 (15)
POL
Best Team Śrem
Śrem
28:07,2
10:35,6
05:37
34
501
Bielicki Patryk
M (34)
1990
M1 (9)
POL
Suszec
28:32,1
11:00,5
05:42
35
527
Wyka Tomasz
M (35)
1977
M2 (16)
POL
Żory
28:41,9
11:10,3
05:44
36
503
Malinowski Przemysław
M (36)
1986
M2 (17)
POL
Turbo Dzik Squad
Suszec
28:54,8
11:23,2
05:46
37
520
Wioska Wiesław
M (37)
1973
M3 (11)
POL
Vitasport team
Żory
29:07,6
11:36,0
05:49
38
511
Tyrytko Jarosław
M (38)
1972
M3 (12)
POL
WATAHA
Pruchna
29:13,4
11:41,8
05:50
39
522
Budkowski Sebastian
M (39)
1981
M2 (18)
POL
UKS Chromik Mysłowice
Mysłowice
29:34,0
12:02,4
05:54
40
559
Wójcik Marcin
M (40)
1978
M2 (19)
POL
Czechowice-Dziedzice
29:57,4
12:25,8
05:59
41
516
Bujoczek Piotr
M (41)
1977
M2 (20)
POL
Bytom
31:04,7
13:33,1
06:12
42
507
Kryshmaru Viktor
M (42)
1969
M3 (13)
POL
Dabrowa Gornicza
32:00,1
14:28,5
06:24
43
539
Grzywna Marek
M (43)
1968
M3 (14)
POL
MDM NT
Wojciechów
32:41,2
15:09,6
06:32
44
565
Jagoda Adam
M (44)
1966
M3 (15)
POL
FUCHS OIL TEAM
Chorzów
37:25,6
19:54,0
07:29
DNS
540
Zeman Zdzislaw
M
1976
M2
POL
Rybnik
BGTimeSport
© 2015 - 2024