Toggle navigation
Zawody
Suszecka Dzika Piątka.pdf
Suszecka Dzika Dycha.pdf
Suszecka Dzika Dycha
Wydarzenie:
Suszecka Dzika Piątka i Dycha
Suszecka Dzika Piątka i Dycha
Organizator:
Gminny Ośrodek Sportu w Suszcu
Data:
28.05.2023
Miejsce:
Suszec
Dystans:
10
.000 km
Zgłoszonych:
63
Ukończyło:
61
Nieklasyfikowani:
2
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów
brutto
OPEN
K
M
K1
K2
K3
M1
M2
M3
Klasyfikacja w kategorii: M2
(M2)
Poz
Nr
Nazwisko, Imię
Płeć
Rok
Kategoria
Kraj
Klub
Miasto
Wynik
Strata
Tempo
1
130
Malina Adam
M (1)
1975
M2 (1)
POL
Bojszowy
36:05,4
03:36
2
103
Czajka Krystian
M (2)
1981
M2 (2)
POL
4Tri Team
Żory
36:15,8
00:10,4
03:37
3
146
Walczyński Mariusz
M (3)
1981
M2 (3)
POL
Niewybiegani
Żory
38:41,3
02:35,9
03:52
4
132
Pysz Grzegorz
M (4)
1975
M2 (4)
POL
Hrmax Żory
Żory
39:41,5
03:36,1
03:58
5
111
Hulin Sebastian
M (7)
1974
M2 (5)
POL
Pałac Młodzieży Judo Katowice
Katowice
40:41,5
04:36,1
04:04
6
115
Raczek Robert
M (8)
1984
M2 (6)
POL
Czerwionka-Leszczyny
41:03,6
04:58,2
04:06
7
112
Dorighi Wojciech
M (9)
1987
M2 (7)
POL
HRmax Żory
Żory
41:23,2
05:17,8
04:08
8
155
Wiater Tomasz
M (10)
1979
M2 (8)
POL
Chorzów
41:32,5
05:27,1
04:09
9
108
Głód Rafał
M (12)
1986
M2 (9)
POL
Międzyrzecze Górne
42:26,6
06:21,2
04:14
10
118
Ceglarz Radosław
M (13)
1974
M2 (10)
POL
Team Fun Running
Piasek
42:31,3
06:25,9
04:15
11
110
Łysek Paweł
M (15)
1975
M2 (11)
POL
Wataha
Jastrzębie Zdrój
43:06,8
07:01,4
04:18
12
137
Lange Łukasz
M (16)
1988
M2 (12)
POL
UNAWEZA
Tychy
43:22,6
07:17,2
04:20
13
101
Morkisz Krystian
M (19)
1979
M2 (13)
POL
Hrmax Żory
Orzesze
44:39,2
08:33,8
04:27
14
133
Łatka Marek
M (21)
1977
M2 (14)
POL
Rudziczka
45:04,0
08:58,6
04:30
15
163
Stasiczek Stanisław
M (23)
1975
M2 (15)
POL
Pszczyna
45:18,3
09:12,9
04:31
16
123
Adamczyk Michał
M (25)
1976
M2 (16)
POL
Muks Ilkus Olkusz
Olkusz
45:36,5
09:31,1
04:33
17
102
Szczyrba Bartłomiej
M (26)
1981
M2 (17)
POL
Armax
Żory
46:05,6
10:00,2
04:36
18
124
Kaznocha Jakub
M (29)
1980
M2 (18)
POL
Chłopaki z gminy
Rudziczka
46:54,3
10:48,9
04:41
19
135
Śmietana Grzegorz
M (30)
1977
M2 (19)
POL
Easyrun Racibórz
Racibórz
46:56,6
10:51,2
04:41
20
129
Smuda Andrzej
M (31)
1976
M2 (20)
POL
AKMB Pędziwiatr Gliwice
Gliwice
47:02,9
10:57,5
04:42
21
128
Przygoda Marcin
M (32)
1981
M2 (21)
POL
Szare Morsy
Jastrzębie-Zdrój
47:02,9
10:57,5
04:42
22
100
Bołotiuch Sebastian
M (33)
1976
M2 (22)
POL
PoWoli do Celu
Wola
47:28,1
11:22,7
04:44
23
141
Wiśniewski Szymon
M (34)
1978
M2 (23)
POL
Rudziczka
48:04,8
11:59,4
04:48
24
143
Siekiera Paweł
M (35)
1982
M2 (24)
POL
Rudziczka
49:30,0
13:24,6
04:57
25
161
Skupiński Patryk
M (36)
1985
M2 (25)
POL
Katowice
49:30,8
13:25,4
04:57
26
144
Ślusarek Paweł
M (38)
1977
M2 (26)
POL
131 blp
Miasteczko Śląskie
49:44,7
13:39,3
04:58
27
154
Białas Tomek
M (40)
1974
M2 (27)
POL
Chorzów
49:51,0
13:45,6
04:59
28
160
Łagosz Sławomir
M (41)
1985
M2 (28)
POL
Wodzisław Śląski
50:37,7
14:32,3
05:03
29
136
Śmietana Mariusz
M (42)
1975
M2 (29)
POL
Easy Run Racibórz
Racibórz
50:46,9
14:41,5
05:04
30
106
Kozłowski Dawid
M (44)
1979
M2 (30)
POL
CRiK FCA
Bielsko-Biała
51:39,7
15:34,3
05:09
31
151
Matyja Grzegorz
M (45)
1974
M2 (31)
POL
Oświęcim
52:14,0
16:08,6
05:13
32
158
Kawalec Grzegorz
M (48)
1975
M2 (32)
POL
Orzesze
56:59,7
20:54,3
05:41
33
127
Zeman Arkadiusz
M (49)
1985
M2 (33)
POL
RusZ Dupę
Rybnik
58:06,0
22:00,6
05:48
DNS
122
Gryglik Tomasz
M
1978
M2
POL
Rudziczka
BGTimeSport
© 2015 - 2024