Toggle navigation
Zawody
WYNIKI OPEN.pdf
WYNIKI KATEGORIE.pdf
IX Puchar Kościeliska – 10 km Mężczyźni
Wydarzenie:
IX Puchar Kościeliska
IX Puchar Kościeliska
Organizator:
Stowarzyszenie Rozwoju Turystyki w Gminie Kościelisko
Data:
18.12.2022
Miejsce:
Kościelisko
Dystans:
10
.000 km
Zgłoszonych:
93
Ukończyło:
92
Nieklasyfikowani:
1
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów
brutto
OPEN
K
M
M-I
M-II
M-III
M-IV
M-V
M-VI
PZN
Klasyfikacja w kategorii: M-III
(M-III)
Poz
Nr
Nazwisko, Imię
Płeć
Rok
Kategoria
PZN
Kraj
Klub
Miasto
Wynik
Strata
Tempo
1
81
Węgrzyn Marcin
M (4)
1978
M-III (1)
POL
MEG Centrum Treningu
Nowy Targ
31:09,2
03:06
2
18
Cygan Marek
M (6)
1981
M-III (2)
POL
SKI 100% Team
Łódź
31:14,3
00:05,1
03:07
3
2
Gleń Robert
M (8)
1976
M-III (3)
POL
MUKS Podkarpacie Jedlicze
Jedlicze
31:20,8
00:11,6
03:08
4
45
Staroń Jacek
M (17)
1977
M-III (4)
POL
KROSSKI REMSPORT
Krosno
34:26,5
03:17,3
03:26
5
130
Kiełbasa Marcin
M (20)
1982
M-III (5)
POL
Ptaszkowa
35:25,8
04:16,6
03:32
6
35
Mirosław Rafał
M (23)
1981
M-III (6)
POL
KS STRAŻAK WOJCIECHÓW
Wojciechów
36:29,0
05:19,8
03:38
7
79
Kosinski Daniel
M (25)
1975
M-III (7)
POL
SN Klasyk Warszawa
Warszawa
36:43,8
05:34,6
03:40
8
127
Okolita Ruslan
M (26)
1983
M-III (8)
UKR
Kwitnewe Team
Kijow
36:46,0
05:36,8
03:40
9
120
Soból Mirosław
M (32)
1976
M-III (9)
POL
Nowotarski Klub Kolarski
Nowy Targ
39:59,5
08:50,3
03:59
10
129
Nosal Krzysztof
M (40)
1978
M-III (10)
POL
Harklowa
42:29,3
11:20,1
04:14
11
121
Tymus Grzegorz
M (44)
1978
M-III (11)
POL
Eltyn
Frydman
43:43,3
12:34,1
04:22
12
97
Koselski Roman
M (50)
1976
M-III (12)
POL
Wkb meta lubliniec
Lubliniec
45:17,2
14:08,0
04:31
13
160
Czech Tomasz
M (53)
1979
M-III (13)
POL
Sokół Zagórz
Poraż
46:01,2
14:52,0
04:36
14
170
Szecówka Zbigniew
M (55)
1974
M-III (14)
POL
Poraj
46:24,0
15:14,8
04:38
15
183
Trojanowski Dominik
M (57)
1983
M-III (15)
POL
Witów
47:00,1
15:50,9
04:42
16
154
Czapik Szymon
M (63)
1980
M-III (16)
POL
Warszawa
49:07,1
17:57,9
04:54
17
11
Kocierz Piotr
M (65)
1975
M-III (17)
POL
Żywiec
49:38,5
18:29,3
04:57
18
4
Kochański Tomasz
M (66)
1974
M-III (18)
POL
Muks Podkarpacie Jedlicze
Jedlicze
49:43,4
18:34,2
04:58
19
78
Toborek Przemysław
M (69)
1978
M-III (19)
POL
Gdynia
51:07,9
19:58,7
05:06
20
178
Piechota Sylwester
M (72)
1981
M-III (20)
POL
Łuckie morsy
Łódź
51:37,9
20:28,7
05:09
21
48
Morcinek Marcin
M (73)
1978
M-III (21)
POL
KROSSKI REMSPORT
Wojkówka
51:48,6
20:39,4
05:10
22
6
Bykowski Mariusz
M (75)
1976
M-III (22)
POL
NIGHT SKATING WARSZAWA TEAM
Warszawa
52:32,7
21:23,5
05:15
23
61
Kurpes Michał
M (81)
1975
M-III (23)
POL
Sport Concept
Mikołów
1:00:49,2
29:40,0
06:04
24
36
Czekaj Robert
M (83)
1981
M-III (24)
POL
KROSSKI REMSPORT
Opole
1:01:04,6
29:55,4
06:06
25
58
Litwin Adam
M (88)
1975
M-III (25)
Nysa
1:05:25,3
34:16,1
06:32
BGTimeSport
© 2015 - 2024