XXII BIEG NA SZCZYT PILSKA

Wydarzenie:
XXII BIEG NA SZCZYT PILSKA XXII BIEG NA SZCZYT PILSKA
Organizator:
Stowarzyszenie Biegów Górskich
Data:
10.07.2022
Miejsce:
Korbielów
Dystans:
7.0 km
Zgłoszonych:
120
Ukończyło:
119
Nieklasyfikowani:
1
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja według płci: Kobiety

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaKrajKlubMiastoWynikStrataTempo
1 4 Polańska Julia K (1) 1996 K20 (1) POL Przemyski Klub Biegacza Bielsko- Biała 1:00:30,1 08:38
2 69 Tyman Karolina K (2) 2006 K-Jun (1) POL UKS Diament Godów Godów 1:04:45,9 04:15,8 09:15
3 50 Szwed Renata K (3) 1974 K35 (1) POL ZF Czechowice-Dziedzice 1:07:39,1 07:09,0 09:39
4 82 Kajstura Katarzyna K (4) 1998 K20 (2) POL KW Bielsko Biała Ustroń 1:08:16,3 07:46,2 09:45
5 130 Wiśniowska Katarzyna K (5) 1981 K35 (2) POL Geriatric Team Zakopane 1:11:19,2 10:49,1 10:11
6 111 Mikolajčíková Alžbeta K (6) 1988 K20 (3) SVK Novoť 1:13:03,8 12:33,7 10:26
7 91 Rzeźniczek Patrycja K (7) 1992 K20 (4) POL SNW KW Kraków Kraków 1:14:03,8 13:33,7 10:34
8 71 Kopciuch Anna K (8) 1981 K35 (3) POL Lotajace Lacie Katowice 1:14:28,1 13:58,0 10:38
9 17 Sokołowska Anna K (9) 1965 K50 (1) POL Brak Meszna 1:14:37,7 14:07,6 10:39
10 103 Hołyńska-Urbasik Karolina K (10) 1987 K35 (4) POL RUN Rydułtowy Rydułtowy 1:17:59,8 17:29,7 11:08
11 115 Żbik Agnieszka K (11) 1985 K35 (5) POL Hager Sport Team Tychy 1:18:05,4 17:35,3 11:09
12 16 Wołoszyn Małgorzata K (12) 1977 K35 (6) POL MARGO TAEM Bielsko - Biała 1:18:56,1 18:26,0 11:16
13 33 Piątek Małgorzata K (13) 1958 K50 (2) POL 1:19:54,7 19:24,6 11:24
14 11 Wiśniewska Justyna K (14) 1981 K35 (7) POL Jastrzębie-Zdrój 1:20:44,8 20:14,7 11:32
15 107 Markiewska Teresa K (15) 1984 K35 (8) POL Kraków 1:22:26,8 21:56,7 11:46
16 59 Matuszczyk Grażyna K (16) 1979 K35 (9) POL RYBNICKA GRUPA BIEGOWA Rybnik 1:23:56,8 23:26,7 11:59
17 13 Bajcar Beata K (17) 1972 K50 (3) POL Kobiety na 5+ Chybie 1:24:26,1 23:56,0 12:03
18 80 Jakubowska Renata K (18) 1952 K65 (1) POL Bielsko-Biała 1:25:21,4 24:51,3 12:11
19 73 Gilewicz Alicja K (19) 1999 K20 (5) POL Bielsko Biała 1:25:30,9 25:00,8 12:12
20 118 Burzak Justyna K (20) 1985 K35 (10) POL Balasana Joga Gliwice 1:26:49,5 26:19,4 12:24
21 122 Fałowska Sonia K (21) 1999 K20 (6) POL Andrychów 1:28:25,9 27:55,8 12:37
22 46 Stolarczyk Zuzanna K (22) 1979 K35 (11) POL RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZE Rybnik 1:28:41,3 28:11,2 12:40
23 99 Malinowska Małgorzata K (23) 1971 K50 (4) POL PoWoli do Celu Gilowice Gm. Miedźna 1:32:52,0 32:21,9 13:16
24 14 Panek Ela K (24) 1978 K35 (12) POL Margo Team Bielsko-Biała 1:35:40,7 35:10,6 13:40

BGTimeSport © 2015-2020