|
1 |
361 |
Tabor Dominik
|
M (1) |
1995 |
M-18 (1) |
|
|
POL |
Symferia - Fizjoterapia Kraków
|
Kraków
|
54:33,7(1) |
1:34:09,9 |
|
04:16 |
|
2 |
369 |
Kubica Marcin
|
M (2) |
1999 |
M-18 (2) |
|
|
POL |
Buff The North Face
|
Bielsko-Biała
|
55:43,2(3) |
1:36:04,9 |
01:55,0 |
04:22 |
|
3 |
362 |
Dudczak Michał
|
M (3) |
2000 |
M-18 (3) |
|
|
POL |
Buff The North Face
|
Rytro
|
54:52,4(2) |
1:36:04,9 |
01:55,0 |
04:22 |
|
4 |
1 |
Skupień Tomasz
|
M (4) |
1986 |
M-35 (1) |
|
|
POL |
|
Skawinki
|
57:40,2(4) |
1:38:38,3 |
04:28,4 |
04:29 |
|
5 |
3 |
Miśkiewicz Mariusz
|
M (5) |
1981 |
M-35 (2) |
|
|
POL |
Stańczak Team
|
|
58:20,9(5) |
1:41:48,5 |
07:38,6 |
04:37 |
|
6 |
11 |
Jura Rafał
|
M (6) |
1987 |
M-35 (3) |
|
|
POL |
|
Bielsko-Biała
|
59:29,5(7) |
1:43:12,6 |
09:02,7 |
04:41 |
|
7 |
5 |
Wołąkiewicz Piotr
|
M (7) |
1997 |
M-18 (4) |
|
|
POL |
RMT Team PRO
|
Bielsko-Biała
|
59:11,8(6) |
1:43:28,3 |
09:18,4 |
04:42 |
|
8 |
245 |
Pasik Tomasz
|
M (8) |
1979 |
M-35 (4) |
|
|
POL |
Wolsztyński Klub Biegowy
|
Wolsztyn
|
1:00:29,0(8) |
1:44:38,6 |
10:28,7 |
04:45 |
|
9 |
16 |
Kawik Tomasz
|
M (9) |
1991 |
M-18 (5) |
|
|
POL |
Dynafit/Runprogress.pl TEAM
|
Brenna
|
1:02:01,0(10) |
1:45:39,6 |
11:29,7 |
04:48 |
|
10 |
33 |
Boniec Radosław
|
M (10) |
1991 |
M-18 (6) |
|
|
POL |
Nadleśnictwo Lipinki/140minut.pl
|
Żary
|
1:01:38,9(9) |
1:46:59,2 |
12:49,3 |
04:51 |
|
11 |
374 |
Baliga Cezary
|
M (11) |
1998 |
M-18 (7) |
|
|
POL |
|
Nowy Sącz
|
1:02:50,0(12) |
1:47:14,3 |
13:04,4 |
04:52 |
|
12 |
17 |
Knap Mateusz
|
M (12) |
1996 |
M-18 (8) |
|
|
POL |
DYNAFIT / KW Kraków
|
Katowice
|
1:02:45,0(11) |
1:49:18,2 |
15:08,3 |
04:58 |
|
13 |
7 |
Flisiński Łukasz
|
M (13) |
1981 |
M-35 (5) |
|
|
POL |
Alpin Sport Team
|
Sosnowiec
|
1:04:47,3(13) |
1:51:50,5 |
17:40,6 |
05:05 |
|
14 |
41 |
Brysz Michał
|
M (14) |
1986 |
M-35 (6) |
|
|
POL |
SBG Podbieg
|
Kraków
|
1:05:21,7(15) |
1:52:46,2 |
18:36,3 |
05:07 |
|
15 |
15 |
Badowski Aleksander
|
M (15) |
1984 |
M-35 (7) |
|
|
POL |
Marcin Świerc TEAM
|
Warszawa
|
1:04:52,9(14) |
1:53:09,7 |
18:59,8 |
05:08 |
|
16 |
279 |
Sikończyk Miłosz
|
M (16) |
1993 |
M-18 (9) |
|
|
POL |
TS Wisła Kraków
|
Kraków
|
1:06:39,0(18) |
1:53:27,2 |
19:17,3 |
05:09 |
|
17 |
121 |
Jarząbek Robert
|
M (17) |
1992 |
M-18 (10) |
|
|
POL |
CREADIS
|
Skomielna Biała
|
1:07:55,9(23) |
1:55:49,8 |
21:39,9 |
05:15 |
|
18 |
371 |
Marchuk Ilya
|
M (18) |
1987 |
M-35 (8) |
|
|
POL |
Ultimate Direction
|
Kraków
|
1:06:33,0(17) |
1:56:11,1 |
22:01,2 |
05:16 |
|
19 |
312 |
Śliwka Paweł
|
M (19) |
1991 |
M-18 (11) |
|
|
POL |
|
Warszawa
|
1:05:48,2(16) |
1:56:26,6 |
22:16,7 |
05:17 |
|
20 |
28 |
Białożyt Michał
|
M (20) |
2001 |
M-18 (12) |
|
|
POL |
FC Gumowce Kamesznica
|
Kamesznica
|
1:08:13,0(28) |
1:56:40,8 |
22:30,9 |
05:18 |
|
21 |
75 |
Fabian Bogusław
|
M (21) |
1971 |
M-50 (1) |
|
|
POL |
EVANLITE.COM
|
Pyskowice
|
1:07:31,1(20) |
1:56:53,1 |
22:43,2 |
05:18 |
|
22 |
52 |
Ciurej Rafał
|
M (22) |
1992 |
M-18 (13) |
MPDuchow (1) |
|
POL |
Kapucyni Piła
|
Piła
|
1:08:10,0(27) |
1:57:15,2 |
23:05,3 |
05:19 |
|
23 |
191 |
Lisicki Kamil
|
M (23) |
1991 |
M-18 (14) |
|
|
POL |
RyTM Czechowice-Dziedzice
|
Czechowice-Dziedzice
|
1:07:59,2(24) |
1:58:47,5 |
24:37,6 |
05:23 |
|
24 |
185 |
Lasek Dariusz
|
M (24) |
1972 |
M-50 (2) |
|
|
POL |
Byledobiec Anin
|
Kozy
|
1:08:44,3(29) |
1:59:10,1 |
25:00,2 |
05:25 |
|
25 |
79 |
Ficoń Szymon
|
M (25) |
1996 |
M-18 (15) |
|
|
POL |
|
Sopotnia Wielka
|
1:07:30,3(19) |
1:59:40,2 |
25:30,3 |
05:26 |
|
26 |
329 |
Walendowski Dominik
|
M (26) |
1986 |
M-35 (9) |
|
|
POL |
Grupa EKOMA
|
Tychy
|
1:07:52,6(21) |
1:59:46,8 |
25:36,9 |
05:26 |
|
27 |
297 |
Szady Tomasz
|
M (27) |
1985 |
M-35 (10) |
MPDuchow (2) |
|
POL |
Unia Hrubieszów -
|
Hrubieszów
|
1:08:07,7(26) |
2:01:03,6 |
26:53,7 |
05:30 |
|
28 |
99 |
Grzegorz Góral
|
M (28) |
1984 |
M-35 (11) |
|
|
POL |
Góral Heej!
|
Swoszowice
|
1:12:06,1(37) |
2:02:25,6 |
28:15,7 |
05:33 |
|
29 |
308 |
Szukała Michał
|
M (29) |
1992 |
M-18 (16) |
|
|
POL |
Hit The Trail
|
Kraków
|
1:09:47,1(30) |
2:02:41,4 |
28:31,5 |
05:34 |
|
30 |
175 |
Kunina Paweł
|
M (30) |
1971 |
M-50 (3) |
|
|
POL |
Klub Biegacza Fartlek
|
Jastrzębie Zdrój
|
1:07:59,4(25) |
2:02:57,3 |
28:47,4 |
05:35 |
|
31 |
156 |
Korcz Daniel
|
M (31) |
1979 |
M-35 (12) |
|
|
POL |
Jaworzno Runners Pro Team
|
Jaworzno
|
1:12:36,3(41) |
2:05:18,7 |
31:08,8 |
05:41 |
|
32 |
373 |
Słup Paweł
|
M (32) |
1990 |
M-18 (17) |
|
|
POL |
KS Kandahar
|
Bielsko-Biała
|
1:11:42,8(35) |
2:05:44,1 |
31:34,2 |
05:42 |
|
33 |
235 |
Olszowski Władysław
|
M (33) |
1967 |
M-50 (4) |
|
Gmina (1) |
POL |
|
Międzybrodzie Bialskie
|
1:13:01,4(43) |
2:06:31,0 |
32:21,1 |
05:45 |
|
34 |
323 |
Trznadel Maciej
|
M (34) |
1972 |
M-50 (5) |
|
|
POL |
KANDAHAR
|
Bytom
|
1:14:33,5(54) |
2:06:52,2 |
32:42,3 |
05:46 |
|
35 |
196 |
Magiera Janusz
|
M (35) |
1963 |
M-50 (6) |
|
|
POL |
FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI
|
Wodzisław Śląski
|
1:11:47,6(36) |
2:06:59,9 |
32:50,0 |
05:46 |
|
36 |
218 |
Naglik Marcin
|
M (36) |
1980 |
M-35 (13) |
|
|
POL |
Lacho Team
|
Kraków
|
1:11:40,1(34) |
2:07:01,9 |
32:52,0 |
05:46 |
|
37 |
303 |
Szewczyk Damian
|
M (37) |
1976 |
M-35 (14) |
MPDuchow (3) |
|
POL |
Jejkowice biegają
|
Jejkowice
|
1:11:22,5(32) |
2:07:33,7 |
33:23,8 |
05:47 |
|
38 |
317 |
Targosz Piotr
|
M (38) |
1977 |
M-35 (15) |
|
|
POL |
Sprintex Team
|
Twardorzeczka
|
1:13:39,2(49) |
2:08:52,2 |
34:42,3 |
05:51 |
|
39 |
278 |
Sawicki Lucjan
|
M (39) |
1976 |
M-35 (16) |
|
|
POL |
Team Brothers
|
Żywiec
|
1:13:06,8(48) |
2:08:57,3 |
34:47,4 |
05:51 |
|
40 |
168 |
Krzemień Krzysztof
|
M (40) |
1977 |
M-35 (17) |
|
|
POL |
Krzemień Running Team
|
Brzeszcze
|
1:14:36,8(55) |
2:09:00,7 |
34:50,8 |
05:51 |
|
41 |
277 |
Sawicki Marek
|
M (41) |
1987 |
M-35 (18) |
|
|
POL |
SKLEPSONO.PL
|
Lipowa
|
1:13:04,2(46) |
2:09:15,5 |
35:05,6 |
05:52 |
|
42 |
173 |
Kumanek Bartek
|
M (42) |
1990 |
M-18 (18) |
|
|
POL |
|
Chełmek
|
1:13:02,5(44) |
2:09:42,6 |
35:32,7 |
05:53 |
|
43 |
80 |
Ficoń Łukasz
|
M (43) |
1996 |
M-18 (19) |
|
|
POL |
|
Sopotnia Wielka
|
1:12:23,3(40) |
2:09:44,5 |
35:34,6 |
05:53 |
|
44 |
154 |
Kopyczok Michał
|
M (44) |
1985 |
M-35 (19) |
|
|
POL |
KS Kandahar
|
Bielsko-Biała
|
1:14:48,5(56) |
2:10:13,2 |
36:03,3 |
05:55 |
|
45 |
268 |
Raczyc Janusz
|
M (45) |
1986 |
M-35 (20) |
|
|
POL |
Hit The Trail
|
Tarnów
|
1:11:24,6(33) |
2:10:25,8 |
36:15,9 |
05:55 |
|
46 |
353 |
Żbik Bartosz
|
M (46) |
1988 |
M-18 (20) |
|
|
POL |
|
Plewiska
|
1:13:44,0(51) |
2:10:32,5 |
36:22,6 |
05:56 |
|
47 |
261 |
Pokrzyk Zbigniew
|
M (47) |
1976 |
M-35 (21) |
|
|
POL |
|
Oświęcim
|
1:15:04,4(58) |
2:10:54,6 |
36:44,7 |
05:57 |
|
48 |
103 |
Gwardiak Mateusz
|
M (48) |
1986 |
M-35 (22) |
|
|
POL |
|
Orzesze
|
1:13:04,5(47) |
2:11:18,2 |
37:08,3 |
05:58 |
|
49 |
339 |
Włodarczyk Bartłomiej
|
M (49) |
1995 |
M-18 (21) |
|
|
POL |
Dziaba_Runner
|
Wodzisław Śląski
|
1:16:15,1(65) |
2:11:35,1 |
37:25,2 |
05:58 |
|
50 |
162 |
Kozaczko Kacper
|
M (50) |
2000 |
M-18 (22) |
|
|
POL |
|
Rybnik
|
1:15:27,0(60) |
2:11:52,9 |
37:43,0 |
05:59 |
|
51 |
216 |
Mych Bartosz
|
M (51) |
1978 |
M-35 (23) |
|
|
POL |
|
Tychy
|
1:17:20,7(73) |
2:12:00,2 |
37:50,3 |
06:00 |
|
52 |
27 |
Białożyt Krzysztof
|
M (52) |
1971 |
M-50 (7) |
|
|
POL |
|
Kamesznica
|
1:18:18,3(76) |
2:12:16,7 |
38:06,8 |
06:00 |
|
53 |
73 |
Dziedzic Paweł
|
M (53) |
1990 |
M-18 (23) |
|
|
POL |
|
Kraków
|
1:13:03,2(45) |
2:12:26,0 |
38:16,1 |
06:01 |
|
54 |
115 |
Jacko Marek
|
M (54) |
1974 |
M-35 (24) |
|
|
POL |
HRmax Żory
|
Żory
|
1:16:36,9(69) |
2:12:44,8 |
38:34,9 |
06:02 |
|
55 |
104 |
Heller Radosław
|
M (55) |
1994 |
M-18 (24) |
|
|
POL |
|
Brenna
|
1:15:20,3(59) |
2:13:28,9 |
39:19,0 |
06:04 |
|
56 |
201 |
Małek Adam
|
M (56) |
1982 |
M-35 (25) |
|
|
POL |
|
Orzesze
|
1:14:54,6(57) |
2:14:59,8 |
40:49,9 |
06:08 |
|
57 |
65 |
Dubala Dawid
|
M (57) |
1979 |
M-35 (26) |
|
|
POL |
|
Pszczyna
|
1:16:33,5(68) |
2:15:13,2 |
41:03,3 |
06:08 |
|
58 |
183 |
Kwiatkowski Rafał
|
M (58) |
1974 |
M-35 (27) |
|
|
POL |
Forever Young
|
Chrzanów
|
1:12:16,2(38) |
2:15:21,1 |
41:11,2 |
06:09 |
|
59 |
344 |
Wołąkiewicz Dariusz
|
M (59) |
1966 |
M-50 (8) |
|
|
POL |
Za 5
|
Bielsko-Biała
|
1:16:10,1(64) |
2:15:35,9 |
41:26,0 |
06:09 |
|
60 |
22 |
Banasiuk Maciej
|
M (60) |
1971 |
M-50 (9) |
|
|
POL |
Biegacz z Marsa
|
Warszawa
|
1:17:36,3(74) |
2:15:43,7 |
41:33,8 |
06:10 |
|
61 |
24 |
Baranowski Łukasz
|
M (61) |
1986 |
M-35 (28) |
|
|
POL |
|
Orzesze
|
1:15:27,1(61) |
2:16:00,5 |
41:50,6 |
06:10 |
|
62 |
343 |
Wolf Krzysiek
|
M (62) |
1992 |
M-18 (25) |
|
Gmina (2) |
POL |
|
Międzybrodzie Żywieckie
|
1:16:50,3(70) |
2:16:04,0 |
41:54,1 |
06:11 |
|
63 |
331 |
Wandzel Adrian
|
M (63) |
1990 |
M-18 (26) |
|
|
POL |
|
Żywiec
|
1:17:03,2(71) |
2:17:06,6 |
42:56,7 |
06:13 |
|
64 |
232 |
Olejarz Piotr
|
M (64) |
1985 |
M-35 (29) |
|
|
POL |
|
Tychy
|
1:16:28,7(67) |
2:17:13,5 |
43:03,6 |
06:14 |
|
65 |
334 |
Węzik Mikołaj
|
M (65) |
2002 |
M-18 (27) |
|
|
POL |
|
Bytom
|
1:14:28,6(53) |
2:17:19,1 |
43:09,2 |
06:14 |
|
66 |
227 |
Nosalik Marek
|
M (66) |
1965 |
M-50 (10) |
|
|
POL |
MTA
|
Zywiec
|
1:16:19,7(66) |
2:17:25,7 |
43:15,8 |
06:14 |
|
67 |
61 |
Dąbrowski Michał
|
M (67) |
1969 |
M-50 (11) |
|
|
POL |
Cinclus
|
Świętochłowice
|
1:19:28,8(83) |
2:17:48,9 |
43:39,0 |
06:15 |
|
68 |
144 |
Klimczak Arkadiusz
|
M (68) |
1977 |
M-35 (30) |
|
|
POL |
Biegam Żeby Żreć Więcej Ciastków
|
Bielsko-Biala
|
1:20:52,6(95) |
2:18:31,4 |
44:21,5 |
06:17 |
|
69 |
236 |
Ołubek Robert
|
M (69) |
1975 |
M-35 (31) |
|
|
POL |
HRmax Żory
|
Żory
|
1:18:53,1(80) |
2:18:34,5 |
44:24,6 |
06:17 |
|
70 |
228 |
Nowak Krzysztof
|
M (70) |
1986 |
M-35 (32) |
|
|
POL |
|
Kalisz
|
1:18:24,7(78) |
2:19:17,9 |
45:08,0 |
06:19 |
|
71 |
165 |
Siwy Dominik
|
M (71) |
1979 |
M-35 (33) |
|
|
POL |
|
Mikołów
|
1:19:41,2(84) |
2:19:23,6 |
45:13,7 |
06:20 |
|
72 |
311 |
Ścibor Łukasz
|
M (72) |
1977 |
M-35 (34) |
|
|
POL |
|
Wojnicz
|
1:19:44,0(85) |
2:19:32,4 |
45:22,5 |
06:20 |
|
73 |
210 |
Miśkiewicz Paweł
|
M (73) |
1978 |
M-35 (35) |
|
|
POL |
Outdoorzy
|
Kozy
|
1:17:13,4(72) |
2:19:35,2 |
45:25,3 |
06:20 |
|
74 |
184 |
Lasak Patryk
|
M (74) |
1991 |
M-18 (28) |
|
|
POL |
|
Częstochowa
|
1:12:18,6(39) |
2:19:39,8 |
45:29,9 |
06:20 |
|
75 |
203 |
Marcola Łukasz
|
M (75) |
1977 |
M-35 (36) |
|
|
POL |
|
Bytom
|
1:21:17,1(97) |
2:19:47,9 |
45:38,0 |
06:21 |
|
76 |
101 |
Grzybek Antoni
|
M (76) |
1969 |
M-50 (12) |
|
|
POL |
|
Pierściec
|
1:20:08,1(90) |
2:20:10,4 |
46:00,5 |
06:22 |
|
77 |
116 |
Jakubowski Bartek
|
M (77) |
1981 |
M-35 (37) |
|
|
POL |
|
Pawłowice
|
1:18:03,5(75) |
2:20:44,4 |
46:34,5 |
06:23 |
|
78 |
76 |
Faron Paweł
|
M (78) |
1983 |
M-35 (38) |
|
|
POL |
ZF
|
Czechowice-Dziedzice
|
1:19:49,8(86) |
2:21:14,0 |
47:04,1 |
06:25 |
|
79 |
78 |
Ficek Paweł
|
M (79) |
1977 |
M-35 (39) |
|
|
POL |
Totus Tuus
|
Paczyna
|
1:19:26,7(82) |
2:21:18,4 |
47:08,5 |
06:25 |
|
80 |
49 |
Chudy Dawid
|
M (80) |
1985 |
M-35 (40) |
|
|
POL |
|
Przeciszów
|
1:20:04,9(88) |
2:21:23,6 |
47:13,7 |
06:25 |
|
81 |
182 |
Kwiatkowski Przemysław
|
M (81) |
1978 |
M-35 (41) |
MPDuchow (4) |
|
POL |
PWSD Gniezno
|
Gniezno
|
1:20:03,7(87) |
2:22:39,6 |
48:29,7 |
06:29 |
|
82 |
284 |
Smiech Marek
|
M (82) |
1982 |
M-35 (42) |
|
|
POL |
Reh- Medica
|
Reńska Wieś
|
1:18:39,1(79) |
2:23:08,6 |
48:58,7 |
06:30 |
|
83 |
253 |
Pietyra Grzegorz
|
M (83) |
1982 |
M-35 (43) |
|
|
POL |
|
Tychy
|
1:20:16,0(93) |
2:24:18,7 |
50:08,8 |
06:33 |
|
84 |
230 |
Ogiegło Maciej
|
M (84) |
1992 |
M-18 (29) |
|
|
POL |
|
Bielsko-Biała
|
1:24:29,0(118) |
2:25:17,9 |
51:08,0 |
06:36 |
|
85 |
267 |
Pukocz Paweł
|
M (85) |
1985 |
M-35 (44) |
|
|
POL |
|
Orzesze
|
1:23:10,2(108) |
2:25:26,1 |
51:16,2 |
06:36 |
|
86 |
192 |
Lubecki Tomasz
|
M (86) |
1978 |
M-35 (45) |
|
|
POL |
Zadyszka Oświęcim
|
Oświęcim
|
1:21:02,2(96) |
2:25:32,1 |
51:22,2 |
06:36 |
|
87 |
50 |
Cituk Grzegorz
|
M (87) |
1977 |
M-35 (46) |
|
|
POL |
42k Pro Team
|
Tychy
|
1:20:05,7(89) |
2:25:38,3 |
51:28,4 |
06:37 |
|
88 |
240 |
Orczykowski Bogdan
|
M (88) |
1992 |
M-18 (30) |
|
|
POL |
|
Nawojowa
|
1:25:05,0(120) |
2:26:42,2 |
52:32,3 |
06:40 |
|
89 |
105 |
Hewig Damian
|
M (89) |
1983 |
M-35 (47) |
|
|
POL |
|
Ruda Śląska
|
1:23:52,5(113) |
2:27:06,5 |
52:56,6 |
06:41 |
|
90 |
217 |
Lenczowski Jakub
|
M (90) |
1971 |
M-50 (13) |
|
|
POL |
|
Krakow
|
1:24:12,3(114) |
2:27:16,8 |
53:06,9 |
06:41 |
|
91 |
194 |
Łatka Marek
|
M (91) |
1977 |
M-35 (48) |
|
|
POL |
Inżynieria Biegania
|
Rudziczka
|
1:23:09,6(107) |
2:27:43,2 |
53:33,3 |
06:42 |
|
92 |
164 |
Kozak Michał
|
M (92) |
1983 |
M-35 (49) |
MPDuchow (5) |
|
POL |
biegnijsercem.pl
|
Sanok
|
1:26:28,5(132) |
2:27:54,5 |
53:44,6 |
06:43 |
|
93 |
326 |
Wachowski Jakub
|
M (93) |
2000 |
M-18 (31) |
|
|
POL |
|
Sieradz
|
1:20:15,0(92) |
2:28:02,8 |
53:52,9 |
06:43 |
|
94 |
107 |
Hodana Marcin
|
M (94) |
1971 |
M-50 (14) |
MPDuchow (6) |
|
POL |
|
Okleśna
|
1:22:18,2(104) |
2:28:11,6 |
54:01,7 |
06:44 |
|
95 |
159 |
Kos Piotr
|
M (95) |
1989 |
M-18 (32) |
|
|
POL |
Buena Team
|
Kobiernice
|
1:23:49,2(111) |
2:28:23,2 |
54:13,3 |
06:44 |
|
96 |
294 |
Stwora Bartłomiej
|
M (96) |
1981 |
M-35 (50) |
|
Gmina (4) |
POL |
|
Międzybrodzie Bialskie
|
1:24:16,2(116) |
2:28:27,3 |
54:17,4 |
06:44 |
|
97 |
146 |
Knap Jarosław
|
M (97) |
1975 |
M-35 (51) |
|
|
POL |
Bieg z Chrystusem
|
Będzin
|
1:26:29,2(133) |
2:28:43,6 |
54:33,7 |
06:45 |
|
98 |
257 |
Płonka Kacper
|
M (98) |
2000 |
M-18 (33) |
|
Gmina (5) |
POL |
PTG Sokół
|
Międzybrodzie Bialskie
|
1:27:10,2(140) |
2:28:52,6 |
54:42,7 |
06:46 |
|
99 |
172 |
Kułaczewski Krzysztof
|
M (99) |
1989 |
M-18 (34) |
|
|
POL |
W pogoni za duchem
|
Sosnowiec
|
1:25:10,6(121) |
2:29:45,6 |
55:35,7 |
06:48 |
|
100 |
167 |
Krause Kuba
|
M (100) |
1982 |
M-35 (52) |
|
|
POL |
Natural Born Runners
|
Poznań
|
1:22:28,5(105) |
2:29:47,8 |
55:37,9 |
06:48 |
|
101 |
77 |
Faroń Rafał
|
M (101) |
1995 |
M-18 (35) |
|
|
POL |
|
Tychy
|
1:22:14,8(103) |
2:30:07,1 |
55:57,2 |
06:49 |
|
102 |
136 |
Kaliuzhnyi Oleksandr
|
M (102) |
1993 |
M-18 (36) |
|
|
POL |
|
Bielsko - Biała
|
1:22:05,9(101) |
2:30:17,9 |
56:08,0 |
06:49 |
|
103 |
213 |
Mospan Mykola
|
M (103) |
1988 |
M-18 (37) |
|
|
UKR |
|
Bielsko-Biała
|
1:22:07,9(102) |
2:30:18,7 |
56:08,8 |
06:49 |
|
104 |
25 |
Białecki Patryk
|
M (104) |
1989 |
M-18 (38) |
|
|
POL |
Ciepłe Bambosze
|
Bielsko-Biala
|
1:24:18,7(117) |
2:30:23,5 |
56:13,6 |
06:50 |
|
105 |
141 |
Kastelik Tomasz
|
M (105) |
1970 |
M-50 (15) |
|
|
POL |
Wkurw_Team
|
Zywiec
|
1:25:28,0(123) |
2:30:42,2 |
56:32,3 |
06:51 |
|
106 |
32 |
Bojdys Jarosław
|
M (106) |
1985 |
M-35 (53) |
|
|
POL |
Biegam Żeby Żreć Więcej Ciastków
|
Bielsko-Biała
|
1:24:15,6(115) |
2:31:14,3 |
57:04,4 |
06:52 |
|
107 |
296 |
Sumara Marek
|
M (107) |
1994 |
M-18 (39) |
MPDuchow (7) |
|
POL |
|
Bagno
|
1:23:40,1(109) |
2:31:25,0 |
57:15,1 |
06:52 |
|
108 |
87 |
Gawroński Ireneusz
|
M (108) |
1960 |
M-50 (16) |
|
|
POL |
Amator
|
Czechowice-Dziedzice
|
1:25:59,0(129) |
2:31:25,7 |
57:15,8 |
06:52 |
|
109 |
244 |
Pánik Vladimír
|
M (109) |
1964 |
M-50 (17) |
|
|
SVK |
KRTKO Team TRSTENA
|
Trstená
|
1:23:51,3(112) |
2:31:28,5 |
57:18,6 |
06:53 |
|
110 |
299 |
Szałaśny Piotr
|
M (110) |
1988 |
M-18 (40) |
|
|
POL |
Testyoutdoorowe.pl
|
Kobiór
|
1:28:11,2(148) |
2:31:35,9 |
57:26,0 |
06:53 |
|
111 |
140 |
Kastelik Grzegorz
|
M (111) |
1996 |
M-18 (41) |
|
|
POL |
|
Kalna
|
1:24:51,5(119) |
2:31:42,2 |
57:32,3 |
06:53 |
|
112 |
148 |
Kocierz Piotr
|
M (112) |
1975 |
M-35 (54) |
|
|
POL |
|
Źywiec
|
1:26:30,8(134) |
2:31:45,4 |
57:35,5 |
06:53 |
|
113 |
125 |
Jędrychowski Bartek
|
M (113) |
1983 |
M-35 (55) |
|
|
POL |
|
Kudowa-Zdròj
|
1:25:36,2(125) |
2:32:32,0 |
58:22,1 |
06:56 |
|
114 |
91 |
Golonka Marek
|
M (114) |
1970 |
M-50 (18) |
|
|
POL |
|
Mysłowice
|
1:25:50,5(126) |
2:32:43,7 |
58:33,8 |
06:56 |
|
115 |
180 |
Kwaśny Marcin
|
M (115) |
1978 |
M-35 (56) |
|
|
POL |
Wild Buchays
|
Buczkowice
|
1:27:33,2(141) |
2:32:44,4 |
58:34,5 |
06:56 |
|
116 |
122 |
Jewuła Mariusz
|
M (116) |
1971 |
M-50 (19) |
|
|
POL |
RKS GARBARNIA KRAKÓW
|
Kraków
|
1:21:25,0(99) |
2:32:44,9 |
58:35,0 |
06:56 |
|
117 |
288 |
Sołtysek Marcin
|
M (117) |
1975 |
M-35 (57) |
|
|
POL |
JUSTFEELFIT TEAM
|
Cisiec
|
1:26:46,8(138) |
2:32:57,3 |
58:47,4 |
06:57 |
|
118 |
118 |
Januszek Kuba
|
M (118) |
1979 |
M-35 (58) |
|
|
POL |
Zasapani Hydro
|
Bukowno
|
1:29:01,4(153) |
2:33:09,9 |
59:00,0 |
06:57 |
|
119 |
43 |
Buda Tobiasz
|
M (119) |
1983 |
M-35 (59) |
|
|
POL |
|
Kalwaria Zebrzydowsk
|
1:23:01,6(106) |
2:33:26,7 |
59:16,8 |
06:58 |
|
120 |
195 |
Łysek Paweł
|
M (120) |
1975 |
M-35 (60) |
|
|
POL |
|
Jastrzębie Zdrój
|
1:27:56,1(146) |
2:33:48,9 |
59:39,0 |
06:59 |
|
121 |
176 |
Kupczak Tomasz
|
M (121) |
1983 |
M-35 (61) |
|
|
POL |
|
Cisiec
|
1:26:37,4(136) |
2:34:44,5 |
1:00:34,6 |
07:02 |
|
122 |
252 |
Piernik Radek
|
M (122) |
1970 |
M-50 (20) |
|
|
POL |
6300
|
Świętochłowice
|
1:29:43,5(159) |
2:34:45,3 |
1:00:35,4 |
07:02 |
|
123 |
133 |
Kaczor Łukasz
|
M (123) |
1982 |
M-35 (62) |
|
|
POL |
WILD BUCHAYS
|
Buczkowice
|
1:28:27,2(150) |
2:34:51,5 |
1:00:41,6 |
07:02 |
|
124 |
190 |
Lipiecki Przemysław
|
M (124) |
1982 |
M-35 (63) |
|
|
POL |
|
Świętochłowice
|
1:29:15,0(154) |
2:36:10,9 |
1:02:01,0 |
07:05 |
|
125 |
30 |
Błasiak Tomasz
|
M (125) |
1999 |
M-18 (42) |
|
Gmina (6) |
POL |
PTG SOKÓŁ
|
Międzybrodzie Bialskie
|
1:27:34,5(142) |
2:36:14,4 |
1:02:04,5 |
07:06 |
|
126 |
114 |
Izydorczyk Robert
|
M (126) |
1978 |
M-35 (64) |
|
|
POL |
|
Tychy
|
1:26:04,0(130) |
2:37:18,3 |
1:03:08,4 |
07:09 |
|
127 |
145 |
Kluska Piotr
|
M (127) |
1972 |
M-50 (21) |
|
|
POL |
|
Warszawa
|
1:26:56,5(139) |
2:37:23,9 |
1:03:14,0 |
07:09 |
|
128 |
367 |
Wagner Robert
|
M (128) |
1971 |
M-50 (22) |
|
|
POL |
|
Bytom
|
1:25:58,3(128) |
2:37:34,8 |
1:03:24,9 |
07:09 |
|
129 |
313 |
Świder Zbigniew
|
M (129) |
1975 |
M-35 (65) |
|
|
POL |
Poranny Beskid Run
|
Skoczów
|
1:28:28,0(151) |
2:38:23,0 |
1:04:13,1 |
07:11 |
|
130 |
209 |
Miękiński Jacek
|
M (130) |
1975 |
M-35 (66) |
|
|
POL |
Kwiaciarnia Lilia Lipowa
|
Lipowa
|
1:29:18,7(155) |
2:38:45,2 |
1:04:35,3 |
07:12 |
|
131 |
320 |
Tomaszek Piotr
|
M (131) |
1975 |
M-35 (67) |
|
|
POL |
|
Stanowice
|
1:27:42,7(144) |
2:38:52,3 |
1:04:42,4 |
07:13 |
|
132 |
98 |
Gryman Adam
|
M (132) |
1981 |
M-35 (68) |
|
|
POL |
|
Rogoźna
|
1:30:26,5(168) |
2:39:12,7 |
1:05:02,8 |
07:14 |
|
133 |
275 |
Rysiak Jan
|
M (133) |
2002 |
M-18 (43) |
|
|
POL |
Skauci Europy
|
Kraków
|
1:26:30,9(135) |
2:39:42,7 |
1:05:32,8 |
07:15 |
|
134 |
127 |
Jurczyk Maciej
|
M (134) |
1998 |
M-18 (44) |
|
|
POL |
Ciemne Typy Frassatiego
|
Czyżowice
|
1:25:57,7(127) |
2:39:53,0 |
1:05:43,1 |
07:16 |
|
135 |
166 |
Krasoń Marcin
|
M (135) |
1996 |
M-18 (45) |
|
|
POL |
|
Hucisko
|
1:26:38,6(137) |
2:39:55,4 |
1:05:45,5 |
07:16 |
|
136 |
366 |
Dominik Marcin
|
M (136) |
1986 |
M-35 (69) |
|
|
POL |
|
Będzin
|
1:28:47,7(152) |
2:41:17,0 |
1:07:07,1 |
07:19 |
|
137 |
319 |
Tomasiczek Ryszard
|
M (137) |
1978 |
M-35 (70) |
|
|
POL |
|
Stara Wieś
|
1:27:44,6(145) |
2:41:19,3 |
1:07:09,4 |
07:19 |
|
138 |
306 |
Szpunar Piotr
|
M (138) |
1987 |
M-35 (71) |
|
|
POL |
DSC
|
Łańcut
|
1:33:03,0(177) |
2:41:36,1 |
1:07:26,2 |
07:20 |
|
139 |
337 |
Wiśniewski Maciej
|
M (139) |
1974 |
M-35 (72) |
|
|
POL |
Spoceni Niebiegacze
|
Świecie
|
1:31:32,4(171) |
2:41:53,9 |
1:07:44,0 |
07:21 |
|
140 |
188 |
Lewandowski Marcin
|
M (140) |
1980 |
M-35 (73) |
|
|
POL |
MSJ
|
Tarnów
|
1:33:38,7(184) |
2:42:32,6 |
1:08:22,7 |
07:23 |
|
141 |
314 |
Świderski Łukasz
|
M (141) |
1988 |
M-18 (46) |
|
|
POL |
|
Bytom
|
1:28:01,9(147) |
2:42:41,3 |
1:08:31,4 |
07:23 |
|
142 |
229 |
Nowogrodzki Mateusz
|
M (142) |
1978 |
M-35 (74) |
|
|
POL |
PoRUNne Furganie
|
Oświęcim Rajsko
|
1:29:47,6(162) |
2:42:46,9 |
1:08:37,0 |
07:23 |
|
143 |
372 |
Semberecki Marcin
|
M (143) |
1983 |
M-35 (75) |
|
|
POL |
T. G. Sokół Zakopane
|
Zakopane
|
1:25:31,8(124) |
2:43:01,4 |
1:08:51,5 |
07:24 |
|
144 |
100 |
Grzesikiewicz Mariusz
|
M (144) |
1979 |
M-35 (76) |
|
|
POL |
|
Gliwice
|
1:34:29,7(193) |
2:43:28,2 |
1:09:18,3 |
07:25 |
|
145 |
225 |
Noga Marcin
|
M (145) |
1986 |
M-35 (77) |
|
|
POL |
|
Wieprz
|
1:36:37,4(214) |
2:43:34,7 |
1:09:24,8 |
07:26 |
|
146 |
37 |
Boryczka Szymon
|
M (146) |
1980 |
M-35 (78) |
|
|
POL |
|
Międzyrzecze
|
1:29:44,2(160) |
2:43:40,7 |
1:09:30,8 |
07:26 |
|
147 |
316 |
Tabiś Bartosz
|
M (147) |
1990 |
M-18 (47) |
|
|
POL |
|
Mysłowice
|
1:34:28,8(192) |
2:43:44,3 |
1:09:34,4 |
07:26 |
|
148 |
55 |
Czajka Bogumił
|
M (148) |
1964 |
M-50 (23) |
|
|
POL |
Nadleśnictwo Lipinki
|
Żary
|
1:30:25,7(166) |
2:43:46,4 |
1:09:36,5 |
07:26 |
|
149 |
254 |
Pindel Piotr
|
M (149) |
1990 |
M-18 (48) |
|
|
POL |
Łowcy pierożków
|
Bielsko-Biała
|
1:33:35,0(182) |
2:44:13,8 |
1:10:03,9 |
07:27 |
|
150 |
138 |
Młocek Piotr
|
M (150) |
1984 |
M-35 (79) |
|
|
POL |
|
Ruda Śląska
|
1:34:05,4(187) |
2:44:35,9 |
1:10:26,0 |
07:28 |
|
151 |
220 |
Nieroba Tomasz
|
M (151) |
1970 |
M-50 (24) |
|
|
POL |
|
Mikołów
|
1:29:47,1(161) |
2:44:44,1 |
1:10:34,2 |
07:29 |
|
152 |
300 |
Szanguleit Mateusz
|
M (152) |
1990 |
M-18 (49) |
|
|
POL |
TS Iron Man Gogolin
|
Strzelce Opolskie
|
1:30:20,1(164) |
2:47:58,4 |
1:13:48,5 |
07:38 |
|
153 |
149 |
Koczur Arkadiusz
|
M (153) |
1972 |
M-50 (25) |
|
|
POL |
Biegam Żeby Żreć Więcej Ciastków
|
Kozy
|
1:32:43,7(175) |
2:48:04,5 |
1:13:54,6 |
07:38 |
|
154 |
289 |
Stach Paweł
|
M (154) |
1970 |
M-50 (26) |
|
|
POL |
SIWEJKA
|
Ropki
|
1:33:05,4(178) |
2:48:19,4 |
1:14:09,5 |
07:39 |
|
155 |
333 |
Wasilewski Krzysztof
|
M (155) |
1978 |
M-35 (80) |
|
|
POL |
|
Katowice
|
1:30:48,8(169) |
2:48:39,0 |
1:14:29,1 |
07:39 |
|
156 |
282 |
Skibicki Krzysztof
|
M (156) |
1970 |
M-50 (27) |
|
|
POL |
D.A.M.Y.R.A.D.E.
|
Oświęcim
|
1:34:16,2(189) |
2:48:45,9 |
1:14:36,0 |
07:40 |
|
157 |
200 |
Małecki Jacek
|
M (157) |
1986 |
M-35 (81) |
|
|
POL |
|
Ligota
|
1:33:23,3(180) |
2:49:32,8 |
1:15:22,9 |
07:42 |
|
158 |
269 |
Rajzer Mariusz
|
M (158) |
1973 |
M-35 (82) |
|
|
POL |
BodyKinetic
|
Warszawa
|
1:33:14,9(179) |
2:49:33,1 |
1:15:23,2 |
07:42 |
|
159 |
360 |
Torczuk Arkadiusz
|
M (159) |
1984 |
M-35 (83) |
|
|
POL |
|
Kraków
|
1:35:14,0(200) |
2:50:04,7 |
1:15:54,8 |
07:43 |
|
160 |
295 |
Stwora Kamil
|
M (160) |
1995 |
M-18 (50) |
|
Gmina (8) |
POL |
KW SAKWA
|
Międzybrodzie Bialskie
|
1:31:36,9(172) |
2:50:35,6 |
1:16:25,7 |
07:45 |
|
161 |
174 |
Kumański Karol
|
M (161) |
2000 |
M-18 (51) |
|
|
POL |
|
Oświęcim
|
1:36:06,3(205) |
2:50:52,9 |
1:16:43,0 |
07:46 |
|
162 |
92 |
Gonet Grzegorz
|
M (162) |
1975 |
M-35 (84) |
|
|
POL |
|
Zręcin
|
1:34:58,3(198) |
2:50:53,5 |
1:16:43,6 |
07:46 |
|
163 |
224 |
Nikityn Marian
|
M (163) |
1975 |
M-35 (85) |
|
|
POL |
Biegaj z Nadzieją
|
Libiąż
|
1:34:37,2(197) |
2:51:46,4 |
1:17:36,5 |
07:48 |
|
164 |
205 |
Maryniok Marian
|
M (164) |
1962 |
M-50 (28) |
|
|
POL |
Seguridad
|
Żory
|
1:31:49,3(173) |
2:51:51,9 |
1:17:42,0 |
07:48 |
|
165 |
63 |
Drabczyk Artur
|
M (165) |
1989 |
M-18 (52) |
|
|
POL |
|
Osiek
|
1:36:19,4(208) |
2:51:57,9 |
1:17:48,0 |
07:48 |
|
166 |
54 |
Cyba Antoni
|
M (166) |
1956 |
M-50 (29) |
|
|
POL |
|
Skoczów
|
1:37:28,6(218) |
2:52:16,1 |
1:18:06,2 |
07:49 |
|
167 |
363 |
Stępniak Janusz
|
M (167) |
1968 |
M-50 (30) |
|
|
POL |
|
|
1:39:27,8(231) |
2:52:53,2 |
1:18:43,3 |
07:51 |
|
168 |
237 |
Opała Krzysztof
|
M (168) |
1979 |
M-35 (86) |
|
|
POL |
Biegające Opały
|
Łomianki
|
1:36:30,8(213) |
2:52:58,0 |
1:18:48,1 |
07:51 |
|
169 |
241 |
Osiński Stanisław
|
M (169) |
1961 |
M-50 (31) |
|
|
POL |
|
Łódź
|
1:36:28,8(211) |
2:53:00,8 |
1:18:50,9 |
07:51 |
|
170 |
89 |
Gilowski Kamil
|
M (170) |
1988 |
M-18 (53) |
|
|
POL |
zaBBiegani
|
Bielsko-Biała
|
1:34:18,6(190) |
2:53:02,9 |
1:18:53,0 |
07:51 |
|
171 |
97 |
Gryglewski Mateusz
|
M (171) |
2002 |
M-18 (54) |
|
|
POL |
Huragan Ligota
|
Katowice
|
1:39:35,8(233) |
2:53:19,5 |
1:19:09,6 |
07:52 |
|
172 |
96 |
Grabowski Tomasz
|
M (172) |
1982 |
M-35 (87) |
|
|
POL |
Radlinioki w biegu
|
Radlin
|
1:35:03,6(199) |
2:53:21,2 |
1:19:11,3 |
07:52 |
|
173 |
181 |
Kwiatkowski Jakub
|
M (173) |
1983 |
M-35 (88) |
|
|
POL |
ITMBW Kraków
|
Kraków
|
1:37:40,5(220) |
2:53:27,3 |
1:19:17,4 |
07:53 |
|
174 |
280 |
Sikora Sławomir
|
M (174) |
1979 |
M-35 (89) |
|
|
POL |
Byle do mety
|
Tarnów
|
1:36:20,4(209) |
2:53:40,1 |
1:19:30,2 |
07:53 |
|
175 |
179 |
Kurysia Piotr
|
M (175) |
1975 |
M-35 (90) |
|
|
POL |
Highlanders
|
Bujakow
|
1:42:10,5(251) |
2:53:49,0 |
1:19:39,1 |
07:54 |
|
176 |
348 |
Wruk Remigiusz
|
M (176) |
1971 |
M-50 (32) |
|
|
POL |
Tatra Running Team
|
Opole
|
1:30:24,6(165) |
2:54:33,0 |
1:20:23,1 |
07:56 |
|
177 |
258 |
Płócienniczak Jakub
|
M (177) |
1975 |
M-35 (91) |
|
|
POL |
|
Warszawa
|
1:34:08,2(188) |
2:54:38,6 |
1:20:28,7 |
07:56 |
|
178 |
62 |
Dobosz Jacek
|
M (178) |
1970 |
M-50 (33) |
|
|
POL |
Ts iron man
|
Gogolin
|
1:36:29,0(212) |
2:54:59,3 |
1:20:49,4 |
07:57 |
|
179 |
302 |
Szewczyk Krzysztof
|
M (179) |
1995 |
M-18 (55) |
|
|
POL |
|
Kraków
|
1:35:52,2(204) |
2:55:10,4 |
1:21:00,5 |
07:57 |
|
180 |
255 |
Pisarek Radosław
|
M (180) |
1996 |
M-18 (56) |
|
|
POL |
|
Pawłowice
|
1:36:55,6(215) |
2:55:18,7 |
1:21:08,8 |
07:58 |
|
181 |
310 |
Szymański Mariusz
|
M (181) |
1983 |
M-35 (92) |
|
|
POL |
|
Rokitno Szlacheckie
|
1:38:34,5(226) |
2:55:31,9 |
1:21:22,0 |
07:58 |
|
182 |
29 |
Bierwiaczonek Krzysztof
|
M (182) |
1976 |
M-35 (93) |
|
|
POL |
|
Tychy
|
1:37:37,2(219) |
2:56:05,2 |
1:21:55,3 |
08:00 |
|
183 |
143 |
Kępka Krzysztof
|
M (183) |
1990 |
M-18 (57) |
|
|
POL |
|
Kocierz Moszczanicki
|
1:37:55,2(223) |
2:56:07,7 |
1:21:57,8 |
08:00 |
|
184 |
177 |
Kupczak Maciej
|
M (184) |
1959 |
M-50 (34) |
|
|
POL |
|
Cisiec
|
1:35:35,0(202) |
2:56:08,7 |
1:21:58,8 |
08:00 |
|
185 |
102 |
Guga Paweł
|
M (185) |
1988 |
M-18 (58) |
|
|
POL |
|
Tychy
|
1:37:52,3(222) |
2:56:19,6 |
1:22:09,7 |
08:00 |
|
186 |
247 |
Pawiński Artur
|
M (186) |
1978 |
M-35 (94) |
|
|
POL |
Adidas Runners Warsaw
|
Warszawa
|
1:39:13,9(229) |
2:56:25,8 |
1:22:15,9 |
08:01 |
|
187 |
239 |
Opydo Paweł
|
M (187) |
1976 |
M-35 (95) |
|
|
POL |
|
Zawiercie
|
1:36:26,8(210) |
2:56:30,9 |
1:22:21,0 |
08:01 |
|
188 |
256 |
Pitek Tomasz
|
M (188) |
1975 |
M-35 (96) |
|
|
POL |
42k Pro Team
|
Tychy
|
1:34:21,0(191) |
2:56:58,6 |
1:22:48,7 |
08:02 |
|
189 |
259 |
Pochwat Błażej
|
M (189) |
1985 |
M-35 (97) |
|
|
POL |
1SGS
|
Kraków
|
1:42:40,8(254) |
2:57:30,5 |
1:23:20,6 |
08:04 |
|
190 |
325 |
Trzopek Marcin
|
M (190) |
1992 |
M-18 (59) |
|
|
POL |
Iron Team Ujsoły
|
Ujsoły
|
1:39:33,2(232) |
2:57:52,2 |
1:23:42,3 |
08:05 |
|
191 |
204 |
Marek Błażej
|
M (191) |
1988 |
M-18 (60) |
|
|
POL |
|
Bielsko-Biała
|
1:38:25,7(225) |
2:57:52,2 |
1:23:42,3 |
08:05 |
|
192 |
354 |
Żeliński Marek
|
M (192) |
1968 |
M-50 (35) |
|
|
POL |
|
Chorzów
|
1:41:35,8(248) |
2:58:05,6 |
1:23:55,7 |
08:05 |
|
193 |
291 |
Stefański Zbyszek
|
M (193) |
1972 |
M-50 (36) |
|
|
POL |
Hebel
|
Libiąż
|
1:35:35,5(203) |
2:58:35,0 |
1:24:25,1 |
08:07 |
|
194 |
340 |
Wodzyński Adam
|
M (194) |
1988 |
M-18 (61) |
|
|
POL |
Bieg dla Hani
|
Warszawa
|
1:40:12,2(236) |
2:58:51,2 |
1:24:41,3 |
08:07 |
|
195 |
298 |
Szajewski Arkadiusz
|
M (195) |
1978 |
M-35 (98) |
|
|
POL |
o tak ło
|
Kraków
|
1:40:37,8(239) |
2:58:54,9 |
1:24:45,0 |
08:07 |
|
196 |
342 |
Wojtkowski Ireneusz
|
M (196) |
1961 |
M-50 (37) |
|
Gmina (9) |
POL |
Asseco Active Team
|
Międzybrodzie Bialskie
|
1:41:20,9(244) |
2:59:34,2 |
1:25:24,3 |
08:09 |
|
197 |
36 |
Borkowski Andrzej
|
M (197) |
1966 |
M-50 (38) |
|
|
POL |
|
Orzesze - Jaśkowice
|
1:32:59,6(176) |
3:00:02,7 |
1:25:52,8 |
08:11 |
|
198 |
246 |
Patucha Andrzej
|
M (198) |
1968 |
M-50 (39) |
|
|
POL |
|
Jaworzno
|
1:41:57,9(249) |
3:00:14,2 |
1:26:04,3 |
08:11 |
|
199 |
53 |
Ciwis Tadeusz
|
M (199) |
1980 |
M-35 (99) |
|
|
POL |
|
Mikołów
|
1:37:06,1(217) |
3:00:36,5 |
1:26:26,6 |
08:12 |
|
200 |
368 |
Kudrys Kazimierz
|
M (200) |
2002 |
M-18 (62) |
|
Gmina (10) |
POL |
|
Międzybrodzie Bialskie
|
1:33:25,3(181) |
3:00:55,7 |
1:26:45,8 |
08:13 |
|
201 |
158 |
Kos Szymon
|
M (201) |
1981 |
M-35 (100) |
MPDuchow (8) |
|
POL |
Par. MB Częstochowskiej Knurów
|
Knurów
|
1:36:18,4(207) |
3:01:22,5 |
1:27:12,6 |
08:14 |
|
202 |
336 |
Wiener Marcin
|
M (202) |
1972 |
M-50 (40) |
|
|
POL |
|
Katowice
|
1:37:43,2(221) |
3:01:51,5 |
1:27:41,6 |
08:15 |
|
203 |
47 |
Čelko Peter
|
M (203) |
1987 |
M-35 (101) |
|
|
SVK |
MK Tvrdošín
|
Tvrdošín
|
1:41:01,7(242) |
3:02:03,9 |
1:27:54,0 |
08:16 |
|
204 |
221 |
Niesłańczyk Jan
|
M (204) |
1978 |
M-35 (102) |
|
|
POL |
|
Jastrzębie-Zdrój
|
1:37:04,8(216) |
3:02:30,2 |
1:28:20,3 |
08:17 |
|
205 |
202 |
Marcak Przemek
|
M (205) |
1980 |
M-35 (103) |
|
|
POL |
D.A.M.Y.R.A.D.E.
|
Oświęcim
|
1:43:34,3(258) |
3:02:43,9 |
1:28:34,0 |
08:18 |
|
206 |
212 |
Moskal Marcin
|
M (206) |
1983 |
M-35 (104) |
MPDuchow (9) |
|
POL |
|
Oświęcim
|
1:39:11,5(228) |
3:02:50,2 |
1:28:40,3 |
08:18 |
|
207 |
131 |
Kaczmarczyk Mariusz
|
M (207) |
1968 |
M-50 (41) |
|
|
POL |
REXER
|
Siemianowice Śląskie
|
1:44:18,5(261) |
3:02:51,1 |
1:28:41,2 |
08:18 |
|
208 |
315 |
Świgut Piotr
|
M (208) |
1961 |
M-50 (42) |
|
|
POL |
|
Krapkowice
|
1:41:29,0(247) |
3:04:15,8 |
1:30:05,9 |
08:22 |
|
209 |
262 |
Polak Lukasz
|
M (209) |
1989 |
M-18 (63) |
|
|
POL |
|
Andrychow
|
1:41:11,4(243) |
3:04:20,8 |
1:30:10,9 |
08:22 |
|
210 |
88 |
Gąsior Arkadiusz
|
M (210) |
1980 |
M-35 (105) |
|
|
POL |
|
Lublin
|
1:39:17,1(230) |
3:04:49,8 |
1:30:39,9 |
08:24 |
|
211 |
110 |
Hornik Łukasz
|
M (211) |
1994 |
M-18 (64) |
|
|
POL |
Hazet
|
Katowice
|
1:44:22,8(262) |
3:04:51,1 |
1:30:41,2 |
08:24 |
|
212 |
242 |
Osiński Paweł
|
M (212) |
1979 |
M-35 (106) |
|
|
POL |
KS M.E.T.A.
|
Gliwice
|
1:46:56,4(273) |
3:04:52,3 |
1:30:42,4 |
08:24 |
|
213 |
56 |
Czarnecki Piotr
|
M (213) |
1988 |
M-18 (65) |
|
|
POL |
Biegniemy dla Hani
|
Chotomów
|
1:42:29,7(253) |
3:05:04,5 |
1:30:54,6 |
08:24 |
|
214 |
193 |
Łakwa Michał
|
M (214) |
1981 |
M-35 (107) |
|
|
POL |
|
Tychy
|
1:43:46,5(259) |
3:05:34,0 |
1:31:24,1 |
08:26 |
|
215 |
357 |
Górski Jakub
|
M (215) |
1984 |
M-35 (108) |
|
|
POL |
Rapid Mivardi Polska
|
Tychy
|
1:42:00,7(250) |
3:06:04,2 |
1:31:54,3 |
08:27 |
|
216 |
139 |
Pyka Tomasz
|
M (216) |
1984 |
M-35 (109) |
|
|
POL |
Kandahar
|
Mikołów
|
1:41:26,7(246) |
3:08:22,5 |
1:34:12,6 |
08:33 |
|
217 |
117 |
Michalik Jerzy
|
M (217) |
1967 |
M-50 (43) |
|
|
POL |
|
Czerwionka Leszczyny
|
1:43:24,7(257) |
3:08:38,9 |
1:34:29,0 |
08:34 |
|
218 |
249 |
Pelczar Paweł
|
M (218) |
1978 |
M-35 (110) |
MPDuchow (10) |
|
POL |
Kapucyni
|
Kraków
|
1:44:49,7(266) |
3:09:08,9 |
1:34:59,0 |
08:35 |
|
219 |
352 |
Zieliński Łukasz
|
M (219) |
1979 |
M-35 (111) |
|
|
POL |
Hazet
|
Świętochłowice
|
1:44:34,3(263) |
3:09:15,7 |
1:35:05,8 |
08:36 |
|
220 |
341 |
Wojtaś Krzysztof
|
M (220) |
1987 |
M-35 (112) |
MPDuchow (11) |
|
POL |
|
Jelcz-Laskowice
|
1:44:39,1(265) |
3:10:59,4 |
1:36:49,5 |
08:40 |
|
221 |
132 |
Kaczmarczyk Piotr
|
M (221) |
1983 |
M-35 (113) |
MPDuchow (12) |
|
POL |
Jest sposób
|
Bielsko Biała
|
1:40:09,4(235) |
3:11:26,8 |
1:37:16,9 |
08:42 |
|
222 |
123 |
Jezierski Krzysztof
|
M (222) |
1972 |
M-50 (44) |
|
|
POL |
Wataha łączy nas bieganie
|
Chrzanów
|
1:50:44,4(282) |
3:12:04,2 |
1:37:54,3 |
08:43 |
|
223 |
169 |
Kubacki Jarosław
|
M (223) |
1970 |
M-50 (45) |
|
|
POL |
|
Bielsko-Biała
|
1:45:46,7(268) |
3:12:11,8 |
1:38:01,9 |
08:44 |
|
224 |
59 |
Czernik Piotr
|
M (224) |
1980 |
M-35 (114) |
|
|
GER |
Kopytkawbiegu
|
Krefeld
|
1:34:31,5(194) |
3:12:15,0 |
1:38:05,1 |
08:44 |
|
225 |
321 |
Trela Miroslaw
|
M (225) |
1968 |
M-50 (46) |
|
|
POL |
DB Leszczyny
|
Leszczyny
|
1:46:51,7(272) |
3:12:54,6 |
1:38:44,7 |
08:46 |
|
226 |
287 |
Sokołowski Sławomir
|
M (226) |
1978 |
M-35 (115) |
|
|
POL |
Beskid Mały jest Wspaniały
|
Kęty
|
1:48:12,2(280) |
3:13:53,8 |
1:39:43,9 |
08:48 |
|
227 |
350 |
Zduńczyk Filip
|
M (227) |
1990 |
M-18 (66) |
|
|
POL |
Byle doczłapać do mety...
|
Siemianowice Śląskie
|
1:45:51,0(269) |
3:15:50,2 |
1:41:40,3 |
08:54 |
|
228 |
271 |
Reszytyło Grzegorz
|
M (228) |
1972 |
M-50 (47) |
|
|
POL |
|
Łańcut
|
1:45:51,2(270) |
3:16:41,4 |
1:42:31,5 |
08:56 |
|
229 |
81 |
Frąckowiak Dominik
|
M (229) |
1988 |
M-18 (67) |
|
|
POL |
|
Śmigiel
|
1:47:12,1(277) |
3:17:30,8 |
1:43:20,9 |
08:58 |
|
230 |
198 |
Magner Rafał
|
M (230) |
1978 |
M-35 (116) |
|
|
POL |
Ultra Cross Para
|
Ruda Śląska
|
1:47:53,1(278) |
3:18:31,5 |
1:44:21,6 |
09:01 |
|
231 |
64 |
Drozd Miłosz
|
M (231) |
1988 |
M-18 (68) |
|
|
POL |
|
Pisarzowice
|
1:50:33,7(281) |
3:19:54,8 |
1:45:44,9 |
09:05 |
|
232 |
286 |
Sobieraj Wojciech
|
M (232) |
1981 |
M-35 (117) |
|
|
POL |
RUTRONIK
|
Imielin
|
1:51:06,8(284) |
3:20:13,5 |
1:46:03,6 |
09:06 |
|
233 |
93 |
Grabara Krzysztof
|
M (233) |
1982 |
M-35 (118) |
|
|
POL |
HALBA ŁAGIEWNIKI
|
Katowice
|
1:51:08,6(285) |
3:20:13,7 |
1:46:03,8 |
09:06 |
|
234 |
68 |
Dudziński Łukasz
|
M (234) |
1983 |
M-35 (119) |
|
|
POL |
|
Będzin
|
1:47:00,9(275) |
3:21:28,2 |
1:47:18,3 |
09:09 |
|
235 |
359 |
Czerwiński Marek
|
M (235) |
1961 |
M-50 (48) |
|
|
POL |
|
Pszczyna
|
1:51:52,2(290) |
3:21:55,3 |
1:47:45,4 |
09:10 |
|
236 |
231 |
Oksiędzki Zbigniew
|
M (236) |
1965 |
M-50 (49) |
|
|
POL |
Brwinów biega
|
Brwinów
|
1:34:04,4(186) |
3:24:10,8 |
1:50:00,9 |
09:16 |
|
237 |
150 |
Kołeczko Grzegorz
|
M (237) |
1976 |
M-35 (120) |
|
|
POL |
INGER Pszczyna
|
Łąka
|
1:45:57,1(271) |
3:25:37,6 |
1:51:27,7 |
09:20 |
|
238 |
82 |
Gaida Jan
|
M (238) |
1960 |
M-50 (50) |
|
|
POL |
Biegam bo chcę
|
Miasteczko Śląskie
|
1:52:44,4(295) |
3:27:29,7 |
1:53:19,8 |
09:25 |
|
239 |
39 |
Broncel Sylwester
|
M (239) |
1948 |
M-50 (51) |
|
|
POL |
|
Studzienice
|
1:52:39,6(293) |
3:28:09,8 |
1:53:59,9 |
09:27 |
|
240 |
23 |
Baran Przemysław
|
M (240) |
1988 |
M-18 (69) |
|
|
POL |
Biegniemy dla Hani
|
Skrzeszew
|
1:52:26,9(291) |
3:28:16,6 |
1:54:06,7 |
09:28 |
|
241 |
34 |
Boniec Aleksander
|
M (241) |
1960 |
M-50 (52) |
|
|
POL |
Nadleśnictwo Lipinki
|
Żary
|
1:52:40,8(294) |
3:29:11,9 |
1:55:02,0 |
09:30 |
|
242 |
290 |
Stebel Piotr
|
M (242) |
1969 |
M-50 (53) |
|
|
POL |
PRZEWODNIK
|
Skoczów
|
1:51:31,4(288) |
3:29:51,9 |
1:55:42,0 |
09:32 |
|
243 |
155 |
Korba Krzysztof
|
M (243) |
1982 |
M-35 (121) |
|
|
POL |
|
Turza Śląska
|
1:50:59,6(283) |
3:32:24,1 |
1:58:14,2 |
09:39 |
|
244 |
276 |
Sarlej Piotr
|
M (244) |
1979 |
M-35 (122) |
|
|
POL |
Mężczyźni św. Józefa Tarnów
|
Szczepanów
|
1:45:08,3(267) |
3:33:07,2 |
1:58:57,3 |
09:41 |
|
245 |
283 |
Skoczylas Mateusz
|
M (245) |
1987 |
M-35 (123) |
MPDuchow (13) |
|
POL |
Kapucyni
|
Kraków
|
1:51:09,8(286) |
3:34:00,3 |
1:59:50,4 |
09:43 |
|
246 |
332 |
Wara-Wąsowski Maciej
|
M (246) |
1969 |
M-50 (54) |
|
|
POL |
Szakale Bałut Łódź
|
Łódź
|
1:53:31,1(296) |
3:34:03,5 |
1:59:53,6 |
09:43 |
|
247 |
58 |
Czerniak Jarosław
|
M (247) |
1997 |
M-18 (70) |
|
|
POL |
|
Mysłowice
|
1:57:39,2(307) |
3:36:46,5 |
2:02:36,6 |
09:51 |
|
248 |
330 |
Walusiak Marek
|
M (248) |
1976 |
M-35 (124) |
|
|
POL |
CoGo Team
|
Kozubnik
|
1:55:16,0(300) |
3:37:25,0 |
2:03:15,1 |
09:52 |
|
249 |
251 |
Piekorz Wojciech
|
M (249) |
1988 |
M-18 (71) |
|
|
POL |
|
Rzeszów
|
1:43:53,6(260) |
3:37:36,2 |
2:03:26,3 |
09:53 |
|
250 |
109 |
Horak Lesław
|
M (250) |
1977 |
M-35 (125) |
|
|
POL |
Kryzys Wieku Średniego
|
Mnich
|
1:56:15,9(304) |
3:37:53,3 |
2:03:43,4 |
09:54 |
|
251 |
335 |
Wichrowski Radek
|
M (251) |
1981 |
M-35 (126) |
|
|
POL |
|
Warszawa
|
1:57:12,6(306) |
3:39:55,5 |
2:05:45,6 |
09:59 |
|
252 |
21 |
Baćmaga Jan
|
M (252) |
1971 |
M-50 (55) |
|
|
POL |
DROG-PLUS
|
Mazowszany
|
1:55:30,2(302) |
3:40:16,4 |
2:06:06,5 |
10:00 |
|
253 |
74 |
Dziedzic Robert
|
M (253) |
1975 |
M-35 (127) |
|
|
POL |
Bieg z Chrystusem
|
Ruda Śląska
|
1:59:40,8(310) |
3:40:22,6 |
2:06:12,7 |
10:01 |
|
254 |
130 |
Kaczmarczyk Ryszard
|
M (254) |
1970 |
M-50 (56) |
|
|
POL |
Kęckie Harpagany
|
Kobiernice
|
1:58:20,9(308) |
3:40:42,6 |
2:06:32,7 |
10:01 |
|
255 |
19 |
Adamów Piotr
|
M (255) |
1966 |
M-50 (57) |
MPDuchow (14) |
|
POL |
Reh-Madica
|
Większyce
|
1:56:12,3(303) |
3:41:27,6 |
2:07:17,7 |
10:03 |
|
256 |
119 |
Jaromin Marcin
|
M (256) |
1988 |
M-18 (72) |
|
|
POL |
|
Wodzisław Śląski
|
1:44:35,7(264) |
3:42:50,1 |
2:08:40,2 |
10:07 |
|
257 |
223 |
Niewiadomski Marek
|
M (257) |
1985 |
M-35 (128) |
|
|
POL |
CROSS KRAPKOWICE
|
Krapkowice
|
2:03:49,4(313) |
3:44:43,7 |
2:10:33,8 |
10:12 |
|
258 |
345 |
Wójcik Damian
|
M (258) |
1987 |
M-35 (129) |
|
|
POL |
|
Grabowa
|
1:56:56,7(305) |
3:45:34,9 |
2:11:25,0 |
10:15 |
|
259 |
365 |
Wieciech Krzysztof
|
M (259) |
1977 |
M-35 (130) |
|
|
POL |
MG SPORT Pszczyna
|
Pszczyna
|
2:05:11,6(315) |
3:45:43,7 |
2:11:33,8 |
10:15 |
|
260 |
48 |
Chorążewicz Łukasz
|
M (260) |
1994 |
M-18 (73) |
|
|
POL |
Zbój Team Ultra Beskid Sport
|
Bielsko-Biała
|
2:10:18,9(319) |
3:57:20,1 |
2:23:10,2 |
10:47 |
|
261 |
356 |
Życzyński Marcin
|
M (261) |
1972 |
M-50 (58) |
|
|
POL |
Insieme verso Cristo
|
Rzeszów
|
2:05:18,0(317) |
3:57:59,6 |
2:23:49,7 |
10:49 |
|
262 |
90 |
Gliszczyński Mirosław
|
M (262) |
1956 |
M-50 (59) |
|
Gmina (12) |
POL |
|
Międzybrodzie Bialskie
|
2:17:43,1(325) |
4:26:00,9 |
2:51:51,0 |
12:05 |
|
263 |
106 |
Hoc Jaroslaw
|
M (263) |
1973 |
M-35 (131) |
|
|
POL |
|
Bielsko-Biala
|
2:13:15,1(322) |
4:28:27,8 |
2:54:17,9 |
12:12 |
|
DNF |
9 |
Kadłubicki Marek
|
M |
1982 |
M-35 |
|
|
POL |
|
Czaniec
|
|
|
|
|
|
DNS |
66 |
Duda Dawid
|
M |
1989 |
M-18 |
|
|
POL |
RunTIMe Lecę bo chcę
|
Kobiernice
|
|
|
|
|
|
DNS |
266 |
Pszczolka Dominik
|
M |
1980 |
M-35 |
|
Gmina |
POL |
|
Czernichów
|
|
|
|
|
|
DNS |
281 |
Simka Kamil
|
M |
1978 |
M-35 |
|
|
POL |
Forrest Gump Team
|
Rzeszów
|
|
|
|
|
|
DNF |
307 |
Sztefko Jozef
|
M |
1965 |
M-50 |
|
|
POL |
|
Kozy
|
|
|
|
|