Toggle navigation
Zawody
PIĄTKA W BIEGU PO ZDROWIE.pdf
NORDIC WALKING W BIEGU PO ZDROWIE.pdf
PIĄTKA W BIEGU PO ZDROWIE
Wydarzenie:
PIĄTKA W BIEGU PO ZDROWIE
PIĄTKA W BIEGU PO ZDROWIE
Organizator:
Uczniowski Klub Sportowy DIAMENT w Godowie
Data:
19.09.2021
Miejsce:
Katowice
Dystans:
5
.000 km
Zgłoszonych:
78
Ukończyło:
76
Nieklasyfikowani:
2
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów
brutto
OPEN
K
M
K16
K20
K30
K40
K50
K60
M16
M20
M30
M40
M50
M60
M70
Klasyfikacja według płci: Kobiety
Poz
Nr
Nazwisko, Imię
Płeć
Rok
Kategoria
Kraj
Klub
Miasto
Wynik
Strata
Tempo
1
76
Dobkowska-Szefer Daria
K (1)
1993
K20 (1)
POL
Eden Racing Team
Chorzów
22:08,7
04:25
2
48
Miler Patrycja
K (2)
1992
K20 (2)
POL
Piekary Śląskie
24:51,8
02:43,1
04:58
3
100
Górska Agnieszka
K (3)
1975
K40 (1)
POL
BDB Team, Augusteam
Katowice
25:08,2
02:59,5
05:01
4
78
Szymura Beata
K (4)
1969
K50 (1)
POL
Chorzów
25:28,7
03:20,0
05:05
5
111
Religa Kinga
K (5)
1971
K50 (2)
POL
Tychy
25:39,8
03:31,1
05:07
6
68
Praus Monika
K (6)
1992
K20 (3)
POL
Octagon Tychy Runers
Tychy
25:45,5
03:36,8
05:09
7
30
Świerc Grażyna
K (7)
1969
K50 (3)
POL
Siemianowice Śląskie
26:32,3
04:23,6
05:18
8
52
Labocha Agnieszka
K (8)
1983
K30 (1)
POL
Żarki
26:40,5
04:31,8
05:20
9
73
Miśkiewicz Lucyna
K (9)
1966
K50 (4)
POL
Warto Biegać Zawiercie
Zawiercie
26:57,8
04:49,1
05:23
10
21
Sadawa Marta
K (10)
1990
K30 (2)
POL
Katowice
27:58,0
05:49,3
05:35
11
39
Kuczek Elwira
K (11)
1981
K40 (2)
POL
Łaziska Górne
28:04,7
05:56,0
05:36
12
81
Drywa Dominika
K (12)
1983
K30 (3)
POL
Łaziska Górne
28:11,3
06:02,6
05:38
13
67
Jona Agata
K (13)
1997
K20 (4)
POL
Octagon Tychy Runners
Tychy
28:13,3
06:04,6
05:38
14
7
Duda Jadwiga
K (14)
1957
K60 (1)
POL
KB Szamotuły
Szamotuły
29:31,0
07:22,3
05:54
15
104
Blaut-Kubanek Anna
K (15)
1980
K40 (3)
POL
Ruda Śląska
30:43,7
08:35,0
06:08
16
112
Smolarczyk Marta
K (16)
1987
K30 (4)
POL
Gliwice
30:46,0
08:37,3
06:09
17
108
Dziembała Agnieszka
K (17)
1994
K20 (5)
POL
Katowice
31:15,9
09:07,2
06:15
18
98
Pałka Agnieszka
K (18)
1983
K30 (5)
POL
Katowice
31:18,3
09:09,6
06:15
19
55
Kufel Sandra
K (19)
2005
K16 (1)
POL
Sportczesna Running Team
Słowik
31:29,6
09:20,9
06:17
20
24
Abrahamczyk Natalia
K (20)
1991
K30 (6)
POL
Katowice
32:07,5
09:58,8
06:25
21
45
Rapucha Katarzyna
K (21)
1984
K30 (7)
POL
Żory
32:25,6
10:16,9
06:29
22
40
Golik Anna
K (22)
1980
K40 (4)
POL
Bytom
32:33,9
10:25,2
06:30
23
65
Schwierczinski Claudia
K (23)
1993
K20 (6)
POL
Katowice
33:49,2
11:40,5
06:45
24
9
Kozłowska Wiktoria
K (24)
2005
K16 (2)
POL
UKS Diament Godów
Poznań
36:17,8
14:09,1
07:15
25
25
Olearczyk Joanna
K (25)
1971
K50 (5)
POL
Katowice
36:18,1
14:09,4
07:15
26
102
Duda Anna
K (26)
1987
K30 (8)
POL
Ruda Śląska
39:40,2
17:31,5
07:56
DNS
4
Niedźwiecka Izabela
K
1996
K20
POL
AjzaŚwir
Katowice
BGTimeSport
© 2015 - 2024