Toggle navigation
Zawody
BiegDzieci.pdf
Bieg Główny.pdf
Jesienne Biegi na Magurce 10km - MĘŻCZYŹNI
Wydarzenie:
Jesienne Biegi na Magurce
Jesienne Biegi na Magurce
Organizator:
Stowarzyszenie Integracyjne Eurobeskidy, GOSIR w Wilkowicach
Data:
19.10.2019
Miejsce:
Wilkowice - Magurka
Dystans:
10
.000 km
Zgłoszonych:
26
Ukończyło:
26
Nieklasyfikowani:
0
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów
brutto
OPEN
K
M
M-16
M-20
M-30
M-40
M-50
M-60
Klasyfikacja według płci: Mężczyźni
Poz
Nr
Nazwisko, Imię
Płeć
Rok
Kategoria
Kraj
Klub
Miasto
Wynik
Strata
Tempo
1
162
Krywult Szymon
M (1)
1998
M-20 (1)
POL
KS Sprint Bielsko-Biała
Bielsko-Biała
42:48,6
04:16
2
165
Lasek Dariusz
M (2)
1972
M-40 (1)
POL
Byledobiec Anin
Kozy
44:31,4
01:42,8
04:27
3
159
Kubica Adam
M (3)
1978
M-40 (2)
POL
Pędzące Nożyce Bystra
Bystra
46:07,2
03:18,6
04:36
4
164
Pytlarz Wojtek
M (4)
1978
M-40 (3)
POL
Bielsko-Biała
46:24,9
03:36,3
04:38
5
150
Then Dawid
M (5)
1979
M-40 (4)
POL
Bielsko Biała
46:35,4
03:46,8
04:39
6
167
Olma Przemysław
M (6)
1978
M-40 (5)
POL
KS KANDAHAR/ATSKO POLSKA
Bielsko-Biała
47:06,5
04:17,9
04:42
7
179
Szpak Damian
M (7)
1961
M-50 (1)
Team Papry
Tychy
48:57,3
06:08,7
04:53
8
148
Miśkiewicz Paweł
M (8)
1978
M-40 (6)
POL
Kozy
50:25,4
07:36,8
05:02
9
169
Łaciak Piotr
M (9)
1980
M-30 (1)
POL
Wilkowice
52:05,8
09:17,2
05:12
10
173
Stajszczyk Jarosław
M (10)
1983
M-30 (2)
POL
Skoczów
52:20,5
09:31,9
05:14
11
155
Śpiewak Bartosz
M (11)
2003
M-16 (1)
Bystra
52:48,3
09:59,7
05:16
12
158
Ciurla Mateusz
M (12)
1992
M-20 (2)
POL
Ultra Beskid Sport
Wilkowice
53:19,3
10:30,7
05:19
13
168
Pronobis Marek
M (13)
1979
M-40 (7)
POL
BWM Team
Bystra
53:26,3
10:37,7
05:20
14
146
Jarecki Sebastian
M (14)
1980
M-30 (3)
POL
skipol.pl Team
Bielsko-Biała
53:50,4
11:01,8
05:23
15
178
Jakubiec Błażej
M (15)
1999
M-20 (3)
Łodygowice
54:09,9
11:21,3
05:24
16
149
Machowski Artur
M (16)
1969
M-50 (2)
-
Bielsko-Biała
54:19,5
11:30,9
05:25
17
163
Gilarski Rafał
M (17)
1982
M-30 (4)
POL
Fitanu.com
Kęty
54:30,1
11:41,5
05:27
18
171
Koczur Wiesław
M (18)
1978
M-40 (8)
POL
Ja i On
Kozy
54:31,6
11:43,0
05:27
19
147
Gazda Michał
M (19)
1992
M-20 (4)
POL
Choroba nizinna
Poznań
55:15,6
12:27,0
05:31
20
174
Sikora Stefan
M (20)
1949
M-60 (1)
POL
TEAM SIKORA
Bielsko Biala
55:29,8
12:41,2
05:32
21
151
Szałajko Michał
M (21)
1991
M-20 (5)
Nutrend Biega
Bielsko-Biała
57:10,2
14:21,6
05:43
22
157
Kurpas Krzysztof
M (22)
1971
M-40 (9)
POL
Międzyrzecze Dolne
57:21,2
14:32,6
05:44
23
152
Śpiewak Wojtek
M (23)
1973
M-40 (10)
POL
Wilkowice
57:43,9
14:55,3
05:46
24
166
FIJAK Jerzy
M (24)
1956
M-60 (2)
POL
Mikuszowice
Bielsko - Biała
1:01:21,0
18:32,4
06:08
25
176
Magiera Marek
M (25)
1957
M-60 (3)
POL
Ultra Beskid Sport
Bielsko-Biała
1:01:39,9
18:51,3
06:09
26
154
Mędrala Czesław
M (26)
1946
M-60 (4)
POL
Bielsko-Biała
1:05:09,5
22:20,9
06:30
BGTimeSport
© 2015 - 2024