Toggle navigation
Zawody
BiegGłówny.pdf
BiegTowarzyszący.pdf
BIEG GŁÓWNY
Wydarzenie:
EKSTREMALNY PÓŁMARATON GÓRSKI
EKSTREMALNY PÓŁMARATON GÓRSKI
Organizator:
Zarząd Terenowy NSZZP przy KPP Żywiec
Data:
25.05.2018
Miejsce:
Ostre
Dystans:
0
.000 km
Zgłoszonych:
110
Ukończyło:
107
Nieklasyfikowani:
3
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów
brutto
OPEN
K
M
Kdo35
Kod36
Mdo35
Mod36
Klasyfikacja w kategorii: Mod36
(Mod36)
Poz
Nr
Nazwisko, Imię
Płeć
Rok
Kategoria
Kraj
Klub
Miasto
Meta
Strata
1
4
Michulec Jacek
M (1)
1980
Mod36 (1)
POL
Komenda Główna Policji
Żywiec
1:30:51,7
2
41
Burghart Jakub
M (3)
1981
Mod36 (2)
POL
Komenda Główna Policji
KWP KRAKÓW
1:34:10,3
03:18,6
3
40
Thiel Adam
M (6)
1977
Mod36 (3)
POL
Komenda Główna Policji
Gdańsk
1:40:03,9
09:12,2
4
85
Prokop Jarosław
M (8)
1971
Mod36 (4)
POL
Grupa Beskidzka GOPR
Rycerka Górna
1:44:40,4
13:48,7
5
35
SŁOBODZIAN EUGENIUSZ
M (12)
1975
Mod36 (5)
POL
Śląski Oddział Straży Granicznej
Cieszyn
1:47:17,1
16:25,4
6
12
Mrowiec Bartłomiej
M (14)
1979
Mod36 (6)
POL
Grupa Beskidzka GOPR
Katowice
1:48:15,7
17:24,0
7
97
Cichoń Roman
M (15)
1979
Mod36 (7)
POL
KPP Tarnowskie Góry
Mierzęcice
1:49:34,3
18:42,6
8
55
Kowalkowski Paweł
M (16)
1981
Mod36 (8)
POL
KWP Kraków
Kraków
1:50:07,4
19:15,7
9
3
CZERNEK TOMASZ
M (17)
1977
Mod36 (9)
POL
KMP Bielsko-Biała
Lipowa
1:52:30,5
21:38,8
10
36
Ryś Paweł
M (23)
1976
Mod36 (10)
POL
Straż Graniczna ŚLOSG
Bielsko-Biała
1:55:32,2
24:40,5
11
94
Sawicki Lucjan
M (25)
1976
Mod36 (11)
POL
ZSME Żywiec
Żywiec
1:57:20,6
26:28,9
12
47
Skoczylas Bartłomiej
M (26)
1981
Mod36 (12)
POL
Grupa Beskidzka GOPR
Wadowice
1:57:40,1
26:48,4
13
15
Szendera Józef
M (27)
1980
Mod36 (13)
POL
KMP Bielsko-Biała
STUDZIONKA
2:00:17,8
29:26,1
14
59
Malczyk Janusz
M (30)
1974
Mod36 (14)
POL
Gopr Beskidy,Policja
Wisła
2:05:02,6
34:10,9
15
25
Ziętek Andrzej
M (32)
1982
Mod36 (15)
POL
Szkoła Policji w Katowicach
Sławków
2:05:17,1
34:25,4
16
6
Dudek Mariusz
M (35)
1980
Mod36 (16)
POL
KMP Ruda Śląska
Ruda Śląska
2:08:07,8
37:16,1
17
20
Kapral Jerzy
M (38)
1969
Mod36 (17)
POL
SPPP Częstochowa
Apolonka
2:08:45,5
37:53,8
18
93
Pąk Grzegorz
M (39)
1979
Mod36 (18)
POL
KMP Sosnowiec
Sosnowiec
2:10:14,4
39:22,7
19
1
Łukasik Michał
M (40)
1970
Mod36 (19)
POL
KPP Żywiec
Zawoja
2:11:49,6
40:57,9
20
98
Openchowski Rafał
M (41)
1976
Mod36 (20)
POL
KPP Tarnowskie Góry
Boruszowice
2:12:32,7
41:41,0
21
30
Hulin Sebastian
M (42)
1974
Mod36 (21)
POL
KMP Katowice
Katowice
2:12:35,7
41:44,0
22
61
Pastwa Grzegorz
M (43)
1971
Mod36 (22)
POL
Grupa Beskidzka GOPR
Jasienica
2:13:20,7
42:29,0
23
14
NIKIEL MARCIN
M (47)
1978
Mod36 (23)
POL
Bielsko - Biała
2:15:55,1
45:03,4
24
78
Janarek Paweł
M (49)
1968
Mod36 (24)
POL
KP Pyskowice
Pyskowice
2:16:50,2
45:58,5
25
80
Gajda Grzegorz
M (52)
1980
Mod36 (25)
POL
KWP Katowice
Sosnowiec
2:18:09,8
47:18,1
26
48
Kucharczyk Andrzej
M (53)
1973
Mod36 (26)
POL
KMP Tychy
Tychy
2:19:03,6
48:11,9
27
87
SOCHA ROBERT
M (55)
1976
Mod36 (27)
POL
Straż Miejska w Skoczowie
Skoczów
2:20:08,0
49:16,3
28
10
Kozłowski Artur
M (57)
1974
Mod36 (28)
POL
KWP Katowice
Dąbrowa Górnicza
2:20:28,2
49:36,5
29
31
Stęchły Jarosław
M (58)
1976
Mod36 (29)
POL
KPP Wodzisław Śląski
Wodzisław Śląski
2:21:05,0
50:13,3
30
51
Gajewski Damian
M (59)
1979
Mod36 (30)
POL
Komenda Główna Policji
Warszawa
2:21:31,8
50:40,1
31
49
Cupiał Mariusz
M (64)
1980
Mod36 (31)
POL
Myszków
2:23:36,3
52:44,6
32
103
Kozieł Mariusz
M (65)
1978
Mod36 (32)
POL
Zespół Szkół Samochodowych w Żywcu
Żywiec
2:25:35,1
54:43,4
33
77
Legieżyński Tomasz
M (68)
1982
Mod36 (33)
POL
Komisariat Policji Pyskowice
Gliwice
2:28:13,4
57:21,7
34
58
Kostka Sebastian
M (69)
1976
Mod36 (34)
POL
KPP Cieszyn
Cieszyn
2:28:43,7
57:52,0
35
76
Ploch Adam
M (71)
1978
Mod36 (35)
POL
Pyskowice
2:29:43,2
58:51,5
36
9
Wójcik Artur
M (72)
1979
Mod36 (36)
POL
KWP Katowice
Dąbrowa Górnicza
2:30:09,4
59:17,7
37
102
Litwin Sławomir
M (74)
1976
Mod36 (37)
POL
KWP Katowice
Sosnowiec
2:34:08,3
1:03:16,6
38
91
Lorek Mateusz
M (76)
1980
Mod36 (38)
POL
Sosnowiec
2:35:16,3
1:04:24,6
39
86
Jamrozy Krzysztof
M (77)
1973
Mod36 (39)
POL
KMP Sosnowiec
Mysłowice
2:36:07,2
1:05:15,5
40
43
Pieślak Romuald
M (80)
1969
Mod36 (40)
POL
SPPP Bielsko-Biała
Bielsko-Biała
2:38:19,5
1:07:27,8
41
11
Magiera Marek
M (81)
1957
Mod36 (41)
POL
Ultra Beskid Sport
Bielsko-Biała
2:40:20,2
1:09:28,5
42
29
Simiński Zbigniew
M (82)
1980
Mod36 (42)
POL
KPP Wodzisław Śląski
Wodzislaw Śląski
2:41:19,3
1:10:27,6
43
53
Sapeta Szymon
M (83)
1978
Mod36 (43)
POL
Grupa Beskidzka GOPR
Radziechowy
2:42:47,2
1:11:55,5
44
28
Korba Krzysztof
M (84)
1982
Mod36 (44)
UKR
KPP Wodzisław Śląski
Wodzislaw Śląski
2:43:27,9
1:12:36,2
45
82
Jarszak Sebastian
M (85)
1977
Mod36 (45)
POL
Dąbrowa Górnicza
2:44:07,1
1:13:15,4
46
63
Mlynarczyk Pawel
M (86)
1976
Mod36 (46)
POL
Katowice
2:44:20,0
1:13:28,3
47
22
Frosztęga Artur
M (87)
1976
Mod36 (47)
POL
UKS JUDO MYSŁOWICE
Katowice
2:45:10,0
1:14:18,3
48
109
Effenberg Michał
M (90)
1981
Mod36 (48)
POL
KPP Zgierz
Zgierz
2:51:59,1
1:21:07,4
49
5
Brych Marcin
M (93)
1972
Mod36 (49)
POL
Lasy Państwowe Nadl. Koniecpol
Koniecpol
2:55:57,8
1:25:06,1
50
72
Golec Roman
M (94)
1978
Mod36 (50)
POL
KMP Piekary Śląskie
Katowice
3:00:28,6
1:29:36,9
DNF
17
Pietraszko Tomasz
M
1978
Mod36
POL
ZSME Zywiec
Żywiec
DNS
27
Płóciniczak Dominik
M
1976
Mod36
POL
Katowice
DNF
39
PIOTRASCHKE Paweł
M
1979
Mod36
POL
KGP Warszawa
SP SŁUPSK
BGTimeSport
© 2015 - 2024