Toggle navigation
Zawody
WYNIKI OPEN.pdf
ZŁOTY GROŃ SKITUR ATAK 2023 - klasyfikacja TURYSTYCZNA
Wydarzenie:
ZŁOTY GROŃ SKITUR ATAK 2023
ZŁOTY GROŃ SKITUR ATAK 2023
Organizator:
KS Kandahar
Data:
15.12.2023
Miejsce:
Złoty Groń, Istebna
Dystans:
6
.000 km
Zgłoszonych:
26
Ukończyło:
25
Nieklasyfikowani:
1
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów
brutto
OPEN
K
M
mlodziez-K
open-K
mlodziez-M
open-M
lub
Szukaj
Poz
Nr
Nazwisko, Imię
Płeć
Rok
Kategoria
Kraj
Klub
Miasto
pk1
pk2
Wynik
Strata
Tempo
1
60
Kizinkiewicz Piotr
M (1)
1989
open-M (1)
POL
-
Ustroń
11:26,1(1)
23:13,4(1)
33:49,0
05:38
2
65
Rakus Kornel
M (2)
1970
open-M (2)
POL
KS Kandahar
Kisielów
11:51,6(2)
23:34,7(2)
34:08,2
00:19,2
05:41
3
50
Halejak Wojciech
M (3)
1983
open-M (3)
POL
Team HB
Gliwice
12:07,6(3)
24:09,5(3)
34:47,7
00:58,7
05:47
4
47
Kulig Maciej
M (4)
1986
open-M (4)
POL
#Dajesz Dajesz
Bielsko-Biała
12:33,4(4)
26:00,8(5)
37:15,0
03:26,0
06:12
5
64
Łaskarzewski Piotr
M (5)
1974
open-M (5)
POL
Bielsko-Biała
12:57,0(6)
26:10,6(6)
37:58,9
04:09,9
06:19
6
67
Gwiżdż Marcin
M (6)
1973
open-M (6)
POL
KS Kandahar
Jaworzno
12:45,8(5)
25:33,9(4)
38:31,9
04:42,9
06:25
7
59
Golba Andrzej
M (7)
1983
open-M (7)
POL
Uks Brenna Gorki
Brenna
13:47,1(9)
27:57,5(10)
39:23,3
05:34,3
06:33
8
49
Skiba Maciej
M (8)
1992
open-M (8)
POL
KINGRUNNER ULTRA
Wałbrzych
13:20,0(8)
27:07,8(7)
39:47,4
05:58,4
06:37
9
55
Wojtyla Tomáš
M (9)
1977
open-M (9)
CZE
Smilovice U Trince
13:07,4(7)
27:25,7(8)
40:01,4
06:12,4
06:40
10
53
Orawczak Patryk
M (10)
1996
open-M (10)
POL
KS Kandahar
Brzeźce
13:54,4(10)
27:51,6(9)
40:11,7
06:22,7
06:41
11
54
Wojtyla Ondra
M (11)
2008
mlodziez-M (1)
CZE
Smilovice U Trince
14:21,5(12)
28:37,8(11)
41:53,0
08:04,0
06:58
12
72
Cieslak Ryszard
M (12)
1966
open-M (11)
POL
KS Kandahar
Kozy
15:12,2(16)
29:22,2(13)
42:22,5
08:33,5
07:03
13
68
Gugała Maciej
M (13)
1976
open-M (12)
POL
Kielce
15:02,0(15)
29:17,4(12)
42:23,8
08:34,8
07:03
14
70
Bobrowska Natalia
K (1)
2008
mlodziez-K (1)
POL
KS Kandahar
Rybarzowice
14:15,7(11)
30:18,9(15)
43:49,4
10:00,4
07:18
15
51
Witosz Krzysztof
M (14)
1985
open-M (13)
POL
Ligota
14:28,1(13)
30:02,9(14)
44:09,1
10:20,1
07:21
16
62
Kubala-Śliwka Sylwia
K (2)
1981
open-K (1)
POL
Ustron
16:28,1(21)
31:27,2(19)
44:13,5
10:24,5
07:22
17
56
Paulanis Cyprian
M (15)
1989
open-M (14)
POL
KS Kandahar
Legionowo
15:47,2(18)
31:11,9(17)
44:22,5
10:33,5
07:23
18
66
Kolarczyk Andrzej
M (16)
1972
open-M (15)
POL
Mikołów
14:57,5(14)
31:14,8(18)
45:00,5
11:11,5
07:30
19
30
Zambok Bogusław
M (17)
1981
open-M (16)
POL
GOPR
Szczyrk
15:40,4(17)
31:06,5(16)
45:20,0
11:31,0
07:33
20
52
Pilszek Adam
M (18)
1981
open-M (17)
POL
Tychy
17:28,3(23)
33:53,4(21)
49:31,4
15:42,4
08:15
21
58
Bratek Ilona
K (3)
1982
open-K (2)
POL
KS Kandahar
Orzesze
16:27,0(20)
33:48,2(20)
50:02,0
16:13,0
08:20
22
61
Wieczerzak Adam
M (19)
1979
open-M (18)
POL
Buczkowice
17:00,5(22)
34:51,3(22)
50:48,5
16:59,5
08:28
23
71
Bąkowski Włodzimierz
M (20)
1958
open-M (19)
POL
KS Kandahar
Warszawa
17:51,0(24)
36:47,2(24)
52:29,7
18:40,7
08:44
24
69
Zawal Mariusz
M (21)
1971
open-M (20)
POL
KS Kandahar
Chorzów
16:20,9(19)
35:48,4(23)
53:41,7
19:52,7
08:56
25
63
Castelein Astrid
K (4)
1977
open-K (3)
BEL
N/A
Kontich
25:02,6(26)
50:35,3(25)
1:14:13,0
40:24,0
12:22
DNF
48
Łaskawiec Filip
M
1992
open-M
POL
Piekary Śląskie
23:41,0(25)
BGTimeSport
© 2015 - 2024