|
1 |
144 |
Vytautas Grażys
|
M (1) |
1967 |
M-IV (1) |
LTU |
Centrum Sportu Rejonu Wileńskiego
|
Niemenczyn
|
1:12:28,2(2) |
3:30:15,4 |
|
04:58 |
|
2 |
163 |
Perykasza Paweł
|
M (2) |
1981 |
M-III (1) |
POL |
Grupa Luktrans / Budago
|
Kraków
|
1:14:12,8(5) |
3:30:45,9 |
00:30,5 |
04:59 |
|
3 |
27 |
Furman Dawid
|
M (3) |
1985 |
M-II (1) |
POL |
Dla Elizki & Milenki
|
Błażejowice
|
1:14:51,4(8) |
3:32:00,1 |
01:44,7 |
05:01 |
|
4 |
110 |
Sawicki Piotr
|
M (4) |
1974 |
M-III (2) |
POL |
Beskid Hemp
|
Warszawa
|
1:12:59,0(3) |
3:35:46,1 |
05:30,7 |
05:06 |
|
5 |
100 |
Pietyra Szymon
|
M (5) |
1987 |
M-II (2) |
POL |
|
Jeleśnia
|
1:14:28,8(7) |
3:38:11,7 |
07:56,3 |
05:10 |
|
6 |
56 |
Krzempek Aleksander
|
M (6) |
1973 |
M-IV (2) |
POL |
BieganiePo40.pl
|
Warszawa
|
1:14:05,6(4) |
3:38:24,9 |
08:09,5 |
05:10 |
|
7 |
88 |
Oreł Tomasz
|
M (7) |
1978 |
M-III (3) |
POL |
SCI Górscy Entuzjaści
|
Kaczyce
|
1:16:35,9(9) |
3:41:34,9 |
11:19,5 |
05:15 |
|
8 |
159 |
Banek Krzysztof
|
M (8) |
1984 |
M-II (3) |
POL |
|
Radzionków
|
1:12:27,7(1) |
3:46:49,6 |
16:34,2 |
05:22 |
|
9 |
79 |
Matlok Marek
|
M (9) |
1976 |
M-III (4) |
POL |
100 Marathon Club Poland
|
Zabrze
|
1:18:26,7(10) |
3:47:21,6 |
17:06,2 |
05:23 |
|
10 |
61 |
Kwaśniewski Mariusz
|
M (10) |
1987 |
M-II (4) |
POL |
Stargardzki Klub Lekkoatletyczny
|
Stargard
|
1:24:25,1(26) |
3:53:31,4 |
23:16,0 |
05:32 |
|
11 |
123 |
Studnik Grzegorz
|
M (11) |
1981 |
M-III (5) |
POL |
GPS Run Team
|
Rybnik
|
1:19:01,9(14) |
3:55:04,1 |
24:48,7 |
05:34 |
|
12 |
89 |
Owsiak Antoni
|
M (12) |
1999 |
M-I (1) |
POL |
|
Mystków
|
1:29:03,6(38) |
3:57:07,0 |
26:51,6 |
05:37 |
|
13 |
140 |
Tatara Mateusz
|
M (13) |
1982 |
M-III (6) |
POL |
RUN-G
|
Kraków
|
1:18:42,1(12) |
3:59:33,4 |
29:18,0 |
05:40 |
|
14 |
109 |
Sawicki Lucjan
|
M (14) |
1976 |
M-III (7) |
POL |
TEAM BROTHERS
|
Żywiec
|
1:21:29,6(16) |
3:59:40,7 |
29:25,3 |
05:40 |
|
15 |
18 |
Czajka Tomasz
|
M (15) |
1974 |
M-III (8) |
POL |
|
Jastrzebie-Zdroj
|
1:23:06,2(21) |
4:01:09,8 |
30:54,4 |
05:42 |
|
16 |
46 |
Karcz Grzegorz
|
M (16) |
1982 |
M-III (9) |
POL |
Będuska Brygada Biegowa
|
Myszków
|
1:20:52,3(15) |
4:02:02,8 |
31:47,4 |
05:44 |
|
17 |
60 |
Kurinnyi Bohdan
|
M (17) |
1991 |
M-II (5) |
UKR |
SPARTANIE DZIECIOM
|
Murów
|
1:19:00,0(13) |
4:04:28,5 |
34:13,1 |
05:47 |
|
18 |
55 |
Kozik Tomasz
|
M (18) |
1981 |
M-III (10) |
POL |
Sprintex Team
|
Brzuśnik
|
1:23:21,7(22) |
4:04:35,9 |
34:20,5 |
05:47 |
|
19 |
139 |
Targosz Piotr
|
M (19) |
1977 |
M-III (11) |
POL |
Sprintex Team
|
Twardorzeczka
|
1:24:45,7(30) |
4:04:36,8 |
34:21,4 |
05:47 |
|
20 |
611 |
Korcz Daniel
|
M (20) |
1979 |
M-III (12) |
POL |
Tervel Biegacz Górski
|
Jaworzno
|
1:22:36,3(18) |
4:08:39,8 |
38:24,4 |
05:53 |
|
21 |
150 |
Wojtowicz Krzysztof
|
M (21) |
1975 |
M-III (13) |
POL |
|
Bielsko-Biala
|
1:26:37,8(34) |
4:09:07,8 |
38:52,4 |
05:54 |
|
22 |
15 |
Chortaszko Artur
|
M (22) |
1979 |
M-III (14) |
POL |
|
Bielsko-Biała
|
1:14:25,0(6) |
4:10:44,7 |
40:29,3 |
05:56 |
|
23 |
113 |
Siekierka Janusz
|
M (23) |
1979 |
M-III (15) |
POL |
Etisoft Running Team
|
Słupsko
|
1:18:41,0(11) |
4:11:20,6 |
41:05,2 |
05:57 |
|
24 |
44 |
Kalita Marcin
|
M (24) |
1980 |
M-III (16) |
POL |
WOSzK w Zakopanem
|
Kościelisko
|
1:26:59,0(35) |
4:12:33,5 |
42:18,1 |
05:59 |
|
25 |
107 |
Ryłko Krzysztof
|
M (25) |
1973 |
M-IV (3) |
POL |
KS Kandahar/Zadyszka Oświęcim
|
Oświęcim
|
1:25:26,5(32) |
4:14:40,0 |
44:24,6 |
06:02 |
|
26 |
155 |
Zbąski Bartłomiej
|
M (26) |
1982 |
M-III (17) |
POL |
KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska
|
Ruda Śląska
|
1:24:27,3(27) |
4:15:13,2 |
44:57,8 |
06:02 |
|
27 |
84 |
Nosalik Marek
|
M (27) |
1965 |
M-IV (4) |
POL |
MTA
|
Zywiec
|
1:21:30,1(17) |
4:16:32,3 |
46:16,9 |
06:04 |
|
28 |
24 |
Firek Adrian
|
M (28) |
1985 |
M-II (6) |
POL |
HIT THE Trail Tomasz Klisz
|
Bielsko-Biała
|
1:23:03,2(20) |
4:17:43,3 |
47:27,9 |
06:06 |
|
29 |
43 |
Jędrusik Mateusz
|
M (29) |
1979 |
M-III (18) |
POL |
|
Brzeszcze
|
1:28:32,9(37) |
4:17:44,2 |
47:28,8 |
06:06 |
|
30 |
112 |
Seruga Robert
|
M (30) |
1991 |
M-II (7) |
POL |
|
Rudzica
|
1:24:15,6(24) |
4:18:46,9 |
48:31,5 |
06:07 |
|
31 |
26 |
Fojt Krzysztof
|
M (31) |
1979 |
M-III (19) |
POL |
KIRA I JO
|
Łaziska Górne
|
1:24:24,4(25) |
4:19:29,5 |
49:14,1 |
06:08 |
|
32 |
94 |
Parwa Michał
|
M (32) |
1985 |
M-II (8) |
POL |
Polni Pizgacze
|
Dziekanowice
|
1:24:35,7(28) |
4:20:04,6 |
49:49,2 |
06:09 |
|
33 |
40 |
Jarzębowicz Beata
|
K (1) |
1981 |
K-III (1) |
POL |
Zadyszka Oświecim
|
Zaborze
|
1:25:26,3(31) |
4:21:16,7 |
51:01,3 |
06:11 |
|
34 |
114 |
Sikora Łukasz
|
M (33) |
1986 |
M-II (9) |
POL |
Grupa Nomax
|
Bładnice Dolne
|
1:27:51,0(36) |
4:23:57,7 |
53:42,3 |
06:15 |
|
35 |
152 |
Wypych Arkadiusz
|
M (34) |
1978 |
M-III (20) |
POL |
|
Piotrków Trybunalski
|
1:22:54,5(19) |
4:24:57,6 |
54:42,2 |
06:16 |
|
36 |
57 |
Krzystała Paweł
|
M (35) |
1999 |
M-I (2) |
POL |
|
Czerwionka-Leszczyny
|
1:38:00,2(71) |
4:27:28,2 |
57:12,8 |
06:20 |
|
37 |
36 |
Heller Karina
|
K (2) |
1978 |
K-III (2) |
POL |
Poranny Beskid Run
|
Skoczów
|
1:34:50,5(56) |
4:28:36,4 |
58:21,0 |
06:21 |
|
38 |
30 |
Gaweł Bogdan
|
M (36) |
1956 |
M-V (1) |
POL |
Synthos
|
Oświęcim-Zaborze
|
1:34:02,9(52) |
4:29:42,3 |
59:26,9 |
06:23 |
|
39 |
93 |
Papuga Dariusz
|
M (37) |
1965 |
M-IV (5) |
POL |
Zadyszka Oświęcim
|
Jawiszowice
|
1:29:21,4(42) |
4:29:48,7 |
59:33,3 |
06:23 |
|
40 |
143 |
Urban Iwona
|
K (3) |
1979 |
K-III (3) |
POL |
42K PRO TEAM
|
Tychy
|
1:37:45,5(70) |
4:29:50,7 |
59:35,3 |
06:23 |
|
41 |
98 |
Piaseczny Marcin
|
M (38) |
1979 |
M-III (21) |
POL |
RUN-G
|
Kraków
|
1:25:43,0(33) |
4:29:59,9 |
59:44,5 |
06:23 |
|
42 |
5 |
Bebak Krzysztof
|
M (39) |
1970 |
M-IV (6) |
POL |
|
Bobrek
|
1:35:30,1(62) |
4:30:49,0 |
1:00:33,6 |
06:25 |
|
43 |
31 |
Giermek Janusz
|
M (40) |
1965 |
M-IV (7) |
POL |
|
Oświęcim-Zaborze
|
1:24:39,7(29) |
4:31:41,6 |
1:01:26,2 |
06:26 |
|
44 |
122 |
Strzelczyk Ewa
|
K (4) |
1978 |
K-III (4) |
POL |
Huragan Ligota
|
Katowice
|
1:29:07,9(39) |
4:33:26,7 |
1:03:11,3 |
06:28 |
|
45 |
164 |
Maciejczyk Sebastian
|
M (41) |
1991 |
M-II (10) |
POL |
|
Jelenia Góra
|
1:23:54,5(23) |
4:35:58,3 |
1:05:42,9 |
06:32 |
|
46 |
115 |
Sitarz Kazimierz
|
M (42) |
1966 |
M-IV (8) |
POL |
KS Forma Wodzisław śląski
|
Rybnik
|
1:39:19,1(75) |
4:36:42,8 |
1:06:27,4 |
06:33 |
|
47 |
105 |
Rak Mirek
|
M (43) |
1964 |
M-IV (9) |
POL |
|
Bytom - Stroszek
|
1:34:19,6(53) |
4:40:09,5 |
1:09:54,1 |
06:38 |
|
48 |
58 |
Kubiak Marcin
|
M (44) |
1979 |
M-III (22) |
POL |
Kubiaki biegają
|
Czechowice-Dziedzice
|
1:30:24,4(45) |
4:40:36,7 |
1:10:21,3 |
06:38 |
|
49 |
39 |
Jarzębowicz Adam
|
M (45) |
1975 |
M-III (23) |
POL |
Yazombs
|
Katowice
|
1:35:21,3(59) |
4:40:55,4 |
1:10:40,0 |
06:39 |
|
50 |
41 |
Jarzębowicz Iwona
|
K (5) |
1979 |
K-III (5) |
POL |
Zadyszka Oświecim
|
Zaborze
|
1:35:23,9(60) |
4:40:56,0 |
1:10:40,6 |
06:39 |
|
51 |
160 |
Kuciel Paweł
|
M (46) |
1992 |
M-II (11) |
POL |
|
Tenczynek
|
1:30:56,9(46) |
4:44:21,9 |
1:14:06,5 |
06:44 |
|
52 |
14 |
Cander Katarzyna
|
K (6) |
1982 |
K-III (6) |
POL |
-
|
Moszczenica
|
1:29:43,6(44) |
4:45:26,8 |
1:15:11,4 |
06:45 |
|
53 |
147 |
Wierzejski Sławomir
|
M (47) |
1969 |
M-IV (10) |
POL |
Orzeł Team Bytów
|
Bytów
|
1:34:44,1(55) |
4:45:35,5 |
1:15:20,1 |
06:46 |
|
54 |
138 |
Tanistra - Słowik Katarzyna
|
K (7) |
1978 |
K-III (7) |
POL |
Huragan Ligota
|
Katowice
|
1:36:32,8(65) |
4:45:49,8 |
1:15:34,4 |
06:46 |
|
55 |
104 |
Pyszka Adrian
|
M (48) |
1974 |
M-III (24) |
POL |
|
Zabrze
|
1:29:08,0(40) |
4:45:53,3 |
1:15:37,9 |
06:46 |
|
56 |
80 |
Meinert Jakub
|
M (49) |
1993 |
M-II (12) |
POL |
Carbon Silesia Sport
|
Katowice
|
1:35:19,1(58) |
4:47:44,8 |
1:17:29,4 |
06:49 |
|
57 |
99 |
Piechota Arkadiusz
|
M (50) |
1985 |
M-II (13) |
POL |
Piraci z Szarloty
|
Rydułtowy
|
1:38:57,3(73) |
4:48:31,4 |
1:18:16,0 |
06:50 |
|
58 |
21 |
Dutka Arkadiusz
|
M (51) |
1979 |
M-III (25) |
POL |
|
Rydułtowy
|
1:39:18,1(74) |
4:48:32,0 |
1:18:16,6 |
06:50 |
|
59 |
48 |
Kastelik Grzegorz
|
M (52) |
1996 |
M-I (3) |
POL |
Sprintex Team
|
Kalna
|
1:35:02,3(57) |
4:48:38,4 |
1:18:23,0 |
06:50 |
|
60 |
78 |
Małkowski Bogdan
|
M (53) |
1968 |
M-IV (11) |
POL |
Spartanie Dzieciom
|
Murów
|
1:35:28,4(61) |
4:49:07,7 |
1:18:52,3 |
06:51 |
|
61 |
117 |
Sokołowska Anna
|
K (8) |
1965 |
K-IV (1) |
POL |
Brak
|
Meszna
|
1:36:49,0(67) |
4:49:41,5 |
1:19:26,1 |
06:51 |
|
62 |
119 |
Sosnowski Michał
|
M (54) |
1970 |
M-IV (12) |
POL |
PGB Sportowa
|
Chorzów
|
1:34:25,9(54) |
4:49:48,5 |
1:19:33,1 |
06:52 |
|
63 |
66 |
Leonik Stanisław
|
M (55) |
1953 |
M-VI (1) |
POL |
K.B. GOCH Bytów
|
Bytów
|
1:29:14,9(41) |
4:50:17,6 |
1:20:02,2 |
06:52 |
|
64 |
22 |
Dybiec Arkadiusz
|
M (56) |
1973 |
M-IV (13) |
POL |
Kamiennogórska Grupa Biegowa
|
Kamienna Góra
|
1:40:48,0(82) |
4:51:29,9 |
1:21:14,5 |
06:54 |
|
65 |
608 |
Śmigielska-Stasicka Monika
|
K (9) |
1978 |
K-III (8) |
POL |
Zadyszka Oświęcim
|
Poręba Wielka
|
1:35:37,7(63) |
4:52:10,8 |
1:21:55,4 |
06:55 |
|
66 |
151 |
Wołoszyn Małgorzata
|
K (10) |
1977 |
K-III (9) |
POL |
MARGO TAEM
|
Bielsko - Biała
|
1:43:27,6(94) |
4:52:51,1 |
1:22:35,7 |
06:56 |
|
67 |
95 |
Pastuszka Piotr
|
M (57) |
1964 |
M-IV (14) |
POL |
|
Bielsko-Biała
|
1:41:09,8(85) |
4:54:27,1 |
1:24:11,7 |
06:58 |
|
68 |
17 |
Czajka Dominik
|
M (58) |
1990 |
M-II (14) |
POL |
Żywcem zabiegani 2.0
|
Radziechowy
|
1:33:30,8(50) |
4:55:34,9 |
1:25:19,5 |
07:00 |
|
69 |
38 |
Jaczun Julia Ewelina
|
K (11) |
2002 |
K-I (1) |
LTU |
Centrum Sportu Rejonu Wileńskiego
|
Niemenczyn
|
1:38:25,2(72) |
4:58:35,8 |
1:28:20,4 |
07:04 |
|
70 |
35 |
Grzebieluch Katarzyna
|
K (12) |
1981 |
K-III (10) |
POL |
LedwoZipie
|
Rybnik
|
1:36:37,8(66) |
4:59:09,5 |
1:28:54,1 |
07:05 |
|
71 |
136 |
Szpak Damian
|
M (59) |
1961 |
M-V (2) |
POL |
Biegowe Środy Papry20
|
Tychy
|
1:31:36,2(48) |
4:59:53,1 |
1:29:37,7 |
07:06 |
|
72 |
4 |
Baron Łukasz
|
M (60) |
1981 |
M-III (26) |
POL |
|
Leśna
|
1:39:40,0(77) |
5:00:11,4 |
1:29:56,0 |
07:06 |
|
73 |
42 |
Jażdżewski Sebastian
|
M (61) |
1981 |
M-III (27) |
POL |
KB GOCH Bytów
|
Ugoszcz
|
1:42:26,8(88) |
5:00:40,0 |
1:30:24,6 |
07:07 |
|
74 |
23 |
Dziasek Kamil
|
M (62) |
1992 |
M-II (15) |
POL |
|
Andrychów
|
1:39:41,7(78) |
5:01:00,7 |
1:30:45,3 |
07:07 |
|
75 |
133 |
Szczygieł Ola
|
K (13) |
1986 |
K-II (1) |
POL |
|
Tarnowskie Góry
|
1:48:17,2(113) |
5:01:12,6 |
1:30:57,2 |
07:08 |
|
76 |
28 |
Galuskin Alexey
|
M (63) |
1983 |
M-III (28) |
POL |
|
Tarnowskie Góry
|
1:48:18,3(114) |
5:01:13,3 |
1:30:57,9 |
07:08 |
|
77 |
25 |
Flis Dariusz
|
M (64) |
1967 |
M-IV (15) |
POL |
ELEB EkstremalnieLeniwyElementBiego
|
Zabrze
|
1:40:00,3(79) |
5:02:08,9 |
1:31:53,5 |
07:09 |
|
78 |
10 |
Bojda Brygida
|
K (14) |
1976 |
K-III (11) |
POL |
Poranny Beskid Run
|
Pierściec
|
1:42:45,7(90) |
5:04:11,1 |
1:33:55,7 |
07:12 |
|
79 |
92 |
Paczuski Piotr
|
M (65) |
1981 |
M-III (29) |
POL |
NoWi
|
Sokołów Podlaski
|
1:31:56,4(49) |
5:05:18,8 |
1:35:03,4 |
07:14 |
|
80 |
85 |
Nowak Kamil
|
M (66) |
2005 |
M-I (4) |
POL |
Lydenti
|
Milówka
|
1:42:32,9(89) |
5:05:25,1 |
1:35:09,7 |
07:14 |
|
81 |
76 |
Malinowski Krzysztof
|
M (67) |
1969 |
M-IV (16) |
POL |
PoWoli do Celu
|
Gilowice
|
1:31:08,0(47) |
5:05:29,0 |
1:35:13,6 |
07:14 |
|
82 |
162 |
Stec Agnieszka
|
K (15) |
1984 |
K-II (2) |
POL |
|
Bielsko-Biała
|
1:45:17,2(99) |
5:05:30,4 |
1:35:15,0 |
07:14 |
|
83 |
11 |
Borkowski Aleksander
|
M (68) |
1956 |
M-V (3) |
POL |
100 Marathon Club Polska
|
Świnoujście
|
1:40:54,2(83) |
5:05:32,0 |
1:35:16,6 |
07:14 |
|
84 |
50 |
Kępka Krzysztof
|
M (69) |
1990 |
M-II (16) |
POL |
|
Kocierz Moszczanicki
|
1:33:51,1(51) |
5:06:06,6 |
1:35:51,2 |
07:15 |
|
85 |
13 |
Brudny Ryszard
|
M (70) |
1979 |
M-III (30) |
POL |
Poranny Beskid Run
|
Ochaby Wielkie
|
1:36:13,3(64) |
5:06:38,4 |
1:36:23,0 |
07:15 |
|
86 |
51 |
Klimczewski Andrzej
|
M (71) |
1962 |
M-V (4) |
POL |
Forever Young Łódź
|
Łódź
|
1:41:59,1(86) |
5:08:16,2 |
1:38:00,8 |
07:18 |
|
87 |
118 |
Sosna Kazimierz
|
M (72) |
1959 |
M-V (5) |
POL |
|
Bieruń
|
1:29:27,3(43) |
5:08:43,2 |
1:38:27,8 |
07:18 |
|
88 |
7 |
Bieszczad Patrycja
|
K (16) |
1981 |
K-III (12) |
POL |
Fit&Sport
|
Bielsko-Biała
|
1:43:05,3(91) |
5:12:12,6 |
1:41:57,2 |
07:23 |
|
89 |
68 |
Luksza Radek
|
M (73) |
1974 |
M-III (31) |
CZE |
MK Seitl Ostrava
|
Ostrawa
|
1:52:20,2(123) |
5:14:18,7 |
1:44:03,3 |
07:26 |
|
90 |
91 |
Paczkowski Paweł
|
M (74) |
1973 |
M-IV (17) |
POL |
Weronika Anna
|
Łódź
|
1:40:09,7(80) |
5:14:35,9 |
1:44:20,5 |
07:27 |
|
91 |
19 |
Demianiuk Magdalena
|
K (17) |
1978 |
K-III (13) |
POL |
The Mianiuki Team
|
Stryszawa
|
1:47:32,3(109) |
5:14:50,7 |
1:44:35,3 |
07:27 |
|
92 |
145 |
Walaszek Mariusz
|
M (75) |
1974 |
M-III (32) |
POL |
Walaszek team
|
Gilowice
|
1:39:23,0(76) |
5:15:04,7 |
1:44:49,3 |
07:27 |
|
93 |
156 |
Zwęgliński Andrzej
|
M (76) |
1976 |
M-III (33) |
POL |
|
Kędzierzyn-Koźle
|
1:45:23,8(100) |
5:15:04,8 |
1:44:49,4 |
07:27 |
|
94 |
142 |
Czyżowska Gabriela
|
K (18) |
1979 |
K-III (14) |
POL |
|
Szczawno-Zdrój
|
1:50:03,8(118) |
5:15:22,3 |
1:45:06,9 |
07:28 |
|
95 |
65 |
Lasota Mirosław
|
M (77) |
1953 |
M-VI (2) |
POL |
|
Wałcz
|
1:44:43,1(98) |
5:15:25,9 |
1:45:10,5 |
07:28 |
|
96 |
610 |
Golec Aleksandra
|
K (19) |
1970 |
K-IV (2) |
POL |
KT Żywiec
|
Żywiec
|
1:42:26,1(87) |
5:16:15,0 |
1:45:59,6 |
07:29 |
|
97 |
6 |
Bednarenko Wojciech
|
M (78) |
1981 |
M-III (34) |
POL |
Ekipa z Tarnowa
|
Tarnów
|
1:43:11,0(92) |
5:16:52,2 |
1:46:36,8 |
07:30 |
|
98 |
130 |
Szatko Mariusz
|
M (79) |
1964 |
M-IV (18) |
POL |
Ekipa z Tarnowa
|
Brzozówka
|
1:43:11,7(93) |
5:16:53,1 |
1:46:37,7 |
07:30 |
|
99 |
67 |
Liszka Piotr
|
M (80) |
1953 |
M-VI (3) |
POL |
|
Bytom
|
1:49:53,1(117) |
5:19:04,8 |
1:48:49,4 |
07:33 |
|
100 |
606 |
Kuśmierek Wilczak Edyta
|
K (20) |
1970 |
K-IV (3) |
POL |
WOLF GANG
|
Dąbrowa Górnicza
|
1:44:26,8(95) |
5:23:54,0 |
1:53:38,6 |
07:40 |
|
101 |
86 |
Nowak Łukasz
|
M (81) |
1975 |
M-III (35) |
POL |
LyDenti
|
Milówka
|
1:44:42,4(97) |
5:24:07,1 |
1:53:51,7 |
07:40 |
|
102 |
97 |
Pękalska Dorota
|
K (21) |
1981 |
K-III (15) |
POL |
|
Żywiec
|
1:48:01,6(112) |
5:24:24,5 |
1:54:09,1 |
07:41 |
|
103 |
96 |
Pączek Sławek
|
M (82) |
1975 |
M-III (36) |
POL |
Gang Dzikich Wieprzy
|
Kierz Niedźwiedzi
|
1:45:48,1(106) |
5:24:26,6 |
1:54:11,2 |
07:41 |
|
104 |
54 |
Koczur Wiesław
|
M (83) |
1978 |
M-III (37) |
POL |
JUSTTEAM Bielsko-Biała
|
Kozy
|
1:40:58,7(84) |
5:25:14,9 |
1:54:59,5 |
07:42 |
|
105 |
59 |
Kuchta Mirosław
|
M (84) |
1964 |
M-IV (19) |
POL |
GKS KATOWICE
|
Katowice
|
1:50:54,5(121) |
5:27:24,4 |
1:57:09,0 |
07:45 |
|
106 |
111 |
Semik Paweł
|
M (85) |
1985 |
M-II (17) |
POL |
Greenon.pl
|
Żywiec
|
1:37:44,8(69) |
5:27:53,2 |
1:57:37,8 |
07:46 |
|
107 |
34 |
Górecki Dariusz
|
M (86) |
1968 |
M-IV (20) |
POL |
Gang dzikich wieprzy
|
Lipowa
|
1:46:10,2(107) |
5:30:01,9 |
1:59:46,5 |
07:49 |
|
108 |
69 |
Łacek Ewelina
|
K (22) |
1984 |
K-II (3) |
POL |
|
Istebna
|
1:47:13,4(108) |
5:30:14,4 |
1:59:59,0 |
07:49 |
|
109 |
32 |
Gos Piotr
|
M (87) |
1976 |
M-III (38) |
POL |
Biegiemwlas
|
Poznań
|
1:53:06,3(126) |
5:34:00,8 |
2:03:45,4 |
07:54 |
|
110 |
605 |
Wilczak Maciej
|
M (88) |
2005 |
M-I (5) |
POL |
WOLF GANG
|
Dąbrowa Górnicza
|
1:37:35,2(68) |
5:34:01,1 |
2:03:45,7 |
07:54 |
|
111 |
129 |
Szalaty Marcin
|
M (89) |
1983 |
M-III (39) |
POL |
Baza44/ 44BLMW
|
Siemirowice/żywiec
|
1:40:42,1(81) |
5:34:29,5 |
2:04:14,1 |
07:55 |
|
112 |
137 |
Szwarczuk Ewa
|
K (23) |
1972 |
K-IV (4) |
POL |
Gibasówka
|
Katowice
|
1:53:27,3(128) |
5:34:47,8 |
2:04:32,4 |
07:56 |
|
113 |
124 |
Styczeń Justyna
|
K (24) |
1983 |
K-III (16) |
POL |
ELEB EkstremalnieLeniwyElementBiego
|
Zabrze
|
1:47:54,7(111) |
5:35:02,9 |
2:04:47,5 |
07:56 |
|
114 |
64 |
Lasota Irena
|
K (25) |
1951 |
K-VI (1) |
POL |
|
Wałcz
|
1:48:24,1(115) |
5:35:49,1 |
2:05:33,7 |
07:57 |
|
115 |
135 |
Szoblik Darek
|
M (90) |
1977 |
M-III (40) |
POL |
Szoblik Auto Serwis
|
Chorzów/Przybędza
|
1:49:52,2(116) |
5:38:14,8 |
2:07:59,4 |
08:00 |
|
116 |
74 |
Majewski Maciej
|
M (91) |
1966 |
M-IV (21) |
POL |
|
Poznań
|
2:06:23,1(144) |
5:38:15,1 |
2:07:59,7 |
08:00 |
|
117 |
20 |
Doczekalski Jarosław
|
M (92) |
1971 |
M-IV (22) |
POL |
GB Galopujące Ślimaki
|
Jastrzębie Zdrój
|
1:45:24,7(101) |
5:38:19,5 |
2:08:04,1 |
08:01 |
|
118 |
149 |
Wojnarowski Leszek
|
M (93) |
1970 |
M-IV (23) |
POL |
|
Tarnów
|
1:44:34,1(96) |
5:38:34,7 |
2:08:19,3 |
08:01 |
|
119 |
157 |
Chołody Małgorzata
|
K (26) |
1972 |
K-IV (5) |
POL |
|
Gołańcz
|
1:52:37,1(125) |
5:39:23,7 |
2:09:08,3 |
08:02 |
|
120 |
120 |
Stańczyk Andrzej
|
M (94) |
1960 |
M-V (6) |
POL |
PoWoli do Celu
|
Wola
|
1:45:37,8(103) |
5:40:01,4 |
2:09:46,0 |
08:03 |
|
121 |
121 |
Stawiany Piotr
|
M (95) |
1970 |
M-IV (24) |
POL |
BIEGAMY NA KOKSIE
|
Wałbrzych
|
1:55:31,5(131) |
5:41:19,5 |
2:11:04,1 |
08:05 |
|
122 |
126 |
Svozil Libor
|
M (96) |
1971 |
M-IV (25) |
CZE |
MK Seitl Ostrava
|
Hlučín
|
1:50:05,4(119) |
5:41:19,9 |
2:11:04,5 |
08:05 |
|
123 |
154 |
Zawodny Jacek
|
M (97) |
1976 |
M-III (41) |
POL |
|
Koźmin Wielkopolski
|
1:53:14,8(127) |
5:41:53,3 |
2:11:37,9 |
08:06 |
|
124 |
37 |
Hnatiuk Mateusz
|
M (98) |
1993 |
M-II (18) |
POL |
|
Łodygowice
|
1:45:36,0(102) |
5:42:07,4 |
2:11:52,0 |
08:06 |
|
125 |
29 |
Gancarczyk Bartosz
|
M (99) |
1986 |
M-II (19) |
POL |
|
Tychy
|
1:51:58,5(122) |
5:45:39,2 |
2:15:23,8 |
08:11 |
|
126 |
71 |
Łasek Jarosław
|
M (100) |
1967 |
M-IV (26) |
POL |
|
Wschowa
|
1:52:26,9(124) |
5:46:42,6 |
2:16:27,2 |
08:12 |
|
127 |
82 |
Michalski Ryszard
|
M (101) |
1980 |
M-III (42) |
POL |
Bemowo Biega
|
Warszawa
|
1:47:50,1(110) |
5:47:10,4 |
2:16:55,0 |
08:13 |
|
128 |
49 |
Kawka Rafał
|
M (102) |
1985 |
M-II (20) |
POL |
Biegacze w Radomsku
|
Radomsko
|
1:45:47,4(105) |
5:51:10,4 |
2:20:55,0 |
08:19 |
|
129 |
33 |
Górecki Sławomir
|
M (103) |
1974 |
M-III (43) |
POL |
|
Bielsko - Biała
|
1:50:35,9(120) |
5:51:57,8 |
2:21:42,4 |
08:20 |
|
130 |
108 |
Rzechuła Sławomir
|
M (104) |
1964 |
M-IV (27) |
POL |
|
Bielsko-Biała
|
2:00:53,4(140) |
5:53:00,7 |
2:22:45,3 |
08:21 |
|
131 |
128 |
Szajna Marcin
|
M (105) |
1978 |
M-III (44) |
POL |
|
Cieszyn
|
1:55:44,1(132) |
5:54:50,9 |
2:24:35,5 |
08:24 |
|
132 |
9 |
Bogusz Anna
|
K (27) |
1974 |
K-III (17) |
POL |
|
Liowa
|
2:00:29,5(138) |
5:55:09,5 |
2:24:54,1 |
08:24 |
|
133 |
77 |
Malinowski Zbigniew
|
M (106) |
1954 |
M-V (7) |
POL |
KOŁOBRZEG MORZEM DOBRA
|
Kolobrzeg
|
2:00:53,0(139) |
5:55:20,6 |
2:25:05,2 |
08:25 |
|
134 |
90 |
Ozimiński Maciej
|
M (107) |
1983 |
M-III (45) |
POL |
|
Twardorzeczka
|
1:56:35,7(133) |
5:55:31,4 |
2:25:16,0 |
08:25 |
|
135 |
63 |
Langner Maurycy
|
M (108) |
1975 |
M-III (46) |
POL |
Team Paweł Nie Całkiem Święty
|
Będzin
|
1:54:36,1(130) |
5:58:38,2 |
2:28:22,8 |
08:29 |
|
136 |
75 |
Majkrzak Mariusz
|
M (109) |
1976 |
M-III (47) |
POL |
MOCNI POMOCNI
|
Sucha Beskidzka
|
|
5:59:05,1 |
2:28:49,7 |
08:30 |
|
137 |
604 |
Wilczak Dariusz
|
M (110) |
1967 |
M-IV (28) |
POL |
WOLF GANG
|
Dąbrowa Górnicza
|
1:45:45,2(104) |
5:59:07,2 |
2:28:51,8 |
08:30 |
|
138 |
134 |
Szlaga Ireneusz
|
M (111) |
1962 |
M-V (8) |
POL |
|
Jastrzębie - Zdrój
|
1:53:30,1(129) |
6:07:36,3 |
2:37:20,9 |
08:42 |
|
139 |
81 |
Mędrala Czesław
|
M (112) |
1946 |
M-VI (4) |
POL |
TEAM Mędrala
|
Bielsko-Biała
|
1:58:15,6(135) |
6:07:49,6 |
2:37:34,2 |
08:42 |
|
140 |
102 |
Pobłocki Jan
|
M (113) |
1957 |
M-V (9) |
POL |
Spartanie dzieciom Grupa Trójmiasto
|
Gdańsk
|
2:06:49,8(145) |
6:13:14,4 |
2:42:59,0 |
08:50 |
|
141 |
132 |
Szczerba Andrzej
|
M (114) |
1972 |
M-IV (29) |
POL |
100 MCP
|
Sosnowiec
|
1:58:53,7(136) |
6:15:54,0 |
2:45:38,6 |
08:54 |
|
142 |
106 |
Rejowska Agnieszka
|
K (28) |
1982 |
K-III (18) |
POL |
NoWi
|
Sokołów Podlaski
|
2:02:33,4(143) |
6:17:17,0 |
2:47:01,6 |
08:56 |
|
143 |
609 |
Świderek Marcin
|
M (115) |
1977 |
M-III (48) |
POL |
|
Skierniewice
|
2:02:32,3(141) |
6:17:17,4 |
2:47:02,0 |
08:56 |
|
144 |
72 |
Łyscarz Józef
|
M (116) |
1980 |
M-III (49) |
POL |
100 Marathon Club Polska
|
Katowice
|
1:57:31,1(134) |
6:22:11,7 |
2:51:56,3 |
09:03 |
|
145 |
158 |
Kuriata Marcin
|
M (117) |
1997 |
M-I (6) |
POL |
|
Wrocław
|
2:00:11,0(137) |
6:28:58,9 |
2:58:43,5 |
09:13 |
|
146 |
116 |
Siudzińska Anna
|
K (29) |
1979 |
K-III (19) |
POL |
Biegaj za miastem / Ultra Way Team
|
Toruń
|
2:07:40,2(146) |
6:30:09,8 |
2:59:54,4 |
09:14 |
|
147 |
153 |
Wysocki Andrzej
|
M (118) |
1975 |
M-III (50) |
POL |
NoWi Siedlce
|
Skórzec
|
2:02:33,0(142) |
6:40:01,1 |
3:09:45,7 |
09:28 |
|
148 |
127 |
Sypniewska Hanna
|
K (30) |
1954 |
K-V (1) |
POL |
Spartanie Dzieciom/ UltraWay Team
|
Gdynia
|
2:11:48,7(149) |
6:42:50,3 |
3:12:34,9 |
09:32 |
|
149 |
131 |
Szaton Bogusław
|
M (119) |
1969 |
M-IV (30) |
POL |
MOSIR TKKF SATURN CELADŹ
|
Czeladź
|
2:19:51,0(150) |
7:01:31,4 |
3:31:16,0 |
09:59 |
|
150 |
103 |
Polerowicz Adrian
|
M (120) |
1980 |
M-III (51) |
POL |
|
Piaski
|
2:08:46,3(147) |
7:01:32,9 |
3:31:17,5 |
09:59 |
|
151 |
148 |
Wiśniewski Roman
|
M (121) |
1954 |
M-V (10) |
POL |
RKS BACA
|
Twardorzeczka
|
2:21:48,9(151) |
7:15:58,1 |
3:45:42,7 |
10:19 |
|
152 |
47 |
Kasierska Ewa Katarzyna
|
K (31) |
1948 |
K-VI (2) |
POL |
WKB META LUBLINIEC
|
Poznań
|
2:46:21,8(152) |
8:12:22,9 |
4:42:07,5 |
11:40 |
|
DNF |
146 |
Wendzonka Marcin
|
M |
1980 |
M-III |
POL |
|
Tarnowo Podgórne
|
2:08:47,7(148) |
|
|
|
|
DNS |
2 |
Abrahamczyk Robert
|
M |
1999 |
M-I |
POL |
|
Rybnik
|
|
|
|
|
|
DNF |
3 |
Ballek Vladimir
|
M |
1959 |
M-V |
SVK |
Team Nordic Skalite
|
Skalite
|
|
|
|
|
|
DNS |
8 |
Biłka Krzysztof
|
M |
1986 |
M-II |
POL |
|
Bielsko-Biała
|
|
|
|
|
|
DNS |
12 |
Boś Iwona
|
K |
1970 |
K-IV |
POL |
Wiślanka
|
Wisła
|
|
|
|
|
|
DNS |
16 |
Ciapała Marek
|
M |
1981 |
M-III |
POL |
|
Lipowa
|
|
|
|
|
|
DNS |
45 |
Kałaczyński Ryszard
|
M |
1960 |
M-V |
POL |
366 Witunia
|
Witunia
|
|
|
|
|
|
DNS |
52 |
Kłosowicz Monika
|
K |
1996 |
K-I |
POL |
KLUB SAMURAJ WROCŁAW
|
Wrocław
|
|
|
|
|
|
DNS |
53 |
Kocierz Piotr
|
M |
1975 |
M-III |
POL |
Team Beskidy
|
Żywiec
|
|
|
|
|
|
DNS |
62 |
Lange Grzegorz
|
M |
1970 |
M-IV |
POL |
|
Bytom
|
|
|
|
|
|
DNS |
70 |
Łasek Dariusz
|
M |
1960 |
M-V |
POL |
MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM
|
Głogów
|
|
|
|
|
|
DNS |
73 |
Madej Dominik
|
M |
1978 |
M-III |
POL |
Baldpol Hooligans
|
Bielsko-Biała
|
|
|
|
|
|
DNS |
83 |
Miskiewicz Mariusz
|
M |
1981 |
M-III |
POL |
STANCZAK TEAM
|
Cieszyn
|
|
|
|
|
|
DNS |
87 |
Ogórek Tomasz
|
M |
1985 |
M-II |
POL |
|
Bielsko-Biała
|
|
|
|
|
|
DNS |
101 |
Pituch Grzegorz
|
M |
1981 |
M-III |
POL |
Ks Wysoka
|
Wysoka
|
|
|
|
|
|
DNS |
125 |
Sulkowski Arkadiusz
|
M |
1975 |
M-III |
POL |
Sulek team
|
Knurów
|
|
|
|
|
|
DNS |
141 |
Tatuśko Tomasz
|
M |
1968 |
M-IV |
POL |
|
Kraków
|
|
|
|
|