Toggle navigation
Zawody
Bieg 5km.pdf
NordicWalking.pdf
PIĄTKA W BIEGU PO ZDROWIE
Wydarzenie:
PIĄTKA W BIEGU PO ZDROWIE
PIĄTKA W BIEGU PO ZDROWIE
Organizator:
Uczniowski Klub Sportowy DIAMENT w Godowie
Data:
10.09.2023
Miejsce:
Katowice
Dystans:
5
.000 km
Zgłoszonych:
67
Ukończyło:
67
Nieklasyfikowani:
0
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów
brutto
OPEN
K
M
K14
M14
K16
K20
K30
K40
K50
K60
M16
M20
M30
M40
M50
M60
M70
lub
Szukaj
Poz
Nr
Nazwisko, Imię
Płeć
Rok
Kategoria
Kraj
Klub
Miasto
PK
Wynik
Tempo
1
62
Kuźniar Marcin
M (1)
1987
M30 (1)
POL
Kraków
05:43,7(1)
18:08,2
03:37
2
45
Kapa Tomasz
M (2)
1981
M40 (1)
POL
Czeladź Biega
Czeladź
05:44,0(2)
18:13,7
03:38
3
41
Żak Mateusz
M (3)
2003
M20 (1)
POL
OŚ AZS Poznań
Poznań
05:44,1(3)
18:37,9
03:43
4
47
Sakrajecki Andrzej
M (4)
1989
M30 (2)
POL
RyTM Czechowice-Dziedzice
Czechowice-Dziedzice
05:47,5(4)
19:15,6
03:51
5
39
Ochman Paweł
M (5)
1986
M30 (3)
POL
Future Processing Running Team
Gliwice
06:07,4(6)
19:54,3
03:58
6
59
Knopek Bartłomiej
M (6)
1984
M30 (4)
POL
Bieruń
05:59,4(5)
20:09,3
04:01
7
86
Kalus Kamil
M (7)
1996
M20 (2)
POL
Siemianowice Śląskie
06:19,8(8)
20:34,8
04:06
8
20
Świtalski Adam
M (8)
1989
M30 (5)
POL
SKPB Katowice
Chorzów
06:11,9(7)
21:13,0
04:14
9
35
Dobkowska-Szefer Daria
K (1)
1993
K30 (1)
POL
Mardo CC
Siemianowice Śląskie
06:35,5(11)
21:15,2
04:15
10
64
Kruk Grzegorz
M (9)
1969
M50 (1)
POL
Press Glass Biegamy i Wspieramy
Częstochowa
06:23,9(10)
21:21,5
04:16
11
16
Lichacz Michał
M (10)
1984
M30 (6)
POL
Brak
Sosnowiec
06:20,0(9)
21:49,6
04:21
12
66
Łuszcz Konrad
M (11)
1998
M20 (3)
POL
Biegowa Kuźnia
Będzin
06:37,7(12)
22:06,5
04:25
13
30
Rybarz Michał
M (12)
1986
M30 (7)
POL
Bluszczów
06:54,4(18)
22:22,3
04:28
14
7
Dybczyński Paweł
M (13)
1990
M30 (8)
POL
Górki Wielkie
06:57,9(19)
22:41,7
04:32
15
28
Sznapka Marcin
M (14)
1980
M40 (2)
POL
3 kawały o... na YouTube
Świętochłowice
06:53,7(16)
23:02,6
04:36
16
72
Smolik Sławomir
M (15)
1974
M40 (3)
POL
FatKillerArmy
Świętochłowice
06:49,0(14)
23:03,0
04:36
17
27
Sznapka Magdalena
K (2)
1987
K30 (2)
POL
3 kawały o... na YouTube
Świętochłowice
06:53,8(17)
23:08,2
04:37
18
14
Rogowicz Piotr
M (16)
1963
M60 (1)
POL
Dąbrowa Górnicza
07:10,4(24)
23:12,4
04:38
19
32
Kaczmarczyk Seweryn
M (17)
1980
M40 (4)
POL
Katowice
06:53,3(15)
23:17,4
04:39
20
48
Wypiórkiewicz-Kruczek Ewa
K (3)
1972
K50 (1)
POL
Team Rudnik
Czechowice-Dziedzice
07:07,3(23)
23:19,8
04:39
21
82
Pateron Marcin
M (18)
1981
M40 (5)
POL
Ruda Śląska
07:06,0(20)
23:45,1
04:45
22
8
Wilisowski Krystian
M (19)
1988
M30 (9)
POL
Zabrze
07:06,6(21)
23:49,5
04:45
23
56
Janczyk Grzegorz
M (20)
1974
M40 (6)
POL
Rybnicka Grupa Biegowa
Rybnik
07:50,2(33)
24:11,0
04:50
24
77
Rusin Adam
M (21)
1994
M20 (4)
POL
Rusek Team
Nieborowice
07:13,4(25)
24:27,3
04:53
25
69
Piłatowski Piotr
M (22)
2007
M16 (1)
POL
UKS Diament w Godowie
Łodygowice
06:48,4(13)
24:35,7
04:55
26
85
Górska Agnieszka
K (4)
1975
K40 (1)
POL
BDB Team
Katowice
07:36,0(30)
24:38,4
04:55
27
11
Bolek Sławomir
M (23)
1985
M30 (10)
POL
Choose Yourself Team
Jaworzno
07:36,5(31)
24:49,8
04:57
28
42
Kozłowska Karolina
K (5)
1983
K40 (2)
POL
UKS Diament Godów
Poznań
07:20,1(27)
24:53,2
04:58
29
9
Stadnik Damian
M (24)
1991
M30 (11)
POL
Katowice
07:27,6(29)
25:07,5
05:01
30
2
Matuszczak Izabela
K (6)
2000
K20 (1)
POL
UKS Dziesiątka Radomsko
Kamieńsk
07:19,4(26)
25:19,0
05:03
31
54
Misiak Rafał
M (25)
1997
M20 (5)
POL
M.TREN
Zabrze
07:06,8(22)
25:27,3
05:05
32
24
Krasnodębski Robert
M (26)
1975
M40 (7)
POL
Świętochłowice
07:26,7(28)
25:28,1
05:05
33
38
Sznapka Eugeniusz
M (27)
1955
M60 (2)
POL
3 kawały o...na YouTube
Świętochłowice
08:03,6(36)
25:42,5
05:08
34
1
Druchniak Marlena
K (7)
1988
K30 (3)
POL
Gliwice
08:11,7(41)
25:46,0
05:09
35
3
Kowalik Grzegorz
M (28)
1978
M40 (8)
POL
UKS Dziesiątka Radomsko
Radomsko
07:52,6(34)
26:03,3
05:12
36
12
Miler Patrycja
K (8)
1992
K30 (4)
POL
Piekary Śląskie
07:39,3(32)
26:22,1
05:16
37
88
Musiolik Sylwia
K (9)
1981
K40 (3)
POL
Rybnik
08:10,5(40)
26:30,9
05:18
38
75
Nawrat Waldemar
M (29)
1956
M60 (3)
POL
Katowice
08:03,3(35)
26:59,1
05:23
39
31
Witkowski Grzegorz
M (30)
1995
M20 (6)
POL
Jaworzno
08:21,1(48)
27:05,4
05:25
40
81
Kucharski Krzysztof
M (31)
1990
M30 (12)
POL
Katowice
08:14,3(43)
27:08,1
05:25
41
49
Szafron Kamil
M (32)
1999
M20 (7)
POL
Tychy
08:05,0(37)
27:12,2
05:26
42
73
Szmatloch Michał
M (33)
1991
M30 (13)
POL
Frajda
Mysłowice
08:22,2(49)
27:16,7
05:27
43
83
Czura Agnieszka
K (10)
1986
K30 (5)
POL
Sosnowiec
08:14,4(44)
27:40,2
05:32
44
57
Blaut-Kubanek Anna
K (11)
1980
K40 (4)
POL
Mikołów
08:17,3(46)
27:57,4
05:35
45
18
Mreńca Paweł
M (34)
1979
M40 (9)
POL
Czaniec
08:09,9(39)
28:05,2
05:37
46
13
Czernecki Błażej
M (35)
1990
M30 (14)
POL
Sosnowiec
08:18,0(47)
28:09,3
05:37
47
34
Janus Krzysztof
M (36)
1952
M70 (1)
POL
niezrzeszony
Dąbrowa Górnicza
08:35,5(51)
28:41,9
05:44
48
10
Brzezina Klaudia
K (12)
1991
K30 (6)
POL
Chrzanów
08:26,6(50)
28:46,8
05:45
49
61
Drabik Grzegorz
M (37)
1997
M20 (8)
POL
Katowice
08:15,0(45)
28:53,6
05:46
50
53
Piecuch Karolina
K (13)
1992
K30 (7)
POL
Czechowice Dziedzice
08:14,0(42)
29:39,3
05:55
51
70
Bujak Angelina
K (14)
1990
K30 (8)
POL
Frajda
Mysłowice
09:02,4(52)
30:05,1
06:01
52
78
Jakubanes Paweł
M (38)
1993
M30 (15)
POL
K+2
Katowice
08:05,2(38)
30:23,8
06:04
53
23
Wanot Iwona
K (15)
1974
K40 (5)
POL
Siemianowice Śląskie
09:07,6(53)
31:12,1
06:14
54
80
Siemek Tomasz
M (39)
1996
M20 (9)
POL
K+1+1
Tarnowskie Góry
09:13,2(54)
31:47,0
06:21
55
79
Jurczyk Dominika
K (16)
1996
K20 (2)
POL
K+2
Katowice
09:31,9(55)
32:25,5
06:29
56
37
Sznapka Halina
K (17)
1958
K60 (1)
POL
3 kawały o...na YouTube
Świętochłowice
10:12,2(60)
32:59,5
06:35
57
63
Rosak Szyrocka Joanna
K (18)
1979
K40 (6)
POL
Częstochowa
09:56,6(57)
33:28,6
06:41
58
4
Lasoń Krzysztof
M (40)
1959
M60 (4)
POL
UKS Dziesiątka Radomsko
Radomsko
10:04,3(58)
33:53,4
06:46
59
36
Yakshevich Hanna
K (19)
1986
K30 (9)
POL
Katowice
10:07,1(59)
34:23,5
06:52
60
40
Kozłowska Wiktoria
K (20)
2007
K16 (1)
POL
UKS Diament Godów
Poznań
09:37,4(56)
34:37,5
06:55
61
52
Bentkowski Lesław
M (41)
1944
M70 (2)
POL
forBET RUNNERS
Gliwice
10:48,9(64)
35:13,5
07:02
62
22
Jewuła Anna
K (21)
1983
K40 (7)
POL
BiegaMysłowice
Mysłowice
10:40,7(63)
37:03,9
07:24
63
51
Mrowiec Michał
M (42)
1980
M40 (10)
POL
Lędziny
10:24,9(61)
37:57,8
07:35
64
50
Mrowiec Katarzyna
K (22)
1983
K40 (8)
POL
Lędziny
10:25,0(62)
37:58,1
07:35
65
15
Kownacki Arkadiusz
M (43)
1967
M50 (2)
POL
Wy-Biegani Szczecin
Witkowo
12:16,0(66)
38:30,4
07:42
66
55
Duda Anna
K (23)
1987
K30 (10)
POL
Ruda Śląska
11:42,2(65)
38:41,7
07:44
67
17
Kurek Edward
M (44)
1939
M70 (3)
POL
12:22,2(67)
43:03,9
08:36
BGTimeSport
© 2015 - 2024