|
1 |
47 |
Ficoń Szymon
|
M (1) |
1996 |
M1 (1) |
|
POL |
|
Sopotnia Wielka
|
42:40,2(1) |
1:06:31,2 |
|
|
2 |
120 |
Olszewski Jarosław
|
M (2) |
1983 |
M3 (1) |
|
POL |
Bimber Squad
|
Kozy
|
44:22,1(3) |
1:08:13,5 |
01:42,3 |
|
3 |
150 |
Początko Łukasz
|
M (3) |
1992 |
M2 (1) |
|
POL |
Highlanders
|
Kobiernice
|
43:37,6(2) |
1:09:20,1 |
02:48,9 |
|
4 |
102 |
Orawczak Kamil
|
M (4) |
1991 |
M2 (2) |
|
POL |
|
Bielsko-Biała
|
44:41,7(4) |
1:09:39,9 |
03:08,7 |
|
5 |
70 |
Gibiec Przemek
|
M (5) |
1990 |
M2 (3) |
|
POL |
Olza Cieszyn
|
Rybarzowice
|
45:23,2(5) |
1:10:51,0 |
04:19,8 |
|
6 |
113 |
Staszyk Michał
|
M (6) |
1989 |
M2 (4) |
|
POL |
|
Słotwina
|
46:10,8(6) |
1:10:59,5 |
04:28,3 |
|
7 |
99 |
Skworc Grzegorz
|
M (7) |
1987 |
M2 (5) |
|
POL |
|
Siemianowice Śląskie
|
47:27,7(10) |
1:11:33,7 |
05:02,5 |
|
8 |
84 |
Bula Daniel
|
M (8) |
1982 |
M3 (2) |
|
POL |
Inżynieria Biegania
|
Świętochłowice
|
47:07,9(9) |
1:11:46,8 |
05:15,6 |
|
9 |
147 |
Suchanek Grzegorz
|
M (9) |
1981 |
M3 (3) |
|
POL |
Run Team Pogwizdów
|
Pogwizdów
|
46:42,8(8) |
1:12:01,6 |
05:30,4 |
|
10 |
74 |
Jarzębowicz Paweł
|
M (10) |
1979 |
M3 (4) |
|
POL |
Zadyszka Oświęcim
|
Zaborze
|
46:18,1(7) |
1:12:12,1 |
05:40,9 |
|
11 |
165 |
Sikora Mieczysław
|
M (11) |
1982 |
M3 (5) |
|
POL |
|
Ustroń
|
48:48,7(16) |
1:13:57,3 |
07:26,1 |
|
12 |
125 |
Marcin Mikoś
|
M (12) |
1979 |
M3 (6) |
|
POL |
BDB Team
|
Katowice
|
47:59,5(12) |
1:14:20,9 |
07:49,7 |
|
13 |
29 |
Dandyk Karol
|
M (13) |
2002 |
M1 (2) |
|
POL |
Kalinowski Team
|
Mysłowice
|
47:45,3(11) |
1:14:41,5 |
08:10,3 |
|
14 |
175 |
Wieczorek Damian
|
M (14) |
1971 |
M4 (1) |
|
POL |
|
Katowice
|
48:36,6(14) |
1:14:59,2 |
08:28,0 |
|
15 |
105 |
Żwirek Przemysław
|
M (15) |
1983 |
M3 (7) |
|
POL |
|
Rybnik
|
48:16,1(13) |
1:15:15,2 |
08:44,0 |
|
16 |
146 |
Szweda Damian
|
M (16) |
1989 |
M2 (6) |
|
POL |
RUN TEAM POGWIZDÓW
|
Kończyce Wielkie
|
48:36,8(15) |
1:15:24,0 |
08:52,8 |
|
17 |
174 |
Szewczyk Damian
|
M (17) |
1976 |
M3 (8) |
|
POL |
Jejkowice biegają
|
Jejkowice
|
49:46,4(19) |
1:16:20,4 |
09:49,2 |
|
18 |
35 |
Kopel Marcin
|
M (18) |
1981 |
M3 (9) |
|
POL |
|
Orzesze
|
49:39,1(18) |
1:16:27,4 |
09:56,2 |
|
19 |
160 |
Musik Łukasz
|
M (19) |
1982 |
M3 (10) |
|
POL |
|
Bielsko Biała
|
49:20,5(17) |
1:17:04,4 |
10:33,2 |
|
20 |
154 |
Szymura Wojciech
|
M (20) |
1973 |
M4 (2) |
|
POL |
RYBNICKA GRUPA BIEGOWA
|
Rybnik
|
50:25,6(22) |
1:17:15,4 |
10:44,2 |
|
21 |
32 |
Lasek Dariusz
|
M (21) |
1972 |
M4 (3) |
|
POL |
Byledobiec Anin
|
Kozy
|
50:31,7(23) |
1:17:34,4 |
11:03,2 |
|
22 |
40 |
Kopyczok Michał
|
M (22) |
1985 |
M2 (7) |
|
POL |
KS Kandahar
|
Bielsko-Biała
|
50:55,3(27) |
1:17:58,6 |
11:27,4 |
|
23 |
129 |
Nikiel Tomasz
|
M (23) |
1989 |
M2 (8) |
|
POL |
Reha-Forma
|
Bystra
|
50:38,8(24) |
1:18:00,0 |
11:28,8 |
|
24 |
71 |
Kulpok Tomasz
|
M (24) |
1980 |
M3 (11) |
|
POL |
KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska
|
Ruda Śląska
|
50:44,5(26) |
1:18:06,9 |
11:35,7 |
|
25 |
80 |
Gilarski Rafał
|
M (25) |
1982 |
M3 (12) |
|
POL |
PRO300.PL
|
|
50:56,8(28) |
1:18:18,0 |
11:46,8 |
|
26 |
109 |
Szynawa Marcin
|
M (26) |
1979 |
M3 (13) |
|
POL |
Endurance team
|
Siemianowice
|
50:06,1(20) |
1:18:36,7 |
12:05,5 |
|
27 |
108 |
Pietrzyk Wojciech
|
M (27) |
1977 |
M3 (14) |
|
POL |
|
Kraków
|
51:21,4(33) |
1:18:39,5 |
12:08,3 |
|
28 |
76 |
Kulczyk Rafał
|
M (28) |
1984 |
M2 (9) |
|
POL |
|
Międzyświeć
|
50:57,6(29) |
1:18:48,1 |
12:16,9 |
|
29 |
115 |
Nosalik Marek
|
M (29) |
1965 |
M4 (4) |
|
POL |
MTA
|
Zywiec
|
50:07,5(21) |
1:18:52,5 |
12:21,3 |
|
30 |
179 |
Pronobis Marek
|
M (30) |
1979 |
M3 (15) |
|
POL |
Pronobis Team
|
Wilkowice
|
51:45,3(35) |
1:19:02,6 |
12:31,4 |
|
31 |
103 |
Wojciech Łukasz
|
M (31) |
1978 |
M3 (16) |
|
POL |
Aktywna Pszczyna
|
Goczałkowice Zdrój
|
51:19,0(32) |
1:19:17,0 |
12:45,8 |
|
32 |
170 |
Palka Dawid
|
M (32) |
1977 |
M3 (17) |
|
POL |
40 - latek Tychy
|
Tychy
|
50:58,8(30) |
1:19:21,9 |
12:50,7 |
|
33 |
30 |
Adamczyk Łukasz
|
M (33) |
1981 |
M3 (18) |
|
POL |
UKS Free Sports Bielsko-Biała
|
Bielsko-Biała
|
51:07,9(31) |
1:20:17,4 |
13:46,2 |
|
34 |
145 |
Szweda Marian
|
M (34) |
1959 |
M5 (1) |
|
POL |
RUN TEAM POGWIZDÓW
|
Pogwizdów
|
51:31,1(34) |
1:20:21,7 |
13:50,5 |
|
35 |
168 |
Szyndler Damian
|
M (35) |
1971 |
M4 (5) |
|
POL |
|
Pierściec
|
50:43,6(25) |
1:20:22,0 |
13:50,8 |
|
36 |
155 |
Noga Angelika
|
K (1) |
1994 |
K1 (1) |
|
POL |
|
Kozy
|
52:33,0(36) |
1:21:04,7 |
14:33,5 |
|
37 |
63 |
Kanik Mariusz
|
M (36) |
1989 |
M2 (10) |
|
POL |
|
Rudzica
|
53:45,9(39) |
1:21:24,6 |
14:53,4 |
|
38 |
119 |
Rubiniec Marian
|
M (37) |
1984 |
M2 (11) |
|
POL |
BDB TEAM
|
Piekary Śląskie
|
52:38,9(38) |
1:21:45,6 |
15:14,4 |
|
39 |
1 |
Dobija Andrzej
|
M (38) |
1961 |
M5 (2) |
|
POL |
MKS Żywiec
|
Węgierska Górka
|
52:34,9(37) |
1:22:09,8 |
15:38,6 |
|
40 |
7 |
Lorisz Damian
|
M (39) |
1984 |
M2 (12) |
|
POL |
OPP KATOWICE, GreenBeltrunner
|
Chorzów
|
54:15,6(40) |
1:23:02,5 |
16:31,3 |
|
41 |
161 |
Stanisławski Michał
|
M (40) |
1986 |
M2 (13) |
|
POL |
UKS Free Sports Bielsko-Biała
|
Bielsko-Biała
|
54:58,9(45) |
1:23:12,8 |
16:41,6 |
|
42 |
126 |
Mostowik Marcin
|
M (41) |
1984 |
M2 (14) |
|
POL |
|
Brzeszcze
|
55:22,9(47) |
1:24:32,6 |
18:01,4 |
|
43 |
73 |
Jarzębowicz Beata
|
K (2) |
1981 |
K3 (1) |
|
POL |
Zadyszka Oświęcim
|
Zaborze
|
55:43,7(48) |
1:24:34,9 |
18:03,7 |
|
44 |
136 |
Nowak Marek
|
M (42) |
1973 |
M4 (6) |
|
POL |
Biegam Żeby Żreć Więcej Ciastków
|
Ligota
|
55:47,5(49) |
1:25:17,0 |
18:45,8 |
|
45 |
55 |
Koch Krzysztof
|
M (43) |
1982 |
M3 (19) |
|
POL |
BDB Team
|
Katowice
|
54:52,6(44) |
1:25:21,6 |
18:50,4 |
|
46 |
124 |
Sułkowski Olek
|
M (44) |
1979 |
M3 (20) |
|
POL |
BDB Team
|
Katowice
|
54:26,5(41) |
1:25:21,8 |
18:50,6 |
|
47 |
172 |
Olma Dariusz
|
M (45) |
1976 |
M3 (21) |
|
POL |
Optymista amator
|
Bielsko - Biała
|
55:48,4(50) |
1:25:51,0 |
19:19,8 |
|
48 |
4 |
Dłużniewski Jacek
|
M (46) |
1975 |
M3 (22) |
|
POL |
UltrasFCB
|
Łomża
|
54:40,3(42) |
1:26:33,9 |
20:02,7 |
|
49 |
48 |
Bujok Grzegorz
|
M (47) |
1983 |
M3 (23) |
|
POL |
Fantastic Team
|
Ustroń
|
56:27,9(51) |
1:26:40,5 |
20:09,3 |
|
50 |
5 |
Kłoczko Rafał
|
M (48) |
1979 |
M3 (24) |
|
POL |
ReShape Runners
|
Zabrze
|
54:47,7(43) |
1:26:48,3 |
20:17,1 |
|
51 |
51 |
Gruszka Grzegorz
|
M (49) |
1977 |
M3 (25) |
|
POL |
Endurance team
|
Siemianowice Śląskie
|
55:07,5(46) |
1:27:36,5 |
21:05,3 |
|
52 |
144 |
Nowicki Adam
|
M (50) |
1981 |
M3 (26) |
|
POL |
|
Będzin
|
56:57,2(52) |
1:28:02,2 |
21:31,0 |
|
53 |
157 |
Świder Zbyszek
|
M (51) |
1975 |
M3 (27) |
|
POL |
Poranny Beskid Run
|
Skoczów
|
56:59,0(53) |
1:28:25,1 |
21:53,9 |
|
54 |
38 |
Adamus-Kowalska Justyna
|
K (3) |
1979 |
K3 (2) |
|
POL |
|
Przybędza
|
57:06,0(54) |
1:28:26,4 |
21:55,2 |
|
55 |
43 |
Augustyniak Piotr
|
M (52) |
1980 |
M3 (28) |
|
POL |
Biegam Żeby Żreć Więcej Ciastków
|
Bielsko-Biała
|
57:20,5(56) |
1:28:27,8 |
21:56,6 |
|
56 |
156 |
Marianek Jarosław
|
M (53) |
1987 |
M2 (15) |
|
POL |
Poranny Beskid Run
|
Skoczów
|
57:55,2(57) |
1:28:44,2 |
22:13,0 |
|
57 |
36 |
Gilowski Kamil
|
M (54) |
1988 |
M2 (16) |
|
POL |
UKS Free Sports Bielsko-Biała
|
Bielsko-Biała
|
58:16,8(58) |
1:29:05,1 |
22:33,9 |
|
58 |
101 |
Szklorz Sylwester
|
M (55) |
1969 |
M4 (7) |
|
POL |
Dziki Panewniki
|
Katowice
|
59:07,8(64) |
1:29:35,7 |
23:04,5 |
|
59 |
34 |
Kostorz Konrad
|
M (56) |
1988 |
M2 (17) |
|
POL |
|
Gliwice
|
58:45,5(59) |
1:29:56,2 |
23:25,0 |
|
60 |
41 |
Kopiec Piotr
|
M (57) |
1975 |
M3 (29) |
|
POL |
|
Bielsko-Biała
|
58:57,4(61) |
1:30:15,7 |
23:44,5 |
|
61 |
6 |
Łysy Wiesław
|
M (58) |
1957 |
M5 (3) |
|
POL |
|
Kozy
|
57:16,4(55) |
1:30:25,4 |
23:54,2 |
|
62 |
167 |
Szwed Renata
|
K (4) |
1974 |
K3 (3) |
|
POL |
ZF
|
Czechowice-Dziedzice
|
59:07,6(63) |
1:30:45,4 |
24:14,2 |
|
63 |
134 |
Maryniok Marian
|
M (59) |
1962 |
M5 (4) |
|
POL |
Seguridad
|
Żory
|
59:22,8(65) |
1:31:24,0 |
24:52,8 |
|
64 |
13 |
Johna Adam
|
M (60) |
1982 |
M3 (30) |
|
POL |
Press-Glass Biegamy I Wspieramy
|
Tychy
|
59:37,4(67) |
1:31:32,6 |
25:01,4 |
|
65 |
158 |
Wandzel Adrian
|
M (61) |
1990 |
M2 (18) |
|
POL |
ObeliX
|
Żywiec
|
1:00:37,7(70) |
1:31:56,4 |
25:25,2 |
|
66 |
128 |
Maga Przemysław
|
M (62) |
1977 |
M3 (31) |
|
POL |
|
Jasienica
|
58:53,0(60) |
1:31:57,5 |
25:26,3 |
|
67 |
82 |
Bury Krzysztof
|
M (63) |
1987 |
M2 (19) |
|
POL |
|
|
1:01:04,8(73) |
1:32:04,7 |
25:33,5 |
|
68 |
107 |
Tsynkush Gennadii
|
M (64) |
1982 |
M3 (32) |
|
UKR |
|
Bielsko-Biała
|
59:06,4(62) |
1:32:23,1 |
25:51,9 |
|
69 |
110 |
Michalski Piotr
|
M (65) |
1984 |
M2 (20) |
|
POL |
HARPAGANY TEAM
|
Ustroń
|
59:30,1(66) |
1:32:23,4 |
25:52,2 |
|
70 |
131 |
Majdak Andrzej
|
M (66) |
2000 |
M1 (3) |
|
POL |
Klub przyjacioł myszki Miki
|
Żywiec
|
1:01:53,0(84) |
1:32:28,1 |
25:56,9 |
|
71 |
19 |
Heller Karina
|
K (5) |
1978 |
K3 (4) |
|
POL |
Poranny Beskid Run
|
Skoczów
|
1:01:52,9(83) |
1:32:34,4 |
26:03,2 |
|
72 |
52 |
Lazar Grażyna
|
K (6) |
1974 |
K3 (5) |
|
POL |
Endurance Team
|
Siemianowice Śląskie
|
1:01:19,6(74) |
1:32:42,4 |
26:11,2 |
|
73 |
133 |
Wrożyna Adam
|
M (67) |
1974 |
M3 (33) |
|
POL |
Głębokie Doły Team
|
Rybnik
|
1:01:22,2(76) |
1:32:44,8 |
26:13,6 |
|
74 |
123 |
Sowiński Krzysztof
|
M (68) |
1985 |
M2 (21) |
|
POL |
BDB Team
|
Katowice
|
1:01:29,6(78) |
1:32:44,8 |
26:13,6 |
|
75 |
20 |
Kusy Rafał
|
M (69) |
1975 |
M3 (34) |
|
POL |
PorannyBeskidRun
|
Międzyświeć
|
1:01:03,4(72) |
1:33:02,4 |
26:31,2 |
|
76 |
72 |
Kluz Anna
|
K (7) |
1976 |
K3 (6) |
|
POL |
Fantastic Ania
|
Ustroń
|
1:01:46,9(81) |
1:33:25,8 |
26:54,6 |
|
77 |
104 |
Nikiel Krzysztof
|
M (70) |
1983 |
M3 (35) |
|
POL |
|
Bielsko-Biała
|
1:01:28,1(77) |
1:33:32,4 |
27:01,2 |
|
78 |
139 |
Malejka Katarzyna
|
K (8) |
1971 |
K4 (1) |
|
POL |
|
Katowice
|
1:01:33,9(79) |
1:33:59,8 |
27:28,6 |
|
79 |
140 |
Skibicki Krzysztof
|
M (71) |
1970 |
M4 (8) |
|
POL |
Zadyszka Oświęcim
|
Oświęcim
|
1:01:20,1(75) |
1:34:33,8 |
28:02,6 |
|
80 |
12 |
Linnert Marek
|
M (72) |
1971 |
M4 (9) |
|
POL |
|
Bielsko-Biała
|
1:03:10,9(89) |
1:35:30,6 |
28:59,4 |
|
81 |
21 |
Gołąbek Marek
|
M (73) |
1982 |
M3 (36) |
|
POL |
OGB
|
Szczyrk
|
1:00:12,2(69) |
1:35:50,6 |
29:19,4 |
|
82 |
39 |
Dudziak Marek
|
M (74) |
1979 |
M3 (37) |
|
POL |
Biegam Żeby Żreć Więcej Ciastków
|
Jaworze
|
1:01:55,6(85) |
1:36:06,3 |
29:35,1 |
|
83 |
106 |
Zawadzki Karol
|
M (75) |
1992 |
M2 (22) |
|
POL |
Radlinioki w biegu
|
Radlin
|
1:04:31,0(99) |
1:36:23,4 |
29:52,2 |
|
84 |
61 |
Gatnarczyk Mateusz
|
M (76) |
1992 |
M2 (23) |
|
POL |
|
Rydułtowy
|
1:04:35,0(102) |
1:36:24,0 |
29:52,8 |
|
85 |
11 |
Gaweł Bogdan
|
M (77) |
1956 |
M5 (5) |
|
POL |
Synthos
|
Zaborze
|
1:00:10,5(68) |
1:36:44,4 |
30:13,2 |
|
86 |
18 |
Kastelik Tomasz
|
M (78) |
1970 |
M4 (10) |
|
POL |
|
Zywiec
|
1:01:45,0(80) |
1:36:59,1 |
30:27,9 |
|
87 |
54 |
Jasek Piotr
|
M (79) |
1981 |
M3 (38) |
|
POL |
|
Biczkowice
|
1:01:49,2(82) |
1:37:00,9 |
30:29,7 |
|
88 |
164 |
Puławska Małgorzata
|
K (9) |
1990 |
K2 (1) |
|
POL |
Biegam Żeby Żreć Więcej Ciastków
|
Bielsko-Biała
|
1:03:33,3(91) |
1:37:13,1 |
30:41,9 |
|
89 |
57 |
Jonkisz Dorota
|
K (10) |
1966 |
K4 (2) |
|
POL |
Rytm
|
Czechowice Dziedzice
|
1:03:31,7(90) |
1:37:19,7 |
30:48,5 |
|
90 |
65 |
Filiks Leszek
|
M (80) |
1978 |
M3 (39) |
|
POL |
Jestem biegnięty
|
Łodygowice
|
1:01:01,6(71) |
1:37:31,1 |
30:59,9 |
|
91 |
8 |
Hebda Aleksandra
|
K (11) |
1983 |
K3 (7) |
|
POL |
Greenbeltrunner
|
Chorzów
|
1:04:01,5(95) |
1:37:49,9 |
31:18,7 |
|
92 |
163 |
Wochnik Marek
|
M (81) |
1983 |
M3 (40) |
|
POL |
Rapid Runners Team
|
Katowice
|
1:04:44,4(103) |
1:37:57,2 |
31:26,0 |
|
93 |
159 |
Paszko Dorota
|
K (12) |
1983 |
K3 (8) |
|
POL |
|
Żywiec
|
1:02:30,8(86) |
1:37:57,8 |
31:26,6 |
|
94 |
149 |
Szymla Mariusz
|
M (82) |
1985 |
M2 (24) |
|
POL |
|
Kobiernice
|
1:04:14,6(98) |
1:38:14,7 |
31:43,5 |
|
95 |
33 |
Chmiel Dominika
|
K (13) |
1992 |
K2 (2) |
|
POL |
|
Istebna
|
1:03:59,2(94) |
1:38:24,0 |
31:52,8 |
|
96 |
22 |
Boryczka Szymon
|
M (83) |
1980 |
M3 (41) |
|
POL |
BoruśTeam
|
Międzyrzecze
|
1:03:01,6(88) |
1:38:28,5 |
31:57,3 |
|
97 |
132 |
Wójtowicz Jarosław
|
M (84) |
1971 |
M4 (11) |
|
POL |
Pinta crew
|
Przybędza
|
1:05:07,0(104) |
1:38:45,1 |
32:13,9 |
|
98 |
67 |
Kwarcińska Maria
|
K (14) |
1982 |
K3 (9) |
|
POL |
BDB Team
|
Katowice
|
1:03:48,0(92) |
1:38:46,5 |
32:15,3 |
|
99 |
56 |
Bogus Łukasz
|
M (85) |
1979 |
M3 (42) |
|
POL |
BDB Team
|
Katowice
|
1:03:57,4(93) |
1:38:59,1 |
32:27,9 |
|
100 |
83 |
Kwiatkowski Jakub
|
M (86) |
1983 |
M3 (43) |
|
POL |
ITMBW Kraków
|
Kraków
|
1:05:54,5(110) |
1:39:05,4 |
32:34,2 |
|
101 |
137 |
Sulkowska Julia
|
K (15) |
2000 |
K1 (2) |
|
POL |
Sulek team
|
Książenice
|
1:04:05,9(96) |
1:39:11,8 |
32:40,6 |
|
102 |
46 |
Kubasiewicz Bartosz
|
M (87) |
1985 |
M2 (25) |
|
POL |
KalinowaTeam
|
Sosnowiec
|
1:04:33,4(101) |
1:39:37,7 |
33:06,5 |
|
103 |
177 |
Marek Sławek
|
M (88) |
1986 |
M2 (26) |
|
POL |
Wild Buchays
|
Łodygowice
|
1:04:13,1(97) |
1:39:55,1 |
33:23,9 |
|
104 |
171 |
Marczyk Kamil
|
M (89) |
1990 |
M2 (27) |
|
POL |
|
Tychy
|
1:05:12,0(105) |
1:40:32,1 |
34:00,9 |
|
105 |
69 |
Cyba Piotr
|
M (90) |
1965 |
M4 (12) |
|
POL |
Rafki snow & rock
|
Chorzow
|
1:05:51,3(109) |
1:40:42,0 |
34:10,8 |
|
106 |
58 |
Denysenko Lech
|
M (91) |
1957 |
M5 (6) |
|
POL |
BDB Team
|
Katowice
|
1:04:33,1(100) |
1:40:53,0 |
34:21,8 |
|
107 |
64 |
Jurkiewicz Filiks Barbara
|
K (16) |
1978 |
K3 (10) |
|
POL |
|
Łodygowice
|
1:05:18,5(106) |
1:41:19,8 |
34:48,6 |
|
108 |
138 |
Sulkowski Arkadiusz
|
M (92) |
1975 |
M3 (44) |
|
POL |
Sulek team
|
Knurów
|
1:05:36,3(107) |
1:41:36,2 |
35:05,0 |
|
109 |
81 |
Kopiec Szymon
|
M (93) |
1979 |
M3 (45) |
|
POL |
|
|
1:05:40,2(108) |
1:41:39,6 |
35:08,4 |
|
110 |
59 |
Bandura Marceli
|
M (94) |
1970 |
M4 (13) |
|
POL |
|
|
1:06:35,3(113) |
1:42:11,7 |
35:40,5 |
|
111 |
142 |
Wójcik Marcin
|
M (95) |
1980 |
M3 (46) |
|
POL |
|
Bielsko-Biała
|
1:07:40,9(119) |
1:42:40,6 |
36:09,4 |
|
112 |
173 |
Stec Agnieszka
|
K (17) |
1984 |
K2 (3) |
|
POL |
|
Bielsko-Biała
|
1:08:23,6(121) |
1:43:09,1 |
36:37,9 |
|
113 |
135 |
Nowak Justyna
|
K (18) |
1975 |
K3 (11) |
|
POL |
Biegam Żeby Żreć Więcej Ciastków
|
Ligota
|
1:07:19,0(117) |
1:43:18,5 |
36:47,3 |
|
114 |
66 |
Górska Agnieszka
|
K (19) |
1975 |
K3 (12) |
|
POL |
|
|
1:09:42,4(128) |
1:43:26,9 |
36:55,7 |
|
115 |
24 |
Brol Marcin
|
M (96) |
1984 |
M2 (28) |
|
POL |
MK team
|
Katowice
|
1:06:27,7(111) |
1:43:39,1 |
37:07,9 |
|
116 |
23 |
Brom Tomasz
|
M (97) |
1973 |
M4 (14) |
|
POL |
|
Świętochłowice
|
1:06:28,8(112) |
1:43:39,4 |
37:08,2 |
|
117 |
2 |
Góralczyk Zdzisław
|
M (98) |
1964 |
M4 (15) |
|
POL |
|
Rybarzoeice
|
1:06:46,4(114) |
1:43:48,9 |
37:17,7 |
|
118 |
127 |
Noras Alina
|
K (20) |
1987 |
K2 (4) |
|
POL |
Endurance Team
|
Imielin
|
1:09:38,8(127) |
1:44:00,0 |
37:28,8 |
|
119 |
169 |
Rozmus-Orczyk Anna
|
K (21) |
1961 |
K5 (1) |
|
POL |
Kozy biegają, a nie skaczą !
|
Kozy
|
1:07:30,2(118) |
1:44:28,8 |
37:57,6 |
|
120 |
14 |
Kowalewska Dagmara
|
K (22) |
1991 |
K2 (5) |
|
POL |
|
Bielsko-Biała
|
1:09:02,6(123) |
1:44:58,3 |
38:27,1 |
|
121 |
16 |
Kowalska Kinga
|
K (23) |
1975 |
K3 (13) |
|
POL |
Cieszynioki
|
Pogwizdów
|
1:10:12,3(132) |
1:44:59,1 |
38:27,9 |
|
122 |
15 |
Kowalski Janusz
|
M (99) |
1975 |
M3 (47) |
|
POL |
Cieszynioki
|
Pogwizdów
|
1:10:13,5(133) |
1:44:59,1 |
38:27,9 |
|
123 |
118 |
Mysiak Beata
|
K (24) |
1978 |
K3 (14) |
|
POL |
BDB Team
|
Katowice
|
1:08:59,2(122) |
1:45:31,5 |
39:00,3 |
|
124 |
141 |
Żukowski Grzegorz
|
M (100) |
1970 |
M4 (16) |
|
POL |
Endurance Team
|
Siemianowice Śląskie
|
1:09:12,1(125) |
1:45:58,8 |
39:27,6 |
|
125 |
26 |
Kippling Magdalena
|
K (25) |
1977 |
K3 (15) |
|
POL |
Ultra Beskid Sport
|
Bielsko/ Biała
|
1:09:34,5(126) |
1:46:01,7 |
39:30,5 |
|
126 |
176 |
Wrzosek Patryk
|
M (101) |
1989 |
M2 (29) |
|
POL |
|
Czeladź
|
1:07:14,1(116) |
1:46:18,3 |
39:47,1 |
|
127 |
152 |
Wydra Marek
|
M (102) |
1980 |
M3 (48) |
|
POL |
Iron Team Ujsoły
|
Ujsoły
|
1:08:22,5(120) |
1:46:42,2 |
40:11,0 |
|
128 |
78 |
Formas Adrian
|
M (103) |
1996 |
M1 (4) |
|
POL |
Hati-Team
|
Janowice
|
1:06:53,0(115) |
1:47:19,1 |
40:47,9 |
|
129 |
37 |
Kohut Sebastian
|
M (104) |
1982 |
M3 (49) |
|
POL |
Biegam z Foto Sebą
|
Bielsko-Biała
|
1:09:08,2(124) |
1:47:23,7 |
40:52,5 |
|
130 |
153 |
Trzopek Marcin
|
M (105) |
1992 |
M2 (30) |
|
POL |
Iron Team Ujsoły
|
Milówka
|
1:09:56,0(130) |
1:47:59,3 |
41:28,1 |
|
131 |
178 |
Marek Błażej
|
M (106) |
1988 |
M2 (31) |
|
POL |
|
Bielsko-Biała
|
1:10:36,0(135) |
1:47:59,8 |
41:28,6 |
|
132 |
85 |
Jasik Justyna
|
K (26) |
1995 |
K1 (3) |
|
POL |
|
Katowice
|
1:12:28,4(140) |
1:48:30,5 |
41:59,3 |
|
133 |
122 |
Śliwiński Marcin
|
M (107) |
1983 |
M3 (50) |
|
POL |
|
Lipowa
|
1:09:44,5(129) |
1:48:38,7 |
42:07,5 |
|
134 |
75 |
Chorążewicz Łukasz
|
M (108) |
1994 |
M1 (5) |
|
POL |
Zbój Team Ultra Beskid Sport
|
Bielsko-Biała
|
1:10:48,4(136) |
1:49:43,4 |
43:12,2 |
|
135 |
25 |
Garncarczyk Aneta
|
K (27) |
1974 |
K3 (16) |
|
POL |
|
Żywiec
|
1:11:28,2(138) |
1:49:43,9 |
43:12,7 |
|
136 |
151 |
Pękalska Dorota
|
K (28) |
1981 |
K3 (17) |
|
POL |
|
Żywiec
|
1:11:24,9(137) |
1:49:44,2 |
43:13,0 |
|
137 |
130 |
Stolarczyk Zuzanna
|
K (29) |
1979 |
K3 (18) |
|
POL |
RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZE
|
Rybnik
|
1:10:10,6(131) |
1:50:00,6 |
43:29,4 |
|
138 |
31 |
Koczur Arkadiusz
|
M (109) |
1972 |
M4 (17) |
|
POL |
Biegam Żeby Żreć Więcej Ciastków
|
Kozy
|
1:11:37,1(139) |
1:50:07,2 |
43:36,0 |
|
139 |
50 |
Gruszka Agnieszka
|
K (30) |
1980 |
K3 (19) |
|
POL |
Endurance team
|
Siemianowice Śląskie
|
1:10:15,6(134) |
1:50:38,0 |
44:06,8 |
|
140 |
116 |
Rybarz Janusz
|
M (110) |
1974 |
M3 (51) |
|
POL |
Zatyrani Gratisownia.pl Gmina Pilch
|
Żernica
|
1:13:12,0(142) |
1:51:32,1 |
45:00,9 |
|
141 |
100 |
Skworc Betina
|
K (31) |
1988 |
K2 (6) |
|
POL |
|
Siemianowice Śląskie
|
1:15:10,1(149) |
1:52:37,7 |
46:06,5 |
|
142 |
77 |
Klozik Agnieszka
|
K (32) |
1977 |
K3 (20) |
|
POL |
4a
|
Łaziska Górne
|
1:15:04,6(147) |
1:53:44,6 |
47:13,4 |
|
143 |
9 |
Kubiak Marcin
|
M (111) |
1979 |
M3 (52) |
|
POL |
Kubiaki biegają
|
Czechowice-Dziedzice
|
1:15:05,8(148) |
1:53:46,3 |
47:15,1 |
|
144 |
79 |
Kwaterski Marcin
|
M (112) |
1984 |
M2 (32) |
|
POL |
|
Bielsko-Biała
|
1:12:59,7(141) |
1:53:49,8 |
47:18,6 |
|
145 |
28 |
Kowalik Dorota
|
K (33) |
1978 |
K3 (21) |
|
POL |
|
Rędziny
|
1:14:06,0(143) |
1:54:01,1 |
47:29,9 |
|
146 |
60 |
Kowoll Bronek
|
M (113) |
1982 |
M3 (53) |
|
POL |
|
Turze
|
1:14:44,7(145) |
1:54:31,6 |
48:00,4 |
|
147 |
143 |
Żakowicz Justyna
|
K (34) |
1983 |
K3 (22) |
|
POL |
|
Będzin
|
1:16:52,6(154) |
1:55:38,7 |
49:07,5 |
|
148 |
42 |
Jakubowska Renata
|
K (35) |
1952 |
K5 (2) |
|
POL |
|
Bielsko-Biała
|
1:16:22,9(152) |
1:55:39,9 |
49:08,7 |
|
149 |
112 |
Mleczko Monika
|
K (36) |
1966 |
K4 (3) |
|
POL |
ULTRA BESKID SPORT
|
Bielsko-Biała
|
1:16:47,8(153) |
1:56:34,1 |
50:02,9 |
|
150 |
114 |
Przyłudzki Janusz
|
M (114) |
1952 |
M5 (7) |
|
POL |
STS Biegaton
|
Mikołów
|
1:15:53,3(151) |
1:56:45,6 |
50:14,4 |
|
151 |
62 |
Franica Krystian
|
M (115) |
1983 |
M3 (54) |
|
POL |
|
Pszów
|
1:14:53,9(146) |
1:57:19,5 |
50:48,3 |
|
152 |
121 |
Wróbel Tomasz
|
M (116) |
1988 |
M2 (33) |
|
POL |
|
Katowice
|
1:15:45,2(150) |
1:58:37,5 |
52:06,3 |
|
153 |
10 |
Kubiak Paweł
|
M (117) |
1982 |
M3 (55) |
|
POL |
Kubiaki biegają
|
Czechowice Dziedzice
|
1:14:36,6(144) |
2:00:03,9 |
53:32,7 |
|
154 |
148 |
Tulewicz Katarzyna
|
K (37) |
1975 |
K3 (23) |
|
POL |
Ultra Beskid Sport
|
Bielsko- Biała
|
1:17:58,4(156) |
2:00:13,9 |
53:42,7 |
|
155 |
44 |
Kaim Iwona
|
K (38) |
1976 |
K3 (24) |
|
POL |
Zupa za Ratuszem Team
|
Bielsko-Biała
|
1:17:55,4(155) |
2:01:56,5 |
55:25,3 |
|
156 |
17 |
Jaskólski Piotr
|
M (118) |
1980 |
M3 (56) |
|
POL |
Carbon Silesia Sport
|
Siemianowice Śląskie
|
1:02:52,4(87) |
2:02:01,6 |
55:30,4 |
|
157 |
49 |
Halama Anna
|
K (39) |
1983 |
K3 (25) |
|
POL |
|
Czechowice-Dziedzice
|
1:18:33,3(157) |
2:03:31,7 |
57:00,5 |
|
158 |
53 |
Kubecka Anna
|
K (40) |
1993 |
K2 (7) |
|
POL |
|
Katowice
|
1:20:23,2(159) |
2:04:23,0 |
57:51,8 |
|
159 |
117 |
Staniewicz Natalia
|
K (41) |
1987 |
K2 (8) |
|
POL |
|
Prudnik
|
1:20:19,2(158) |
2:06:03,6 |
59:32,4 |
|
160 |
68 |
Garbacz Joanna
|
K (42) |
1983 |
K3 (26) |
|
POL |
|
Gliwice
|
1:20:24,6(160) |
2:06:04,0 |
59:32,8 |
|
161 |
27 |
Czapczyńska Iwona
|
K (43) |
1977 |
K3 (27) |
|
POL |
|
Imielin
|
1:24:31,1(162) |
2:10:48,1 |
1:04:16,9 |
|
162 |
162 |
Wiezik Renata
|
K (44) |
1971 |
K4 (4) |
SL-K (1) |
POL |
|
Bielsko Biala
|
1:24:10,5(161) |
2:17:45,2 |
1:11:14,0 |
|
DNS |
3 |
Kubica Dariusz
|
M |
1977 |
M3 |
|
POL |
|
Buczkowice
|
|
|
|
|
DNF |
45 |
Baszkiewicz Ewelina
|
K |
1983 |
K3 |
|
POL |
|
Bielsko Biała
|
|
|
|
|
DNS |
86 |
Bielski Bartłomiej
|
M |
1984 |
M2 |
|
POL |
Biegam by żreć więcej ciastków
|
Jasienica
|
|
|
|
|
DNS |
87 |
Dziuba Emilian
|
M |
1973 |
M4 |
|
POL |
STS Biegaton Mikołów
|
Mikołów
|
|
|
|
|
DNS |
88 |
Klag Marian
|
M |
1959 |
M5 |
|
POL |
Top33
|
Rybarzowice
|
|
|
|
|
DNS |
89 |
Miodoński Piotr
|
M |
1987 |
M2 |
|
POL |
|
Oświęcim
|
|
|
|
|
DNS |
111 |
Poppek Dorota
|
K |
1982 |
K3 |
|
POL |
Fantastic Team
|
Ustroń
|
|
|
|
|
DNS |
166 |
Niedoba Justyna
|
K |
1989 |
K2 |
|
POL |
|
Goleszów
|
|
|
|