Toggle navigation
Zawody
WYNIKI OFICJALNE.pdf
PZLA Mistrzostwa Polski U16 w Biegach Górskich
Wydarzenie:
PUCHAR ŚLĄSKA W BIEGACH GÓRSKICH - GONIACKA 2023
PUCHAR ŚLĄSKA W BIEGACH GÓRSKICH - GONIACKA 2023
Organizator:
Uczniowski Klub Sportowy DIAMENT w Godowie
Data:
02.04.2023
Miejsce:
Bielsko-Biała
Dystans:
2
.200 km
Zgłoszonych:
54
Ukończyło:
53
Nieklasyfikowani:
0
Na trasie:
1
Klasyfikacja wg czasów
brutto
OPEN
K
M
PZLA-K
PZLA-M
lub
Szukaj
Poz
Nr
Nazwisko, Imię
Płeć
Rok
Kategoria
PZLA
Klub
Licencja
Wynik
Strata
Tempo
1
51
OKRUCIŃSKI Aleksander
M (1)
2008
M-U16
PZLA-M (1)
KS Wejher Wejherowo
Z/2540/21
08:45,8
03:59
2
46
MAĆKOWSKI Marcel
M (2)
2009
M-U16
PZLA-M (2)
UKS Achilles Leszno
Z/4276/19
08:49,7
00:03,9
04:00
3
44
KOWALSKI Marcel
M (3)
2008
M-U16
PZLA-M (3)
LMKS Żak Pyrzyce
Z/5216/21
09:02,2
00:16,4
04:06
4
39
JASIULEK Brunon
M (4)
2009
M-U16
PZLA-M (4)
MKS Brenna Górki
Z/6323/22
09:29,3
00:43,5
04:18
5
58
TROJAK Jakub
M (5)
2008
M-U16
PZLA-M (5)
AML Słupsk
Z/0086/21
09:35,0
00:49,2
04:21
6
52
Pimpicki Ignacy
M (6)
2008
M-U16
PZLA-M (6)
KS Czempion Warszawa
Z/4423/19
09:40,7
00:54,9
04:23
7
41
KĄCKI Konstanty
M (7)
2008
M-U16
PZLA-M (7)
RK Athletics Warszawa
Z/3814/20
09:44,2
00:58,4
04:25
8
56
STEFAŃSKI Michał
M (8)
2009
M-U16
PZLA-M (8)
RK Athletics Warszawa
Z/4309/20
09:56,3
01:10,5
04:31
9
50
Nowak Michał
M (9)
2009
M-U16
PZLA-M (9)
OŚ AZS Poznań
Z/2384/20
10:08,8
01:23,0
04:36
10
38
HAPEK Wiktor
M (10)
2009
M-U16
PZLA-M (10)
MULKS Juvenia Głuchołazy
Z/3215/23
10:11,5
01:25,7
04:37
11
60
WOJCIECHOWSKI Oskar
M (11)
2008
M-U16
PZLA-M (11)
UKS Achilles Leszno
Z/14483/21
10:16,8
01:31,0
04:40
12
18
MARSZEWSKA Maja
K (1)
2008
K-U16
PZLA-K (1)
Akademia Biegowa Kartuzy
Z/3438/20
10:21,2
01:35,4
04:42
13
26
SIKORA Alicja
K (2)
2008
K-U16
PZLA-K (2)
MKS Brenna Górki
Z/6326/22
10:27,9
01:42,1
04:45
14
47
MAGIERA Wiktor
M (12)
2009
M-U16
PZLA-M (12)
LUKS Boguszyce
Z/12211/21
10:28,4
01:42,6
04:45
15
40
JASZCZYK Adam
M (13)
2008
M-U16
PZLA-M (13)
TL Athletics Jastrzębie
Z/3386/22
10:28,8
01:43,0
04:45
16
45
MACHA Adam
M (14)
2008
M-U16
PZLA-M (14)
MKS-R Centrum Dzięgielów
Z/7647/21
10:37,0
01:51,2
04:49
17
54
SLOMINSKI Jakub
M (15)
2009
M-U16
PZLA-M (15)
LKB Rudnik
Z/11757/21
10:37,2
01:51,4
04:49
18
33
WĄSIK Barbara
K (3)
2009
K-U16
PZLA-K (3)
LKS Brzezina Osiek
Z/1537/22
10:41,3
01:55,5
04:51
19
30
SZLAGA Lena
K (4)
2009
K-U16
PZLA-K (4)
RK Athletics Warszawa
Z/6476/22
10:50,6
02:04,8
04:55
20
49
MILCZAREK Antoni
M (16)
2009
M-U16
PZLA-M (16)
LUKS Boguszyce
Z/1039/21
10:59,9
02:14,1
04:59
21
16
ŁAGUNA Anna
K (5)
2009
K-U16
PZLA-K (5)
MMKS Gdańsk
Z/0106/23
11:03,6
02:17,8
05:01
22
2
BUDKOWSKA Stella
K (6)
2008
K-U16
PZLA-K (6)
UKS Chromik Mysłowice
Z/2905/19
11:06,1
02:20,3
05:02
23
55
SMOROŃSKI Patryk
M (17)
2009
M-U16
PZLA-M (17)
KS AZS AWF Kraków
Z/2681/22
11:11,7
02:25,9
05:05
24
9
GIEJBATOW Julia
K (7)
2008
K-U16
PZLA-K (7)
UKS Filipides Teresin
Z/1569/19
11:14,3
02:28,5
05:06
25
3
CICHY Maja
K (8)
2009
K-U16
PZLA-K (8)
Akademia Biegowa Kartuzy
Z/6799/21
11:19,4
02:33,6
05:08
26
42
KONARCZAK Bartłomiej
M (18)
2009
M-U16
PZLA-M (18)
LKS Brzezina Osiek
Z/1539/22
11:20,9
02:35,1
05:09
27
5
DUDZIŃSKA Weronika
K (9)
2008
K-U16
PZLA-K (9)
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
Z/0271/20
11:29,3
02:43,5
05:13
28
21
PIOTROWSKA Natalia
K (10)
2008
K-U16
PZLA-K (10)
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
Z/8008/21
11:35,7
02:49,9
05:16
29
34
WEROCHOWSKA Helena
K (11)
2008
K-U16
PZLA-K (11)
Akademia Biegowa Kartuzy
Z/6571/22
11:44,6
02:58,8
05:20
30
48
MATUSZNY Piotr
M (19)
2009
M-U16
PZLA-M (19)
LKS Pogórze Skoczów
Z/0983/18
11:49,5
03:03,7
05:22
31
14
LIGENZA Michalina
K (12)
2008
K-U16
PZLA-K (12)
TL Athletics Jastrzębie
Z/10880/21
11:59,9
03:14,1
05:27
32
1
BŁAŻEJEWSKA Julia
K (13)
2008
K-U16
PZLA-K (13)
LMKS Żak Pyrzyce
Z/5207/21
12:02,3
03:16,5
05:28
33
24
RYLSKA Oliwia
K (14)
2009
K-U16
PZLA-K (14)
UKS Filipides Teresin
Z/8274/21
12:13,7
03:27,9
05:33
34
23
RACHWALSKA Zofia
K (15)
2008
K-U16
PZLA-K (15)
KS Atak Agrykola Warszawa
Z/4343/20
12:16,2
03:30,4
05:34
35
17
ŁAKOMSKA Magdalena
K (16)
2008
K-U16
PZLA-K (16)
AKL Ursynów Warszawa
Z/3870/20
12:19,7
03:33,9
05:36
36
8
GIBAS Julia
K (17)
2009
K-U16
PZLA-K (17)
TL Athletics Jastrzębie
Z/4520/19
12:28,1
03:42,3
05:40
37
29
SZCZYGIELSKA Anita
K (18)
2008
K-U16
PZLA-K (18)
MKS Pogoń Siedlce
Z/14498/21
12:28,3
03:42,5
05:40
38
20
PIOTROWSKA Klaudia
K (19)
2008
K-U16
PZLA-K (19)
MUKS Szok Bojanowo
Z/5131/18
12:31,8
03:46,0
05:41
39
28
SMYCZEK Nadia
K (20)
2009
K-U16
PZLA-K (20)
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
Z/1502/21
12:36,8
03:51,0
05:43
40
7
DZIERBANOWICZ Malwina
K (21)
2008
K-U16
PZLA-K (21)
MKS Brenna Górki
Z/6322/22
12:43,0
03:57,2
05:46
41
145
Bartnicka Klaudia
K (22)
2008
K-U16
12:55,1
04:09,3
05:52
42
15
LISOWSKA Hanna
K (23)
2009
K-U16
PZLA-K (22)
MULKS Juvenia Głuchołazy
Z/0383/19
12:56,3
04:10,5
05:52
43
32
URBAŚ Sara
K (24)
2008
K-U16
PZLA-K (23)
KS Sprint Bielsko-Biała
Z/2777/19
12:56,9
04:11,1
05:53
44
43
KORNAŚ Franciszek
M (20)
2008
M-U16
PZLA-M (20)
KL Ziemia Kłodzka
Z/5298/19
13:22,7
04:36,9
06:04
45
4
CZACHOROWSKA Antonina
K (25)
2008
K-U16
PZLA-K (24)
MUKS Park Zduńska Wola
Z/0529/21
13:26,1
04:40,3
06:06
46
25
RZEŹNIK Julia
K (26)
2008
K-U16
PZLA-K (25)
LKS Żelazny Opoczno Running Team
Z/1487/23
13:30,6
04:44,8
06:08
47
59
WIELOGÓRSKI Mikołaj
M (21)
2008
M-U16
PZLA-M (21)
MKS Pogoń Siedlce
Z/0780/20
13:32,6
04:46,8
06:09
48
22
POCHEĆ Zuzanna
K (27)
2008
K-U16
PZLA-K (26)
LKB Rudnik
Z/5026/22
14:29,9
05:44,1
06:35
49
10
JĘDRZEJEWSKA Zuzanna
K (28)
2009
K-U16
PZLA-K (27)
LKB Rudnik
Z/6561/22
14:35,1
05:49,3
06:37
50
27
SITEK Olivia
K (29)
2008
K-U16
PZLA-K (28)
UKS Diament Godów
Z/2085/20
14:38,3
05:52,5
06:39
51
6
DZIANACH Maja
K (30)
2008
K-U16
PZLA-K (29)
LKS Zuza Running Team Opoczno
Z/1944/23
14:42,6
05:56,8
06:41
52
12
KUBA Aleksandra
K (31)
2009
K-U16
PZLA-K (30)
LUKS Boguszyce
Z/0485/20
14:47,6
06:01,8
06:43
53
11
KOWALIK Wiktoria
K (32)
2008
K-U16
PZLA-K (31)
LKB Rudnik
Z/2585/22
16:52,3
08:06,5
07:40
35
Adamczyk Jan
M
2009
M-U16
LKS Zuza Running team
BGTimeSport
© 2015 - 2024