Toggle navigation
Zawody
60 km.pdf
25 km.pdf
Zimowy Baran Trail Race 60km
Wydarzenie:
Baran Trail Race 2023 - zima
Baran Trail Race 2023 - zima
Organizator:
Baran Trail Race
Data:
18.03.2023
Miejsce:
Węgierska Górka
Dystans:
60
.000 km
Zgłoszonych:
67
Ukończyło:
60
Nieklasyfikowani:
7
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów
brutto
OPEN
K
M
lub
Szukaj
Poz
Nr
Nazwisko, Imię
Płeć
Rok
Kraj
Klub
Miasto
Wynik
Strata
Tempo
1
315
Gonczarenko Jarek
M (1)
1980
POL
Run100love
Żywiec
6:23:16,1
06:23
2
326
Kołodziej Roman
M (2)
1978
POL
PERFEKTA KARŁOWICE
Karłowice
7:06:59,1
43:43,0
07:06
3
301
Baron Tomasz
M (3)
1981
POL
Bieruń
7:11:13,8
47:57,7
07:11
4
361
Snarski Dariusz
M (4)
1971
POL
WATAHA-Łączy Nas Bieganie
Katowice
7:24:46,8
1:01:30,7
07:24
5
310
Czosnowski Tomasz
M (5)
1980
POL
Czosy się szwendają
Gliwice
7:27:05,6
1:03:49,5
07:27
6
309
Cieślar Michał
M (6)
1990
POL
NGK Running Team
Bytom
7:29:35,0
1:06:18,9
07:29
7
370
Tomik Malgorzata
K (1)
1990
POL
La Sportiva Polska
Kraków
7:31:45,4
1:08:29,3
07:31
8
318
Hryban Inna
K (2)
1984
UKR
Bielsko-Biała
7:34:36,4
1:11:20,3
07:34
9
366
Szczypek Wojciech
M (7)
1994
POL
Aktywna Pszczyna Runners Team
Poręba
7:36:06,6
1:12:50,5
07:36
10
327
Kopiec Przemek
M (8)
1990
POL
Bieruń
7:37:05,0
1:13:48,9
07:37
11
368
Szymura Wojciech
M (9)
1973
POL
RYBNICKA GRUPA BIEGOWA
Rybnik
7:43:07,2
1:19:51,1
07:43
12
371
Wiącek Łukasz
M (10)
1982
POL
IRS Boks Kraków
Zielonki
7:44:52,9
1:21:36,8
07:44
13
336
Liszka Maciej
M (11)
1980
POL
Stańczak Team
Cieszyn 602 598 250
7:47:54,7
1:24:38,6
07:47
14
352
Pycia Adam
M (12)
1966
POL
Korona Masters Kraków
Kraków
7:51:09,7
1:27:53,6
07:51
15
349
Ploskonka Jakub
M (13)
1992
POL
Trail is our way
Bielsko-Biala
7:52:51,5
1:29:35,4
07:52
16
332
Kukla Maciej
M (14)
1984
POL
Chorzów
7:52:52,9
1:29:36,8
07:52
17
356
Rumian Jakub
M (15)
1989
POL
Raciborowice
7:53:06,4
1:29:50,3
07:53
18
346
Olejnik Krzysztof
M (16)
1985
POL
Bydgoszcz
8:01:09,7
1:37:53,6
08:01
19
303
Białas Filip
M (17)
1994
POL
Wrocław
8:04:14,4
1:40:58,3
08:04
20
312
Dębska Marta
K (3)
1991
POL
Zielonebieganie
Polany
8:04:38,8
1:41:22,7
08:04
21
307
Brzóska Rafał
M (18)
1975
POL
Brzoza Team
Cieszyn
8:13:34,0
1:50:17,9
08:13
22
339
Matusiak Michal
M (19)
1983
POL
Rowery Małgośka
Ceradz Kościelny
8:16:44,2
1:53:28,1
08:16
23
358
Słomian Marcelina
K (4)
1990
POL
Hercog running team
Częstochowa
8:19:29,2
1:56:13,1
08:19
24
330
Kruszewski Filip
M (20)
1986
POL
Poznań
8:22:18,2
1:59:02,1
08:22
25
343
Mucha Adam
M (21)
1977
POL
poRUNne furganie
Bytom
8:22:35,5
1:59:19,4
08:22
26
341
Michalska Agnieszka
K (5)
1978
POL
Ostrów Wielkopolski
8:22:45,8
1:59:29,7
08:22
27
340
Matuszewski Marek
M (22)
1972
POL
Runner s Power Śrem
Śrem
8:24:41,7
2:01:25,6
08:24
28
348
Piotrowski Michał
M (23)
1981
POL
#żeberkateam
Wrocław
8:27:56,0
2:04:39,9
08:27
29
320
Johna Adam
M (24)
1982
POL
Press-Glass Biegamy I Wspieramy
Tychy
8:42:13,3
2:18:57,2
08:42
30
306
Brończyk Robert
M (25)
1981
POL
KIS-2023
Żywiec
8:42:16,1
2:19:00,0
08:42
31
360
Smoliński Piotr
M (26)
1983
POL
Kuleszówka
8:43:42,1
2:20:26,0
08:43
32
363
Spytkowska Katarzyna
K (6)
1993
POL
Kraków
8:46:03,9
2:22:47,8
08:46
33
364
Spytkowski Patryk
M (27)
1986
POL
Kraków
8:46:03,9
2:22:47,8
08:46
34
328
Koziello Bartosz
M (28)
1978
POL
#Otters
Zamienie
8:54:40,7
2:31:24,6
08:54
35
314
Gołata Jan
M (29)
1996
POL
Sosnówka
9:12:00,1
2:48:44,0
09:12
36
354
Rekieć-Krogulecka Kaja
K (7)
1993
POL
Zabrze
9:12:22,2
2:49:06,1
09:12
37
333
Kuźma Łukasz
M (30)
1987
POL
Alpin Sun
Brzezinka Dolna
9:12:23,3
2:49:07,2
09:12
38
308
Cieślar Barbara
K (8)
1981
POL
Biegam z Foto Sebą
Bielsko-Biała
9:19:50,9
2:56:34,8
09:19
39
311
Dariusz Kitlas
M (31)
1972
POL
BSB
Sochonie
9:37:17,8
3:14:01,7
09:37
40
322
Kasperkiewicz Maja
K (9)
1985
POL
Warszawa
9:39:10,5
3:15:54,4
09:39
41
347
Klimkowski Tomasz
M (32)
1974
POL
Bytom
9:43:30,9
3:20:14,8
09:43
42
355
Rozniata Iwona
K (10)
1973
POL
Głowno
9:56:13,2
3:32:57,1
09:56
43
316
Grzywa Kinga
K (11)
1981
POL
Porunne furganie
Grojec
10:09:12,7
3:45:56,6
10:09
44
359
Smolen Tomasz
M (33)
1973
POL
TMTEAM
Kobierzyce
10:13:05,1
3:49:49,0
10:13
45
367
Szponder Artur
M (34)
1985
POL
KBKS Radomsko
Radomsko
10:16:23,7
3:53:07,6
10:16
46
304
Biełuński Sebastian
M (35)
1977
POL
Wrocław
10:29:38,7
4:06:22,6
10:29
47
313
Dziszkiewicz Grzegorz
M (36)
1982
POL
Bielsko Biała
10:36:27,7
4:13:11,6
10:36
48
357
Siwa Kinga
K (12)
1984
POL
Brenna
10:36:28,2
4:13:12,1
10:36
49
331
Kuchmecki Maciej
M (37)
1983
POL
Biegające Krejzole
Poznań
10:55:15,3
4:31:59,2
10:55
50
325
Kocoń Mariusz
M (38)
1968
POL
Warszawa
10:59:52,8
4:36:36,7
10:59
51
334
Kweczka-Janeczek Anna
K (13)
1980
POL
Nordic Team Częstochowa
Częstochowa
11:10:26,2
4:47:10,1
11:10
52
372
Wojtasiński Daniel
M (39)
1978
POL
Nordic Team Częstochowa
Częstochowa
11:10:26,6
4:47:10,5
11:10
53
350
Pochylski Przemysław
M (40)
1974
POL
Zgrupka Team
Luboń
11:32:39,9
5:09:23,8
11:32
54
329
Kózka Przemysław
M (41)
1973
POL
NBR
Skórzewo
11:32:40,1
5:09:24,0
11:32
55
373
Zimon Marcin
M (42)
1982
POL
Bydgoszcz
11:35:38,8
5:12:22,7
11:35
56
351
Podgórska Jola
K (14)
1974
POL
Kędzierzyn-Koźle
11:49:39,4
5:26:23,3
11:49
57
319
Jakubczyk Piotr
M (43)
1975
POL
Parkrun Kędzierzyn-Koźle
Kędzierzyn-Koźle
11:49:40,0
5:26:23,9
11:49
58
323
Kawka Rafał
M (44)
1985
POL
KBKS Radomsko
Łazy 11
12:11:47,5
5:48:31,4
12:11
59
317
Hałas Marcin
M (45)
1984
POL
Czechowice - Dziedzice
12:51:48,9
6:28:32,8
12:51
60
338
Maszewska-Wach Mariola
K (15)
1982
POL
Rawa Mazowiecka
12:51:49,1
6:28:33,0
12:51
DNF
302
Bartosiński Bartłomiej
M
1990
POL
Jacek Biega
Warszawa
DNF
335
Lisowska Kamila
K
1986
POL
Yno Ultra
Zabrze
DNS
337
Łyscarz Józef
M
1980
POL
300 Marathon Club Polska
Katowice
DNF
344
Napiontek Maria
K
1986
POL
Warszawa
DNF
345
Niedziela Szymon
M
1984
POL
Thank you from the mountain
Mysłowice
DNF
365
Sypniewska Hanna
K
1954
POL
Spartanie Dzieciom/ UltraWay Team
Gdynia
DNF
374
Gagatek Agnieszka
K
1977
POL
Szczawa
BGTimeSport
© 2015 - 2024