Toggle navigation
Zawody
15 km.pdf
7 km.pdf
DZIECI.pdf
Hałda Run Extreme - Ściana Płaczu - 15 km
Wydarzenie:
III Hałda Run Extreme
III Hałda Run Extreme
Organizator:
Stowarzyszenie Skyrunning Polska
Data:
24.06.2023
Miejsce:
Suszec
Dystans:
15
.000 km
Zgłoszonych:
132
Ukończyło:
130
Nieklasyfikowani:
2
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów
brutto
OPEN
K
M
K-20
K-30
K-40
K-50
K-60
M-20
M-30
M-40
M-50
M-60
G
lub
Szukaj
Poz
Nr
Nazwisko, Imię
Płeć
Rok
Kategoria
G
Kraj
Klub
Miasto
Wynik
Strata
Tempo
1
13
Dulski Daniel
M (1)
1992
M-30 (1)
POL
Alpin Sport Team
Brenna
57:38,5
03:50
2
86
Chmielorz Józef
M (2)
1985
M-30 (2)
G (1)
POL
CARBON SILESIA SPORT
Lędziny
1:00:17,6
02:39,1
04:01
3
70
Flisiński Łukasz
M (3)
1981
M-40 (1)
POL
Alpin Sport Team
Sosnowiec
1:01:53,7
04:15,2
04:07
4
24
Ploch Jakub
M (4)
1989
M-30 (3)
POL
Bielsko-Biała
1:03:01,1
05:22,6
04:12
5
135
Wybraniec Dawid
M (5)
1996
M-20 (1)
G (2)
POL
Chełm Śląski
1:04:13,1
06:34,6
04:16
6
125
Skrzyszowski Janusz
M (6)
1988
M-30 (4)
POL
Socios Silesia
Gorzyczki
1:04:29,1
06:50,6
04:17
7
69
Bartnicki Mariusz
M (7)
1979
M-40 (2)
G (3)
POL
Klono Team
Orzesze
1:04:38,9
07:00,4
04:18
8
123
Bula Daniel
M (8)
1982
M-40 (3)
G (4)
POL
KSRG KWK Halemba
Świętochłowice
1:04:43,3
07:04,8
04:18
9
51
Malisz Jakub
M (9)
1988
M-30 (5)
POL
Bogunice
1:05:37,4
07:58,9
04:22
10
124
Michalik Robert
M (10)
1996
M-20 (2)
G (5)
POL
Stara Wieś
1:06:15,9
08:37,4
04:25
11
94
Szweda Damian
M (11)
1989
M-30 (6)
POL
Run Team Pogwizdów
Kończyce Wielkie
1:06:20,7
08:42,2
04:25
12
16
Skalska Anna
K (1)
1980
K-40 (1)
POL
Alpin Sport Team
Bytom
1:07:00,1
09:21,6
04:28
13
35
Szwed Krzysztof
M (12)
1965
M-50 (1)
POL
Alpin Sport Team
Lubliniec
1:07:28,5
09:50,0
04:29
14
25
Bielski Seweryn
M (13)
1981
M-40 (4)
G (6)
POL
42k Pro Team
Ruda Śląska
1:08:33,7
10:55,2
04:34
15
47
Góra Łukasz
M (14)
1992
M-30 (7)
G (7)
POL
Kryry
1:08:40,1
11:01,6
04:34
16
66
Fojt Krzysztof
M (15)
1979
M-40 (5)
POL
KIRA I JO
Łaziska Górne
1:09:36,5
11:58,0
04:38
17
52
Pysz Grzegorz
M (16)
1975
M-40 (6)
POL
Hrmax Żory
Żory
1:09:48,8
12:10,3
04:39
18
71
Skiba Łukasz
M (17)
1981
M-40 (7)
POL
Gdynia
1:10:23,2
12:44,7
04:41
19
45
Żłobiński Krzysztof
M (18)
1957
M-60 (1)
G (8)
POL
Tychy
1:10:33,6
12:55,1
04:42
20
37
Wysocki Marcin
M (19)
1971
M-50 (2)
POL
Polplast Biega
Skrzynka
1:10:51,0
13:12,5
04:43
21
33
Oziębło Rafał
M (20)
1983
M-40 (8)
POL
KS Kandahar / 42k.com.pl
Chorzow
1:11:08,5
13:30,0
04:44
22
101
Kaźmierczak Mateusz
M (21)
1985
M-30 (8)
G (9)
POL
Mikołów
1:11:28,4
13:49,9
04:45
23
26
Sinka Damian
M (22)
1965
M-50 (3)
POL
GPS TEAM
Pszczyna
1:11:47,9
14:09,4
04:47
24
23
Szymczyk Tomasz
M (23)
1982
M-40 (9)
POL
Team Szymczyki
Częstochowa
1:11:54,7
14:16,2
04:47
25
73
Tyman Dorota
K (2)
1982
K-40 (2)
POL
Rybnik
1:12:12,4
14:33,9
04:48
26
75
Stachowski Damian
M (24)
1985
M-30 (9)
POL
Zabiegani Imielin
Imielin
1:12:20,9
14:42,4
04:49
27
93
Szweda Marian
M (25)
1959
M-60 (2)
POL
RUN TEAM POGWIZDÓW
Pogwizdów
1:12:22,0
14:43,5
04:49
28
63
Kolonko Stanisław
M (26)
1972
M-50 (4)
G (10)
POL
GÓRKI
Tychy
1:12:30,3
14:51,8
04:50
29
42
Spendel Łukasz
M (27)
1990
M-30 (10)
POL
Woszczyce
1:12:59,7
15:21,2
04:51
30
115
Dejas Tomasz
M (28)
1979
M-40 (10)
G (11)
POL
Racioki
Tychy
1:13:12,8
15:34,3
04:52
31
12
Wiśniewski Tomasz
M (29)
1978
M-40 (11)
POL
Bielsko-Biała
1:13:32,1
15:53,6
04:54
32
83
Lehrich Szymon
M (30)
1978
M-40 (12)
POL
Rudzica
1:13:56,8
16:18,3
04:55
33
110
Petrykowski Grzegorz
M (31)
1969
M-50 (5)
G (12)
POL
HRMAX Żory
Żory
1:14:07,1
16:28,6
04:56
34
27
Stalmach Sławomir
M (32)
1982
M-40 (13)
POL
GPS Team
Łąka
1:14:47,7
17:09,2
04:59
35
55
Kondzielnik Piotr
M (33)
1976
M-40 (14)
POL
GPS TEAM
Pszczyna
1:15:08,9
17:30,4
05:00
36
85
Pisarek Radosław
M (34)
1996
M-20 (3)
POL
Pawłowice
1:15:24,8
17:46,3
05:01
37
84
Lange Łukasz
M (35)
1988
M-30 (11)
POL
UNAWEZA Team
Tychy
1:15:31,1
17:52,6
05:02
38
49
Okoń Tomasz
M (36)
1982
M-40 (15)
G (13)
POL
Bieruń
1:16:14,8
18:36,3
05:04
39
34
Kordziński Kazimierz
M (37)
1958
M-60 (3)
POL
Mafia Team Lubliniec
Lubliniec
1:16:20,3
18:41,8
05:05
40
100
Malinowski Krzysztof
M (38)
1969
M-50 (6)
G (14)
POL
PoWoli do Celu
Gilowice
1:16:21,7
18:43,2
05:05
41
122
Feichtinger Marek
M (39)
1975
M-40 (16)
POL
Żory
1:16:23,4
18:44,9
05:05
42
108
Ołubek Robert
M (40)
1975
M-40 (17)
POL
HRmax Żory
Żory
1:16:38,9
19:00,4
05:06
43
6
Wysocka Agnieszka
K (3)
1977
K-40 (3)
POL
Biegam Żeby Żreć Więcej Ciastków
Czechowice-Dziedzice
1:16:46,8
19:08,3
05:07
44
29
Boczkowski Mateusz
M (41)
1992
M-30 (12)
POL
Łaziska Górne
1:17:29,1
19:50,6
05:09
45
79
Jaworski Dominik
M (42)
1993
M-30 (13)
G (15)
POL
Ornontowice
1:17:32,1
19:53,6
05:10
46
129
Gałuszka Mateusz
M (43)
1980
M-40 (18)
G (16)
POL
Runteam Pawłowice
Pawłowice
1:17:56,9
20:18,4
05:11
47
89
Barciok Marek
M (44)
1990
M-30 (14)
POL
Samson Marklowice
Radlin
1:18:13,4
20:34,9
05:12
48
40
Kopala Piotr
M (45)
1986
M-30 (15)
G (17)
POL
Jedlina
1:18:28,7
20:50,2
05:13
49
17
Smoroń Krzysztof
M (46)
1977
M-40 (19)
POL
SMOKO-RALLY-TURISMO
Rybnik
1:18:37,8
20:59,3
05:14
50
57
Pietyra Grzegorz
M (47)
1982
M-40 (20)
POL
Tychy
1:18:42,6
21:04,1
05:14
51
126
Burdzik Wojciech
M (48)
1991
M-30 (16)
POL
Kraków
1:20:19,1
22:40,6
05:21
52
92
Sowiński Krzysztof
M (49)
1985
M-30 (17)
POL
BDB Team
Katowice
1:20:24,0
22:45,5
05:21
53
60
Gdula Karol
M (50)
1989
M-30 (18)
G (18)
POL
Lędziny
1:20:42,0
23:03,5
05:22
54
91
Wilkosz Wojciech
M (51)
1969
M-50 (7)
POL
Jaworzno
1:20:48,6
23:10,1
05:23
55
104
Gruźla Tomasz
M (52)
1984
M-30 (19)
POL
Comfortel
Tychy
1:20:59,0
23:20,5
05:23
56
88
Tlołka Łukasz
M (53)
1986
M-30 (20)
POL
Samson Marklowice
Palowice
1:21:00,4
23:21,9
05:24
57
76
Marek Tomasz
M (54)
1989
M-30 (21)
POL
Cieszyn
1:21:01,6
23:23,1
05:24
58
109
Ratka-Matejko Marcin
M (55)
1987
M-30 (22)
POL
Jastrzębie-Zdrój
1:21:28,1
23:49,6
05:25
59
10
Siekiera Paweł
M (56)
1982
M-40 (21)
POL
Rudziczka
1:21:30,4
23:51,9
05:26
60
56
Rupka Michał
M (57)
1980
M-40 (22)
G (19)
POL
Harpagan Sosnowiec
Sosnowiec
1:21:37,5
23:59,0
05:26
61
43
Spendel Marcin
M (58)
1989
M-30 (23)
POL
Woszczyce
1:22:54,9
25:16,4
05:31
62
82
Wiśniewski Przemysław
M (59)
1981
M-40 (23)
POL
Woszczyckie Dziki
Woszczyce
1:23:08,5
25:30,0
05:32
63
48
Kaczmarczyk Mariusz
M (60)
1968
M-50 (8)
POL
REXER
Siemianowice Śląskie
1:23:14,8
25:36,3
05:32
64
7
Gołąbek Marek
M (61)
1982
M-40 (24)
POL
OGB
Szczyrk
1:23:31,7
25:53,2
05:34
65
36
Wysota Krzysztof
M (62)
1985
M-30 (24)
POL
Mafia Team Lubliniec
Lubliniec
1:23:34,4
25:55,9
05:34
66
132
Bezwiński Piotr
M (63)
1980
M-40 (25)
POL
KOKO DŻAMBO I DO PRZODU
Pszczyna
1:23:55,0
26:16,5
05:35
67
96
Nieradzik Marek
M (64)
1979
M-40 (26)
POL
ŁOGYŃ KURŁA
Gostyń
1:24:02,5
26:24,0
05:36
68
22
Nogły Artur
M (65)
1975
M-40 (27)
G (20)
POL
Czerwionka Leszczyny
1:24:40,8
27:02,3
05:38
69
46
Kaczmarski Jarosław
M (66)
1974
M-40 (28)
POL
W pogoni za duchem
Tomaszów Mazowiecki
1:24:55,7
27:17,2
05:39
70
64
Przemyk Jakub
M (67)
1990
M-30 (25)
G (21)
POL
Czechowice-Dziedzice
1:25:00,0
27:21,5
05:40
71
90
Kamrowski Marcin
M (68)
1986
M-30 (26)
G (22)
POL
Brzeszcze
1:25:36,1
27:57,6
05:42
72
112
Gorzawski Marcin
M (69)
1989
M-30 (27)
G (23)
POL
Żory
1:25:43,1
28:04,6
05:42
73
74
Janikowski Piotr
M (70)
1977
M-40 (29)
POL
Grupa pościgowa
Sosnowiec
1:25:45,7
28:07,2
05:43
74
133
Kowaczek Marek
M (71)
1979
M-40 (30)
G (24)
POL
Okiem Wilka
Rybnik
1:25:53,8
28:15,3
05:43
75
18
Skupiński Patryk
M (72)
1985
M-30 (28)
G (25)
POL
Katowice
1:25:55,4
28:16,9
05:43
76
113
Ługowska Marzena
K (4)
1980
K-40 (4)
POL
Biegnę Byle Dobiec
Tychy
1:26:18,8
28:40,3
05:45
77
114
Drąg Grzegorz
M (73)
1982
M-40 (31)
POL
Biegnę Byle Dobiec
Tychy
1:26:19,0
28:40,5
05:45
78
44
Ciepły Patryk
M (74)
1994
M-20 (4)
POL
Gastrobanda Gliwice
Gliwice
1:26:30,6
28:52,1
05:46
79
106
Kabus Adam
M (75)
1985
M-30 (29)
POL
Łogyń Kurła
Gostyń
1:26:57,3
29:18,8
05:47
80
102
Dendra Beata
K (5)
1971
K-50 (1)
POL
Carbon Silesia Sport
Chorzów
1:27:23,3
29:44,8
05:49
81
95
Urbańczyk Dariusz
M (76)
1991
M-30 (30)
POL
Hager Sport Team
Gilowice
1:28:09,9
30:31,4
05:52
82
21
Bielica Patryk
M (77)
1990
M-30 (31)
POL
Suszec
1:28:26,7
30:48,2
05:53
83
120
Pompa Dariusz
M (78)
1979
M-40 (32)
POL
Biegnę Byle Dobiec
Tychy
1:29:35,8
31:57,3
05:58
84
5
Pasławska Katarzyna
K (6)
1978
K-40 (5)
POL
Kobiety na 5+
Jastrzębie Zdrój
1:29:47,8
32:09,3
05:59
85
65
Ucherek Kazimierz
M (79)
1970
M-50 (9)
POL
Zory
1:30:15,6
32:37,1
06:01
86
32
Dendra Marcin
M (80)
1969
M-50 (10)
POL
Chorzów
1:30:37,9
32:59,4
06:02
87
59
Gdula Leszek
M (81)
1985
M-30 (32)
POL
Grupa Pościgowa
Lędziny
1:31:09,8
33:31,3
06:04
88
61
Musiolik Krzysztof
M (82)
1988
M-30 (33)
G (26)
POL
Zatyrani Gratisownia.pl Gmina Pilch
Wilcza
1:31:38,4
33:59,9
06:06
89
8
Nowak Karolina
K (7)
1991
K-30 (1)
POL
Bielsko-Biała
1:31:43,2
34:04,7
06:06
90
119
Kleczka Damian
M (83)
1977
M-40 (33)
POL
Świętochłowice
1:32:47,7
35:09,2
06:11
91
80
Michalski Sebastian
M (84)
1992
M-30 (34)
G (27)
POL
Ornontowice
1:33:12,8
35:34,3
06:12
92
41
Różewicz Dariusz
M (85)
1962
M-60 (4)
G (28)
POL
PANCE
Tychy
1:33:40,7
36:02,2
06:14
93
134
Antosz Wojciech
M (86)
1986
M-30 (35)
G (29)
POL
Mizerów
1:34:09,0
36:30,5
06:16
94
14
Tomczyk Rafał
M (87)
1971
M-50 (11)
POL
Sosnowiec
1:34:12,3
36:33,8
06:16
95
105
Tarnówka Dana
K (8)
1981
K-40 (6)
POL
Lebioda Running Team
Chechło
1:34:38,9
37:00,4
06:18
96
4
Mertas Dominik
M (88)
1977
M-40 (34)
G (30)
POL
RGB Pędzimy Razem
Babice
1:35:13,2
37:34,7
06:20
97
20
Trela Aniela
K (9)
1972
K-50 (2)
POL
DB Leszczyny
Czerwionka-Leszczyny
1:35:22,6
37:44,1
06:21
98
19
Trela Mirosław
M (89)
1968
M-50 (12)
G (31)
POL
DB Leszczyny
Czerwionka-Leszczyny
1:35:23,5
37:45,0
06:21
99
3
Bajcar Beata
K (10)
1972
K-50 (3)
POL
Kobiety na 5+
Chybie
1:35:31,8
37:53,3
06:22
100
78
Cieplińska Katarzyna
K (11)
1986
K-30 (2)
POL
Orzesze
1:36:08,5
38:30,0
06:24
101
81
Bartoszek Izabela
K (12)
1984
K-30 (3)
POL
Warszowice
1:37:30,4
39:51,9
06:30
102
99
Patoń Iwona
K (13)
1982
K-40 (7)
POL
Bytom
1:38:05,1
40:26,6
06:32
103
62
Szymczyk Teresa
K (14)
1962
K-60 (1)
POL
Team Szymczyki
Częstochowa
1:38:16,6
40:38,1
06:33
104
2
Dyrda Magdalena
K (15)
1990
K-30 (4)
POL
Orzesze
1:39:35,0
41:56,5
06:38
105
1
Dyrda Radosław
M (90)
1985
M-30 (36)
G (32)
POL
Orzesze
1:39:35,2
41:56,7
06:38
106
77
Raszka Bartłomiej
M (91)
1986
M-30 (37)
POL
Cieszyn
1:39:56,3
42:17,8
06:39
107
98
Kamrad Żaneta
K (16)
1977
K-40 (8)
POL
Piekary Śląskie
1:40:02,4
42:23,9
06:40
108
39
Jagoda Adam
M (92)
1966
M-50 (13)
POL
FUCHS OIL TEAM
Chorzów
1:40:08,4
42:29,9
06:40
109
15
Janusz Marek
M (93)
1978
M-40 (35)
POL
Sosnowiec
1:40:09,6
42:31,1
06:40
110
72
Cebula Beata
K (17)
1982
K-40 (9)
POL
Ruda Śląska
1:40:15,6
42:37,1
06:41
111
53
Ciepiela Anna
K (18)
1979
K-40 (10)
POL
Wojkowice
1:41:49,0
44:10,5
06:47
112
54
Ciepiela Rafał
M (94)
1977
M-40 (36)
POL
Wojkowice
1:41:49,4
44:10,9
06:47
113
111
Jakubowska Renata
K (19)
1952
K-60 (2)
POL
Bielsko-Biała
1:41:57,2
44:18,7
06:47
114
103
Kurysia Piotr
M (95)
1975
M-40 (37)
POL
Highlanders
Bujakow
1:42:18,3
44:39,8
06:49
115
67
Dąbrowski Krzysztof
M (96)
1973
M-50 (14)
POL
Socios Silesia
Zabrze
1:42:25,1
44:46,6
06:49
116
68
Cegiełka Urszula
K (20)
1974
K-40 (11)
POL
Zabrze
1:42:26,6
44:48,1
06:49
117
87
Indeka Joanna
K (21)
1970
K-50 (4)
POL
Rodzinka
Studzionka
1:43:28,5
45:50,0
06:53
118
121
Połącarz Adam
M (97)
1981
M-40 (38)
POL
.
Bielsko-Biała
1:44:00,2
46:21,7
06:56
119
107
Kaszuba Dawid
M (98)
1982
M-40 (39)
POL
Comfortel
Tychy
1:44:52,6
47:14,1
06:59
120
30
Jakubowski Dariusz
M (99)
1974
M-40 (40)
POL
JakubsTeam
Tychy
1:46:37,6
48:59,1
07:06
121
38
Habrajski Michał
M (100)
1977
M-40 (41)
POL
Gliwice
1:48:31,3
50:52,8
07:14
122
11
Pawłowska Maja
K (22)
1976
K-40 (12)
POL
Zdrowo Nienormalni
Ustroń
1:48:57,8
51:19,3
07:15
123
127
Kubik Wanda
K (23)
1983
K-40 (13)
POL
Ultra Beskid Sport
Jasienica
1:57:37,7
59:59,2
07:50
124
128
Kopeć Kasia
K (24)
1977
K-40 (14)
POL
Bestwina
1:57:38,3
59:59,8
07:50
125
97
Kluczniok Magda
K (25)
2003
K-20 (1)
POL
Rybnik
1:58:09,3
1:00:30,8
07:52
126
58
Ostrowski Zygmunt
M (101)
1959
M-60 (5)
POL
Tychy
1:58:14,3
1:00:35,8
07:52
127
118
Rypuła Jacek
M (102)
1983
M-40 (42)
POL
Zen Running Team
Bojszowy
1:59:12,7
1:01:34,2
07:56
128
28
Rypuła Zenon
M (103)
1959
M-60 (6)
POL
Zen Running Team
Lędziny
1:59:13,8
1:01:35,3
07:56
129
31
Besztocha Jadwiga
K (26)
1985
K-30 (5)
POL
Zen Running Team
Lędziny
1:59:14,8
1:01:36,3
07:56
130
117
Rypuła Maria
K (27)
1983
K-40 (15)
POL
Zen Running Team
Bojszowy
1:59:15,0
1:01:36,5
07:57
DNS
9
Kania Mateusz
M
1992
M-30
POL
Bielsko-Biała
DNS
50
Gruszka Tomasz
M
1973
M-50
G
POL
Suszec
Suszec
BGTimeSport
© 2015 - 2024