Toggle navigation
Zawody
15 km.pdf
7 km.pdf
DZIECI.pdf
Hałda Run Extreme - Pierwsza Szychta - 7 km
Wydarzenie:
III Hałda Run Extreme
III Hałda Run Extreme
Organizator:
Stowarzyszenie Skyrunning Polska
Data:
24.06.2023
Miejsce:
Suszec
Dystans:
7
.000 km
Zgłoszonych:
112
Ukończyło:
111
Nieklasyfikowani:
1
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów
brutto
OPEN
K
M
K-20
K-30
K-40
K-50
K-60
M-20
M-30
M-40
M-50
M-60
G
lub
Szukaj
Poz
Nr
Nazwisko, Imię
Płeć
Rok
Kategoria
G
Kraj
Klub
Miasto
Wynik
Strata
Tempo
1
794
Żuchowski Daniel
M (1)
1988
M-30 (1)
POL
Hoka Runners Poland
Kraków
23:47,4
03:23
2
733
Koziarz Przemysław
M (2)
1991
M-30 (2)
G (1)
POL
Never Give Up
Jankowice
24:36,0
00:48,6
03:30
3
818
Wilk Dariusz
M (3)
1977
M-40 (1)
POL
Będzin
24:58,3
01:10,9
03:34
4
767
Drabiński Mariusz
M (4)
1989
M-30 (3)
G (2)
POL
Jaworzno
25:46,6
01:59,2
03:40
5
784
Osetek Paweł
M (5)
1988
M-30 (4)
G (3)
POL
Radlinioki w biegu
Pszów
26:33,9
02:46,5
03:47
6
802
Kwiatkowski Rafał
M (6)
1974
M-40 (2)
POL
Forever Young
Chrzanów
27:09,1
03:21,7
03:52
7
795
Paprocka Urszula
K (1)
1990
K-30 (1)
POL
Kraków
27:12,1
03:24,7
03:53
8
777
Szewczyk Damian
M (7)
1976
M-40 (3)
POL
Jejkowice biegają
Jejkowice
27:46,1
03:58,7
03:58
9
725
Bułka Mateusz
M (8)
1979
M-40 (4)
POL
Sprintex Team
Słotwina
27:52,9
04:05,5
03:58
10
732
Szymura Wojciech
M (9)
1973
M-50 (1)
POL
RYBNICKA GRUPA BIEGOWA
Rybnik
28:03,9
04:16,5
04:00
11
779
Knopek Bartłomiej
M (10)
1984
M-30 (5)
POL
Bieruń
28:09,2
04:21,8
04:01
12
772
Sokołowski Marek
M (11)
1969
M-50 (2)
G (4)
POL
ALPIN SPORT TEAM
Mysłowice-Wesoła
28:43,4
04:56,0
04:06
13
756
Kowol Arkadiusz
M (12)
1979
M-40 (5)
POL
Wodzisław Śląski
29:13,1
05:25,7
04:10
14
804
Kempa Piotr
M (13)
1988
M-30 (6)
POL
Krzyżkowice
Pszów
29:58,1
06:10,7
04:16
15
805
Miech Szymon
M (14)
1981
M-40 (6)
POL
Husaria Race Team
Ustroń
30:03,1
06:15,7
04:17
16
701
Witoszek Barbara
K (2)
1989
K-30 (2)
POL
Suszec
30:05,0
06:17,6
04:17
17
788
Marek Bartłomiej
M (15)
1992
M-30 (7)
POL
Suszec
30:11,4
06:24,0
04:18
18
736
Greń Wacław
M (16)
1990
M-30 (8)
POL
Husaria Race Team
Tychy
30:37,9
06:50,5
04:22
19
763
Patyk Piotr
M (17)
1980
M-40 (7)
POL
Carbon Silesia Sport
Katowice
31:26,9
07:39,5
04:29
20
728
Gałuszka Rafał
M (18)
1984
M-30 (9)
G (5)
POL
KWK Bolesław Śmiały
Łaziska Górne
31:35,7
07:48,3
04:30
21
757
Brożek Łukasz
M (19)
1981
M-40 (8)
POL
Zawiercie
31:37,2
07:49,8
04:31
22
743
Androsz Beata
K (3)
1976
K-40 (1)
POL
BBL Ruda Śląska
Ruda Śląska
31:47,3
07:59,9
04:32
23
705
Woliński Dariusz
M (20)
1977
M-40 (9)
POL
HRMAX ŻORY
Żory
31:53,8
08:06,4
04:33
24
714
Dąbrowski Marcin
M (21)
1987
M-30 (10)
POL
Żory
32:04,8
08:17,4
04:34
25
789
Czech Mirosław
M (22)
1962
M-60 (1)
POL
Suszec
32:17,4
08:30,0
04:36
26
740
Ozdoba Marcin
M (23)
1985
M-30 (11)
POL
Lecymy Durś
Piekary Śląskie
32:18,9
08:31,5
04:36
27
738
Rybczyński Jarosław
M (24)
1972
M-50 (3)
POL
Dzikie Życie Run Team
Siemianowice Śląskie
32:19,5
08:32,1
04:37
28
821
Kokot Dariusz
M (25)
1974
M-40 (10)
G (6)
POL
Team Papry
Tychy
32:41,2
08:53,8
04:40
29
741
Stefański Zbigniew
M (26)
1972
M-50 (4)
POL
Libiąż
32:47,4
09:00,0
04:41
30
723
Kupka Grzegorz
M (27)
2001
M-20 (1)
POL
Jastrzębie -Zdrój
32:59,8
09:12,4
04:42
31
729
Kozieł Adrian
M (28)
1985
M-30 (12)
POL
Koziołki
Świętochłowice
33:00,8
09:13,4
04:42
32
711
Chrobok Michał
M (29)
1985
M-30 (13)
G (7)
POL
Gołkowice
33:10,4
09:23,0
04:44
33
781
Maryniok Marian
M (30)
1962
M-60 (2)
POL
SEGURIDAD
Żory
33:13,0
09:25,6
04:44
34
806
Król Kamil
M (31)
1990
M-30 (14)
POL
Mysłowice
33:14,8
09:27,4
04:44
35
760
Tomczyk Krzysztof
M (32)
1983
M-40 (11)
POL
Sagot
Łaziska Górne
33:29,3
09:41,9
04:47
36
773
Kęcki Tomasz
M (33)
1982
M-40 (12)
G (8)
POL
Rybnik
33:30,1
09:42,7
04:47
37
707
Kliś Marcin
M (34)
1980
M-40 (13)
POL
TOMICA COACHING
Bielsko-Biała
33:38,3
09:50,9
04:48
38
793
Krawczyk Dariusz
M (35)
1980
M-40 (14)
POL
WARTKIE PIERONY
Ruda Śląska
33:55,8
10:08,4
04:50
39
768
Stachowicz Dawid
M (36)
1990
M-30 (15)
G (9)
POL
Zabrze
33:58,2
10:10,8
04:51
40
753
Śliwa Mateusz
M (37)
1986
M-30 (16)
POL
Czechowice - Dziedzice
34:16,5
10:29,1
04:53
41
735
Śmigiel Hubert
M (38)
1981
M-40 (15)
G (10)
POL
Czorne Morsy
Rybnik
34:26,5
10:39,1
04:55
42
800
Rataj Barbara
K (4)
1985
K-30 (3)
POL
Jejkowice biegają
Jejkowice
34:35,2
10:47,8
04:56
43
708
Kliś Patrycja
K (5)
1977
K-40 (2)
POL
TOMICA COACHING
Bielsko-Biała
34:50,3
11:02,9
04:58
44
798
Rusin Adam
M (39)
1994
M-20 (2)
POL
Rusek Team
Nieborowice
35:07,1
11:19,7
05:01
45
742
Olma Władysław
M (40)
1964
M-50 (5)
G (11)
POL
Jastrzębie biegam bo lubię
Jastrzębie- Zdrój
35:35,3
11:47,9
05:05
46
737
Raszka Janusz
M (41)
1966
M-50 (6)
POL
Dark One
Cieszyn
35:37,0
11:49,6
05:05
47
786
Mendel Beata
K (6)
1975
K-40 (3)
POL
STUDIO FITNESS BEATA MENDEL
Mikołów
35:46,5
11:59,1
05:06
48
702
Gaszczyk Damian
M (42)
1965
M-50 (7)
POL
Suszec
36:00,1
12:12,7
05:08
49
778
Kowalski Tomasz
M (43)
1983
M-40 (16)
POL
Gliwice
36:05,4
12:18,0
05:09
50
721
Pastuszka Artur
M (44)
1986
M-30 (17)
G (12)
POL
Viking Training Center
Bieruń
36:20,6
12:33,2
05:11
51
771
Wojtanowicz Mariusz
M (45)
1991
M-30 (18)
G (13)
POL
Orzesze
36:22,3
12:34,9
05:11
52
796
Kasperczyk Damian
M (46)
1983
M-40 (17)
POL
Łowcy Pierożków
Imielin
36:35,8
12:48,4
05:13
53
797
Klita Rafał
M (47)
1978
M-40 (18)
POL
Strefa51
Tychy
36:42,9
12:55,5
05:14
54
748
Cieślik Rafał
M (48)
1985
M-30 (19)
G (14)
POL
Wodzisław Śląski
37:15,1
13:27,7
05:19
55
734
Rduch Kamil
M (49)
1996
M-20 (3)
G (15)
POL
Świerklany
37:28,4
13:41,0
05:21
56
817
Mikołajczyk Zbigniew
M (50)
1960
M-60 (3)
POL
Młoszowa
37:39,0
13:51,6
05:22
57
712
Pogorzelska Alina
K (7)
1968
K-50 (1)
POL
DB Leszczyny
Czerwionka-Leszczyny
37:39,8
13:52,4
05:22
58
747
Mandrysz Adrian
M (51)
1985
M-30 (20)
G (16)
POL
CSRG
Wilkowice
37:57,1
14:09,7
05:25
59
717
Hodniczek Tomasz
M (52)
1987
M-30 (21)
POL
FUCHS OIL TEAM
Radzionków
38:17,8
14:30,4
05:28
60
744
Lepa Klaudia
K (8)
1999
K-20 (1)
POL
BBL Ruda Śląska
Ruda Śląska
38:25,7
14:38,3
05:29
61
759
Kluczyńska Honorata
K (9)
1975
K-40 (4)
POL
Zabrze
38:45,4
14:58,0
05:32
62
730
Jakubowska Gosia
K (10)
1987
K-30 (4)
POL
Wataha
Pawłowice
38:53,0
15:05,6
05:33
63
787
Gałuszka Marta
K (11)
1994
K-20 (2)
G (17)
POL
Suszec
38:57,7
15:10,3
05:33
64
745
Szukalska Dorota
K (12)
1984
K-30 (5)
POL
REDNT
Cieszyn
39:00,1
15:12,7
05:34
65
755
Gruszka Wojciech
M (53)
1999
M-20 (4)
POL
Suszec
39:06,9
15:19,5
05:35
66
783
Walczyński Maciej
M (54)
1983
M-40 (19)
POL
Skoczów
39:11,0
15:23,6
05:35
67
782
Widera Remigiusz
M (55)
1976
M-40 (20)
POL
Przywory
39:13,3
15:25,9
05:36
68
710
Kubon Szymon
M (56)
1983
M-40 (21)
POL
Night Runners Zabrze
Zabrze
39:18,9
15:31,5
05:36
69
727
Fal Tomasz
M (57)
1974
M-40 (22)
G (18)
POL
Comfortel
Jaworzno
39:43,8
15:56,4
05:40
70
713
Kania Mariola
K (13)
1974
K-40 (5)
POL
Czerwionka-Leszczyny
39:47,7
16:00,3
05:41
71
709
Ślefarski Michał
M (58)
1987
M-30 (22)
POL
Hager Sport Team
Tychy
39:48,1
16:00,7
05:41
72
764
Sęk Henryk
M (59)
1969
M-50 (8)
POL
Suszec
39:50,0
16:02,6
05:41
73
758
Frysztacki Łukasz
M (60)
1981
M-40 (23)
G (19)
POL
Czerwionka-Leszczyny
39:50,9
16:03,5
05:41
74
835
Gozdalski Jacek
M (61)
1971
M-50 (9)
POL
Szare Morsy
Jastrzębie-Zdrój
40:01,3
16:13,9
05:43
75
751
Jakubowska Agnieszka
K (14)
1978
K-40 (6)
POL
HRMAX Żory
Żory
40:05,0
16:17,6
05:43
76
792
Budny Patrycja
K (15)
1996
K-20 (3)
POL
WARTKIE PIERONY
Ruda Śląska
40:13,6
16:26,2
05:44
77
718
Dudek Grzegorz
M (62)
1981
M-40 (24)
POL
Bielsko-Biała
40:14,3
16:26,9
05:44
78
776
Krawieczek Piotr
M (63)
1964
M-50 (10)
POL
Foczki i Morsy Rybnik
Leszczyny
40:25,2
16:37,8
05:46
79
720
Fornal Paweł
M (64)
1977
M-40 (25)
G (20)
POL
Rybnik
40:25,5
16:38,1
05:46
80
739
Białasik Iwona
K (16)
1981
K-40 (7)
POL
Piekary Śląskie
40:25,5
16:38,1
05:46
81
724
Kasperski Michał
M (65)
1992
M-30 (23)
G (21)
POL
Radlin
40:37,8
16:50,4
05:48
82
766
Torbiński Wiesław
M (66)
1952
M-60 (4)
G (22)
POL
Szare MOrsy
Jastrzębie-Zdrój
40:38,4
16:51,0
05:48
83
785
Markowski Adam
M (67)
1973
M-50 (11)
POL
STUDIO FITNESS BEATA MENDEL
Mikołów
40:49,2
17:01,8
05:49
84
803
Wojtal Marcin
M (68)
1989
M-30 (24)
POL
Katowice
40:50,6
17:03,2
05:50
85
750
Dąbrowska Agata
K (17)
1980
K-40 (8)
POL
Nessi Time Żory
Żory
40:53,0
17:05,6
05:50
86
749
Rogalewicz Agnieszka
K (18)
1977
K-40 (9)
POL
Grupa pościgowa
Sosnowiec
41:13,9
17:26,5
05:53
87
752
Józefczak Dominika
K (19)
1993
K-30 (6)
POL
Ruda Śląska
41:38,1
17:50,7
05:56
88
703
Malinowski Przemysław
M (69)
1986
M-30 (25)
POL
Pierwszo Szychta Dzika
Suszec
42:55,4
19:08,0
06:07
89
704
Suszyński Zbigniew
M (70)
1967
M-50 (12)
POL
Suszec
43:12,4
19:25,0
06:10
90
801
Musioł-Chybiorz Zuzanna
K (20)
1991
K-30 (7)
POL
REDNT
Ustroń
43:25,8
19:38,4
06:12
91
799
Chybiorz Wojciech
M (71)
1991
M-30 (26)
POL
REDNT
Ustroń
43:26,1
19:38,7
06:12
92
775
Buchholz Majka
K (21)
1972
K-50 (2)
POL
Foczki i Morsy Rybnik
Czerwionka-Leszczyny
45:12,8
21:25,4
06:27
93
780
Gibas Agnieszka
K (22)
1975
K-40 (10)
POL
Highlanders
Meszna
45:20,6
21:33,2
06:28
94
726
Bortel Klaudia
K (23)
1996
K-20 (4)
POL
Mikołów
45:23,3
21:35,9
06:29
95
822
Osowska Katarzyna
K (24)
1973
K-50 (3)
G (23)
POL
Gliwice
46:33,2
22:45,8
06:39
96
791
Gorzelak Joanna
K (25)
1980
K-40 (11)
POL
Kobiety na 5+
Jastrzębie-Zdrój
47:07,3
23:19,9
06:43
97
790
Niedziołko Bożena
K (26)
1968
K-50 (4)
POL
Kobiety na 5+
Jastrzębie Zdrój
47:07,3
23:19,9
06:43
98
731
Kopala Aneta
K (27)
1984
K-30 (8)
POL
Jedlina
47:12,9
23:25,5
06:44
99
722
Różewicz Ewa
K (28)
1961
K-60 (1)
POL
PANCE
Tychy
47:29,2
23:41,8
06:47
100
746
Szukalski Marek
M (72)
1981
M-40 (26)
POL
REDNT
Cieszyn
47:31,1
23:43,7
06:47
101
719
Kwiatkowska Elwira
K (29)
1977
K-40 (12)
POL
Rybnik
48:29,0
24:41,6
06:55
102
807
Jabłonka Mariusz
M (73)
1974
M-40 (27)
POL
DZIADY OCR
Mysłowice
48:56,3
25:08,9
06:59
103
706
Bińkowski Czesław
M (74)
1960
M-60 (5)
POL
Orzesze
49:02,6
25:15,2
07:00
104
762
Szczuka Aleksandra
K (30)
1994
K-20 (5)
POL
Częstochowa
49:13,2
25:25,8
07:01
105
765
Piechaczek Izabela
K (31)
1984
K-30 (9)
POL
Rodzinka
Palowice
49:46,7
25:59,3
07:06
106
774
Wilkosz Mariola
K (32)
1969
K-50 (5)
POL
Jaworzno
50:23,9
26:36,5
07:11
107
716
Zasadzińska Angelika
K (33)
1990
K-30 (10)
POL
Fuchs Oil Team
Zabrze
52:15,1
28:27,7
07:27
108
715
Hładki Tadeusz
M (75)
1973
M-50 (13)
POL
FUCHS OIL TEAM
Czerwionka-Leszczyny
52:15,9
28:28,5
07:27
109
761
Warzecha Marcin
M (76)
1987
M-30 (27)
POL
Częstochowa
52:30,6
28:43,2
07:30
110
769
Marzec Agnieszka
K (34)
1976
K-40 (13)
POL
FUCHS OIL TEAM
Sandomierz
53:55,9
30:08,5
07:42
111
770
Marzec Grzegorz
M (77)
1976
M-40 (28)
POL
FUCHS OIL TEAM
Sandomierz
53:56,8
30:09,4
07:42
DNS
754
Popławski Krystian
M
1997
M-20
POL
Poznań
BGTimeSport
© 2015 - 2024