Toggle navigation
Zawody
MaratonBeskidy.pdf
MPMaratonNW.pdf
VIII Mistrzostwa Polski w Maratonie Górskim NW
Wydarzenie:
XV Maraton Beskidy VIII Mistrzostwa Polski w Maratonie Górskim NW
XV Maraton Beskidy VIII Mistrzostwa Polski w Maratonie Górskim NW
Organizator:
RKB „BACA” Radziechowy
Data:
05.11.2022
Miejsce:
Radziechowy k/Żywca
Dystans:
42
.200 km
Zgłoszonych:
51
Ukończyło:
42
Nieklasyfikowani:
9
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów
brutto
OPEN
K
M
K-I
K-II
K-III
K-IV
K-V
K-VI
M-I
M-II
M-III
M-IV
M-V
M-VI
lub
Szukaj
Poz
Nr
Nazwisko, Imię
Płeć
Rok
Kategoria
Kraj
Klub
Miasto
15km
Czas
Strata
min/km
Kara
1
245
Wojciechowska Elżbieta
K (1)
1983
K-II (1)
POL
Drużyna Polipack TEAM GWE
Pakość
1:41:16,0(1)
5:03:23,2
07:11
2
204
Członkowski Krzysztof
M (1)
1976
M-III (1)
POL
OLIMPIJCZYK SZCZEKOCINY
Szczekociny
1:50:08,0(5)
5:15:07,7
11:44,5
07:28
3
243
Wilczek Krzysztof
M (2)
1973
M-III (2)
POL
Cidry Lotajom
Zębowice
1:50:07,8(4)
5:21:48,6
18:25,4
07:37
4
210
Hałas Marcin
M (3)
1984
M-II (1)
POL
Czechowice - Dziedzice
1:50:08,4(6)
5:31:55,1
28:31,9
07:51
5
251
Gratka Mirosław
M (4)
1973
M-III (3)
POL
Kojszówka
1:50:45,5(8)
5:33:01,1
29:37,9
07:53
6
230
Pietrzyk Jarosław
M (5)
1983
M-II (2)
POL
Nordic Team Częstochowa
Częstochowa
1:50:17,9(7)
5:34:17,3
30:54,1
07:55
7
221
Kowalak Robert
M (6)
1984
M-II (3)
POL
Marsz Po Zdrowie
Kostrzyn
1:44:12,5(2)
5:36:19,5
32:56,3
07:58
05:00,0
8
214
Karpiński Sebastian
M (7)
1981
M-III (4)
POL
Wesołe Górki
Wyżyny-Zachód
1:52:43,4(9)
5:38:25,9
35:02,7
08:01
9
206
Frąckowiak Krzysztof
M (8)
1970
M-IV (1)
POL
ŚWIADOMI SIEDLCE
Siedlce
1:54:21,2(10)
5:39:55,8
36:32,6
08:03
10
226
Makowski Jan
M (9)
1960
M-V (1)
POL
Rybnik
1:58:20,8(11)
5:49:54,1
46:30,9
08:17
11
218
Kołodziej Joanna
K (2)
1968
K-IV (1)
POL
MALINOWE GWIAZDY
Ruda Śląska
2:00:01,6(13)
5:53:45,3
50:22,1
08:22
12
239
Szczygieł Adriana
K (3)
1980
K-III (1)
POL
Bielsko-Biała
2:01:12,7(14)
6:04:39,9
1:01:16,7
08:38
13
222
Kowalski Marek
M (10)
1964
M-IV (2)
POL
Strzebiń
2:05:16,7(20)
6:07:08,7
1:03:45,5
08:42
14
219
Konik Grzegorz
M (11)
1969
M-IV (3)
POL
KS KANDAHAR /OKB ZADYSZKA
Przeciszów
2:03:43,3(16)
6:09:43,9
1:06:20,7
08:45
15
215
Kawiorska-Duda Maria
K (4)
1956
K-V (1)
POL
Pszczew
2:05:04,0(18)
6:10:16,2
1:06:53,0
08:46
16
248
Zdrzałek Alicja
K (5)
1979
K-III (2)
POL
NORDIC SPORT 2021
Tarnowskie Góry
2:12:40,3(24)
6:16:01,0
1:12:37,8
08:54
17
236
Słowińska Alicja
K (6)
1968
K-IV (2)
POL
ŚWIADOMI SIEDLCE
Siedlce
2:04:12,6(17)
6:18:36,1
1:15:12,9
08:58
18
242
Ujejski Zbigniew
M (12)
1958
M-V (2)
POL
Stowarzyszenie Kijomaniacy
Myszków
2:05:14,1(19)
6:19:31,3
1:16:08,1
08:59
19
229
Pasik Michał
M (13)
1975
M-III (5)
POL
Kalisia Nordic Team
Kalisz
1:59:01,8(12)
6:21:39,8
1:18:16,6
09:02
20
203
Cyrus Bogdan
M (14)
1970
M-IV (4)
POL
Silesia Nordic Team
Strzebiń
2:15:46,1(28)
6:30:00,0
1:26:36,8
09:14
21
208
Grajny Piotr
M (15)
1968
M-IV (5)
POL
Włóczykije Powiatu Suskiego
Lachowice
2:09:59,5(22)
6:30:48,0
1:27:24,8
09:15
22
228
Maślanka Iwona
K (7)
1971
K-IV (3)
POL
Śmigiel
2:07:08,9(21)
6:31:17,4
1:27:54,2
09:16
23
223
Kułakowska Halina
K (8)
1976
K-III (3)
POL
Katowicki Nordic Walking
Olkusz
2:15:46,6(29)
6:32:11,4
1:28:48,2
09:17
24
225
Macholc Piotr
M (16)
1956
M-V (3)
POL
ŻÓŁWIK
Dąnrowa Górnicza
2:13:35,3(26)
6:38:29,8
1:35:06,6
09:26
25
238
Stańczyk Andrzej
M (17)
1960
M-V (4)
POL
PoWoli do Celu
Wola
2:02:35,9(15)
6:47:23,3
1:44:00,1
09:39
26
213
Kabata Jarosław
M (18)
1970
M-IV (6)
POL
NORDIC SPORT 2021
Tarnowskie Góry
2:12:42,5(25)
6:47:28,7
1:44:05,5
09:39
27
244
Wiśniewski Roman
M (19)
1954
M-V (5)
POL
Twardorzeczka
2:13:58,3(27)
6:49:49,4
1:46:26,2
09:42
28
240
Trybuła Stanisław
M (20)
1967
M-IV (7)
POL
STF-ZP Orzeł Team Spytkowice
Spytkowice
2:11:54,9(23)
6:52:10,6
1:48:47,4
09:46
29
231
Rejowska Agnieszka
K (9)
1982
K-III (4)
POL
NOWI SIEDLCE
Sokołów Podlaski
2:18:19,8(32)
6:57:35,5
1:54:12,3
09:53
30
247
Wysocki Andrzej
M (21)
1975
M-III (6)
POL
Klub KApS
Skórzec
2:15:48,9(30)
6:57:36,9
1:54:13,7
09:53
31
227
Marchewka Andrzej
M (22)
1958
M-V (6)
POL
13 Śląska Brygada OT Katowice
Preczów
2:16:02,8(31)
7:04:42,5
2:01:19,3
10:03
32
232
Rudnicka Agnieszka
K (10)
1974
K-III (5)
POL
Krotoszyn
2:21:31,4(34)
7:05:09,6
2:01:46,4
10:04
33
209
Gratka Beata
K (11)
1974
K-III (6)
POL
Kojszówka
2:23:50,4(35)
7:11:23,4
2:08:00,2
10:13
34
207
Garbuz Agnieszka
K (12)
1974
K-III (7)
POL
Brzeszcze
2:25:37,0(37)
7:17:03,1
2:13:39,9
10:21
35
220
XX
K (13)
1983
K-II (2)
POL
2:20:47,2(33)
7:17:34,9
2:14:11,7
10:22
36
235
Sędek Agata
K (14)
1978
K-III (8)
POL
Forma na Ostro
Sójkówek
2:32:58,9(38)
7:51:32,7
2:48:09,5
11:10
37
202
Bersztolc Agnieszka
K (15)
1964
K-IV (4)
POL
NoWi Siedlce
Sutno
2:33:36,4(40)
7:52:10,7
2:48:47,5
11:11
38
234
Sawicka Anna
K (16)
1979
K-III (9)
POL
Team Brothers
Żywiec
2:33:46,9(41)
8:22:37,9
3:19:14,7
11:54
39
233
Sanetra Joanna
K (17)
1983
K-II (3)
POL
Żywiec
2:33:47,9(42)
8:22:39,3
3:19:16,1
11:54
40
217
Kietlińska Małgorzata
K (18)
1977
K-III (10)
POL
Forma na Ostro
Ostrów Mazowiecka
2:33:12,3(39)
8:36:57,4
3:33:34,2
12:15
41
212
Jasińska Aneta
K (19)
1975
K-III (11)
POL
Forma na Ostro
Ostrów Mazowiecka
2:40:56,8(44)
9:17:31,1
4:14:07,9
13:12
42
224
Kurbieko Katarzyna
K (20)
1970
K-IV (5)
POL
Forma na Ostro
Ostrów Mazowiecka
2:40:56,1(43)
9:17:42,6
4:14:19,4
13:12
DNF
246
Wojtowicz Tomasz
M
1990
M-II
POL
Krosno
Krosno
1:47:57,1(3)
DNF
249
Żmija Jola
K
1979
K-III
POL
Zembrzyce
2:23:50,6(36)
DNF
201
Ballok Vladimir
M
1959
M-V
SVK
SKALITE
Skalite
DNS
205
Duda Dariusz
M
1962
M-V
POL
Pszczew
DNS
211
Jarych Jarosław
M
1972
M-IV
POL
Dynamic
Poznań
DNS
216
Kępa Andrzej
M
1951
M-VI
POL
Family Team Kępa Sport
Koszalin
DNS
237
Sobkowski Janusz
M
1952
M-VI
POL
Dudek Team
Łodygowice
DNS
241
Twardowska Monika
K
1978
K-III
POL
Dynamic
Poznań
DNS
250
Żuchowicz Elzbieta
K
1959
K-V
POL
Dabrowa Gornicza
BGTimeSport
© 2015 - 2024