Toggle navigation
Zawody
WYNIKI KATEGORIE.pdf
Mistrzostwa woj. śląskiego w biegach górskich - U14
Wydarzenie:
XI Bieg Na Stożek - Mistrzostwa Śląska w Biegach Górskich
XI Bieg Na Stożek - Mistrzostwa Śląska w Biegach Górskich
Organizator:
Uczniowski Klub Sportowy DIAMENT
Data:
12.11.2022
Miejsce:
Wisła Łabajów
Dystans:
1
.000 km
Zgłoszonych:
25
Ukończyło:
25
Nieklasyfikowani:
0
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów
brutto
OPEN
K
M
K-U14
M-U14
PZLA
lub
Szukaj
Poz
Nr
Nazwisko, Imię
Płeć
Rok
Kategoria
Klub
Licencja
Wynik
Strata
Tempo
1
58
JASIULEK Bruno
M (1)
2009
M-U14 (1)
MKS Brenna Górki
Z/6323/22
06:36,1
06:36
2
13
MACIEICZEK Amelia
K (1)
2009
K-U14 (1)
LKS Pogórze Skoczów
Z/5729/19
06:43,5
00:07,4
06:43
3
99
Rensz Piotr
M (2)
2010
M-U14 (2)
REJA
06:59,4
00:23,3
06:59
4
87
Grzegorzek Kamil
M (3)
2009
M-U14 (3)
RMKS Rybnik
07:09,5
00:33,4
07:09
5
27
TARĘDŹ Małgorzata
K (2)
2010
K-U14 (2)
KS Sprint Bielsko-Biała
Z/2538/22
07:14,5
00:38,4
07:14
6
59
MATUSZNY Piotr
M (4)
2009
M-U14 (4)
LKS Pogórze Skoczów
Z/0983/18
07:19,1
00:43,0
07:19
7
14
RAKUS Antonina
K (3)
2009
K-U14 (3)
LKS Pogórze Skoczów
Z/4098/20
07:23,1
00:47,0
07:23
8
19
DYBCZYŃSKA Amelia
K (4)
2010
K-U14 (4)
MKS Brenna Górki
Z/6321/22
07:30,3
00:54,2
07:30
9
20
GAIK Zuzanna
K (5)
2010
K-U14 (5)
LKS Orzeł Kozy
Z/1569/22
07:37,4
01:01,3
07:37
10
28
THAMM Malwina
K (6)
2010
K-U14 (6)
MKS-MOS Katowice
Z/4443/19
07:39,7
01:03,6
07:39
11
18
BOGACZ Milena
K (7)
2010
K-U14 (7)
MKS Brenna Górki
Z/6320/22
07:55,5
01:19,4
07:55
12
23
JAWORSKA Julia
K (8)
2010
K-U14 (8)
MKS Brenna Górki
Z/6324/22
07:59,5
01:23,4
07:59
13
29
ZICHLARZ Zofia
K (9)
2010
K-U14 (9)
UKS Diament Godów
Z/2087/20
08:03,1
01:27,0
08:03
14
15
SŁOBODZIAN Julia
K (10)
2009
K-U14 (10)
MKS-R Centrum Dzięgielów
Z/7648/21
08:09,2
01:33,1
08:09
15
80
Pietroszek Martyna
K (11)
2009
K-U14 (11)
KS SKI TEAM WODZISŁAW ŚLĄSKI
Gołkowice
08:11,3
01:35,2
08:11
16
60
WILKOWICZ Paweł
M (5)
2009
M-U14 (5)
RMKS Rybnik
Z/5933/22
08:21,3
01:45,2
08:21
17
16
SZEWCZYK Kamila
K (12)
2009
K-U14 (12)
UKS 5 Plus Rydułtowy
Z/3721/19
08:21,5
01:45,4
08:21
18
24
JAWORSKA Klaudia
K (13)
2010
K-U14 (13)
MKS Brenna Górki
Z/6325/22
08:24,7
01:48,6
08:24
19
77
Gruszczyński Leon
M (6)
2010
M-U14 (6)
Górki Wielkie
08:32,2
01:56,1
08:32
20
57
DZIERŻĘGA Igor
M (7)
2009
M-U14 (7)
UKS 5 Plus Rydułtowy
Z/6085/21
08:39,5
02:03,4
08:39
21
26
SZEWCZYK Julita
K (14)
2010
K-U14 (14)
LKS Pogórze Skoczów
Z/5424/22
08:44,0
02:07,9
08:44
22
22
GWIZDOŃ Barbara
K (15)
2010
K-U14 (15)
LKS Pogórze Skoczów
Z/1547/22
09:02,0
02:25,9
09:02
23
17
BANKO Zuzanna
K (16)
2010
K-U14 (16)
UKS Diament Godów
Z/7668/21
09:10,1
02:34,0
09:10
24
25
KHELOUF Malika
K (17)
2010
K-U14 (17)
UKS Trójka Mikołów
Z/0562/22
09:27,0
02:50,9
09:27
25
21
GAJDA Klaudia
K (18)
2010
K-U14 (18)
UKS Diament Godów
Z/2089/20
10:33,6
03:57,5
10:33
BGTimeSport
© 2015 - 2024