Toggle navigation
Zawody
10 km.pdf
4200 m.pdf
NordicWalking.pdf
VI Leśne Bieganie dla Zdrowia w Woli 4200m
Wydarzenie:
VI Leśne Bieganie dla Zdrowia
VI Leśne Bieganie dla Zdrowia
Organizator:
Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Miedźnej z/s w Woli Zespół Szkolno – Przedszkolny w Woli Nadleśnictwo Kobiór
Data:
14.05.2022
Miejsce:
Wola - Gmina Miedźna
Dystans:
4
.200 km
Zgłoszonych:
68
Ukończyło:
64
Nieklasyfikowani:
4
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów
brutto
OPEN
K
M
K-Dzieci
K-Dorosli
M-Dzieci
M-Dorosli
lub
Szukaj
Poz
Nr
Nazwisko, Imię
Płeć
Rok
Kategoria
Klub
Miasto
Czas
Strata
Tempo
1
169
Wojcik Paweł
M (1)
1998
M-Dorosli (1)
Zadyszka Oświęcim
Brzeszcze
15:15,9
03:38
2
154
Skorupa Paweł
M (2)
1988
M-Dorosli (2)
SKORUPA SPORT
Tychy
15:24,0
00:08,1
03:40
3
72
Bizoń Tomasz
M (3)
1974
M-Dorosli (3)
Czorno Linia Lędziny
Lędziny
15:39,0
00:23,1
03:43
4
139
Romański Bartłomiej
M (4)
1984
M-Dorosli (4)
Jawiszowice
16:16,7
01:00,8
03:52
5
81
Gabzdyl Patryk
M (5)
2009
M-Dzieci (1)
Wola
16:51,8
01:35,9
04:00
6
136
Pietrucha Łukasz
M (6)
1998
M-Dorosli (5)
Wola
17:26,4
02:10,5
04:09
7
157
Skrabarczyk Wiesław
M (7)
1982
M-Dorosli (6)
PoWoli do Celu
Międzyrzecze
18:13,9
02:58,0
04:20
8
85
Gaik Zuzanna
K (1)
2010
K-Dzieci (1)
Biegnij Bracie ZTZ
Bujaków
21:24,9
06:09,0
05:05
9
102
Kabot Mateusz
M (8)
1989
M-Dorosli (7)
Skorupa Team / Events Factory
Bojszowy
21:33,5
06:17,6
05:07
10
175
Wrona Adam
M (9)
1977
M-Dorosli (8)
Wola
21:52,7
06:36,8
05:12
11
92
Gębołyś Beata
K (2)
1973
K-Dorosli (1)
Chwalisze
Bieruń
22:05,7
06:49,8
05:15
12
151
Senkowski Kamil
M (10)
2014
M-Dzieci (2)
Brzeszcze
23:42,8
08:26,9
05:38
13
181
Żelech Wojciech
M (11)
2011
M-Dzieci (3)
Wola
23:49,3
08:33,4
05:40
14
114
Kozik Bartosz
M (12)
2012
M-Dzieci (4)
PoWoli do Celu
Wola
23:49,6
08:33,7
05:40
15
128
Kukla Zofia
K (3)
2011
K-Dzieci (2)
PoWoli do Celu
Brzeszcze
24:05,9
08:50,0
05:44
16
80
Dziubaczka Sabina
K (4)
1985
K-Dorosli (2)
Chwalisze
Bieruń
25:21,6
10:05,7
06:02
17
32
Sajdok Katarzyna
K (5)
1994
K-Dorosli (3)
Wola
25:22,8
10:06,9
06:02
18
143
Sadło Marta
K (6)
1994
K-Dorosli (4)
Zabrze
25:36,4
10:20,5
06:05
19
82
Gabzdyl Wojciech
M (13)
2014
M-Dzieci (5)
Wola
25:43,1
10:27,2
06:07
20
83
Gabzdyl Dawid
M (14)
1981
M-Dorosli (9)
Wola
25:43,1
10:27,2
06:07
21
94
Godzic Magdalena
K (7)
1978
K-Dorosli (5)
Frydek
26:03,5
10:47,6
06:12
22
73
Chrobok Marzena
K (8)
1989
K-Dorosli (6)
Świerczyniec
26:15,1
10:59,2
06:15
23
173
Wójciak Paulina
K (9)
2011
K-Dzieci (3)
Wola
26:20,5
11:04,6
06:16
24
164
Szewczyk Daria
K (10)
2005
K-Dzieci (4)
Wola
26:44,6
11:28,7
06:22
25
97
Hnatyszyn Hania
K (11)
2013
K-Dzieci (5)
Bielsko Biała
27:47,0
12:31,1
06:36
26
130
Nowak Monika
K (12)
1982
K-Dorosli (7)
Nowaczki
28:12,4
12:56,5
06:42
27
106
Kaczanowski Patryk
M (15)
2015
M-Dzieci (6)
Wola
28:37,4
13:21,5
06:48
28
105
Kaczanowska Edyta
K (13)
1986
K-Dorosli (8)
Wola
28:50,6
13:34,7
06:52
29
79
Domżoł Jerzy
M (16)
1953
M-Dorosli (10)
Gilowice
29:47,2
14:31,3
07:05
30
117
Kozik Aleksandra
K (14)
2010
K-Dzieci (6)
PoWoli do Celu
Wola
30:47,9
15:32,0
07:19
31
75
Cisło Katarzyna
K (15)
1988
K-Dorosli (9)
PowoliDoCelu
Wola
31:25,3
16:09,4
07:28
32
158
Skrabarczyk Dawid
M (17)
2010
M-Dzieci (7)
PoWoli do Celu
Międzyrzecze
31:41,1
16:25,2
07:32
33
149
Senkowska Dominika
K (16)
1983
K-Dorosli (10)
Brzeszcze
31:44,9
16:29,0
07:33
34
152
Senkowski Dawid
M (18)
2016
M-Dzieci (8)
Brzeszcze
31:45,2
16:29,3
07:33
35
118
Kozik Ewelina
K (17)
1986
K-Dorosli (11)
Wola
31:59,2
16:43,3
07:36
36
78
Cisło Kacper
M (19)
2010
M-Dzieci (9)
Wola
32:08,8
16:52,9
07:39
37
320
Magiera Barbara
K (18)
1988
B10K
PoWoli do Celu
Chełm Śląski
32:12,0
16:56,1
07:40
38
137
Pyjas Joanna
K (19)
2007
K-Dzieci (7)
Brzeszcze
32:14,1
16:58,2
07:40
39
178
Żelech Gabriela
K (20)
1981
K-Dorosli (12)
PoWoli do Celu
Wola
32:48,7
17:32,8
07:48
40
121
Krawiec Nina
K (21)
2009
K-Dzieci (8)
Wola
33:28,7
18:12,8
07:58
41
111
Kaleta Aleksander
M (20)
2016
M-Dzieci (10)
PoWoli do Celu
Brzeszcze
33:50,4
18:34,5
08:03
42
107
Kaleta Agnieszka
K (22)
1986
K-Dorosli (13)
PoWoli do Celu
Brzeszcze
33:50,9
18:35,0
08:03
43
156
Skrabarczyk Anna
K (23)
1987
K-Dorosli (14)
---
Międzyrzecze
35:10,6
19:54,7
08:22
44
180
Żelech Małgorzata
K (24)
1962
K-Dorosli (15)
Wola
35:28,0
20:12,1
08:26
45
160
Skrabarczyk Kamil
M (21)
2014
M-Dzieci (11)
PoWoli do Celu
Międzyrzecze
36:01,8
20:45,9
08:34
46
89
Gąsiorek Martyna
K (25)
2014
K-Dzieci (9)
Gmina Miedźna
36:03,6
20:47,7
08:35
47
113
Kaleta Natalia
K (26)
2014
K-Dzieci (10)
PoWoli do Celu
Brzeszcze
36:19,2
21:03,3
08:38
48
91
Gąsiorek Szymon
M (22)
2017
M-Dzieci (12)
Gmina Miedźna
36:59,6
21:43,7
08:48
49
88
Gąsiorek Olga
K (27)
1987
K-Dorosli (16)
Gmina Miedźna
37:00,3
21:44,4
08:48
50
162
Staniak Magdalena
K (28)
1987
K-Dorosli (17)
Wola
37:11,9
21:56,0
08:51
51
124
Krawiec Antonina
K (29)
2016
K-Dzieci (11)
Wola
37:12,2
21:56,3
08:51
52
98
Hnatyszyn Bartosz
M (23)
2008
M-Dzieci (13)
Bielsko Biała
38:01,7
22:45,8
09:03
53
171
Wojtas Weronika
K (30)
2013
K-Dzieci (12)
PoWoli do Celu
Wola
38:40,5
23:24,6
09:12
54
172
Wojtas Łucja
K (31)
2011
K-Dzieci (13)
PoWoli do Celu
Wola
38:41,4
23:25,5
09:12
55
170
Wojtas Kinga
K (32)
2001
K-Dorosli (18)
PoWoli do Celu
Wola
38:44,7
23:28,8
09:13
56
167
Wodniak Marcel
M (24)
2016
M-Dzieci (14)
PoWoli do Celu
Wola
42:13,0
26:57,1
10:03
57
122
Krawiec Hanna
K (33)
2014
K-Dzieci (14)
Wola
42:14,0
26:58,1
10:03
58
166
Wodniak Angela
K (34)
1985
K-Dorosli (19)
PoWoli do Celu
Wola
43:42,5
28:26,6
10:24
59
168
Wodniak Bartłomiej
M (25)
2016
M-Dzieci (15)
PoWoli do Celu
Wola
43:42,5
28:26,6
10:24
60
129
Maląg-Wolnicki Kacper
M (26)
2010
M-Dzieci (16)
Wola
45:09,5
29:53,6
10:45
61
179
Żelech Filip
M (27)
2013
M-Dzieci (17)
Dzieci PoWoli do Celu
Wola
49:44,7
34:28,8
11:50
62
127
Kukla Natalia
K (35)
2008
K-Dzieci (15)
PoWoli do Celu
Brzeszcze
50:38,9
35:23,0
12:03
63
161
Sporysz Olga
K (36)
2018
K-Dzieci (16)
Brzeszcze
50:39,1
35:23,2
12:03
64
126
Kukla Agata
K (37)
1984
K-Dorosli (20)
PoWoli do Celu
Brzeszcze
50:39,8
35:23,9
12:03
DNS
100
Janik Agnieszka
K
1977
K-Dorosli
Tychy
DNS
120
Krajewski Michał
M
1991
M-Dorosli
Libiąż
DNS
135
Olszewski Jarosław
M
1983
M-Dorosli
Bimber Squad
Kozy
DNS
182
Żelech Adam
M
2015
M-Dzieci
Wola
BGTimeSport
© 2015 - 2024