Toggle navigation
Zawody
6. Bieg na Bucze.pdf
Nordic Walking.pdf
Nordic Walking
Wydarzenie:
6. Bieg na Bucze & Nordic Walking & miniBucze
6. Bieg na Bucze & Nordic Walking & miniBucze
Organizator:
Ośrodek Promocji Kultury i Sportu Gminy Brenna
Data:
04.09.2021
Miejsce:
Górki Wielkie - Ośrodek Pod Brandysem
Dystans:
5
.700 km
Zgłoszonych:
27
Ukończyło:
27
Nieklasyfikowani:
0
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów
brutto
OPEN
K
M
OPEN-K
OPEN-M
MGB-K
MGB-M
lub
Szukaj
Poz
Nr
Nazwisko, Imię
Płeć
Rok
Kategoria
Gmina
Kraj
Klub
Miasto
Wynik
Strata
Tempo
1
172
Romanowski Daniel
M (1)
1997
OPEN-M (1)
POL
Katowicki Nordic Walking
Rybnik
36:36,2
06:25
2
161
Karłowski Wojciech
M (2)
1973
OPEN-M (2)
POL
Szyce
38:17,6
01:41,4
06:43
3
171
Pustówka Arkadiusz
M (3)
1978
OPEN-M (3)
POL
Olza Cieszyn
Hażlach
38:23,2
01:47,0
06:44
4
155
Dędys Eugeniusz
M (4)
1957
OPEN-M (4)
POL
Skoczów
38:25,2
01:49,0
06:44
5
177
Mielcarek Leszek
M (5)
1955
OPEN-M (5)
POL
niezrzeszony
Bytom
39:44,1
03:07,9
06:58
6
166
Pancerz Mariusz
M (6)
1979
OPEN-M (6)
POL
Bielsko-Biała
40:33,0
03:56,8
07:06
7
153
Czepczar Mariusz
M (7)
1980
OPEN-M (7)
POL
Hager Sport Team
Radlin
41:54,8
05:18,6
07:21
8
159
Greń Janina
K (1)
1970
OPEN-K (1)
MGB-K (1)
POL
RUN HUTA
Brenna
44:50,9
08:14,7
07:52
9
158
Gabryś Arkadiusz
M (8)
1976
OPEN-M (8)
POL
Cieszyn
45:41,9
09:05,7
08:01
10
167
Pancerz Joanna
K (2)
1983
OPEN-K (2)
POL
Bielsko-Biała
45:44,6
09:08,4
08:01
11
179
Dubiel Marta
K (3)
1981
OPEN-K (3)
POL
Kozy
46:03,1
09:26,9
08:04
12
154
Demel Marcin
M (9)
1983
OPEN-M (9)
POL
KS M.E.T.A.
Pszów
47:40,5
11:04,3
08:21
13
152
Chrapek Edyta
K (4)
1982
OPEN-K (4)
MGB-K (2)
POL
Brenna
48:16,8
11:40,6
08:28
14
165
Nittner-Łysek Marcelina
K (5)
1984
OPEN-K (5)
MGB-K (3)
POL
Górki Wielkie
48:54,3
12:18,1
08:34
15
168
Parysz Wiesław
M (10)
1959
OPEN-M (10)
POL
wolny strzelec
Jarząbkowice
49:43,4
13:07,2
08:43
16
162
Kozik-Możdżeń Ewa
K (6)
1984
OPEN-K (6)
POL
Drogomyśl
49:47,8
13:11,6
08:44
17
160
Jaworski Andrzej
M (11)
1963
OPEN-M (11)
MGB-M (1)
POL
Górki Wielkie
50:45,4
14:09,2
08:54
18
170
Pasterak Piotr
M (12)
1980
OPEN-M (12)
POL
Marcyporęba
51:07,9
14:31,7
08:58
19
169
Pasterak Lidia
K (7)
1977
OPEN-K (7)
POL
Marcyporęba
51:50,3
15:14,1
09:05
20
157
Dubiel Joanna
K (8)
1972
OPEN-K (8)
POL
Dubiel Club
Wodzisław Śląski
52:18,0
15:41,8
09:10
21
176
Waliczek Wioleta
K (9)
1996
OPEN-K (9)
POL
Harbutowice
53:01,2
16:25,0
09:18
22
151
Chałupska Bożena
K (10)
1972
OPEN-K (10)
POL
Pszów
53:36,6
17:00,4
09:24
23
174
Szczypka Karolina
K (11)
1996
OPEN-K (11)
POL
Chybie
54:49,7
18:13,5
09:37
24
178
Solecka Szarka
K (12)
1984
OPEN-K (12)
POL
Bielsko-Biała
56:33,3
19:57,1
09:55
25
156
Drąg Magdalena
K (13)
1984
OPEN-K (13)
POL
Tychy
57:29,4
20:53,2
10:05
26
175
Szymura Barbara
K (14)
1973
OPEN-K (14)
POL
Dubiel Club
Wodzisław Śląski
57:36,9
21:00,7
10:06
27
173
Strach Jan
M (13)
1954
OPEN-M (13)
MGB-M (2)
POL
Górki Małe
1:00:51,6
24:15,4
10:40
BGTimeSport
© 2015 - 2024