Toggle navigation
Zawody
6. Bieg na Bucze.pdf
Nordic Walking.pdf
6. Bieg na Bucze
Wydarzenie:
6. Bieg na Bucze & Nordic Walking & miniBucze
6. Bieg na Bucze & Nordic Walking & miniBucze
Organizator:
Ośrodek Promocji Kultury i Sportu Gminy Brenna
Data:
04.09.2021
Miejsce:
Górki Wielkie - Ośrodek Pod Brandysem
Dystans:
5
.700 km
Zgłoszonych:
141
Ukończyło:
138
Nieklasyfikowani:
3
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów
brutto
OPEN
K
M
K0
K1
K2
K3
K4
K5
K6
K7
M0
M1
M2
M3
M4
M5
M6
M7
M8
MGB-K
MGB-M
lub
Szukaj
Poz
Nr
Nazwisko, Imię
Płeć
Rok
Kategoria
Gmina
Kraj
Klub
Miasto
Wynik
Strata
Tempo
1
1
Kubica Marcin
M (1)
1999
M2 (1)
POL
BUFF THE NORTH FACE TEAM POLAND
Bielsko-Biała
19:32,2
03:25
2
90
Semper Mateusz
M (2)
1999
M2 (2)
POL
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
Sosnowiec
20:26,6
00:54,4
03:35
3
2
Szczechla Grzegorz
M (3)
1987
M3 (1)
POL
Inov 8 Team
Ustroń
20:29,0
00:56,8
03:35
4
3
Wolnik Mateusz
M (4)
1991
M3 (2)
POL
Aktywni Lyski
Lyski
21:14,2
01:42,0
03:43
5
119
Koźmiński Józef
M (5)
1981
M4 (1)
POL
SKL Sucha Beskidzka
Bielsko-Biała
21:28,9
01:56,7
03:46
6
145
Miśkiewicz Mariusz
M (6)
1981
M4 (2)
POL
biegiem przez Chybie
Cieszyn
21:44,5
02:12,3
03:48
7
5
Niedoba Paweł
M (7)
2002
M1 (1)
MGB-M (1)
POL
Uks-Brenna-Górki
Górki Wielkie
22:09,2
02:37,0
03:53
8
68
Mieszczak Marcin
M (8)
1990
M3 (3)
POL
Żywiec
23:02,2
03:30,0
04:02
9
122
Krupa Przemysław
M (9)
1983
M3 (4)
POL
Biegiem Przez Chybie
Mnich
23:24,5
03:52,3
04:06
10
112
Wowry Grzegorz
M (10)
1981
M4 (3)
POL
Ślęzak TEAM
Cieszyn
23:31,7
03:59,5
04:07
11
51
Knopek Bartłomiej
M (11)
1984
M3 (5)
POL
Bieruń
23:36,8
04:04,6
04:08
12
6
Dybczyński Tomasz
M (12)
1980
M4 (4)
MGB-M (2)
POL
UKS Brenna-Górki
Górki Wielkie
23:38,7
04:06,5
04:08
13
97
Suchanek Grzegorz
M (13)
1981
M4 (5)
POL
Run Team Pogwizdów
Pogwizdów
23:46,1
04:13,9
04:10
14
75
Olszewski Jarosław
M (14)
1983
M3 (6)
POL
Bimber Squad
Kozy
23:48,0
04:15,8
04:10
15
49
Kluczniak Mikolaj
M (15)
1995
M2 (3)
POL
Gliwice
24:19,0
04:46,8
04:15
16
76
Opryszek Bogusław
M (16)
1968
M5 (1)
POL
ITMBW Kraków
Kraków
24:22,7
04:50,5
04:16
17
7
Dybczyńska Jadwiga
K (1)
1980
K4 (1)
MGB-K (1)
POL
LKS Pogórze
Górki Wielkie
24:28,9
04:56,7
04:17
18
48
Klimas Kamil
M (17)
1982
M3 (7)
POL
Katowice
24:32,9
05:00,7
04:18
19
115
Żebrowski Grzegorz
M (18)
1978
M4 (6)
POL
Fantasic
Cieszyn
24:37,6
05:05,4
04:19
20
13
Mendrek Błażej
M (19)
1976
M4 (7)
MGB-M (3)
POL
UKS Brenna-Górki
Brenna
24:40,6
05:08,4
04:19
21
50
Kłosowicz Leszek
M (20)
1985
M3 (8)
POL
Bielsko-Biała
24:50,4
05:18,2
04:21
22
140
Pagieła Łukasz
M (21)
1983
M3 (9)
POL
LKS Pogórze
Pogórze
25:04,9
05:32,7
04:24
23
87
Pytel Janusz
M (22)
1958
M6 (1)
POL
TRUCHTACZ MYSŁOWICE
Sosnowiec
25:05,8
05:33,6
04:24
24
83
Proksa Robert
M (23)
1964
M5 (2)
POL
UKS Chromik Mysłowice
Mysłowice
25:18,5
05:46,3
04:26
25
8
Dzida Dominik
M (24)
1992
M2 (4)
MGB-M (4)
POL
Monia Team
Brenna
25:32,7
06:00,5
04:28
26
93
Sikora Alicja
K (2)
2008
K0 (1)
MGB-K (2)
POL
UKS Brenna- Górki
Brenna
25:41,2
06:09,0
04:30
27
11
Heller Radosław
M (25)
1994
M2 (5)
MGB-M (5)
POL
Brenna
25:46,4
06:14,2
04:31
28
20
Cichy Krzysztof
M (26)
1972
M4 (8)
MGB-M (6)
POL
OPONY SERAFINOWSKI
Górki Wielkie
25:46,4
06:14,2
04:31
29
124
Urbaś Roman
M (27)
1976
M4 (9)
POL
Bieg po Zdrój
Jaworze
25:47,4
06:15,2
04:31
30
12
Herzyk Damian
M (28)
1991
M3 (10)
MGB-M (7)
POL
HD Komplex
Brenna
25:53,0
06:20,8
04:32
31
102
Szromek Łukasz
M (29)
1990
M3 (11)
POL
Żory
25:55,5
06:23,3
04:32
32
45
Karplewicz Andrzej
M (30)
1961
M6 (2)
POL
Galopujące Ślimaki
Jastrzębie-Zdrój
26:02,5
06:30,3
04:34
33
65
Maciejczek Zuzanna
K (3)
2005
K1 (1)
MGB-K (3)
POL
UKS Brenna-Górki
Górki Wielkie
26:13,6
06:41,4
04:36
34
114
Ząbczyński Dominik
M (31)
1971
M5 (3)
POL
Alpin Sport HOKA One One
Jastrzębie-Zdrój
26:14,6
06:42,4
04:36
35
29
Florys Jakub
M (32)
1983
M3 (12)
POL
Morski Koń
Ostrowiec Świętokrzyski
26:21,8
06:49,6
04:37
36
94
Sobola Grzegorz
M (33)
1990
M3 (13)
POL
Eko-Okna Runners
Racibórz
26:27,2
06:55,0
04:38
37
84
Pronobis Marek
M (34)
1979
M4 (10)
POL
PRONOBIS TEAM
Wilkowice
26:37,0
07:04,8
04:40
38
126
Walczuk Artur
M (35)
1974
M4 (11)
POL
Skoczów
26:38,1
07:05,9
04:40
39
92
Serafin Mariusz
M (36)
1975
M4 (12)
POL
Skoczów
26:43,7
07:11,5
04:41
40
104
Szwed Renata
K (4)
1974
K4 (2)
POL
ZF
Czechowice-Dziedzice
26:48,1
07:15,9
04:42
41
95
Stajszczyk Jarek
M (37)
1983
M3 (14)
POL
Skoczów
26:51,5
07:19,3
04:42
42
46
Kąś Iwona
K (5)
1980
K4 (3)
POL
TIK TEAM
Kraków
27:01,7
07:29,5
04:44
43
41
Jaworski Tomasz
M (38)
1984
M3 (15)
POL
Jaworowy bieg
Ustroń
27:03,7
07:31,5
04:44
44
23
Dadok Janusz
M (39)
1984
M3 (16)
POL
Bielsko-Biała
27:04,0
07:31,8
04:44
45
69
Moiczek Przemysław
M (40)
1986
M3 (17)
POL
Skoczów
27:05,5
07:33,3
04:45
46
44
Karpiński Robert
M (41)
1979
M4 (13)
POL
KS SPRINT BIELSKO-BIAŁA
Bielsko-Biała
27:07,3
07:35,1
04:45
47
17
Bielińska Monika
K (6)
1983
K3 (1)
POL
Przyszowice
27:09,0
07:36,8
04:45
48
52
Knyps Dawid
M (42)
2006
M0 (1)
POL
LKS Pogórze
Skoczów
27:15,5
07:43,3
04:46
49
32
Górny Mirosław
M (43)
1965
M5 (4)
POL
Nutrend team
Bielsko Biała
27:26,7
07:54,5
04:48
50
121
Miech Szymon
M (44)
1981
M4 (14)
POL
Husaria Race Team
Ustroń
27:39,9
08:07,7
04:51
51
108
Truszewski Grzegorz
M (45)
1983
M3 (18)
MGB-M (8)
POL
Brenna
27:42,8
08:10,6
04:51
52
31
Głód Rafał
M (46)
1986
M3 (19)
POL
Międzyrzecze Górne
27:48,4
08:16,2
04:52
53
137
Grzędziński Patryk
M (47)
1987
M3 (20)
POL
Kisielów
28:08,8
08:36,6
04:56
54
106
Szweda Marian
M (48)
1959
M6 (3)
POL
Run Team Pogwizdów
Pogwizdów
28:12,8
08:40,6
04:56
55
38
Greń Łukasz
M (49)
1998
M2 (6)
MGB-M (9)
POL
Brenna
28:13,7
08:41,5
04:57
56
64
Mach Łukasz
M (50)
1976
M4 (15)
POL
Biegacz
Wisła
28:19,8
08:47,6
04:58
57
133
Matuszek Marek
M (51)
1982
M3 (21)
POL
Skoczów
28:36,5
09:04,3
05:01
58
105
Szweda Damian
M (52)
1989
M3 (22)
POL
Run Team Pogwizdów
Kończyce Wielkie
28:39,2
09:07,0
05:01
59
62
Kučerka Jakub
M (53)
1991
M3 (23)
CZE
Kasia i Kuba
Wisła
28:40,0
09:07,8
05:01
60
80
Pilch Angelika
K (7)
2000
K2 (1)
MGB-K (4)
POL
Brenna
28:48,9
09:16,7
05:03
61
142
Romaniak Mateusz
M (54)
1975
M4 (16)
POL
Wilkowice
28:58,8
09:26,6
05:05
62
74
Oczkowski Wojciech
M (55)
1980
M4 (17)
POL
Bielsko-Biała
29:07,2
09:35,0
05:06
63
85
Przybyła Amadeusz
M (56)
1990
M3 (24)
POL
EKO-OKNA RUNNERS
Racibórz
29:15,8
09:43,6
05:08
64
36
Greń Bożena
K (8)
2002
K1 (2)
MGB-K (5)
POL
Brenna
29:15,9
09:43,7
05:08
65
100
Szczotka Samuel
M (57)
2007
M0 (2)
MGB-M (10)
POL
SMS Szczyrk
Górki Wielkie
29:22,2
09:50,0
05:09
66
10
Greń Zygmunt
M (58)
1955
M6 (4)
POL
UKS Brenna-Górki
Brenna
29:45,0
10:12,8
05:13
67
43
Kapias Maciej
M (59)
1985
M3 (25)
POL
Bielsko Biała
29:59,9
10:27,7
05:15
68
125
Urbaś Sara
K (9)
2008
K0 (2)
POL
Ks sprint
Jaworze
30:13,0
10:40,8
05:18
69
21
Czech Damian
M (60)
1986
M3 (26)
POL
2B
Bielsko-Biała
30:20,5
10:48,3
05:19
70
118
Jaskólski Piotr
M (61)
1980
M4 (18)
POL
Carbon Silesia Sport
Siemianowice Śląskie
30:33,0
11:00,8
05:21
71
136
Kocyan Lidia
K (10)
1978
K4 (4)
POL
Skoczów
30:43,1
11:10,9
05:23
72
27
Dudziak Marek
M (62)
1979
M4 (19)
POL
BB Runners - DUDIKOM.pl
Jaworze
30:50,8
11:18,6
05:24
73
143
Orawski Robert
M (63)
1959
M6 (5)
POL
Miki
Skoczów
30:53,5
11:21,3
05:25
74
99
Švach Janusz
M (64)
1976
M4 (20)
POL
Browar Domowy Garaż
Katowice
31:01,6
11:29,4
05:26
75
53
Knyps Adam
M (65)
1979
M4 (21)
POL
OPONY SERAFINOWSKI
Skoczów
31:04,2
11:32,0
05:27
76
35
Grabowski Michał
M (66)
1983
M3 (27)
POL
Warszawa
31:06,7
11:34,5
05:27
77
117
Jaskólska Martyna
K (11)
2008
K0 (3)
POL
Carbon Silesia Sport
Siemianowice Śląskie
31:07,2
11:35,0
05:27
78
77
Paruch Bogusław
M (67)
1975
M4 (22)
POL
Morsy Skoczów
Golasowice
31:09,4
11:37,2
05:27
79
96
Stebel Piotr
M (68)
1969
M5 (5)
POL
PRZEWODNIK
Skoczów
31:30,1
11:57,9
05:31
80
144
Nowak Przemysław
M (69)
1984
M3 (28)
MGB-M (11)
POL
Górki Wielkie
31:37,2
12:05,0
05:32
81
22
Ćwikła Zbigniew
M (70)
1971
M5 (6)
MGB-M (12)
POL
Górki Małe
31:37,7
12:05,5
05:32
82
128
Wrobel Maciej
M (71)
1984
M3 (29)
POL
Mikołów
31:37,8
12:05,6
05:32
83
37
Greń Marta
K (12)
2008
K0 (4)
MGB-K (6)
POL
Brenna
31:38,9
12:06,7
05:33
84
123
Twardzik Wojciech
M (72)
1983
M3 (30)
POL
Fantastic Team
Ustroń
31:44,5
12:12,3
05:34
85
42
Jonkisz Dorota
K (13)
1966
K5 (1)
POL
Nutrend team
Czechowice Dziedzice
31:46,6
12:14,4
05:34
86
135
Gagola Damian
M (73)
1979
M4 (23)
MGB-M (13)
POL
Górki Wielkie
31:49,3
12:17,1
05:34
87
40
Idzikowska Angelika
K (14)
1991
K3 (2)
POL
Truchtacz Mysłowice
Ruda Śląska
31:50,2
12:18,0
05:35
88
14
Andrejew Piotr
M (74)
1979
M4 (24)
MGB-M (14)
POL
Górki Wielkie
32:04,3
12:32,1
05:37
89
113
Zasucha Grzegorz
M (75)
1962
M5 (7)
POL
Stowarzyszenie PULS ŚLĄSKA
Katowice
32:30,6
12:58,4
05:42
90
26
Dubiel Milosz
M (76)
1972
M4 (25)
POL
Dubiel Club
Wodzisław Śląski
32:41,1
13:08,9
05:44
91
57
Kozieł Dariusz
M (77)
1967
M5 (8)
MGB-M (15)
POL
Apartament Buczyna
Brenna
32:41,8
13:09,6
05:44
92
66
Marciniak Artur
M (78)
1967
M5 (9)
MGB-M (16)
POL
Brenna
32:41,8
13:09,6
05:44
93
70
Możdzeń Janusz
M (79)
1983
M3 (31)
POL
Moen team
Drogomyśl
32:49,0
13:16,8
05:45
94
79
Pietrzyk Mariusz
M (80)
1974
M4 (26)
MGB-M (17)
POL
4M
Brenna
32:52,5
13:20,3
05:46
95
141
Raszka Janusz
M (81)
1966
M5 (10)
POL
Dark One
Cieszyn
33:03,2
13:31,0
05:47
96
24
Dadok Adam
M (82)
1991
M3 (32)
POL
Dadok
Katowice
33:03,8
13:31,6
05:48
97
34
Grabowska Agnieszka
K (15)
1983
K3 (3)
POL
Warszawa
33:07,9
13:35,7
05:48
98
131
Bujok Maria
K (16)
1961
K6 (1)
POL
ULKS KARLIK Przezchlebie
Przezchlebie
33:14,2
13:42,0
05:49
99
39
Hryniewicz Kapias Monika
K (17)
1983
K3 (4)
POL
Bielsko-Biała
33:14,4
13:42,2
05:49
100
138
Glanowski Rafał
M (83)
1950
M7 (1)
POL
Czeladź
sosnowiec
33:16,4
13:44,2
05:50
101
58
Krajcarz Tomasz
M (84)
1986
M3 (33)
POL
Lekawica
33:17,7
13:45,5
05:50
102
67
Matula-Kisiała Magdalena
K (18)
1982
K3 (5)
MGB-K (7)
POL
Górki Wielkie
33:29,3
13:57,1
05:52
103
88
Schab Paweł
M (85)
1981
M4 (27)
POL
Fikus BeagleBull Team
Cieszyn
33:34,3
14:02,1
05:53
104
120
Stanisławski Dawid
M (86)
1985
M3 (34)
POL
Stanislawski Dawid
Cieszyn
34:43,6
15:11,4
06:05
105
71
Mróz Jacek
M (87)
1976
M4 (28)
POL
Katowice
34:51,9
15:19,7
06:07
106
132
Żochola Paweł
M (88)
1990
M3 (35)
MGB-M (18)
POL
Górki Wielkie
34:52,7
15:20,5
06:07
107
55
Kopta Jerzy
M (89)
1945
M7 (2)
POL
BMW - Biegamy Mimo Wszystko
Kraków
35:10,3
15:38,1
06:10
108
15
Bartnicka Klaudia
K (19)
2008
K0 (5)
POL
Bielsko-Biała
35:11,2
15:39,0
06:10
109
81
Ploch Tomasz
M (90)
1987
M3 (36)
POL
Gliwice
35:13,2
15:41,0
06:10
110
54
Kopiec Szymon
M (91)
1979
M4 (29)
POL
Mikołów
35:21,0
15:48,8
06:12
111
98
Surowiecki Robert
M (92)
1968
M5 (11)
POL
Skrzyszów
35:43,5
16:11,3
06:16
112
73
Musioł Jan
M (93)
1991
M3 (37)
MGB-M (19)
POL
Brenna
36:06,5
16:34,3
06:20
113
47
Kierat Zbigniew
M (94)
1961
M6 (6)
MGB-M (20)
POL
Górki Wielkie
36:09,9
16:37,7
06:20
114
72
Mucha Sebastian
M (95)
1991
M3 (38)
POL
Dąbrowa Górnicza
36:15,7
16:43,5
06:21
115
86
Przybyła Eliza
K (20)
1991
K3 (6)
POL
Crosstrening Racibórz
Racibórz
36:26,2
16:54,0
06:23
116
89
Schab Anna
K (21)
1983
K3 (7)
POL
Fikus BeagleBull Team
Cieszyn
36:57,3
17:25,1
06:29
117
59
Krasnodębska Ewa
K (22)
1987
K3 (8)
POL
Skoczów
37:24,1
17:51,9
06:33
118
134
Janosz Jadwiga
K (23)
1986
K3 (9)
POL
Andrychów
37:46,4
18:14,2
06:37
119
19
Bugiel Roman
M (96)
1963
M5 (12)
POL
Tychy
37:55,1
18:22,9
06:39
120
25
Dawczyńska Wioletta
K (24)
1981
K4 (5)
POL
Tychy
38:00,2
18:28,0
06:40
121
16
Bartnicki Grzegorz
M (97)
1974
M4 (30)
POL
Bielsko-Biała
38:29,3
18:57,1
06:45
122
110
Tyka Edward
M (98)
1943
M7 (3)
POL
Niestowarzyszony
Polsks
38:41,8
19:09,6
06:47
123
103
Sztanderska Jolanta
K (25)
1982
K3 (10)
POL
Fantastic Team
Pogórze
38:56,4
19:24,2
06:49
124
60
Kubecka Jolanta
K (26)
1971
K5 (2)
POL
Pierściec
39:07,8
19:35,6
06:51
125
109
Tyczyńska Małgorzata
K (27)
1961
K6 (2)
POL
Pogwizdów
39:12,8
19:40,6
06:52
126
30
Glajc Wiktoria
K (28)
2004
K1 (3)
POL
WYPAS RUN
Pierściec
40:15,3
20:43,1
07:03
127
91
Serafin Agnieszka
K (29)
1977
K4 (6)
POL
Skoczów
40:46,4
21:14,2
07:09
128
56
Kowalski-Neukirch Henryk
M (99)
1949
M7 (4)
POL
Truchtacz Mysłowice
Katowice
40:54,3
21:22,1
07:10
129
61
Kucerka Katarzyna
K (30)
1990
K3 (11)
POL
Kasia i Kuba
Wisła
41:05,3
21:33,1
07:12
130
28
Fajfer Agnieszka
K (31)
1981
K4 (7)
POL
Skoczów
41:12,3
21:40,1
07:13
131
78
Pawłowski Piotr
M (100)
1987
M3 (39)
POL
Bielsko-Biała
41:13,6
21:41,4
07:13
132
33
Górska Anna
K (32)
1994
K2 (2)
POL
Dadok
Katowice
41:15,7
21:43,5
07:14
133
130
Cieślar Magdalena
K (33)
1983
K3 (12)
POL
ULKS KARLIK Przezchlebie
Przezchlebie
41:49,9
22:17,7
07:20
134
139
Boś Iwona
K (34)
1970
K5 (3)
POL
Wiślańska Akademia Biegowa
Wisła
42:17,2
22:45,0
07:25
135
107
Szymura Karolina
K (35)
2005
K1 (4)
POL
Dubiel Club
Wodzisław Śląski
43:04,0
23:31,8
07:33
136
18
Błoch Złoty Justyna
K (36)
1981
K4 (8)
POL
Miedżna
43:28,1
23:55,9
07:37
137
116
Dadok Magdalena
K (37)
1983
K3 (13)
POL
Bielsko-Biała
44:27,0
24:54,8
07:47
138
82
Płachta Diana
K (38)
1994
K2 (3)
POL
Będzin
47:27,9
27:55,7
08:19
DNS
4
Wróbel Tomasz
M
1973
M4
POL
MKS-R Centrum Dzięgielów
Goleszów
DNS
63
Kusy Rafał
M
1975
M4
POL
PBRun
Międzyświeć
DNS
111
Wantulok Michal
M
1977
M4
POL
Hónym do mety
Ustroń
BGTimeSport
© 2015 - 2024