Toggle navigation
Zawody
WYNIKI.pdf
Cross Beskidzki
Wydarzenie:
CROSS BESKIDZKI
CROSS BESKIDZKI
Organizator:
Ośrodek Promocji Gminy Węgierska Górka
Data:
19.10.2019
Miejsce:
Węgierska Górka
Dystans:
18
.000 km
Zgłoszonych:
75
Ukończyło:
75
Nieklasyfikowani:
0
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów
brutto
OPEN
K
M
K18
K35
K50
M18
M35
M50
lub
Szukaj
Poz
Nr
Nazwisko, Imię
Płeć
Rok
kategoria
Kraj
Klub
Miasto
Wynik
Strata
Tempo
1
57
Dyrlaga Marcin
M (1)
1984
M35 (1)
POL
Rysianka Team
Węgierska Górka
1:15:18,5
04:11
2
48
Krupa Przemysław
M (2)
1983
M35 (2)
POL
Biegiem Przez Chybie
Mnich
1:18:45,4
03:26,9
04:22
3
67
Izydorek Michał
M (3)
1999
M18 (1)
POL
Meszna
1:20:42,0
05:23,5
04:29
4
13
STREIT DAWID
M (4)
1985
M18 (2)
POL
SBRT BIELSKO-BIAŁA
BIELSKO-BIAŁA
1:25:12,5
09:54,0
04:44
5
7
Dudek Michał
M (5)
1979
M35 (3)
POL
Wariat Team
Tychy
1:26:14,2
10:55,7
04:47
6
59
Wandzel Adrian
M (6)
1990
M18 (3)
POL
Żywiec
1:27:11,2
11:52,7
04:50
7
37
Michulec Adrian
M (7)
1992
M18 (4)
POL
Rysianke team
Cięcina
1:27:28,7
12:10,2
04:51
8
115
Olszowski Władysław
M (8)
1967
M50 (1)
POL
Międzybrodzie- Bielskie
1:28:08,2
12:49,7
04:53
9
38
Franek Marcin
M (9)
1977
M35 (4)
POL
Cieszynioki
Cieszyn
1:29:11,4
13:52,9
04:57
10
40
Widuch Jarek
M (10)
1986
M18 (5)
POL
Pewel Ślemieńska
1:29:50,2
14:31,7
04:59
11
54
Kasiowniak Błażej
M (11)
1993
M18 (6)
POL
Adventure Mountains
Bielsko-Biała
1:30:23,7
15:05,2
05:01
12
61
Sawicki Lucjan
M (12)
1976
M35 (5)
POL
TEAM BROTHERS
Żywiec
1:30:54,3
15:35,8
05:03
13
33
Wadas Grzegorz
M (13)
1978
M35 (6)
POL
Kraków
1:31:39,4
16:20,9
05:05
14
8
Szymkowski Krzysztof
M (14)
1974
M35 (7)
POL
smerfny team
Czestochowa
1:31:52,3
16:33,8
05:06
15
23
Kucharski Damian
M (15)
1986
M18 (7)
POL
Zabiegani Częstochowa
Częstochowa
1:31:58,6
16:40,1
05:06
16
51
Nosalik Marek
M (16)
1965
M50 (2)
POL
MTA
Żywiec
1:32:07,7
16:49,2
05:07
17
17
Kania Krzysiek
M (17)
1977
M35 (8)
POL
Węgierska Górka
1:32:09,9
16:51,4
05:07
18
1
Zieliński Rafał
M (18)
1981
M35 (9)
POL
TL ATHLETICS Jastrzębie
Jastrzebie-Zdeoj
1:32:21,7
17:03,2
05:07
19
66
KALAMUS Mirek
M (19)
1978
M35 (10)
POL
Łodygowice
1:32:57,3
17:38,8
05:09
20
56
MAGIERA JANUSZ
M (20)
1963
M50 (3)
POL
FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI
WODZISŁAW ŚLĄSKI
1:33:00,4
17:41,9
05:10
21
62
Sawicki Marek
M (21)
1987
M18 (8)
POL
TEAM BROTHERS
Lipowa
1:33:29,0
18:10,5
05:11
22
43
Malinowski Krzysztof
M (22)
1969
M50 (4)
POL
Powoli do celu
Gilowice
1:33:54,9
18:36,4
05:13
23
5
Fuczik Maciej
M (23)
1973
M35 (11)
POL
SBRT Bielsko -Biała
Bielsko-Biała
1:34:08,7
18:50,2
05:13
24
15
Ząbkiewicz Grzegorz
M (24)
1983
M35 (12)
POL
Zabiegani Częstochowa
Częstochowa
1:34:09,8
18:51,3
05:13
25
22
PAWELCZYK JÓZEF
M (25)
1976
M35 (13)
POL
rybnicka grupa biegowa-pędzimy raze
RYBNIK
1:34:27,7
19:09,2
05:14
26
47
Jurasz Stanisław
M (26)
1966
M50 (5)
POL
Cisiec
1:38:34,7
23:16,2
05:28
27
65
Kupczak Tadeusz
M (27)
1962
M50 (6)
POL
Brzuśnik
1:39:23,3
24:04,8
05:31
28
60
Lebioda Adam
M (28)
1970
M35 (14)
POL
Toyota Chorzów
Katowice
1:40:46,8
25:28,3
05:35
29
31
Biegun Rafał
M (29)
1975
M35 (15)
POL
Cięcina
1:42:17,9
26:59,4
05:40
30
69
Zyzański Paweł
M (30)
1976
M35 (16)
POL
RADZIECHOWY
1:42:36,6
27:18,1
05:42
31
11
Milbrant Kornel
M (31)
1983
M35 (17)
POL
ADS Masna
Ruda Śląska
1:45:03,2
29:44,7
05:50
32
20
Krakowczyk Marta
K (1)
1995
K18 (1)
POL
PieRUNskie CanGÓRY
Wodzisław Śląski
1:45:33,0
30:14,5
05:51
33
3
DZIANO ŁUKASZ
M (32)
1983
M35 (18)
POL
MK team
Siemianowice Śląskie
1:45:38,1
30:19,6
05:52
34
30
Gaweł Bogdan
M (33)
1956
M50 (7)
POL
Oświęcim-Zaborze
Oświęcim-Zaborze
1:45:48,4
30:29,9
05:52
35
39
Szczypka Krzysztof
M (34)
1978
M35 (19)
POL
Cieszynioki
Cieszynioki
1:45:54,2
30:35,7
05:53
36
25
Cokot Marcin
M (35)
1985
M18 (9)
POL
Rajcza
1:46:52,3
31:33,8
05:56
37
46
MOTYKA TADEUSZ
M (36)
1955
M50 (8)
POL
RYSIANKA TEAM
CISIEC
1:47:04,0
31:45,5
05:56
38
12
Rochowiak Aleksandra
K (2)
1988
K18 (2)
POL
Beskidtrail.pl
Żywiec
1:47:19,0
32:00,5
05:57
39
49
Krupa Gabriela
K (3)
1973
K35 (1)
POL
Biegiem Przez Chybie
Mnich
1:49:05,4
33:46,9
06:03
40
2
Czuwaj Krzysztof
M (37)
1970
M35 (20)
POL
BRZESZCZE
1:49:10,0
33:51,5
06:03
41
26
Zimoń Paweł
M (38)
1968
M50 (9)
POL
Akn Ratrak
Częstochowa
1:49:59,0
34:40,5
06:06
42
55
Figura Andrzej
M (39)
1951
M50 (10)
POL
Cięcina
1:50:14,6
34:56,1
06:07
43
114
Kupczak Maciej
M (40)
1959
M50 (11)
POL
Cisiec
1:50:17,7
34:59,2
06:07
44
32
Ilavsky Igor
M (41)
1971
M35 (21)
SVK
Dolny Smokovec
1:50:38,3
35:19,8
06:08
45
116
Ścieszka Ksenia
K (4)
1985
K18 (3)
POL
Pewel Ślemieńska
1:50:57,3
35:38,8
06:09
46
64
Kupczak Bogusława
K (5)
1967
K50 (1)
POL
Brzuśnik
1:53:51,4
38:32,9
06:19
47
50
Dobija Paweł
M (42)
1978
M35 (22)
POL
Extreme wolf żywiec
Sienna
1:54:05,4
38:46,9
06:20
48
34
Kowalska Kinga
K (6)
1975
K35 (2)
POL
Cieszynioki
Pogwizdów
1:54:38,7
39:20,2
06:22
49
35
Kowalski Janusz
M (43)
1975
M35 (23)
POL
Cieszynioki
Pogwizdów
1:54:44,2
39:25,7
06:22
50
10
Gawlina Lesław
M (44)
1967
M50 (12)
POL
ADS Masna
Ruda Śląska
1:55:30,6
40:12,1
06:25
51
16
Świątek Marcin
M (45)
1977
M35 (24)
POL
Wataha-Łączy nas bieganie
Bielsko-Biała
1:55:33,2
40:14,7
06:25
52
4
Fuczik Małgorzata
K (7)
1974
K35 (3)
POL
SBRT Bielsko- Biała
Bielsko-Biała
1:56:56,3
41:37,8
06:29
53
14
Ząbkiewicz Anna
K (8)
1982
K35 (4)
POL
Zabiegani Częstochowa
Częstochowa
1:57:24,9
42:06,4
06:31
54
27
Kuś Gabriela
K (9)
1973
K35 (5)
POL
KB MCKiS Jaworzno
Jaworzno
1:57:33,2
42:14,7
06:31
55
29
Tarnawski Andrzej
M (46)
1976
M35 (25)
POL
Jaworzno
1:57:34,4
42:15,9
06:31
56
68
Kupczak Beata
K (10)
1991
K18 (4)
POL
Rysianka Team
Żabnica
1:57:49,8
42:31,3
06:32
57
6
Gołaszewska Karolina
K (11)
1987
K18 (5)
POL
Wariat Team
Tychy
1:58:16,6
42:58,1
06:34
58
63
Gajewski Zenon
M (47)
1955
M50 (13)
POL
Zabiegani Częstochowa
Częstochowa
2:01:19,0
46:00,5
06:44
59
70
Macura Ewa
K (12)
1965
K50 (2)
POL
HRmax Żory
Żory
2:04:32,4
49:13,9
06:55
60
117
Motyka Agata
K (13)
1965
K50 (3)
POL
Żabnica
2:04:38,2
49:19,7
06:55
61
44
Kozik Krzysztof
M (48)
1982
M35 (26)
POL
PoWoli do Celu
Wola
2:04:41,8
49:23,3
06:55
62
58
Stawarz Anna
K (14)
1986
K18 (6)
POL
Żywiec
2:05:34,9
50:16,4
06:58
63
28
Jędrzejczak Anna
K (15)
1972
K35 (6)
POL
MCKiS Jaworzno
Jaworzno
2:08:49,1
53:30,6
07:09
64
53
Hankus Łukasz
M (49)
1983
M35 (27)
POL
Hankus Team
ŚWINNA
2:09:05,1
53:46,6
07:10
65
52
Hankus Olimpia
K (16)
1984
K35 (7)
POL
Hankus Team
Świnna
2:09:05,5
53:47,0
07:10
66
36
Nytko Małgorzata
K (17)
1984
K35 (8)
POL
Wieprz
2:09:21,3
54:02,8
07:11
67
118
Sonakowski Tomasz
M (50)
1960
M50 (14)
POL
Lipowa
2:09:23,1
54:04,6
07:11
68
24
Gaudy Anna
K (18)
1984
K35 (9)
POL
Zabiegani Częstochowa
Jaskrów
2:09:40,5
54:22,0
07:12
69
45
Błaszczyk Marcin
M (51)
2000
M18 (10)
POL
Sosnowiec
2:10:51,1
55:32,6
07:16
70
21
Wieczorek Tomasz
M (52)
1987
M18 (11)
POL
Rogów
2:11:49,2
56:30,7
07:19
71
18
Bober Wojciech
M (53)
1989
M18 (12)
POL
Run Rogów
Rogów
2:11:49,4
56:30,9
07:19
72
42
Malinowska Malgorzata
K (19)
1971
K35 (10)
POL
Powoli do celu
Gilowice
2:12:41,6
57:23,1
07:22
73
19
Fojcik Kasia
K (20)
1992
K18 (7)
POL
PieRUNskie CanGÓRY
Pszów
2:26:10,3
1:10:51,8
08:07
74
9
Chuchro Michał
M (54)
1977
M35 (28)
POL
Oświęcim
2:26:12,0
1:10:53,5
08:07
75
41
Starowicz Malgorzata
K (21)
1977
K35 (11)
POL
1977
Milówka
2:49:56,9
1:34:38,4
09:26
BGTimeSport
© 2015 - 2024