Toggle navigation
Zawody
Bieg 4.2 km.pdf
NW 4.2 km.pdf
Bieg 6.2 km.pdf
IV Leśne Bieganie dla Zdrowia w Woli 6200m
Wydarzenie:
IV Leśne Bieganie dla Zdrowia w Woli
IV Leśne Bieganie dla Zdrowia w Woli
Organizator:
Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Miedźnej z/s w Woli Zespół Szkolno – Przedszkolny w Woli Nadleśnictwo Kobiór
Data:
18.05.2019
Miejsce:
Wola - Gmina Miedźna
Dystans:
6
.200 km
Zgłoszonych:
48
Ukończyło:
48
Nieklasyfikowani:
0
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów
brutto
OPEN
K
M
B10-K
B10-M
K10
M10
lub
Szukaj
Poz
Nr
Nazwisko, Imię
Płeć
Kategoria
Gmina
Klub
Miasto
Meta
Strata
Tempo
1
174
Wójcik Paweł
M (1)
B10-M (1)
Zadyszka Oświęcim
Brzeszcze
25:25,6
04:06
2
131
Firlej Marek
M (2)
B10-M (2)
PoWoli do celu
Rychwałdek
25:41,6
00:16,0
04:08
3
175
Ziomek Tomasz
M (3)
B10-M (3)
Decathlon Bielsko-Biała
Bielsko-Biała
25:59,8
00:34,2
04:11
4
149
Mieszczak Marcin
M (4)
B10-M (4)
TriSwimSession
Żywiec
26:31,9
01:06,3
04:16
5
138
Kantorowski Artur
M (5)
B10-M (5)
M10 (1)
PoWoli do Celu
Wola
27:19,2
01:53,6
04:24
6
129
Dymanus Damian
M (6)
B10-M (6)
parkrun Chrzanów
Balin, Chrzanów
28:03,5
02:37,9
04:31
7
153
Piekorz Tadeusz
M (7)
B10-M (7)
M10 (2)
Nima go
Wola
28:07,9
02:42,3
04:32
8
166
Skowroński Szymon
M (8)
B10-M (8)
BSFZ
Tychy
28:22,8
02:57,2
04:34
9
126
Doniec Tomasz
M (9)
B10-M (9)
M10 (3)
Decathlon Bielsko-Biała
Wola
28:48,2
03:22,6
04:38
10
157
Przewoźnik Marek
M (10)
B10-M (10)
Brzeszcze
29:01,5
03:35,9
04:40
11
173
Wojtas Arkadiusz
M (11)
B10-M (11)
M10 (4)
po Woli do celu
Wola
30:48,8
05:23,2
04:58
12
172
Wojciech Jarosław
M (12)
B10-M (12)
M10 (5)
PoWoli do Celu
Wola
30:49,0
05:23,4
04:58
13
154
Pocik Radosław
M (13)
B10-M (13)
UMKS Kęczanin
Kobiernice
31:12,4
05:46,8
05:02
14
146
Łęcki Andrzej
M (14)
B10-M (14)
KoperTeam
Kęty
31:21,0
05:55,4
05:03
15
144
Kula Wiesław
M (15)
B10-M (15)
M10 (6)
PoWoli do Celu
Wola
31:23,7
05:58,1
05:03
16
171
Tomasiczek Ryszard
M (16)
B10-M (16)
Stara Wieś
32:11,4
06:45,8
05:11
17
127
Doniec Grzegorz
M (17)
B10-M (17)
M10 (7)
Niezrzeszony
Wola
32:25,4
06:59,8
05:13
18
176
Żelech Grzegorz
M (18)
B10-M (18)
M10 (8)
PoWoli do celu
Wola
32:50,1
07:24,5
05:17
19
145
Lubowiecki Tomasz
M (19)
B10-M (19)
Jankowice
33:01,2
07:35,6
05:19
20
142
Kubeczko Andrzej
M (20)
B10-M (20)
Wola
33:09,8
07:44,2
05:20
21
168
Stosio Ryszard
M (21)
B10-M (21)
M10 (9)
Frydek
33:15,1
07:49,5
05:21
22
159
Puchajda Monika
K (1)
B10-K (1)
Oświęcim
33:17,7
07:52,1
05:22
23
169
Świerszcz Kamil
M (22)
B10-M (22)
Przenosimy Góry
Bieruń
33:27,5
08:01,9
05:23
24
155
Podbioł Zbigniew
M (23)
B10-M (23)
Jankofans Myto
Jankowice
33:27,8
08:02,2
05:23
25
152
Pawelak Wojciech
M (24)
B10-M (24)
Koper Team
Kęty
33:46,8
08:21,2
05:26
26
165
Skęczek Arkadiusz
M (25)
B10-M (25)
M10 (10)
PoWoli do Celu
Wola
34:15,9
08:50,3
05:31
27
128
Dusza Piotr
M (26)
B10-M (26)
Przecieszyn
34:16,0
08:50,4
05:31
28
133
Hamik Rafał
M (27)
B10-M (27)
Hamster Team
Chełm Śląski
34:54,9
09:29,3
05:37
29
132
Frycholc Tomasz
M (28)
B10-M (28)
Rudołtowice
35:21,0
09:55,4
05:42
30
130
Dźwigoń ANDRZEJ
M (29)
B10-M (29)
UMKS Kęczanin
Nowa Wieś
35:27,4
10:01,8
05:43
31
150
Myśliwiec Monika
K (2)
B10-K (2)
PoWoli do Celu
Brzeszcze
35:53,1
10:27,5
05:47
32
122
Cimala Beata
K (3)
B10-K (3)
Bierun
35:59,3
10:33,7
05:48
33
161
Rozmus Wojciech
M (30)
B10-M (30)
M10 (11)
PoWoli do Celu
Góra
36:29,2
11:03,6
05:53
34
151
Orawiec Edyta
K (4)
B10-K (4)
Decathlon Bielsko-Biała
Zabłocie
36:30,3
11:04,7
05:53
35
134
Handy Samanta
K (5)
B10-K (5)
PoWoli do celu
Kęty
36:45,6
11:20,0
05:55
36
163
Rybarz Artur
M (31)
B10-M (31)
Zadyszka Oświęcim
Brzeszcze
37:19,4
11:53,8
06:01
37
156
Podbioł Dorota
K (6)
B10-K (6)
Jankofans Myto
Jankowice
37:40,9
12:15,3
06:04
38
147
Marek-Łukaszczuk Aleksandra
K (7)
B10-K (7)
K10 (1)
BeActive Team
Wola
38:19,1
12:53,5
06:10
39
162
ROZMUS MARZENA
K (8)
B10-K (8)
ŚWIERCZYNIEC RUNNING
BOJSZOWY NOWE
39:32,5
14:06,9
06:22
40
143
KULA ILONA
K (9)
B10-K (9)
KoperTeam
KĘTY
40:07,1
14:41,5
06:28
41
124
Czulak Karolina
K (10)
B10-K (10)
Kęty
40:07,2
14:41,6
06:28
42
123
Cywiński Robert
M (32)
B10-M (32)
Świerczyniec
Świerczyniec
43:01,6
17:36,0
06:56
43
140
Kąkol-Wojtas Katarzyna
K (11)
B10-K (11)
K10 (2)
po Woli do celu
Wola
43:13,3
17:47,7
06:58
44
136
Kaleta Agnieszka
K (12)
B10-K (12)
PoWoli do Celu
Brzeszcze
43:29,1
18:03,5
07:00
45
139
Karbowy Joanna
K (13)
B10-K (13)
K10 (3)
Wola
44:25,5
18:59,9
07:09
46
120
Chrostek Rafał
M (33)
B10-M (33)
M10 (12)
Oświęcimski klub karate
Wola
44:50,2
19:24,6
07:13
47
135
Hnatyszyn Katarzyna
K (14)
B10-K (14)
Biegający Kotek
Bielsko-Biała
44:50,5
19:24,9
07:13
48
167
Słowik Kornelia
K (15)
B10-K (15)
K10 (4)
PoWoli do Celu
Wola
51:22,0
25:56,4
08:17
BGTimeSport
© 2015 - 2024