|
1 |
53 |
Hetman Radosław
|
M (1) |
1981 |
M30 (1) |
|
POL |
Grupa Nomax
|
Jaworzno
|
38:56,3(1) |
1:04:20,7 |
|
04:17 |
|
2 |
90 |
Koźmiński Józef
|
M (2) |
1981 |
M30 (2) |
MGK-M (1) |
POL |
LKS Orzeł Kozy
|
Kozy
|
39:23,0(2) |
1:05:58,5 |
01:37,8 |
04:23 |
|
3 |
26 |
Czapla Piotr
|
M (3) |
1990 |
M20 (1) |
|
POL |
|
Zabrze
|
39:41,6(3) |
1:08:18,3 |
03:57,6 |
04:33 |
|
4 |
197 |
Lisicki Kamil
|
M (4) |
1991 |
M20 (2) |
|
POL |
Rozbiegamy to miasto Czechowice-dzi
|
Czechowice-Dziedzice
|
40:56,6(5) |
1:09:29,5 |
05:08,8 |
04:37 |
|
5 |
148 |
Puda Krzysztof
|
M (5) |
1999 |
M20 (3) |
|
POL |
|
Koszarawa
|
41:27,9(6) |
1:09:43,5 |
05:22,8 |
04:38 |
|
6 |
41 |
Gajda Marcin
|
M (6) |
1978 |
M40 (1) |
|
POL |
|
Tychy
|
40:54,9(4) |
1:09:51,0 |
05:30,3 |
04:39 |
|
7 |
99 |
Lasek Dariusz
|
M (7) |
1972 |
M40 (2) |
MGK-M (2) |
POL |
Byledobiec Anin
|
Kozy
|
41:47,5(7) |
1:10:02,9 |
05:42,2 |
04:40 |
|
8 |
140 |
Ploch Jakub
|
M (8) |
1989 |
M30 (3) |
|
POL |
Night Runners
|
Zabrze
|
42:07,2(8) |
1:10:38,5 |
06:17,8 |
04:42 |
|
9 |
98 |
KUREK JACEK
|
M (9) |
1972 |
M40 (3) |
|
POL |
Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo
|
Tychy
|
42:09,6(9) |
1:10:58,2 |
06:37,5 |
04:43 |
|
10 |
200 |
Czok Maria
|
K (1) |
1984 |
K30 (1) |
|
POL |
Alpin Sport Hoka One One Team/ UBS
|
Strzelce Opolskie
|
42:46,7(11) |
1:11:06,9 |
06:46,2 |
04:44 |
|
11 |
33 |
Duda Sebastian
|
M (10) |
1978 |
M40 (4) |
|
POL |
|
Bujaków
|
42:58,1(12) |
1:11:52,9 |
07:32,2 |
04:47 |
|
12 |
66 |
Kania Mateusz
|
M (11) |
1992 |
M20 (4) |
|
POL |
|
Bielsko-Biała
|
42:45,2(10) |
1:12:55,6 |
08:34,9 |
04:51 |
|
13 |
175 |
Waśko Paweł
|
M (12) |
1973 |
M40 (5) |
|
POL |
centrum masażu
|
Bielsko Biała
|
43:06,4(13) |
1:13:28,2 |
09:07,5 |
04:53 |
|
14 |
113 |
Mirocha Marcin
|
M (13) |
1984 |
M30 (4) |
MGK-M (3) |
POL |
HIT THE TRAIL
|
Kozy
|
43:48,7(14) |
1:14:30,2 |
10:09,5 |
04:58 |
|
15 |
1 |
Albrecht Arkadiusz
|
M (14) |
1975 |
M40 (6) |
|
POL |
GB Galopujące Ślimaki
|
Jastrzębie-Zdrój
|
45:17,1(19) |
1:14:56,6 |
10:35,9 |
04:59 |
|
16 |
158 |
Sawicki Lucjan
|
M (15) |
1976 |
M40 (7) |
|
POL |
|
Żywiec
|
44:26,4(16) |
1:15:19,3 |
10:58,6 |
05:01 |
|
17 |
124 |
Osiejewski Marcin
|
M (16) |
1988 |
M30 (5) |
|
POL |
|
Wilkowice
|
45:34,5(20) |
1:15:32,9 |
11:12,2 |
05:02 |
|
18 |
167 |
Szatanik Zbigniew
|
M (17) |
1968 |
M50+ (1) |
|
POL |
|
Ujsoły
|
43:49,6(15) |
1:15:46,4 |
11:25,7 |
05:03 |
|
19 |
157 |
Sawicki Marek
|
M (18) |
1987 |
M30 (6) |
|
POL |
|
Lipowa
|
44:53,1(17) |
1:15:56,7 |
11:36,0 |
05:03 |
|
20 |
188 |
Zontek Mateusz
|
M (19) |
1981 |
M30 (7) |
|
POL |
|
Bielsko-Biała
|
45:10,5(18) |
1:16:40,6 |
12:19,9 |
05:06 |
|
21 |
119 |
Nogaj Paweł
|
M (20) |
1970 |
M40 (8) |
|
POL |
Jaworzno Runners
|
Jaworzno
|
47:02,6(27) |
1:16:58,7 |
12:38,0 |
05:07 |
|
22 |
78 |
Kołek Sebastian
|
M (21) |
1979 |
M40 (9) |
|
POL |
Jaś i Anielka
|
Międzybrodzie Bialskie
|
45:52,6(23) |
1:17:15,2 |
12:54,5 |
05:09 |
|
23 |
168 |
Szczygieł Paweł
|
M (22) |
1989 |
M30 (8) |
|
POL |
Koniczynka
|
Tychy
|
45:39,8(21) |
1:17:26,0 |
13:05,3 |
05:09 |
|
24 |
171 |
SZPAK DAMIAN
|
M (23) |
1961 |
M50+ (2) |
|
POL |
Team Papry
|
Tychy
|
45:50,3(22) |
1:17:46,2 |
13:25,5 |
05:11 |
|
25 |
107 |
Mazgaj Dawid
|
M (24) |
1984 |
M30 (9) |
|
POL |
Biegiem przez Chybie
|
Chybie
|
46:02,8(24) |
1:18:03,8 |
13:43,1 |
05:12 |
|
26 |
174 |
Wasztyl Tomasz
|
M (25) |
1969 |
M50+ (3) |
|
POL |
|
Bielsko - Biała
|
46:37,5(26) |
1:18:28,8 |
14:08,1 |
05:13 |
|
27 |
10 |
Bojarski Rafał
|
M (26) |
1992 |
M20 (5) |
|
POL |
|
Bielsko-Biała
|
46:36,8(25) |
1:18:40,3 |
14:19,6 |
05:14 |
|
28 |
121 |
Ochman Paweł
|
M (27) |
1986 |
M30 (10) |
|
POL |
Future Processing Running Team
|
Gliwice
|
47:50,3(32) |
1:19:05,1 |
14:44,4 |
05:16 |
|
29 |
39 |
Fritz Wojciech
|
M (28) |
1975 |
M40 (10) |
|
POL |
BIEG PO ZDRÓJ
|
Bielsko-Biała
|
47:30,9(31) |
1:19:08,9 |
14:48,2 |
05:16 |
|
30 |
185 |
Zembroń Mariusz
|
M (29) |
1974 |
M40 (11) |
|
POL |
|
Iłownica
|
47:17,6(28) |
1:19:26,5 |
15:05,8 |
05:17 |
|
31 |
81 |
Kostrzewa Wojciech
|
M (30) |
1982 |
M30 (11) |
|
POL |
OSTR Staff
|
Oświęcim
|
48:01,0(34) |
1:19:42,8 |
15:22,1 |
05:18 |
|
32 |
77 |
Kolber Artur
|
M (31) |
1985 |
M30 (12) |
|
POL |
|
Bielsko-Biała
|
47:19,6(29) |
1:19:43,2 |
15:22,5 |
05:18 |
|
33 |
177 |
Widuch Jarek
|
M (32) |
1986 |
M30 (13) |
|
POL |
|
Pewel Ślemieńska
|
48:06,0(35) |
1:20:06,6 |
15:45,9 |
05:20 |
|
34 |
180 |
Witek Łukasz
|
M (33) |
1978 |
M40 (12) |
|
POL |
Bieg Po Zdrój
|
Jaworze
|
47:29,2(30) |
1:20:13,3 |
15:52,6 |
05:20 |
|
35 |
120 |
Nycz Artur
|
M (34) |
1978 |
M40 (13) |
|
POL |
Kęckie Harpagany
|
Kęty
|
48:10,7(37) |
1:20:14,7 |
15:54,0 |
05:20 |
|
36 |
40 |
Furtak Tomasz
|
M (35) |
1975 |
M40 (14) |
|
POL |
|
Kraków
|
47:55,1(33) |
1:20:28,0 |
16:07,3 |
05:21 |
|
37 |
112 |
Milota Maciej
|
M (36) |
1962 |
M50+ (4) |
|
POL |
|
Bielsko-Biała
|
48:13,4(39) |
1:20:49,8 |
16:29,1 |
05:23 |
|
38 |
8 |
Baścik Maciek
|
M (37) |
1979 |
M40 (15) |
MGK-M (4) |
POL |
|
Kozy
|
48:12,8(38) |
1:20:49,9 |
16:29,2 |
05:23 |
|
39 |
109 |
Miarka Maciej
|
M (38) |
1982 |
M30 (14) |
|
POL |
|
Bielsko-Biała
|
48:30,5(40) |
1:21:13,5 |
16:52,8 |
05:24 |
|
40 |
50 |
Habdas Paweł
|
M (39) |
1975 |
M40 (16) |
|
POL |
|
Bielsko-Biała
|
49:41,4(46) |
1:21:42,6 |
17:21,9 |
05:26 |
|
41 |
149 |
PYTEL Janusz
|
M (40) |
1958 |
M50+ (5) |
|
POL |
TRuchtacz mysłowice
|
sosnowiec
|
48:36,6(41) |
1:21:49,7 |
17:29,0 |
05:27 |
|
42 |
87 |
Kozieł Piotr
|
M (41) |
1988 |
M30 (15) |
|
POL |
|
Osiek
|
48:06,9(36) |
1:21:52,8 |
17:32,1 |
05:27 |
|
43 |
161 |
Słonka Sebastian
|
M (42) |
1986 |
M30 (16) |
|
POL |
|
Bielsko biała
|
49:13,2(44) |
1:22:02,7 |
17:42,0 |
05:28 |
|
44 |
195 |
Bednarski Mariusz
|
M (43) |
1976 |
M40 (17) |
|
POL |
Jak Dzik w Szyszki
|
Toporowice
|
48:39,0(43) |
1:22:07,4 |
17:46,7 |
05:28 |
|
45 |
144 |
Potoczny Paweł
|
M (44) |
1979 |
M40 (18) |
|
POL |
|
Bielsko-Biała
|
48:36,9(42) |
1:22:27,2 |
18:06,5 |
05:29 |
|
46 |
186 |
Zieleniewski Filip
|
M (45) |
1982 |
M30 (17) |
|
POL |
|
WARSZAWA
|
51:28,1(52) |
1:22:31,3 |
18:10,6 |
05:30 |
|
47 |
118 |
Noga Adam
|
M (46) |
1970 |
M40 (19) |
|
POL |
Zadyszka
|
Jedlina
|
49:37,9(45) |
1:22:58,5 |
18:37,8 |
05:31 |
|
48 |
88 |
Kozik Tomasz
|
M (47) |
1981 |
M30 (18) |
|
POL |
Sprintex Team
|
Pietrzykowice
|
49:52,3(47) |
1:23:16,0 |
18:55,3 |
05:33 |
|
49 |
191 |
Żółkiewicz Michał
|
M (48) |
1981 |
M30 (19) |
|
POL |
|
Bujaków
|
50:40,5(49) |
1:24:04,1 |
19:43,4 |
05:36 |
|
50 |
103 |
Lorek Dariusz
|
M (49) |
1973 |
M40 (20) |
|
POL |
|
Jasienica
|
51:54,2(56) |
1:25:10,4 |
20:49,7 |
05:40 |
|
51 |
59 |
Jezierski Marek
|
M (50) |
1975 |
M40 (21) |
|
POL |
|
CHRZANÓW
|
50:32,7(48) |
1:25:26,7 |
21:06,0 |
05:41 |
|
52 |
11 |
Bojdys Jarosław
|
M (51) |
1985 |
M30 (20) |
|
POL |
|
Bielsko-Biała
|
51:03,5(51) |
1:25:39,8 |
21:19,1 |
05:42 |
|
53 |
184 |
Zamarski Adam
|
M (52) |
1982 |
M30 (21) |
|
POL |
1982
|
Jaworze
|
50:43,4(50) |
1:26:24,4 |
22:03,7 |
05:45 |
|
54 |
80 |
Korcz Daniel
|
M (53) |
1979 |
M40 (22) |
|
POL |
Jaworzno Runners Pro Team
|
Jaworzno
|
52:10,0(59) |
1:26:45,4 |
22:24,7 |
05:47 |
|
55 |
102 |
LORANC PAWEŁ
|
M (54) |
1979 |
M40 (23) |
MGK-M (5) |
POL |
WILD BUCHAYS
|
KOZY
|
52:40,3(63) |
1:26:56,1 |
22:35,4 |
05:47 |
|
56 |
116 |
Mostowik Marcin
|
M (55) |
1984 |
M30 (22) |
|
POL |
|
Brzeszcze
|
53:07,9(66) |
1:27:13,0 |
22:52,3 |
05:48 |
|
57 |
69 |
Kastelik Dariusz
|
M (56) |
1978 |
M40 (24) |
|
POL |
Sprintex Team
|
Pietrzykowice
|
51:48,0(54) |
1:27:36,2 |
23:15,5 |
05:50 |
|
58 |
129 |
Panek Krzysztof
|
M (57) |
1976 |
M40 (25) |
|
POL |
Team Papry
|
Bieruń
|
53:30,9(68) |
1:27:49,2 |
23:28,5 |
05:51 |
|
59 |
21 |
Cempel Piotr
|
M (58) |
1985 |
M30 (23) |
|
POL |
|
Bielsko-Biała
|
53:43,0(70) |
1:27:54,5 |
23:33,8 |
05:51 |
|
60 |
137 |
Pietkun Rafał
|
M (59) |
1977 |
M40 (26) |
|
POL |
RaBlaTeam
|
Rybnik
|
51:43,9(53) |
1:27:55,2 |
23:34,5 |
05:51 |
|
61 |
30 |
Dąbrowski Kamil
|
M (60) |
1983 |
M30 (24) |
|
POL |
|
Kobiernice
|
52:33,2(62) |
1:28:05,9 |
23:45,2 |
05:52 |
|
62 |
152 |
Rak Mirosław
|
M (61) |
1989 |
M30 (25) |
|
POL |
|
Iłownica
|
52:32,9(61) |
1:28:12,1 |
23:51,4 |
05:52 |
|
63 |
36 |
Fołta Wojciech
|
M (62) |
1984 |
M30 (26) |
|
POL |
|
Bielsko Biała
|
51:51,7(55) |
1:28:23,3 |
24:02,6 |
05:53 |
|
64 |
130 |
Papuga Dariusz
|
M (63) |
1965 |
M50+ (6) |
|
POL |
Zadyszka Oświęcim
|
Jawiszowice
|
51:56,7(57) |
1:28:35,6 |
24:14,9 |
05:54 |
|
65 |
17 |
BUCHAŁA ANDRZEJ
|
M (64) |
1968 |
M50+ (7) |
|
POL |
Świerczyniec Running
|
LĘDZINY
|
52:52,1(65) |
1:28:53,8 |
24:33,1 |
05:55 |
|
66 |
127 |
Paluszkiewicz Kacper
|
M (65) |
1994 |
M20 (6) |
|
POL |
|
Kamesznica
|
52:02,0(58) |
1:29:07,5 |
24:46,8 |
05:56 |
|
67 |
176 |
Wąchała Grzegorz
|
M (66) |
1973 |
M40 (27) |
|
POL |
SPRINTEX TEAM
|
Skawina
|
52:49,3(64) |
1:29:09,0 |
24:48,3 |
05:56 |
|
68 |
93 |
Krupa Anna
|
K (2) |
1987 |
K30 (2) |
|
POL |
|
Wierzchowie
|
53:52,5(71) |
1:29:23,3 |
25:02,6 |
05:57 |
|
69 |
156 |
Rybiński Łukasz
|
M (67) |
1984 |
M30 (27) |
|
POL |
EŁKA Team
|
Ruda Śląska
|
52:25,2(60) |
1:29:27,5 |
25:06,8 |
05:57 |
|
70 |
54 |
Horak Roland
|
M (68) |
1982 |
M30 (28) |
|
POL |
Kęckie Harpagany
|
Kęty
|
53:14,2(67) |
1:29:30,2 |
25:09,5 |
05:58 |
|
71 |
162 |
Sosnal Dawid
|
M (69) |
1989 |
M30 (29) |
|
POL |
K.S. Kalinowa
|
Sosnowiec
|
54:54,8(83) |
1:29:56,4 |
25:35,7 |
05:59 |
|
72 |
7 |
Kastelik Mariusz
|
M (70) |
1981 |
M30 (30) |
|
POL |
Zadyszka Oświęcim
|
Oświęcim
|
54:01,3(74) |
1:30:02,3 |
25:41,6 |
06:00 |
|
73 |
70 |
Kastelik Grzegorz
|
M (71) |
1996 |
M20 (7) |
|
POL |
|
Kalna
|
54:05,9(75) |
1:30:42,6 |
26:21,9 |
06:02 |
|
74 |
60 |
JONKISZ DOROTA
|
K (3) |
1966 |
K50+ (1) |
|
POL |
Rytm
|
Czechowice Dziedzice
|
54:55,2(84) |
1:31:09,0 |
26:48,3 |
06:04 |
|
75 |
196 |
Klimowski Daniel
|
M (72) |
1976 |
M40 (28) |
|
POL |
Fantastic Team
|
Pierściec
|
53:33,2(69) |
1:31:29,6 |
27:08,9 |
06:05 |
|
76 |
100 |
Lech Ewa
|
K (4) |
1990 |
K20 (1) |
|
POL |
Eskadra Kraków
|
Kraków
|
55:36,1(91) |
1:31:33,3 |
27:12,6 |
06:06 |
|
77 |
138 |
Pióro Grzegorz
|
M (73) |
1976 |
M40 (29) |
|
POL |
Zadyszka Oświęcim
|
Oświęcim
|
54:46,0(79) |
1:31:38,0 |
27:17,3 |
06:06 |
|
78 |
48 |
Grzesiak Marcin
|
M (74) |
1978 |
M40 (30) |
|
POL |
|
Kęty
|
54:51,1(81) |
1:31:47,0 |
27:26,3 |
06:07 |
|
79 |
135 |
Piczak Jarosław
|
M (75) |
1978 |
M40 (31) |
MGK-M (6) |
POL |
Jabłuszkowa
|
Kozy
|
55:47,5(95) |
1:31:48,7 |
27:28,0 |
06:07 |
|
80 |
122 |
Ogiegło Łukasz
|
M (76) |
1983 |
M30 (31) |
|
POL |
|
Bielsko-Biała
|
55:25,0(90) |
1:31:56,2 |
27:35,5 |
06:07 |
|
81 |
183 |
ZAŁÓG MARCIN
|
M (77) |
1976 |
M40 (32) |
|
POL |
Sunny Hill Project
|
MYSŁOWICE
|
55:56,2(96) |
1:32:00,7 |
27:40,0 |
06:08 |
|
82 |
61 |
Kaczmarczyk Marcin
|
M (78) |
1981 |
M30 (32) |
|
POL |
|
Kozy
|
54:24,8(76) |
1:32:16,0 |
27:55,3 |
06:09 |
|
83 |
29 |
Dadok Janusz
|
M (79) |
1984 |
M30 (33) |
|
POL |
1984
|
Bielsko-Biała
|
54:56,9(87) |
1:32:25,0 |
28:04,3 |
06:09 |
|
84 |
25 |
Chwałek Ewelina
|
K (5) |
1978 |
K40 (1) |
|
POL |
|
Bestwina
|
53:54,7(72) |
1:32:31,5 |
28:10,8 |
06:10 |
|
85 |
67 |
Kapela Piotr
|
M (80) |
1975 |
M40 (33) |
|
POL |
Nutrend Biega
|
Bestwina
|
54:32,8(77) |
1:32:33,6 |
28:12,9 |
06:10 |
|
86 |
145 |
Prochaska Bartosz
|
M (81) |
1978 |
M40 (34) |
|
POL |
Zmarzły jej uda bo biegała w mrozie
|
Cieszyn
|
55:40,0(93) |
1:32:37,2 |
28:16,5 |
06:10 |
|
87 |
5 |
Barcik Witold
|
M (82) |
1980 |
M30 (34) |
|
POL |
|
Szczawnica
|
56:41,2(100) |
1:32:50,0 |
28:29,3 |
06:11 |
|
88 |
94 |
Kryska Eliza
|
K (6) |
1979 |
K40 (2) |
|
POL |
BBRUNNERS
|
Bielsko-Biała
|
56:50,8(102) |
1:33:07,6 |
28:46,9 |
06:12 |
|
89 |
9 |
Bilczewski Tomasz
|
M (83) |
1977 |
M40 (35) |
|
POL |
|
Kraków
|
55:03,1(89) |
1:33:22,1 |
29:01,4 |
06:13 |
|
90 |
44 |
Gierszner Marcin
|
M (84) |
1977 |
M40 (36) |
|
POL |
Sunny Hill Project
|
Mysłowice
|
54:52,7(82) |
1:33:44,4 |
29:23,7 |
06:14 |
|
91 |
82 |
KOŚCIELNY ŁUKASZ
|
M (85) |
1974 |
M40 (37) |
|
POL |
FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI
|
Gorzyce
|
53:56,9(73) |
1:33:51,4 |
29:30,7 |
06:15 |
|
92 |
166 |
SYMULA PIOTR
|
M (86) |
1968 |
M50+ (8) |
|
POL |
SAN ESCOBAR
|
BIELSKO-BIALA
|
55:37,2(92) |
1:34:11,8 |
29:51,1 |
06:16 |
|
93 |
58 |
Jelonek Krzysztof
|
M (87) |
1983 |
M30 (35) |
|
POL |
|
Bielsko - Biala
|
54:55,5(86) |
1:34:12,3 |
29:51,6 |
06:16 |
|
94 |
86 |
Kozak Dawid
|
M (88) |
1989 |
M30 (36) |
MGK-M (7) |
POL |
|
Kozy
|
57:15,3(107) |
1:34:27,9 |
30:07,2 |
06:17 |
|
95 |
19 |
Budny Adam
|
M (89) |
1986 |
M30 (37) |
|
POL |
|
Czechowice-Dziedzice
|
58:10,2(113) |
1:34:46,3 |
30:25,6 |
06:19 |
|
96 |
92 |
Krukowska Natalia
|
K (7) |
1991 |
K20 (2) |
|
POL |
|
Zielona Góra
|
54:45,1(78) |
1:34:59,6 |
30:38,9 |
06:19 |
|
97 |
97 |
Kuczera Damian
|
M (90) |
1988 |
M30 (38) |
|
POL |
|
Zielona Góra
|
54:47,5(80) |
1:34:59,8 |
30:39,1 |
06:19 |
|
98 |
76 |
KOCZUR WIESŁAW
|
M (91) |
1978 |
M40 (38) |
MGK-M (8) |
POL |
Ja sam
|
KOZY
|
55:45,9(94) |
1:35:01,7 |
30:41,0 |
06:20 |
|
99 |
139 |
Pisarek Radosław
|
M (92) |
1996 |
M20 (8) |
|
POL |
Śmieszne Mieszki
|
Pawłowice
|
56:08,4(97) |
1:35:17,3 |
30:56,6 |
06:21 |
|
100 |
155 |
Rybarski Damian
|
M (93) |
1980 |
M30 (39) |
|
POL |
|
Żywiec
|
56:09,3(98) |
1:35:20,0 |
30:59,3 |
06:21 |
|
101 |
159 |
Sikora Anna
|
K (8) |
1976 |
K40 (3) |
|
POL |
Fantastic Team
|
Ustroń
|
56:46,8(101) |
1:35:30,0 |
31:09,3 |
06:22 |
|
102 |
117 |
NAWROCKI SZYMON
|
M (94) |
1974 |
M40 (39) |
|
POL |
|
Mikołów
|
57:51,1(109) |
1:35:31,9 |
31:11,2 |
06:22 |
|
103 |
35 |
Firek Iwona
|
K (9) |
1985 |
K30 (3) |
|
POL |
HIT THE TRAIL / Fire k Team
|
Bielsko-Biała
|
57:11,5(105) |
1:35:53,2 |
31:32,5 |
06:23 |
|
104 |
123 |
Olszewski Jarosław
|
M (95) |
1983 |
M30 (40) |
MGK-M (9) |
POL |
Bimber Squad
|
Kozy
|
54:59,1(88) |
1:36:05,9 |
31:45,2 |
06:24 |
|
105 |
198 |
MASTALSKI Jakub
|
M (96) |
1987 |
M30 (41) |
|
POL |
8 baza lotnictwa transportowego
|
Kobiernice
|
54:55,4(85) |
1:36:25,1 |
32:04,4 |
06:25 |
|
106 |
170 |
Szota Magdalena
|
K (10) |
1978 |
K40 (4) |
|
POL |
|
Mikołów
|
59:05,9(118) |
1:36:25,9 |
32:05,2 |
06:25 |
|
107 |
84 |
Kowalski Aleksander
|
M (97) |
1976 |
M40 (40) |
|
POL |
BIEG PO ZDROJ
|
Bielsko-Biała
|
57:02,5(104) |
1:36:27,1 |
32:06,4 |
06:25 |
|
108 |
164 |
Sporysz Krzysztof
|
M (98) |
1971 |
M40 (41) |
MGK-M (10) |
POL |
|
Kozy
|
56:19,4(99) |
1:36:41,3 |
32:20,6 |
06:26 |
|
109 |
4 |
Banul Artur
|
M (99) |
1980 |
M30 (42) |
|
POL |
|
Bielsko-Biała
|
56:50,8(103) |
1:36:56,6 |
32:35,9 |
06:27 |
|
110 |
13 |
Borowski Jarosław
|
M (100) |
1967 |
M50+ (9) |
|
POL |
Zadyszka Oświęcim
|
Brzeszcze
|
58:41,1(116) |
1:37:00,4 |
32:39,7 |
06:28 |
|
111 |
49 |
Gunia Mariusz
|
M (101) |
1965 |
M50+ (10) |
|
POL |
ZADYSZKA Oświęcim
|
Oświęcim
|
58:23,2(115) |
1:37:11,7 |
32:51,0 |
06:28 |
|
112 |
71 |
Kłembukowski Piotr
|
M (102) |
1963 |
M50+ (11) |
|
POL |
Koliber Team
|
Kraków
|
57:23,0(108) |
1:37:18,4 |
32:57,7 |
06:29 |
|
113 |
153 |
Rozmus-Orczyk Anna
|
K (11) |
1961 |
K50+ (2) |
MGK-K (1) |
POL |
Kozy biegają, a nie skaczą!
|
Kozy
|
58:07,0(112) |
1:37:41,1 |
33:20,4 |
06:30 |
|
114 |
51 |
Handzlik Artur
|
M (103) |
1980 |
M30 (43) |
|
POL |
|
Kęty
|
58:14,2(114) |
1:37:50,3 |
33:29,6 |
06:31 |
|
115 |
2 |
Baca Tomek
|
M (104) |
1986 |
M30 (44) |
|
POL |
|
Lipowa
|
58:01,6(110) |
1:37:54,8 |
33:34,1 |
06:31 |
|
116 |
131 |
Parzonka Michał
|
M (105) |
1986 |
M30 (45) |
|
POL |
Świszczący Łańcuch
|
Kędzierzyn-Koźle
|
57:14,4(106) |
1:38:05,2 |
33:44,5 |
06:32 |
|
117 |
42 |
Gałuszka Maria
|
K (12) |
1994 |
K20 (3) |
|
POL |
ITMB Kraków
|
Porąbka
|
59:39,3(120) |
1:38:20,0 |
33:59,3 |
06:33 |
|
118 |
38 |
Fortuna Marcin
|
M (106) |
1983 |
M30 (46) |
|
POL |
Świszczący Łańcuch
|
Kędzierzyn-Koźle
|
59:30,5(119) |
1:39:43,2 |
35:22,5 |
06:38 |
|
119 |
172 |
Trzopek Marcin
|
M (107) |
1992 |
M20 (9) |
|
POL |
Iron Team Ujsoły
|
Ujsoły
|
1:00:36,6(125) |
1:40:56,6 |
36:35,9 |
06:43 |
|
120 |
34 |
Gwiazdowska Joanna
|
K (13) |
1980 |
K30 (4) |
|
POL |
|
Usrtoń
|
1:00:39,9(126) |
1:41:04,8 |
36:44,1 |
06:44 |
|
121 |
163 |
Sporysz Mateusz
|
M (108) |
1993 |
M20 (10) |
MGK-M (11) |
POL |
|
Kozy
|
59:46,6(122) |
1:41:25,5 |
37:04,8 |
06:45 |
|
122 |
96 |
Kubasiewicz Bartosz
|
M (109) |
1985 |
M30 (47) |
|
POL |
K.S.Kalinowa
|
Sosnowiec
|
58:03,9(111) |
1:41:47,0 |
37:26,3 |
06:47 |
|
123 |
47 |
Gorczewska Renata
|
K (14) |
1970 |
K40 (5) |
|
POL |
KS ISKRA RYBARZOWICE
|
Rybarzowice
|
1:00:10,1(124) |
1:42:06,4 |
37:45,7 |
06:48 |
|
124 |
132 |
Patro Bartłomiej
|
M (110) |
1987 |
M30 (48) |
|
POL |
|
Bielsko-Biała
|
59:02,5(117) |
1:42:11,9 |
37:51,2 |
06:48 |
|
125 |
179 |
Wilczyńska Aneta
|
K (15) |
1974 |
K40 (6) |
|
POL |
KB MCKIS JAWORZNO
|
Jaworzno
|
1:01:00,5(128) |
1:42:39,8 |
38:19,1 |
06:50 |
|
126 |
31 |
Dobrowolski Zbigniew
|
M (111) |
1962 |
M50+ (12) |
|
POL |
ZADYSZKA OŚWIĘCIM
|
Oświęcim Gmina: Oświęcim
|
1:01:05,2(130) |
1:43:01,6 |
38:40,9 |
06:52 |
|
127 |
37 |
Formas Adrian
|
M (112) |
1996 |
M20 (11) |
|
POL |
BB Runners
|
Janowice
|
59:54,9(123) |
1:43:11,8 |
38:51,1 |
06:52 |
|
128 |
160 |
SKIBICKI KRZYSZTOF
|
M (113) |
1970 |
M40 (42) |
|
POL |
Zadyszka Oświęcim
|
Oświęcim
|
1:02:34,1(135) |
1:43:37,1 |
39:16,4 |
06:54 |
|
129 |
55 |
Jagosz Patryk
|
M (114) |
1982 |
M30 (49) |
MGK-M (12) |
POL |
|
Kozy
|
1:02:00,1(133) |
1:43:53,4 |
39:32,7 |
06:55 |
|
130 |
192 |
Michalski Mateusz
|
M (115) |
1983 |
M30 (50) |
|
POL |
|
Jaworze
|
1:03:10,9(141) |
1:44:09,0 |
39:48,3 |
06:56 |
|
131 |
91 |
Kożdoń-Cher Jakub
|
M (116) |
1985 |
M30 (51) |
|
POL |
Świeżaki z Cieszyna
|
Cieszyn
|
1:03:06,2(139) |
1:44:09,8 |
39:49,1 |
06:56 |
|
132 |
75 |
Koczur Arkadiusz
|
M (117) |
1972 |
M40 (43) |
MGK-M (13) |
POL |
|
Kozy
|
1:02:14,7(134) |
1:44:29,8 |
40:09,1 |
06:57 |
|
133 |
143 |
Porębski Marek
|
M (118) |
1971 |
M40 (44) |
|
POL |
Zadyszka Oświęcim /Speed team Brzes
|
Oświęcim
|
1:02:34,9(136) |
1:44:42,7 |
40:22,0 |
06:58 |
|
134 |
190 |
Żbel Michał
|
M (119) |
1978 |
M40 (45) |
|
POL |
HRmax Żory
|
Zebrzydowice
|
1:01:56,2(132) |
1:44:46,9 |
40:26,2 |
06:59 |
|
135 |
27 |
Czerniawska Beata
|
K (16) |
1976 |
K40 (7) |
|
POL |
BB Runners
|
Bielsko-Biała
|
1:03:13,1(142) |
1:44:50,1 |
40:29,4 |
06:59 |
|
136 |
6 |
Barcik Maciej
|
M (120) |
1974 |
M40 (46) |
|
POL |
|
Bielsko-Biała
|
1:03:09,2(140) |
1:44:56,1 |
40:35,4 |
06:59 |
|
137 |
199 |
Machura Akadiusz
|
M (121) |
1976 |
M40 (47) |
|
POL |
|
Wola Jedlińska
|
1:06:10,6(156) |
1:45:21,1 |
41:00,4 |
07:01 |
|
138 |
126 |
Magiera Marek
|
M (122) |
1957 |
M50+ (13) |
|
POL |
Ultra Beskid Sport
|
Bielsko-Biała
|
1:01:36,1(131) |
1:45:40,4 |
41:19,7 |
07:02 |
|
139 |
12 |
Bojdys Paweł
|
M (123) |
1991 |
M20 (12) |
|
POL |
|
Bielsko-Biała
|
1:04:15,4(145) |
1:45:49,2 |
41:28,5 |
07:03 |
|
140 |
108 |
Mędrala Czesław
|
M (124) |
1946 |
M50+ (14) |
|
POL |
Mędrala Team
|
Bielsko-Biała
|
1:03:18,0(143) |
1:46:21,6 |
42:00,9 |
07:05 |
|
141 |
128 |
Panek Ela
|
K (17) |
1978 |
K40 (8) |
|
POL |
|
Bielsko-Biała
|
1:02:44,5(137) |
1:46:21,8 |
42:01,1 |
07:05 |
|
142 |
193 |
Dziki Maciej
|
M (125) |
1979 |
M40 (48) |
|
POL |
Jak Dzik w Szyszki
|
Rogoźnik
|
1:02:58,1(138) |
1:46:54,0 |
42:33,3 |
07:07 |
|
143 |
20 |
CAŁUS JOLANTA
|
K (18) |
1974 |
K40 (9) |
|
POL |
Nutrend biega
|
Bielsko Biała
|
1:05:25,9(148) |
1:47:29,9 |
43:09,2 |
07:09 |
|
144 |
3 |
Balcerzak Magdalena
|
K (19) |
1984 |
K30 (5) |
|
POL |
|
Zory
|
1:04:39,8(147) |
1:47:39,1 |
43:18,4 |
07:10 |
|
145 |
154 |
Rybarski Kamil
|
M (126) |
1985 |
M30 (52) |
|
POL |
|
Żywiec
|
1:04:38,1(146) |
1:47:39,8 |
43:19,1 |
07:10 |
|
146 |
79 |
Komar Bartosz
|
M (127) |
1979 |
M40 (49) |
|
POL |
komarek
|
gliwice
|
1:03:21,9(144) |
1:47:48,8 |
43:28,1 |
07:11 |
|
147 |
43 |
Garbuz Marcin
|
M (128) |
1973 |
M40 (50) |
|
POL |
Zadyszka Oświęcim
|
Rajsko
|
1:01:01,9(129) |
1:48:02,4 |
43:41,7 |
07:12 |
|
148 |
18 |
Budka Agata
|
K (20) |
1971 |
K40 (10) |
|
POL |
KB MCKiS Jaworzno
|
Jaworzno
|
1:00:59,8(127) |
1:48:15,3 |
43:54,6 |
07:13 |
|
149 |
14 |
Braun Marcin
|
M (129) |
1983 |
M30 (53) |
|
POL |
|
Bielsko-Biała
|
1:05:57,6(154) |
1:50:12,7 |
45:52,0 |
07:20 |
|
150 |
22 |
Cher-Kożdoń Beata
|
K (21) |
1973 |
K40 (11) |
|
POL |
Świeżaki z Cieszyna
|
Cieszyn
|
1:05:44,4(150) |
1:50:47,1 |
46:26,4 |
07:23 |
|
151 |
83 |
Kowalik Dorota
|
K (22) |
1978 |
K40 (12) |
|
POL |
|
Rędziny
|
1:06:28,1(158) |
1:50:52,4 |
46:31,7 |
07:23 |
|
152 |
16 |
BRZUSKA KATARZYNA
|
K (23) |
1975 |
K40 (13) |
|
POL |
Olza Cieszyn
|
Cieszyn
|
1:05:55,3(153) |
1:51:58,2 |
47:37,5 |
07:27 |
|
153 |
136 |
Pieczaba Patryk
|
M (130) |
1984 |
M30 (54) |
|
POL |
|
Sosnowiec
|
1:05:44,4(151) |
1:52:50,8 |
48:30,1 |
07:31 |
|
154 |
133 |
Piątek Ewa
|
K (24) |
1988 |
K30 (6) |
|
POL |
|
Sosnowiec
|
1:05:53,5(152) |
1:52:51,7 |
48:31,0 |
07:31 |
|
155 |
101 |
Lipiński Marek
|
M (131) |
1952 |
M50+ (15) |
MGK-M (14) |
POL |
|
Kozy
|
1:06:19,2(157) |
1:54:18,9 |
49:58,2 |
07:37 |
|
156 |
65 |
Kamiński Robert
|
M (132) |
1988 |
M30 (55) |
|
POL |
Międzybrodzie Bialskie
|
Międzybrodzie Bialskie
|
59:44,2(121) |
1:54:56,2 |
50:35,5 |
07:39 |
|
157 |
142 |
Polek Konrad
|
M (133) |
1986 |
M30 (56) |
|
AUT |
Eskadra Kraków
|
Wiedeń
|
1:10:06,5(166) |
1:55:13,8 |
50:53,1 |
07:40 |
|
158 |
141 |
Podsadecki Witold
|
M (134) |
1970 |
M40 (51) |
|
POL |
Rysianka Team
|
Cięcina
|
1:05:30,1(149) |
1:55:43,4 |
51:22,7 |
07:42 |
|
159 |
95 |
Ksepko Renata
|
K (25) |
1973 |
K40 (14) |
|
POL |
BB Runners
|
Bielsko Biała
|
1:08:09,9(159) |
1:55:43,5 |
51:22,8 |
07:42 |
|
160 |
182 |
Wysogląd Henryk
|
M (135) |
1968 |
M50+ (16) |
|
POL |
|
Pisarzowice
|
1:06:00,1(155) |
1:55:52,2 |
51:31,5 |
07:43 |
|
161 |
134 |
PIĄTEK TOMASZ
|
M (136) |
1978 |
M40 (52) |
|
POL |
WILD BUCHAYS
|
PISARZOWICE
|
1:09:15,7(163) |
1:55:53,1 |
51:32,4 |
07:43 |
|
162 |
62 |
Kaczor Łukasz
|
M (137) |
1982 |
M30 (57) |
|
POL |
Wild Buchays
|
Buczkowicw
|
1:09:07,4(162) |
1:55:53,6 |
51:32,9 |
07:43 |
|
163 |
85 |
KOZACZKA WŁODZIMIERZ
|
M (138) |
1975 |
M40 (53) |
|
POL |
|
Gliwice
|
1:08:13,1(160) |
1:57:06,5 |
52:45,8 |
07:48 |
|
164 |
45 |
Glądys Wojciech
|
M (139) |
1982 |
M30 (58) |
|
POL |
|
Kraków
|
1:09:21,8(165) |
1:58:04,7 |
53:44,0 |
07:52 |
|
165 |
189 |
Żbel Ania
|
K (26) |
1980 |
K30 (7) |
|
POL |
HRmax Żory
|
Zebrzydowice
|
1:08:18,1(161) |
1:58:49,5 |
54:28,8 |
07:55 |
|
166 |
115 |
Moskal Marcin
|
M (140) |
1983 |
M30 (59) |
MGK-M (15) |
POL |
|
Kozy
|
1:09:18,8(164) |
2:03:18,7 |
58:58,0 |
08:13 |
|
167 |
151 |
Rajcheld Dorian
|
M (141) |
1986 |
M30 (60) |
|
POL |
BB Runners
|
Wilkowice
|
1:12:01,6(168) |
2:04:40,0 |
1:00:19,3 |
08:18 |
|
168 |
32 |
Donocik Bogusława
|
K (27) |
1978 |
K40 (15) |
|
POL |
Zmarzły jej uda bo biegała w mrozie
|
Cieszyn
|
1:14:28,1(171) |
2:05:46,3 |
1:01:25,6 |
08:23 |
|
169 |
147 |
Ptak Zbigniew
|
M (142) |
1952 |
M50+ (17) |
MGK-M (16) |
POL |
B$ZK RELAK$
|
Kozy
|
1:14:11,5(170) |
2:07:22,9 |
1:03:02,2 |
08:29 |
|
170 |
89 |
Kozłowski Rafał
|
M (143) |
1975 |
M40 (54) |
|
POL |
|
Bielsko-Biała
|
1:10:30,0(167) |
2:07:52,0 |
1:03:31,3 |
08:31 |
|
171 |
56 |
Jamka Wiesław
|
M (144) |
1962 |
M50+ (18) |
|
POL |
Skawina Biega
|
Skawina
|
1:13:54,7(169) |
2:14:07,6 |
1:09:46,9 |
08:56 |
|
172 |
68 |
Karwot Magdalena
|
K (28) |
1987 |
K30 (8) |
|
POL |
|
Warszawa
|
1:17:34,7(172) |
2:16:06,0 |
1:11:45,3 |
09:04 |
|
173 |
23 |
Chomicz Łukasz
|
M (145) |
1983 |
M30 (61) |
MGK-M (17) |
POL |
Klub biegacza Gls
|
Kozy
|
1:23:12,3(173) |
2:22:59,0 |
1:18:38,3 |
09:31 |
|
174 |
46 |
Gliszczyński Mirosław
|
M (146) |
1956 |
M50+ (19) |
|
POL |
Tarnogórskie Łazęgi
|
Międzybrodzie Bialskie
|
1:25:03,9(174) |
2:28:12,4 |
1:23:51,7 |
09:52 |
|
DNS |
57 |
Janicki Michał
|
M |
1987 |
M30 |
|
POL |
KP 3 Bielsko-Biała
|
Bielsko-Biała
|
|
|
|
|
|
DNS |
74 |
KOBA ANNA
|
K |
1983 |
K30 |
|
POL |
NUTREND BIEGA
|
BIELSKO-BIAŁA
|
|
|
|
|
|
DNS |
125 |
Oślak Marcin
|
M |
1986 |
M30 |
|
POL |
BeskidTri
|
Kobiernice
|
|
|
|
|
|
DNS |
146 |
Pszczółka Aneta
|
K |
1973 |
K40 |
|
POL |
|
Tarnawa Górna
|
|
|
|
|
|
DNF |
150 |
Rafal Kasinski
|
M |
1972 |
M40 |
|
POL |
Bieg po zdrój
|
Bielsko Biała
|
|
|
|
|
|
DNF |
173 |
Tyliszczak Bozena
|
K |
1982 |
K30 |
|
POL |
|
Krakow
|
|
|
|
|