III Hałda Run Extreme

24.06.2023

Miejsce: Suszec

Organizator: Stowarzyszenie Skyrunning Polska

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

Mini Hałda Run Extreme - bieg dla dzieci i młodzieży

powrót do listy biegów zapisz się
Zgłoszonych / Registered: 33
Nazwisko Imie
Name Surname
Płeć
Sex
Rok
Year
Kateg Klub
Team
Kraj
Country
Miejscowość
Town
Wpłata
Payment
Płatność
online
status
Balcerak Lena K 2014 K8 POL Żory TAK SUCCESS
Dyrda Michał M 2014 M8 POL Orzesze TAK SUCCESS
Dyrda Mikołaj M 2016 M6 POL Orzesze TAK SUCCESS
Gałuszka Kajetan M 2014 M8 Runteam Pawłowice POL Pawłowice Zapłać
Gałuszka Przemysław M 2014 M8 POL Łaziska Górne Zapłać
Gałuszka Patryk M 2016 M6 POL Łaziska Górne Zapłać
Giżyńska Pola K 2014 K8 Team Hałda Run POL Jastrzębie-Zdrój Zapłać
Giżyński Olivier M 2010 M12 Team Hałda Run POL Jastrzębie-Zdrój Zapłać
Grabowska Oliwia K 2012 K10 POL Tychy Zapłać
Greń Oskar M 2013 M10 Husaria Race Team POL Tychy TAK SUCCESS
Jakubowska Klaudia K 2009 K14 JakubsTeam POL Tychy Zapłać
Jakubowska Weronika K 2011 K12 JakubsTeam POL Tychy Zapłać
Jakubowska Paulina K 2014 K8 JakubsTeam POL Tychy Zapłać
Kamrowska Oliwia K 2013 K10 POL Brzeszcze TAK SUCCESS
Kamrowski Kamil M 2011 M12 POL Brzeszcze Zapłać
Kamrowski Marcel M 2017 M6 POL Brzeszcze TAK SUCCESS
Kosińska Olga K 2009 K14 POL Kryry TAK SUCCESS
Kosińska Dominika K 2012 K10 POL Kryry TAK SUCCESS
Kowol Karolina K 2006 K16 RMKS Rybnik POL Wodzisław Śląski TAK SUCCESS
Kozieł Maria K 2018 K4 Koziołki POL Świętochłowice TAK SUCCESS
Kozieł Sebastian M 2013 M10 Koziołki POL Świętochłowice TAK SUCCESS
Musiolik Antonina K 2017 K6 Zatyrani Gratisownia.pl Gmina Pilch POL Wilcza TAK SUCCESS
Musioł Nikola K 2009 K14 POL Rudziczka TAK SUCCESS
Nikolaiev Yevhenii M 2012 M10 UKR Krzywy Róg TAK SUCCESS
Nikolaieva Myroslava K 2016 K6 UKR Krzywy Ròg TAK SUCCESS
Nowak Dominika K 2017 K6 JakubsTeam POL Mysłowice Zapłać
Nowak Felicja K 2019 K4 JakubsTeam POL Mysłowice Zapłać
Osetek Amelia K 2016 K6 Radlinioki w biegu POL Pszów TAK SUCCESS
Osetek Oliwia K 2018 K4 Radlinioki w biegu POL Pszów TAK SUCCESS
Pastuszka Maksymilian M 2018 M4 Viking Training Center POL Bieruń TAK SUCCESS
Tarnówka Filip M 2008 M14 POL Chechło Zapłać
Walkiewicz Franek M 2017 M6 UNAWEZA TEAM POL Bieruń Nowy TAK SUCCESS
Ziarkowska Pola K 2009 K14 FIT MORE RYBNIK POL Rybnik Zapłać
W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: biuro@biegigorskie.pl