III Hałda Run Extreme

24.06.2023

Miejsce: Suszec

Organizator: Stowarzyszenie Skyrunning Polska

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

Hałda Run Extreme - Ściana Płaczu - 15 km

powrót do listy biegów zapisz się
Zgłoszonych / Registered: 83
Nazwisko Imie
Name Surname
Płeć
Sex
Kateg Górnik Klub
Team
Kraj
Country
Miejscowość
Town
Wpłata
Payment
Płatność
online
status
Bajcar Beata K K-50 Kobiety na 5+ POL Chybie Zapłać
Bartoszek Izabela K K-30 POL Warszowice TAK SUCCESS
Bączek Kacper M M-20 Feel Power Again POL Lublin Zapłać
Bielski Seweryn M M-40 G 42k Pro Team POL Ruda Śląska TAK SUCCESS
Cebula Beata K K-40 POL Ruda Śląska TAK SUCCESS
Cegiełka Urszula K K-40 POL Zabrze TAK SUCCESS
Chrobok Michał M M-30 G POL Gołkowice Zapłać
Ciengiel Hanna K K-30 POL Cieszyn Zapłać
Dąbrowski Krzysztof M M-50 Socios Silesia POL Zabrze TAK SUCCESS
Dendra Marcin M M-50 POL Chorzów TAK SUCCESS
Dendra Beata K K-50 Carbon Silesia Sport POL Chorzów TAK SUCCESS
Drąg Grzegorz M M-40 Biegnę Byle Dobiec POL Tychy TAK SUCCESS
Dyląg Rafał M M-40 POL Skoczów TAK SUCCESS
Dyrda Radosław M M-30 G POL Orzesze TAK SUCCESS
Dyrda Magdalena K K-30 POL Orzesze TAK SUCCESS
Dzierżanowski Jacek M M-40 Biegam wolno bo mi wolno POL Jaśkowice TAK SUCCESS
Filusz Dawid M M-30 STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK POL Rybnik Zapłać
Gałuszka Mateusz M M-40 G Runteam Pawłowice POL Pawłowice Zapłać
Giżyński Damian M M-30 G Team Hałda Run POL Jastrzębie-Zdrój Zapłać
Gołąbek Marek M M-40 OGB POL Szczyrk TAK SUCCESS
Gozdalski Jacek M M-50 Szare Morsy POL Jastrzębie-Zdrój TAK SUCCESS
Góra Łukasz M M-30 G POL Kryry TAK
Grabowski Krzysztof M M-40 POL Tychy Zapłać
Grondys Andrzej M M-40 Zatyrani Gratisownia.pl gmina Pilch POL Żernica Zapłać
Indeka Joanna K K-50 Rodzinka POL Studzionka TAK SUCCESS
Jacko Marek M M-40 HRmax Żory POL Żory TAK SUCCESS
Jakubowska Agnieszka K K-40 HRMAX Żory POL Żory TAK SUCCESS
Jakubowski Dariusz M M-40 JakubsTeam POL Tychy TAK SUCCESS
Jakubowski Bartek M M-40 G POL Pawłowice Zapłać
Jakus Andrzej M M-30 POL Zabrze TAK SUCCESS
Jarek Piotr M M-40 G Unaweza Tychy POL Tychy Zapłać
Jaworski Krzysztof M M-40 Kocham Żonę : POL Knurów Zapłać
Kaczmarczyk Sebastian M M-30 Eden Racing POL Siemianowice Śląskie TAK
Kaczorek Ania K K-40 HRmax Żory POL Żory TAK SUCCESS
Kamrad Żaneta K K-40 POL Piekary Śląskie TAK SUCCESS
Kamrowski Marcin M M-30 G POL Brzeszcze TAK SUCCESS
Kaźmierczak Mateusz M M-30 G POL Mikołów TAK SUCCESS
Kopala Piotr M M-30 G POL Jedlina TAK SUCCESS
Kosiński Kamil M M-40 KOSA TEAM POL Kryry TAK SUCCESS
Kowol Arkadiusz M M-40 POL Wodzisław Śląski TAK SUCCESS
Lange Łukasz M M-30 UNAWEZA Team POL Tychy TAK SUCCESS
Lechocka Patrycja K K-30 Eko-Okna Runners POL Pszów Zapłać
Liszka Piotrek M M-60 POL Bytom Zapłać
Ługowska Marzena K K-40 Biegnę Byle Dobiec POL Tychy TAK SUCCESS
Marek Tomasz M M-30 POL Cieszyn TAK SUCCESS
Mendrela Adrian M M-20 G POL Żory TAK SUCCESS
Mertas Dominik M M-40 G Silesia Marathon Club POL Babice TAK SUCCESS
Miler Zbigniew M M-50 RUN-ŁĄCZY NAS PASJA POL Rydułtowy TAK SUCCESS
Muczyń Arkadiusz M M-40 AKADEMIA AKTYWNEGO RYDUŁTOWIKA POL Rydułtowy Zapłać
Musiolik Krzysztof M M-30 G Zatyrani Gratisownia.pl Gmina Pilch POL Wilcza TAK SUCCESS
Niemyjski Łukasz M M-30 G POL Czerwionka Zapłać
Ołubek Robert M M-40 HRmax Żory POL Żory TAK SUCCESS
Ostrowski Zygmunt M M-60 POL Tychy TAK SUCCESS
Pasławska Katarzyna K K-40 Kobiety na 5+ POL Jastrzębie Zdrój TAK SUCCESS
Patoń Iwona K K-40 POL Bytom TAK SUCCESS
Pawłowska Maja K K-40 Zdrowo Nienormalni POL Ustroń TAK SUCCESS
Piechaczek Izabela K K-30 Rodzinka POL Palowice TAK SUCCESS
Pietyra Grzegorz M M-40 POL Tychy TAK SUCCESS
Pisarek Radosław M M-20 POL Pawłowice TAK SUCCESS
Podeszwa Marek M M-50 Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Raze POL Rybnik TAK SUCCESS
Połącarz Adam M M-40 . POL Bielsko-Biała TAK
Raszka Bartłomiej M M-30 POL Cieszyn TAK SUCCESS
Siekiera Paweł M M-40 POL Rudziczka TAK SUCCESS
Skalska Anna K K-40 Alpin Sport Team POL Bytom TAK SUCCESS
Skiba Łukasz M M-40 POL Gdynia TAK SUCCESS
Słowiński Dawid M M-30 POL Pawłowice Zapłać
Smoroń Krzysztof M M-40 SMOKO-RALLY-TURISMO POL Rybnik TAK SUCCESS
Sowiński Krzysztof M M-30 BDB Team POL Katowice TAK SUCCESS
Stachelek Katarzyna K K-20 Feel Power Again POL Białystok Zapłać
Szczęsna Edyta K K-30 STAŃCZAK TEAM POL Czechowice - Dziedzice Zapłać
Szydłowski Waldemar M M-40 Biegnę Byle Dobiec POL Tychy TAK SUCCESS
Szyma Łukasz M M-30 Elektrometal Team POL Cieszyn Zapłać
Szymczyk Teresa K K-60 Team Szymczyki POL Częstochowa TAK SUCCESS
Szymczyk Tomasz M M-40 Team Szymczyki POL Częstochowa TAK SUCCESS
Tarnówka Dana K K-40 Lebioda Running Team POL Chechło Zapłać
Tokarewicz Damian M M-40 Zebry POL Zebrzydowice Zapłać
Tyman Dorota K K-40 POL Rybnik TAK SUCCESS
Ungehojer Małgorzata K K-40 POL Czechowice Dziedzice Zapłać
Walkiewicz Marek M M-40 UNAWEZA TEAM POL Bieruń Nowy TAK SUCCESS
Wiśniewski Tomasz M M-40 POL Bielsko-Biała TAK SUCCESS
Zaurski Tomasz M M-40 Łuk POL Bytom Zapłać
Zysk Katarzyna K K-40 POL Katowice Zapłać
Zysk Dariusz M M-40 POL Katowice Zapłać
W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: biuro@biegigorskie.pl